Primark w Polsce? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 12:01   #1
MiodziOwa
Raczkowanie
 
Avatar MiodziOwa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Smile

Primark w Polsce?


Witam wiem że aktualnie nie ma Primarku w Polsce, ale moze slyszeliscie ze moze w koncu cos ruszy w tym kierunku?

Osobiscie bardzo lubie ubrania tej marki, niestety na allegro nie ma wielu rzeczy. Gdzie kupujecie rzeczy tej marki, oprocz allegro?
Albo oglądacie nowe kolekcje?
Z gory dziekuje za odpowiedz

Poszukuje tej torebki, na allegro dostepna jest za 100 zl, czy moze wiecie gdzie dostane ją taniej? Zaluje ze nie kupiłam jej w tamtym roku, była o wiele tansza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0607.jpg (53,5 KB, 90 załadowań)
__________________
-gra na gitarze ,status -Raczkowanie
szlifuje angielski
-zapuszczam włosy, przede wszystkim dbam!
-szerokie zainteresowanie: muzyka,taniec, fotografia, moda i wizaz, ksiazki, zjawiska paranormalne,fotomodeling , zwierzęta

28.10.2011 <3
MiodziOwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:03   #2
thecherrynaomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 22
Dot.: Primark w Polsce?

Niestety o ile wiem Primark nie ma zamiaru wprowadzać swoich sklepów do Polski. Również bardzo lubię ten sklep, szczególnie za bardzo niskie ceny ale na razie pozostaje nam tylko jeździć do Londynu i tam zaopatrywać się w te skarby. Lubię kupować na allegro ale wielu sprzedawców przesadza z cenami...
__________________
Zapraszam na mój kanał o louis vuitton, ysl itd
https://www.youtube.com/user/TheCherryNaomi
thecherrynaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:05   #3
MiodziOwa
Raczkowanie
 
Avatar MiodziOwa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez thecherrynaomi Pokaż wiadomość
Niestety o ile wiem Primark nie ma zamiaru wprowadzać swoich sklepów do Polski. Również bardzo lubię ten sklep, szczególnie za bardzo niskie ceny ale na razie pozostaje nam tylko jeździć do Londynu i tam zaopatrywać się w te skarby. Lubię kupować na allegro ale wielu sprzedawców przesadza z cenami...

napisałaś ze jezdzisz do Londynu i tam kupujesz wiec ja mam do Ciebie pytanie jezdzisz tam tylko na zakupy? na jeden dzien? Czy zatrzymujesz sie gdziesz? ile taka przyjemnosc kosztuje? moze to głupie pytanie, jesli tak to przepraszam
__________________
-gra na gitarze ,status -Raczkowanie
szlifuje angielski
-zapuszczam włosy, przede wszystkim dbam!
-szerokie zainteresowanie: muzyka,taniec, fotografia, moda i wizaz, ksiazki, zjawiska paranormalne,fotomodeling , zwierzęta

28.10.2011 <3
MiodziOwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:26   #4
Czytak
Raczkowanie
 
Avatar Czytak
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 202
Dot.: Primark w Polsce?

Primark jest w Berlinie, zawsze to bliżej od UK autostradą w mig się dojdzie
__________________

Czytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:34   #5
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Primark w Polsce?

Też lubie Primark ale ceny na allegro to przesada. Wiem że jeden sklep jest też w Niemczech, we Frankfurcie, asortyment troche mniejszy ale zawsze to bliżej niż w Anglii.
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:57   #6
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Primark w Polsce?

też lubię ten sklep , ale tylko w UK go lubię w Polsce bym go pewnie nie polubiła
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 13:32   #7
MiodziOwa
Raczkowanie
 
Avatar MiodziOwa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Primark w Polsce?

mam pytanie do was, na allegro dostepna jest torba, o ktorej wspominałam,wyzej,tylko ze na roznych aukcjach zdjęcie wyglada inaczej, czy to ta sama torba? Nie chce zeby była taka błyszcząca
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dsc01800prosonsoft.jpg (92,7 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torebka5.jpg (70,0 KB, 60 załadowań)
__________________
-gra na gitarze ,status -Raczkowanie
szlifuje angielski
-zapuszczam włosy, przede wszystkim dbam!
-szerokie zainteresowanie: muzyka,taniec, fotografia, moda i wizaz, ksiazki, zjawiska paranormalne,fotomodeling , zwierzęta

28.10.2011 <3

Edytowane przez MiodziOwa
Czas edycji: 2012-09-06 o 13:33
MiodziOwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 14:59   #8
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Primark w Polsce?

to nie jest ta sama torba, różni się przeszyciami
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 15:06   #9
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Primark w Polsce?

