Wymienię wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-19, 13:24   #1
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.

wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora



WĄTEK NIEAKTUALNY, ZAPRASZAM DO NOWEGO


Witam w moim wątku miłe wizażanki

Moja (przydługa) wishlista znajduje się tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post35 314374
Na teraz i na szybko, szukam:

  • sprayu termoochronnego do włosów - (Tresemme, lub jakiejś marki fryzjerskiej)
  • próbki/odlewki Escentric Molecules - Molecule 01
  • Miss Dior Cherie, Chloe Chloe, Gucci Guilty Intense - najchętniej flakoniki ale odlewką też nie pogardzę
  • korka do setki Chanel Chance Eau Fraiche (ten z klasycznego Chance lub Eau Tendre też powinien pasować)
  • porządnego lakieru bazowego do paznokci (np. NailTek Foundation)
  • pasków wybielających do zębów


- Moje kosmetyki przechowuję w higienicznych warunkach, w domu w którym się nie pali i opisuję rzetelnie
- Chętnie wymieniam się osobiście na terenie Warszawy
- Wysyłkę preferuję listem poleconym lub paczką (ekonomiczny czy priorytet - do ustalenia). Zgodnie z regulaminem Targowiska wysyłka listem poleconym jest na własną odpowiedzialność i możliwa tylko przy zgodzie obu stron. Preferuję zatem tę formę przy wymianie rzeczy o niewielkiej wartości.
- Zachowuję dowód nadania i oczekuję tego samego. W razie gdy paczka ode mnie nosi ślady uszkodzenia bądź otwierania, bardzo proszę o wypełnianie protokołu szkody przy listonoszu/okienku pocztowym. W przeciwnym razie nie będę mogła wnieść reklamacji na poczcie!
- Nie interesuje mnie wymiana z osobami które uważają że ich odpowiedzialność kończy się wraz z nadaniem przesyłki na poczcie
- Wysyłam rzeczy dobrze opakowane (obowiązkowo bąble) i oczekuję tego samego
- Kosmetyki które się do tego nadają mogę spryskać przed wysłaniem płynem odkażającym Skinsept Pur (na życzenie)
-Bardzo proszę nie wysyłać mi kosmetyków ubrudzonych, zakurzonych, z sierścią domowych pupili
- Jeśli masz mniej przekupek - wysyłasz pierwsza
- Po przekazaniu adresów wymiana jest wiążąca
- Nie odmieniam się bez wyraźnego powodu i zgody obu stron
- Proszę o zachowanie poufności danych osobowych- tzn. przed wyrzuceniem koperty zamazanie ich (ja robię to samo)
- Nie używam kosmetyków które dostałam od drugiej strony do czasu otrzymania od niej informacji że moja przesyłka dotarła cała i zdrowa i proszę o to samo. Jednocześnie jeśli wysyłałyście jako pierwsze, dawajcie znać że przesyłka ode mnie dotarła, abym nie czekała w nieskończoność
- W weekendy rzadko bywam na Wizażu, proszę zatem o cierpliwość jeśli przez weekend nie odpisuję
*Dokładki zaznaczam na fioletowo

Do wymienienia mam:

Oczy:
*cień Everyday Minerals - kolor Still Moments. Nowy i nieużywany, zaplombowany, travel size.


*kredka do oczu Jumbo Liner Sephora - kolor Dark Brown Matte. Nowa, bez zabezpieczającego plastiku, nieużywana- kupiłam w S. i dopiero w domu, po oderwaniu plastiku zabezpieczającego zorientowałam się że to nie ten kolor który chciałam Chętnie wymienię na kolory Beige lub Taupe.

*kredki do oczu/cienie w kredce NYX Jumbo Eye Pencil - w kolorach Cashmere i Sparkle Nude - przetestowane, zużycie nie większe niż 10% (żadna z nich nie była temperowana). W obydwóch kredkach plastikowa nakładka zabezpieczajaca jest pęknięta ale nie przeszkadza to w użytkowaniu (nakładka nie zsuwa się).


*kredka do oczu Max Factor Kohl Pencil - kolor 090 Natural Glaze - zatemperowana 2-3 razy, zużycie szacuję na 30%.

*kredka do oczu Make-Up Forever Aqua Eyes - kolor 23L. Kredkę mam z wymiany więc nie jestem w stanie określić jej pierwotnej wielkości ale zużycie szacuję na jakieś 30%. Kod SB02A.

