Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 19:44   #1141
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ponieważ ostatnio chorowałam i mam obsypany ryjek walczyłam trochę z tymi paskudami. Ostatnio 2 razy pod rząd posmarowałam paszcze na noc kremem AMB puryfing i wydaje mi sie, że bardzo fajnie sobie radzi widzę poprawę, zmiany sa mniej zaczerwienione i przysychaja.
Anulka, goraco polecam w takich sytuacjach umyc czyms niezbyt agresywnym buziaka i spryskac go tym alvowym sprayem - ja jakies 3 psikniecia w krytycznym stanie stosuje. i nic wiecej na to... sprobuj tak jedna noc, a krem AMB zostaw sobie na dzien moze? chyba ze pod mineraly on ci nie pasi...

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Muszę go mieć
Kupiłam sobie dzisiaj taką szczotkę i będę się szorowała żeby ujędrnić ciałko. Wiecie co mi się dzisiaj śniło... że pod koniec mojego życia ktoś pokazał mi ile żeli pod prysznic wlałam do kanalizacji wraz z kąpielą i ile wydałam pieniędzy na produkty myjące i rachunek był porównywalny z Mercedesem CLS Może warto się już teraz opamiętać
ten plyn do kapieli faktycznie fajnie sie prezentuje, w sumie taka lawenda przed skokiem do cieplego lozeczka... mmm
a sen niesamowity moze by ktos to policzyl...? ale wydaje mi sie, ze ja strasznie malo zeli pod prysznic uzywam. i mydelek tez wszystko takie wydajne... nie wyobrazam sobie, zeby na mesia starczylo
a szczoteczka fazowa!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 20:56   #1142
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez nie_ma_mnie Pokaż wiadomość
Kobieto!!! Ty to zawsze cos takiego znajdziesz, że mi oczy wyłażą
Nie znam i nawet nie zwróciłam wczesniej na niego uwagi, ale z opisu interesujący

Anakazar - ciężko powiedzieć z tym podkładem, cudny jest - nadal tak uważam najwyżej pódziesz ze 2 razy na solarium - koleżanki z wykładów Ci podpowiedzą,, gdzie najlepiej

Cloche ja ten spray mam, a właściwie miałam, bo skończył mi się. Ale mam ten punktowy korektor na wypryski alvy - smaruje sobie tym swoje paskudy mam wrażenie, że ten korektor to taki skoncentrowany spray bardzo dobrze sie sprawuje
Wiesz, nie próbowałam amb pod minerały ale na noc fajnie działa i pięknie łagodzi podrażnioną skórę samego sprayu nie mogę na noc, bo rano mam suchą i ściągniętą skórę - przetestowałam niechcący raz, bo zapomniałam paszczę nakremować.

Kakulinka daj znać jak sie szczoteczka sprawuje
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:04
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:03   #1143
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny wasze zakupy są jak zwykle zachwycające Aniu zamówienie z Lf cudowne

Ja mam pytanie odnośnie sprayu alvy Bo mimo, że psikając się nim mam zamiar mieć zamknięte oczy, to jednak obawiam się podrażnienia.. dziewczyny, nie zrobił waszym oczkom krzywdy?

Płyn rumiankowy koniecznie chcę! Kupiłam olejek lawendowy i z drzewa herbacianego i ten lawendowy pachnie przepięknie. Chyba sobie zapalę w kominku przed jutrzejszymi stresami..

Kakulinko mam tą samą szczotkę z TBS! Super jest, ja nią masuję ciało na sucho przed prysznicem, żeby pobudzić krążenie skóry świetnie się do tego sprawdza, choć dużo bardziej kocha ją mój mąż, który kocha być nią miziany po pleckach
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-12-14 o 21:04
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:07   #1144
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Gayenko ja pryskałam spray na wacik i dopiero na twarz.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 21:59   #1145
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyny wasze zakupy są jak zwykle zachwycające Aniu zamówienie z Lf cudowne

Ja mam pytanie odnośnie sprayu alvy Bo mimo, że psikając się nim mam zamiar mieć zamknięte oczy, to jednak obawiam się podrażnienia.. dziewczyny, nie zrobił waszym oczkom krzywdy?

Płyn rumiankowy koniecznie chcę! Kupiłam olejek lawendowy i z drzewa herbacianego i ten lawendowy pachnie przepięknie. Chyba sobie zapalę w kominku przed jutrzejszymi stresami..