Autorko, ta torebka, którą pokazałaś w pierwszym poście jest owszem, bardzo ładna, ale nie polecam jej- moja koleżanka ją kupiła i rozleciała jej się bardzo szybko (ten złoty element- zapięcie poszedł). Może miała jakiś wadliwy egzemplarz
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 15:38   #10
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Primark w Polsce?

Podejrzewam, że to wina zapięcia. Noszę tę torebkę☠od ponad roku. Jest bardzo pakowna więc dobrze spisała się jako torba dla studentki, jak również jako torba na zakupy, gdy nie miałam przy sobie zwykłej torby na zakupy
Po roku czasu mogę śmiało powiedzieć, że ma niewielkie ślady noszenia.
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 16:57   #11
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Czytak Pokaż wiadomość
Primark jest w Berlinie, zawsze to bliżej od UK autostradą w mig się dojdzie
A czy ceny są równie atrakcyjne, co w UK?
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 18:21   #12
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Krafcik Pokaż wiadomość
też lubię ten sklep , ale tylko w UK go lubię w Polsce bym go pewnie nie polubiła
Podejrzewam że w Polsce ceny byłyby baaardzo wywindowane.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:37   #13
BeatriceM
Zakorzenienie
 
Avatar BeatriceM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 293
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Podejrzewam że w Polsce ceny byłyby baaardzo wywindowane.
w niemczech są takie jak w anglii, więc czemu w polsce miałyby być wyższe?
__________________
bloguję i ja, czyli moje zakupowe doświadczenia
recenzuję koreańskie i naturalne kosmetyki

wymieniam kosmetyki
BeatriceM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:41   #14
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Primark w Polsce?

tez bym chetnie znow kupila taka torebke, mam ja od ponad roku i rozlecailo sie zapiecie i urywaja paski,ale ją uwielbiam
Nigdzie juz takich nie moge znalezc, w galeriach lansuje sie juz zupełnie inne
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 18:44   #15
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez BeatriceM Pokaż wiadomość
w niemczech są takie jak w anglii, więc czemu w polsce miałyby być wyższe?
Tak mi się wydaje, że będą wyższe. W Polsce lubią wciskać kity i windować ceny.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 22:14   #16
MiodziOwa
Raczkowanie
 
Avatar MiodziOwa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 40
Dot.: Primark w Polsce?

Znalazłyście moze cos ciekawego od Atmosphere do kupienia na allegro?
__________________
-gra na gitarze ,status -Raczkowanie
szlifuje angielski
-zapuszczam włosy, przede wszystkim dbam!
-szerokie zainteresowanie: muzyka,taniec, fotografia, moda i wizaz, ksiazki, zjawiska paranormalne,fotomodeling , zwierzęta

28.10.2011 <3
MiodziOwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 08:39   #17
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
A czy ceny są równie atrakcyjne, co w UK?
tak, sadze, ze cennik jest taki sam.wiadomo, ze waluta inna,ale raczej nie widać jakiejś dużej różnicy w cenach.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:28   #18
Czytak
Raczkowanie
 
Avatar Czytak
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 202
Dot.: Primark w Polsce?

