Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-25, 12:06   #751
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja też się ograniczam. Ale wciąż za mało, mogłabym więcej oszczędzić O ile między wyprzedażami kupuję sporadycznie, tak okres wyprzedaży to ciężki czas dla mojego portfela. Na poprzedniej letniej dzielnie się trzymałam, ale pod koniec pękłam

Ale fakt, robię teraz bardzo przemyślane zakupy i jestem coraz bardziej świadoma swojej garderoby.
Ja między wyprzedażami już prawie nie kupuję. Sporadycznie coś wpadnie, ale raczej staram się powstrzymywać (no, chyba że jest to okaz absolutnie cudowny ). Na wyprzedażach ostatnio się trzymałam bardzo dzielnie, baa już chyba nawet 2 wyprzedaże byłam bardzo wstrzemięźliwa i jestem z siebie dumna Ale dalej bardzo się pilnuję.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 13:49   #752
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

O matkoooo!!! <3 Ta druga sukienka jest piękna!!! http://naobcasach.pl/8-stylizacji-id...zejkowe-party/
Taką klasykę właśnie uwielbiam. Niby prosto, ale sexy i z pazurek śliczna jest! Chociaż w sumie nic nie znam z tej firmy za bardzo
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:13   #753
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Mozecie polecic mi jakis krem pod oczy ? Uzywalam ostatnio zelu flos-lek z aloesem , ale nie moge go jednak uzywac - na powiekach zrobila mi jedna,wielka skorupa
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 14:22   #754
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
O matkoooo!!! <3 Ta druga sukienka jest piękna!!! http://naobcasach.pl/8-stylizacji-id...zejkowe-party/
Taką klasykę właśnie uwielbiam. Niby prosto, ale sexy i z pazurek śliczna jest! Chociaż w sumie nic nie znam z tej firmy za bardzo
Dla mnie osobiście ta sukienka nie jest klasyczna. Klasyka charakteryzuje się jednak prostszą formą. Cena też nie jest prosta (do przełknięcia)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 15:39   #755
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Mozecie polecic mi jakis krem pod oczy ? Uzywalam ostatnio zelu flos-lek z aloesem , ale nie moge go jednak uzywac - na powiekach zrobila mi jedna,wielka skorupa
Moje zaskoczenie roku i bardzo polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ugencreme.html
lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ugencreme.html

Dziewczyny macie jakieś doswiadczenie z tym serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html ? Opinii mało ale wszystkie pozytywne
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 16:53   #756
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jakiekolwiek by to nie było zjawisko..Każdy nosi się jak chce i za ile chce. Też po części nie rozumiem kupowania chociażby podróbek lv, ale ogólnie nie rozumiem fenomenu tej torebki. Tak czy inaczej uważam, że ocenianie kogokolwiek przez pryzmat ciuchów jest płytkie. Żyjemy w świecie konsumpcjonizmu i osobiście podziwiam osoby które nie poddają się niemu. Nie są przez to mniej szczęśliwymi ludźmi. Ja osobiście nie mam torebek Korsa, Prady czy LV, ale jestem zła na siebie, że wydaję na szmaty takie kwoty jakie wydaję. Lubię to, uszczęśliwia mnie to (sic!) że wyglądam ładnie, ale nie jest to wyznacznikiem tego kim jestem i mogłabym z tymi pieniędzmi robić lepsze rzeczy. Dlatego drażni mnie takie ocenianie.
Ojej to jakby myśli z mojej głowy



Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Przyszło dziś do mnie serum z vit. C z biochemii urody Ukręciłam i już dziś zaaplikowałam. Nie wiemczy zrobiłam jakoś nie tak czy ono jest takie lekko lepkie? Klei mi się trochę na twarzy
Ono się tak klei
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 17:09   #757
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Moje zaskoczenie roku i bardzo polecam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ugencreme.html
lub
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ugencreme.html

Dziewczyny macie jakieś doswiadczenie z tym serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ezo-serum.html ? Opinii mało ale wszystkie pozytywne
mnie ostatnio bardzo zaskakują kosmetyki rival de loop pozytywnie
ampułki są świetne
a który pod oczy lepszy???
na to serum tez się czaję tylko nigdzie go stacjonarnie nie mogę dorwać ;( same pozytywy słyszałam myślę że warto

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie w takim razie kupię skórzaną torebkę w przystępnej cenie? Nie chodzi mi o projektantów, itp. Potrzebuję porządnej torebki na codzien, takiej która pomieści a4 i wiele innych szpargałów?