Kakulinko mam tą samą szczotkę z TBS! Super jest, ja nią masuję ciało na sucho przed prysznicem, żeby pobudzić krążenie skóry świetnie się do tego sprawdza, choć dużo bardziej kocha ją mój mąż, który kocha być nią miziany po pleckach
no nie, ta szczotka to była jedna z niewielu rzeczy, których na pewno nie potrzebowałam, ale jak wspomniałaś o mężu i mizianiu po plecach to od razu wyobraziłam sobie zachwyt mojego Tżeta gdybym zaproponowała mizianie takim sprzęciorem .
i już chcę ją mieć...
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 22:00   #1146
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a sen niesamowity moze by ktos to policzyl...? ale wydaje mi sie, ze ja strasznie malo zeli pod prysznic uzywam. i mydelek tez wszystko takie wydajne... nie wyobrazam sobie, zeby na mesia starczylo
a szczoteczka fazowa!
Nawet jak bym zużywała duuuzo to pewnie mercedes by z tego nie wyszedł

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kakulinka daj znać jak sie szczoteczka sprawuje
Drapie przeokropnie ale taką w sumie chciałam. Za każdym kolejnym razem będzie przyjemniej....

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Kakulinko mam tą samą szczotkę z TBS! Super jest, ja nią masuję ciało na sucho przed prysznicem, żeby pobudzić krążenie skóry świetnie się do tego sprawdza, choć dużo bardziej kocha ją mój mąż, który kocha być nią miziany po pleckach
Mój Tż też kazał się nią drapać po plecach zanim ja wypróbowałam. Może i ja wypróbuje na sucho
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-14, 23:41   #1147
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...brej-nocy.html ooo, nowość? Jeżeli faktycznie pachnie lawendowo to ja to chcę. ^^
jutro szukajcie mnie w Rossmannie

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Wiecie co mi się dzisiaj śniło... że pod koniec mojego życia ktoś pokazał mi ile żeli pod prysznic wlałam do kanalizacji wraz z kąpielą i ile wydałam pieniędzy na produkty myjące i rachunek był porównywalny z Mercedesem CLS Może warto się już teraz opamiętać
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 02:11   #1148
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Witam Was Kochane! Łooożesz!! Nigdy więcej zaległości! Nadrobiłam wszystko (26 stron w jeden wieczór ) i już do Was wracam, ahh jutro skomentuję dużo, na razie tak na szybko bo późno się zrobiło

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Na razie tylko Pixie próbowałam, ale mam już swój kolor dobrany
Też baardzo polecam aptekę na Studenckiej, już długo u nich robie zakupy i zawsze jestem bardzo zadowolona Byłaś u nich 13tego? Bo jeśli tak, to ja też Kupowałam prezencik dla koleżanki (ale fotką się pochwale ). Ostatnio wyczaiłam też sklep z kosmetykami mineralnymi, mają tam pixie, EDM, Lily Lolo a odebrać zamówienie też można w Krk bo mają tutaj magazyn: http://kosmetyki-mineralne.com/ choć nigdy jeszcze u nich zamówienia nie robiłam. To na razie tyle, do jutra

Miłej nocki

EDIT:
Dostałam takiego newsa na maila ze sklepu organeo.pl, może kogoś zainteresuje:
"Witaj!

17 grudnia o godzinie 16:00 poznasz kosmetyk, który pokocha Twoja skóra

Zapraszam na prezentację nowoczesnego eco kosmetyku o działaniu liftingującym i przeciwzmarszczkowym HYAL Anti Aging Care opracowanego przez Laboratorium EiEi. Głęboko nawilżona skóra, spłycone zmarszczki, jędrna i gładka skóra bez użycia skalpela. Przyjdź, wypróbuj i kup w atrakcyjnej cenie, zanim jeszcze produkty Laboratorium EiEi pojawią się w standardowej ofercie sklepu.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie również cała filozofia organicznej pielęgnacji skóry opracowana przez Laboratorium EiEi - lidera organicznej kosmetyki profesjonalnej w Polsce. Każda z nas będzie mogła na własnej skórze przekonać się jak działa Hyal w połączeniu z olejem arganowym czy masłem shea. Prezentację poprowadzi kosmetolog Emilia Horochowska.

Zapraszam 17 grudnia (sobota) na godzinę 16:00 do Atelier Ewy Ciepielewskiej na ulicy Wańkowicza 7 w Warszawie (Ursynów, Kabaty).

