Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 20:14   #3121
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziewczyny, ja tylko na chwilke
\czy jak mialysmy cwiczyc to chodzilo o odchudzanie czy ruch bardziej..?
bo tz wlasnie fryty z sosem majonozowo jogurtowo czosnkowym konczy.. i wiecie.......

Moge?
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:20   #3122
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie licząc Pottera, to z twojej listy jedynie W. Myśliwskiego i G.G. Marqueza. Literatura tzw. kobieca (wnerwia mnie to określenie, grrrr), jakoś do mnie nie przemawia, choć gdzieś tam kiedyś coś czytałam K. Grocholi i M. Szwai. A o P. Coelho, skoro go lubisz, pozwól, że się nie wypowiem.
Mam tak samo, chociaz zdarza mi sie jakas z babskich ksiazek przeczytac.
marqueza uwielbiam
ide poczytac, niedlugo mnie dotknie anafabetyzm wtorny (a nie, czytam wizaz) tak malo czytam ostatnio..
__________________
It always seems impossible... until it's done

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:22
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:22   #3123
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam bardzo za trzymanie kciuków , egzamin niestety poszedł mi średnio - babka poszalała z pytaniami :[



ja miałam dumnie brzmiący przedmiot Organy i Korporacje Ochrony Prawa... w skócie OKOP
a ja prawo administracyjne, ciężko powiedzieć jak poszło bo to egz. opisowy a prof. ocenia bardzo pod swoje poglądy :/

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

A w ogóle to muszę wam coś pokazać temat staników aktualny, mówiłyście że zwracacie uwagę na ulicy na to jak kobitki mają dobrane biustonosze itp... więc popatrzcie do załącznika: oto jaką masakrę wyłowiłam w niedzielę w Parku Miniatur. Obok tego nie dało się przejść obojętnie, musiałam sfotografować bo byście mi chyba nie uwierzyły
okropne

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke
\czy jak mialysmy cwiczyc to chodzilo o odchudzanie czy ruch bardziej..?
bo tz wlasnie fryty z sosem majonozowo jogurtowo czosnkowym konczy.. i wiecie.......

Moge?
Możesz, możesz mniam, mniam
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:23   #3124
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez angel of sadness
Myślałam, że próby to sie urządza tylko na amerykańskich filmach ale dobrze wiedzieć, że "u nas" można
Cytat:
Napisane przez Viollet87
No mnie też zdziwiło jak Kamila napisała o próbie kościelnego
Próba mogła mieć miejsce tylko dlatego, że ksiądz jest naszym przyjacielem, kumplem męża ze szkolnej ławki, i zgodził się na te moje fanaberie
Eee tam, próby to żadna fanaberia. My się wcale nie prosiliśmy, zwłaszcza, że w sezonach ślubnych ja bywam niemal co tydzień (mąż prawie zawsze ze mną), ale na tydzień przed ślubem usłyszeliśmy: "we czwartek próba". Byliśmy zaskoczeni ale próba była bardzo sympatyczna
Dodam, że nie taka jak na filmach amerykańskich. Byli tylko 2 księża i pary z najbliższego weekendu, bez rodziców i świadków.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:25   #3125
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja Coelho niestety nie lubię wyjątkowo, to samo całej serii Pottera, bo za dużo grafomani i lania wody jak dla mnie. Generalnie czytam sporo, w tej chwili Dimitrija Strelnikowa.
Z babskiej to tylko Groholi serię nigdy w życiu lubiłam chociaz filmy zepsuły mi trochę wyobrażenie Ale książki z tej serii świetnie napisane, nieraz uśmiałam się jak norka
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:26
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:28   #3126
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Eee tam, próby to żadna fanaberia. My się wcale nie prosiliśmy, zwłaszcza, że w sezonach ślubnych ja bywam niemal co tydzień (mąż prawie zawsze ze mną), ale na tydzień przed ślubem usłyszeliśmy: "we czwartek próba". Byliśmy zaskoczeni ale próba była bardzo sympatyczna
Dodam, że nie taka jak na filmach amerykańskich. Byli tylko 2 księża i pary z najbliższego weekendu, bez rodziców i świadków.
Obawiam się, że w naszym przypadku to jednak była fanaberia, bo nie braliśmy ślubu tradycyjnie w kościele, tylko w niewielkiej kapliczce w środku lasu. Uzyskanie zgody, przechwycenie kluczy i ściągnięcie na tę próbę księdza wymagało trochę zachodu

