"Zniszczone" rzęsy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 02:06   #1
gabra_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3

"Zniszczone" rzęsy...


Mam problem na który nie mogę nigdzie znaleźć pomocy. Jestem załamana.
Chodzi o moje rzęsy - a raczej resztkę która po nich została. Mianowicie, jakiś czas temu moja koleżanka przedłużyła sobie rzęsy metodą 1:1, nie powiem wyglądało to bosko, gęste i długie bez malowania! Znalazłam na Gruponie świetną okazje w moim mieście i bez wahania kupiłam.
OK - gabinet wporządku, z pozoru wszystko ok. Po zabiegu moje "kocie spojrzenie" nie rzuciło mnie na kolana jesli mam byc szczera w tej kwestii, no ale ok pomyślalam - tu sie podmaluje, tam sie podmaluje i bedzie super. Pełna entuzjazmu Pani kosmetyczka zapewniała mnie, że jesli bede odpowiednio dbać rzęsy powinny wytrzymac 2-3 miesiące, zostałam nawet zaproszona na uzupełnianie w niższej cenie - ale mniejsza z tym. Żeby wam nie skłamać bylam je zrobic 9 lutego ( to przeciez nie całe dwa tyg temu!!) a dziś? nie mam ani jednej z tych "cudownych" rzęs... Mało tego - tak zniszczyły moje naturalne (które teraz uważam były niczego sobie, bo gęste, ale średnio długie) że poprostu prawie ich nie widać... Używałam Płyny Micelarnego do demakijażu, nie natłuszczałam ich, nie tarłam oczu, a nawet podczas snu starałam się aby nie miały kontaktu z poduszką. Codziennie wieczorem przy demakijażu wypadło co raz to więcej, nie wiem z czego to wynika - czy z tego że Pani Kosmetyczna odwaliła "fuszere" bo taniej został sprzedany zabieg? - Czy z tego, że moje naturalne rzęsy były za słabe na takie rewolucje...?
Od dwóch dni zaczęłam używać Olejku Rycynowego na rzęsy żeby je trochę wzmocnić, ale nie jestem przekonana co do skuteczności tego specyfiku.

Może macie jakieś sprawdzone odżywki/sera do rzęs które chociaż w małym stopniu odbudują, zregenerują moje rzęsy?
Słyszałam też, że podcinanie końcówek rzęs powoduje ich szybszy wzrost - niestety u mnie to już chyba nie ma co podciąć.

(Przepraszam jeśli wątek o podobnej tematyce się już powtórzył, ale nie mam już siły na szukanie.)
gabra_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:41   #2
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Przyczyną może być i jedno i drugie. Ja miałam przedłużane bardzo profesjonalnie. Na pewno nie mogę zarzucić niczego stylistce. Natomiast rzęsy były coraz słabsze i coraz bardziej wypadały. W końcu zrezygnowałam z przedłużania. Na szczęście. To co mi zostało z moich naturalnych to była masakra. Płakać mi się chciało. Kupiłam odżywkę Revitalash. Po kilku dniach rzęsy przestały wypadać. Był to ogromny sukces. Potem powoli wracały do poprzedniego stanu. Odżywkę używam do dziś i bardzo sobie ją chwalę. Ciągle mam to samo opakowanie, czyli już ponad rok. Ale wydatek na początek jest spory.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:36   #3
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Nie wydaje mi się by to była do końca fuszerka. Wiele kobiet po zagęszczeniu rzęs traci również swoje własne. Niby się wydaje, że doklejona rzęsa jest leciutka, ale ona mimo wszystko obciąża mieszek. Ja miałam zresztą tak samo i oczywiście potwierdziło się, że wszystko co sztuczne niszczy. Tak samo jak jest to z tipsami i żalami, czy też przedłużaniem włosów.

A poza tym, że ja straciłam bardzo dużo swoich rzęs, po zagęszczeniu stało się coś jeszcze. Niektóre rzęsy zaczęły krzywo odrastać. Oczywiście wcześniej o tym słyszałam, ale człowiek jak się na coś napali to zawsze myśli, że jemu to nie grozi.

