Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-12, 20:33   #3391
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a gdzie kupujesz Milka ten puder z vipery? bo u mnie w jednej drogerii był ale tylko ten zwykły
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...prasowany.html
Ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html
Kupuję w zwykłych drogeriach, które mają stoiska Vipery, ostatnio płacę 26 zł, nawet przedwczoraj go kupowałam. Widziałam go w drogerii Jasmin ale tam był droższy.
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 21:36   #3392
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

KYLIE gratulacje

Nie piszę, bo czasu mam jak na lekarstwo, ale czytam wszystko

exclusivee jutro wypróbuję Twój przepis, lubię jednogarnkowe dania.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 22:50   #3393
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Poczytałam właśnie z nudów cały wątek na wizażu KLIK i powiem Wam że nie sądziłam że są takie osoby jak użytkowniczka miranda (zaczyna pisać od 2 strony) Jeśli macie czas polecam zerknąć, można pozazdrościć dziewczynie, bo nie musi gotować, sprzątać, i zawsze wygląda perfekcyjnie, a dresów na codzień nie założy bo przez to kobieta wygląda niechlujnie i nieatrakcyjnie w oczach każdego mężczyzny Pośmiałam się trochę z jej tekstów, dawno nie widziałam tak pozytywnej i "nie gderającej" osoby

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja dzień zaczełam od zupki chińskiej Poprawiłam żurkiem z paczki z puree z ziemniaków, a zaraz zjem troche danio
To widzę że zdrowe odżywianko w pełni

U mnie zupki chińskie to prawdziwa zmora, jak są w domu nie mogę się powstrzymać żeby nie zjeść Dobrze, że na jutro mam zupę jarzynową z dziś

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
exclusivee jutro wypróbuję Twój przepis, lubię jednogarnkowe dania.
Czekam na opinię

Ja też takie lubię, bo nie cierpię zmywać sterty naczyń gdy nie trzeba Najchętniej w ogóle wszystko wsadziłabym do zmywarki Zmywanie to rzecz z domowych obowiązków jakiej nienawidzę Wolę o wiele bardziej odkurzać i myć podłogi moim ukochanym mopem
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 05:45   #3394
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej U mnie jak zwykle pobudka o 6 i na zajecia. A teraz kawa

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
wiecie , tak siedze i oglądam zdjęcia moich włosów i doszłam do wniosku, że chyba wróce do wellatonu 12/1 dla mnie był super i nie wiem czemu z niego zrezygnowałam odrost migiem mi rozjaśniał ,kolor był jasny i naturalny-słoneczny co mi bardzo odpowiada obecnie bo własnie taki teraz chcę i włosy ogólnie były mega lsniące i miękkie po nim a w dodatku odzywka dołączona robiła mi mega miękkie i gładkie włosy chyba wypróbuje go i zobaczę jak się sprawdzi na następne farbowanie
No wlasnie-nie jest drogi, ladnie wychodzi

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
U mnie zupki chińskie to prawdziwa zmora, jak są w domu nie mogę się powstrzymać żeby nie zjeść Dobrze, że na jutro mam zupę jarzynową z dziś



Ja też takie lubię, bo nie cierpię zmywać sterty naczyń gdy nie trzeba Najchętniej w ogóle wszystko wsadziłabym do zmywarki Zmywanie to rzecz z domowych obowiązków jakiej nienawidzę Wolę o wiele bardziej odkurzać i myć podłogi moim ukochanym mopem
Ja tez nie lubie zmywac a nie mamy zmywarki:/

Hmm zupki chińskie-dobrze ze ja nie lubię na sama myśl mnie wzdryga:P
dla mnie to slodkosci i alkohol
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 05:55   #3395
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

ja jak codzień- na nogach od 5

ex- nie znam składu serka Turek, ale polecam Ci serek Bieluch. Jak sie orientowałam w temacie, to to był najnaturalniejszy ogólniedostępny serek. Pyyszny jest

