Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 06:48   #2071
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A ja jestem zadowolona z usług Berendowicz&Kublin. Chodzę do Bartka i mogę z czystym sumieniem go polecić.Zna się na fachu!
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 08:07   #2072
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez spinella Pokaż wiadomość
Ostatnio bardzo podobają mi się króciutkie włosy i mam ochotę się ściąc. Problem w tym, że nigdy nie miałam krótkich włosów i boję się pójśc do normalnego fryzjera bo już sporo razy się zraziłam. Chciałabym aby ktoś mi doradził. Szukam dobrego fryzjera-stylisty we Wrocławiu, a najbardziej interesują mnie opinie o slonie "tamara" na ruskiej. Był może ktoś??
Tak, ja kiedys byłam, dosyc dawno, ale są tam te same fryzjerki i bardzo Cię ostrzegam przed Tamarą. Katastrofa, nie potrafili mi tam podcieniowac długich włosow, wiec tym bardziej uważaj z krótkimi, gdzie rzeczywiście liczy się precyzja cięcia...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:45   #2073
Amelia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Red_Roose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się jakie są ceny strzyżenia długich włosów w następujących salonach fryzjerskich:
- "Upiększalnia" na ul. Jarzębinowej
- zakład fryzjerski na ul. Kwiskiej 26 (czy jego nazwa to "L' Arte"?)
- "Qualite" na ul. Skłodowskiej
- "Infinity" na ul. Cybulskiego 2/4.
Zupełnie nie orientuję się w cenach w tych salonach, wiec mam nadzieję, że mi pomożecie. Nie chciałabym zapłacić bardzo dużo za ścięcie - zwykle płaciłam do 60zł, ale za włosy średniej długości (obecnie są dłuższe) Interesują mnie ceny szczególnie w "Infinity" oraz w salonie na ul. Kwiskiej.
Z góry dziękuję! Pozdrawiam gorąco
Ja uczęszczam do Upiększalni na Lipowa za pół długie włosy pałcę ok 90zł,ale często biore ampułkę nawilżającą i ona kosztuje 30zł dodatkowo,ale efekt odzywienia super i precyzja w cieciu.Od prawie 3 lat jestem stałą klientką i juz nie zdradzam,nie mam powodupolecam
Amelia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:49   #2074
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez Red_Roose Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się jakie są ceny strzyżenia długich włosów w następujących salonach fryzjerskich:
- "Upiększalnia" na ul. Jarzębinowej
- zakład fryzjerski na ul. Kwiskiej 26 (czy jego nazwa to "L' Arte"?)
- "Qualite" na ul. Skłodowskiej
- "Infinity" na ul. Cybulskiego 2/4.
Zupełnie nie orientuję się w cenach w tych salonach, wiec mam nadzieję, że mi pomożecie. Nie chciałabym zapłacić bardzo dużo za ścięcie - zwykle płaciłam do 60zł, ale za włosy średniej długości (obecnie są dłuższe) Interesują mnie ceny szczególnie w "Infinity" oraz w salonie na ul. Kwiskiej.
Z góry dziękuję! Pozdrawiam gorąco
Na Kwiskiej jest "Studio Fryzur", co prawda nie jestem na 100% pewna, ile zapłacisz za samo ścięcie, bo nigdy nie byłam na samym ścięciu, ale myślę, że w granicach 80 zł
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 20:52   #2075
niedouczony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Lecher Wrocław

Witam.
poszukuję zakładów fryzjerskich we Wrocławiu które pracują na produktach marki Lecher. prosił bym o podanie adresów. może ktoś się z ta marką spotkał
niedouczony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 23:09   #2076
JaneJane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Dziewczyny, bardzo proszę o numer do pani Pauliny (lub Karoliny). Mój mail grmz@wp.pl.
JaneJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 21:15   #2077
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mam pytanie czy ktoś wie czy Pani Paulina już strzyże. Nie chciałabym jej nękać jeśli jeszcze nie wróciła do pracy.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-21, 23:57   #2078
duszka_gmail
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam serdecznie,
od wczoraj czytam pilnie wszystkie informacje nt. fryzjerów we Wrocławiu. Przeprowadziłam się tutaj kilka miesięcy temu. Od tego czasu wypróbowałam dwa miejsca i nie jestem z nich zadowolona, a znów nadszedł czas na strzyżenie. Wyjeżdzam za ok miesiąc na długi urlop i z oczywistych względów zależy mi na ładnej fryzurce A czasu na eksperymenty nie ma - włosy już nie zdążą odrosnąć.
W związku z tym mam gorącą prośbę o podanie kontaktu do Pań Pauliny i Karoliny.
Mój mail: duszka@gmail.com
Pozdrawiam,
duszka_gmail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 08:37   #2079
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Mam zamiar wybrać się do salonu berendowicz i kublin, tylko nie mogę się zdecydować do Bartka, czy Konrada ? Mam włosy falowane, chcę je tak podciąć aby skręt był bardziej widoczny. Doradzcie proszę.
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 10:45   #2080
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