Nie ma większej różnicy cenowej pomiędzy Primarkiem w UK a tym w De, gdyby był Primark w PL to już widzę jakie sceny by tam się działy wyrywanie ciuszków etc. Sądzę, że ceny w PL byłyby wyższe, jak wszystko w PL, nie wyobrażam sobie sales w polskim Primarku, to co w UK jest na wyprzedażach za 1 funciaka w PL nie kosztowałoby ani 1 zł, ani 5 zł, tylko z 20 zł
__________________

Czytak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 20:46   #19
classic_chic
Zadomowienie
 
Avatar classic_chic
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: L.A.
Wiadomości: 1 904
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Czytak Pokaż wiadomość
Primark jest w Berlinie, zawsze to bliżej od UK autostradą w mig się dojdzie
ściślej rzecz ujmując w Berlinie są 2 Primarki, byłam w jednym z nich i wybór jest ogromny. jeden sklep wielkości 10 New Yorkerów
__________________
56-57-58-59-60-61-62-63-64-65-66
classic_chic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-20, 21:09   #20
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Czytak Pokaż wiadomość
Nie ma większej różnicy cenowej pomiędzy Primarkiem w UK a tym w De, gdyby był Primark w PL to już widzę jakie sceny by tam się działy wyrywanie ciuszków etc. Sądzę, że ceny w PL byłyby wyższe, jak wszystko w PL, nie wyobrażam sobie sales w polskim Primarku, to co w UK jest na wyprzedażach za 1 funciaka w PL nie kosztowałoby ani 1 zł, ani 5 zł, tylko z 20 zł
I trafią do nas rzeczy gorszej jakości !....
Ojj tez bym chciała, zeby był Primark w Polsce. U mnie w mieście Pani prowadziła sklep z ubraniami Atmosphere, Lonsdale itp. (miala rodzine w Anglii i jej przysylali) Niestety padła...nie mogę tego uboleć
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 21:16   #21
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Też lubie Primark ale ceny na allegro to przesada. Wiem że jeden sklep jest też w Niemczech, we Frankfurcie, asortyment troche mniejszy ale zawsze to bliżej niż w Anglii.
Teraz podobno otworzyli w Norymberdze.
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 13:26   #22
aga8418
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Primark w Polsce?

też lubię ciuchy z primarku... jak tam pierwszy raz weszłam to nie wiedziałam gdzie mam iść tyle fajnych rzeczy i takich tanich, niestety szwagier z rodziną zjechali z Anglii i się skończyło.
ale mam dla Was pocieszenie właśnie byłam na weekend w Austrii i otwarli tam w Wiedniu Primark jakiś czas temu!!!! a to bliziutko
aga8418 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 23:57   #23
gretastyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: London
Wiadomości: 16
Wszystko prawda tylko ze w Anglii a najlepsze kolekcje i najtaniej. A np.w Hiszpanii calkiem inne, sloneczne i kolorowe co Angol by nie chetnie kupil.

Czytam o tym Primarku w Pl w roznych zrodlach i pisza do mnie dziewczyny ale jednak wszedzie jest rozny asortyment. Najtaniej maja w Anglii a pozostale kraje maja tanio ale juz nie tak fajne ciuchy jak w Anglii. Tam rzuca pare tych samych , ale pozniej np.pisze do mnie kolezanka z Hiszpanii, ze byla w Barcelonie w Prim. i w ogole takiej np.sukienki nie widziala..a byla w tym czasie co Ja sobie kupilam.
Albo byl Kumpel na Oxfordzie i nie mieli takiej koszulki jak na Tooting
Takze, wszystko pod dana spolecznosc , kulture , kraj, a nawet i prowincje Wiec w tej sieci niestety nie ma tak jak w H&M gdzie ten sam sweterek byl u mnie w galerii w miescie rodzinnym a za tydz w Kolonii w Niemczech go widzialam tyle, ze przeliczony na Euro I jak sobie Dziewczyny cos nie kupice w Primarku juz, teraz , zaraz jak Wam sie podoba to graniczy z cudem, ze to kupicie kiedys...bo nieraz juz jechalam za2 dni po torbeke na zamowienie a tu lipa Ruch ludzi ja wykupil, za tydz i pozniej juz takiej na oczy nie widzialamNa koniec zostaja tylko tzw.szmaty

Ciesz sie bo pomoglam tu jednej dziewczynie zamowic sukienki ze strony angielskiej.Nie bylo ich juz w Primarku , ale byly tamMam nadzieje, ze otrzyma jej w Pon. i bedzie rownie zadowolona jak Ja

Jesli ktos cos chce to juztro jade ost.raz przed urlopem do Primarku! Pisac na priv

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-02 o 15:28
gretastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 20:56   #24
ModnaPsotka
Przyczajenie
 
Avatar ModnaPsotka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 1
Dot.: Primark w Polsce?