Wstęp wolny"
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-12-15 o 02:21
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:20   #1149
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Witajcie, ja tak mało mam czasu, a Wy tak dużo napisałyście! Chyba nigdy nie nadrobię dokładnie U mnie z pielęgnacją wygląda to tak, że odkąd zrobiłam pierwsze zakupy w BU i drugie w Mazidłach stosuję do buźki tylko hydrolaty, oleje, piling enzymatyczny, maseczki z glinki i Cebion (wit. C), no i własnie chciałam się pochwalić, wczoraj byłam u kosmetyczki mojej, która nie widziała mnie ponad pół roku, i uwaga!, była zachwycona stanem mojej skóry, ja tam tego tak nie widzę, ale ona powiedziała, że skóra jest jędrna, nawilżona i przede wszystkim o wiele bardziej gęsta i zwarta Sama zaczęła pytać jak to się stało i nie mogła uwierzyć, że tak szybko pojawiły się tak spektakularne efekty! Tak, że jestem zadowolona i pozytywnie wzmocniona, że warto zainwestować w pielęgnację naturalną, no i jak któraś z Was kupuje "za dużo" to tak naprawdę nie jest wcale za dużo, bo to dobra inwestycja Pozdrawiam wszystkich
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:21   #1150
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - ciężko powiedzieć z tym podkładem, cudny jest - nadal tak uważam najwyżej pódziesz ze 2 razy na solarium - koleżanki z wykładów Ci podpowiedzą,, gdzie najlepiej

Aaaa no tak przypomniałaś mi!On za ciemny dla Ciebie ciut,to i dla mnie też będziebuuu
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane! Łooożesz!! Nigdy więcej zaległości! Nadrobiłam wszystko (26 stron w jeden wieczór ) i już do Was wracam, ahh jutro skomentuję dużo, na razie tak na szybko bo późno się zrobiło



"
Witamy,witamy i po dupie damy
Mam nadzieję,że Cameron to ostatni raz się tak o nas na bardzo dłuuugo zapomniało
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:31   #1151
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Dostałam takiego newsa na maila ze sklepu organeo.pl, może kogoś zainteresuje
Mnie zainteresowało,ale ta cena cztery stówy za Ingredients (INCI) : aqua , hyaluronic acid.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 07:42   #1152
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Cloche ja ten spray mam, a właściwie miałam, bo skończył mi się. Ale mam ten punktowy korektor na wypryski alvy - smaruje sobie tym swoje paskudy mam wrażenie, że ten korektor to taki skoncentrowany spray bardzo dobrze sie sprawuje
Wiesz, nie próbowałam amb pod minerały ale na noc fajnie działa i pięknie łagodzi podrażnioną skórę samego sprayu nie mogę na noc, bo rano mam suchą i ściągniętą skórę - przetestowałam niechcący raz, bo zapomniałam paszczę nakremować.
kurcze blade, wychodzi na to, ze ten korektor punktowy tez musze sobie kupic
chyba jednak mam duzo bardziej tlusta skore od ciebie, Anula - po samym umyciu czymkolwiek wprawdzie tez po minucie jest sciagnieta, a po paru minutach suche placki wychodza (a po 30 minutach juz sie swieci ), ale jak uzyje tego sprayu albo jakiegos nawilzajacego toniku, to cera cala noc siedzi cicho zadowolona
smaruj w takim razie kremem i atakuj paskudy punktowcem bedzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnośnie sprayu alvy Bo mimo, że psikając się nim mam zamiar mieć zamknięte oczy, to jednak obawiam się podrażnienia.. dziewczyny, nie zrobił waszym oczkom krzywdy?
ja zanim przeczytalam, ze na twarz nie nalezy psikac bezposrednio (wlasnie z powodu oczu znajdujacych sie prawie ze na srodku ), to psikalam jak leci i nic moim oczom nie bylo. ale tez staralam sie omijac te okolice - psik na czolo i po psiku na kazdy policzek. potem rozklepywalam po calej twarzy procz oczu. troche chlodzacy efekt, wiec w oku mogloby byc nieciekawie... ale nie wlecialo mi nic
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tak mało mam czasu, a Wy tak dużo napisałyście! Chyba nigdy nie nadrobię dokładnie U mnie z pielęgnacją wygląda to tak, że odkąd zrobiłam pierwsze zakupy w BU i drugie w Mazidłach stosuję do buźki tylko hydrolaty, oleje, piling enzymatyczny, maseczki z glinki i Cebion (wit. C), no i własnie chciałam się pochwalić, wczoraj byłam u kosmetyczki mojej, która nie widziała mnie ponad pół roku, i uwaga!, była zachwycona stanem mojej skóry, ja tam tego tak nie widzę, ale ona powiedziała, że skóra jest jędrna, nawilżona i przede wszystkim o wiele bardziej gęsta i zwarta Sama zaczęła pytać jak to się stało i nie mogła uwierzyć, że tak szybko pojawiły się tak spektakularne efekty! Tak, że jestem zadowolona i pozytywnie wzmocniona, że warto zainwestować w pielęgnację naturalną, no i jak któraś z Was kupuje "za dużo" to tak naprawdę nie jest wcale za dużo, bo to dobra inwestycja Pozdrawiam wszystkich
patiuszka! to sa swietne wiesci!!! ciekawa jestem, czy ktos by mnie tez utwierdzil w przekonaniu, ze jest ze mna znacznie lepiej...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 07:46   #1153
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tak mało mam czasu, a Wy tak dużo napisałyście! Chyba nigdy nie nadrobię dokładnie U mnie z pielęgnacją wygląda to tak, że odkąd zrobiłam pierwsze zakupy w BU i drugie w Mazidłach stosuję do buźki tylko hydrolaty, oleje, piling enzymatyczny, maseczki z glinki i Cebion (wit. C), no i własnie chciałam się pochwalić, wczoraj byłam u kosmetyczki mojej, która nie widziała mnie ponad pół roku, i uwaga!, była zachwycona stanem mojej skóry, ja tam tego tak nie widzę, ale ona powiedziała, że skóra jest jędrna, nawilżona i przede wszystkim o wiele bardziej gęsta i zwarta Sama zaczęła pytać jak to się stało i nie mogła uwierzyć, że tak szybko pojawiły się tak spektakularne efekty! Tak, że jestem zadowolona i pozytywnie wzmocniona, że warto zainwestować w pielęgnację naturalną, no i jak któraś z Was kupuje "za dużo" to tak naprawdę nie jest wcale za dużo, bo to dobra inwestycja Pozdrawiam wszystkich
super!!!


