Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-12-30, 18:51   #3481
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
O mamo, kocham Marzię Gaggioli!
Zawsze jakoś Marzia z powrotem trafia do mnie
Matka mnie z domu wyrzuci powiadam wam...

Marzia jest taką dla mnie cudowną tandetą, niegroźny kicz, który pierze ci mózg.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 19:02   #3482
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

co by nie mowic o dyskusyjnej wartosci artystycznej utworow Marzi(i) to jednak ma glowe na karku.

zajmuje sie wszystkim od a do z - teksty, muzyka, scenografia, montaz, chorki, produkcja etc.

a to sie chwali.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:09   #3483
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69107416]jak sobie z tym radzisz? Jesteś pod opieką lekarza bariatry? Czy padasz ofiarą dyskryminacji? A może brytyjczykom Twoje gabaryty są obojętne?
Oglądałam program o tym jak są postrzegani ludzie otyli - otyły mężczyzna wyszedł do miasta z kamerką. Coś okropnego jak niektórzy się zachowywali.
Nie chcesz to nie odpowiadaj[/QUOTE]
Wiele osób mówi mi że ja bardzo dobrze wyglądam jak na swoją wagę, jestem bardzo zadbana, fajnie się ubieram. To też według mnie wiele zmienia bo nie chodzę z brzuchem na wierzchu itd.
Ale ludzie zawsze dyskryminuja osoby z nadwagą/ te otyle. Na pewno nie jest tak źle jak w Polsce ale komentarze są zawsze, a już szczególne jak się mną zainteresuje fajny facet to czasami prosto w twarz słyszę od dziewczyn że jak on może z taką grubaska. Ja mam spory dystans do siebie, wiem jak wyglądam, więc komentarze na temat mojej wagi mnie aż tak nie krzywdzą, wiem że jestem spora babka, wiem że jem za dużo.

Jestem na programie odchudzającym zrobionym przez fundusz zdrowia ale kiepsko I'm idzie, czekam tygodnie na wizytę, teraz już w sumie 4 miesiąc idzie i wciąż nie wiem kiedy mam dietetyka. Więc to takie obietnice że pomogą a tak na prawdę nie mają zasobów żeby wszystkim pomoc.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 20:35   #3484
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Wybrałam się wczoraj na wycieczkę w góry. Pociągiem, z przesiadką. Gdy wracaliśmy, wysiadamy na stacji aby przesiąść się w drugi pociąg (stacja wysoko w górach) a tu pociągu nie ma. Komunikat "pociąg odwołany z przyczyn technicznych, została podstawiona autobusowa komunikacja zastępcza". Wsiadamy do busa, czekamy na odjazd. Janusz i Grażyna:

Janusz:
Ładuje się do busa mimo, że miejsc siedzących nie ma. Oczywiście narzeka na ten fakt. Kierowca mówi, że zaraz podjadą kolejne dwa busy może wysiąść i się przesiąść, na co Janusz z oburzeniem "ja nie wiem czy one przyjadą, nie mam zamiaru wysiadać".

