wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 15:23   #2551
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Tam nawet nie ma żadnych informacji o sklepie... ja bym nie ryzykowała.
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:31   #2552
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
Tam nawet nie ma żadnych informacji o sklepie... ja bym nie ryzykowała.
Zauważyłam gdy szukałam o płatnościach i czasie dostawy. Sklep mi się wyświetlił jak chciałam wygooglować coś o tych kremach BB SCINIC
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 15:35   #2553
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Na większe wyjścia nakładacie też bb czy już raczej podkład?
Od dłuższego czasu nakładam zawsze BB,a ostatnio posmarowałam się podkładem i zaraz miałam ochotę to zmyć...
ja mam tylko BB w chwili obecnej, podkłady wyrzuciłam bo jak tylko poznałam BB to kazdy podklad wydaje sie za ciemny.

Na wieksze wyjscia nakladam mische jako korektor i jakis puder do utrwalenia. u mnie mischa potwornie zapycha, zastanawialam sie kilka dni temu, co mnie tak zapchalo, obstawiam mische PC.

Cytat:
Napisane przez nivka Pokaż wiadomość
Witam. Po dłuższym studiowaniu wątków na wizażu o bb creamach niestety zaraziłam się tą ideą (podobnie miałam z kosmetykami mineralnymi, choć ostatnio trochę mi z nimi przeszło). Stąd właśnie chciałam prosić Was o pomoc w wyborze bb creamu dla skóry jasnej (Fairly Light Neutral z EDM), problematycznej (trądzik i rozszerzone pory), który nie zrobi maski i nie wykończy mojej cery. Moje własne poszukiwania zakończyły się na asianstore ale nie wiem czy dobrz wybrałam, myślę o próbkach:Misha M Perfect Cover (nr 21), Skinfood Peach Sake Pore (light beige), Baviphat Tea Tree, Misha M Vitta M. Nie wiem czy to dobre wybory.
Wszelkie inne azjatyckie specyfiki mogące pomóc w trądziku (mam 24 lata więc nie młodzieńczym mile widziane. Drugie moje pytanie brzmi czy opłaca się kupować na asianstore / lub w jaki sposób można dołączyć do Waszych grupowych zakupów, o których też już czytałam. Proszę Was o radę być może dzięki niej zyskacie kolejną koleżankę uzaleznioną od bb creamów
tez uzywalam fairy light neutral ale nie jestem strasznym bladziochem. Szyje mam straszniue blada wiec prawie zawsze twarz jest delikatnie ciemniejsza Mam podobna cere do Twojej, troche do ukrycia no i te pory

szczerze polecam 2 BB kremy ktore nadaja sie na dzien Skinfood mushrooms #1 i Face Shop Oil Free, obydwa mozna kupic na asianstore. Lioele beyond jest genialny, bardzo go lubie! swietnie kryje a przy tym nie jest cieżki! Swietnie stapia sie ze skora, bo kolor wydaje sie ciemny. I moj faworyt Dr. Jart Silver - wygladza i zweza pory - jako jedyny. I naprawde mocno wierze ze za kilka miesiecy zobacze poprawe

mialam tez te ktore wymieniasz - mischa matte i skinfood peach, nie spodobal mi sie efekt, nawet nie pamietam jak skora po nich wygladala a mialam duze nadzieje co do matu i zwezenia porow

ja zamawialam 2 razy na asianstore, teraz dolaczylam do zamowienia na wizazu i zamowilam 6 albo 7 probek i wyszlo 20 zl wiec sie oplaca. Ale jak napierwszy raz asianstore to fajna sprawa
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2011-11-06 o 15:37
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 16:21   #2554
kate781
Raczkowanie
 