Caameroon
nadrabiaj, nadrabiaj - to taka kara za długa nieobecność
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:15   #1154
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Płyn rumiankowy koniecznie chcę! Kupiłam olejek lawendowy i z drzewa herbacianego i ten lawendowy pachnie przepięknie. Chyba sobie zapalę w kominku przed jutrzejszymi stresami..
Raczej po stresach, bo te olejek uspokaja, ale też usypia Albo go z jakimś pomieszaj, cobyś stresu nie przespała

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane! Łooożesz!! Nigdy więcej zaległości! Nadrobiłam wszystko (26 stron w jeden wieczór ) i już do Was wracam, ahh jutro skomentuję dużo, na razie tak na szybko bo późno się zrobiło
Haaa... gdzieś Ty była, jak Cię nie było ale fajnie, że już stamtąd wróciłaś

Dziwczynki, proszę o poradę - potrzebuję kremu do dzioba, nawilżającego, i chciałabym na coś w Rossmannie zapolować (nie chce mi się czekać na przesyłkę) Co lepsze Alterra czy Noni i które ewentualnie cudo bedzie najlepiej nawilżało?
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 08:28   #1155
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Raczej po stresach, bo te olejek uspokaja, ale też usypia Albo go z jakimś pomieszaj, cobyś stresu nie przespała



Haaa... gdzieś Ty była, jak Cię nie było ale fajnie, że już stamtąd wróciłaś

Dziwczynki, proszę o poradę - potrzebuję kremu do dzioba, nawilżającego, i chciałabym na coś w Rossmannie zapolować (nie chce mi się czekać na przesyłkę) Co lepsze Alterra czy Noni i które ewentualnie cudo bedzie najlepiej nawilżało?
Ja bym kupiła noni
od razu napisze, że nie używałam żadnego z nich.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 09:50   #1156
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła noni
od razu napisze, że nie używałam żadnego z nich.
Rozumiem, że na recenzję czekasz
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:33   #1157
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