Niestety sklepów Primark w Polsce nie ma i raczej nie prędko zagoszczą w naszym kraju. Primark rozwija sieć w Europie Zachodniej - a na to potrzeba czasu, gdyż tam jeszcze nie jest obecny we wszystkich krajach. Europa Wschodnia pewnie będzie naturalnym kierunkiem za kilka lat dla tej sieci. Na szczęście odzież można bez problemu znaleźć w sieci np. na Allegro. Powstają też sklepy internetowe specjalizujące się w sprzedaży ciuchów Atmosphere z Primarka, więc jakaś alternatywa jest
ModnaPsotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 06:28   #25
gretastyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: London
Wiadomości: 16
Masz racje sklepy sa internetowe,ale duza czesc ma ciuchy bo maStare ,przecenione kolekcje Atmosphere i na tym chca zarobic bo nowe fajne ciuchy sa zawsze drozsze i trzeba dlugo poczekac nie raz by stanialy a czasem nawet nie tanieja

Jedna dziewczyna tu wczesniej zadala pytanie Czy ogladamy nowe kolekcje Ja szczegolnie jestem w temacie.Srednio 3x w tygodniu

np.teraz sa takie wzory norweskie bardzo ladne ciuszki


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-10-02 o 15:29 Powód: łaczenie postów
gretastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:07   #26
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez Czytak Pokaż wiadomość
Nie ma większej różnicy cenowej pomiędzy Primarkiem w UK a tym w De, gdyby był Primark w PL to już widzę jakie sceny by tam się działy wyrywanie ciuszków etc. Sądzę, że ceny w PL byłyby wyższe, jak wszystko w PL, nie wyobrażam sobie sales w polskim Primarku, to co w UK jest na wyprzedażach za 1 funciaka w PL nie kosztowałoby ani 1 zł, ani 5 zł, tylko z 20 zł
Wg mnie ceny są różne, ja mam porównanie z Londynem, Wiedniem i Berlinem - nie to, że moje ulubione spodnie kupię tylko w Wiedniu, to jeszcze ceny naprawdę potrafią się różnić. Byłam w tym roku w Londynie, za miesiąc byłam w Berlinie i porównywałam niektóre rzeczy. Wiadomo, skarpetki czy popularna bielizna jest w podobnych cenach.
Poza tym Polki mogą łatwo i tanio dolecieć do Dortmundu, gdzie też jest Primark. Da się zorganizować wylot jednodniowy Bilety można ustrzelić już za 4 dyszki (wiosna 2013 z Katowic) w obie strony.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 14:54   #27
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wg mnie ceny są różne, ja mam porównanie z Londynem, Wiedniem i Berlinem - nie to, że moje ulubione spodnie kupię tylko w Wiedniu, to jeszcze ceny naprawdę potrafią się różnić. Byłam w tym roku w Londynie, za miesiąc byłam w Berlinie i porównywałam niektóre rzeczy. Wiadomo, skarpetki czy popularna bielizna jest w podobnych cenach.
Poza tym Polki mogą łatwo i tanio dolecieć do Dortmundu, gdzie też jest Primark. Da się zorganizować wylot jednodniowy Bilety można ustrzelić już za 4 dyszki (wiosna 2013 z Katowic) w obie strony.

Ceny są różne Mam też przykład, słynny płaszcz (wzorowany na szeszłorocznych zarowych) w UK 25 funtów w DE 40 euro. Łatwo sobie przeliczyć po kursie.

Wracając do sedna wątku - nie ma i nie sądzę, żeby Primark był w Polsce, taką maja politykę . Zachęcam do udzielania się na wątku dotyczącym sieci sklepów Primark - ogólny, dla wszystkich krajów KLIK
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2013-09-30 o 14:55
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 10:53   #28
gretastyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: London
Wiadomości: 16
Dot.: Primark w Polsce?