Znalazłas gdzies na all fajne dresy może? Pytam sie Ciebie, bo y ekspertka od all
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 06:44   #3396
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

ja jak codzień- na nogach od 5

ex- nie znam składu serka Turek, ale polecam Ci serek Bieluch. Jak sie orientowałam w temacie, to to był najnaturalniejszy ogólniedostępny serek. Pyyszny jest
potwierdzam z serkiem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 07:23   #3397
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Renatko jak weszłaś na temat dresów to moja koleżanka poleciła mi firmę goodlookin, podobno bardzo dobre gatunkowo i niedrogie, ona miała od nich kurtkę zimową i była bardzo ładna zgrabna i ciepła
ja się zastanawiam między tymi dwoma dresami:
http://goodlookin.pl/dla_niej/dresy_...itowy_201.html
http://goodlookin.pl/dla_niej/dresy_...zary_1213.html

Czarny niby klasyczny...ale szary tak fajnie wygląda czasami lubie na sportowo się ubrać a dresu porządnego nie mam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 08:53   #3398
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej laseczki

Padam na twarz Zrobilam wlasnie 8 min abs i 15 min cardio od mel, myslalam juz pod koniec ze sie poloze na podlodze i nie wstane + do tego oczywiscie rozgrzewka na poczatek i rozciaganie na koniec. Z moja kondycja jest naprawde kiepsko, ale ciesze sie bo dzisiejszy trening mam juz zaliczony Lalo sie ze mnie jak nie wiem Wczoraj oczywiscie juz nie pocwiczylam bo ciagle to przekladalam i zrobila sie 24 Juz wiem ze jesli mam cwiczyc regularnie to musze wstawac 8:30 i robic to od razu po wstaniu, przed wejsciem na wizaz bo potem robie wszystko zeby nie cwiczyc

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej U mnie jak zwykle pobudka o 6 i na zajecia. A teraz kawa

Ja tez nie lubie zmywac a nie mamy zmywarki:/

Hmm zupki chińskie-dobrze ze ja nie lubię na sama myśl mnie wzdryga:P
dla mnie to slodkosci i alkohol
My tu na szczescie mamy, co prawda ma swoje lata ale zmywa

Ja uwielbiam te amino- ogorkowa, pomidorowa i barszcz

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Hej

ja jak codzień- na nogach od 5

ex- nie znam składu serka Turek, ale polecam Ci serek Bieluch. Jak sie orientowałam w temacie, to to był najnaturalniejszy ogólniedostępny serek. Pyyszny jest

Znalazłas gdzies na all fajne dresy może? Pytam sie Ciebie, bo y ekspertka od all
Jesli go gdzies zobacze na polkach to napewno wyprobuje Pozniej jak bede na dole to wezme turek i napisze tutaj sklad. Teraz padam po cwiczeniach i nie mam sily sie ruszyc

http://allegro.pl/dresy-miejskie-sza...981824964.html chcialam sobie takie kupic, tylko ze widzi mi sie tam bialy sznureczek dorobic w pasie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-13 o 08:58
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:30   #3399
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex- gratuluje dzisiejszych cwiczeń po pierwsze
Serek Bieluch nie ma nic wiecej w skłądzie poza mlekiem i kulturami bakterii. jest wersja ze szczupiorkiem, ale nigdy jej nie kupuje- i tak smakuje lepiej skrojony świezy szczypiorek, rzodkiewka itp.

Dresy faktycznie fajne, te z zamkiem przydałby sie im sznurek, ale gdybym go sama tam chciała wsadzic pewnie rozprułabym całe spodnie jednoczesnie
A znasz tego sprzedawce, zamawiałas juz cos u niego? Bo ja mam średnie zaufanie do zakupów przez internet..


shizaxa- fajne te dresy, i taniutkie ale w sumie mi bluza niepotrzebna, poprzeglądam jednak ich oferte
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:38   #3400
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Poczytałam właśnie z nudów cały wątek na wizażu KLIK i powiem Wam że nie sądziłam że są takie osoby jak użytkowniczka miranda (zaczyna pisać od 2 strony) Jeśli macie czas polecam zerknąć, można pozazdrościć dziewczynie, bo nie musi gotować, sprzątać, i zawsze wygląda perfekcyjnie, a dresów na codzień nie założy bo przez to kobieta wygląda niechlujnie i nieatrakcyjnie w oczach każdego mężczyzny Pośmiałam się trochę z jej tekstów, dawno nie widziałam tak pozytywnej i "nie gderającej" osoby