Co do pielęgnacji po ściągnięciu rzęs...ja w sumie nic nie stosowałam. Po prostu czekałam aż odrosną. Natomiast dobre opinie słyszałam o odżywce do rzęs z Taliki.
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:42   #4
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez gabra_07 Pokaż wiadomość
Mam problem na który nie mogę nigdzie znaleźć pomocy. Jestem załamana.
Chodzi o moje rzęsy - a raczej resztkę która po nich została. Mianowicie, jakiś czas temu moja koleżanka przedłużyła sobie rzęsy metodą 1:1, nie powiem wyglądało to bosko, gęste i długie bez malowania! Znalazłam na Gruponie świetną okazje w moim mieście i bez wahania kupiłam.
OK - gabinet wporządku, z pozoru wszystko ok. Po zabiegu moje "kocie spojrzenie" nie rzuciło mnie na kolana jesli mam byc szczera w tej kwestii, no ale ok pomyślalam - tu sie podmaluje, tam sie podmaluje i bedzie super. Pełna entuzjazmu Pani kosmetyczka zapewniała mnie, że jesli bede odpowiednio dbać rzęsy powinny wytrzymac 2-3 miesiące, zostałam nawet zaproszona na uzupełnianie w niższej cenie - ale mniejsza z tym. Żeby wam nie skłamać bylam je zrobic 9 lutego ( to przeciez nie całe dwa tyg temu!!) a dziś? nie mam ani jednej z tych "cudownych" rzęs... Mało tego - tak zniszczyły moje naturalne (które teraz uważam były niczego sobie, bo gęste, ale średnio długie) że poprostu prawie ich nie widać... Używałam Płyny Micelarnego do demakijażu, nie natłuszczałam ich, nie tarłam oczu, a nawet podczas snu starałam się aby nie miały kontaktu z poduszką. Codziennie wieczorem przy demakijażu wypadło co raz to więcej, nie wiem z czego to wynika - czy z tego że Pani Kosmetyczna odwaliła "fuszere" bo taniej został sprzedany zabieg? - Czy z tego, że moje naturalne rzęsy były za słabe na takie rewolucje...?
Od dwóch dni zaczęłam używać Olejku Rycynowego na rzęsy żeby je trochę wzmocnić, ale nie jestem przekonana co do skuteczności tego specyfiku.

Może macie jakieś sprawdzone odżywki/sera do rzęs które chociaż w małym stopniu odbudują, zregenerują moje rzęsy?
Słyszałam też, że podcinanie końcówek rzęs powoduje ich szybszy wzrost - niestety u mnie to już chyba nie ma co podciąć.

(Przepraszam jeśli wątek o podobnej tematyce się już powtórzył, ale nie mam już siły na szukanie.)
powinny wytrzymac 2-3 miesiące, - do 6 - 8 tygodni ;

Od dwóch dni zaczęłam używać Olejku Rycynowego na rzęsy - z czystym sumieniem polecam kontynuowanie używania olejku. Po 3 tygodniach zauważysz poprawę. Nie ma takiego serum które w dwa dni poprawi kondycję rzęs

Słyszałam też, że podcinanie końcówek rzęs powoduje ich szybszy wzrost - ciekawi mnie gdzie o tym usłyszałaś Rzęsy to inne włosy niż te na głowie. Te na głowie mogą żyć i rosnąć bardzo długo średnio 8 lat, te rzęskowe włoski żyją do 3 miesięcy po czym wypadają i na ich miejsce wyrasta nowa. Czas wzrostu to około tydzień. jak ją przytniesz to będziesz chodziła z "kołeczkami" czekając aż wypadną

Poszukaj stylistki z polecenia , bo przedłużane rzęski są ładne i wygodne a poprawnie przeprowadzony zabieg nie niszczy rzęs
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-02-21 o 14:44
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:12   #5
VanilQ
Rozeznanie
 