Domi, ja Pottera będę bronić jak lwica, jest uroczy Ale co do Coelho, zgadzam się z tobą. Dla mnie to tania metafizyka. Rozumiem jednak, że takie treści do kogoś przemawiają.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:34
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:34   #3127
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Nie licząc Pottera, to z twojej listy jedynie W. Myśliwskiego i G.G. Marqueza. Literatura tzw. kobieca (wnerwia mnie to określenie, grrrr), jakoś do mnie nie przemawia, choć gdzieś tam kiedyś coś czytałam K. Grocholi i M. Szwai. A o P. Coelho, skoro go lubisz, pozwól, że się nie wypowiem. Ale rozumiem twój zapał czytelniczy, w księgarniach mogłabym pół pensji przepuścić. A drugie pół na minerały No i niestety nie umiem się ze swoimi książkami rozstać, więc żadne wymianki i all nie wchodzą w grę. Nawet nie wiesz, jak cierpiałam, kiedy ostatnio mimo wszystko zrobiłam selekcję. Podarowałam trzy kartony książek pobliskiej bibliotece, jak zatęsknię, będę miała blisko
O Coelho mamy podobne zdanie do niego dołożyłabym Masłowską - największy niewypał jaki miałam w rękach.
Literatury kobiecej - nie czytam.
Marquez - super zwłaszcza 100 lat samotności
Polecam również Gargantua i PantagruelFrancois Rabelais'go
Panią Bovary Flauberta
Czerwone i Czarne Stendhala
i z luźniejszych Piekarę i Pilipiuka

Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 20:42   #3128
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
O Coelho mamy podobne zdanie do niego dołożyłabym Masłowską - największy niewypał jaki miałam w rękach.
Literatury kobiecej - nie czytam.
Marquez - super zwłaszcza 100 lat samotności
Polecam również Gargantua i PantagruelFrancois Rabelais'go
Panią Bovary Flauberta
Czerwone i Czarne Stendhala
i z luźniejszych Piekarę i Pilipiuka

o, ktoś w moich klimatach
jeszcze Dekameron [to z tych luźniejszych],
Zola,
Spowiedź dziecięcia wieku, de Musset`a
Bohater naszych czasów, Lermontowa
Dama kameliowa, Dumas
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:45   #3129
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
O Coelho mamy podobne zdanie do niego dołożyłabym Masłowską - największy niewypał jaki miałam w rękach.
Literatury kobiecej - nie czytam.
Marquez - super zwłaszcza 100 lat samotności
Polecam również Gargantua i PantagruelFrancois Rabelais'go
Panią Bovary Flauberta
Czerwone i Czarne Stendhala
i z luźniejszych Piekarę i Pilipiuka
Lemirko, moja droga ziomalko, chyba wiem, dlaczego masz sentyment do Pilipiuka Masłowskiej nie czytałam, chyba ze strachu Widziałam ekranizację "Wojny polsko - ruskiej", doceniłam kunszt aktorski Borysa Szyca, ale wyszłam z kina i na usta cisnęło mi się "ale o co chodzi?" Co do Marqueza - wolę "Miłość w czasach zarazy". A w ogóle nalepszy jest Mario Vargas Llosa. Przy "Pantaleonie i wizytantkach" umarłam ze śmiechu, w dodatku z pięć razy.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:47
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:47   #3130
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja zawsze polecam Richarda Russo, choć to mało znany u nas pisarz (co powoduje że nie chcą go wydawać - to wynikło z mojej ostatniej korespondencji z Prószyński i ska), a szkoda, bo pisze genialnie. Palahniuka jeszcze lubię, z lżejszych lubię sobie poczytać Jeremiego Clarksona, a z delikatnego fantasy Sagę rodu Otori czyli Po słowiczej podłodze np, chociaż w dalszych częściach dużo dziwnych homoseksualnych wątków moim zdaniem nie pasujących do opowieści. Więcej nie pamiętam w tej chwili
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:49   #3131
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja zawsze polecam Richarda Russo, choć to mało znany u nas pisarz (co powoduje że nie chcą go wydawać - to wynikło z mojej ostatniej korespondencji z Prószyński i ska), a szkoda, bo pisze genialnie. Palahniuka jeszcze lubię, z lżejszych lubię sobie poczytać Jeremiego Clarksona, a z delikatnego fantasy Sagę rodu Otori czyli Po słowiczej podłodze np, chociaż w dalszych częściach dużo dziwnych homoseksualnych wątków moim zdaniem nie pasujących do opowieści. Więcej nie pamiętam w tej chwili
Przyznaję, że nie znam. Co byś poleciła na początek?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 20:50   #3132
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Przepis na lotion był gdzieś na LU. Zaraz poszukam. Jedno opakowanie 30g - cena 14,56$ (po dodaniu do koszyka dodaje się VAT ) Wysyłka 5-ciu opakowań np to koszt rzędu 8,90$, 6-ciu to 11,60$ + oczywiście wysyłka w Polsce więc nie jest źle.
Dominko, a mnie przygarniesz, jeśli będziesz robiła zamówienie?
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:53   #3133
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
o, ktoś w moich klimatach
jeszcze Dekameron [to z tych luźniejszych],
Zola,
Spowiedź dziecięcia wieku, de Musset`a
Bohater naszych czasów, Lermontowa
Dama kameliowa, Dumas
o tak Dekameron aż sie uśmiałam przy tych opowiadankach