To widzę że zdrowe odżywianko w pełni

U mnie zupki chińskie to prawdziwa zmora, jak są w domu nie mogę się powstrzymać żeby nie zjeść Dobrze, że na jutro mam zupę jarzynową z dziś



Czekam na opinię

Ja też takie lubię, bo nie cierpię zmywać sterty naczyń gdy nie trzeba Najchętniej w ogóle wszystko wsadziłabym do zmywarki Zmywanie to rzecz z domowych obowiązków jakiej nienawidzę Wolę o wiele bardziej odkurzać i myć podłogi moim ukochanym mopem
Coś jeść musze A na samych papkach zyc nie moge, bo by mi zoladek chyba wykreciło

Dzisiaj zaczynam od lodów Dupa, myślałam ze mi szczekoscisk troche minie ale gdzie tam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:43   #3401
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ex- fajne te dresy Ostatnio byłam w Decathlonie i kupilam sobie szare dresiki za 50zł żeby mieć na zumbę

Ja też się wzięłam za odchudzanie - jem zdrowo i w mniejszych ilościach, zaczęłam ćwiczyć - chce dojść do 54kg

Dziewczyy nie wiem czy wam pisalam ale nie starczyło juz dla mnie tego peelingu Papaya Enzym i napisali mi że już im zabrakło. Zwlekałam z przelewem pieniążków i sie rozeszły jak woda i niestety napisali mi że juz go nie mają. Jakby któras gdzies widziala ten peeling to proszę dajcie znać- bardzo mi na tym zależy tym bardziej, że wszystkie go tak zachwalacie.....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 09:54   #3402
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ex- gratuluje dzisiejszych cwiczeń po pierwsze
Serek Bieluch nie ma nic wiecej w skłądzie poza mlekiem i kulturami bakterii. jest wersja ze szczupiorkiem, ale nigdy jej nie kupuje- i tak smakuje lepiej skrojony świezy szczypiorek, rzodkiewka itp.

Dresy faktycznie fajne, te z zamkiem przydałby sie im sznurek, ale gdybym go sama tam chciała wsadzic pewnie rozprułabym całe spodnie jednoczesnie
A znasz tego sprzedawce, zamawiałas juz cos u niego? Bo ja mam średnie zaufanie do zakupów przez internet..
A czemu by miały być nie fajne? Ja tylko fajne rzeczy mam w obserwowanych Mam na szczęście babcię krawcową to ona mi pomoże z tym sznurkiem Niestety nie znam tego sprzedawcy, nic jeszcze u niego nie zamawiałam, ale jak będę miała jakąś kasę końcem miesiąca to skuszę się na te dresy i dam Ci wtedy znać

O to faktycznie super skład! Muszę na niego zapolować Turek ma z 4-5 rzeczy w składzie z tego co pamiętam

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Coś jeść musze A na samych papkach zyc nie moge, bo by mi zoladek chyba wykreciło

Dzisiaj zaczynam od lodów Dupa, myślałam ze mi szczekoscisk troche minie ale gdzie tam
Cholerka czeko zapomniałam, że Ty tak przez tego zęba A może jakieś musy albo koktajle?

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ex- fajne te dresy Ostatnio byłam w Decathlonie i kupilam sobie szare dresiki za 50zł żeby mieć na zumbę

Ja też się wzięłam za odchudzanie - jem zdrowo i w mniejszych ilościach, zaczęłam ćwiczyć - chce dojść do 54kg
Ja chcę schudnąć do około 50kg, ale ważyć się nie będę i tak bo nie mamy w domu wagi więc raczej będę polegać jedynie na cm Także nie wiem, jak figura mnie będzie zadowalać to się zważę i dam znać
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-13 o 09:58
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:59   #3403
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A czemu by miały być nie fajne? Ja tylko fajne rzeczy mam w obserwowanych Ja mam na szczęście babcię krawcową to ona pomoże mi z tym Niestety nie znam tego sprzedawcy, nic jeszcze u niego nie zamawiałam, ale jak będę miała jakąś kasę końcem miesiąca to skuszę się na te dresy i dam Ci wtedy znać

O to faktycznie super skład! Muszę na niego zapolować Turek ma z 4-5 rzeczy w składzie z tego co pamiętam



Cholerka czeko zapomniałam, że Ty tak przez tego zęba A może jakieś musy albo koktajle?