maya - niestety nie jestem w stanie doradzić, ale baaaardzo prosze o relacje jak juz zaliczysz te wizyte - jak poradzili sobie z kreconymi losami i zadaniem podkreslenia skretu.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:43   #2081
Z123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam, poszukuję salonu gdzie umieją dobrze ciąć męskie długie włosy interesuje mnie ktoś z odpowiednim podejściem, kto podejdzie pogada chwilę powie jak to widzi, zapyta co ja bym chciał i powie co da się zrobić. Wiem, że to na pozór brzmi dość wygórowanie, ale nie chciałbym trafić na salon gdzie najlepiej iść z zdjęciem fryzury jaka nam się podoba i liczyć na to, że zetną podobnie.
Z123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 11:49   #2082
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

w salonie Prestige na Tomaszowskiej pracuje fryzjer - facet z wlosami do polowy plecow. moze on cie zrozumie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:17   #2083
Z123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

jeżeli chodzi o długość nie wyraziłem się dość jednoznacznie, mianowicie długie w sensie 5cm poniżej uszy i z tyłu trochę dłuższe (wiadomo szybciej rosną). Napisałem długie bo w salonach dzielą męskie na długie i krótkie.
Z123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 14:09   #2084
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

aaa - myslalam ze dlugie, dlugie takie co zwiazac juz mozna, a tobie chodzi po prostu o jakas oryginalna fryzure.
ja jestem zwolenniczka zasady - nie idz do fryzjera, ktorego fryzura ci sie nie podoba
z tego co pamietam o ostatnio jak bylam w Qualite na Skłodowskiej strzygl mnie pan taka ciekawa asymetryczna fryzura z wlosami dluzszymi.
moze po prostu zagladaj do salonow i patrz jak wygladaja tam fryzjerzy - i uderzaj tam gdzie widzisz potencjal

no i ja powtarzam swoje pytanie - czy gdziekolwiek w jakimkolwiek zakladzie fryzjerskim we Wrocławiu widzieliscie fryzjerke o naturalnie kreconych wlosach, takie krecone wlasnie noszacą na codzien? baaardzo proszę o sygnał, jesli gdzies taka zobaczycie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 07:21   #2085
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
nie idz do fryzjera, ktorego fryzura ci sie nie podoba
Bardziej głupiej zasady nie słyszałem a znasz taką szewc bez butów chodzi

Cytat:
Napisane przez anka.d Pokaż wiadomość
czy gdziekolwiek w jakimkolwiek zakladzie fryzjerskim we Wrocławiu widzieliscie fryzjerke o naturalnie kreconych wlosach, takie krecone wlasnie noszacą na codzien? baaardzo proszę o sygnał, jesli gdzies taka zobaczycie
w magnolii w salonie Denique pracuje blondyneczka z kręconymi włosami nie pamiętam jak ma na imię ale mysle że się dogadasz pozdrawiam
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 08:14   #2086
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu



---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maya74 Pokaż wiadomość
Mam zamiar wybrać się do salonu berendowicz i kublin, tylko nie mogę się zdecydować do Bartka, czy Konrada ? Mam włosy falowane, chcę je tak podciąć aby skręt był bardziej widoczny. Doradzcie proszę.
Polecam ci Bartka,bo sama do niego chodzę i powiem że zawsze robi dobrą fryzurę.I co jeszcze fajniejsze ,że często zmienia nie jest monotonny. Byłam już u wielu i on na razie spełnia w pełni moje oczekiwania. Zaznaczam że lubię zmiany,jest to fryzjer dla tych co lubią wyróżniać się z tłumu.

Edytowane przez NINA-30
Czas edycji: 2009-11-23 o 08:16
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 08:26   #2087
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

przyslowia przyslowiami, ale czy musi tak być?

tak jak nie poszlabym do otyłej dietetyczki czy fatalnie ubranego stylisty, nie pojde nigdy do fryzjerki, ktora ma na glowie bezkształtna szopę (na przykladzie wlosow kreconych)
jesli ktos nosi na glowie cos co wg mnie jest okropne, to mam prawo podejrzewac, ze na mojej zechce 'wyczarowac' cos w podobnym stylu u mnie.

i albo inaczej nie potrafi, albo mysli ze to jednak jest fajne - w tym przypadku nie wiem co gorsze.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 10:18   #2088
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Kręcone Wizażanki
spotkanie
28.11.2009 godz. 18.oo
Wrocław Pasaż Grunwaldzki

a co to za spotkanie ?

maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 11:23   #2089
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Lokowane i falowane wizażanki mogą pogadać o swoich problemach z pielęgnacją swoich kapryśnych włosów.
Zapraszamy Będzie nam bardzo miło się spotkać.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 11:42   #2090
maya74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

to spotkanie jest "formalne - nieformalne" ? w którym miejscu w Pasażu ?
maya74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:18   #2091
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

nieformalne zdecydowanie wybieramy sie na jakas kawke prawdopodobnie (Wrocław odwiedza wizazanka z Warszawy i to wlasciwie ona zmobilizowala nas do zorganizowania spotkania )

co do szczegółów - jesli bedzie ladna pogoda to miejscem zbiorki ma byc rycerz przed pasazem, jesli nie to sie jakos zgadamy jeszcze. pisz pw w razie czego
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 13:17   #2092
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez maya74 Pokaż wiadomość
Mam zamiar wybrać się do salonu berendowicz i kublin, tylko nie mogę się zdecydować do Bartka, czy Konrada ? Mam włosy falowane, chcę je tak podciąć aby skręt był bardziej widoczny. Doradzcie proszę.
Jak już wiecie, "przetestowałam" chyba wszystkich fryzjerów z Berendowicz&Kublin. Ostatnio cały czas chodziłam do Piotrka, wcześniej do Bartka. Mam kręcone włosy i chyba najlepiej radzi sobie z nimi Piotrek. Polecam.