Przyszło dziś do mnie serum z vit. C z biochemii urody Ukręciłam i już dziś zaaplikowałam. Nie wiemczy zrobiłam jakoś nie tak czy ono jest takie lekko lepkie? Klei mi się trochę na twarzy
zawsze aplikuję na nie krem nawilżający i nie wyczuwam lepkości
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-25, 17:09   #758
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Nie pomyślałam o Batyckim, zajrzę do sklepu internetowego, dziękuję 1000 zł na torebkę nie dam, ale 500 za jakaś porządną to może bym wysupłała
Batycki nie ma sklepu online a ich strona jest totalnie niefunkcjonalna
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:15   #759
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez naciulatko Pokaż wiadomość
Hej.
W końcu kupiłam strój i buty do biegania. Muszę zmobilizować się do ćwiczeń, choć nie jest to łatwe. Stwierdziłam też, że na święta sprezentuję sobie książkę Ani Lewandowskiej. Widziałam wcześniej, że kilka z Was coś o niej wspominało. Warta przeczytania?



Mam identyczne spostrzeżenia. Bardzo lubię wchodzić na instagrama, ale wydaje mi się, że prawie każdy z tych profili jest taki sam. Identyczne LV, identyczne Korsy i identyczne ubrania z Zary. Wydaje mi się, że jedna osoba wrzuci zdjęcie w czymś tam, to za 10 minut cała rzesza IG już to ma... Można się zainspirować, coś może się spodobać, ale niestety w wielu wypadkach wydaje mi się, że to klon za klonem...
Mi się podobała. Napisana przystępnie, wszystko jasne i klarowne. Przy okazji bardzo miła dla oka jak i sama autorka Ja jedną kupiłam, a potem jedną dostałam w prezencie, wystawiłam jedną na allegro, jeżeli masz ochotę na książkę to napisz

A co do dalszej części Twojej wypowiedzi - nie chcę zabrzmieć brutalnie, bo sama lubię ładne ciuszki i pachnące kosmetyki, ale jak patrzę na te wszystkie Instagirls (serio, z miłą chęcią poleciałabym nickami, bo mnie to po prostu przeraża) to w ogóle się nie dziwię, że jesteśmy postrzegane jako płeć próżna, mało bystra i głupiutka. Może ja mam sarkastyczne i ironiczne podejście do życia, ale kobiety są tak skoncentrowane na posiadaniu, że nie wiem czy śmiać się czy płakać.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:24   #760
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi się podobała. Napisana przystępnie, wszystko jasne i klarowne. Przy okazji bardzo miła dla oka jak i sama autorka Ja jedną kupiłam, a potem jedną dostałam w prezencie, wystawiłam jedną na allegro, jeżeli masz ochotę na książkę to napisz

A co do dalszej części Twojej wypowiedzi - nie chcę zabrzmieć brutalnie, bo sama lubię ładne ciuszki i pachnące kosmetyki, ale jak patrzę na te wszystkie Instagirls (serio, z miłą chęcią poleciałabym nickami, bo mnie to po prostu przeraża) to w ogóle się nie dziwię, że jesteśmy postrzegane jako płeć próżna, mało bystra i głupiutka. Może ja mam sarkastyczne i ironiczne podejście do życia, ale kobiety są tak skoncentrowane na posiadaniu, że nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Mnie się te wszystkie dziewczyny zlewają w jedno Z jednej strony podoba mi się określony styl i trudno się dziwić, że nie oglądam osób ubierających się w pstrokate kolory itp., a z drugiej mam wrażenie, że wystarczy podmienić jakieś detale twarzy i każda z nich wyglądałaby identycznie. Sama nie wiem, jak to przekazać.