Ja chcę schudnąć do około 50kg, ale ważyć się nie będę i tak bo nie mamy w domu wagi więc raczej będę polegać jedynie na cm Także nie wiem, jak figura mnie będzie zadowalać to się zważę i dam znać
Kochana ja musy sobie robie, koktajle też. Ale np budynie odpadają bo chyba bym rzygnęła. Dla mnie budyń musi być ciepły, a ja moge jeść pić tylko zimne/letnie.
Wczoraj sobie ugotowałam te ziemniaki, jajko, zrobiłam puree i zalałam żurkiem to jakoś to zjadłam. Jeszcze na dzisiaj mam.

Ja sie w sumie powinnam zmierzyć bo co miesiąc robie pomiary, tymbardziej ze zaraz bede białko dorzucać.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:02   #3404
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ex- bo wpadło mi w oko kilka rzeczy u tego sprzedawcy, a ja tak nie lubie nie mierzyc... to pytam czy sprawdzony sprzedawca
a co tam jesszcze obserwujesz? butów szukam, kurtki, koszulek i koszul...
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 10:27   #3405
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kochana ja musy sobie robie, koktajle też. Ale np budynie odpadają bo chyba bym rzygnęła. Dla mnie budyń musi być ciepły, a ja moge jeść pić tylko zimne/letnie.
Wczoraj sobie ugotowałam te ziemniaki, jajko, zrobiłam puree i zalałam żurkiem to jakoś to zjadłam. Jeszcze na dzisiaj mam.

Ja sie w sumie powinnam zmierzyć bo co miesiąc robie pomiary, tymbardziej ze zaraz bede białko dorzucać.
O matko, współczuję

Ja też się muszę zmierzyć i wymiary zapisać żeby mieć porównanie, ale to już jutro z rana

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
ex- bo wpadło mi w oko kilka rzeczy u tego sprzedawcy, a ja tak nie lubie nie mierzyc... to pytam czy sprawdzony sprzedawca
a co tam jesszcze obserwujesz? butów szukam, kurtki, koszulek i koszul...
Kurtkę mam już też upatrzoną na wiosnę ale to już gdzie indziej, nie na all Tam obserwuję jeszcze ćwieki, jakieś bluzki, spódnicę na wiosnę i chyba tyle

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

A tak w ogóle to ja się wczoraj nakręciłam że tż ma gdzieś paczkę schowaną z moim bb, męczyłam go cały wieczór, a okazało się że bb jeszcze nie przyszedł (no chyba że tż mi robił na złość i kłamał, ale jaki miałby w tym cel ) Mam nadzieję że dzisiaj będzie bo nie mogę się już doczekać Jedno wiem- dzisiaj będę miała pędzle z sunshade minerals
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-13 o 10:31
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:20   #3406
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

hej!


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

No wlasnie-nie jest drogi, ladnie wychodzi


wczoraj przeglądnęłam wszystkie części naszego wątku (prawdziwa skarbnica jest w czym szukać ) i doszłam do wniosku, że narazie zostane przy tej revii kolor póki co mi odpowiada i kondycja włosów PO też , więc nic nie kombinuje ewentualnie spróbuje raz samym 01 zrobić bo jest jaśniejszy od i mniej żółty od 02 i zobacze jak będzie , a farbka tania bo niecałe 9zł kosztuje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej laseczki

