Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 11:49   #1
Rafal88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1

Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(


Witam. Poznałem świetną dziewczynę. Bardzo mi na niej zależy ale mam jakąś blokadę psychiczną przed współżyciem. Oboje mamy po 20 lat. Ona jest już bardziej doświadczona. W wieku 19 lat urodziła dziecko (wpadka) i miała jednego partnera. Ja nigdy nie współżyłem.Już kilka razy byliśmy blisko i była atmosfera do współżycie ale za każdym razem wycofywałem się. Nie potrafiłem przejąć inicjatywy i zrobić tego kroku. Wiem, że ona bardzo by tego chciała ale nie mówi mi tego i nie naciska. Obawiam się, że nie dam rady i nie będę w stanie jej zaspokoić. Moje przyrodzenie to średniaczek (15cm długości i 12 w obwodzie). Zdaje sobie sprawę, że ona urodziła już dziecko i obawiam się, że nie odczuje przyjemności. Ciągle przychodzą mi myśli, że ona może pomyśleć, że jej poprzedni partner był lepszy w łóżku itp. Wiem, ze to głupie ale to tkwi we mnie.Bardzo mi na niej zależy, może aż za bardzo... Jak się przełamać?
Rafal88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 11:58   #2
Patelnia
Przyczajenie
 
Avatar Patelnia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22
GG do Patelnia
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Odpowiem ci jak facet...powinienes wiedziec ze wielkosc czlonka nie ma wiekszego znaczenia...liczy sie czulosc i to w jaki sposob zaspokajasz kobiete a nie czym!!!!Glebokosc poczhwy to srednio ok 10-12cm wiec tylko tym odcinkiem kobieta odczuwa przyjemnosc.A do tego druga sprawa to ze kobieta urodzila dziecko nie znaczy ze nie odczuwa przyjemnosci...nie wiem skad takie informacje o tym ze kobieta po ciazy jest strasznie rozciagnieta bo jesli by tak bylo to taka kobieta sama by nie chciala uprawiac sexu wiedzac ze nie bedzie z tego miala przyjemnosci...Sorry ale nie pisze tego po to zeby kogos osmieszyc ale wydaje mi sie ze w dobie internetu do ktorego masz dostep jestes w stanie wyszukac kazde haslo i dowiedziec sie wszystkiego z pewniejszych zrodel...
Patelnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 12:20   #3
calineczka1220
Raczkowanie
 
Avatar calineczka1220
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 133
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Zgadzam się z moim przedmówcą... To nie ważne co masz w spodniach, tylko jak tego używasz.... chociaż i to jest mało ważne. Najważniejszy jest odpowiedni nastrój, świece, kolacja i takie tam... daj się ponieść emocjom, nie bój się niczego. Jeśli cię kocha to cię nie wyśmieje, bo podejrzewam, że tego się boisz czułość przede wszystkim. Musisz pamiętać, że sex to nie tylko doznania fizyczne, więcej dzieje się w głowie...
życzę powodzenia
__________________
"Gdybyś kiedy we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał. "
calineczka1220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:01   #4
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Cytat:
Napisane przez Patelnia Pokaż wiadomość
Odpowiem ci jak facet...powinienes wiedziec ze wielkosc czlonka nie ma wiekszego znaczenia...liczy sie czulosc i to w jaki sposob zaspokajasz kobiete a nie czym!!!!Glebokosc poczhwy to srednio ok 10-12cm wiec tylko tym odcinkiem kobieta odczuwa przyjemnosc.A do tego druga sprawa to ze kobieta urodzila dziecko nie znaczy ze nie odczuwa przyjemnosci...nie wiem skad takie informacje o tym ze kobieta po ciazy jest strasznie rozciagnieta bo jesli by tak bylo to taka kobieta sama by nie chciala uprawiac sexu wiedzac ze nie bedzie z tego miala przyjemnosci...Sorry ale nie pisze tego po to zeby kogos osmieszyc ale wydaje mi sie ze w dobie internetu do ktorego masz dostep jestes w stanie wyszukac kazde haslo i dowiedziec sie wszystkiego z pewniejszych zrodel...