Grażyna:
Ktoś zapytał kierowcy co to za przyczyny techniczne, na co kierowca mówi, że trakcja została zerwana. I nagle odzywa się Grażyna "to nie można było powiedzieć od razu? Pojechałabym wcześniejszym pociągiem bez kombinacji".
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-30, 21:42   #3485
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moze masz inną granice konfortu. Ja czuje sie co najmniej zle, jak ktos sie do mnie dosiada na takie siedzenie i jest dla mnie obcy
ja w godzinach szczytu często ledwo wchodzę do MPK i wszyscy są stłoczeni, więc nie znam pojęcia granica komfortu w obleganych liniach mojego miasta
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 09:29   #3486
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja w godzinach szczytu często ledwo wchodzę do MPK i wszyscy są stłoczeni, więc nie znam pojęcia granica komfortu w obleganych liniach mojego miasta
Ja tez. Ale jak juz siedze na miejscu dla 1 osoby to nie chce tam towarzysza
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-31, 10:37   #3487
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
ja w godzinach szczytu często ledwo wchodzę do MPK i wszyscy są stłoczeni, więc nie znam pojęcia granica komfortu w obleganych liniach mojego miasta
okropnie mnie denerwuje takie marudzenie w godzinach szczytu. z czasów szkolnych miałam "przyjemnosc" wracać z pewną grazyna jednym autobusem. i dziennie te marudzenie i komentowanie, że stoimy w korku. nie pasuje to niech jedzie te 2 godziny później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-31, 23:35   #3488
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Grażyna:
Ktoś zapytał kierowcy co to za przyczyny techniczne, na co kierowca mówi, że trakcja została zerwana. I nagle odzywa się Grażyna "to nie można było powiedzieć od razu? Pojechałabym wcześniejszym pociągiem bez kombinacji".
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 10:59   #3489
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Wiele osób mówi mi że ja bardzo dobrze wyglądam jak na swoją wagę, jestem bardzo zadbana, fajnie się ubieram. To też według mnie wiele zmienia bo nie chodzę z brzuchem na wierzchu itd.
Ale ludzie zawsze dyskryminuja osoby z nadwagą/ te otyle. Na pewno nie jest tak źle jak w Polsce ale komentarze są zawsze, a już szczególne jak się mną zainteresuje fajny facet to czasami prosto w twarz słyszę od dziewczyn że jak on może z taką grubaska. Ja mam spory dystans do siebie, wiem jak wyglądam, więc komentarze na temat mojej wagi mnie aż tak nie krzywdzą, wiem że jestem spora babka, wiem że jem za dużo.

Jestem na programie odchudzającym zrobionym przez fundusz zdrowia ale kiepsko I'm idzie, czekam tygodnie na wizytę, teraz już w sumie 4 miesiąc idzie i wciąż nie wiem kiedy mam dietetyka. Więc to takie obietnice że pomogą a tak na prawdę nie mają zasobów żeby wszystkim pomoc.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
dobrze że chcesz coś z problemem zrobić i szkoda że służba zdrowia jest taka niewydolna. Nie zniechęcaj się. W telewizji to zawsze wygląda tak ładnie.... A dziewczyny zazdrośnice powinny wiedzieć "że facet nie pies, na kości nie leci". Nie mają takiego powiedzenia w UK?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 11:29   #3490
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Kendra66 Pokaż wiadomość
okropnie mnie denerwuje takie marudzenie w godzinach szczytu. z czasów szkolnych miałam "przyjemnosc" wracać z pewną grazyna jednym autobusem. i dziennie te marudzenie i komentowanie, że stoimy w korku. nie pasuje to niech jedzie te 2 godziny później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja znowu za czasów szkolnych miałam codziennie Grażynkę która wskakiwała 1 do PKS-u , siadała na pierwsze siedzenia i zajmowała swoimi torbami miejsce innym Grażynkom. Pal licho że w autobusie przejść się nie dało, młodziezy mnóstwo a Graża z torbami siedzi jak dama i czeka na przeciskające się koleżanki.

Pewnego razu chcąc babsku zrobić na złość wcisłam się pierwsza na "jej miejsce" i zrobiłam dosłownie to samo co ona, rzuciłam plecak na siedzenie obok i nie dałam jej wejść. Ależ wściekła była, się kłóciła że to miejsce należy do niej! Tiaa jasne, ona miała wyjatkowy bilet miesięczny z wykupionym TYM miejscem
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 12:09   #3491
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69145821]dobrze że chcesz coś z problemem zrobić i szkoda że służba zdrowia jest taka niewydolna. Nie zniechęcaj się. W telewizji to zawsze wygląda tak ładnie.... A dziewczyny zazdrośnice powinny wiedzieć "że facet nie pies, na kości nie leci". Nie mają takiego powiedzenia w UK?[/QUOTE]
Nie zniechęcam się dam radę! Już nie chodzi nawet o wygląd ale o zdrowie, nie chce cukrzycy, a mój kolega który ma dopiero 29 lat miał atak serca właśnie głównie przez jego dietę i nadwagę.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 13:22   #3492
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
To ja znowu za czasów szkolnych miałam codziennie Grażynkę która wskakiwała 1 do PKS-u , siadała na pierwsze siedzenia i zajmowała swoimi torbami miejsce innym Grażynkom. Pal licho że w autobusie przejść się nie dało, młodziezy mnóstwo a Graża z torbami siedzi jak dama i czeka na przeciskające się koleżanki.