Avatar VanilQ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 983
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...m-do-rzes.html Serum do rzęs L'biotica
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ
http://www.poomoc.pl/
VanilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 15:53   #6
Kasia_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Serum do rzęs L'biotica używam od wczoraj z polecenia dwóch koleżanek, jedna twierdzi że wypada jej dużo mniej rzęs, druga że rosną dużo szybciej i widzi znaczną różnice podczas malowania, ale używają go już ok miesiąca
Kasia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:27   #7
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Ja bym została jednak przy tym olejku rycynowym, jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość, a efekty przyjdą.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 21:14   #8
gabra_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
powinny wytrzymac 2-3 miesiące, - do 6 - 8 tygodni ;

Od dwóch dni zaczęłam używać Olejku Rycynowego na rzęsy - z czystym sumieniem polecam kontynuowanie używania olejku. Po 3 tygodniach zauważysz poprawę. Nie ma takiego serum które w dwa dni poprawi kondycję rzęs

Słyszałam też, że podcinanie końcówek rzęs powoduje ich szybszy wzrost - ciekawi mnie gdzie o tym usłyszałaś Rzęsy to inne włosy niż te na głowie. Te na głowie mogą żyć i rosnąć bardzo długo średnio 8 lat, te rzęskowe włoski żyją do 3 miesięcy po czym wypadają i na ich miejsce wyrasta nowa. Czas wzrostu to około tydzień. jak ją przytniesz to będziesz chodziła z "kołeczkami" czekając aż wypadną

Poszukaj stylistki z polecenia , bo przedłużane rzęski są ładne i wygodne a poprawnie przeprowadzony zabieg nie niszczy rzęs

Zdaje sobie sprawę, że nie ma serum które w dwa dni poprawi kondycje moich rzęs, ale teraz na rynku jest mnóstwo tego typu kosmetyków z czego 3/4 nic nie dają - dlatego pytam o jakieś sprawdzone, nie chce wyrzucać pieniędzy.
A jeśli chodzi o podcinanie końcówek rzęs to wyczytałam to w jakimś wątku na tej stronie.

...nie wiem skąd takie "bojowe" nastawienie.
gabra_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 11:11   #9
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez gabra_07 Pokaż wiadomość
Zdaje sobie sprawę, że nie ma serum które w dwa dni poprawi kondycje moich rzęs, ale teraz na rynku jest mnóstwo tego typu kosmetyków z czego 3/4 nic nie dają -

...nie wiem skąd takie "bojowe" nastawienie.

dlatego polecam olej rycynowy jest nie drogi, łatwo dostępny i skuteczny (pod warunkiem regularnego stosowania) ja nakłądam go taką szczoteczką ze starej maskary , wyczyszczoną wcześniej oczywiście ale jak miałaś przedłużane rzęski stylistka powinna Ci dać bądź zaoferować specjalną szczoteczkę do przeczesywania rzęsek. Ja nalałam sobie trochę olejku do kieliszeczka i w łazience w szafeczce sobie stoją i czekają na wieczór. Ja nigdzie się nie wybieram w dzień, to smaruję też z rana. Musisz jednak uważać aby nie dostał się do oka, bo może szczypać
ja dodatkowo piję drożdże co niewątpliwie tez ma wpływ na rzęsy. Jak chcesz poczytać proszę link :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=594094

"bojowe" nastawienie ? nie. Jeżeli tak odczułaś to przepraszam
__________________


Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2012-02-22 o 11:14
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:25   #10
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Ja również polecam Serum L`Biotica. Stosuje go już półtora miesiąca i kurcze widze zmiany ;o
Przede wszystkim bardziej się wywijają ku górze, są jakby dłuższe... Ogólnie się lepiej układają jak są pomalowane... No i tak jakby ich więcej. Więc polecam
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 12:53   #11
numb05
Zadomowienie
 
Avatar numb05
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 230
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

najtańszym i najbardziej naturalnym sposobem będzie olejek rycynowy, więc może na początek? pewnie, że trzeba czekać na efekty, ale na pewno nie będą to pieniądze ( i to jakie, 2 zł?) wyrzucone w błoto, ja zawsze mam trochę rezerwy do tych "kupnych", a mam tu na myśli chemicznych odżywek, bo nigdy nie masz pewności że na Tobie zadziałają równie dobrze, a olejek? krzywdy sobie nie zrobisz
__________________
Playing it safe is the most popular way to fail.