patiuszka Napisz dokładnie jakich produktów używasz. Bo skoro taki efekt na Twojej skórze to nie możesz tego trzymać przed nami w tajemnicy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja bym kupiła noni
od razu napisze, że nie używałam żadnego z nich.
Ja też bym kupiła noni i tylko na takiej podstawie ze maseczka z Altery zrobiła mi krzywdę a z noni jest mega łagodna i super oczyszcza
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:45   #1158
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że na recenzję czekasz
też
a tak powaznie to jakos alterra do mnie za mocno nie przemawia (tak, tak, maseczki to porazka) a noni ma dobre opinie póki co.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:12   #1159
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

wklejam moje próbki JMO
te 2 po prawej to gratis - mleczko do ciała i żel pod prysznic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF9730.jpg (60,1 KB, 53 załadowań)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2011-12-15 o 12:15
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 12:37   #1160
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

nie widzę, nie widzę tych cudów

jestem po jednym użyciu Lavery pomarańczowej. Fajnie się pieni, podoba mi się jej zapach, jest raczej wydajna i włosy są puszyste i miękkie po niej. Na razie jestem zadowolona
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:49   #1161
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
nie widzę, nie widzę tych cudów

jestem po jednym użyciu Lavery pomarańczowej. Fajnie się pieni, podoba mi się jej zapach, jest raczej wydajna i włosy są puszyste i miękkie po niej. Na razie jestem zadowolona
serum z wit c, serum z zieloną herbatą, serum z mącznicy, szampon lawenda + rozmaryn, szampon cynk + szałwia, szampon miód + hibiskus i gratisy - żel pod prysznic i balsam do ciała pomarańcza i wanilia
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:53   #1162
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

o, teraz w innej przeglądarce już widzę zdjęcia, wcześniej tylko czerwony krzyżyk był

daj znać jak się szampony sprawdzają, jak już użyjesz
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:26   #1163
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Witam Was Kochane! Łooożesz!! Nigdy więcej zaległości! Nadrobiłam wszystko (26 stron w jeden wieczór ) i już do Was wracam, ahh jutro skomentuję dużo, na razie tak na szybko bo późno się zrobiło


No kochana w końcu jesteś!
Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tak mało mam czasu, a Wy tak dużo napisałyście! Chyba nigdy nie nadrobię dokładnie U mnie z pielęgnacją wygląda to tak, że odkąd zrobiłam pierwsze zakupy w BU i drugie w Mazidłach stosuję do buźki tylko hydrolaty, oleje, piling enzymatyczny, maseczki z glinki i Cebion (wit. C), no i własnie chciałam się pochwalić, wczoraj byłam u kosmetyczki mojej, która nie widziała mnie ponad pół roku, i uwaga!, była zachwycona stanem mojej skóry, ja tam tego tak nie widzę, ale ona powiedziała, że skóra jest jędrna, nawilżona i przede wszystkim o wiele bardziej gęsta i zwarta Sama zaczęła pytać jak to się stało i nie mogła uwierzyć, że tak szybko pojawiły się tak spektakularne efekty! Tak, że jestem zadowolona i pozytywnie wzmocniona, że warto zainwestować w pielęgnację naturalną, no i jak któraś z Was kupuje "za dużo" to tak naprawdę nie jest wcale za dużo, bo to dobra inwestycja Pozdrawiam wszystkich
Aaa cudownie słyszeć o takich efektach! Czy mogłabyś opisać swoją pielęgnację i napisać co najbardziej polecasz z mazideł i BU?
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


ja zanim przeczytalam, ze na twarz nie nalezy psikac bezposrednio (wlasnie z powodu oczu znajdujacych sie prawie ze na srodku ), to psikalam jak leci i nic moim oczom nie bylo. ale tez staralam sie omijac te okolice - psik na czolo i po psiku na kazdy policzek. potem rozklepywalam po calej twarzy procz oczu. troche chlodzacy efekt, wiec w oku mogloby byc nieciekawie... ale nie wlecialo mi nic


Ja czasami nawet jak blisko oczu smaruję kremem pachnącym to szczypią.. więc wolę się upewnić, bo pisałaś że spray mocno pachnie
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Raczej po stresach, bo te olejek uspokaja, ale też usypia Albo go z jakimś pomieszaj, cobyś stresu nie przespała


Właśnie przed stresami, żeby zasnąć spokojnie podziałało, ale wcześniej się pociapałam herbacianym i zamiast pięknej lawendy czułam kocie siki :/
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
wklejam moje próbki JMO
te 2 po prawej to gratis - mleczko do ciała i żel pod prysznic
Piękne!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:10   #1164
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Witamy,witamy i po dupie damy
Mam nadzieję,że Cameron to ostatni raz się tak o nas na bardzo dłuuugo zapomniało
To ostatni raz, obiecuję więc może uznamy to za okoliczność łagodzącą i odstąpisz od linczu

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mnie zainteresowało,ale ta cena cztery stówy za Ingredients (INCI) : aqua , hyaluronic acid.
Oo, nawet nie sprawdzałam składu i ceny To zaszaleli

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon
nadrabiaj, nadrabiaj - to taka kara za długa nieobecność
Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Haaa... gdzieś Ty była, jak Cię nie było ale fajnie, że już stamtąd wróciłaś
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
No kochana w końcu jesteś!

