Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-16, 19:29   #4231
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Zostały wprowadzone 2 dni temu lub wczoraj więc nie czarujmy się, nikt ich nie ma jeszcze.
W Thymeless Fair korektory były odrobinkę intensywniejsze jeśli chodzi o kolor. Takie moje zdanie.
dawno nie wchodziłam na stronę i nie wiedziałam, że to taka nowśoć

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Jak wam się trzymają cienie z EDM? Ja dziś się pomalowałam pierwszy raz, pod nie nałożyłam bazę Joko i po paru godzinach ku mojemu zdziwieniu wszystko miałam zwałkowane w załamaniu powieki do tej pory wszelkie cienie się trzymały a nie były to jakieś superkosmetyki, inglot, avon, essence, bourjois...
Jutro spróbuję dać więcej bazy i może jeszcze przypudrować bambusem ale jeśli dalej tak będzie to jestem hm, rozczarowana
ja nakładam bez bazy-mam hot chocolate i diary-oba trzymają się cały dzień, no może lekko przyblakną pod wieczór ale nic mi się nie wałkuje
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:33   #4232
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
:
ja nakładam bez bazy-mam hot chocolate i diary-oba trzymają się cały dzień, no może lekko przyblakną pod wieczór ale nic mi się nie wałkuje
No, ale Tobie pewnie z natury się nie wałkuje co? Bo mi się wszystko do tej pory wałkowało ale z bazą było ok. I tu nagle przy EDM takie niemiłe zaskoczenie. Choć mam nadzieję że to tylko przypadek, że niedokładnie rozsmarowałam bazę albo co (spieszyłam się jak się malowałam).
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:39   #4233
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
No, ale Tobie pewnie z natury się nie wałkuje co? Bo mi się wszystko do tej pory wałkowało ale z bazą było ok. I tu nagle przy EDM takie niemiłe zaskoczenie. Choć mam nadzieję że to tylko przypadek, że niedokładnie rozsmarowałam bazę albo co (spieszyłam się jak się malowałam).
właściwie masz rację...nigdy nie miałąm takich problemów, ale czasem zbierały mi się cienie w zagłębieniach powiek
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 19:50   #4234
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Jak wam się trzymają cienie z EDM? Ja dziś się pomalowałam pierwszy raz, pod nie nałożyłam bazę Joko i po paru godzinach ku mojemu zdziwieniu wszystko miałam zwałkowane w załamaniu powieki do tej pory wszelkie cienie się trzymały a nie były to jakieś superkosmetyki, inglot, avon, essence, bourjois...
Jutro spróbuję dać więcej bazy i może jeszcze przypudrować bambusem ale jeśli dalej tak będzie to jestem hm, rozczarowana
u mnie w miare dobrze ale na bazie lumene bo bez bazy pól godziny i już wszystko zwałkowane a na bazie EDM ok całego dnia jakoś pod wieczór już się rolują niestety ale wieczorem to i tak prawie nic nie widać
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:30   #4235
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Do mnie doszło niedawno grubsze zamówienie z EdM [w tym cudny Flat Top Brush i zapas podkładu] i chyba... na jakiś czas pożegnam się z tą firmą. Od dłuższego czasu nic mnie nie zachwyca, za to kolekcja różów-do-sprasowania beznadziejnie rośnie.

No, może pędzelki by mnie skusiły, ale to w odległej przyszłości ;]
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:54   #4236
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
a na bazie EDM ok całego dnia jakoś pod wieczór już się rolują niestety ale wieczorem to i tak prawie nic nie widać
baza edm? a który to specyfik bo się nie orientuję
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 20:59   #4237
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Chyba chodzi o http://www.everydayminerals.com/stor...intensive.html
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 21:07   #4238
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
dzięki. nie ma co, spostrzegawcza jestem
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:34   #4239
Lillly0
Raczkowanie
 
Avatar Lillly0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej..
czy ktoś mógłby mi pomóc w doborze koloru podkładu??
dodam tylko, ze do tej pory uzywałam Rimmela "mineralnego" kolor 201, mam raczej mieszana skóre, z bliznami, i na szczesciem teraz z małymi niespodziankami..
moze powiem tylko, ze po nałozeniu podkładu skóre w miare matowa ale tak po 3-4 godzin ach zaczynam się powoli swiecić...
dziękuję za wszelkie sugestie

post 4226 tam sa zdjeci amojej skóry bez makijażu..

