Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 10:11   #1441
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Dziewczyny, dziękuję wam wszystkim za pomoc, rady w schodzeniu do blondu. Jednak to kolor nie dla mnie jak widać, żadne mixy farb nie dają sobie niestety rady z moim odrostem, wczoraj zrobiłam kolejną próbę pasemkową z mixem 11.11 + 11.20 i niestety , rudo. Więc zrobiłam to co uważałam za ostateczność - rozjaśniacz na odrost (oczywiście gdzie niegdzie się nieco przeciągnęło) efekt? Bialo żółtawa jajecznica, w tym momencie sie popłakałam... i od razu chciałam już nałożyć ciemną farbę, ale uległam namową żeby jeszcze na to farbę nałożyć i walczyć o ten cholerny blond... no niestety ... włosy niebieskawe, po umyciu zielonkawe... jeszcze bardziej spalone... wyglądam tragicznie... Koniec krótkiej przygody z blondem... nie uratuję tego, nie chcę... żadnego rozjaśniacza już nie nałoże NIGDY...
Muszę się jakoś ratować po od przyszłego tyg zaczynam pracę a chcę wyglądać jak człowiek...
Proszę was o ostatnią więc poradę... Włosy maksymalnie krótkie (tak, wczoraj dałam sobie podciąć "końcówki") biało zielonkawe... Chcę przyciemnić bez wyraźnej szkody dla włosa który i tak już się sypie... pomyślałam o joannie palona kawa.... o nic mi już nie chodzi, nie chcę po prostu wyjść zielona... może być ciemno i tak będę wracać do naturalnego... może wyjść teraz nawet czarno, nie interesuje mnie to byle by było jednolicie...


Chciałabym osiągnąć taki kolor... Bo włosy mam tej samej długości i twarz bardzo podobną do Doroty Gardias ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dorota_gardias_zostala_nowa_twarza_650x473_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg (29,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dorota-gardias-R1.jpg (28,6 KB, 22 załadowań)
__________________
Styczeń 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie włosów START!

Edytowane przez xSheWolf
Czas edycji: 2013-03-15 o 10:22
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:32   #1442
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

moze w pierwszym rzucie uzyj syoss 7-6 u mnie na blogu masz efekty, to sprawdzona farba w takim przypadku a za 2 tyg polozysz cos ciemniejszego bez zieleni, bo farba i tak bedzie sie wyplukiwac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:39   #1443
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ok Bunny już lecę na bloga, spróbuję
__________________
Styczeń 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie włosów START!
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:50   #1444
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Czeka mnie dzisiaj od 15:30 szkoła.. ajj nie cierpię tego

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hej

Ex- ja bym na Twoim miejscu poszła do fryzjerki..
a nie myślałaś o tym, żeby zrobić dekolor i nałożyć docelowy kolorek?? szkoda tak włosów męczyć ciągłymi farbowaniami
Nie, dekoloryzacji nawet nie brałam pod uwagę. Jeśli w moim mieście u żadnego fryzjera nie będą używać mixów do farb to działam w domu Dzisiaj przed szkołą idę się pytać i wtedy zobaczę co mi powiedzą.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-15 o 10:55
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:36   #1445
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Aaaa hej piękne ( stwierdzam, że cholerne a10 bardzo zjechało mi włosy, bo znowu jak się czeszę, to końcówki się kruszą fuck fuck fuck fuck
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:58   #1446
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aaaa hej piękne ( stwierdzam, że cholerne a10 bardzo zjechało mi włosy, bo znowu jak się czeszę, to końcówki się kruszą fuck fuck fuck fuck
Kurcze coś ty
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:24   #1447
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak będziesz w aptece to wez saszetke maści Tribiotic-cena 2 zł a pomoże Ci na pewno jak byłam na nartach i miałam ten problem to pani w aptece mi taki sposób doradziła i zadziałało
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dodam od siebie ze moze warto z tydzien pobrac witaminy b compleks... przyspiesza gojenie i zapobiegna nowym zajadom.
będę jechać wieczorem to dokupie, bo wszyscy mi się pytają co z moimi ustami i najgorsze że jeść nie mogę bo szerzej buzi otworzyć nie daje rady...a jutro jeszcze do aquaparku jedziemy, chyba wgl głowy nie zanurzę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 13:37   #1448
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hejka słodziaki
u mnie prószy śnieg nie mam już sił na to normalnie