*kredka rozświetlająca pod łuk brwiowy Catrice - z limitowanki Hollywood Fabulous 40ties. Zużycie widoczne na zdjęciu, nie była temperowana.Fajny produkt, ale ja w porannym pośpiechu nie mam czasu na zajmowanie się rozświetlaniem łuku brwiowego więc u mnie się marnuje


*cień do powiek Korres - kolor 36 Brun, nowy.


*rzęsy w kepkach Eyelure - brak jednej krótkiej i jednej średniej sztuki+ 4 krótkie kępki były raz użyte (przyklejone na kilka sekund do powieki i odklejone). Reszta nieużywana.

*paint pot MAC - w kolorze Bare Study. Zużycie 10%. Chętnie wymienię na paint pota Painterly lub Soft Ochre, lub inny jasny, matowy cień w kremie.

*liner w żelu Maybelline Eyestudio Lasting Drama
- nowy, nieotwierany w kolorze czarnym.



Twarz:

*krem tonujący Laura Mercier Tinted Moisturiser Broad Spectrum SPF 20- duża miniatura o pojemności standardowego podkładu (30 ml), w kolorze Nude (drugi w kolejności jasności, neutralny). Świetny produkt, jednak dla mnie odrobinę za ciemny. Użyty trzy razy.


* korektor pod oczy Revlon Photoready Eye Primer Brightener- wg. informacji producenta można go używać również jako bazę pod cienie. Zużycie rzędu 1/3.


*różo-rozświetlacz Stila Baked Cheek Duo - kolor Pink Glow. Mam z wymiany, ja użyłam dwa razy. Ogółem szacuję zużycie na jakieś 20%.

*róż do policzków w sztyfcie Topshop Makeup - kolor Sneakpeek, maźnięty ze 3 razy (zużycia nie widać).W opakowaniu wygląda na żarówę ale przy odpowiednim rozblendowaniu wygląda b. naturalnie Taki.

*podkład Everyday Minerals- kolor Golden Fair, formuła Intensive. Została 1/3 z biga.

*próbki baz kolorystycznych z kolorowka.com
- Color Blend Yellow, Color Blend Blue nieużywane, Color Blend White - została odrobina do spróbowania. Do zażółcania/ochładzania/rozjaśniania podkładów.

*próbka różu EDM Apple- zostało niedużo
*próbka podkładu Lily Lolo Barely Buff-
zostało niedużo
*próbka dwutlenku tytanu z kolorowka.com-
nowa
Próbki różu, podkladu i dwutlenku dodam do wymiany gratis, jeśli ktoś będzie zainteresowany

Usta:


*pomadka Revlon Colorburst Lip Butter- kolor Creme Brulee. Użyłam jakieś 5 razy. Na zdjęciu wygląda jakby miała duże zużycie ale pojemność początkowa masełka to tylko 2,5 gram, stad tak to wygląda

*masełko do ust Korres Lipbutter - kolor Wild Rose, użyłam 5 razy.

*szminka Rimmel Hydra Renew - kolor Nude Delight. Użyta 3-4 razy.

*szminka Catrice z limitowanki Hollywood Fabulous 40ties- kolor The Nude Scene, użyta z 5 razy, taka


Perfumy:

*puste flakoniki po: Versace Bright Crystal 30 ml, Chloe Chloe EDT 50 ml, Burberry The Beat EDT 30 ml dla kogoś kto zbiera

*mogę odlać również ze swoich flaszek Chanel Chance Eau Fraiche EDT oraz Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT, nie posiadam jednak atomków


Lakiery:

*lakier Chanel- kolor Ballerina, jest to tester z niewielkim ubytkiem. Pochodzi z wymiany z elizziak.

*lakiery Paula Dorf - kolory Stormy i Saint Tropez (marka ze Stanów) . Każdy użyty raz.



Pielęgnacja:


*masło do ciała Kings & Queens o zapachu mango - użyłam raz, masło jest w higienicznej tubie i ma przyjemny skład (Kings & Queens należy do Korresa)

*naturalny olejek z drzewa herbacianego Zrób Sobie Krem - została połowa z 7 ml, ważny 11/2014. Opakowanie jest nieco zmasakrowane- wieczko porysowane i nalepka się zatłuściła od innego olejku. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest szczelne i nie przepuszcza światła, ale informuję w razie jakby dla kogoś miało to znaczenie


Zdjęcia kosmetyków znajdują się tutaj http://s51.photobucket.com/albums/f3...iriri/wymiana/



Ubrania:

Wszystkie ubrania są nowe, dobrej jakości, w klasycznych wzorach i kolorach. Nie mam wielkiego ciśnienia na ich pozbycie się, dlatego mogę być nieco wybredna Wymienię je na coś o podobnej wartości (chętnie hurtem za perfumy z wishlisty).

