Catrice - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 18:16   #1591
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Straszne, naprawdę. Zarabiać na allegro, zbrodnia. Biznes.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:26   #1592
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Straszne, naprawdę. Zarabiać na allegro, zbrodnia. Biznes.
Em, tak czytam Twoje wypowiedzi i stwierdzić muszę, iż jesteś dość uszczypliwą osobą. Tu nie chodzi o zbrodnię, chodzi o zarabianie na produkcie, który umówmy się, że jest warty 10, góra 15 zł. A ludzie chcą znaleźć jelenia, który to kupi za 50 zł. Biznes biznesem, ale podwyższanie ceny produktu, który gdyby nie był limitowanką albo gdybyśmy nie były kosmetykoholiczkami to byśmy się na niego nawet nie popatrzyły jest chore.
Porównałam to do sprzedaży misiów kupionych w ramach akcji TVN-u, to też nazwiesz tylko biznesem? Zarabianie na chorych dzieciach? Niech będzie biznes, niech ludzie zarabiają, ale są pewne granice. Jeśli ktoś przeznacza na fundację 50 zł a sprzedaje potem symbolicznego misia jakiego otrzymał za 250-300 zł to nie powiesz mi, że w tym przypadku idzie to na chore dzieci.
Wracając do tematu pudru UB na allegro- jeśli ktoś nie ma szafy Catrice albo nie zdążył kupić a bardzo chce to skusi się na taką ofertę, a ktoś sobie zarobi bo pewnie wykupił całą limitowankę i teraz sprzedaje ze 100% zyskiem. To też przecież TYLKO biznes....
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:26   #1593
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zarabiają na tych co nie zdążyli albo nie mieli gdzie kupić. Standardowe postępowanie podobnie było z akcją tvn-u kup misia
Mnie nawet nie rusza to że ktoś kupił i sprzedaje drożej (to już raczej standard z limitowankami ) dziwi mnie raczej to że ktoś kupuje to w takiej cenie 31+ przesyłka nie próbując go jeszcze kupić w Naturach ,przecież dziewczyny piszą że gdzieś jeszcze są,za chwilę pojawią się na wymiankach ,bo ktoś stwierdzi ,że woli coś innego, za te pieniądze można mieć 2 sztuki,a poza tym nie jest to jakiś cudowny rozświetlasz , który robi nie wiadomo co ,ja bym nawet powiedziała-zwykły,dobry rozświetlasz ,szału niema, jest multum podobnych.

Ale każdy ma swój rozum i wydaje kasę jak chce,więc co mi tam...
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:29   #1594
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Tu nie chodzi o zbrodnię, chodzi o zarabianie na produkcie, który umówmy się, że jest warty 10, góra 15 zł.
Wszystko, co kupujemy w sklepach jest warte mniej niż za to płacimy. I tu właśnie mamy wybór, albo będziemy się buntować i nie kupimy czegoś na czym nam zależy, albo damy komuś zarobić. Ja nie widzę w tym nic dziwnego, po prostu śmieszy mnie cykliczne oburzanie się na wystawianie limitowanek na allegro. A to jaką cenę osiągają aukcje zależy już przecież tylko od tego ile ktoś jest gotowy zapłacić.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:31
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:31   #1595
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ludziska na allegro szaleją

http://allegro.pl/catrice-urban-baro...505399427.html

http://allegro.pl/catrice-urban-baro...498267448.html

http://allegro.pl/catrice-le-urban-b...502187371.html

Ten puder jest fajny,ale napewno nie dałabym za niego 35-50 złotych.Bez przesady
2 pierwsze różnią się od ostatniego opakowaniem, są 2 wersje czy jak?
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:32   #1596
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Wrzucam zdj lakieru Catrice UB Biscuits&Cupcakes
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje 040.jpg (28,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje 032.jpg (34,0 KB, 45 załadowań)
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:34   #1597
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszystko, co kupujemy w sklepach jest warte mniej niż za to płacimy. I tu właśnie mamy wybór, albo będziemy się buntować i nie kupimy czegoś na czym nam zależy, albo damy komuś zarobić. Ja nie widzę w tym nic dziwnego, po prostu śmieszy mnie cykliczne oburzanie się na wystawianie limitowanek na allegro.
No, ale każdy podchodzi do tego inaczej-jednych to oburza, drugich dziwi
(mnie naprzykład ),trzeci się cieszy bo akurat kupił/sprzedał puder po takiej cenie,takie życie.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 18:35   #1598
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
2 pierwsze różnią się od ostatniego opakowaniem, są 2 wersje czy jak?
Rzeczywiście dziwne. Wydaje mi się, że na ostatniej aukcji jest to po prostu zdjęcie katalogowe, może w nim jest błąd. Opakowanie w rzeczywistości jest w środku czarne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:36   #1599
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
2 pierwsze różnią się od ostatniego opakowaniem, są 2 wersje czy jak?
na 2 pierwszych aukcjach zdjęcie otwartego pudru, na 3 zamknięte pudełko,jest tylko 1 wersja tego pudru.