Padam na twarz Zrobilam wlasnie 8 min abs i 15 min cardio od mel, myslalam juz pod koniec ze sie poloze na podlodze i nie wstane + do tego oczywiscie rozgrzewka na poczatek i rozciaganie na koniec. Z moja kondycja jest naprawde kiepsko, ale ciesze sie bo dzisiejszy trening mam juz zaliczony Lalo sie ze mnie jak nie wiem Wczoraj oczywiscie juz nie pocwiczylam bo ciagle to przekladalam i zrobila sie 24 Juz wiem ze jesli mam cwiczyc regularnie to musze wstawac 8:30 i robic to od razu po wstaniu, przed wejsciem na wizaz bo potem robie wszystko zeby nie cwiczyc


no najlepiej z rana póki tryskamy energią potem już gorzej
ja póki co chora i muszę znowu odłożyć ćwiczenia wczoraj miałam gorączke i katar przeokropny mam do tego kicham non stop , a rano to aż krwią siąkałam czuje się strasznie osłabiona
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 11:47   #3407
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

no najlepiej z rana póki tryskamy energią potem już gorzej
ja póki co chora i muszę znowu odłożyć ćwiczenia wczoraj miałam gorączke i katar przeokropny mam do tego kicham non stop , a rano to aż krwią siąkałam czuje się strasznie osłabiona
A jednak Powiem Ci że mnie dzisiaj coś gardło pobolewa i się smarkam więc pewnie mnie też cholerstwo jakieś dopadnie Dużo zdrówka Asiu

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Skład tego serka turek z ziołami co mam: ser twarogowy, śmietanka, sól, zioła (0,7%), pieprz.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 12:04   #3408
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A jednak Powiem Ci że mnie dzisiaj coś gardło pobolewa i się smarkam więc pewnie mnie też cholerstwo jakieś dopadnie Dużo zdrówka Asiu

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Skład tego serka turek z ziołami co mam: ser twarogowy, śmietanka, sól, zioła (0,7%), pieprz.
dzięki Ty też się trzymaj zdrowo
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:12   #3409
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Ale się podle czuje Z godziny na godzinę jest coraz gorzej Po pracy tż pojedzie mi po witaminy jakieś i w razie czego po sprawdzony syrop na kaszel to będę leżeć i się kurować, żeby się nie rozłożyć do końca Niestety mam tak prawie zawsze, że jak gardło mnie w jeden dzień pobolewa to na drugi już kaszlę, i trzyma się mnie to cholerstwo długo :/ Dobrze, że chociaż z młodym dzisiaj lepiej, szybko zareagowaliśmy i ta maść wcierana + flegamina dały efekt i dzisiaj już prawie w ogóle nie kaszle, i katarek ma mniejszy.

Dziewczyny nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jakiś czas temu któraś z Was pytała chyba o worki do prania bielizny? Przeglądam właśnie najnowszą gazetkę z biedry i są w niej takie za 4,99zł.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-03-13 o 13:16
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 13:18   #3410
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Lavia a szukasz na allegro tego peelingu? zamowi z jakiejś strony...

Asia po revii chyba tez mialas ladnie słonecznie. trzymaj się tego co pasuje

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ex zdrowka
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:31   #3411
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lavia a szukasz na allegro tego peelingu? zamowi z jakiejś strony...

Asia po revii chyba tez mialas ladnie słonecznie. trzymaj się tego co pasuje

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ex zdrowka
Dziękuję Nie wiem jak to możliwe że nagle ni stąd ni zowąd czuję się jak chora, gdzie jeszcze kilka godzin wstecz skakałam podczas ćwiczeń
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 13:37   #3412
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziękuję Nie wiem jak to możliwe że nagle ni stąd ni zowąd czuję się jak chora, gdzie jeszcze kilka godzin wstecz skakałam podczas ćwiczeń
Bo to tak jest Ja raz tak miałam ze poszlam lekko przeziebiona na siłownie, czułam sie jak młody Bóg po treningu a pare godzin pozniej malo co nie zdechłam

Pomierzyłam sie i dobrze jest Teraz tylko sie wyrzeźbic

Obiecałam Cie motywować więc:
Od stycznia:

Talia 65->64->63 (69)
Boczki 82->82->80(85)
Biodra 91-> 88-> 87(91)
Udo u góry 52,5-> 52->51(52->55)
Udo na dole 36,5 -> 36 -> 36(38)