*szaro-czarna sukienka z Mango, rozmiar M. Bez metki, nie noszona (zmierzyłam, odcięłam metkę i się rozmyśliłam). Kosztowała ok. 70 zł.

* czarna tunika z szyfonową górą River Island. Rozmiar UK 10, tył dłuższy niż przód. Nowa z metką. Kosztowała ok. 70 zł.

*smokingowy żakiet z Mango w kolorze kremowym. Rozmiar M, chociaż polecałabym go osobie noszącej większe M lub małe L , albo lubiącej oversize (na mnie jest za duży). Nowy z metką, kosztował ok 200 zł. Ma lekkie zaciągnięcie na wewnętrznej podszewce - nie przeszkadza w użytkowaniu (mogę zrobić zdjęcie).

*czerwony sweter w paski Massimo Dutti, nowy, rozmiar M. Dłuższy z tylu. Fason oversize. Sweter kupowany w outlecie- nie ma metek papierowych i ma wycięte metki wewnętrzne boczne (ta na karku jest, metka ze skladem tez jest). Wełniany, z niewielkim dodatkiem kaszmiru i elastanu. Kosztowal ok. 50 zl.

*100% bawełniany t-shirt Asos Petite - w realu mniej morelowy, bardziej jasnorozowo-bezowy, nowy i nienoszony, rozmiar UK 10. Na mnie niestety za duży. Taki

Wymienione:

*puder rozświetlający Everyday Minerals Viki's Radiant Creation Lucent Powder- użyłam raz, ubytek testowy.
*lakier Essie - kolor Camera - zużycie do połowy górnej literki "E" w napisie Essie.
*Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain - Kolor Charm, użyty 3 razy. Kolor niedostępny w PL. Ponieważ był używany, na życzenie zdezynfekuję go przed wymianą sprejem odkażającym Skinsept Pur.
*lakier Essie - kolor Maximillian Strasse-Her - ubytek jednego malowania.
*lakier OPI - kolor Tickle My France'y- pomalowałam nim pazurki raz - rezerwacja
*róż do policzków Milani - kolor Luminoso. Użyłam go 3 razy. Produkt niedostępny w PL. Peany na jego temat na Make-up Alley klik - rezerwacja
*lakier Essie - kolor We Can Do It Pink. Pomalowałam nim dłonie 2 razy, b. niewielkie zużycie. Kolor prawie biały, z kroplą różu. - rezerwacja
*Too Faced Liquif'eye - preparat zmieniający cienie pudrowe w liner (w formie eyelinera). Pociągnęłam pędzelkiem raz po dłoni, zużycie praktycznie żadne. Oddaje ponieważ kupiłam go przez własne gapiostwo - byłam przekonana że to zwykły eyeliner. Produkt niedostępny w PL. Recenzja- klik
*cień do powiek Lily Lolo - kolor Miami Taupe. Zostało pół słoiczka.
*baza pod cienie do powiek Dax Cashmere - nowa, zafoliowana.

*kredka do oczu Rimmel Scandal Eyes Waterproof Kohl Kajal- kolor 005 Nude, niedostępny w PL. Zatemperowana raz, zużycie 20%.
*róż do policzków The Balm Down Boy - mam z wymiany, był używany przez poprzedniczkę, przeze mnie kilka razy maźnięty pędzlem. Na moje oko zostało jakieś 3/4 produktu.
*szare spodnie American Apparel, rozmiar UK 10. Nowe z metką, z Asosa. Kosztowały ok 120 zł. Porządny, mięsisty materiał.
*korektor Everyday Minerals - Aussie Perk Me Up. Nowy, pełnowymiarowy.

*trzy próbki podkładu mineralnego Everyday Minerals w formule intensive - kolory Light Medium, Light Neutral, Fairly Light Neutral