Edytowane przez Lillly0
Czas edycji: 2009-09-16 o 21:36
Lillly0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:43   #4240
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny muszę się pochwalić - własnie bez kłopotu zamówiłam swoje pierwsze w życiu samodzielne mineralne zamówienie. Zapłaciłam kartą bez kłopotu no i teraz czekam. Jednak nie zdecydowałam się na biga - wzięłam try me free Ivory bo to Ivory jakoś takie zimne mi się wydaje Mam tylko pytanko odnośnie róży - rozumiem, że są one w dziale cheeks, jakie kolory by mi pasowały do mojej bladej cery
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 21:46   #4241
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
baza edm? a który to specyfik bo się nie orientuję
o matulo źle się wyraziłam hehe oczywiście brak przecinka norma u mnie zjadam przecinki powinno być tak
"u mnie w miare dobrze ale na bazie lumene bo bez bazy pól godziny i już wszystko zwałkowane a na bazie, EDM ok całego dnia jakoś pod wieczór już się rolują niestety ale wieczorem to i tak prawie nic nie widać"

nie mam tego korektora bazy przepraszam za zamieszanie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:47   #4242
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Matowe cienie EDM i korektory trzymaja sie u mnie bezblednie, nic sie nie roluje i nie blaknie (bez bazy), natomiast te z serii shimmer i pearl niestety po paru godzinach sie troche walkuja w zalamaniu. Jak z baza to nie wiem, bo nie mam. Moze uda mi sie upolowac Too Faced to sprawdze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 08:49   #4243
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny mam małe pytanko. Wiem, że pędzle trzeba prać, więc z braku odpowienich srodków, wyprałam wczoraj pierwszy raz po porannym makijażu o 6 rano mojego Flat Topa w żelu Babydream. Dobrze wypłukałam w ciepłej a potem zimnej wodzie, strzepałam i postawiłam "w takim czymś" w każdym bądz razie tak, że stał pod kątem 45* i nigdzie nie dotykał włosiem. I do dzisiaj jest nadal mokry? Jak długo schnie taki pędzel? Dzisiaj musiałam się pomalowac zwykłym podkładem (próbowałm zmieszać troche proszku z kremem, ale nie bardzo miałam czas i reaczej mi nie wyszło). Czy nie powinnam się zaopatrzyc w 2-gi pędzel na czas gdy tamten będzie schnął?
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:06   #4244
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja mojemu flatowi rozczapierzam włosy na zewnątrz, po porannym makijażu wyprany na rano następnego dnia zawsze jest suchy. W domu nie mam upału, bo już mamy temperaturę poniżej 20 stopni, więc musi działać. O włosy się nie martw, łatwo wracają do swojej zwartej formy po wyschnięciu.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:11   #4245
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja mam jeden pędzel i zawsze zdąrzy wyschnąć.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:31   #4246
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam małe pytanko. Wiem, że pędzle trzeba prać, więc z braku odpowienich srodków, wyprałam wczoraj pierwszy raz po porannym makijażu o 6 rano mojego Flat Topa w żelu Babydream. Dobrze wypłukałam w ciepłej a potem zimnej wodzie, strzepałam i postawiłam "w takim czymś" w każdym bądz razie tak, że stał pod kątem 45* i nigdzie nie dotykał włosiem. I do dzisiaj jest nadal mokry? Jak długo schnie taki pędzel? Dzisiaj musiałam się pomalowac zwykłym podkładem (próbowałm zmieszać troche proszku z kremem, ale nie bardzo miałam czas i reaczej mi nie wyszło). Czy nie powinnam się zaopatrzyc w 2-gi pędzel na czas gdy tamten będzie schnął?
ja moje LHK (ktore tez dlugo schnie) po zabiegach pielegnacyjnych wkładam w recznik i delikatnie ugniatajac odsaczam z niego wode, po takim zabiegu jest juz jakby w polowie suchy, rozczapierzam mu wloski, trzepne pare razy i ukladam w miesczce do mineralow wlosiem do gory..po kilku godzinach jest suchutki, milutki, czysty i miekki, czyli gotowy do dalszego używania