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Lemirko, moja droga ziomalko, chyba wiem, dlaczego masz sentyment do Pilipiuka Masłowskiej nie czytałam, chyba ze strachu Widziałam ekranizację "Wojny polsko - ruskiej", doceniłam kunszt aktorski Borysa Szyca, ale wyszłam z kina i na usta cisnęło mi się "ale o co chodzi?" Co do Marqueza - wolę "Miłość w czasach zarazy". A w ogóle nalepszy jest Mario Vargas Llosa. Przy "Pantaleonie i wizytantkach" umarłam ze śmiechu, w dodatku z pięć razy.
Nie czytaj Masłowskiej bo Ci oczy wypali - może to nie fair bo to moje odczucie ale czuję się tak obrzydzona tą książką, że moim zdaniem to sie tylko na podpałkę nadaje, filmu z wiadomych względów nie ogladałam

muszę tego Mario Llosa poczytać jak znajdę czas - aktualnie czytam raczej o Solidarności i już mi bokami wychodzi.
a z klasyki Mario Puzo Ojciec Chrzestny
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:56   #3134
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Co do Marqueza - wolę "Miłość w czasach zarazy". A w ogóle nalepszy jest Mario Vargas Llosa. Przy "Pantaleonie i wizytantkach" umarłam ze śmiechu, w dodatku z pięć razy.
Miłość w czasach zarazy już mam obiecaną - stoję w kolejce bo koleżanka po ludziach to pożycza
A odnośnie MVL - ostatnio już miałam w rękach "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" - czytałaś? warto?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:57   #3135
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
o tak Dekameron aż sie uśmiałam przy tych opowiadankach



Nie czytaj Masłowskiej bo Ci oczy wypali - może to nie fair bo to moje odczucie ale czuję się tak obrzydzona tą książką, że moim zdaniem to sie tylko na podpałkę nadaje, filmu z wiadomych względów nie ogladałam

muszę tego Mario Llosa poczytać jak znajdę czas - aktualnie czytam raczej o Solidarności i już mi bokami wychodzi.
a z klasyki Mario Puzo Ojciec Chrzestny
Umberto Eco - Imię Róży, film również, ale to przez Connerego

ja na wojnę w życiu nie pójdę, zwiastun mi wystarczył...
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:59
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 20:59   #3136
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Miłość w czasach zarazy już mam obiecaną - stoję w kolejce bo koleżanka po ludziach to pożycza
A odnośnie MVL - ostatnio już miałam w rękach "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" - czytałaś? warto?
Czytałam i nawet mam w swoich zbiorach. Warto, warto, warto!

Dla zainteresowanych wrzucam link: http://www.mariovargasllosa.pl/

Ilona, w zwiastunie był epizod z Sonią Bohosiewicz, dobrze kojarzę? Była świetna w roli Nataszy, choć przyznaję, że ta postać w filmie obrzydliwa. W ogóle dochodzę do wniosku, że to jest beznadziejna historia, ale genialnie zagrana. Każda rola z osobna jest fantastyczna, całość złożona do kupy - niestrawna.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:06
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:04   #3137
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja bardzo kryminały lubię Mankell moim zdaniem za bardzo powtarzalny i mam wrażenie że przy każdej kolejnej książce coraz częściej używa na komputerze opcji 'kopiuj-wklej' za to Montanari bardzo ok
A Coelho to dla mnie też (jak to świetnie ujęła Kamila) tania matafizyka, choć w liceum się tym podniecałam
Llosy najbardziej niegrzeczną dziewczynkę lubię Viollet polecam! Przez wakacje miałam plan przeczytać 'Wahadło Foucaulta' Eco ale mi nie wyszło

I jeszcze co do 8-minutówek to w solidarności z Wami jeździłam na rowerku stacjonarnym i ciekawe czemu pomysłodawczyni curry się nie odzywa

