Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-14, 12:25   #1321
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
serum na dzień?ja używam na noc , żelem z olejem ratuje się na dzień aby minerały jakos wyglądały na tych suchych skórkach.
Serum na noc czasami zdarza mi się na dzień. Na dzień głównie używam Lirenki, z racji podatności na przebarwienia.
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 14:53   #1322
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mogwaica, zerknij na mineralny wątek pielęgnacyjny albo jak dziewczyny polecały - na biochemię, jest tam mnóstwo na ten temat. Od siebie dodam tylko że zawsze miałam problem z odwodnieniem mimo tłustej skóry i łuszczące skórki były standardem. Odkąd niedawno odkryłam oleje (moje chyba największe odkrycie wizażowe) przeszło praktycznie całkiem a skórę mam najlepszą od czasu dojrzewania (bardzo się oczyściła i wygładziła, na pewno to tez zasługa minerałów). Używam rano+filtr i na noc. Może sięgnij po jakiś cięższy kaliber oleju skoro już używasz?
A co by nie całkiem offtop robić to wrzucam swatche moich róży (w świetle północnym zimnym i na słońcu) z dedykacją dla Tootsie Neutral pink nie ma drobinek tylko gładki połysk, w woreczku wygląda na brudny róż a na mnie wpada w tony brązowe, więcej jednak widać różu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RÓŻE LUMIERE1.jpg (49,1 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RÓŻE LUMIERE2.jpg (52,4 KB, 165 załadowań)
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:21   #1323
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Mogwaica, zerknij na mineralny wątek pielęgnacyjny albo jak dziewczyny polecały - na biochemię, jest tam mnóstwo na ten temat. Od siebie dodam tylko że zawsze miałam problem z odwodnieniem mimo tłustej skóry i łuszczące skórki były standardem. Odkąd niedawno odkryłam oleje (moje chyba największe odkrycie wizażowe) przeszło praktycznie całkiem a skórę mam najlepszą od czasu dojrzewania (bardzo się oczyściła i wygładziła, na pewno to tez zasługa minerałów). Używam rano+filtr i na noc. Może sięgnij po jakiś cięższy kaliber oleju skoro już używasz?
A co by nie całkiem offtop robić to wrzucam swatche moich róży (w świetle północnym zimnym i na słońcu) z dedykacją dla Tootsie Neutral pink nie ma drobinek tylko gładki połysk, w woreczku wygląda na brudny róż a na mnie wpada w tony brązowe, więcej jednak widać różu.
Dziękuję
O taki kolor mi chodziło Dorzucam do mojej listy!
Jakiego oleju używasz? Widzę, że coraz więcej Lublinianek jest na mineralnym Można by pomyśleć o jakiś spotkaniu mineralnym
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-06-14 o 18:23
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 18:36   #1324
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
A co by nie całkiem offtop robić to wrzucam swatche moich róży (w świetle północnym zimnym i na słońcu) z dedykacją dla Tootsie Neutral pink nie ma drobinek tylko gładki połysk, w woreczku wygląda na brudny róż a na mnie wpada w tony brązowe, więcej jednak widać różu.
o ja głupia torba - czemu wciąz nie mam tego violaceous?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 19:19   #1325
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
o ja głupia torba - czemu wciąz nie mam tego violaceous?
kupuj bo jest boski rewelacyjny, matowy, zimny taki wrzosowo - fioletowy róż.
Ja chyba juz nie szukam wiecej, i bede zamawiać większą pojemność.

Za to zupełnie nie podszedł mi neutral pink - przez to, że ma satynowy połysk i z nim mam wrażenie, że nie tylko czoło mi sie świeci ale policzki też, a tego nie lubie
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:17   #1326
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
kupuj bo jest boski rewelacyjny, matowy, zimny taki wrzosowo - fioletowy róż.
Ja chyba juz nie szukam wiecej, i bede zamawiać większą pojemność.