A edyt.chodzi o opakowanie? jest całe czarne. A te 2 pierwsze zdjęcia są z netu,i kolor pudru jest przekłamany,najlepiej oddaje rzeczywisty wygląd pudru zdjęcie z ostatniej aukcji.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:39
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:36   #1600
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
No, ale każdy podchodzi do tego inaczej-jednych to oburza, drugich dziwi
(mnie naprzykład ),trzeci się cieszy bo akurat kupił/sprzedał puder po takiej cenie,takie życie.
Mnie zaś to zupełnie nie rusza, ale właśnie to oburzenie mnie bawi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 18:41   #1601
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Catrice

Mi akurat przypomina to akcję z różem cute as hell. Na allegro widziałam go wystawionego nawet po 45 zł... Dobra, kusił mnie ten rozświetlacz Catrice, ale bez przesady
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 19:09   #1602
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Mi akurat przypomina to akcję z różem cute as hell. Na allegro widziałam go wystawionego nawet po 45 zł... Dobra, kusił mnie ten rozświetlacz Catrice, ale bez przesady
Właśnie chyba po tej akcji zaczęły się masowe wykupywania limitek w celu sprzedania na allegro,przecież rozświetlacz z RTP też był za 39,90 ale nikt sie nie pokusił,wiec cena spadała aż spadła do rozsądnej 19,90.

Ale róż CaH też widzę nie jest dla wszystkich,dużo dziewczyn go wymieniło/sprzedało ,bo nie pasował im.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2011-03-12 o 19:13
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:17   #1603
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Mnie to nie rusza, po ile chodzą, ale to, że ja nie dostanę rzeczy z limitowanek w sklepie, bo sprzedawca na allegro poszedł do niego wcześniej i wykupił wszystkie najlepsze produkty po to, żeby później np.mi sprzedać bo nie zdążyłam. To nie fair. To nie sprzedaż hurtowa i każdy powinien kupować dla siebie...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:32   #1604
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Catrice

To ja w takim razie też jestem strasznie nie fair, bo jak idę po limitowankę to kupuję czasem po kilka sztuk dla znajomych wizażanek.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:35   #1605
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wrzucam zdj lakieru Catrice UB Biscuits&Cupcakes
podoba mi sie ... choc to nie do konca moj kolor ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:37   #1606
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Strona Catrice jest chyba aktualizowana właśnie bo pojawiła się trochę zmieniona szata graficzna.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 19:57   #1607
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A tu się nie zgodzę. Tzn wszystkie nie są boskie, albo coś. Niektóre odcienie w sklepie też wydawały mi się brzydkie, ale Ultimate Shine 050 jest boska. Po wyjściu ze sklepu wyglądała jeszcze lepiej
A i nie kosztuje 15,99zł jak w ulotce, ale 12zł coś tam, chyba 49 groszy
050 ? czyli Dark Rosewood czy jakoś tak?

ja też byłam wczoraj w Naturze i byłam trochę zawiedziona, że właśnie tyle lakierow, kredek 'zniknęło' bo chciałam sobie zobaczyć jak się prezentują na żywo, ale no nic poczekam na jakąś dostawę

za to wzięłam katalog i posprawdzałam chyba z połowę szminek, takie nawet dość kremowe, kolory niby fajne, dobra pigmentacja, ale jakieś takie w większości totalnie 'nie moje'

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Tak.
W Konstantynowie łódzkim było ich dziś ich pełno w koszyczku z wycofanymi rzeczami.
Ja z takiego koszyczka kupiłam dziś puder sypki Natural Touch 010 Transparent Natural. Kończy mi się ten z MS i myślałam o Kobo, ale on jest malutki. A dzisiaj jak z nieba spadł mi ten z Catrice. Miał go ktoś? Jak się sprawuje. Nie wiem ile kosztował wcześniej, ale kupiłam go za 10,99zł
Do tego jak szalona latałam przy tej szafie. Ograniczyłam sie do skromnej kwoty 70 zł Moje pierwsze zakupy tej marki, a do szafy ciut daleko.
Mam tyle chętek, że nie wiem jak to będzie następnym razem.
W moim posiadaniu dziś też się znalazły :
- pędzelek do eyelinera w żelu, ten dwustronny;
- Multi Colour compact powder -010 Rose Beige
- Infinite matt up to 18h - 010 light beige
- pomadka Ultimate shine-050 Simply Rosewood. Śliczny kolorek. Na pierwszy rzut oka wygląda jak taki brązki, a na ustach wychodzi taki brudno różofiolet.Śliczny kolor.Moja pierwsza pomadka, a faktura boska. Zdecydowanie lepsze od pomadek E. Opakowanie tez takie eleganckie.
To nie są na pewno ostatnie kosmetyki jakie będę u mnie tej firmy
Co do limitki do w knz nie ma pudrów i dwóch jasniejszy kolorów pomadek. Reszta jest.
Nie ma podkładów photo.
A i jest pare ulotek o nowosciach, w szafie.
Te niższe ceny są naklejone przy szafie na stare, więc może to juz tak na stałe, albo na dłużej.
To tyle Przez Was znowu mam must have. A puderek z Ub mam nadzieję odebrać w poniedziałek
p.s. jeśli ktoś szukał z okręgu łódzkiego tych takich stylistów do brwi z takim grzebykiem. To jest z 5 sztuk w kolorze brązowym
o właśnie o tą 050 mi chodziło
też się nad nią zastanawiałam, ale tak źle widać te kolory w Naturze