Wolę sobie pooglądać rozmaite zdjęcia na pintereście, tam przynajmniej nie ma słodziutkich komentarzy Może jestem dziwna, ale jak widzę, że dziewczyny piszą do siebie "ślicznie wyglądasz, kochanie" "kochana, skąd sweterek", to śmiać mi się chce Ja rozumiem, że wszyscy się uwielbiają i chcą być mili, no ale w moim środowisku się tak do siebie nie zwracamy i mnie to śmieszy. Nie chcę nikogo urazić


Jak chcesz, to wyślij mi nicki na PW, ciekawska jestem
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:28   #761
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Batycki nie ma sklepu online a ich strona jest totalnie niefunkcjonalna
http://sklep.batycki.pl/

Moja znajoma ma tą
http://sklep.batycki.pl/dla-niej/tor...ek-bezowy.html
kobea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:29   #762
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Batycki nie ma sklepu online a ich strona jest totalnie niefunkcjonalna
Jak nie ma ma, ma rowniez konto na Allegro
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:33   #763
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mnie się te wszystkie dziewczyny zlewają w jedno Z jednej strony podoba mi się określony styl i trudno się dziwić, że nie oglądam osób ubierających się w pstrokate kolory itp., a z drugiej mam wrażenie, że wystarczy podmienić jakieś detale twarzy i każda z nich wyglądałaby identycznie. Sama nie wiem, jak to przekazać.

Wolę sobie pooglądać rozmaite zdjęcia na pintereście, tam przynajmniej nie ma słodziutkich komentarzy Może jestem dziwna, ale jak widzę, że dziewczyny piszą do siebie "ślicznie wyglądasz, kochanie" "kochana, skąd sweterek", to śmiać mi się chce Ja rozumiem, że wszyscy się uwielbiają i chcą być mili, no ale w moim środowisku się tak do siebie nie zwracamy i mnie to śmieszy. Nie chcę nikogo urazić


Jak chcesz, to wyślij mi nicki na PW, ciekawska jestem
Właśnie, może ta wszechobecna instagramowa słodycz tak mnie przytłacza bardziej niż te dziewczyny/kobiety. Jestem w stanie zrozumieć 15-letnie dziewczyny, uradowane że stać je na drogie torebki czy tego typu dobrocie (szczerze zazdroszczę), ale już 30-letnie .. nie bardzo. Ja również wydaję pieniądze na ubrania, nie chcę brzmieć jak hipokrytka i ogólnie ciężko mi napisać to co uważam (i boję się tego typowego dla tego wątku "nie zaglądaj nikomu do portfela"), ale jak na to patrzę to zastanawiam się gdzie te laski mają rozum.
Nie można nikogo oceniać przez pryzmat ilości szmatek, zgadzam się, ale jeżeli te Instagirls naprawdę takie nie są, a wykreowały się w mojej opinii na próżniaczki (no tak jest) to wielka szkoda.

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2014-11-25 o 19:35
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:36   #764
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ja nikomu nie zazdroszczę pieniędzy i zakupów, mogę to szczerze przyznać. Super, że kogoś stać, dobrze mu się powodzi. O ile tych pieniędzy nie ukradł, to niech ma na zdrowie
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:49   #765
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ciekawe jest to co piszecie. Ja bardzo lubię instagram, wchodzę nawet kilkanaście razy dziennie ale zauważyłam ze większość dziewczyn jest ubrana "na jedno kopyto". Często są to nawet te same ubrania zestawione w bardzo podobny sposób. A przecież nawet ubierając się prosto i w klasyczne ciuchy można wyglądać oryginalnie. Można ubrać rzecz sprzed kilku sezonów co na insta jest rzadkie. Można się ubrać klasycznie ale casualowo, klasycznie-elegancko, w stylu french chic, itp. Jakoś brakuje mi różnorodności na instagramie, chyba ze zle profile obserwuje