Avatar kate781
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 277
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Jutro spojrzę co można teraz w próbkach dostać, nie mam tylko pojęcia jaki odcień ma Warm peach.
Producent określa go jako podklad do jasnej cery o ciepłym odcienie i chyba ja mam właśnie coś w ten deseń
Szukam BB który nie ma supermocnego krycia, raczej coś lzejszego, bo zle się czuje z taka superkryjaca warstwa na twarzy
kate781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 17:51   #2555
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziś dałam sobie ZAMIAN Gold Caviar i......mat! żaden inny bebuś mi tak dobrze nie zrobił jak tentrochę w róż wpada ale ładnie się stapia jak go się da mało
żeby jeszcze znaleźć idealny korektor
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:14   #2556
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja dziś pomieszałam podkład (Guerlain Lingerie de Peau) z Skinfood Good Afternoon Peach Green Tea i to przyjemna mieszanka
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 18:16   #2557
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziś dałam sobie ZAMIAN Gold Caviar i......mat! żaden inny bebuś mi tak dobrze nie zrobił jak tentrochę w róż wpada ale ładnie się stapia jak go się da mało
żeby jeszcze znaleźć idealny korektor
Tylko pogratulować
U mnie całkiem przyzwoity mat trzyma Lioele Beyond The Solution. Zdziwiłam się, bo nie jest specjalnie rzadki, więc spodziewałam się tłustości.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 19:32   #2558
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

ja znalazłam gdzieś starą próbkę chyba peach sake [rocki- to było to? ] i się zachwycam... jakoś calutki dzień super wygląda. Posypuję pudrem sake i jest super.
Oczywiście tylko kolor nie pasuje... ale buzia jakaś mięciutka z nim.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:54   #2559
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ja znalazłam gdzieś starą próbkę chyba peach sake [rocki- to było to? ] i się zachwycam... jakoś calutki dzień super wygląda. Posypuję pudrem sake i jest super.
Oczywiście tylko kolor nie pasuje... ale buzia jakaś mięciutka z nim.
A co z tym kolorem nie tak? Za ciemny? Nie dopasowuje się? Bo jutro debiut tego kremiku na mojej skórze
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:56   #2560
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny mam na zbyciu nowy Skin79 Intense Classic Balm nieotwierany. Zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie u Zygmusia, ale spróbowałam Lioele Triple i po prostu muszę go mieć! A Intense Classic Balm leży sobie grzecznie na półce
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:03   #2561
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Bo nie poprosiłaś?
no to zygmus... dolicz, jeśli masz...A Lioele Triple?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 20:08   #2562
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam na zbyciu nowy Skin79 Intense Classic Balm nieotwierany. Zamówiłam pełnowymiarowe opakowanie u Zygmusia, ale spróbowałam Lioele Triple i po prostu muszę go mieć! A Intense Classic Balm leży sobie grzecznie na półce
A ile byś chciała za niego?
Czytam właśnie recenzję, brzmi jak ideał dla mnie ale kurczę, nie wiem czy dobrze tak kupować całość w ciemno
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:13   #2563
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
A ile byś chciała za niego?
Czytam właśnie recenzję, brzmi jak ideał dla mnie ale kurczę, nie wiem czy dobrze tak kupować całość w ciemno
Odpisałam na PW co by nie zaśmiecać wątku jeśli któraś z Was jest zainteresowana to piszcie na PW
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:14   #2564
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Tu się nie sprzedaje. Zaraz dostaniecie po warnie.
Na PW, albo na Allegro
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:29   #2565
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
A co z tym kolorem nie tak? Za ciemny? Nie dopasowuje się? Bo jutro debiut tego kremiku na mojej skórze
za ciemny oczywiście
ale dla mnie wszystko ciemne
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:35   #2566
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Hmn... Ciekawe jak będzie spisywał się u mnie...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 21:17   #2567
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny pomożecie mi dobrać odpowiedni krem, juz chcialam zamowic pelnowymiarowe opakowanie, ale nie wiem sama, chyba wolalabym przetestować najpierw....

Cere mam normalną w kierunku do mieszanej.

Z tego co widzę to dobra opinią cieszą się: Missha, Skin 79 Super różowy, i oba Lioele chyba jest zielony i fioletowy tak?

Nie wiem jaki odcień wybrać, normalnie nosze Revlon Color stay 180 -220 .

A to zamowienie grupowe bedzie dopiero zamawiane, czy masz cos juz na stanie?
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 22:34   #2568
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomożecie mi dobrać odpowiedni krem, juz chcialam zamowic pelnowymiarowe opakowanie, ale nie wiem sama, chyba wolalabym przetestować najpierw....

Cere mam normalną w kierunku do mieszanej.

Z tego co widzę to dobra opinią cieszą się: Missha, Skin 79 Super różowy, i oba Lioele chyba jest zielony i fioletowy tak?

Nie wiem jaki odcień wybrać, normalnie nosze Revlon Color stay 180 -220 .