W nawias dałam z czego startowałam, z udami miałam tak dziwnie ze na poczatku miałam mniej a potem mi do 55 przytyły Wagowo to przez rok koło 5 kg.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 14:03   #3413
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bo to tak jest Ja raz tak miałam ze poszlam lekko przeziebiona na siłownie, czułam sie jak młody Bóg po treningu a pare godzin pozniej malo co nie zdechłam

Pomierzyłam sie i dobrze jest Teraz tylko sie wyrzeźbic

Obiecałam Cie motywować więc:
Od stycznia:

Talia 65->64->63 (69)
Boczki 82->82->80(85)
Biodra 91-> 88-> 87(91)
Udo u góry 52,5-> 52->51(52->55)
Udo na dole 36,5 -> 36 -> 36(38)

W nawias dałam z czego startowałam, z udami miałam tak dziwnie ze na poczatku miałam mniej a potem mi do 55 przytyły Wagowo to przez rok koło 5 kg.
No proszę, u Ciebie jest super A talia i bioderka jak marzenie

Przez Ciebie też się zmierzyłam i u mnie wygląda to tak:

Talia 83
Boczki 89
Biodra 101
Udo góra 56
Udo dół 42
Łydka 38

Jest co zrzucać Dla porównania wstawię zaraz do albumu moje foto z 2008 roku, i pomyśleć że całe życie byłam takim chudzielcem a dopiero w ciąży i po niej zaczęłam okropnie tyć Zobaczysz różnicę

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Czeko dodałam już foto Zostawiłam to ze sneakersami, bo masz teraz porównanie mniej więcej, szkoda że nie mam foty całego ciała łącznie z nogami A to zdjęcie mam na pulpicie i często na nie zerkam motywując się do działania

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Idę się położyć bo głowa mi pęka, miłego dnia dziewczyny
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 14:03   #3414
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No proszę, u Ciebie jest super A talia i bioderka jak marzenie

Przez Ciebie też się zmierzyłam i u mnie wygląda to tak:

Talia 83
Boczki 89
Biodra 101
Udo góra 56
Udo dół 42
Łydka 38

Jest co zrzucać Dla porównania wstawię zaraz do albumu moje foto z 2008 roku, i pomyśleć że całe życie byłam takim chudzielcem a dopiero w ciąży i po niej zaczęłam okropnie tyć Zobaczysz różnicę

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Czeko dodałam już foto Zostawiłam to ze sneakersami, bo masz teraz porównanie mniej więcej, szkoda że nie mam foty całego ciała łącznie z nogami A to zdjęcie mam na pulpicie i często na nie zerkam motywując się do działania
Ale u ciebie nie widac zebys miala az tyle cm W talii masz sporo ale zwróć uwage ze np ja mam naturalnie spore wcięcie w talii więc zawsze bede miała mniej.

No i nie obraź się ale wg mnie wtedy było za chudo Tzn przydałoby sie troche kształtu Także podejrzewam, że jak sie teraz weźmiesz za siebie to bedziesz wygladala lepiej niz wtedy, bardziej kobieco
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 15:09   #3415
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej


u mnie już dziś trochę lepiej dalej jestem lekko spuchnięta z prawej strony ale już mnie nic nie boli. Poczekam do końca tyg bo jadę do mamy w niedzielę więc zobaczy to i zdecydujemy czy jadę to prześwietlić czy to nic takiego

Pogoda jest niesamowita mimo że psychicznie nie czuję się najlepiej to jakoś tak ciepło się w środku robi jak człowiek wstaje i widzi takie cudne słoneczko uwielbiam wiosnę! najlepsze pora roku dla mnie dla wielu ludzi czas postanowień i zmian to początek nowego roku a u mnie życie zawsze budzi się wiosną właśnie wtedy mam najwięcej motywacji i najwięcej się uśmiecham.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 15:14   #3416
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej

Ex dzięki za przepis już go sobie zapisałam na pewno wypróbujęI kuruj się kobietko, zdrówka dużo

Asia Tobie również dużo zdrówka

Czeko może Ty mi coś polecisz jakie ćwiczenia są dobre na rzezbę brzucha?

