Michaelowa Nibylandia - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-30, 13:05   #631
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
amistad, owszem, jest, ale między okresleniami "uzależniony" a "ćpun" jest ogromna różnica, nie wierzę, że jej nie dostrzegasz

Wyrak, to, co zrobiła Tereska, to nie jest "tylko wyrażenie swojego zdania", ale oczernianie i rzucanie epitetów. Wyrażać swoje zdanie kulturalnie niestety trzeba umieć.

Trudno się nie zgodzić. I nie uważam tego bynajmniej za epitet, a za stwierdzenie faktu, ot co; trudno o inne określenie, w dodatku na podstawie faktów (-postów), nie pomówień
Nazwanie Jacksona "cpunem" = oczernianie i rzucanie epitetow; nazwanie kogos "glupia" = stwierdzenie faktu. Ze tez to sobie tak racjonalizujesz, ze nie zauwazasz dysonansu i sprzecznosci w tej wypowiedzi. Ludzki umysl to jednak wspaniale narzedzie.

Tereskaa tez to uznala za stwierdzenie faktu Ba, ona przy swoim stwierdzaniu faktu nie obrazila bezposrednio innej uzytkowniczki forum Jeszcze dodatkowo - Jackson byl faktycznie uzalezniony od lekow przeciwbolowych, a o kondycji umyslowej innych uzytkownikow wypowiadac sie na zasadzie "stwierdzenia faktu" nikt raczej nie moze. Jaja jakies, ze dla Ciebie do stwierdzenia, ze jest glupia, wystarczy jeden jej post, bo jej juz sie szacunek i tolerancja nie nalezy, o ktorej jest tyle trabienia w temacie?

Bolszoj standardy - o to mi wlasnie chodzilo, ze dyskusja wyglada tu jak wyglada. Wg mnie przez fanow idola Zalosna klaka, gdy ktos cos powie krytycznego, to juz jest "glupi" i "rzuca epitety", ale fani maja juz prawo do oceniania zmarlego idola - oczywiscie w samych superlatywach; jak i tez kazdego innego dookola.

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje, a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
Nie zgodze sie - to, ze ktos jest slawny, nie znaczy ze chce byc wzorem i ze bedzie wzorem, nie znaczy ze to ta osobe do niewiadomo czego zobowiazuje.

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
a mnie zastanawia kolor skóry jego dzieci?
Wiadomo,że murzyni mają silniejsze geny i ze związku murzyna z białą kobietą najczęściej rodzi się czarne lub mulate diecko, chociaż białe dzieci też się zdarzają, ale znacznie rzadziej. A Michael miał aż trójkę białych dzieci. Jedno jeszcze bym rozumiała, ale cała trójka?- to jest dla mnie podejrzane
Skad taka rewelacja? Bo nie sadzilem nigdy, ze to jest w jakikolwiek sposob powiazane z rasa?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:36   #632
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

najważniejsze,ŻE LUDZIE BĘDĄ GO PAMIĘTAĆ JAKO WSPANIAŁEGO MUZYKA I TANCERZA,JEDYNEGO W SWOIM RODZAJU!Jego muzyka przetrwa i pamięć o nim nie zaniknie!
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:38   #633
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Pewnie wiekszosc osob zna ten wywiad, ale wstawie. Moze ktos go nie czytal, tak jak na przyklad ja, do wczoraj.

http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm

I rowniez rozstaje sie z tym watkiem.
Świetny wywiad, dziękuję Też nigdy wcześniej nie czytałam. Nie wiedziałam też, że napisał książkę
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-06-30 o 14:00
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 13:46   #634
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Wyrak
Nazwanie Jacksona "cpunem" = oczernianie i rzucanie epitetow; nazwanie kogos "glupia" = stwierdzenie faktu. Ze tez to sobie tak racjonalizujesz, ze nie zauwazasz dysonansu i sprzecznosci w tej wypowiedzi. Ludzki umysl to jednak wspaniale narzedzie.
Nie widzę dysonansu. Być może zapędziłam się ze zgodzeniem się z Kiyą w ocenie osoby, być może, co nie zmienia faktu, że same jej (Tereski) wypowiedzi są...jakie są. Jeśli tego nie widzisz, albo nie chcesz widzieć, cóż- nie wymaga to komentarza.