czy możesz zamieścić swatcha i jak wygląda na ustach?
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:05   #1608
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Wrzucam zdj lakieru Catrice UB Biscuits&Cupcakes
To jest jedna warstwa czy dwie?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:10   #1609
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Catrice

Em, ale Ty kupujesz dla innych, żeby mogły dostać po normalnej cenie. W dodatku wiesz, że będą to chciały,więc nie wykupujesz niepotrzebnie, żeby leżało. Tamte produkty na allegro chodzą po takich wysokich cenach, bo nikt tego po normalnej nie może dostać,bo sprzedawcy z allegro wykupują dużą część asortymentu. Na razie nie jest to nagminne, ale sprzedawcy zaczynają się rozkręcać...

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Jadę jutro do Świecia, więc (jeśli nie zaśpię na pks) to jako pierwsza zdam relację z tamtejszych szaf (przede wszystkim stoiska wyprzedażowego, bo tam można dużo skarbów znaleźć, w tym mieście nie ma wielu zainteresowanych essence czy catrice).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 20:22   #1610
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszystko, co kupujemy w sklepach jest warte mniej niż za to płacimy. I tu właśnie mamy wybór, albo będziemy się buntować i nie kupimy czegoś na czym nam zależy, albo damy komuś zarobić. Ja nie widzę w tym nic dziwnego, po prostu śmieszy mnie cykliczne oburzanie się na wystawianie limitowanek na allegro. A to jaką cenę osiągają aukcje zależy już przecież tylko od tego ile ktoś jest gotowy zapłacić.
zgadzam się w 100%. Jeśli ktoś nie chce to nie kupi
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:32   #1611
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
mejaczek, a widziałaś u siebie poczwórne cienie? Jak na razie z relacji innych wynika że nigdzie się jeszcze nie pojawiły więc jestem ciekawa czy może jednak już są gdzieś.

Myślałam że te niższe ceny to pomyłka ale skoro nakleili niższe to super
Nie było tych cieni. Też o nich myślałam, ale jednak nie ma
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:40   #1612
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie było tych cieni. Też o nich myślałam, ale jednak nie ma
Szkoda... Czekam na nie cały czas ale jak nie będzie w przyszłym tygodniu u mnie to wezmę pojedyncze lub podwójne na próbę (albo z UB).
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:43   #1613
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Em, tak czytam Twoje wypowiedzi i stwierdzić muszę, iż jesteś dość uszczypliwą osobą. Tu nie chodzi o zbrodnię, chodzi o zarabianie na produkcie, który umówmy się, że jest warty 10, góra 15 zł. A ludzie chcą znaleźć jelenia, który to kupi za 50 zł. Biznes biznesem, ale podwyższanie ceny produktu, który gdyby nie był limitowanką albo gdybyśmy nie były kosmetykoholiczkami to byśmy się na niego nawet nie popatrzyły jest chore.
Porównałam to do sprzedaży misiów kupionych w ramach akcji TVN-u, to też nazwiesz tylko biznesem? Zarabianie na chorych dzieciach? Niech będzie biznes, niech ludzie zarabiają, ale są pewne granice. Jeśli ktoś przeznacza na fundację 50 zł a sprzedaje potem symbolicznego misia jakiego otrzymał za 250-300 zł to nie powiesz mi, że w tym przypadku idzie to na chore dzieci.
Wracając do tematu pudru UB na allegro- jeśli ktoś nie ma szafy Catrice albo nie zdążył kupić a bardzo chce to skusi się na taką ofertę, a ktoś sobie zarobi bo pewnie wykupił całą limitowankę i teraz sprzedaje ze 100% zyskiem. To też przecież TYLKO biznes....
Ja się już nie dziwię, ani nie oburzam, ale wkurzam jak nie mogę kupić czegoś limitki dlatego, że jakiś c... to wykupił i daje za taką kasę.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
050 ? czyli Dark Rosewood czy jakoś tak?