Wróciłam z córką ze spaceruAle dzisiaj piękna wiosenna pogoda .Aż chce się żyć
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 16:42   #3417
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Melduję że żyję, podczytuję ale nie mam czasu się z wami rozsiąść i poplotkowac

Kylie kochanie bardzo ci gratuluje i sierpien jak my
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 17:20   #3418
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Witam, kiedyś się tutaj troszkę udzielałam.. jednak pozniej przestałam farbowac wlosy i stuknelo 7 miesiecy bez farby..jednak potrzebowalam zmian, czulam sie nijako i zrobilam pasemka blond u fryzjerki na wodzie 6% , dodaje zdjecia przed i obecny kolor w słońcu... czuje sie wspaniale, nie ma to jak blond..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1926648_727397930626818_519035305_n.jpg (29,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AA.jpg (38,7 KB, 39 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 18:12   #3419
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Exclusivee, kochana masz dużego za przepis na danie jednogarnkowe Jest pyszne! Kiedy czytałam, pomyślałam: hmmm no niby nic odkrywczego, ale po wyjęciu z piekarnika rozszedł się taki zapach, że cała rodzinka zleciała się do kuchni. Myślę, że ta zalewa zrobiła całą robotę MNIAM !

Skarb90, kurcze a ja bardzo chciałabym mieć naturalne włosy, tylko niestety już się nie da
Dlatego zazdroszczę wszystkim dziewczynom, które jeszcze mogą obyć się bez farb.
Po pierwsze przy farbowanych zawsze mam pęd do blondu idealnego, a jak już go osiągnę-przyciemniam, potem dochodzę do wniosku, że w blond było jednak lepiej i cała zabawa zaczyna się od początku. Po drugie poszukiwania idealnej farby, przeczesywanie stron internetowych, sklepów, hurtowni fryzjerskich...uffff powoli mam dość a po trzecie marnotrawię czas i pieniądze na niezliczone odżywki i maski które mają za zadanie ,,naprawić" lub zakamuflować to co zepsułam
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/

Edytowane przez AnnaMK
Czas edycji: 2014-03-13 o 18:34
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 18:44   #3420
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pomierzyłam sie i dobrze jest Teraz tylko sie wyrzeźbic

Obiecałam Cie motywować więc:
Od stycznia:

Talia 65->64->63 (69)
Boczki 82->82->80(85)
Biodra 91-> 88-> 87(91)
Udo u góry 52,5-> 52->51(52->55)
Udo na dole 36,5 -> 36 -> 36(38)

W nawias dałam z czego startowałam, z udami miałam tak dziwnie ze na poczatku miałam mniej a potem mi do 55 przytyły Wagowo to przez rok koło 5 kg.
no ładnie
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
No proszę, u Ciebie jest super A talia i bioderka jak marzenie

Przez Ciebie też się zmierzyłam i u mnie wygląda to tak:

Talia 83
Boczki 89
Biodra 101
Udo góra 56
Udo dół 42
Łydka 38

Jest co zrzucać Dla porównania wstawię zaraz do albumu moje foto z 2008 roku, i pomyśleć że całe życie byłam takim chudzielcem a dopiero w ciąży i po niej zaczęłam okropnie tyć Zobaczysz różnicę [COLOR="Silver"]
niestety po ciąży czasem ciało kobiety się przyzwyczaja do tych ,,kształtów " i ciężko wrócić do sylwetki z przed ,ale zawsze jest nadzieja i trzeba próbować bo inaczej samo się nie ruszy ja tez z tym walczę patrząc na Twoje wymiary to są w miare proporcjonalne natomiast ja mam w talii 75-76 a w biedrach -106 to jest dopiero ,,wcięcie" w talii dół jakby dopięty od kogoś innego w porównaniu do wymiarów góry
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Asia Tobie również dużo zdrówka



Wróciłam z córką ze spaceruAle dzisiaj piękna wiosenna pogoda .Aż chce się żyć
dzięki
zatoki mi chce rozerwać
tez byliśmy dzis na ogrodzie tak ciepło i słonecznie było a od soboty śnieg znowu ma być i ochłodzenie
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.