Cytat:
Napisane przez Wyrak
Tereskaa tez to uznala za stwierdzenie faktu Ba, ona przy swoim stwierdzaniu faktu nie obrazila bezposrednio innej uzytkowniczki forum Jeszcze dodatkowo - Jackson byl faktycznie uzalezniony od lekow przeciwbolowych, a o kondycji umyslowej innych uzytkownikow wypowiadac sie na zasadzie "stwierdzenia faktu" nikt raczej nie moze. Jaja jakies, ze dla Ciebie do stwierdzenia, ze jest glupia, wystarczy jeden jej post, bo jej juz sie szacunek i tolerancja nie nalezy, o ktorej jest tyle trabienia w temacie?

Bolszoj standardy - o to mi wlasnie chodzilo, ze dyskusja wyglada tu jak wyglada. Wg mnie przez fanow idola Zalosna klaka, gdy ktos cos powie krytycznego, to juz jest "glupi" i "rzuca epitety", ale fani maja juz prawo do oceniania zmarlego idola - oczywiscie w samych superlatywach; jak i tez kazdego innego dookola.
Owszem, pewnie tak stwierdziła, ale co z tego, skoro obiektywnie jednak jest to oczernianie.

Wybacz, ale nie oczekuj szacunku i tolerancji dla wypowiedzi typu: Dobrze, że nie żyje, ćpun, sam sobie na to zasłużył. To żałosne wręcz- i nie, nie mam szacunku i tolerancji dla takich słów.


Zauważ też, że wielu fanów i nie-fanów pisze o uzależnieniu Jacksona,o jego ciemnych stronach- tylko JAK pisze. Nie mam ochoty dalej tłumaczyć oczywistej (zdawałoby się) różnicy między różnymi tonami wypowiedzi, bo jeśli ktoś tego nie widzi, to cóż...nie mój problem.

Wyrak, mam wrażenie, że widzisz co chcesz widzieć.

Z mojej strony to koniec udzielania się w tym wątku.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:00   #635
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

watek pod tytulem - "rozwazania na temat uzaleznien i odchylen wszelakich Michaela Jacksona" - bylby zdecydowanie lepszym miejscem do wyrazania co poniektórych opinii ... czy prowadzenie dyskusji... choc niektore posty sa dalekie od mojego rozumienia pojecia - "dyskusja"...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:44   #636
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Świetny wywiad, dziękuję Też nigdy wcześniej nie czytałam. Nie wiedziałam też, że napisał książkę
Ja też dziękuję za wywiad.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:02   #637
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Również dziękuję za wywiad. Znałam tylko fragmenty z niego.
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 16:03   #638
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Na youtube jest cały wywiad Oprah z Michaelem w siedmiu częściach chyba. Nawet przyszła Elizabeth Taylor
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:09   #639
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

A możesz zapodac linka??
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:10   #640
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

http://www.youtube.com/watch?v=uwODo...eature=related

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:11
madie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:19   #641
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Właśnie go oglądam i przyznam, że w kilku fragmentach się poryczałam (oczywiście już enty raz w ciągu ostatnich kilku dni).