Za to zupełnie nie podszedł mi neutral pink - przez to, że ma satynowy połysk i z nim mam wrażenie, że nie tylko czoło mi sie świeci ale policzki też, a tego nie lubie
ja kocham takie lawendowo wrzosowo róże jak dla mnie mógłby byc satynowy
(i neutral pink mi bardzo odpowiada) ale mam akurat taki srebrzysto-różowy rozświetlacz zawsze mogę pociagnąc po wierzchu violaceuosa
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-14, 20:38   #1327
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Tootsie, ja z olejami dopiero zaczynam, udało mi się zrobić małe zamówienie na próbę (a nie kupić od razu pół sklepu jak miałam ochotę ) i mam na początek konopny oraz z róży piżmowej, oba z Mazideł. Po róży widzę rano wyraźną różnicę na plus (koloryt, wygładzenie, nawilżenie), konopny za to troszkę lżejszy, w sumie mnie tylko nawilża, używam go rano pod Lirenkę. Zbieram się własnie do kolejnego skoku na Mazidła tylko jeszcze nie wiem dokładnie co chcę. Widzę po sobie tak kolosalną różnicę w stanie skóry że żadna inna pielęgnacja mnie nie kusi (nawet EGM ). Sklepowych kosmetyków do twarzy już nie używam.
Mam nadzieję że Neutral Pink Ci odpasuje, na mnie średnio jakoś wygląda ale może jeszcze się do niego przekonam. Violaceous też niestety kiepski dla mnie, wyglądam w nim jak w silnej gorączce, chyba oddam w dobre ręce tylko trzeba wreszcie wpisać się na wątek wymiankowy. Polecam za to fajowy bronzer w neutralno-chłodnym odcieniu: Ambrosia. Zamówiłam dla koleżanki i przestraszył mnie na żywo że w woreczku taki ciemny ale jest transparentny a drobinek które w sobie ma prawie nie widać, natomiast ten odcień... Też sobie wezmę próbeczkę przy najbliższej okazji tylko nie wiem kiedy bo czas mi na odwyk iść.
A co do spotkania to z czasem pewnie da się zorganizować i przy okazji pochwalić swoimi mineralnymi maleństwami. Boję się tylko efektów takiego spotkania i wydłużającej się wish-listy

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-06-14 o 20:39
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 20:42   #1328
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agna666 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że Neutral Pink Ci odpasuje, na mnie średnio jakoś wygląda ale może jeszcze się do niego przekonam. Violaceous też niestety kiepski dla mnie, wyglądam w nim jak w silnej gorączce, chyba oddam w dobre ręce tylko trzeba wreszcie wpisać się na wątek wymiankowy.
przygarnę sierotę mam odwyk zakupowy ale nikt nie mówił że od wymianek zaraz piszę priv
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:48   #1329
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, jako że po raz pierwszy składałam sama zamówienie i po raz pierwszy płaciłam przez PP, miałabym do Was zapytanie
Zamówienie złożyłam 12.06 i wtedy też dokonałam płatności przez PP, ale do dziś status na stronie jest process. Czy to możliwe, że jeszcze nie dotarły do nich pieniądze??? Martwię się, bo boję się, że coś mogłam zrobić nie tak przy płatnościach PP Głupio się przyznać, ale jestem jeszcze w tej kwestii zielona
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:50   #1330
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

