Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Vipera, Puder sypki matujący transparentny (nowa wersja)

Matujący transparentny puder sypki, który skutecznie matuje i utrwala makijaż, nie obciążając jednocześnie cery oraz nie zatykając porów skóry. Dzięki wysokiej mikrotechnologii mielenia pigmentów, Puder zapewnia długo trwający efekt alabastrowej cery.

sypki
matujące

Must have

Puder z Vipera jest jednym z tych kosmetyków, który zawsze jest w mojej kosmetyczce. Jest wydajny i trwały. Puder nie pozostawia wrażenia warstw na skórze. Fajnie matuje i idealnie pokrywa się z podkładem i dostosowuje do koloru. Lekko kryje i jest lekki na skórze. Dodatkowo jest w super cenie.

Zaskakująco dobry

Zaskakująco dobry puder, jak za taką cenę, zazwyczaj używałam droższych i niekoniecznie byłam zadowolona.
Puder skutecznie matuje, dobrze się rozprowadza (jednak nie dołączoną gąbeczką, polecam używać pędzla), jest wydajny, opakowanie wygodne.
Trochę przeszkadzał mi zapach, ale z czasem się przyzwyczaiłam.
Śmiało polecam do osobom z przetłuszczającą się cerą.

Puder Vipera

+ matuje skórę
+ jest transparentny

- dostępność

Nie zachwyca

Był to mój pierwszy sypki puder. Posiada właściwości matujące. Puder wykończeniowy. Produkt wydajny, w niskiej cenie. Posiada wygodne opakowanie z uroczym puszkiem. Nie zdecydowałabym się ponownie na zakup. Jest wiele lepszych drogeryjnych propozycji.

Lubię

Puderki z vipery używam od dawna i bardzo je lubię fajnie matują i dosyć długo się utrzymują, a ten oto sypki jest rewelacyjny i w dodatku ta puchata gąbeczka super i cenowo też są ok.

Rewelacja

Bardzo dobry produkt. Puder jest niesamowicie miękki, bardzo dobrze zmielony, rozprowadza się równo. Daje efekt satynowego, wykończenia. Wygląda bardzo naturalnie na skórze, na mnie lepiej niż mój puder Clinique za 130zł.

Nakładam pędzlem, rano w domu bo opakowanie nie nadaje się do torebki.

Mam do niego sentyment

Puder pamiętam jeszcze z czasów studenckich. Nie korzystałam wtedy z niego zbyt często (ach, piękne czasy, gdy makijaż był od święta), ale sprawdzał się w każdej sytuacji. I gdy po kilku latach wpadł mi znów w ręce, długo się nie wahałam.
Nie jest to może jakiś super-hiper puder, ale daje radę. Współpracuje z większością podkładów i dobrze radzi sobie na nieproblematycznej cerze. Nie daje płaskiego matu, twarz jest lekko rozświetlona takim zdrowym błyskiem.
Niestety nie utrzymuje się długo (u mnie szczególnie na nosie) i już po 3 godzinach wymagał poprawek.
Lubię go przede wszystkim za zapach - irysowy, lekko słodkawy, troszeczkę luksusowy. Razem z różem z Bourjois świetnie się komponuje i zapewnia poprawę nastroju o poranku :)
Opakowanie także na plus. Duże, ale nieprzesadnie dziurki ułatwiają dozowanie. Wieczko nie spada. Puszek - wiadomo, nieprzydatny do makijażu. Ale z jednej strony jest uroczy (strona wizualna opakowania też jest ważna), z drugiej dodatkowo zabezpiecza przed wysypaniem.

OK.

lekki transparentny dopasowuje sie do podkladu i swietnie wykancza makijarz zwlaszcza sprawdza sie przy cerze tlustej lub mieszanej niestety jest nie zbyt trwaly ale wydajny , opakowanie jest opracowane w sosob ktory umozliwia latwe dozowanie kosmetyku

Choć nie jest moim ideałem zużyłam dwa opakowania.

Oceniam odcień 11, transparentny choć w odcieniu neutralnego beżu.

+ bardzo korzystna oferta cenowa ok 26 zł, na stoisku Vipery w stosunku do pojemności 15 g produktu
+ puder jest mięciutki i dobrze zmielony
+ przyjemnie pachnie
+ nie robi plam
+ bardzo ładnie wygląda na skórze
+ nie zapycha

+/- matuje cerę na kilka godzin, ale nie daje efektu czystego matu tylko naturalny. lekko satynowy
+/- ciężko używać go w podróży, wieczko jest nakładane, nie przylega ściśle
+/ - w zestawie puszek, którego ja nie używam, ale nadaje uroku wyglądowi pudru, chroni też przed wysypaniem się zawartości

Kupiony w: U konsultantki

Jestem mu wierna :P

Polecam, najlepszy puder jaki miałam i każda koleżanka jaka go wypróbuje też go chce zakupić. Nie mam problemów z tłustą cerą ani też z suchą raczej mam normalną cerę ze strefą T. Puder ma fajny zapach, jest lekki, nakładam go pędzlem nie tą gąbeczką. Wydajny. Nie zapycha porów. Pudry warte przetestowania i troche niedocenione, wszyscy zachwycaja się Golden Rose a ta MARKA tez jest warta uwagi, przynajmniej te produkty do makujażu twarzy pudry i róże.

Słabizna

jestem strasznie rozczarowana tym bardziej, że kupiłam go za grubo ponad 30 zł.
Zacznę od wad, bo wg mnie zalet to on ma niewiele:
-śmieszny puszek, serio nie wiem jak można tego używać, prawdopodobnie stanowi tylko marną dekorację
-koszmarne opakowanie!! w żadnym sypkim pudrze mi się do tej pory nie zdarzyło, żeby produkt aż tak się rozsypywał, pyli się po otwarciu mam go dosłownie wszędzie, połowa z tego co zużyłam wylądowało wszędzie tylko nie na mojej twarzy
-najpierw przesusza, a po godzinie skóra tłusta jakbym się olejem nasmarowała
-zmienia kolor podkładu, delikatnie ale jednak
-wydajność, sporo trzeba go "nawalić"
-cena, no za taką jakość to przesada

mały plusik jedynie za to, że przez godzinę jakoś wygląda na twarzy
ogólnie porażka.

Był to mój pierwszy puder sypki. Okazał się naprawdę fajny, dobrze matowił i utrwalał makijaż. Aplikacja przyjemna i łatwa. Puder świetny ale opakowanie nie do końca, mimo tego, że urocze to nie do końca przemyślane, mianowicie otwiera się bardzo łatwo sam i nie nadaje się do torebki, ale mam na to sposób po prostu przesypać do innego pojemniczka. Idealnie stapia się z cerą.