carolinascotties, racja...
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 16:42   #642
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Nigdy nie bylam wlk fanka MJ ale jego smierc byla dla mnie szokiem i do teraz ciezko mi w to uwierzyc. On zawsze BYL a teraz zostal tak brutalnie i znienacka zabrany "swiatu". Jego nagle odejscie uswiadomilo tez ludziom jak w ciezkim stanie fizycznym i psychicznym sie znajdowal.
Podziwiam go za to co robil [ choc daleko mi to do jego fanki]...
Byl jednak jakims fenomenem ...
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:46   #643
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Dzięki,zaczęłąm oglądać ale muszę przestać,bo znowu ryczeć zaczęłam...zbyt empatyczna jakaś jestemZa szybko się wzruszam
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:23   #644
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Nie widzę dysonansu. Być może zapędziłam się ze zgodzeniem się z Kiyą w ocenie osoby, być może, co nie zmienia faktu, że same jej (Tereski) wypowiedzi są...jakie są. Jeśli tego nie widzisz, albo nie chcesz widzieć, cóż- nie wymaga to komentarza.


Owszem, pewnie tak stwierdziła, ale co z tego, skoro obiektywnie jednak jest to oczernianie.

Wybacz, ale nie oczekuj szacunku i tolerancji dla wypowiedzi typu: Dobrze, że nie żyje, ćpun, sam sobie na to zasłużył. To żałosne wręcz- i nie, nie mam szacunku i tolerancji dla takich słów.


Zauważ też, że wielu fanów i nie-fanów pisze o uzależnieniu Jacksona,o jego ciemnych stronach- tylko JAK pisze. Nie mam ochoty dalej tłumaczyć oczywistej (zdawałoby się) różnicy między różnymi tonami wypowiedzi, bo jeśli ktoś tego nie widzi, to cóż...nie mój problem.

Wyrak, mam wrażenie, że widzisz co chcesz widzieć.

Z mojej strony to koniec udzielania się w tym wątku.
Voodia
Dziękuję za wstawiennictwo. Postanowiłam sie juz nie odzywać w tym wątku i nie tracić czasu na dyskusje z ludźmi którzy nie mają w sobie za grosz podstawowych ludzkich odruchów.
Nie warto sie zniżać do takiego poziomu.
Pozdrawiam
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:36   #645
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Wiecie co,uważam,że czy się lubiło Micheale czy też nie,ale zmarłemu należy okazać odrobinę szacunku,więc mam ogromną prośbę,abyście go chociaż w tym momencie nie oczerniali,oskarżali itp...Mówię ogólnie,bo myślę,że nie jest to nic trudnego,a szacunek zostanie należycie okazany.Dzięki z góry.
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:55   #646
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
Wiecie co,uważam,że czy się lubiło Micheale czy też nie,ale zmarłemu należy okazać odrobinę szacunku,więc mam ogromną prośbę,abyście go chociaż w tym momencie nie oczerniali,oskarżali itp...Mówię ogólnie,bo myślę,że nie jest to nic trudnego,a szacunek zostanie należycie okazany.Dzięki z góry.
Popieram!
I w zasadzie to nie rozumiem po co te osoby odzywają się ze swoimi komentarzami, które są nie na miejscu. Ale to chyba dzieje się głównie na forach typu Onet, gdzie nie ma moderacji = poziom wypowiedzi jest tragiczny.
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:59   #647
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Przykre,to świadczy tylko o ich poziomie..niestety...
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:33   #648
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Wybaczcie, tak na mnie wsiadłyście, że napisałam o Jacksonie "ćpun", ale odurzał sie środkami narkotycznymi - wiecie to nawet Wy, tylko nie wiadomo dlaczego zaprzeczacie Może i brał te środki po małej części z bólu, który towarzyszył mu po tych wszystkich bezsensownych operacjach, ale kto mu kazał poprawiać sobie urodę (a raczej oszpecać sie i robić z siebie karykaturę)? Głupota - to jedyne logiczne wyjaśnienie. Dostał dokładnie to, na co sobie zasłużył. Taki wybrał los wielokrotnie (!), bo pewnie zaraz rozlegną się głosy, że każdy popełnia błędy - owszem. Ale czy jak raz włożysz rękę do wrzątku to wkładasz ją cały czas? Skoro Jackson czuł ból po pierwszej operacji to po jakie licho dał się kroić kolejne razy? Dla mnie to głupota człowieka, który nie ma co z kasą zrobić i realizuje choryche urojeniach swego umysłu. A przeciez jao młodzieniec był bardzo przystojny taki jaki był, z szerokim nosem... Jak napisałam powyżej; dla mnie głupotą były te jego operacje, które pośrednio stały się przyczyną jego śmierci.