A to zamowienie grupowe bedzie dopiero zamawiane, czy masz cos juz na stanie?
Tego co będzie dla ciebie dobre nikt ci nie powie. Każdy krem ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników - trzeba sprawdzać samemu.

O tym jak zamawiać pisała Zygmuś na poprzedniej stronie

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
,

Jak dołączyć... zajrzeć w arkusze rozbiórkowe - Maski, kremy - pielęgnacja, Rozbierane kremy BB i zajrzeć w odpowiedni wątek
W arkuszach patrzysz co jest wolne, w wątku zamawiasz, wpłacasz i czekasz (róznie, czasami Zygmuś już coś ma, częsciej nie ma, wiec to moze potrwać)
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 08:12   #2569
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tylko pogratulować
U mnie całkiem przyzwoity mat trzyma Lioele Beyond The Solution. Zdziwiłam się, bo nie jest specjalnie rzadki, więc spodziewałam się tłustości.
Ideałem nie jest ale jest dobrze
Lioele Triple jest tak samo dobry

Wczoraj użyłam maski su: dżizaz! z tym nie da się długo wytrzymaćprzez cały czas czułam jakby mi coś bo gębie łaziło brrrrr a efekty? nie powalające
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-07, 09:43   #2570
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Chciałabym sobie zakupić jakiś bb cream. Poczytałam trochę na ich temat tu na wizażu i na blogach. Potrzebuję czegoś do cery raczej normalnej ew. mieszanej, dojrzałej, raczej bezproblemowej, więc nie potrzebuję dużego krycia i w kolorze beżowym z tonami żółtymi. Prawie zdecydowałam się na:
Skin 79 intense classic balm
albo Sunkiller kiss me perfect strong,
myślałam też o Skin 79 Oriental Gold BB Cream ale obawiam się, że na mojej żółtawej twarzy będzie on różowy
Proszę o jakieś sugestie.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 11:27   #2571
migotka1010
Zakorzenienie
 
Avatar migotka1010
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 456
GG do migotka1010
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Tego co będzie dla ciebie dobre nikt ci nie powie. Każdy krem ma tyle samo zwolenników jak i przeciwników - trzeba sprawdzać samemu.

O tym jak zamawiać pisała Zygmuś na poprzedniej stronie


W arkuszach patrzysz co jest wolne, w wątku zamawiasz, wpłacasz i czekasz (róznie, czasami Zygmuś już coś ma, częsciej nie ma, wiec to moze potrwać)


Wiem, że każdy ma inną skóre i każdy inaczej reaguje na kremy. Z reguły u mnie jest tak, że to co większość chwali, pasuje i mi. Dlatego pytałam, czy dobre mam typy.... Mogę prosić o pomoc przy dobrorze koloru... cos jak revlon 180-220
__________________
04.07.2015

[...] i ślubujesz mi uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę [...]



Od jutra się uczę!
migotka1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 13:42   #2572
lukrecja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 198
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

skin79 oriental gold na mojej skórze jest bardzo jasny a po godzinie robi się taki białawy (wyglądam na ciężko chorą ) - nie polecam
lukrecja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:07   #2573
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
Wiem, że każdy ma inną skóre i każdy inaczej reaguje na kremy. Z reguły u mnie jest tak, że to co większość chwali, pasuje i mi. Dlatego pytałam, czy dobre mam typy.... Mogę prosić o pomoc przy dobrorze koloru... cos jak revlon 180-220
A jaki to odcien?
Moze podasz kolorystyke wg MAC ?
Zreszta to i tak wiele nie pomoze, bo trzeba testowac na sobie.
Mi pasuje wiekszosc bb kremow, bo jestem z polki medium wg MAC niby NW 20
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 15:44   #2574
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Elaen, Revlon 180-220 to średni beż, dość ciemny odcień wbrew pozorom. Z brzoskwiniowym (pomarańczowo-różowym) podtonem.
Nawet Missha PC #23 jest jaśniejsza sporo (miałam Revlon 180 i Misshę #23 i Missha jaśniejsza, więc tym bardziej od 220 będzie jaśniejsza).
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:13   #2575
MuffinBaby
Raczkowanie
 