Właśnie przed stresami, żeby zasnąć spokojnie podziałało, ale wcześniej się pociapałam herbacianym i zamiast pięknej lawendy czułam kocie siki :/
Jestem, wróciła i teraz nawet siłą się mnie stąd nie pozbędziecie

Gayenka, to dopiero miałaś aromaterapie

A teraz moje wywody nadrabiające nieobecność

Anakazar, T'ai, Klolcia (daj proszę znać jak się spisuję Eubiona), P4W (trzymam kciuki za dobre zakończenie nieprzyjemnej historii), Sicilia, Francuzzka, Fuksja, Grazkako, Aga89s, Zai, Czarodzielnica, Nieshya, Kakulinka gratuluję zakupów!!! Chyba nikogo nie pominęłam

Cloche, no po prostu opadła mi szczęka jak zobaczyłam Twoje pohennowane włoski Takiego błysku to ja nigdy w życiu nie widziałam! Są cudowne, kolorek też. Cudowne zakupy, bardzo proszę o recenzję mydełka aleppo z czarnuszką bo się na niego bardzo czaje, na spray alvy mnie już namówiłaś.

Anula, ale mi robisz ochotę na ten korektor alvy! Tak go wychwalasz. Ale co najważniejsze: rany jakie CUDOWNE ZAKUPY!! i te DDD i alverdowe, o LF nie wspomne, aż ślinka cieknie i nie można przestać patrzeć! Te mydełka

Gayenka, ja miałam mydełko orzeźwiające maroko, jest świetne! Super nawilża skóre i faktycznie działa przeciwtrądzikowo ale jest łagodne więc ktoś z prezenciku będzie zadowolony. Piękne zakupy i te olejki do włosów!

Magnesita, uśmiałam się jak pisałyście z margoltka o swoich historiach podczas egzaminu na prawko. Ale do rzeczy, kiedy pisałaś o swoich wrażeniach dotyczących szamponu khadi i o tym, że trudno było Ci nawet palce wbić żeby umyć włosy to zaraz mi się przypomniał szampon AMB do włosów suchych, pomijając to był fajny.

Margoltka, śliczne zakupy w aptece eskulap, nie wiedziałam o niej ale już zakodowane, że fajna i te mydełka LF i tuli, świetne!

Zetuzeuia, super wyglądają te kosmetyki balm balm, jak się spisują? Jaka jest ta maseczka z hibiskusem? Bo coraz bardziej mnie kuszą

Mariolasl, powiem tyle: Takie zbiorki ubóstwiam oglądać! Jak to mydełko aleppo z nigellą?

Fiolka85, super zakupy, koniecznie daj znać jak kremik argiletz, jak już go otworzysz oczywiście.

Natkaa, wymacałaś już może balsam do ust Lavery truskawke? Jak pachnie? Miałam go kupić ale ostatecznie zdecydowałam się na repair. Balsam LF grejfrutowy, jak dla mnie pachniał super, tak orzeźwiająco ale rzeczywiście raczej mocniej niż delikatnie. A jakie aleppo kupiłaś?

Mariposa, witaj! Pamiętam Ci bardzo dobrze, jak tam zbiorek urósł? Ciesze się strasznie, że kosmetyki naturalne tak Ci służą, oby tak dalej.

Derella, rany na Twoje cuda też się napatrzeć nie mogę! Muszę się wybrać do TK Maxx, nigdy tam jeszcze nie byłam. Się obłowiłaś ostatnio A te próbeczki balm balm to bardzo dobry pomysł. Śliczne wszystko, a dalej jesteś zadowolona z balsamu Lavery Repair?

Sekretny, tak odnośnie mycia zębów, to ja właśnie okrężnymi ruchami przeważnie myłam i przez to zrobiłam sobie ziaziu i teraz mam odsłonięte szyjki Gratuluję wygranego konkursu i powodzenia w używaniu tuszu

Mhm0808, jak idzie walka z intruzami Twojego synka? Bo chyba dobrze pamiętam, że to jego przekonywałaś do używania kosmetyków? Jak się sprawują kosmetyki alvy?