W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin.
Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
numb05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 13:32   #12
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Sprawdzony i 100% skuteczny sposób- sama wypróbowałam i nadal używam.
Revitalash Advanced

Tylko sprawa nieco droga bo w zależności od pojemności koszt od 250 do ponad 300 pln.
Zapewniam jednak, że nawet ta mniejsza objętość wystarcza na wiele miesięcy. Ja na razie tej mniejszej używam już od listopada i nadal mam ( a w zapasie już kupione większe opakowanie).
Skuteczne w 100% mam dużo gęstsze i dłuższe rzęsy. Ale dodam, że w taki w miarę " rozsądny sposób". Tzn. nie sięgają mi nagle czoła, jednak w porównaniu z moimi naturalnymi znacznie się wydłużyły.
Polecam
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:40   #13
gabra_07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Sprawdzony i 100% skuteczny sposób- sama wypróbowałam i nadal używam.
Revitalash Advanced

Tylko sprawa nieco droga bo w zależności od pojemności koszt od 250 do ponad 300 pln.
Zapewniam jednak, że nawet ta mniejsza objętość wystarcza na wiele miesięcy. Ja na razie tej mniejszej używam już od listopada i nadal mam ( a w zapasie już kupione większe opakowanie).
Skuteczne w 100% mam dużo gęstsze i dłuższe rzęsy. Ale dodam, że w taki w miarę " rozsądny sposób". Tzn. nie sięgają mi nagle czoła, jednak w porównaniu z moimi naturalnymi znacznie się wydłużyły.
Polecam
Dziś właśnie rozmawiałam z moją mamą na temat tej odżywki bo wynalazła w którejś gazecie, że podobno dobra. Raz trafiłam na nią na allegro ale w cenie około 135 zł... ale doszłam do wniosku że bezpieczniej byłoby kupić ją w drogerii. Boje się że na allegro może być jakaś "podróba".
A Ty gdzie kupowałaś?

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość
ja dodatkowo piję drożdże co niewątpliwie tez ma wpływ na rzęsy. Jak chcesz poczytać proszę link :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=594094
przeczytała, dzięki za link.
Od jutra zaczynam pić drożdże w takim razie.
gabra_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:29   #14
Polarna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Hej, ja z natury mam krótkie, słabe a co najgosze bardzo cienkie rzęsy. Raz je przedłużyłam-efekt opłakany (kosmetyczka stwierdziła, że przy moich rzęsach to i tak sukces). Mogę Ci polecić odżywkę, która naprawdę działa (przynajmniej na mnie) ale na efekty będziesz musiała z 10 tygodni poczekać. Nazywa się ILashXtender, można ja zamówić przez neta.
Polarna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 12:37   #15
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

taka niebieska odzywka z natury jest niezla ok 10zł,ja bylam zadowolona.Secret cos tam sie nazywa
i jest tez jakis kremdo rzes l'biotica tez niezly chyba,planuje kupic wlasnie
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 11:45   #16
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

ja Revitalash'a akurat zawsze kupowałam z ich oficjalnej strony tzn:
http://www.revitalash.com.pl/
i jak chcesz coś kupić to przekierowuje Cię do ich sklepu, ale widziałam, że jest jeszcze drugi sklep na netcie w którym to mają:

http://www.sklepestetyka.pl/ext/prod...FUG_3godjQtuOg

Ale szczerze mówiąc może są jeszcze w innych sklepach, tylko ja po prostu wolałam w tym oficjalnym kupić
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:44   #17
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez gabra_07 Pokaż wiadomość
Mam problem na który nie mogę nigdzie znaleźć pomocy. Jestem załamana.
Chodzi o moje rzęsy - a raczej resztkę która po nich została. Mianowicie, jakiś czas temu moja koleżanka przedłużyła sobie rzęsy metodą 1:1, nie powiem wyglądało to bosko, gęste i długie bez malowania! Znalazłam na Gruponie świetną okazje w moim mieście i bez wahania kupiłam.
OK - gabinet wporządku, z pozoru wszystko ok. Po zabiegu moje "kocie spojrzenie" nie rzuciło mnie na kolana jesli mam byc szczera w tej kwestii, no ale ok pomyślalam - tu sie podmaluje, tam sie podmaluje i bedzie super. Pełna entuzjazmu Pani kosmetyczka zapewniała mnie, że jesli bede odpowiednio dbać rzęsy powinny wytrzymac 2-3 miesiące, zostałam nawet zaproszona na uzupełnianie w niższej cenie - ale mniejsza z tym. Żeby wam nie skłamać bylam je zrobic 9 lutego ( to przeciez nie całe dwa tyg temu!!) a dziś? nie mam ani jednej z tych "cudownych" rzęs... Mało tego - tak zniszczyły moje naturalne (które teraz uważam były niczego sobie, bo gęste, ale średnio długie) że poprostu prawie ich nie widać... Używałam Płyny Micelarnego do demakijażu, nie natłuszczałam ich, nie tarłam oczu, a nawet podczas snu starałam się aby nie miały kontaktu z poduszką. Codziennie wieczorem przy demakijażu wypadło co raz to więcej, nie wiem z czego to wynika - czy z tego że Pani Kosmetyczna odwaliła "fuszere" bo taniej został sprzedany zabieg? - Czy z tego, że moje naturalne rzęsy były za słabe na takie rewolucje...?
Od dwóch dni zaczęłam używać Olejku Rycynowego na rzęsy żeby je trochę wzmocnić, ale nie jestem przekonana co do skuteczności tego specyfiku.

Może macie jakieś sprawdzone odżywki/sera do rzęs które chociaż w małym stopniu odbudują, zregenerują moje rzęsy?
Słyszałam też, że podcinanie końcówek rzęs powoduje ich szybszy wzrost - niestety u mnie to już chyba nie ma co podciąć.

(Przepraszam jeśli wątek o podobnej tematyce się już powtórzył, ale nie mam już siły na szukanie.)
Po pierwsze nigdy przenigdy nie kupuj takich okazji na gruponie. Nie myśl że za 100zł czy 200zł będziesz miała założone rzęsy dobrej firmy doklejane klejem z najwyższej półkii a nie takim kupionym na allegro za 20zł który jest na bazie kleju superglue.
Po drugie bardzo łatwo źle założyć rzęsy. Potrzeba dużo praktyki aby idelanie nakładać rzęsy, tak aby sztuczna rzęsy była idealnie 1-2 mmm od powieki aby klej absolutnie nie dotykal powieki,aby nie uszkodził mieszka itd Oczywiscie sztuczna rzęsa musi być doklejona tylko i wyłącznie do jednej naszej rzęsy a bardzio często zdarza się że pseudo kosmetyczki doklejają jak leci i w ten sposób niszczą naturalne rzęsy.
Po 3 efekt zagęszczonych rzęs nigdy nie będzie trwać 2-3 miesiące. Max to 3 tygodnie, po tym czasie należy uzupelnić. Nasze naturalne rzęsy żyją ok 2 miesięcy. Sztuczną rzęsę przyklejamy do dorosłej rzęsy (aby wytrzymała ciężar sztuczne), ta dorosła jest w wieku ok 2 -5 tygodni. Kiedy osiagnie wiek w ktorym ma wypasc, wypada razem ze sztuczna a na jej miejsce rośnie nowa. I do tej nowej właśnie w czasie uzupełniania doklejamy kolejną sztuczną. Cykl wzrostu i wypadania rzęs jest zachowany i dobrze = profesjonalnie wykonana usługa na renomowanej firmie nie powoduje uszkodzenia i zniszczenia naszych rzęs.
Po 4 ważna jest nasza pielęgnacja rzęs. Niestety używałaś płynu micelarnego którego nie wolno stosować przy rzęsach sztuchnych, tak samo jak nie wolno używać do demakijażu płunów dwufazowych. Są do kupienia specjalne płyny które są obojetne dla kleju który łączy rzęsy.
Po 5 - przy dobrze wykonanej usłudze powinnaś hmm... paść z zachwytu patrząc w lusterko
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 21:47   #18
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Witam, wrzuciłam to pytanie na inny wątek, ale nikt mi nie odpowiada, wiec moze skorzystam z pytania ktore dotyczy w sumie rzęs. Moze byłby ktoś miły mi dpowiedziec na moje pytanie?
Bo juz od dawna zastanawiam sie nad zrobieniem sobie rzęs, ale niestety nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi polecić gabinet. Wiem, ze porządny zabieg nie kosztuje mało. Jestem z Mielca i natknęłąm się na strone internetową, na której opisuja zzabieg przedluzania rzęs.
http://www.geisha-kosmetyka.pl/przed...eszczanie-rzes
Czy byłaby ktoraś z Was miła i zajrzała czy to dobrze wygląda? Zabieg kosztuje 250 zł... uzupelnianie od 35 wiec nie mało.. naprawde nie chciałabym tej kasy wyrzucić w błoto.