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-09-17 o 09:33
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 09:36   #4247
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez HappyChappi Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: chciałabym dobrać odpowiedni róż- matowy. Próbowałam Best friends- trochę za mało ożywia moją buzię i Soft touch- w ogóle go nie widać. Zależy mi na delikatnym podkreśleniu policzków, ożywieniu cery.
Nick Nack powinien być dobry
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:05   #4248
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Mam pytanie do Wizażanek, które miały do czynienia z urzędami celnymi - zawsze to urząd Was informował o "przechwyceniu" paczki i konieczności zapłaty podatku vat? Czekam na moje zamówienie z edm już 3 tygodnie Poprzednie z samymi próbkami też nie doszło za pierwszym razem, z tymże to już było za konkretną kwotę i zaczynam wpadać w panikę Te zamówienia, które dochodziły miałam już po półtora tygodnia
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:29   #4249
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam małe pytanko. Wiem, że pędzle trzeba prać, więc z braku odpowienich srodków, wyprałam wczoraj pierwszy raz po porannym makijażu o 6 rano mojego Flat Topa w żelu Babydream. Dobrze wypłukałam w ciepłej a potem zimnej wodzie, strzepałam i postawiłam "w takim czymś" w każdym bądz razie tak, że stał pod kątem 45* i nigdzie nie dotykał włosiem. I do dzisiaj jest nadal mokry? Jak długo schnie taki pędzel? Dzisiaj musiałam się pomalowac zwykłym podkładem (próbowałm zmieszać troche proszku z kremem, ale nie bardzo miałam czas i reaczej mi nie wyszło). Czy nie powinnam się zaopatrzyc w 2-gi pędzel na czas gdy tamten będzie schnął?
aliś, ja swojego flata piorę 3 razy w tygodniu i dosłownie po 5 godzinach od prania jest suchutki Ja zastosowałam się do rad zawartych w pierwszych postach wątku o minerałach... Piorę go w płynie go higieny intymnej (Lactacyd), strzepuję go parę razy a następnie rozcapierzam mu włoski i stawiam go na chusteczce na parapecie Z lhk robię dokładnie to samo:P tylko zawsze się bardziej namęczę żeby go postawić na tyle stabilnie, żeby ustał przez parę godzin
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 10:40   #4250
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Matowe cienie EDM i korektory trzymaja sie u mnie bezblednie, nic sie nie roluje i nie blaknie (bez bazy), natomiast te z serii shimmer i pearl niestety po paru godzinach sie troche walkuja w zalamaniu. Jak z baza to nie wiem, bo nie mam. Moze uda mi sie upolowac Too Faced to sprawdze.
No właśnie się zastanawiałam nad matami bo mam tylko shimmer i pearl właśnie. Wczoraj się malowałam floating feathers a dziś się maźnęłam cypress. Dopiero się pomalowałam więc na razie jest ok. Tym razem pilnowałam żeby dokładnie rozsmarować bazę. Mam nadzieję że nic się nie rozwali tak jak wczoraj. Jakby co to jeszcze zamówiłam sobie ten korektor który może być też eye primerem. Zobaczę jak z nim.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 11:06   #4251
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