I tak na koniec: pewnie, że szkoda człowieka, napisał kilka fajnych utworów i wbił się tym w historię, ale też nie możemy zapominać o tym, że jego wariacje z wyglądem były po prostu podyktowane jego głupotą.
Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja wiem jak to może brzmieć, ale z drugiej strony sam z siebie zrobił słabą jednostkę, na własne życzenie się wykończył. Ludziom potrzeba autorytetów, a nie dziwaków, którzy wypaczają obraz człowieka. Jakieś przerabiane nosy, czy inne dziwadła, po co to komu, czemu to służy? Osoba publiczna powinna być wzorem do naśladowania, a nie pokazywać takie niedorzeczności. A później młode pokolenie patrzy na takiego i głupieje, bo nie wiedzą, czemu "ten pan tak dziwnie wygląda", "po co on to zrobił". Bycie sławnym zobowiązuje, a nie takie coś, dlatego napisałam, że dobrze się stało, że jednego dziwaka mniej. Po drugie najważniejsze, że Jackson nie męczy się już... żal, pewnie, że żal, to w końcu człowiek, ale tak dla niego jest lepiej.
O rety.... jakie to wszystko jest proste w twoim mniemaniu szkoda tylko, że teoria sobie a życie sobie...
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:41   #649
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Mi najbardziej w tej chwili żal dzieci Jacksona. Pewnie niektórzy będą chcieli się dobrać do pieniędzy MJ (jeśli jeszcze jakieś są) właśnie po przez nie - niestety może zakończyć się to tragicznie.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 18:46   #650
MartaKW
Rozeznanie
 
Avatar MartaKW
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hasienda/Ranczo:)Hi
Wiadomości: 586
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Mi najbardziej w tej chwili żal dzieci Jacksona. Pewnie niektórzy będą chcieli się dobrać do pieniędzy MJ (jeśli jeszcze jakieś są) właśnie po przez nie - niestety może zakończyć się to tragicznie.
Zgadzam sięI coś mi się wydaje,że rodzinka też będzie coś kombinować..To jest przykre,wiecie,bo im nie chodzi o dobro dzieci,tylko pieniądze..takie hieny...Ludzie stają się coraz bardziej podobni do zwierząt,nic już przestaje się liczyć..tylko kasa,kasa..kasa
__________________
In loving memory of Michael Jackson....We'll always love U.
MartaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:12   #651
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez MartaKW Pokaż wiadomość
Zgadzam sięI coś mi się wydaje,że rodzinka też będzie coś kombinować..To jest przykre,wiecie,bo im nie chodzi o dobro dzieci,tylko pieniądze..takie hieny...Ludzie stają się coraz bardziej podobni do zwierząt,nic już przestaje się liczyć..tylko kasa,kasa..kasa
Porównanie ludzi do zwierząt jest bezsensowne - zwierzęta nie krzywdzą się wzajemnie dla zaspokojenia chorych ambicji, kierują się instynktem. Ale rozumiem, co chciałaś przez to powiedzieć