Nie zgodzę się, kobieta ma zdolność do odczuwania przyjemności tylko w 1/3 pochwy... dalej nie czuje nic... Mały przykład... może nie powie nic facetom ale dziewczynom na pewno... otóż jak dziewczyna podczas miesiączki zakłada sobie tampony, to nie czuje ich w środku....a dlaczego nie czuje? Bo tampon ulokowany jest wyżej i tam nie ma już zakończeń nerwowych.. Dlatego kobiety chodzą z tamponami i wcale ich nie czują tam w środku. To samo jest z penisem.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:09   #5
cytryna21
Raczkowanie
 
Avatar cytryna21
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

nie ważny rozmiar...
a jak twoja kobietka wie że nigdy się nie kochałeś to nie będzie niczym zaskoczona zrozumie jakby coś poszło nie tak!
cytryna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:36   #6
magnetofon
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się, kobieta ma zdolność do odczuwania przyjemności tylko w 1/3 pochwy... dalej nie czuje nic... Mały przykład... może nie powie nic facetom ale dziewczynom na pewno... otóż jak dziewczyna podczas miesiączki zakłada sobie tampony, to nie czuje ich w środku....a dlaczego nie czuje? Bo tampon ulokowany jest wyżej i tam nie ma już zakończeń nerwowych.. Dlatego kobiety chodzą z tamponami i wcale ich nie czują tam w środku. To samo jest z penisem.
Możę powinnaś spróbować zamiany. Otóż jak masz okres włóż sobie penisa a gdy masz ochote na małe conieco powiedz partnerowi że wolisz włożyć sobie tampon.
Mam nadzieje, że to pomoże.

Informacja dla policji:
The IP Address is: 89.234.198.207
The host name is: e207.rwd.prospect.pl

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-09-12 o 15:49
magnetofon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 13:50   #7
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

15 cm to całkiem normalny rozmiar, z kategorii "średnich", ale chyba takie są najlepsze, bo z za dużym mogą być kłopoty tak samo, jak z za małym Ważniejszy jest właściwie obwód, a ten masz spory , więc nie przejmuj się, bo na pewno pod kątem fizycznym wszystko będzie ok

Pan magnetofon dostaje ode mnie w prezencie bana, bo jego posty zalatują trollizmem

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-09-12 o 14:48
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 14:50   #8
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Chlopie, po co Ci to mierzenie obwodu? Dluzej smigam na tym swiecie, a jakos nie czulem nigdy wielkiej potrzeby latania po przyrodzeniu z centymetrem.

To ze kobieta po ciazy nie odczuwa przyjmnosci, to bzdura - tj. owszem, moze sie cos takiego zdarzyc, ale to rzadkosc a nie regula.

Miala jednego partnera? Spokojnie, to nie zawody, rozluznij sie, bo widac, ze sobie pusczasz film, zamiast sie skoncentrowac na tym, zeby wam bylo dobrze.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:55   #9
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Rozmiar wcale nie jest najważniejszy,lecz to jak potrafisz wykożystac swoje przyrodzenie w intymnej sytuacji
Druga sprawa...fakt,ze kobieta urodziła nie oznacza wcale iż jest "rozsiągnieta" i nic jej nie sprawi przyjemności.Jeśliby tak było to seks po porodzie nie miałby najmniejszego sensuBo czy to 15 czy 20 cm nie dałoby rady zaspokoic kobietyWszelkie rozmiary po porodzie zazwyczaj wracaja do normy
I pisze to ja szczesliwa posiadaczka dwóch synów,zadowolona ze swojego pożycia sexualnego po porodach