Sent from my Windows Phone using Tapatalk
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:51   #766
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Tak szczerze mówiąc, to zamiast tych 64280 profili, wolę pooglądać Kasię Tusk i na to samo wyjdzie, a jaka oszczędność czasu I zdjęcia ładne, a nie do lustra
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 19:53   #767
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez yonce Pokaż wiadomość
Ciekawe jest to co piszecie. Ja bardzo lubię instagram, wchodzę nawet kilkanaście razy dziennie ale zauważyłam ze większość dziewczyn jest ubrana "na jedno kopyto". Często są to nawet te same ubrania zestawione w bardzo podobny sposób. A przecież nawet ubierając się prosto i w klasyczne ciuchy można wyglądać oryginalnie. Można ubrać rzecz sprzed kilku sezonów co na insta jest rzadkie. Można się ubrać klasycznie ale casualowo, klasycznie-elegancko, w stylu french chic, itp. Jakoś brakuje mi różnorodności na instagramie, chyba ze zle profile obserwuje

Sent from my Windows Phone using Tapatalk
Mi brakuje tzw. kobiet z jajem. Moimi ulubionymi są np. Anna Lewandowska (chociaż u niej na portalach społecznościowych najwięcej jest sportu i przepisów, takich zdjeć z życia codziennego stosunkowo niewiele, ale rozumiem że to jest jej życie codzienne), Nissiax (znana z Youtube), Flowmum (w tematyce parentingowej, ostatnio mam wybuch instynktu).

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Pewnie zauważyłyście tak samo jak ja, że kiedy macie masę rzeczy na głowie (u mnie to teraz głownie uczelnia) o wiele łatwiej jest Wam się zorganizować, nagle znajduje się czas na wszystko Czy któraś z Was ma jakieś rady odnośnie nauki języka w domu? Ja sobie to obiecuję od stuleci, ale nigdy nie umiałam się zorganizować.

Edytowane przez carpaibex
Czas edycji: 2014-11-25 o 19:59
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:00   #768
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Mi brakuje tzw. kobiet z jajem.

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Pewnie zauważyłyście tak samo jak ja, że kiedy macie masę rzeczy na głowie (u mnie to teraz głownie uczelnia) o wiele łatwiej jest Wam się zorganizować, nagle znajduje się czas na wszystko Czy któraś z Was ma jakieś rady odnośnie nauki języka w domu? Ja sobie to obiecuję od stuleci, ale nigdy nie umiałam się zorganizować.
Kochanie(), rady to ja mam, gorzej z byciem wzorem
No ale - staram się (NAPRAWDĘ) codziennie czytać wiadomości na stronie BBC, czasem radia posłucham. Jak robię coś niewymagającego myślenia, to włączam sobie CNN w telewizji. Często oglądam jakieś filmy na yt po angielsku o przeróżnej tematyce i chyba to najbardziej lubię. Najchętniej jakieś dokumentalne - ostatnio o Dubaju oglądałam Ale też o sztuce, historii - dosłownie o wszystkim, co wyda mi się interesujące.
Fajne są też kanały z króciutkimi filmikami:
https://www.youtube.com/channel/UCie...z_gOH7XHbgpdCQ
https://www.youtube.com/channel/UCTb...I03iEUdRMR9dnw
https://www.youtube.com/channel/UCah...FCtuE3IkDFK3mw
Staram się czytać po angielsku i jest mi o tyle wygodnie, że mam Kindle'a ze słownikiem i w każdej chwili mogę sobie zerknąć na tłumaczenie.
To by było na tyle.
Cały czas się zbieram do umówienia z kimś na konwersacje.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:01   #769
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Z instagramowych polecam liketoknow.it

carpaibex jak oceniasz żel z granulkami z B? Bo cos mi sie kojarzy że stosowałaś
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:03   #770
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ze swojej strony polecam bloga http://the-motivation-proclamation.blogspot.com/, ale sama mam problem z wcieleniem w życie takiego planu

