Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-30, 18:41   #1861
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Anulacja na allegro-prowizja

Hej dziewczyny
Mam problem a mianowicie zamawiałam wczoraj dwie ładowarki do telefonu z allegro .Dwie inne no i Alegro wydawało mi cały czas taki komunikat Zakup przedmiotów został zlecony, ale z przyczyn technicznych potwierdzenie e-mail o zakupie możesz otrzymać z opóźnieniem. Kliknij Dalej, aby kontynuować i sama wiedziałam w końcu czy kupiłam towar czy nie. Bo zamawiałam dwie rzeczy a email przyszedł z potwierdzeniem kupna jednej z nich. No i klikałam: Okazało się, że zamówiłam podwójnie ładowarki no i napisałam do sprzedawcy o anulowanie kupna tych towarów.
Konta nie mam na allegro. I wzięłam przesyłkę płatną przy odbiorze.

A on mi odpisał coś takiego o co chodzi?

Witam

Transakcja zostanie anulowana po otrzymaniu zwrotu prowizji za niesfinalizowaną transakcję.

Pozdrawiamy.
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 18:46   #1862
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Anulacja na allegro-prowizja

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163533
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:02   #1863
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Anulacja na allegro-prowizja

Nie zauważyłam, że tamat już jest przepraszam. A mogę ten jakoś usunąć ?
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 19:08   #1864
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Anulacja na allegro-prowizja

Cytat:
Napisane przez kinga10204 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, że tamat już jest przepraszam. A mogę ten jakoś usunąć ?
wg regulaminu nie można usuwać wątków
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 21:51   #1865
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Odpowie mi ktoś, bo nie wiem co robić ...Proszę.
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 00:25   #1866
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Czekać. Sprzedający napisze do Allegro, że kupujący się rozmyślił, dostanie zwrot prowizji od Allegro i wtedy anuluję transakcję. Niczym się nie przejmuj.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 11:51   #1867
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

A to czyli ja nie muszę nic płacić ? I towar do mnie nie przyjdzie ? Jestem zielona w tym temacie.
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 12:37   #1868
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Przyjdzie do Ciebie mail od allegro z pytaniem czy potwierdzasz wersję sprzedającego (że zrezygnowałaś z zakupu) - musisz ją potwierdzić i dzięki temu sprzedający odzyska prowizję. Myślę, że przekazał sprawę do allegro i nie wysłał tej paczki.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 07:05   #1869
kinga10204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 163
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

OK. Dziękuje za wyjaśnienie
A napiszę tylko jeszcze, że coś takiego tam jeszczy było:
NIP: 5......, REGON: 1....., KRS: 0.......
Sad Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego
Kapitał zakładowy: 5 000 PLN w pełni wpłacony

Edytowane przez kinga10204
Czas edycji: 2016-04-01 o 07:30
kinga10204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 09:13   #1870
jenna2202
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 169
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Czy możecie polecić jakąś aukcję z niedrogimi sukienkami 'sportowymi'? Chodzi mi o lekką, wygodną sukienkę na lato, niedrogą (potrzebuję do chodzenia po domu), ale z drugiej strony zależy mi, żeby materiał był w miarę przyzwoitej jakości.
jenna2202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:38   #1871
a5493f2229044f38c21880297d597e9a77038a03_60d119f285687
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Przesyłka z Chin, Nike zamawiane z allegro. Pomocy!!!

Witam wszystkich, bardzo proszę osoby, które kiedykolwiek zamawiały coś z Chin o wypowiedzenie się na ten temat. 28.03.2016 zakupiłam buty u sprzedawcy na allegro, nie wiedząc, że sprzedawca jest tylko pośrednikiem pomiędzy zamawiającym, a sprzedawcą z aliexpress. 20 kwietnia sprzedający zwinął interes i zamknął sklep. Dzisiaj próbowalam się skontaktować telefonicznie ze sklepem na allegro, jednak na sekretarce jest informacja o zamknięciu sklepu. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi ok 10 d0 20 dni roboczych. Jestem zaniepokojona sytuacją, bo nie otrzymałam numeru przesyłki, nie wspominając o samej przesyłce.W komentarzach pojawiło się sporo negatywów odnośnie braku kontaktu ze sprzedającym. Ile idzie taka paczka? Czy często zdarzają się opóźnienia? Po ilu dniach zgłosić sprawę na policję, czy w ogóle policja jest coś w stanie zrobić?
a5493f2229044f38c21880297d597e9a77038a03_60d119f285687 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 22:03   #1872
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Przesyłka z Chin, Nike zamawiane z allegro. Pomocy!!!

