Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy żel myjący do twarzy i ciała (stara wersja)

Kremowy żel myjący do skóry twarzy i ciała łatwo się rozprowadza i myje skórę bez jej podrazniania. Przywraca jej gładkość i miękkość. Zapobiega wysuszeniu naskórka, redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie. Nawilża już podczas kąpieli. Kremowy żel myjący do skóry twarzy i ciała o wysokiej aktywności łagodzącej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres, zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy, bez soli, 0% barwników, 0% SLES-u, 0% mydła, 0% parabenów, minimalna bezpieczna ilość konserwantów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną

Dobry na codzień

Dobry do każdej twarzy. Nie podrażnia nie uczula i faktycznie przynosi ulgę. Świetne rozwiązanie dla osób z problematyczną cerą. Po zastosowaniu twarz jest oczyszczona i nawilżona. Na pewno dużym plusem jest zapach a właściwie jego brak. Można używać również do mycia ciała i też się sprawdza. Ma bardzo wygodne i dużo opakowanie, starcza na bardzo długo.

Delikatny, kremowy żel, świetnie oczyszcza twarz nie wysuszając jej, bardzo dobrze sprawdza się na mojej wrażliwej cerze. Posiada prosty skład bez zbędnych ulepszaczy. Jest naprawdę tani, co jest dużym plusem. Twarz po nim jest oczyszczona i przygotowana do nałożenia kolejnych kosmetyków. Żel jest bardzo wydajny, stosuję go 2 razy dziennie, opakowanie 400 ml starcza naprawdę na długi czas stosowania. Polecam

Super dla wrażliwych twarzyczek!

Ten płyn do mycia jest naprawdę dobry. Jak na cenę około 10zł jest naprawdę nieźle. Mam skórę twarzy bardzo alergiczną, przy tym płynie nic mi się nie dzieje, brak dodatkowych wyprysków, delikatnie oczyszcza, nie zauważyłam, żeby wysuszał mi twarz, nawet w przypadkach suchych skórek na całej twarzy. Myślę, że od płynu do mycia twarzy nie należy oczekiwać cudów, ten jak wspomniałam wcześniej jest naprawdę delikatny i ma zbliżone pH do pH skóry. Testowałem wiele żeli do twarzy z niższej i wyższej półki, ten sprawdził mi się najlepiej, gorąco polecam!

Hicior!!!

Żelu do twarzy używam od ładnych paru lat. Już nawet nie pamiętam gdzie go pierwszy raz kupiłam. Kremowa konsystencja idealnie myje twarz jednocześnie
nie podrażniając. Po umyciu skóra jest lekko ściągnięte ale mi to jiebprzeszkadza ponieważ zawsze nakładam krem.
Niejednokrotnie koiła ją jak mnie tylko coś podrażniło. Bardzo dobry kosmetyk, zapłacimy niewiele. Prawdziwa ulga dla mojej skóry. Mój Hit.

Najlepszy żel do mycia twarzy!

Żel ten poleciła mi Pani dermatolog i to był strzał w 10! Za 10 zł mam fantastyczny produkt, który zmywa makijaż i pielegnuje moja skore. Odkad go mam nie uzywam juz plynow ani mleczek do demakijazu. Zel ten nie zapycha, a pomaga utrzymac skore w dobrej kondycji.

Świetny żel

Ten żel spełnia wszystkie moje oczekiwania, jakie mam względem tego typu produktów. Po pierwsze doskonale myje, mam wrażenie że nadaje się do wszystkich rodzajów cery, od suchej przez mieszaną do tłustej. Stosowałam go bowiem podczas kuracji Izotekiem, jak i po skończeniu jej, gdy moja cera cera nie była już aż tak przesuszona. Nie powoduje żadnych podrażnień, po zmyciu nie ma uczucia ściągnięcia skóry. Mam czasem z zwyczaju zmywać lżejszy makijaż samym żelem i ten radził sobie z tym dobrze. Nie szczypie również w kontakcie z oczami, jest naprawdę delikatny. W połączeniu ze szczoteczką soniczną również daje radę, chociaż tutaj mam wrażenie że muszę użyć około dwóch pompek zamiast jednej, która starcza przy standardowym myciu. Może to być jednak kwestia tego, że szczoteczki "zjadają" trochę kosmetyki. Butelka jest ogromna co przekłada się na znakomitą wydajność. Butelka z pompką, moim zdaniem najlepsze z możliwych rozwiązań. A największym plusem tego kosmetyku jest cena, 7-9 zł za 400ml. Zużyłam właśnie trzecią butelkę żelu i myślę, że to nie była ostatnia. Uwielbiam ten żel i polecam go każdemu.

Idealny

Nie mam wrażliwej skóry, ale staram się wybierać jak najłagodniejsze kosmetyki i o jak najprostszym składzie. Obecnie używam tego żelu od miesiąca, ale w sumie zużyłam już kilka opakowań. Jeżeli do niego wracam, to znaczy że jestem naprawdę zadowolona.

Nie wysusza skóry, a pieni się całkiem dobrze. Ma świetny skład i myślę, że naprawdę nadaje się do wrażliwej skóry, czego nie można powiedzieć o większości kosmetyków reklamowanych jako odpowiednie dla niej, chociaż skład na to nie wskazuje.

Bardzo przyjemnie mi się go używa, nie ma zapachu, co jest korzystne dla skóry (a dla mojego nosa obojętne). Ma dość rzadką, ale nie wodnistą konsystencję, ale używa się go bardzo przyjemnie.

kosmetyk uniwersalny

Bardzo lubię kosmetyki marki Ziaja. Są tanie, łatwo dostępne, można znaleźć wśród nich prawdziwe perełki, a przy okazji wspieramy polskich producentów.
Żel kupiłam z myślą o delikatnym oczyszczaniu twarzy i używałam go głównie do tego celu. Świetnie sprawdzał się też na wyjazdach, przelany do małej buteleczki. Idealny do mycia twarzy, ciała, ale w ekstremalnych sytuacjach można go użyć do higieny intymnej czy mycia włosów. Żel delikatnie się pieni, dobrze oczyszcza, a przy tym nie wysusza, ma subtelny "kremowy" zapach. Jest bardzo wydajny i śmiesznie tani. Opakowanie z pompką jest wygodne i praktyczne.

Mój brat używa tego kosmetyku od dwóch lat, zużył dużo butelek. Ja używam go tylko do mycia twarzy.
SKŁAD
Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Coco - Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cocamide DEA, Styrene/Acrylates Copomyler, Xanthan Gum, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Lactic Acid.

Na 5.

Żel ma kremową, delikatną konsystencję i delikatnie się pieni. Jest koloru białego,
o delikatnym zapachu. Używam go tylko do mycia twarzy. A myje bardzo dobrze, nie powoduje efektu ściągnięcia, nie mam potrzeby domywania twarzy. Radzi sobie z mocniejszym makijażem.
Żel jest delikatny, nie podrażnia,nie powoduje wyprysków. Bardzo praktyczne i higieniczne opakowanie z pompką. Jest wydajny.

Bardzo dobry żel dla skory tradzikowej

Świetny produkt dla cery wrażliwej i trądzikowej, nie zauważyłam żadnych ubocznych efektów. Żel jest bezzapachowy , przyjemnie sie go naklada na twarz.Nie uczulił mnie ani nie podrażnił serdecznie polecam!

Ok.

Dobry produkt myjący do skóry twarzy i ciała.
Delikatny. Nie powoduje podrażnień.
Bezzapachowy.
Dobrze myje ciało.
Posiada przyjemna ą kremową konsystencję i wygodne opakowanie.
Jest bardzo wydajny!