Pewnego razu chcąc babsku zrobić na złość wcisłam się pierwsza na "jej miejsce" i zrobiłam dosłownie to samo co ona, rzuciłam plecak na siedzenie obok i nie dałam jej wejść. Ależ wściekła była, się kłóciła że to miejsce należy do niej! Tiaa jasne, ona miała wyjatkowy bilet miesięczny z wykupionym TYM miejscem
o tak, albo pcha się pierwszą by później stać obok (a raczej wchodząc na) kierowcy. tak jak w autobusach mzk taki numer jeszcze ujdzie, to w tych pks nie da rady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 13:29   #3493
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69145821]dobrze że chcesz coś z problemem zrobić i szkoda że służba zdrowia jest taka niewydolna. Nie zniechęcaj się. W telewizji to zawsze wygląda tak ładnie.... A dziewczyny zazdrośnice powinny wiedzieć "że facet nie pies, na kości nie leci". Nie mają takiego powiedzenia w UK?[/QUOTE]


Ten tekst jest bardzo chamski.
Słyszałam go przez lata i nie było mi miło. Tym bardziej, że ja nie oceniam ani wtedy nie oceniałam ludzi po posturze. Ale niektórzy zatrzymali się na haśle "grubsi są fajni i sympatyczni a chude kobiety to zołzy bla bla"

Gratuluję.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 13:45   #3494
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ten tekst jest bardzo chamski.
Słyszałam go przez lata i nie było mi miło. Tym bardziej, że ja nie oceniam ani wtedy nie oceniałam ludzi po posturze. Ale niektórzy zatrzymali się na haśle "grubsi są fajni i sympatyczni a chude kobiety to zołzy bla bla"

Gratuluję.
Tez nie lubie tego tekstu, przeciez mozna to wyrazic inaczej, np. ''wiecej cialka do kochania'' czy jakos tak.
Ten tekst jest bardzo seksistowski. Pewna siebie kobieta odpowiedzialaby ''dlaczego on ma na mnie poleciec, dlaczego to od niego ma zalezec? Wazne, co JA wybiore''
A prawda jest taka, ze jak sie ludzie dobrze dobiora, to wyglad jest na drugim miejscu.
I powinien byc na drugim miejscu, bo zawsze moze sie tak stac, ze - chociazby ze wzgledu na chorobe - bardzo przytyjemy albo bardzo schudniemy. I co, wtedy powinno sie taka osobe zostawic?
Dla mnie osoby, ktore zaznaczaja, ze dla niego/niej kobieta/mezczyzna MUSI byc chudy, gruby, brazowowlosy czy piegowaty, nie dojrzeli do powaznego zwiazku.
763509f5cf445a4c28cec956de73c62121becc29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 13:49   #3495
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ten tekst jest bardzo chamski.
Słyszałam go przez lata i nie było mi miło. Tym bardziej, że ja nie oceniam ani wtedy nie oceniałam ludzi po posturze. Ale niektórzy zatrzymali się na haśle "grubsi są fajni i sympatyczni a chude kobiety to zołzy bla bla"

Gratuluję.
Dokładnie.
Ktoś szczupły obraził otyłego, więc trzeba od razu wszystkich szczupłych obrażać tekstem o psach zlatujących się na kości?
alefelerzeklseler, po tym tekście pewnie czujesz się lepsza od osób, które obrażają osoby otyłe?

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-01-01 o 13:51
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 14:43   #3496
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ten tekst jest bardzo chamski.
Słyszałam go przez lata i nie było mi miło. Tym bardziej, że ja nie oceniam ani wtedy nie oceniałam ludzi po posturze. Ale niektórzy zatrzymali się na haśle "grubsi są fajni i sympatyczni a chude kobiety to zołzy bla bla"

Gratuluję.
Dlatego, jak słyszę tekst, że facet nie pies, na kości nie poleci, to mówię, ale też nie sikora żeby słoninę wpier... Polecam. Więcej nikt Ci nic nie powie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 14:46   #3497
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ten tekst jest bardzo chamski.
Słyszałam go przez lata i nie było mi miło. Tym bardziej, że ja nie oceniam ani wtedy nie oceniałam ludzi po posturze. Ale niektórzy zatrzymali się na haśle "grubsi są fajni i sympatyczni a chude kobiety to zołzy bla bla"