[1=a5493f2229044f38c218802 97d597e9a77038a03_60d119f 285687;59361576]Witam wszystkich, bardzo proszę osoby, które kiedykolwiek zamawiały coś z Chin o wypowiedzenie się na ten temat. 28.03.2016 zakupiłam buty u sprzedawcy na allegro, nie wiedząc, że sprzedawca jest tylko pośrednikiem pomiędzy zamawiającym, a sprzedawcą z aliexpress. 20 kwietnia sprzedający zwinął interes i zamknął sklep. Dzisiaj próbowalam się skontaktować telefonicznie ze sklepem na allegro, jednak na sekretarce jest informacja o zamknięciu sklepu. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi ok 10 d0 20 dni roboczych. Jestem zaniepokojona sytuacją, bo nie otrzymałam numeru przesyłki, nie wspominając o samej przesyłce.W komentarzach pojawiło się sporo negatywów odnośnie braku kontaktu ze sprzedającym. Ile idzie taka paczka? Czy często zdarzają się opóźnienia? Po ilu dniach zgłosić sprawę na policję, czy w ogóle policja jest coś w stanie zrobić?[/QUOTE]
Zamawiałam kiedys air maxy tez u kogos kto byl posrednikiem. Poinformowano mnie, ze przesylka bedzie od 15-30dni. Telefonicznie nie mozna sie bylo dodzwonic, ale zawsze odpowiadali na meile.
Gdy paczka przyszla po 30 kilku dniach, opznienie przez niby jakas kontrole to babka u której kupowalam zwróciła mi pieniadze za przesyłkę w ramach przeprosin (30zl).

Odczekaj te 20 dni i jesli nie bedzie przesylki wtedy zglos sprawe na allegro i na policji.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:25   #1873
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Aktywacja konta na Allegro

Parę dni temu założyłam konto na allegro. Kupiłam jedną rzecz. Nie aktywowałam konta, bo nie będę raczej nic sprzedawać, a dzisiaj przyszedł mi mail, że moje konto zostało aktywowane. Wiecie może dlaczego skoro nic nie aktywowałam?

I jeszcze druga sprawa.. kiedyś też już coś kupiłam na allegro ale jeszcze wtedy nie miałam konta (kupiłam bez rejestracji) a po założeniu konta, ta rzecz którą wtedy kupiłam, widnieje w kupionych rzeczach. Jak to możliwe skoro wtedy nie miałam konta?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 16:49   #1874
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Aktywacja konta na Allegro

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=163533
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:08   #1875
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 220
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

W jakim momencie można zrezygnować na allegro z zakupu? Czy gdy jest już wybór formy dostawy, to można jeszcze zrezygnować czy już trzeba kupić?
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:34   #1876
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
W jakim momencie można zrezygnować na allegro z zakupu? Czy gdy jest już wybór formy dostawy, to można jeszcze zrezygnować czy już trzeba kupić?
Wiesz, że jest coś takiego na Allegro jak regulamin?
Przeczytaj, to będziesz wiedzieć.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 10:56   #1877
butterfly21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 220
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Przeczytałam część regulaminu (na dokładne czytanie całości nie mam czasu), ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Myślałam, że może ktoś tu bez problemu odpowie, bo zapewne są tu osoby, które dużo kupują na allegro. Ja kupowałam tylko raz i nie wiem czy jak się kliknie "Kup teraz" to już jest zakup dokonany czy jeszcze nie.
butterfly21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 11:04   #1878
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
Przeczytałam część regulaminu (na dokładne czytanie całości nie mam czasu), ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Myślałam, że może ktoś tu bez problemu odpowie, bo zapewne są tu osoby, które dużo kupują na allegro. Ja kupowałam tylko raz i nie wiem czy jak się kliknie "Kup teraz" to już jest zakup dokonany czy jeszcze nie.
Tak, to już jest zakup z obowiązkiem zapłaty.