Ktoś pytał czy gliceryna może zapchać.. otóż może, mnie zapycha a przynajmniej jak jest na 2 miejscu w składzie.

Chciałam bardzo pochwalić Biochemie Urody! Ostatnio robiłam u nich zakupy i już psychicznie się nastawiałam na dłuugie czekanie a tu, następnego dnia od przyjęcia zamówienia dostałam maila, że towar został wysłany!! I rzeczywiście po weekendzie paczucha była u mnie, wszystko starannie zapakowane i nic nie brakowało

Ostatnio mam jakiegoś pecha, buziak od jakiegoś czasu wygląda jak po 3 wojnach światowych razem wziętych.. już myślałam, że to wina kremu MF zielonego ale nie, odstawiłam żel do mycia twarzy MF żółty, zamieniłam go na moje najwspanialsze mydełko z glinką zieloną + olejek z drzewa herbacianego i w końcu jest poprawa a nic nie pomagało. Do tego chciałabym krótko zrecenzować szampon Organique Anti-age: jest okropny! Włosy są po nim matowe, szorstkie i zaraz po umyciu nie wyglądają tak świeżo jak normalnie po każdym innym szamponie, na szczęście jest bardzo niewydajny i szybko się zużywa. Hola ola, ciesze się, że Tobie i Twojemu TŻ'towi on pasuję ale mi zupełnie nie A maseczka jest taka fajna.

Uff, tyle
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-12-15 o 15:11
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 15:18   #1165
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Sekretny, tak odnośnie mycia zębów, to ja właśnie okrężnymi ruchami przeważnie myłam i przez to zrobiłam sobie ziaziu i teraz mam odsłonięte szyjki Gratuluję wygranego konkursu i powodzenia w używaniu tuszu
To może dlatego od kiedy myję tak zęby mam problemy z dziąsłami? Chociaż trudno mi powiedzieć, bo z jednej strony jest lepiej z drugiej gorzej. To mi przypomniało, że miałam już na początku listopada do dentysty iść.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tak mało mam czasu, a Wy tak dużo napisałyście! Chyba nigdy nie nadrobię dokładnie U mnie z pielęgnacją wygląda to tak, że odkąd zrobiłam pierwsze zakupy w BU i drugie w Mazidłach stosuję do buźki tylko hydrolaty, oleje, piling enzymatyczny, maseczki z glinki i Cebion (wit. C), no i własnie chciałam się pochwalić, wczoraj byłam u kosmetyczki mojej, która nie widziała mnie ponad pół roku, i uwaga!, była zachwycona stanem mojej skóry, ja tam tego tak nie widzę, ale ona powiedziała, że skóra jest jędrna, nawilżona i przede wszystkim o wiele bardziej gęsta i zwarta Sama zaczęła pytać jak to się stało i nie mogła uwierzyć, że tak szybko pojawiły się tak spektakularne efekty! Tak, że jestem zadowolona i pozytywnie wzmocniona, że warto zainwestować w pielęgnację naturalną, no i jak któraś z Was kupuje "za dużo" to tak naprawdę nie jest wcale za dużo, bo to dobra inwestycja Pozdrawiam wszystkich
Super!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:08   #1166
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Gayenko, moja pielęgnacja nie jest w ogóle skomplikowana, tak gdzieś we wrześniu zakupiłam mój pierwszy hydrolat oczarowy, peeling z bromelainą i olejek karotenowy Diaderma. Potem doszedł olej jojoba, macerat z alg oraz hydrolat rumiankowy i różany. Smaruję tymi olejami rano i wieczorem, czasem dodaję pare kropli witaminy C, czasem mieszam te oleje z pozostałościami sklepowych kremów. Hydrolaty dwa razy dziennie stosuję jako toniki. Czasem maseczka z glinki białej lub ten peeling i to wszystko Jak wyjeżdżam do mamy to nie wożę ze sobą kosmetyczki tylko smaruje się kuchenną oliwą z oliwek albo olejem winogronowym Do makijażu używam pudru mineralnego z Body Shopu, nie smaruję się fluidami
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:09   #1167
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To może dlatego od kiedy myję tak zęby mam problemy z dziąsłami? Chociaż trudno mi powiedzieć, bo z jednej strony jest lepiej z drugiej gorzej. To mi przypomniało, że miałam już na początku listopada do dentysty iść.
Być może.. ja właśnie tak nabawiłam się nadwrażliwości Dentystka powiedziała mi żebym broń boże tak zębów nie czyściła bo będzie gorzej Ja też miałam iść, tylko jakoś czasu zawsze brak
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-12-15 o 16:58
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:14   #1168
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
Gayenko, moja pielęgnacja nie jest w ogóle skomplikowana, tak gdzieś we wrześniu zakupiłam mój pierwszy hydrolat oczarowy, peeling z bromelainą i olejek karotenowy Diaderma. Potem doszedł olej jojoba, macerat z alg oraz hydrolat rumiankowy i różany. Smaruję tymi olejami rano i wieczorem, czasem dodaję pare kropli witaminy C, czasem mieszam te oleje z pozostałościami sklepowych kremów. Hydrolaty dwa razy dziennie stosuję jako toniki. Czasem maseczka z glinki białej lub ten peeling i to wszystko Jak wyjeżdżam do mamy to nie wożę ze sobą kosmetyczki tylko smaruje się kuchenną oliwą z oliwek albo olejem winogronowym Do makijażu używam pudru mineralnego z Body Shopu, nie smaruję się fluidami