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aaaa hej piękne ( stwierdzam, że cholerne a10 bardzo zjechało mi włosy, bo znowu jak się czeszę, to końcówki się kruszą fuck fuck fuck fuck
mi też sie kruszą po naturalsie , jak sie troche ociepli zamierzam podciąć bo wadomo ze od fryza wyjde z lekko wilgotną glową i nie chce znów sie zaziębić
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:45   #1449
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aaaa hej piękne ( stwierdzam, że cholerne a10 bardzo zjechało mi włosy, bo znowu jak się czeszę, to końcówki się kruszą fuck fuck fuck fuck
Przeciągałaś też na całość czy tylko malaks? Ja chyba zupełnie sobie daruje nawet malaksy przy następnych farbowaniach, niby chwilka, a włosy się niszczą (moje, po wielu eksperymentach). Ostatnio nałożyłam na odrosty Kallosa, najjaśniejszy blond z wodą 9% http://farby-na-vlasy.heureka.sk/kal...00-ml/galerie/ wyszło niewiele ciemniej, pięknie. Po kilku zmyciach koszmar, rudawy pas startowy Nałożyłam na to Palette Deluxe Białe Złoto i na koniec przeciągnęłam na mokro na całość (10 minut). Kolor ładny, ale włosy na długości niestety dobite, sianko. Zainwestowałam w zestaw Joico K-Pak. Różnica ogromna, zdecydowanie mogę polecić włosom po eksperymentach, na które już zwykłe odżywki nie działały.Jestem po dwóch zabiegach, poprawa duża, ale gdybym mogła cofnąć czas, to bym tak nie szalała z farbowaniem

Odświeżanie koloru tylko płukankami/gencjaną. Na włosach przetrawionych farbą jak moich, efekt odświeżenia koloru malaksem jest strasznie krótki, żal mi już tych moich włosów

Podziwiam dziewczyny, które wiedzą mniej więcej czego chcą, są konsekwentne i cierpliwe jeżeli chodzi o włosy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-03-15 o 13:48
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:55   #1450
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Princesska- za osiągnięcie celu
i jak się czujesz w takim kolorze?
Dziękuję dobrze się czuję, w końcu prawie mój naturalny kolor


W końcu weekend mam w piątki tak ciulowe zajęcia,że cieszę się,że już po nich

Ex daj znać jak się czegoś dowiesz
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:13   #1451
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Wypatrzyłam sobie buty na wiosne, przejsciowe, sneakersy, one są jeszcze modne w tym sezonie? takie:
sneakersy-na-koturnie-cena-z-przesylka.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 14:20   #1452
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przeciągałaś też na całość czy tylko malaks? Ja chyba zupełnie sobie daruje nawet malaksy przy następnych farbowaniach, niby chwilka, a włosy się niszczą (moje, po wielu eksperymentach). Ostatnio nałożyłam na odrosty Kallosa, najjaśniejszy blond z wodą 9% http://farby-na-vlasy.heureka.sk/kal...00-ml/galerie/ wyszło niewiele ciemniej, pięknie. Po kilku zmyciach koszmar, rudawy pas startowy Nałożyłam na to Palette Deluxe Białe Złoto i na koniec przeciągnęłam na mokro na całość (10 minut). Kolor ładny, ale włosy na długości niestety dobite, sianko. Zainwestowałam w zestaw Joico K-Pak. Różnica ogromna, zdecydowanie mogę polecić włosom po eksperymentach, na które już zwykłe odżywki nie działały.Jestem po dwóch zabiegach, poprawa duża, ale gdybym mogła cofnąć czas, to bym tak nie szalała z farbowaniem

Odświeżanie koloru tylko płukankami/gencjaną. Na włosach przetrawionych farbą jak moich, efekt odświeżenia koloru malaksem jest strasznie krótki, żal mi już tych moich włosów