ja też byłam wczoraj w Naturze i byłam trochę zawiedziona, że właśnie tyle lakierow, kredek 'zniknęło' bo chciałam sobie zobaczyć jak się prezentują na żywo, ale no nic poczekam na jakąś dostawę

za to wzięłam katalog i posprawdzałam chyba z połowę szminek, takie nawet dość kremowe, kolory niby fajne, dobra pigmentacja, ale jakieś takie w większości totalnie 'nie moje'

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------



o właśnie o tą 050 mi chodziło
też się nad nią zastanawiałam, ale tak źle widać te kolory w Naturze

czy możesz zamieścić swatcha i jak wygląda na ustach?
Jak jutro dam rade to wstawię. To jest taki trochę inny kolor, może dlatego mi się podoba

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
U mnie już poprawili ceny sprawdzałam specjalnie pod czytnikiem Mi Ultimate Shine nie podeszły bo niestety paskudnie wyglądam w pomadkach z drobinkami
Chyba, że tak, rzecz gustu wykończenia, ale jakościowo jest fajna

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
byłam dziś w Centrum, ale szafa ograbiona, lakierów większość wymiotło. Pomazałam się testerkiem Antoniny i jest super a te nowe szminki okropne, maznęłam się tą Be natural i wyglądała strasznie No i nic nie kupiłam, bo Pani ochroniarz mało na mnie nie wlazła Muszę do innej Natury pojechać..
A to zależy od odcienia może i jakie kto lubi odcienie
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 20:45   #1614
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
zagubiona_w_swoich_snach, wczoraj wysłałam paczuszkę do ciebie.

diolce&gabbana, do ciebie kosmetki poleciały dzisiaj, wsród nich cienie, które nawilżają*

*to nie mój autorski tekst, ale sprzedawczyni z mojej natury
Dziękuję bardzo Dam znać jak przylecą. Nie wiem jak się odwdzięczę. Hehe, fajnie z tymi "nawilżającymi" cieniami, no kto by pomyślał

Cytat:
Napisane przez iga Pokaż wiadomość
w Bielskiej Naturze (Sfera) nadal nic ani nowości ani limitki
Od środy nie ruszyły szafy Dobrze, że nie pojechałam na drugi dzień tak jak mnie zapraszała Pani z N.
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:16   #1615
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
To jest jedna warstwa czy dwie?
To są 3 albo nawet 4 warstwy Ale o ile się nie mylę 3

U mnie na blogu jest notka o tym lakierze

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
podoba mi sie ... choc to nie do konca moj kolor ...
Też na początku, gdy pomalowałam paznokcie tak myślałam, ale potem się zakochałam
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:36   #1616
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
To są 3 albo nawet 4 warstwy Ale o ile się nie mylę 3

U mnie na blogu jest notka o tym lakierze
Spojrzałam i chyba jednak odpuszczę zakup w takim razie. Tyle warstw to nie na moje nerwy niestety
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:40   #1617
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Spojrzałam i chyba jednak odpuszczę zakup w takim razie. Tyle warstw to nie na moje nerwy niestety
Zależy jaki efekt chcesz uzyskać Ja chciałam mieć zupełnie nieprzezroczysta warstwę lakieru na paznokciach
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 21:42   #1618
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zależy jaki efekt chcesz uzyskać Ja chciałam mieć zupełnie nieprzezroczysta warstwę lakieru na paznokciach
Właśnie taki A ja póki co jestem trochę antytalencie w malowaniu paznokci, zawsze coś popsuję itp i już 2 warstwy to dla mnie wyzwanie Fakt, że nie malowałam często i regularnie, to może wprawy po prostu mi brak, ale mam słabe paznokcie i częste malowanie źle się dla nich kończyło. Teraz zaczęłam kurację Nail Tekiem, więc mam nadzieję, że zacznę malować częściej
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 22:29   #1619
zagubiona_w_swoich_snach
Zakorzenienie
 
Avatar zagubiona_w_swoich_snach
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 477
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Zarabiają na tych co nie zdążyli albo nie mieli gdzie kupić. Standardowe postępowanie podobnie było z akcją tvn-u kup misia

Ze tez sprzedawali DROZEJ tvnowskie misie? Bo to już żenujące...
__________________
Nie możesz zmienić wszystkiego.
Możesz za to zmienić jedną, małą rzecz.
I tak to działa.
zagubiona_w_swoich_snach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 22:33   #1620
lenlea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 288
Dot.: Catrice

Dziewczyny mam prośbę o uzupełnienie posta ze sklepami gdzie jest szafa Catrice, bo tam malutko jest tych szaf wypisanych a po lekturze wątku widzę że jest ich więcej. I od razu pytanie, gdzie w okolicach Łodzi jest Catrice? (widzę że w Konstantynowie jest szafa, czy gdzieś jeszcze?)
lenlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:44.