Avatar MuffinBaby
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 165
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jesteście złe. Czytam sobie czytam i.. klik i już zamówiłam kolejny BB cream. Ledwo co dwa BB otworzyłam(nawet tygodnia ich nie mam),a juz kolejny. ZUE ZUE kobiety!!!(to U dla podkreślenia waszego zUa)
__________________
Uśmiechnij się
MuffinBaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:18   #2576
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
Elaen, Revlon 180-220 to średni beż, dość ciemny odcień wbrew pozorom. Z brzoskwiniowym (pomarańczowo-różowym) podtonem.
Nawet Missha PC #23 jest jaśniejsza sporo (miałam Revlon 180 i Misshę #23 i Missha jaśniejsza, więc tym bardziej od 220 będzie jaśniejsza).
To przynajmniej wiadomo, ze ma byc bez wpadajacy w rozowosci... Wiec wszystkie zoltki odpadaja, choc w przypadku bb kremow nigdy nie wiadomo, jak sie dopasuja i wtopia w skore...
Po prstu testowanie, testowanie, testowanie...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:24   #2577
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dzięki za odpowiedzi,chciałam sie dowiedzieć czy tylko ja tak mam bo właśnie też na zdjęciach z fleszem z BB na twarzy wyglądam tak jakoś błyszcząco i trupio choć na żywo tak nie jest
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-11-07 o 16:25
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 16:42   #2578
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Pamiętacie taki BB Holika Aqua Petit Jelly? Kupiłam na ebayu całe opakowanie bo coś mi się kojarzyło, że całkiem fajny był Kiedy już go dostałam, nakładam na twarz i po prostu masakra - włazi to to w pory, na nosie wygląda okropnie, podkreśla suche skórki i zmarszczki, różowe jakieś - normalnie tragedia, musiało mi się chyba pomylić z innym BB. Nakładałam oczywiście palcami jak inne kremy, wklepywałam bo tak zawsze było najlepiej, potem próbowałam pędzelkiem i nic, nadal wyglądałam strasznie. W końcu pomyślałam, że może tę gąbeczkę do nakładania dodali w konkretnym celu, może ten konkretny BB lepiej nakładać gąbeczką a nie palcami - i rzeczywiście, zupełnie inaczej, nic nie wchodzi w pory, nie podkreśla suchych skórek, skóra wygląda ładnie A ja się głupia zastanawiałam po co oni tę gąbeczkę dołożyli
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:21   #2579
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wczoraj użyłam maski su: dżizaz! z tym nie da się długo wytrzymaćprzez cały czas czułam jakby mi coś bo gębie łaziło brrrrr a efekty? nie powalające
Masz i nie masz racji. Ta maska dopiero działa jak zarwiemy kilka nocy pod rząd, kiedy nasza cera stanie się ziemistozielona... . Dopiero wtedy zauważysz prawdziwe jej efekty. Ja ostatnio dużo pracuję nocami (jakkolwiek to nie zabrzmi ), więc mój sen trwa zazwyczaj 3-4h. Maska mnie poratowała, tylko że 1 saszetka wystarcza na max.3 użycia i dawno już się skończyła. A to bąbelkowanie bardzo mi się podobało, ale ja z tych dziwnych jestem
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-07, 18:26   #2580
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Pamiętacie taki BB Holika Aqua Petit Jelly? Kupiłam na ebayu całe opakowanie bo coś mi się kojarzyło, że całkiem fajny był Kiedy już go dostałam, nakładam na twarz i po prostu masakra - włazi to to w pory, na nosie wygląda okropnie, podkreśla suche skórki i zmarszczki, różowe jakieś - normalnie tragedia, musiało mi się chyba pomylić z innym BB. Nakładałam oczywiście palcami jak inne kremy, wklepywałam bo tak zawsze było najlepiej, potem próbowałam pędzelkiem i nic, nadal wyglądałam strasznie. W końcu pomyślałam, że może tę gąbeczkę do nakładania dodali w konkretnym celu, może ten konkretny BB lepiej nakładać gąbeczką a nie palcami - i rzeczywiście, zupełnie inaczej, nic nie wchodzi w pory, nie podkreśla suchych skórek, skóra wygląda ładnie A ja się głupia zastanawiałam po co oni tę gąbeczkę dołożyli
no ja dzisiaj się w nią ubrałam... ale jakoś srednio, nie kryje za mocno, za sucha... coś się stęskniłam za peach sake, ale nie mam już...
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.