Podziwiam dziewczyny, które wiedzą mniej więcej czego chcą, są konsekwentne i cierpliwe jeżeli chodzi o włosy

ja powoli i z cierpliwością dążyłam do ukochanego kolorku i teraz też tak mam że jak wyjdzie mi troche taki kolor nie jaki bym chciała to nie biegne od razu po inną farbe i nie nakładam tylko czekam nawet czasem ponad miesiąc tylko ze ja poprostu czasem nie mam jak zrobić bo czasu nie ma ciągle coś i tak miesiąc pędzi jak z bicza strzelił
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:32   #1453
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja powoli i z cierpliwością dążyłam do ukochanego kolorku i teraz też tak mam że jak wyjdzie mi troche taki kolor nie jaki bym chciała to nie biegne od razu po inną farbe i nie nakładam tylko czekam nawet czasem ponad miesiąc tylko ze ja poprostu czasem nie mam jak zrobić bo czasu nie ma ciągle coś i tak miesiąc pędzi jak z bicza strzelił
Blondynkowy wątek otworzył mi oczy na wiele fryzjerkich spraw
Będę farbować za równo dwa tygodnie, mam już farbę, dostałam od siostry, bo dla niej będzie za mocna, ma wodę 12% http://www.subrina.si/p/slika_popup....sl=7609&vel=b# Słyszałam, że te farby są mocno napigmentowane jak na drogeryjne, zobaczymy

Nie wiem czy lubicie maseczki Biovax, ale są od dzisiaj w promocji w Superpharm za 12,99, chyba kupię sobie jakąś na zapas

Jak się zastanowię, to mam prawie wszystkie odżywki/maski z proteinami, znacie coś dobrego bez protein, typowo zmiękczającego i nawilżającego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=751542 tę odżywkę mam już na liście zakupów, boję się przeproteinowania

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-03-15 o 14:34
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:39   #1454
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Blondynkowy wątek otworzył mi oczy na wiele fryzjerkich spraw
Będę farbować za równo dwa tygodnie, mam już farbę, dostałam od siostry, bo dla niej będzie za mocna, ma wodę 12% http://www.subrina.si/p/slika_popup....sl=7609&vel=b# Słyszałam, że te farby są mocno napigmentowane jak na drogeryjne, zobaczymy

Nie wiem czy lubicie maseczki Biovax, ale są od dzisiaj w promocji w Superpharm za 12,99, chyba kupię sobie jakąś na zapas

Jak się zastanowię, to mam prawie wszystkie odżywki/maski z proteinami, znacie coś dobrego bez protein, typowo zmiękczającego i nawilżającego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=751542 tę odżywkę mam już na liście zakupów, boję się przeproteinowania
no tak to prawda mi ten wątek też otworzył oczy
a co odżywki to jest jeszcze maska nawilzająca która moge polecić crema midollo&placenta kaloss jest bardzo dobra https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-placenta.html
a tą co masz na liscie zakupów też uwielbiam, bardzo szybko ją zużywam niestety
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:47   #1455
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Laseczki lecę do szkoły i do fryzjera się popytać, miłego dnia
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 14:51   #1456
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Blondynkowy wątek otworzył mi oczy na wiele fryzjerkich spraw
Będę farbować za równo dwa tygodnie, mam już farbę, dostałam od siostry, bo dla niej będzie za mocna, ma wodę 12% http://www.subrina.si/p/slika_popup....sl=7609&vel=b# Słyszałam, że te farby są mocno napigmentowane jak na drogeryjne, zobaczymy

Nie wiem czy lubicie maseczki Biovax, ale są od dzisiaj w promocji w Superpharm za 12,99, chyba kupię sobie jakąś na zapas

Jak się zastanowię, to mam prawie wszystkie odżywki/maski z proteinami, znacie coś dobrego bez protein, typowo zmiękczającego i nawilżającego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.p...ecenzja=751542 tę odżywkę mam już na liście zakupów, boję się przeproteinowania
maseczki garniera i wiekszosc produktow do wlosow suchych- zawieraja olejki i ekstrakty, i minimalnie proteiny albo i wcale (np garniery nie maja keratyny i tym podobnych). Garniera polecam w ciemno, komu nie polece to chwala
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:04   #1457
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no tak to prawda mi ten wątek też otworzył oczy
a co odżywki to jest jeszcze maska nawilzająca która moge polecić crema midollo&placenta kaloss jest bardzo dobra https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-placenta.html
a tą co masz na liscie zakupów też uwielbiam, bardzo szybko ją zużywam niestety
Kallosa znam, używałam kilka lat temu po deko, gdy kosmetyki fryzjerskie były prawie niedostępne dla zwykłych śmiertelników. Może znowu się skuszę, jak będę się wybierać do Multidrogerii (nie lubię tego sklepu, ale mają tanio)