status zmieni się dopiero po wysyłce ("order completed")
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:54   #1331
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzięki
Ale skąd w takim razie mam wiedzieć, czy dotarły do nich pieniądze? Bo tak sobie mogę czekać na zmianę statusu, a okaże się, że coś pogmatwałam z PP Wiem, wiem... Wysłać do nich maila. Ale mój angielski taki kulawy
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 19:54   #1332
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jako że po raz pierwszy składałam sama zamówienie i po raz pierwszy płaciłam przez PP, miałabym do Was zapytanie
Zamówienie złożyłam 12.06 i wtedy też dokonałam płatności przez PP, ale do dziś status na stronie jest process. Czy to możliwe, że jeszcze nie dotarły do nich pieniądze??? Martwię się, bo boję się, że coś mogłam zrobić nie tak przy płatnościach PP Głupio się przyznać, ale jestem jeszcze w tej kwestii zielona
masz na mysli status na stronie Lumiere? czy tez na Paypalu?
bo jeżeli na Lumiere to absolutnie nie ma powodu do niepokoju - moje zwykle przygotowywali blisko tydzień zanim otrzymywało status świadczący o wysyłce...(ale póżniej juz było szybciutko)
Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Dzięki
Ale skąd w takim razie mam wiedzieć, czy dotarły do nich pieniądze? Bo tak sobie mogę czekać na zmianę statusu, a okaże się, że coś pogmatwałam z PP Wiem, wiem... Wysłać do nich maila. Ale mój angielski taki kulawy
zawsze możesz sprawdzić na stronie Paypala czy pieniądze juz przeszły
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-06-15 o 19:56
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 19:57   #1333
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
masz na mysli status na stronie Lumiere? czy tez na Paypalu?
Na Lumiere A jak na Paypalu sprawdzić, czy te pieniądze trafiły do adresata?
I dzięki za podniesienie na duchu

A jeszcze jedno. Co wpisałyście na stronie Lumiere przy zamawianiu w polu "payment"? Dane wpłacającego?
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 22:53   #1334
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez szyna Pokaż wiadomość
Na Lumiere A jak na Paypalu sprawdzić, czy te pieniądze trafiły do adresata?
Najlepiej zaloguj się na stronie swojego banku i sprawdź czy masz w historii przelewów taką operację. Jak nie, to sprawdź przelewy oczekujące - tam powinno być.
I się nie martw jak przelew jeszcze nie poszedł, tylko wciąż czeka na realizację, czasem to trwa nawet tydzień (nie wiem czemu tak długo), ale firmy zwykle już w tym czasie realizują a nawet wysyłają zamówienie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 06:56   #1335
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Najlepiej zaloguj się na stronie swojego banku i sprawdź czy masz w historii przelewów taką operację. Jak nie, to sprawdź przelewy oczekujące - tam powinno być.
I się nie martw jak przelew jeszcze nie poszedł, tylko wciąż czeka na realizację, czasem to trwa nawet tydzień (nie wiem czemu tak długo), ale firmy zwykle już w tym czasie realizują a nawet wysyłają zamówienie.
i to byl chyba mechanizm tej całej "afery" z EDM - oni wysyłali na sam sygnal że transakcje idzie via PayPal - nie czekając na jej finalizację
Wczoraj testowalam Nuetral Pink - fajny ale w woreczku chyba ładniejszy niz na skórze - musze jakis patent na niego opracować bo ginie mi ta sliczna satynowość jakieś sugestie macie ?
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 09:45   #1336
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Najlepiej zaloguj się na stronie swojego banku i sprawdź czy masz w historii przelewów taką operację. Jak nie, to sprawdź przelewy oczekujące - tam powinno być.
I się nie martw jak przelew jeszcze nie poszedł, tylko wciąż czeka na realizację, czasem to trwa nawet tydzień (nie wiem czemu tak długo), ale firmy zwykle już w tym czasie realizują a nawet wysyłają zamówienie.
Dziękuję za wskazówki Tranzakcja niby zrealizowana, więc spokojnie czekam
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:03   #1337
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dałam kolejną szanse Lumiere, pierwszy raz przetestowalam kolor Light Beige w formule VV. O ile paskiem nalozony na twarz jest za zółty, z szyją stapia się IDEALNIE. Szyje mam właśnie żołtą.