Edytowane przez Lilika23
Czas edycji: 2009-11-23 o 13:19 Powód: blad na stronie
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 13:18   #2093
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Lilika23 proszę napisz cos wiecej - bo tu kilka kręconowłosych dziewczyn z Wrocławia poszukuje dobrego fryzjera.

co do "radzenia sobie" z kreconymi wlosami - mam nadzieje ze chodzi o umiejetne uzywanie dyfuzora, scinenia takie ze nie ma trapezu czy 'garnka', a nie o to ze ci ladnie prostuje wlosy
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:46   #2094
mikasa77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam wszystkich chciałabym zapytać którego fryzjera i gdzie polecacie we Wrocławiu lub w okolicach?
Chodzi mi o fryzurę na studniówkę ale żeby sam mi doradził a nie pytał czego chcę.
I oczywiście w miarę za rozsądną cenę.
Pozdrawiam i z góry dziękuję.
__________________
'Człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy jego oczy się śmieją...'
mikasa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 11:20   #2095
MoaVea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witajcie
czytając te wszystkie posty sama już nie wiem, które są prawdziwe a które pisane przez samych fryzjerów czy ich konkurencję. Szukam fryzjera który nie będzie miał problemu z asymetrycznym cięciem, wygoleniami, wyobraźnią a do tego cena za ścięcie nie przekroczy 100zł... . Znacie może takiego fryzjera? Myślałam o Metamorfozie na Trawowej ale teraz to już sama nie wiem, no i o Magnolii ale teraz to boję się już tych wszystkich fryzjerskich gwiazd, bo z doświadczenia wiem, że lans w ich światku jest czymś normalnym, niekoniecznie jednak jest adekwatny do ich umiejętności tak jak np. w pewnym salonie niegdyś w rynku. Doradzcie. Pzdr.
MoaVea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 07:01   #2096
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez MoaVea Pokaż wiadomość
Witajcie
czytając te wszystkie posty sama już nie wiem, które są prawdziwe a które pisane przez samych fryzjerów czy ich konkurencję. Szukam fryzjera który nie będzie miał problemu z asymetrycznym cięciem, wygoleniami, wyobraźnią a do tego cena za ścięcie nie przekroczy 100zł... . Znacie może takiego fryzjera? Myślałam o Metamorfozie na Trawowej ale teraz to już sama nie wiem, no i o Magnolii ale teraz to boję się już tych wszystkich fryzjerskich gwiazd, bo z doświadczenia wiem, że lans w ich światku jest czymś normalnym, niekoniecznie jednak jest adekwatny do ich umiejętności tak jak np. w pewnym salonie niegdyś w rynku. Doradzcie. Pzdr.
wydrukuj fotkę z fryzurą która ci się podoba i spróbuj w Qualite na więziennej, ta pracują kobiety i faceci sama zdecydujesz do kogo wolisz
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:53   #2097
violinist_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy mogłabym prosić o kontakt do wyżej wspomnianej p. Paulinki?
Strasznie mi zależy. MUSZĘ fajnie ściąć włosy...
Ratujcie!!! błagam!
violinist_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 18:21   #2098
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A czy ktoras z Was byla moze u Natalii z Pracowni Fryzjerskiej?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:34   #2099
nortonx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez MoaVea Pokaż wiadomość
Witajcie
czytając te wszystkie posty sama już nie wiem, które są prawdziwe a które pisane przez samych fryzjerów czy ich konkurencję. Szukam fryzjera który nie będzie miał problemu z asymetrycznym cięciem, wygoleniami, wyobraźnią a do tego cena za ścięcie nie przekroczy 100zł... . Znacie może takiego fryzjera? Myślałam o Metamorfozie na Trawowej ale teraz to już sama nie wiem, no i o Magnolii ale teraz to boję się już tych wszystkich fryzjerskich gwiazd, bo z doświadczenia wiem, że lans w ich światku jest czymś normalnym, niekoniecznie jednak jest adekwatny do ich umiejętności tak jak np. w pewnym salonie niegdyś w rynku. Doradzcie. Pzdr.
o jakim salonie myślałaś co nieco wiem

Edytowane przez nortonx
Czas edycji: 2009-12-07 o 20:32
nortonx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 09:59   #2100
truskawcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Lecher Wrocław

Na ulicy Brodatego jest salon o nazwie Lecher, więc warto tam zapytać .
truskawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.