Co do szybkiego zużywania odżywek: miałam z tym wielki problem, zwykle szło z 30ml jednorazowo (włosy za pas). Nakładałam solidną porcję i pakowałam głowę w turban. Teraz praktykuję odżywkowanie metodą "wprasowywania", zaczęłam tak robić przy Joico, a potem przeczytałam o tym u pewnej blogerki. Po umyciu włosów, osuszam dobrze ręcznikiem, staję przed lustrem i cierpliwie pokrywam każde pasmo odżywką, wmasowuję delikatnie z góry na dół, wygładzającymi ruchami. Ruchów wykonuję trochę, ale efekt jest lepszy niż z większą ilością odżywki po prostu nałożonej. Palce wytwarzają trochę ciepła, składniki lepiej działają, włosy potem łatwiej się rozczesują, no i zużywam mniej produktu.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
maseczki garniera i wiekszosc produktow do wlosow suchych- zawieraja olejki i ekstrakty, i minimalnie proteiny albo i wcale (np garniery nie maja keratyny i tym podobnych). Garniera polecam w ciemno, komu nie polece to chwala
Dzięki Kupię sobie też szampon Pinio, który polecałaś. Chyba ostatnio używam za dużo produktów z keratyną, robi mi się puch i podejrzewam, że to może być słynne przeproteinowanie. Sądziłam jednak, że u blondynek z włosami podniszczonymi przez farby trudno o to. Joico to jednak bomba proteinowa, zrobię kolejny zabieg za kilka tygodni, a na co dzień postawię na nawilżanie + raz w tygodniu jakieś proteiny.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:14   #1458
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

truskawkowa te odżywkę garniera z awokado z czystym sercem polecam!!

a jakie proteinowe uzywasz bo ja szukam jakiejś bo mam tylko maskę dolce anti age
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:33   #1459
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
truskawkowa te odżywkę garniera z awokado z czystym sercem polecam!!

a jakie proteinowe uzywasz bo ja szukam jakiejś bo mam tylko maskę dolce anti age
Ostatnie zakupy z Multidrogerii
-Scandic La strada- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...milk-mask.html poza zapachem nie jestem zadowolona

-nowy Kallos Keratin https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ami-mleka.html niecałe 9zł za litr, fajny zapach nic poza tym

jeszcze z Multi -Scandic Organic Banana https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nana-mask.html nie jest proteinówką, ale w sumie fajna

Farmona Len https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...iwych-len.html świetna po prostu

Gliss Kur z serii olejkowej: mam szampon, odżywkę i psikacz, odżywka super https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html bardzo fajna, psikacz też, ale im dłużej się używa tym efekty gorsze niestety. Z tej serii kupię chyba sobie jeszcze fluid na końcówki http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...-koncowki.html

Wycofują te serię, trzeba zrobić zapas

No i Joico K-Pak- szampon chelatujący, odżywka zakwaszająca, rekonstruktor i hydrator

Każdy element świetny, szampon unosi moje włosy u nasady, ale no robi siana, szok. Wszystko jest z ludzką keratyną
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-hydrator.html hydrator
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...nstructor.html rekonstruktor

Olejuję włosy, czasem dodaję też lanoliny, dodaję też olejki do masek. Mam też kilka silikonowych odżywek typu Wella, ale na mnie typowe silikonówki nie działają, po zachwalanej wygładzającej Dove miałam okropne siano

Ja niestety mam skłonność do przesady w wielu dziedzinach życia, lubię nadużywać dobrych rzeczy i możliwe, że przesadziłam z tymi proteinami Po pierwszym zabiegu Joico włosy były bajeczne, po drugim efekt słabszy. Chyba zrobię sobie przerwę i postawię na same nawilżanie... Kupię Garniera, dzięki dziewczyny
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 15:40   #1460
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ja dziś w hebe kupiłam odżywkę Garnier za całe 3,29
__________________
Styczeń 2013 czarny -> blond
Zapuszczanie włosów START!
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:47   #1461
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

no i jestem ..