a więc kolor dobrany świetnie, tylko wyglądam w tym podkładzie żle. Poprostu ŹLE i nie wiem jaki tego powod.. być może dlatego, że z natury mam twarz ciemniejszą niż szyję i bardziej neutralną i wysmarowalam się pod kolor szyji. Wdodatku nie zakrył wogóle moich blizn, wręcz je jakoś uwypuklił...jestem jakaś blada, bez wyrazu, niezdrowo wyglądam, ale z szyją tak dobrze jak ten podkład żaden się nie stapial

Ma któraś z Was porównanie Light Medium Golden/ Light Medium Warm z Light Medium Beige ?
albo chociaz z Light Beige wszystko z formuły VV. Bardzo bym prosiła.

Moze poprostu ta kremowa konsystencja nie jest dla mnie dlatego tak źle wyglądam...bo oprocz tego że mnie wybielił to jednak chyba w tej konsuystencji mi zle, ale musze jeszcze przetestowac, zamowic nowe kolory (narazie nie wiem jeszcze jakie) Jaka formułe mi polecacie? Dalej mam VV testowac?Z uwzglednieniem że Luminesse nie zarywa u mnie ani naczynek ani blizn
dziewczyny ponawaiam, może jednak któraś by mogła cynąć fotke

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a FF testowałaś? przy czym FF z tego co zauwazyłam maja jakby mniej żółci i sa minimalnie jasniejsze zwykle wiec może się zdarzyć ze odpowiedni bedzie inny kolor...
dziwne są te lumiere - czesci z nas pasuje po kilka kolorów a inne nie maja odpowiedniego koloru w ogole
nie probowalam, bo sie naczytalam zlych opini o FF, ale skoro ja jestem tutaj niestandardowa to moze by mi przypasowal, tylko znow problem z kolorem bo w kazdej formule inny a o tej mniejszej żółci wspomniałaś...mogłabyś zapodać jakiś kolorek o najmniejszej żółci..? (jesli chodzi o poziom ciemnosci to light medium z EDM )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 12:29   #1338
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
nie probowalam, bo sie naczytalam zlych opini o FF, ale skoro ja jestem tutaj niestandardowa to moze by mi przypasowal, tylko znow problem z kolorem bo w kazdej formule inny a o tej mniejszej żółci wspomniałaś...mogłabyś zapodać jakiś kolorek o najmniejszej żółci..? (jesli chodzi o poziom ciemnosci to light medium z EDM )
miałam na mysli, że w ramach danego koloru to właśnie FF jest najjaśniejsza i przynajmniej w rodzinie Golden najmniej zółta
jeżeli w ramach danego koloru np light medium bylo lekko za ciemne to FF light medium w tym kolorze powinno byc ok, gdyby bylo za jasne - w innych niz FF formułach - z kolei to chyba powinnaś z nastepnego ciemniejszego koloru FF się zainteresować...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 18:18   #1339
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zamówiłam właśnie próbki i za wysyłkę wyszło mi 6 $ i to była najtańsza opcja.
Miałam pieniązków na styk na PP i zabrakło mi na jeden róż Chciałam wziąć Mauvelous. Zamiast neutral pink wzięłam jednak Sugar Berry, bo stwierdziłam, że mam już jeden róż z brązowymi tonami- theme park z EDM, a z fioletów nie mam nic.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-16, 18:34   #1340
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
miałam na mysli, że w ramach danego koloru to właśnie FF jest najjaśniejsza i przynajmniej w rodzinie Golden najmniej zółta
jeżeli w ramach danego koloru np light medium bylo lekko za ciemne to FF light medium w tym kolorze powinno byc ok, gdyby bylo za jasne - w innych niz FF formułach - z kolei to chyba powinnaś z nastepnego ciemniejszego koloru FF się zainteresować...
rozumiem przydatna informacja musze cos pokombinowac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:37   #1341
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Zamówiłam właśnie próbki i za wysyłkę wyszło mi 6 $ i to była najtańsza opcja.
Miałam pieniązków na styk na PP i zabrakło mi na jeden róż Chciałam wziąć Mauvelous. Zamiast neutral pink wzięłam jednak Sugar Berry, bo stwierdziłam, że mam już jeden róż z brązowymi tonami- theme park z EDM, a z fioletów nie mam nic.
U nich zawsze przesyłka wynosi $6 (przed zmianami miesiąc temu $5)i to jest piękne (no, chyba że zamawiasz tylko gratisowe próbki, wtedy lipka).
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 19:41   #1342
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Najwidoczniej przeoczyłam informację, że wysyłka podrożała
Zamówię róże następnym razem.
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-06-16 o 19:43
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 20:29   #1343
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ok, ja nic nie chcę mówić, ale tak sobie dziś wędrowałam po stronce Lumiere i tam sobie można zapach w roll-on'ie zmiksować Trzyma mnie tylko i wyłącznie brak kasy na koniec miesiąca i zamówione solidy z EGM.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:37   #1344
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Ok, ja nic nie chcę mówić, ale tak sobie dziś wędrowałam po stronce Lumiere i tam sobie można zapach w roll-on'ie zmiksować Trzyma mnie tylko i wyłącznie brak kasy na koniec miesiąca i zamówione solidy z EGM.
to faktycznie lepiej nic nie mów
jutro testuje mauvelousa - jakos mi się w woreczku nie widzi, może na buzi będzie lepiej...najwyżej do tootsie poleci
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-16, 21:51   #1345
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja dzisiaj wreszcie nalozylam na policzki Poppy jaki on delikatniutki i subtelny, ale jednoczesnie bardzo ladnie podkresla rysy nie moglam sie napatrzec
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:20   #1346
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Czy ktoś miał, używał Fairly light beige w formule FF??Mam to z VV i chciałabym wiedzieć jaka jest różnica.Czy dobrze kryje, jak sie trzyma?