A moje 2 pytanie, co w takim razie z makijazem? Mam na mysli, cienie, eyeliner.. bo co tu ukrywac lubie sobie cos czasami zmalowac... a ja mam nawyk zmywania wszystkiego jakims żelem do twarzy np. Garnier. Wiem, ze nie mozna uzywac nic na bazie tłuszczów, dobrze pisze?
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:01   #19
Malinka201
Przyczajenie
 
Avatar Malinka201
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez Polarna1 Pokaż wiadomość
Hej, ja z natury mam krótkie, słabe a co najgosze bardzo cienkie rzęsy. Raz je przedłużyłam-efekt opłakany (kosmetyczka stwierdziła, że przy moich rzęsach to i tak sukces). Mogę Ci polecić odżywkę, która naprawdę działa (przynajmniej na mnie) ale na efekty będziesz musiała z 10 tygodni poczekać. Nazywa się ILashXtender, można ja zamówić przez neta.
Hej, a możesz jeszcze podać link do ich strony?Na pewno dobrze napisałaś nazwę, bo nie mogę znaleźć;-(
Malinka201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-04, 00:11   #20
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

podbijam
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:01   #21
_Ciastko_
Rozeznanie
 
Avatar _Ciastko_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 981
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
Witam, wrzuciłam to pytanie na inny wątek, ale nikt mi nie odpowiada, wiec moze skorzystam z pytania ktore dotyczy w sumie rzęs. Moze byłby ktoś miły mi dpowiedziec na moje pytanie?
Bo juz od dawna zastanawiam sie nad zrobieniem sobie rzęs, ale niestety nie mam nikogo znajomego kto mógłby mi polecić gabinet. Wiem, ze porządny zabieg nie kosztuje mało. Jestem z Mielca i natknęłąm się na strone internetową, na której opisuja zzabieg przedluzania rzęs.
http://www.geisha-kosmetyka.pl/przed...eszczanie-rzes
Czy byłaby ktoraś z Was miła i zajrzała czy to dobrze wygląda? Zabieg kosztuje 250 zł... uzupelnianie od 35 wiec nie mało.. naprawde nie chciałabym tej kasy wyrzucić w błoto.