Madzia, wszystkie trzy oceniam tak samo - są super, nic nie mogę im zarzucić. Tylko on nie ma dużej ilości tych granulek peelingujących
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:22   #771
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Myślę, że czytanie wiadomości to świetny pomysł, sama tak robię i od razu tłumaczę sobie jakieś słówka których nie rozumiem. Stworzyłam sobie nawet mini słowniczek na kompie w pracy Filmy też oglądam w oryginalnej wersji lub z napisami, nigdy z lektorem. Za to zdecydowanie za mało czytam po angielsku i czas to zmienić bo ogólnie to czytam całkiem sporo ale raczej po polsku. I w związku z tym mam pytanie do Was czy znacie jakieś stronki typu polski chomik gdzie można ściągać za free książki po angielsku w formie ebooków?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:26   #772
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Myślę, że czytanie wiadomości to świetny pomysł, sama tak robię i od razu tłumaczę sobie jakieś słówka których nie rozumiem. Stworzyłam sobie nawet mini słowniczek na kompie w pracy Filmy też oglądam w oryginalnej wersji lub z napisami, nigdy z lektorem. Za to zdecydowanie za mało czytam po angielsku i czas to zmienić bo ogólnie to czytam całkiem sporo ale raczej po polsku. I w związku z tym mam pytanie do Was czy znacie jakieś stronki typu polski chomik gdzie można ściągać za free książki po angielsku w formie ebooków?
Ja po angielsku też z chomika ściągam.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:29   #773
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ja po angielsku też z chomika ściągam.
Tak, ale jest niestety dość ograniczony wybór książek po ang
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:32   #774
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Gwiazda Wieczorna Pokaż wiadomość
mnie ostatnio bardzo zaskakują kosmetyki rival de loop pozytywnie
ampułki są świetne
a który pod oczy lepszy???
na to serum tez się czaję tylko nigdzie go stacjonarnie nie mogę dorwać ;( same pozytywy słyszałam myślę że warto

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



zawsze aplikuję na nie krem nawilżający i nie wyczuwam lepkości
Ja mam ten żółty - nie używałam czerwonego, więc nie mam porównania, ale ten żółty jest ok

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Tak szczerze mówiąc, to zamiast tych 64280 profili, wolę pooglądać Kasię Tusk i na to samo wyjdzie, a jaka oszczędność czasu I zdjęcia ładne, a nie do lustra
Ja nie mam instagrama (tzn. założyłam kiedyś konto, ale nie korzystam), uważam, że nie ma tam nic ciekawego i nie potrzebuję kolejnego pożeracza czasu Za pożeracze robią Fb, Yt i Wizaż, wystarczy tego dobrego Na pinteresta zaglądam jak potrzebuję jakiegoś konkretnego pomysłu, najczęściej inspiracji na DIY, czy pomysły na ślub, ale to też raz na ruski rok
A jak chcę pooglądać przesłodzone zdjęcia to tak jak A34 wchodzę na bloga Tuskowej Od kiedy zaczęłam się udzielać na wątku mam też 3 blogi, do których zaglądam raz na tydzień, ale umówmy się - to jednak co innego niż zdjęcia Insta-gwiazdek tam szukam jakiejś konkretnej wiedzy.


A wchodząc z powrotem na tory tematyki konsumpcyjnej - byłam dziś w TK maxxie - zaczęły się przeceny np. na kurtki i swetry, więc warto zajrzeć I są śliczne ręczniczki ze świątecznymi motywami, bardzo duży wybór a i cenowo korzystnie Ja jednak nie kupiłam - założyłam sobie bana na zakupy do domu (oczywiście oprócz bardzo potrzebnych rzeczy jak np. duże lusterko na wysokiej nóżce, które wyszło ze mną ze sklepu ), bo w czerwcu/lipcu się wyprowadzamy, więc nie chcę sobie robić pod górkę. Już i tak przeraża mnie ile przybyło rzeczy od kiedy mieszkam z TŻtem
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 20:36   #775
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Ja mam ten żółty - nie używałam czerwonego, więc nie mam porównania, ale ten żółty jest ok



Ja nie mam instagrama (tzn. założyłam kiedyś konto, ale nie korzystam), uważam, że nie ma tam nic ciekawego i nie potrzebuję kolejnego pożeracza czasu Za pożeracze robią Fb, Yt i Wizaż, wystarczy tego dobrego Na pinteresta zaglądam jak potrzebuję jakiegoś konkretnego pomysłu, najczęściej inspiracji na DIY, czy pomysły na ślub, ale to też raz na ruski rok
A jak chcę pooglądać przesłodzone zdjęcia to tak jak A34 wchodzę na bloga Tuskowej Od kiedy zaczęłam się udzielać na wątku mam też 3 blogi, do których zaglądam raz na tydzień, ale umówmy się - to jednak co innego niż zdjęcia Insta-gwiazdek tam szukam jakiejś konkretnej wiedzy.