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Caskada- pięknie
tez mi sie podoba
dzieki

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Cascada mówisz o podpisie nt piesków? to moja dewiza życiowa
piekne
tez chce za niedlugo odmienic swiat jednemu z takich pieskow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:51   #1462
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hej!

jestem już .
ale mi zeszło ,ale wszystko załatwione,kupione i tylko teraz czekamy na shizaxe i Perełke
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:58   #1463
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przeciągałaś też na całość czy tylko malaks? Ja chyba zupełnie sobie daruje nawet malaksy przy następnych farbowaniach, niby chwilka, a włosy się niszczą (moje, po wielu eksperymentach). Ostatnio nałożyłam na odrosty Kallosa, najjaśniejszy blond z wodą 9% http://farby-na-vlasy.heureka.sk/kal...00-ml/galerie/ wyszło niewiele ciemniej, pięknie. Po kilku zmyciach koszmar, rudawy pas startowy Nałożyłam na to Palette Deluxe Białe Złoto i na koniec przeciągnęłam na mokro na całość (10 minut). Kolor ładny, ale włosy na długości niestety dobite, sianko. Zainwestowałam w zestaw Joico K-Pak. Różnica ogromna, zdecydowanie mogę polecić włosom po eksperymentach, na które już zwykłe odżywki nie działały.Jestem po dwóch zabiegach, poprawa duża, ale gdybym mogła cofnąć czas, to bym tak nie szalała z farbowaniem

Odświeżanie koloru tylko płukankami/gencjaną. Na włosach przetrawionych farbą jak moich, efekt odświeżenia koloru malaksem jest strasznie krótki, żal mi już tych moich włosów

Podziwiam dziewczyny, które wiedzą mniej więcej czego chcą, są konsekwentne i cierpliwe jeżeli chodzi o włosy

Kupowałaś zestaw Joico przez internet czy stacjonarnie? Ile Cię kosztował?

Ja nad tym zestawem myślę od kilku lat, teraz akurat moje włosy mają dobry okres (odstawienie prostownicy), ale pytam zapobiegawczo
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:58   #1464
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hejjjjj w końcu w domciu, padam
a jak zimno na dworze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:02   #1465
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

jestem już .
ale mi zeszło ,ale wszystko załatwione,kupione i tylko teraz czekamy na shizaxe i Perełke
ale fajnie kolejna psiara
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:04   #1466
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Kupowałaś zestaw Joico przez internet czy stacjonarnie? Ile Cię kosztował?

Ja nad tym zestawem myślę od kilku lat, teraz akurat moje włosy mają dobry okres (odstawienie prostownicy), ale pytam zapobiegawczo
Allegro, 4x100ml z przesyłką 113zł. Kupiłam, bo bałam się, że moje włosy się totalnie wykruszą... Z początku chciałam kupić tylko rekonstruktor i hydrator, ale cieszę się, że wzięłam całość: szampon i zakwaszacz są świetne. Myślę, że mógłby Ci się spodobać sam hydrator, widziałam ostatnio w Hebe, rekonstruktor mają nawet tańszy niż na Allegro (niecałe 60zł za 300zł), hydrator jest droższy.
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:19   #1467
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale fajnie kolejna psiara
a co... pozazdrościłam wam psiaków to teraz też będę mieć
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:27   #1468
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witam się również z Wami

Ciężki dzień dziś miałam dopiero wróciłam z seminarium mgr i jak zwykle tylko się dobiłam nie wiem czy się obronię w tym roku

Dobra ide robić spaghetti bolognese
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:34   #1469
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Lavia wysłałam Ci szczoteczkę rano poleconym priorytetem nie zdziw się jak otworzysz, bo wsadziłam ją do kartonika po Majirelu nie miałam w co, a w to weszła akurat żeby się ząbki nie pogniotły
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 16:44   #1470
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lavia wysłałam Ci szczoteczkę rano poleconym priorytetem nie zdziw się jak otworzysz, bo wsadziłam ją do kartonika po Majirelu nie miałam w co, a w to weszła akurat żeby się ząbki nie pogniotły

no jeszcze raz dzięki Kitka - na pewno się przyda jak dojdzie od razu dam znać
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.