BŁAGAM POMÓŻCIE KOCHANE!
Jestem na minerałach zupełnie nowa. Chciałabym kupić sobie nieduży (ten średni - mini) podkład z EDM 1 albo 2 odcienie żebym mogła sobie dobrać.
Myslę raczej o fair, ewentualnie light nie wpadające w róż bo mam naczynkową cerę i chce tę różowośc zakryć czymś. Poza naczynkami moja cera jest mieszana, czasem wyskakują jakieś wypryski (gule). Do tej pory używalam Estee Lauder double wear light 1.0 i byłam nawet względnie zadowolona. W każdym razie kolor był ok.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić KONKRETNY produkt z EDM? Zupełnie się w tym gubię. Albo sprzedać odsypkę? albo poradzić jak zamówić?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 11:08   #4252
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja juz tetsuje tyle czasu odcienie i chyba nie ma w edm dla mnie idealnego.
linen jest za bardzo szary-no moze nie tyle za bardzo szary co brakuje mi w nim jakiegos zoltego tonu.
olive fair-niby moze byc ale taka oliwka to ja nie jestem
golden fair-sama nie wiem... tez wydaje sie za malo zolty
fawn-wygladam w nim straszie niezdrowo, jest na twarzy widoczy, aczkolwiek wcale za zolto nie wygladam, tylko tak jak trup:P
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 11:40   #4253
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość
BŁAGAM POMÓŻCIE KOCHANE!
Jestem na minerałach zupełnie nowa. Chciałabym kupić sobie nieduży (ten średni - mini) podkład z EDM 1 albo 2 odcienie żebym mogła sobie dobrać.
Myslę raczej o fair, ewentualnie light nie wpadające w róż bo mam naczynkową cerę i chce tę różowośc zakryć czymś. Poza naczynkami moja cera jest mieszana, czasem wyskakują jakieś wypryski (gule). Do tej pory używalam Estee Lauder double wear light 1.0 i byłam nawet względnie zadowolona. W każdym razie kolor był ok.
Czy któraś z Was mogłaby mi polecić KONKRETNY produkt z EDM? Zupełnie się w tym gubię. Albo sprzedać odsypkę? albo poradzić jak zamówić?

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.
Pojemności mini już nie ma- tylko sample 1g oraz big ok 5-6g- 1 oraz 2 post

Kolor podkłady możemy spróbować dobrać ale ciężko będzie przez nazwę podkładu oraz jego koloru ze zwykłej kolorówki. Najlepiej będzie jak wkleisz swoją twarz plus szyję w świetle dziennym- wtedy pomożemy
Poza tym zachęcam właśnie do zamówienia bezpłatnego zestawu próbek w określonej tonacji - instrukcja 1 post
Przede wszystkim- witamy w świecie minerałów

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Ja juz tetsuje tyle czasu odcienie i chyba nie ma w edm dla mnie idealnego.
linen jest za bardzo szary-no moze nie tyle za bardzo szary co brakuje mi w nim jakiegos zoltego tonu.
olive fair-niby moze byc ale taka oliwka to ja nie jestem
golden fair-sama nie wiem... tez wydaje sie za malo zolty
fawn-wygladam w nim straszie niezdrowo, jest na twarzy widoczy, aczkolwiek wcale za zolto nie wygladam, tylko tak jak trup:P
A mieszać nie można?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-17 o 11:41
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:21   #4254
tancereczka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Witam!
Też ogromnie prosiłabym bywalczynie świata minerałów o pomoc w doborze podkładu Mam cerę normalną, naczynkową i od zawsze ten sam problem-czym zakryć te nieznośne rumieńce :/ EDM ma tak ogromny wybór a ja nie jestem w stanie nawet określić który z odcieni-cool, buff czy beige najlepiej by mi pasował... Czy mogłybyście wskazać mi kilka konkretnych podkładów do wypróbowania? Jako korektor stosuje dermacol i tez tak zastanawiam się, czy któryś z minerałowych korektorów byłby w stanie go zastąpić (mint color corrector, multi-tasking bądź intensive fair concealer)?
Z góry dziękuję za porady
tancereczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:29   #4255
ulisia1
Rozeznanie
 
Avatar ulisia1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 777
GG do ulisia1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

[QUOTE=frantic;12402948]



Pojemności produktów:

  • big - słoiczek 25ml, 8g lub 6g produktu ,
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu,
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu.