A wchodząc z powrotem na tory tematyki konsumpcyjnej - byłam dziś w TK maxxie - zaczęły się przeceny np. na kurtki i swetry, więc warto zajrzeć I są śliczne ręczniczki ze świątecznymi motywami, bardzo duży wybór a i cenowo korzystnie Ja jednak nie kupiłam - założyłam sobie bana na zakupy do domu (oczywiście oprócz bardzo potrzebnych rzeczy jak np. duże lusterko na wysokiej nóżce, które wyszło ze mną ze sklepu ), bo w czerwcu/lipcu się wyprowadzamy, więc nie chcę sobie robić pod górkę. Już i tak przeraża mnie ile przybyło rzeczy od kiedy mieszkam z TŻtem
Mnie właśnie przy okazji przeprowadzki do TŻ ubyło sporo, bo siłą rzeczy trzeba było zrobić selekcję i jakoś się trzymam od tamtej pory Pewnie jak się przeprowadzimy (mam nadzieję, że w nadchodzącym roku) do docelowego mieszkania, to trochę popłynę
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:08   #776
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mnie właśnie przy okazji przeprowadzki do TŻ ubyło sporo, bo siłą rzeczy trzeba było zrobić selekcję i jakoś się trzymam od tamtej pory Pewnie jak się przeprowadzimy (mam nadzieję, że w nadchodzącym roku) do docelowego mieszkania, to trochę popłynę
ja już na raty tez robię czystki. Jestem trochę załamana, bo kiedyś przeprowadzałam się z dwoma walizkami i trzema niezbyt dużymi kartonami a teraz... ale też fakt, że w liceum miałam dwa talerze na krzyż a teraz jakieś blendery, gary, ileśtam ręczników, pościeli, doszedł jeszcze kot i jego rzeczy ...no mnóstwo wszystkiego. Już nawet nie chodzi mi o jakieś dekoracyjne pierdółki, bo tego mamy na prawdę niewiele (wolę mniej, ale większych i bardziej efektownych dodatków niż 15 mini świeczników do podgrzewaczy porozwalanych po całym domu), tylko o te przedmioty których rzeczywiście używamy Dobrze, że Tata TŻ ma dużego dostawczaka to i tak to wszystko pójdzie na raz, tylko to pakowanie i rozpakowywanie już mnie przeraża.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:36   #777
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 22:58   #778
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
wow, gratulacje!
a co do dalszej części wypowiedzi to aż mi kopara opadła - my jesteśmy 4 lata narzeczeństwem, a za organizację zabraliśmy się 2 miesiące temu Przy czym to i tak dużo powiedziane, bo nawet sali jeszcze nie wybraliśmy Kurczę, zazdroszczę, serio
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:18   #779
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Wracam do Was po krótkiej przerwie już jako NARZECZONA ! TŻ oświadczył mi się w piątek, a ja nadal jestem w szoku Ustaliliśmy termin ślubu na czerwiec 2016 i w sobotę idziemy oglądać salę i jeśli wszystko będzie ok to ją rezerwujemy Niestety w moim mieście okres wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego trzeba rezerwować ze sporym wyprzedzeniem.
Gratulacje!!!
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-25, 23:27   #780
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Jak nie ma ma, ma rowniez konto na Allegro
to żyłam w błogiej nieświadomości
nie wiem czy to bezpieczne dla portfela, że teraz moge sobię kupić torebkę Batycki trzema kliknięciami...

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma jakieś rady odnośnie nauki języka w domu? Ja sobie to obiecuję od stuleci, ale nigdy nie umiałam się zorganizować.
jako mgr filologii angielskiej udzielę ci jednej rady ale tej najlepszej
nie ważne jak się uczysz - ważne, żeby to robić REGULARNIE czyli co najmniej 3-4 razy w tygodniu

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

gratulujemy ale gościu ma szczęście
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.