A moja twarz wygląda tragicznie, ale podejrzewam, że to wina rozdrapywania i wyciskania pryszczy (próbowałam wielokrotnie się tego wyzbyć i nic ) oraz diety. Sama sobie sprawiłam dołki i blizny.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Być może.. ja właśnie tak nabawiłam się nadwrażliwości Dentystka powiedziała mi żebym broń boże tak zębów nie czyściła bo będzie gorzej Ja też miałam iść, tylko jakoś czasu zawsze brak
A wiesz może na jakiej zasadzie to działa, że one przez takie mycie się kaleczą, uwrażliwiają?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html Czy któraś może widziała na własne oczy i orientuje się jak skład wygląda?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-12-15 o 16:25
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 16:58   #1169
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A moja twarz wygląda tragicznie, ale podejrzewam, że to wina rozdrapywania i wyciskania pryszczy (próbowałam wielokrotnie się tego wyzbyć i nic ) oraz diety. Sama sobie sprawiłam dołki i blizny.

A wiesz może na jakiej zasadzie to działa, że one przez takie mycie się kaleczą, uwrażliwiają?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...y-i-ciala.html Czy któraś może widziała na własne oczy i orientuje się jak skład wygląda?
Sekretny chowaj łapki i nie wyciskaj!

Ja myłam ząbki takimi okrężnymi ruchami, że tak powiem i mechanicznie odsłaniałam szyjki zębów aż tak mi zostało, bo właśnie o odsłonięte szyjki mi chodziło.

Proszę bardzo, skład Ziaja Ulga, kremowy żel myjący do twarzy i ciała:
Aqua (water), cocamidopropyl betaine, disodium laureth, sulfosuccinate, sodium coco-sulfate*, glicerin*, cocamide DEA, coco glucoside*, panthenol, propylene glycol, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract*, styrene/acrylates copolymer, xanthan gum*, DMDM hydantoin, sodium benzoate* parfum (fragrance), lactic acid*

*surowiec zaaprobowany przez ECOCERT.

Mam nadzieję, że dobrze przepisałam
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 17:21   #1170
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Sekretny chowaj łapki i nie wyciskaj!

Ja myłam ząbki takimi okrężnymi ruchami, że tak powiem i mechanicznie odsłaniałam szyjki zębów aż tak mi zostało, bo właśnie o odsłonięte szyjki mi chodziło.

Proszę bardzo, skład Ziaja Ulga, kremowy żel myjący do twarzy i ciała:
Aqua (water), cocamidopropyl betaine, disodium laureth, sulfosuccinate, sodium coco-sulfate*, glicerin*, cocamide DEA, coco glucoside*, panthenol, propylene glycol, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract*, styrene/acrylates copolymer, xanthan gum*, DMDM hydantoin, sodium benzoate* parfum (fragrance), lactic acid*

*surowiec zaaprobowany przez ECOCERT.

Mam nadzieję, że dobrze przepisałam

Już mam tyle blizn, że nie pytaj. Z roku na rok co raz bardziej tej mojej gęby nienawidzę.
Skład mi się nie podoba. No i dziękuję za jego podanie, ja szukałam w necie i nie znalazłam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.