Zawsze jednak w przypadku zakupów on-line (na odległość) możesz w ciągu 14 dni odstąpić od tego zakupu wysyłając do sprzedawcy stosowną informację.
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-01, 12:30   #1879
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Wybrałam i opłaciłam opcję wysyłki: list polecony, otrzymałam przesyłkę zwykłym listem nierejestrowanym.
Całe szczęście że doszło mimo że koperta była rozerwana na całej długości

Co myślicie: to normalna praktyka, przeoczenie czy brak wiedzy o przesyłkach?
Napisałam do osoby która wysłała, że tak się nie robi, bo przesyłka mogła nie dojść. Bez odpowiedzi.

Zostawić to czy wystawić neutrala żeby ktoś inny się nie naciął?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 13:54   #1880
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez butterfly21 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam tylko raz i nie wiem czy jak się kliknie "Kup teraz" to już jest zakup dokonany czy jeszcze nie.
Ta opcja nie bez powodu nazywa się "Kup teraz" ;-).

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Zawsze jednak w przypadku zakupów on-line (na odległość) możesz w ciągu 14 dni odstąpić od tego zakupu wysyłając do sprzedawcy stosowną informację.
Nie zawsze, a tylko w przypadku przedsiębiorców (o ile samemu się jest konsumentem podczas transakcji).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 09:25   #1881
momich
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam problem ze sprzedawcą na allegro.

Kilka dni temu zamówiłam 3 piżamy, na 3 różnych aukcjach tego samego sprzedawcy, kwota jakieś 350 zł. Wybrałam opcję zapłaty przelewem pocztowym.
Ale jeszcze tego samego dnia zanim zapłaciłam dostałam wiadomość, że z powodu pomyłki sprzedający wystawił aukcję z czymś czego już nie ma (aukcja została natychmiast zamknięta) i poprosił albo o zamianę na coś innego z jego ofert co odpowiada tej samej cenie albo o wpłatę tylko za 2 piżamy. Ponieważ nie po to coś zamawiam żeby później to zamienić na coś zupełnie innego wybrałam tę drugą opcję i przelałam mu pieniądze na konto. Dostałam wtedy wiadomość : "Bardzo proszę o potwierdzenie do allegro, że nie doszło do transakcji. W przesłanym mailu otrzyma Pani pytanie, wystarczy wcisnąć TAK. Umożliwi nam to zwrot prowizji od nieudanej transakcji. Allegro ostatnio bardzo utrudnia Sprzedającym te zwroty."
Pomyślałam że jasne, to żaden problem dla mnie. Ale dziś dostałam wiadomość od allegro:

"Sprzedający xxx powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód :

Kupujący odstąpił od umowy kupna zawartej na odległość"

Co mam zrobić? Przecież to nie ja odstąpiłam od umowy tylko oni nie mają towaru. Jakieś rady? Mogę poczekać do otrzymania towaru (te dwie piżamy) i wtedy dopiero odpowiedzieć? Boję się, że jeśli kliknę NIE to sprzedający będzie utrudniał wysyłkę. Nie chcę brać na siebie odpowiedzialności i dostać jakiegoś upomnienia, że kupuję coś i się wycofuję.
momich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 11:22   #1882
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Ale to dotyczy tylko tej jednej aukcji. Żadnego upomnienia nie dostaniesz. W opcjach wyboru powodów zamknięcia aukcji oraz zwrotu prowizji nie ma możliwości zaznaczenia "towar się skończył", więc firma wybrała opcję, że odstąpiłaś od umowy. Absolutnie nie masz się czego bać
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 11:59   #1883
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

miałam tę samą sytuację z książką. dostałam tę samą wiadomość od all, kliknęłam, żadnego upomnienia nie było
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 08:08   #1884
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez momich Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam problem ze sprzedawcą na allegro.

Kilka dni temu zamówiłam 3 piżamy, na 3 różnych aukcjach tego samego sprzedawcy, kwota jakieś 350 zł. Wybrałam opcję zapłaty przelewem pocztowym.
Ale jeszcze tego samego dnia zanim zapłaciłam dostałam wiadomość, że z powodu pomyłki sprzedający wystawił aukcję z czymś czego już nie ma (aukcja została natychmiast zamknięta) i poprosił albo o zamianę na coś innego z jego ofert co odpowiada tej samej cenie albo o wpłatę tylko za 2 piżamy. Ponieważ nie po to coś zamawiam żeby później to zamienić na coś zupełnie innego wybrałam tę drugą opcję i przelałam mu pieniądze na konto. Dostałam wtedy wiadomość : "Bardzo proszę o potwierdzenie do allegro, że nie doszło do transakcji. W przesłanym mailu otrzyma Pani pytanie, wystarczy wcisnąć TAK. Umożliwi nam to zwrot prowizji od nieudanej transakcji. Allegro ostatnio bardzo utrudnia Sprzedającym te zwroty."
Pomyślałam że jasne, to żaden problem dla mnie. Ale dziś dostałam wiadomość od allegro:

"Sprzedający xxx powiadomił Allegro, że warunki transakcji uległy zmianie i wskazał następujący powód :

Kupujący odstąpił od umowy kupna zawartej na odległość"

Co mam zrobić? Przecież to nie ja odstąpiłam od umowy tylko oni nie mają towaru. Jakieś rady? Mogę poczekać do otrzymania towaru (te dwie piżamy) i wtedy dopiero odpowiedzieć? Boję się, że jeśli kliknę NIE to sprzedający będzie utrudniał wysyłkę. Nie chcę brać na siebie odpowiedzialności i dostać jakiegoś upomnienia, że kupuję coś i się wycofuję.
Nic się nie dzieje jak to potwierdzisz.
To po prostu informacja aby sprzedający dostał zwrot prowizji za nieudana transakcje.

Ale zwróć uwagę czy na 3piżamy bierze ten zwrot czy na tą jedną.
Skoro było kupione na 3 aukcjach to tych dwóch które się udały nie może wystąpić o zwrot prowizji.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 10:35   #1885
krysztalkrysztal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 46
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Dziewczyny orientujecie się jak to jest ze zwrotem prowizji? Dostałam zwrot prowizji od 2 sprzedanych rzeczy, za które kupujący nie zapłacił, a w rachunku dalej mi nalicza tą prowizję do zapłaty.

Edytowane przez krysztalkrysztal
Czas edycji: 2017-01-04 o 09:33
krysztalkrysztal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 14:54   #1886
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Zamówiłam rzecz na allegro, wybierając sposób dostawy "PACZKA48 Odbiór w Punkcie" (zapłata przy odbiorze), bo wychodzi to taniej o 10 zł niż kurier do domu. Czy przy takim sposobie dostawy dostanę maila o tym, kiedy przesyłka dotrze na pocztę? Zamówiłam wczoraj i zastanawiam się czy dostanę maila z numerem przesyłki, którą będę mogła śledzić na stronie poczty.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 15:32   #1887
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Allegro - okazje, ciekawostki, pytania, wątpliwości - wątek zbiorczy

Tak, dostaniesz informację albo mailową albo smsem, że już możesz odebrać paczkę w określonym punkcie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 20:06   #1888
Avalix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
PayU allegro

Witam, wystawilem dzisiaj przedmiot na allegro i dana osoba go kupiła przez PayU. Doszło mi potwierdzenie i email, ze pieniądze zostały przesłane na PayU, ale jak naciskam na saldo wartości PayU na allegro to nic tam nie mam do wypłaty. Dodam, ze e-mail od PayU który dostałem na pocztę bym w spamie, ale treść taka sama jak zawsze. Moje pytanie, pieniądze dojdą, czy to jakiś fejk? Może PayU nie pracuje w weekend. Pomocy
Avalix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 20:12   #1889
Avalix3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2
Allegro PayU

Witam, sprzedalem dzisiaj przedmiot na allegro przez PayU. Wszystkie emaile związane ze sprzedażą przyszły na pocztę. Wiadomość od PayU jedynie przyszła w zakładkę spam, jest to ten email o wplacie na allegro. Ale wchodze na moje saldo konta na allegro i nic tam nie ma. Czy pieniądze dojdą na PayU? Może PayU nie działa w weekend? Czekam juz 2h. Czy to jakiś oszust? Podkreślam, ze wiadomość o wplacie przyszedł do zakładki spam nie wiem czemu, zawsze dochodził do głównej zakładki ba poczcie.
Avalix3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-07, 20:59   #1890
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: PayU allegro

PayU działa w weekend. Sprawdź jaki sposób zapłaty wybrał kupujący, być może zdecydował się na "zwykły przelew" i ma zamiar wpłacić pieniądze w banku lub na poczcie, więc dostaniesz je za kilka dni.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-17 22:52:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.