Gratuluję.
Wlasnie, narzekanie na ludzi zajmujacych duzo miejsca w autobusach/pociagach/samolotach jest bez serca, ale tekscik o kosciach jak najbardziej w porzadku. bo "chude" na pewno wredne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 15:04   #3498
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Wlasnie, narzekanie na ludzi zajmujacych duzo miejsca w autobusach/pociagach/samolotach jest bez serca, ale tekscik o kosciach jak najbardziej w porzadku. bo "chude" na pewno wredne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Chude" przecież jest chude, więc nie powinno mieć kompleksów na tym punkcie, więc można sobie używać do woli, a grubych nie można obrażać, bo wszyscy grubi są grubi z powodu choroby, więc nie można się śmiać
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 16:37   #3499
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69145821]A dziewczyny zazdrośnice powinny wiedzieć "że facet nie pies, na kości nie leci". Nie mają takiego powiedzenia w UK?[/QUOTE]
Otrzymujesz tytuł janusza roku
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-01, 17:02   #3500
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;69154076]Otrzymujesz tytuł janusza roku [/QUOTE]
Mam nadzieję, że ja za swój o sikorach nie dostanę B-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 17:22   #3501
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Zauważyłam, że tekstem o kościach często posługują się osoby, które mają bardzo duże kompleksy na punkcie własnej wagi, dla mnie jest on szczytem chamstwa i osoba się nim posługująca jest u mnie już na wieki skreślona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 17:22   #3502
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69145821]dobrze że chcesz coś z problemem zrobić i szkoda że służba zdrowia jest taka niewydolna. Nie zniechęcaj się. W telewizji to zawsze wygląda tak ładnie.... A dziewczyny zazdrośnice powinny wiedzieć "że facet nie pies, na kości nie leci". Nie mają takiego powiedzenia w UK?[/QUOTE]
Ale tez nie sikorki zeby slonine jesc
To takie Grazynowate pocieszac grubych obrazajac szczuplych
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 18:01   #3503
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
"Chude" przecież jest chude, więc nie powinno mieć kompleksów na tym punkcie, więc można sobie używać do woli, a grubych nie można obrażać, bo wszyscy grubi są grubi z powodu choroby, więc nie można się śmiać
To ty chyba serio mało ludzi znasz skoro uważasz że każda gruba osoba mówi że jest chora.
Ja tam mam gdzieś jakie kto rzuca teksty, czy o sloninie, czy o kościach, strasznie są tutaj wszyscy wrażliwi. Ile razy było pisanie o otyłych i co, można, niech piszą. Ja zapytałam wszystkie te narzekajace na to jakie widzą rozwiązanie problemu? Zamknąć otylych w domu? Zabronić wstępu do autobusu? Kasować podwójnie za bilet? Żadna z was nie umiala odpowiedzieć. Ale jak już ktoś napisał coś o chudych to już wszystkie jesteście gotowe iść na wojnę.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 18:29   #3504
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
To ty chyba serio mało ludzi znasz skoro uważasz że każda gruba osoba mówi że jest chora.
Ja tam mam gdzieś jakie kto rzuca teksty, czy o sloninie, czy o kościach, strasznie są tutaj wszyscy wrażliwi. Ile razy było pisanie o otyłych i co, można, niech piszą. Ja zapytałam wszystkie te narzekajace na to jakie widzą rozwiązanie problemu? Zamknąć otylych w domu? Zabronić wstępu do autobusu? Kasować podwójnie za bilet? Żadna z was nie umiala odpowiedzieć. Ale jak już ktoś napisał coś o chudych to już wszystkie jesteście gotowe iść na wojnę.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Moze bede odwazna, ale moim zdaniem w pewnych przypadkach tak. Nie w autobusach typu MPK, gdzie sie placi za przejazd, a nie za miejsce do siedzenia. Tylko w autobusach czy paciagach gdzie miejsca sa rezerwowane to powinno byc tak ze jak sie nie miescisz w jedno miejsce to powino sie kupic dwa. Bo niby z jakiej racji osoba ktora zaplacila za jedno cale miejsce ma sie gnieździć na polowce, bo osoba obok zajela polowe jej miejsca.