* puste pudełeczko po korektorze MAC Studio Finish- dla kogoś kto zbiera do Back2Mac (nie fotografuję bo nie ma potrzeby)
*klej do sztucznych rzęs Duo (wersja clear). Zostało 80%.
*róż do policzków Inglot AMC Freedom System - wkład, kolor 55 (chłodny, mat). Maźnięty pędzlem 2-3 razy.
*pędzel kabuki Physicians Formula Bambuki Brush - naturalne włosie, bambusowa rączka. Nowiutki, nieużywany, w oryginalnym pudełku. Oddaję ponieważ nie doczytałam że jest z naturalnego włosia a wolę syntetyki i nie mam możliwości zwrotu. Chętnie za inny, syntetyczny kabuki.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  73440797_02.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  19,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  73440797_02_R.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  19,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  620618_back.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  10,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  620618_main.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  11,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  51100163_10.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  18,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  51100163_10_B.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  15,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  KATE-MOSS-GETTY_1898464a.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  30,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  e46603a4.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  21,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  71d641b8.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  18,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  e14f01e3.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  43,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2014-05-21 o 14:12
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:34   #2
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Może znalazłabyś coś u mnie za odlewkę Chance eau Fraiche oraz odlewkę Daisy?
Najchętniej tak z 20ml
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:38   #3
eska89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 837
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

mnie by interesowała odlewka Daisy, róż Milani i puste opakowanie po korektorze Mac. Mam zakrętke do Chanel.
__________________
WYMIANKA
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169906

Edytowane przez eska89
Czas edycji: 2013-09-19 o 13:43
eska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 13:56   #4
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Przekupka: 40 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

coś u mnie za m.in próbki Effeclar i odlewki perfum?

mój wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=715982
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 14:10   #5
takmijaczas
Wtajemniczenie
 
Avatar takmijaczas
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 797
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

znajdziesz coś u mnie?

*bronzer Bourjois Delice de Poudre -kolor 52. Użyłam nie więcej niż 5 razy, ubytku praktycznie nie widać.

* korektor pod oczy Revlon Photoready Eye Primer Brightener- wg. informacji producenta można go używać również jako bazę pod cienie. Użyłam 5 razy.

*trzy próbki podkładu mineralnego Everyday Minerals w formule intensive - kolory Light Medium, Light Neutral, Fairly Light Neutral

* puste pudełeczko po korektorze MAC Studio Finish- dla kogoś kto zbiera do Back2Mac (nie fotografuję bo nie ma potrzeby)

*lakier Revlon - kolor Classy. Ciepły, brudny róż (jak dla mnie dupe Essie Eternal Optymist) .Pomalowałam nim paznokcie 2-3 razy.

*lakier Essie - kolor Maximillian Strasse-Her - ubytek jednego malowania

*glinka czerwona francuska z ZSK - zostało tyle ile na zdjęciu, na moje oko 3/4 (użyłam glinki 2-3 razy)
__________________
wszystkowątek
poszukiwania

przypomnij się proszę jeśli nie odpiszę
takmijaczas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 15:44   #6
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Hej Oddam dużo za
*bronzer Bourjois Delice de Poudre -kolor 52. Użyłam nie więcej niż 5 razy, ubytku praktycznie nie widać.
lakier Essie - kolor Maximillian Strasse-Her - ubytek jednego malowania.
Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain - Kolor Charm
*lakier Essie - kolor Camera
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 20:16   #7
SweetButterfly
Zakorzenienie
 
Avatar SweetButterfly
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 889
Przekupka: 229 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Coś u mnie ?
__________________

Always, always, always belive in yourself, because if you don't, then who will, sweetie ?
- Marilyn Monroe
SweetButterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 23:45   #8
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

coś u mnie za korektor Everyday Minerals - Aussie Perk Me Up. Nowy, pełnowymiarowy. ?
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 05:26   #9
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

coś u mnie za viki's radiant oraz odlewki chanel i daisy?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 11:08   #10
dziuniaax
Zakorzenienie
 
Avatar dziuniaax
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5 611
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

coś za:
*kredka do oczu Jumbo Liner Sephora
*bronzer Bourjois Delice de Poudre -kolor 52. Użyłam nie więcej niż 5 razy,
?
dziuniaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 13:00   #11
eska89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 837
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

kredka była kupowana w maju.
__________________
WYMIANKA
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169906
eska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 20:04   #12
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Coś u mnie?

*bronzer Bourjois Delice de Poudre -kolor 52. Użyłam nie więcej niż 5 razy, ubytku praktycznie nie widać.