A moje 2 pytanie, co w takim razie z makijazem? Mam na mysli, cienie, eyeliner.. bo co tu ukrywac lubie sobie cos czasami zmalowac... a ja mam nawyk zmywania wszystkiego jakims żelem do twarzy np. Garnier. Wiem, ze nie mozna uzywac nic na bazie tłuszczów, dobrze pisze?
Ja na Twoim miejscu bym tam nie poszla. Dlaczego?? Po pierwsze ta cena za usupelnianie. 35 zl to minimalny koszt produktow renomowanej firmy a gdzie koszt za czas, wykonanie uslugi itp. Po drugie...widze na jej stronie ze niektore zdjecia sa sciagniete ze strony Xtreme Lashes...czyli to jest zwykla kopia a nie jej wykonanie. Nie podala firmy na jakiej pracuje, mozliwe ze kupuje rzesy i przede wszystkim klej na allegro-strach sie bac.
Wejdz na moj link na dole strony i zobaczysz efekt mojej pracy (na zadnym zdjeciu PO nie ma tuszu do rzes).

Pytasz sie tez o makijaz. Mozna spokojnie malowac sie, robic kreske, tuszowac dodatkowo rzeski (same koncowki) - ale tylko tuszem wodoodornym. Ja zawsze zmywam twarz (i makijaz) za pomoca zelu do mycia twarzy, i spokojnie takie "cos" rzeski wytrzymuja - ale tylko wtedy jak sa dobrze zalozone na bazie dobrego kleju.
__________________
28.03.2011r - Laura
27.10.2004r - Kacper

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-04, 21:27   #22
fiska
Zakorzenienie
 
Avatar fiska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 104
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

tam chyba pisze od 35 zł, ale tak czy siak dziekuje Ciastko za odpowiedź, rozglądnę się jeszcze za jakimś innym salonem
__________________
PODPISZ SIĘ I POMÓŻ!!!!
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 13:46   #23
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

uwierz mi, że olejek rycynowy to idealne serum

ja sobie nadpaliłam rzęsy przypadkiem od palnika, straciłam połowę długości, smarowałam olejkiem, odrosły i to jakie ładne
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 20:34   #24
Malinka201
Przyczajenie
 
Avatar Malinka201
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Co do olejku rycynowego, to przeglądając inne fora i wątki zauważyłam że zdania są podzielone...ja niestety również nie należę do entuzjastek tego specyfiku po pierwsze:-żadna albo niewielka skuteczność
po drugie: u mnie strasznie podrażniał oko i dookoła niego
po trzecie: nasilone wypadanie i tak słabych rzęs
Ale wiem że są osoby, które go sobie bardzo chwalą ;-))
Więc chyba co dla kogo najlepsze;-))
Malinka201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:22   #25
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez Malinka201 Pokaż wiadomość
Co do olejku rycynowego, to przeglądając inne fora i wątki zauważyłam że zdania są podzielone...ja niestety również nie należę do entuzjastek tego specyfiku po pierwsze:-żadna albo niewielka skuteczność
po drugie: u mnie strasznie podrażniał oko i dookoła niego
po trzecie: nasilone wypadanie i tak słabych rzęs
Ale wiem że są osoby, które go sobie bardzo chwalą ;-))
Więc chyba co dla kogo najlepsze;-))

to można innym olejkiem spróbować np. lnianym, jojoba, makadamia

większość preparatów dostępnych w drogeriach nie zawiera nic odżywczego, także bez sensu wydawać na to pieniądze

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...wi-i-rzes.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...a-do-rzes.html

te dwa sa godne uwagi
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 17:24   #26
Malinka201
Przyczajenie
 