Wiesz wkurzajace sa podwójne standardy. Oburzenie wywoluje jak ktos obraza grubych (zreszta bardzo dobrze), ale to jak ktos obraza chudych nie spotyka sie juz z takim oburzeniem. Czesto jest tak ze ktos oburza sie jak ktos obraza grubych, a za chwile dodaje "nie kazdy musi byc patykiem/anorektykiem/szkieletem.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 18:31   #3505
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Kasować podwójnie za bilet?
szczerze mówiąc w skrajnych przypadkach uważam, że to dobry pomysł.

*czyli ktoś ewidentnie zajmuje większość drugiego miejsca tak, że druga osoba, która za bilet zapłaciła musi stać. Przy czym chodzi mi bardziej o trasy długie - samolot, pociąg. Kwadrans w autobusie mnie nie zbawi.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 18:58   #3506
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a już szczególne jak się mną zainteresuje fajny facet to czasami prosto w twarz słyszę od dziewczyn że jak on może z taką grubaska.
rozumiem że jak szczupłą dziewczyna walnie taki tekst to w porządku i nawet broniąc się nie wolno?

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
To ty chyba serio mało ludzi znasz skoro uważasz że każda gruba osoba mówi że jest chora.
Ja tam mam gdzieś jakie kto rzuca teksty, czy o sloninie, czy o kościach, strasznie są tutaj wszyscy wrażliwi. Ile razy było pisanie o otyłych i co, można, niech piszą. Ja zapytałam wszystkie te narzekajace na to jakie widzą rozwiązanie problemu? Zamknąć otylych w domu? Zabronić wstępu do autobusu? Kasować podwójnie za bilet? Żadna z was nie umiala odpowiedzieć. Ale jak już ktoś napisał coś o chudych to już wszystkie jesteście gotowe iść na wojnę.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
takie to grażynowe .

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;69154076]Otrzymujesz tytuł janusza roku [/QUOTE]
raczej grażyny . Uzyskać taki tytuł w styczniu? Do grudnia zostanę wielokrotnie zdetronizowana.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Ale tez nie sikorki zeby slonine jesc
To takie Grazynowate pocieszac grubych obrazajac szczuplych
są mężczyźni którzy lubią duże kobiety. Tak po prostu jest. I walnięcie tekstem prosto w oczy jak to taki fajny facet może startować do grubaski noooo jest po prostu chamskie. Raczej inteligenta, empatyczna osoba czegoś takiego nie powie. Raczej chamska, pusta lala której trzeba utrzeć nosa.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Monnie - jak to jest. W UK znają takie teksty o psach i kościach i o sikorkach? Czy mają inne - bardziej chamskie a może dowcipniejsze?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 19:09   #3507
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;69157566]

są mężczyźni którzy lubią duże kobiety. Tak po prostu jest. I walnięcie tekstem prosto w oczy jak to taki fajny facet może startować do grubaski noooo jest po prostu chamskie. Raczej inteligenta, empatyczna osoba czegoś takiego nie powie. Raczej chamska, pusta lala której trzeba utrzeć nosa.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Monnie - jak to jest. W UK znają takie teksty o psach i kościach i o sikorkach? Czy mają inne - bardziej chamskie a może dowcipniejsze?[/QUOTE]
Sa mezczyzni ktorzy lubia bardzo szczuple kobiety. Tak po prostu jest
Zgadzam sie ze walniecie takim tekstem jak ze fajny facet startuje do grubaski jest po prostu mega chamski. Ale chamskie jest tez uzywanie tego "powiedzenia". Dla mnie atak w czyjas grubosc czy w czyjasc chudosc jest tak samo slaby.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 19:15   #3508
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Nie ma mowy że udało by się wyegzekwować od ludzi żeby kupowali dwa bilety, ciekawe jak? Przecież jak się np. Kupuje bilet na pociąg przez internet to nie trzeba wpisywać wagi. Więc to raczej bez sensu, osoba kupująca musiałaby wyjść z taką inicjatywa, ale teraz już przyjmijmy że ta osoba otyla na prawdę jest chora to ma przez swoją chorobę kupować 2 bilety? To nie przejdzie. Wiemy wszyscy że społeczeństwo staje się otyle, i tak na prawdę nic się z tym nie da zrobić. Według mnie linie lotnicze powinny wprowadzić większe siedzenia, ja z chęcią bym nawet doplacila żeby takie mieć. Ja leciałam w listopadzie do Meksyku 10 godzin, siedziałam w środku, po lewej koleżanka, po prawej jakas starsza kobieta, przy kości. Obu nam było strasznie niewygodnie, ale co zrobić? Nie latać w ogóle? Izolować się? Pozartowalysmy że sie będziemy przytulać cały lot tak blisko siedzimy i tyle.