Z jednym sie zgodze z Wami, ze ciuszki napewno by nie byly jak za 1 funta bo po 1-sze mamy wyzszy podatek, koszty sprowadzania tego do PL by byly rowniez wliczone w zwiazku z tym wygladaly by ceny jak w innych znanych sieciowkach. I ceny sa faktycznie rozne i kolekcje rozne. Bo Ja mieszkalam dlugo lat w Hiszpanii i tam np.kolekcje typowo ciemne Angielskie sie nie przyjmuja , tam Primark daje rzeczy wesole zgodne z klimatem tego kraju.
A co do lotow np.do Dortmundu to sie z Toba nie zgodze po zobacz.
Zakladajac ze Jak Ja pochodze z centralnej Polski. Na najblizesz lotnisko mam 100km ( Poznan, Lodz, Wroclaw) do katowic 250km. NO i teraz ustzrele sobie te bilety za 40zl ale musze jeszcze dojechac na lotnisko najtanszym transpotem licze czyli pociagiem i przesiadka z pkp na autobus na lotnisko to jest kwota w dwie strony ok 80zl ( a z katowic ok 120zl )
Teraz tam w Dortmundzie wysiade na Lotnisku i bede sie musiala przesiasc na S-BAHN cena biletu zakladajac ze wroce na lotnisko z powrotem w jedna strone ok 2,70 euro ( 5,50 Euro w dwie strony czyli 22,68zl )czyli taki wypad w namniejszym koscie mnie wyniesie ok 150zl. NO i teraz zajade a sie okaze ze podoba mi sie jeden ciuszek.....
No to chyba lepiej poszperac u mnie czy po necie i wybrac sobie za ta kase to co mi sie podoba BO z przesylka i tak wyjdzie sie na plus. NO i prawda jest taka ze na takie wypady nie kazdy ma pieniazki... a skoro mozna sobie cos zamowic z primarku to po co jezdzic w ciemno

Edytowane przez gretastyl
Czas edycji: 2013-10-01 o 10:54 Powód: blad literowy
gretastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 10:56   #29
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Primark w Polsce?

Cytat:
Napisane przez gretastyl Pokaż wiadomość
Z jednym sie zgodze z Wami, ze ciuszki napewno by nie byly jak za 1 funta bo po 1-sze mamy wyzszy podatek, koszty sprowadzania tego do PL by byly rowniez wliczone w zwiazku z tym wygladaly by ceny jak w innych znanych sieciowkach. I ceny sa faktycznie rozne i kolekcje rozne. Bo Ja mieszkalam dlugo lat w Hiszpanii i tam np.kolekcje typowo ciemne Angielskie sie nie przyjmuja , tam Primark daje rzeczy wesole zgodne z klimatem tego kraju.
A co do lotow np.do Dortmundu to sie z Toba nie zgodze po zobacz.
Zakladajac ze Jak Ja pochodze z centralnej Polski. Na najblizesz lotnisko mam 100km ( Poznan, Lodz, Wroclaw) do katowic 250km. NO i teraz ustzrele sobie te bilety za 40zl ale musze jeszcze dojechac na lotnisko najtanszym transpotem licze czyli pociagiem i przesiadka z pkp na autobus na lotnisko to jest kwota w dwie strony ok 80zl ( a z katowic ok 120zl )
Teraz tam w Dortmundzie wysiade na Lotnisku i bede sie musiala przesiasc na S-BAHN cena biletu zakladajac ze wroce na lotnisko z powrotem w jedna strone ok 2,70 euro ( 5,50 Euro w dwie strony czyli 22,68zl )czyli taki wypad w namniejszym koscie mnie wyniesie ok 150zl. NO i teraz zajade a sie okaze ze podoba mi sie jeden ciuszek.....
No to chyba lepiej poszperac u mnie czy po necie i wybrac sobie za ta kase to co mi sie podoba BO z przesylka i tak wyjdzie sie na plus. NO i prawda jest taka ze na takie wypady nie kazdy ma pieniazki... a skoro mozna sobie cos zamowic z primarku to po co jezdzic w ciemno
Proszę wyjaśnij mi dokładnie o co dokładnie chodzi. Czy dobrze rozumiem, że ponownie oferujesz sprzedaż rzeczy z Primarka?
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 10:17   #30
gretastyl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: London
Wiadomości: 16
Dot.: Primark w Polsce?

Chodzi mi glownie oto,ze wyjazd za 40 zl wylot do Primarku jest tylko czescia poniesionych kosztow podrozy
gretastyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:40.