Właśnie skończyłam oglądać wywiad MJ z Oprah. Świetny wywiad I tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że MJ był fantastycznym człowiekiem.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:48   #652
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Widzę że wszystkie oglądamy ten wywiad Ja też się poryczałam, a już najbardziej w momencie gdy Michael jest bliski łez, ogólnie bardzo szczery wywiad, naprawdę rzadko się takie ogląda. Jakby się oglądało kolegę z klatki obok, a nie gwiazdę, jeśli wiecie o co mi chodzi... Choć pytania niektóre mnie rozwaliły, na przykład "dlaczego łapiesz się za krocze"
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:50   #653
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Widzę że wszystkie oglądamy ten wywiad Ja też się poryczałam, a już najbardziej w momencie gdy Michael jest bliski łez, ogólnie bardzo szczery wywiad, naprawdę rzadko się takie ogląda. Jakby się oglądało kolegę z klatki obok, a nie gwiazdę, jeśli wiecie o co mi chodzi... Choć pytania niektóre mnie rozwaliły, na przykład "dlaczego łapiesz się za krocze"
lapusku kochany,jakbyś tak cioci gosi choć częściowo przetłumaczyła,byłabym wdzięczna.
wiesz,staruszka nie uczyła się języków obcych to teraz ma za swoje.
plis
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:58   #654
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
lapusku kochany,jakbyś tak cioci gosi choć częściowo przetłumaczyła,byłabym wdzięczna.
wiesz,staruszka nie uczyła się języków obcych to teraz ma za swoje.
plis
http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm
Proszę
Ja oglądałam wywiad i czytałam równolegle tę stronkę.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 19:58   #655
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
lapusku kochany,jakbyś tak cioci gosi choć częściowo przetłumaczyła,byłabym wdzięczna.
wiesz,staruszka nie uczyła się języków obcych to teraz ma za swoje.
plis
Na poprzedniej stronie tego wątku Hvid zlinkowała http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm

Zgadzam się, że to świetny wywiad i bardzo szczery. Z oczu Michaela Jacksona bije taka dobroć i szczerość, on naprawdę był jak duże dziecko - w pozytywnym znaczeniu. Był bardzo wrażliwy na krzywdę innych. Naprawdę ludzi o takim sercu jest niewielu...
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:40   #656
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm
Proszę
Ja oglądałam wywiad i czytałam równolegle tę stronkę.
-dziękuję
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:49   #657
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

wlasnie podali ze cialo ma zostac wystawione na widok publiczny w jego ranczo Neverland w piatek i w sobote.......
nadal nie moge uwiezyc ze ON nie zyje..... cudowny czlowiek z bardzo wielkimi problemi i kompleksami.... szkoda ze nie bylo takich co by mu pomogli
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 20:59   #658
teofano86
Zadomowienie
 
Avatar teofano86
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: pd - zach
Wiadomości: 1 333
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Do Tereskaa jak rozumiem TY jestes wzorem i uosobieniem silnej, doskonałej jednostki. Przykro mi że masz takie podejście (nie chciałabym Cię porównywać do osoby, która uważała jednych za podludzi itp). Generalnie nie rozumiem, czemu i jakim prawem kogokolwiek ośmielasz się nazywać karykaturą człowieka?
I rozróżnij fakt, że tancerze, którzy zawodowo tańczą często mają urazy kręgosłupa, stóp, stawów itp w związku z wykonywanym zawodem coś na zasadzie "choroby zawodowej" i wierz mi też łykają tabletki ale ich nie nazywamy ćpunami - dlaczego?
teofano86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:08   #659
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
http://freenet-homepage.de/mjjside/w...la_z_oprah.htm
Proszę
Ja oglądałam wywiad i czytałam równolegle tę stronkę.
Ja również sobie przeczytałam, bo mój angielski nie jest na zbyt wysokim poziomie...
Przykre to wszystko, dobry z niego człowiek był - to nie ulega wątpliwości. Szkoda, że nie był szczęśliwy.
W czasach młodości był na prawdę zabójczo przystojny, ale to wiem nie od dziś...
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:10   #660
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Michael Jackson nie zyje!!

Cytat:
Napisane przez Gloire Pokaż wiadomość
W czasach młodości był na prawdę zabójczo przystojny, ale to wiem nie od dziś...
: ehem::e hem:
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.