Życze wiecej wiary w swoje możliwości
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 15:56   #10
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Cytat:
Napisane przez Rafal88 Pokaż wiadomość
Witam. Poznałem świetną dziewczynę. Bardzo mi na niej zależy ale mam jakąś blokadę psychiczną przed współżyciem. Oboje mamy po 20 lat. Ona jest już bardziej doświadczona. W wieku 19 lat urodziła dziecko (wpadka) i miała jednego partnera. Ja nigdy nie współżyłem.Już kilka razy byliśmy blisko i była atmosfera do współżycie ale za każdym razem wycofywałem się. Nie potrafiłem przejąć inicjatywy i zrobić tego kroku. Wiem, że ona bardzo by tego chciała ale nie mówi mi tego i nie naciska. Obawiam się, że nie dam rady i nie będę w stanie jej zaspokoić. Moje przyrodzenie to średniaczek (15cm długości i 12 w obwodzie). Zdaje sobie sprawę, że ona urodziła już dziecko i obawiam się, że nie odczuje przyjemności. Ciągle przychodzą mi myśli, że ona może pomyśleć, że jej poprzedni partner był lepszy w łóżku itp. Wiem, ze to głupie ale to tkwi we mnie.Bardzo mi na niej zależy, może aż za bardzo... Jak się przełamać?
Nie jest wazne czy penis ma 25 cm czy 15, wazniejsze ze umie sie posluzyc. A dziewczyny wierz mi wcale nie mysla podczas seksu z partnerem o seksie z poprzednim!! Nie boj sie niczego, badz soba, zrob mila atmosfere i bedzie ok
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 16:47   #11
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Cytat:
Napisane przez Patelnia Pokaż wiadomość
Odpowiem ci jak facet...powinienes wiedziec ze wielkosc czlonka nie ma wiekszego znaczenia...liczy sie czulosc i to w jaki sposob zaspokajasz kobiete a nie czym!!!!Glebokosc poczhwy to srednio ok 10-12cm wiec tylko tym odcinkiem kobieta odczuwa przyjemnosc.A do tego druga sprawa to ze kobieta urodzila dziecko nie znaczy ze nie odczuwa przyjemnosci...nie wiem skad takie informacje o tym ze kobieta po ciazy jest strasznie rozciagnieta bo jesli by tak bylo to taka kobieta sama by nie chciala uprawiac sexu wiedzac ze nie bedzie z tego miala przyjemnosci...Sorry ale nie pisze tego po to zeby kogos osmieszyc ale wydaje mi sie ze w dobie internetu do ktorego masz dostep jestes w stanie wyszukac kazde haslo i dowiedziec sie wszystkiego z pewniejszych zrodel...
nie liczy sie wielkosc tylko zeby byl figlarny :d Maly ale wariat ! poza tym 15 cm to nie jest malo.. moim zdaniem duzo ;p sluchaj tego pana bo mądrze prawi ;d
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 22:11   #12
aniajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Nie przejmuj się tak, wszystko na pewno bedzie dobrze Wiele (a pewnie jeszcze wiecej wielu hehe) z nas mialo rozterki jak to bedzie i czy wszystko robimy dobrze, ale w praktyce liczy sie najbardziej porozumienie miedzy parterami, takze dasz sobie rade glowa do gory
aniajagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:18   #13
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Średnia europejska to 15 cm Czego ty chciales wielkoluda ponad 20? Bylo obejrzec progam Ewy Drzyzgi o "duzych". Ciesz, sie ze nie masz 10 cm.


zresztą zamiast myśleć to TY DZIALAJ
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 22:28   #14
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Średnia europejska to 15 cm Czego ty chciales wielkoluda ponad 20? Bylo obejrzec progam Ewy Drzyzgi o "duzych". Ciesz, sie ze nie masz 10 cm.


zresztą zamiast myśleć to TY DZIALAJ
co racja to racja - bierz się do roboty i tyle
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 23:14   #15
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Chlopie po co przejmujesz sie takimi rzeczami? Niewazne jak dlugi, liczy sie uczucie i namietnosc Do dziela
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 23:33   #16
synthee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 49
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Wydaje mi sie ze kobieta po porodzie naturalnym ma troszkę wiecej" luzu " w pochwie niz przed urodzeniem ,dlatego głownie powieksza się miednica i biodra.A co do sexu...Musisz sam dojrzec do tego nie spiesz sie a pogadaj z nią ...Moim zdaniem masz blokade przez dziecko...Boisz sie ze tez wpadniecie.
synthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 21:00   #17
algos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 11
Dot.: Pierwszy raz z doświadczoną kobietą :(

Nie wazny jest pedzel.. ale jak sie nim maluje

pierwszy raz mojego chlopaka byl wlasnie ze mna i doswiadczenie nie ma tu nic do gadania. To samo wychodzi, jak oddychanie, wazne ze cos czujecie do siebie i bedzie ok.
algos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.