Avatar Malinka201
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Dzięki za info., na pewno wypróbuję te produkty, bo jestem maniaczką pięknych rzęs, a od niedawna również ich posiadaczką ;-). Wszystko dzięki pewnemu specyfikowi, który zagęścił, przyciemnił a przede wszystkim wydłużył moje rzęski. "Zwykłych" odżywek będę używać jako zamienników ;-))
Malinka201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 10:14   #27
boom16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Mam problem ;/ Mam nadzieję że pomożecie. Sprawa wygląda tak, że mam bardzo zniszczone rzęsy. Nie chodzi mi tu o długość tylko o gęstość. Moje oczy zupełnie inaczej wyglądają. Kiedyś miałam nawet ładne oczy , a teraz tylko nimi strasze. Wydaje mi się że wypadły mi przez mascare wodoodporną. Malowałam się nią codziennie i nie zmywałam bo nie mogłam nie mając żadnych odpowiednich płynów do zmywania makijażu wodoodpornego. No więc krótko mówiąc zaniedbałam moje rzęsy i teraz bardzo żałuję. Moje oczy wyglądają naprawdę źle. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale na górnej powiece tam gdzie są (powinny być) rzęsy mam taki biały łuk . Ten łuk znajduję się tak bardziej na dole, a na górze jeszcze jest pare włosków.
Dodam jeszcze, że maluje rzęsy codziennie tylko nie w weekendy. Teraz mam zamiar się nie malować przez całe wakacje i mam nadzieję, że to pomoże.. ;/ I stosowalam odżywke revitalash , przyniosła spektakularne efekty w długości rzęs ale nie w gęstości. Błagam was dziewczyny pomóżcie mi bo już nie wiem co robić. ;<
boom16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 16:15   #28
Polarna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 13
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Cytat:
Napisane przez boom16 Pokaż wiadomość
Mam problem ;/ Mam nadzieję że pomożecie. Sprawa wygląda tak, że mam bardzo zniszczone rzęsy. Nie chodzi mi tu o długość tylko o gęstość. Moje oczy zupełnie inaczej wyglądają. Kiedyś miałam nawet ładne oczy , a teraz tylko nimi strasze. Wydaje mi się że wypadły mi przez mascare wodoodporną. Malowałam się nią codziennie i nie zmywałam bo nie mogłam nie mając żadnych odpowiednich płynów do zmywania makijażu wodoodpornego. No więc krótko mówiąc zaniedbałam moje rzęsy i teraz bardzo żałuję. Moje oczy wyglądają naprawdę źle. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale na górnej powiece tam gdzie są (powinny być) rzęsy mam taki biały łuk . Ten łuk znajduję się tak bardziej na dole, a na górze jeszcze jest pare włosków.
Dodam jeszcze, że maluje rzęsy codziennie tylko nie w weekendy. Teraz mam zamiar się nie malować przez całe wakacje i mam nadzieję, że to pomoże.. ;/ I stosowalam odżywke revitalash , przyniosła spektakularne efekty w długości rzęs ale nie w gęstości. Błagam was dziewczyny pomóżcie mi bo już nie wiem co robić. ;<
Hej, mogę Ci polecić Eye Lash Extender, mi bardzo wzmocniła rzęsy (ciągle wypadały), zaczęły też rosnąć nowe..czy zagęściła???trudno powiedzieć, na pewno wzmocniła i wydłużyła. Myslę że jak bedziesz stosować jakąś dobrą odżywkę i dasz im odpocząć od mascary to ich kondycja się poprawi ;-))trzymam kciuki!
Polarna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 12:04   #29
sarna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Witam,
w jakiej cenie nabyłaś Eye Lash Extender? Po jakim czasie zaobserwowałaś efekty? Jaka jest pojemność produktu? Czy na opakowaniu podają skład? Jest tam bimatoprost?
Będę wdzięczna za odpowiedź. Stosuję Rapidlash od 7 tygodni, wydaje mi się, że przez to wypadają mi rzęsy, po kilka dziennie, wcześniej nie aż tak dużo. Może to też dlatego, że używałam Lumiganu, okulistka stwierdziła u mnie jaskrę, teraz inny lekarz kazał mi odstawić krople, może to jest powodem wypadania (nie wkraplam Lumiganu od połowy marca, czyli od około 3 m-cy).
sarna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 00:34   #30
List_Waw
Raczkowanie
 
Avatar List_Waw
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: "Zniszczone" rzęsy...

Ja polecam zdecydowanie odżywkę RevitaLash. Jak byście miały jakieś pytania to śmiało piszcie. U mnie efekt jest rewelacyjny
List_Waw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 22:52:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.