Cytat z pierwszego postu z tego wątku o pojemnościach.
Więc proszę na mnie nie krzyczeć bo grzecznie przeczytałam
__________________
ulisia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:38   #4256
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tancereczka18 Pokaż wiadomość
Witam!
Też ogromnie prosiłabym bywalczynie świata minerałów o pomoc w doborze podkładu Mam cerę normalną, naczynkową i od zawsze ten sam problem-czym zakryć te nieznośne rumieńce :/ EDM ma tak ogromny wybór a ja nie jestem w stanie nawet określić który z odcieni-cool, buff czy beige najlepiej by mi pasował... Czy mogłybyście wskazać mi kilka konkretnych podkładów do wypróbowania? Jako korektor stosuje dermacol i tez tak zastanawiam się, czy któryś z minerałowych korektorów byłby w stanie go zastąpić (mint color corrector, multi-tasking bądź intensive fair concealer)?
Z góry dziękuję za porady
mysle ze Linen bylby dla Ciebie idealny. (kategoria Buff).
Korektor, tak jak bylo to juz pisane wczesniej: Mint na rumience i czerwone miejsca.
Nie stosowalam nigdy Dermacolu i nie znam jego krycia, ale warstwa minta i/lub multitasking, na to podklad w formule intensive baja bardzo dobre wlasciwosci kryjace.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 12:44   #4257
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez tancereczka18 Pokaż wiadomość
Witam!
Też ogromnie prosiłabym bywalczynie świata minerałów o pomoc w doborze podkładu Mam cerę normalną, naczynkową i od zawsze ten sam problem-czym zakryć te nieznośne rumieńce :/ EDM ma tak ogromny wybór a ja nie jestem w stanie nawet określić który z odcieni-cool, buff czy beige najlepiej by mi pasował... Czy mogłybyście wskazać mi kilka konkretnych podkładów do wypróbowania? Jako korektor stosuje dermacol i tez tak zastanawiam się, czy któryś z minerałowych korektorów byłby w stanie go zastąpić (mint color corrector, multi-tasking bądź intensive fair concealer)?
Z góry dziękuję za porady
Jak na mój gust zdecydowanie kategofia buff
Polecałabym fair neutral lub linen Jeżeli chcesz unikać zaróżowienia to odpadają odcienie z grupy cool oraz beże (bilans żółci i różu).

Cytat:
Napisane przez ulisia1 Pokaż wiadomość



Pojemności produktów:
  • big - słoiczek 25ml, 8g lub 6g produktu ,
  • mini - słoiczek 10ml, 4g produktu,
  • sample - słoiczek 5ml, 1g produktu.
Cytat z pierwszego postu z tego wątku o pojemnościach.
Więc proszę na mnie nie krzyczeć bo grzecznie przeczytałam
Ja zapamiętałam, że informacje te zostały zmienione w 1 poście wątku ale faktycznie jest pojemność mini opisana- mea culpa
Na stronie EDM wyraźnie widać, że są tylko 2 pojemności, mini wycofali już blisko pół roku temu- niestety.
Tak czy inaczej najpierw próbki w darmowym zestawie, a później polecam BIGi bo bardziej się opłaca
No i brawo dla Ciebie za przeczytanie 1 postu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-09-17 o 12:48
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:02   #4258
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a czy mini nie została przy cieniach? no bo w BIGach to cienie na pewno nie są...

wydaje mi sie ze jest w pierwszym poscie taka pojemność i nie jest to błędem, bo dotyczy cieni
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:19   #4259
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość

A mieszać nie można?
Nie wiem czy chce mi sie tak bawic:/
Bo inna sprawa ze jak jestem opalona to juz w ogole swojego koloru nie znam i musz ekombinowac z samplami ktore mam.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-17, 13:29   #4260
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Nie wiem czy chce mi sie tak bawic:/
Bo inna sprawa ze jak jestem opalona to juz w ogole swojego koloru nie znam i musz ekombinowac z samplami ktore mam.
jasne ze mieszaj. zaden klopot. Dodajesz wiecej ciemnego koloru na "opalone" dni i jasniejszego na te "blade".
ciemniejszym kolorem mozesz dodatkowo konturowac twarz, podobnie jak jasniejszym. jesli na tyle odcieni nadal zaden Ci nie odpowiada w 100% to dlaczego nie mieszac. ja swoj cala robie, mimo ze znalazlam niemal idealny kolor(przypadkiem) ..
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.