Ja się nie oburzam jak ktoś obraża grubych, jedynie mi przeszkadza jak ktoś ewidentnie uprzykrza takiej grubszej osobie życie, a jak już widzę młodzież która tak robi to aż mnie trzęsie.

I tak, w UK są takie powiedzenia, o kościach jest ze tylko pies na nie leci itd. Każdy lubi coś innego, ja nigdy w życiu się nie obrazam jak mi facet mówi że mu się nie podobam bo jestem duża, trudno, mi też się wielu nie podoba na przykład niskich, nie biorę tego do siebie, ale komentarze jak np. Jestem w restauracji z chłopakiem w stylu: powiedz swojej dziewczynie żeby mniej jadła to już podłe i takiego chamstwa nie toleruje.


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 19:17   #3509
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Sa mezczyzni ktorzy lubia bardzo szczuple kobiety. Tak po prostu jest
Zgadzam sie ze walniecie takim tekstem jak ze fajny facet startuje do grubaski jest po prostu mega chamski. Ale chamskie jest tez uzywanie tego "powiedzenia". Dla mnie atak w czyjas grubosc czy w czyjasc chudosc jest tak samo slaby.
co zrobisz jak ktoś Ci chamsko walnie? Powiesz że Ci przykro? Zalejesz się łzami biegnąc do łazienki? Czy nie lepiej mieć przygotowaną złośliwą ripostę? Na poziomie atakującej. Ja też muszę sobie radzić ze złośliwościami i uwagami odnośnie mojej chudości. No krwa jak jestem chuda to nie znaczy ze mogę zeżreć kolejne ciastko. "No przecież Ci nie zaszkodzi". "Ty to jeszcze możesz zjeść", "przesadzasz z tą dietą". To że jestem szczupła nie znaczy że mam niski poziom cholesterolu i ze nie powinnam uważać na to co jem.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-01, 19:21   #3510
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
To ty chyba serio mało ludzi znasz skoro uważasz że każda gruba osoba mówi że jest chora.
Ja tam mam gdzieś jakie kto rzuca teksty, czy o sloninie, czy o kościach, strasznie są tutaj wszyscy wrażliwi. Ile razy było pisanie o otyłych i co, można, niech piszą. Ja zapytałam wszystkie te narzekajace na to jakie widzą rozwiązanie problemu? Zamknąć otylych w domu? Zabronić wstępu do autobusu? Kasować podwójnie za bilet? Żadna z was nie umiala odpowiedzieć. Ale jak już ktoś napisał coś o chudych to już wszystkie jesteście gotowe iść na wojnę.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
bo nie da się tak ooo rozwiązać tego problemu. w komunikacji, gdzie kupuje się miejscówkę, to każde obecnie możliwe rozwiązanie jest złe. z perspektywy osoby otyłej trochę dyskryminujące jest zmuszenie do wykupowania dwóch miejsc. z perspektywy osoby, której połowa wykupionego miejsca jest zajęta przez kogoś innego, nie można znowu wymagać, żeby zrezygnowała z tego miejsca. co najmniej jedna osoba będzie zawsze pokrzywdzona w takim wypadku. rozwiązaniem byłoby poszerzenie wszystkich siedzeń, bądź chociaż kilku np w samolocie.
mówię oczywiście o momencie gdzie bilet jest przypisany do siedzenia. nie o mpk
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 19:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.