Czy ktoś miał jakiś fajny brązerek?Przymierzam sie i trudno wybrać...
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...



Edytowane przez mogwaica
Czas edycji: 2009-06-18 o 07:22
mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 07:42   #1347
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość


Czy ktoś miał jakiś fajny brązerek?Przymierzam sie i trudno wybrać...
Mam nude i sunkissed. Sunkissed jest taki słoneczny, złotawy, nude bardziej orzechowy
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 08:53   #1348
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał, używał Fairly light beige w formule FF??Mam to z VV i chciałabym wiedzieć jaka jest różnica.Czy dobrze kryje, jak sie trzyma?

FF generalnie kryje najlepiej, bo jest formułą najcięższą, najbardziej kremową, ale właśnie przez to nadaje się raczej do cer suchych. I ten sam odcień w FF jest o jakiś ton jaśniejszy niż w VV.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 15:10   #1349
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

a ja przekonałam się do VV - w życiu bym nie pomyślała, że właśnie ta formuła na mojej saharze się sprawdzi
VV to w ogóle nie był mój typ, tak jakoś przez przypadek wrzuciłam do koszyka próbkę w kolorze medium neutral i aż żal, że starczy już tylko na jeszcze raz, góra oszczędne dwa
nakładam na buzię zagruntowaną frakcją sojową, potem puder jedwabny i jest naprawdę git
jeszcze tylko sprawdzę VV w medium warm i golden i chyba się skuszę na pełen wymiar..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 19:31   #1350
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Evelinko, okazuje się, że gold-y były strzałem w dziesiątkę, dziś pierwszy dzień testów, ale już widzę, że ja jednak jestem żółtkiem, a nie pigi jak myślałam. Co najważniejsze dużo lepiej się czuje w żółtych/ złotych tonacjach. Pomijając, że generalnie kiepsko się czuję, bo choróbsko mnie trzyma resztkami sił, ale jest dobrze... Dziękuję
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-06-19 o 19:32
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.