Edytowane przez enaiv
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:08
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:06   #3138
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Przyznaję, że nie znam. Co byś poleciła na początek?
Prawy człowiek - nawet mam cytat w podpisie , oraz Naiwniak - na jego podstawie powstał film z Paulem Newmanem Obie czytałam po kilka razy, ale można je tylko używane na allegro dostać niestety
Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Dominko, a mnie przygarniesz, jeśli będziesz robiła zamówienie?
Jak się uda zrobić to pewnie że tak

Co do 8-minutówek to zrobiłam arms i legs I trochę ćwiczeń dodatkowych rano, ale malutko Nie mam maty cały czas to mi ciężko te podłogowe robić. Tak się będę tłumaczyć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:09
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:08   #3139
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez enaiv Pokaż wiadomość
I jeszcze co do 8-minutówek to w solidarności z Wami jeździłam na rowerku stacjonarnym i ciekawe czemu pomysłodawczyni curry się nie odzywa
Pewnie ćwiczy Ja w każdym razie basen dziś zaliczyłam (byłam jedyną kobietą w towarzystwie bandy nieokrzesanych nastolatków, możecie sobie wyobrazić, co się działo).
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 21:14   #3140
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

witajcie po dzisiejszej zalamce pracowej, postanowilam w przerwie rozsylania cv wejsc na wizaz i co widze.. dyskusja o ksiazkach od razu jakos mi sie lzej zrobilo oboje z mezem jestesmy liubitieli-czitatieli ksiag wszelakich u nas dostatek

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Miłość w czasach zarazy już mam obiecaną - stoję w kolejce bo koleżanka po ludziach to pożycza
A odnośnie MVL - ostatnio już miałam w rękach "Szelmostwa niegrzecznej dziewczynki" - czytałaś? warto?
ja czytalam, powiem szczerze: na początku niechętnie, potem wciągnęłam się, książka wzrusza. myślę, że warto przeczytać, bo to tak trochę inaczej o miłośći, chociaż na sam koniec doszłam do wniosku, że facet przegiał.. i to jednak nie miało prawa wydarzyć się-tyle mogę powiedzieć nie zdradzając treści pochwalić muszę tłumacza, rzecz bardzo dobrze się czyta.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Umberto Eco - Imię Róży, film również, ale to przez Connerego

ja na wojnę w życiu nie pójdę, zwiastun mi wystarczył...
dla mnie pani masłowska, jako całokształt to niewpał.

ja ostatnio pochłaniam sztukę wojn sun tzu.. niby nie nowość żadna, ale korzystam z tego zawodowo

a strelnikova również polecam co prawda znam tlko orginal, tlumaczenia nie widzialam, ale mam nadzieje, ze bardzo kalekie nie jest.

jeszcze sie poskarżę, że suche powietrze w prac robi mojej skórze krzywdę i przestałam panować nad tym co się dzieje z moją twarzą
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:18   #3141
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

MamoNiny miło Cię widzieć z powrotem
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:20   #3142
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Prawy człowiek - nawet mam cytat w podpisie , oraz Naiwniak - na jego podstawie powstał film z Paulem Newmanem Obie czytałam po kilka razy, ale można je tylko używane na allegro dostać niestety
Upoluję, mam wprawę. Ostatnio kilka miesięcy polowałam na Caleba Carra i w końcu się udało A twój podpis, Domi, niezmiennie kojarzy mi się z pewnym znajomym z dawnych lat, który miał w zwyczaju powtarzać: "Człowiek raz dziennie nie przytulony i nie pogłaskany dziczeje" I oczywiście natychmiast się przytulał

Mam, właśnie się ostatnio zastanawiałyśmy, gdzie się podziewasz.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:24
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:24   #3143
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A kto to Caleb Carr?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:31   #3144
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Mój w tym roku skończy 35 lat a też uważa że jest za młody i nie jest na to gotowy No i przede wszystkim mówi że ja jestem za młoda
Jeszcze zobaczymy
No młody rzeczywiście

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Tylko 1 ma dziewczynę ale i tak nic z tego nie będzie


Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Przykro mi Ja jestem tak długo sama, że zaczynam wariować :[
Masz nas Chodź..ja Cię przytulę
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tylko na chwilke
\czy jak mialysmy cwiczyc to chodzilo o odchudzanie czy ruch bardziej..?
bo tz wlasnie fryty z sosem majonozowo jogurtowo czosnkowym konczy.. i wiecie.......

Moge?


Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Obawiam się, że w naszym przypadku to jednak była fanaberia, bo nie braliśmy ślubu tradycyjnie w kościele, tylko w niewielkiej kapliczce w środku lasu. Uzyskanie zgody, przechwycenie kluczy i ściągnięcie na tę próbę księdza wymagało trochę zachodu
Ooo.jak romantycznie zazdroszczę

Dziewczyny..jestem załamana...Poszłam dziisaj mierzyć to G , babka znalazła ze 3 staniki na magazynie...Nakładam 70 G
ZA MAŁE..ten stanik wyglądał jak dla matki karmiącej trojaczki...
Ale i tak był za mały , jeszce jakbym może nie wygarnęła to by oki było..
Stała , wsadzała mi palce pod stanik , grzebała mi przy tych cyckach i stwoerdziła że powinnam spróbować 65 H bo powinnam wcisnąć...Mam problem z cyckami bo mi się po prostu wżyna wszystko w cycki i muszę mieć wycięte.
Próbowała mi wcisnąć miękkie bez gąbek , ja że nie lubię bo gorzej wyglądam w miekkim staniku niż bez...no to musiałam ze 4 nałożyć miękkie i dopiero przyznała mi rację że miękkie są nie dla mnie.

Co ja mam robić..??? Byłam pewna że w D brakuje mi tylko tyci tyci i że G będzie dobre. Nałożyłam G i znów wygląda że tylko troszeczkę brakuje . Powiedziała że mam brać jeszce mniejszy obwód , czyli 65 i H. Babka się śmiałą że mi w nocy cycki urosły a ja myślałam że ją kopnę przez tą kotarę. Zamówiła dla mnie 65 H, ale wątpię że to wcisnę, a nawet jeżeli to jest ten sam rozmiar, tylko węższy więc cycki będą jeszce większe bo fiszbina wygarnie przy mniejszym obwodzie więcej...czyli błędne koło... Ma któraś z Was może taki rozmiar??
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:35   #3145
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A kto to Caleb Carr?
Zasłynął powieścią "Alienista" i jej kontynuacją "Anioł śmierci". Akcje obu rozgrywają się w XIX wieku. Główny bohater, czyli tytułowy alienista (dzisiejszy psychopatolog) rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy raczkującej wtedy psychopatologii. Książki są świetnie napisane, tło historyczne, obyczajowe, społeczne nakreślone z rozmachem.

Selenko, uśmiałam się z tego kopniaka przez kotarę Ale współczuję ci tych eksperymentów. Na pocieszenie powiem, że satysfakcja po ostatecznym dobraniu rozmiaru wynagrodzi ci wszelkie nieprzyjemności.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:39
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:39   #3146
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

No ja tu zaglądam i czytam, niestety nie zawsze mam czas odpisać
selene, próbuj tę miskę H
do mnie przyszła dziś freya 32f i masqueradka 32f .. freya ok , masqueradka za duzia.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zasłynął powieścią "Alienista" i jej kontynuacją "Anioł śmierci". Akcje obu rozgrywają się w XIX wieku. Główny bohater, czyli tytułowy alienista (dzisiejszy psychopatolog) rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy raczkującej wtedy psychopatologii. Książki są świetnie napisane, tło historyczne, obyczajowe, społeczne nakreślone z rozmachem.
o, ja nekroskop jakiś czas temu przeczytałam takie wesołe małe książeczki skojarzyło mi się z tą psychopatologią...
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:42   #3147
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość

o, ja nekroskop jakiś czas temu przeczytałam takie wesołe małe książeczki skojarzyło mi się z tą psychopatologią...
Wrzuciłam w google, to jest o wampirach
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:46   #3148
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Selenko współczuję Nie wiem czy z tym 65 to dobry pomysł skoro masz 84 pod biustem Warto się w przedłużkę zaopatrzyć. Ja mam nigdy nie użytą, jakby coś to Ci mogę podesłać, bo u mnie leży i się kurzy. Ale 65H na pewno nie będzie większe w misce od 70G Może być nawet mniejsze, bo Evelinka kiedyś pisała, że jak się stopień w obwodzie schodzi to dwie miski do góry powinno się brać, żeby takie same były.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:47   #3149
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

tak, ale nie da się porównać z klasyką typu ann rice, dametralnie inny pomysł ;D seria trzyma w napięciu, szybko i dobrze się czyta.. taka łatwa lektura
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 21:49   #3150
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Zasłynął powieścią "Alienista" i jej kontynuacją "Anioł śmierci". Akcje obu rozgrywają się w XIX wieku. Główny bohater, czyli tytułowy alienista (dzisiejszy psychopatolog) rozwiązuje zagadki kryminalne przy pomocy raczkującej wtedy psychopatologii. Książki są świetnie napisane, tło historyczne, obyczajowe, społeczne nakreślone z rozmachem.
No ciekawie to brzmi, musze poszukać koniecznie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.