*delikatny płyn do demakijażu oczu Rimmel - użyłam raz
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:36   #13
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Przekupka: 146 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Coś u mnie za korektor Aussie Perk me up?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 20:56   #14
Ruda_kita
Zakorzenienie
 
Avatar Ruda_kita
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Wiadomości: 3 286
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

*glinka czerwona francuska z ZSK - zostało tyle ile na zdjęciu, na moje oko 3/4 (użyłam glinki 2-3 razy)

*delikatny płyn do demakijażu oczu Rimmel -
__________________
Proszę o kontakt w moim wątku
(nie śledzę i nie subskrybuje wątków)


TUTAJ Wish
Ruda_kita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 07:36   #15
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Cytat:
Napisane przez czikicziki Pokaż wiadomość
Hej Oddam dużo za
*bronzer Bourjois Delice de Poudre -kolor 52. Użyłam nie więcej niż 5 razy, ubytku praktycznie nie widać.
lakier Essie - kolor Maximillian Strasse-Her - ubytek jednego malowania.
Revlon Just Bitten Kissable Balm Stain - Kolor Charm
*lakier Essie - kolor Camera
daj znać, mam dużo rzeczy do włosów także poza watkiem
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:49   #16
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

A jak dużą odlewkę Chance albo Daisy mogłabyś zrobić za używkę Versace Versense w flakoniku - zostało jakoś 10-15ml, musiałabym sprawdzić
Nie miałam co prawda oddawać, ale za sporą odlewkę, mogłabym się zastanowić
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 10:50   #17
ImpudentDolly
Zakorzenienie
 
Avatar ImpudentDolly
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 719
Przekupka: 111 pkt / 98% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

cos u mnie?
ImpudentDolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 14:02   #18
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

cos za kredke sephory i opakowanie mac?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 19:15   #19
_gemini
Zakorzenienie
 
Avatar _gemini
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 878
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

coś za pędzel kabuki Physicians Formula Bambuki Brush
_gemini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 15:47   #20
eska89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 837
Przekupka: 28 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

róż Milani bym sobie odpuściła jednak bo bardzo jest podobny do coralisty benefitu a ją mam, ile bys była w stanie odlać daisy za to co u mnie wymieniłaś?
__________________
WYMIANKA
Kosmetyki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1169906
eska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 18:45   #21
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

fun brush z serii studio, defining ze zwykłej, paletka bez segregatorów, po prostu magnetyczna powierzchnia
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 07:49   #22
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Sprawdzę ile jest i jutro napiszę
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 09:46   #23
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Ok, ja chętnie Stila odpada a czy za krem Clarins oddała byś te rzeczy?

Edytowane przez czikicziki
Czas edycji: 2013-09-24 o 09:47
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 17:36   #24
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Przekupka: 76 pkt / 99% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

mam pomysl,
mozesz odemnie dostac nowa koszule/tshirt z zary,
jak lubisz i powisz jaki masz rozmiar,
czy tak moze byc?
chialabym zebys tez byla zadowolona

---
bo sprawdzilam twoja wish liste i nie mam nic,
i rzuciala mi sie w oko fotka z twojego albumu, stad skojarzenia.
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2013-09-24 o 17:48
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-26, 11:40   #25
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

No hej, Jeśli chodzi o Stilę to mogłabym oddać ją + ewent. mleczko, bo sam rozświetlacz był cholernie Drogi :|

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Ok 90 zł,tak to jest Pink Glow (jest tylko 1 odcień tego) a rzeczy do włosów Cię nie interesują? Mam poza wątkiem z Bourjois bym zrezygnowałam bo wczoraj kupilam ukochanego Smashboxa ale na resztę jestem chętna

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

a kod mogę Ci podać jutro bo mam w domu to on jest z UK
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:21   #26
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Przekupka: 76 pkt / 99% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

witaj,
przykro mi ale nie wiem jaka jest sytuacja z umowionymi kosmetykami,
jesli nie chcesz Zary w zastepstwie, to moze zaproponyje to:
http://www.boots.com/en/Dr-Jart-Rege...-50ml_1260418/

Dr Jart+ Regenerating Beauty Balm 50m

jest pelnowymiarowy, ubytek 5 ml.

plus minaiturka maskary jemma kid nowa.

czy odpowiada ci taka zmiana? jesli tak moge wyslac w poniedzialek.

prosze o prv z odpowiedzia.

dzieki i przepraszam
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:38   #27
timestop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 865
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Hej, może znajdziesz coś u mnie za kredkę Jumbo Liner Sephora? : )
__________________
Wymiana, kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=898826
timestop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 03:27   #28
Potyczka
Raczkowanie
 
Avatar Potyczka
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 315
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

Coś u mnie za *puder rozświetlający Everyday Minerals Viki's Radiant Creation Lucent Powder- użyłam raz, ubytek testowy.

?
Potyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 12:28   #29
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

No hej I jak z tą moją Stilą ?
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 15:44   #30
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Przekupka: 97 pkt / 100% pozyt.
Dot.: wrześniowo Essie, OPI, Chanel, Phyto, Korres, minerały EDM, Sephora

o to mi chodziło własnie, postaram się dziś wrzucić
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 12:13:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.