Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-12-27, 12:23   #181
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
masz racjê, nic innego nie pozostaje jak sprawdzenie co wywo³uje t± masakrê.. zaczynam od odstawienia ostropestu. jak nic siê nie zmieni to wtedy palmê.
Odno¶nie przebarwieñ masz na my¶li zabiegi laserowe? bo czyta³am wiele o tym i tak jak mówisz nalezy mieæ ju¿ wyleczon± skórê. Jednak¿e efekty tych zabiegów s± rewelacyjne i warte wydanej kasy. Moja cera niestety jest bardzo podatna na przebarwienia i blizny..przera¿a mnie to, bo mam pe³no plam po wygojonych pryszczach i w dodatku teraz nabawi³am siê niewyobra¿alnej ilo¶ci nowych, które pewnie i tak¿e zostawi± po sobie op³akany stan. Nie wiem te¿ sk±d tworz± u mnie siê te dziury na twarzy ponadto...nie ruszam przecie¿ tych zmian, czekam zawsze, a¿ siê same zagoj±, a tu i tak dziury. Dziadostwo. Wiêc jak kiedykolwiek uda mnie siê wyleczyæ ten tr±dzik to na bank poddam siê odpowiednim zabiegom.
Nie staæ mnie na laser, ja mam ca³± twarz do wymiany wiêc siê chyba te¿ nie kwalifikuje do takich zabiegów. Dziêki Su i Maszy znalaz³am jeszcze dwa rozwi±zania, które wydaj± siê w moim przypadku bardziej odpowiednie i cenowo s± ok. Napisze Ci na PW, to mo¿e sama rozwa¿ysz.
Te¿ nie rusza³am tego, a one same wtedy pêka³y, np gdy spa³am. Albo siedzia³am na uczelni i przez przypadek zadrapa³am siê i wtedy pêka³, s±czy³ siê i inne takie atrakcje. Pó¼niej mia³am napady wyciskania. Potrafi³am d³ugo nic nie ruszaæ, a przychodzi³ dzieñ, w którym nie wytrzymywa³am i przed lustrem robi³am polowania. Poza tym mnie lubi± odnawiaæ siê zmiany w tym samym miejscu. Po pewnym czasie skóra jest tak bardzo naruszona, ¿e robi siê blizna.

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
Odno¶nie wierzbownicy znalaz³am na forum Twoj± tabelkê dot. stosowania wierzbownicy, palmy itp. Tylko nie mogê doj¶æ do tego co oznacza³o nst. okre¶lenie stosowania wierzbownicy:"wierzbownic a 2-2,5 kubka (4- 5 ³y¿eczek suszu). Tzn dwa razy dziennie po 2,5 kubka?? Pó¼niej wyczyta³am, gdzie¶ w dalszych postach, ¿e jednak ¼le na cerê u Ciebie wp³ywa³a wierzbownica?
a bo ja parzy³am j± hurtowo w czajniczku dawa³am oko³o 4-5 czubatych ³y¿eczek suszu i z tego wychodzi³o ok. 2,5 kubka - tak± ilo¶æ pi³am przez ca³y dzieñ mniej wiêcej. W grudniu zaczê³am, w styczniu mia³am wysyp, ale ewidentnie oczyszczaj±cy. Jestem bardzo wyczulona na te wszystkie potwory i rozró¿niam je po sposobie w jaki powstaj±, goj± siê, wiem do jakich rozmiarów mo¿e dany urosn±æ, czy warto wyciskaæ, czy to tylko taki straszak co sam siê wch³onie, czy to taki co lubi siê roznosiæ
Te by³y ma³e ropne i szybko siê goi³y. Po 2-3 tygodniach nie by³o ju¿ ¶ladu po tym.

Parê miesiêcy pó¼niej kupi³am wierzbo w tabletkach. Bra³am jedn± dziennie i zrobi³ mi siê na twarzy dramat. Zupe³nie inny ni¿ wcze¶niej. Nie chcia³y siê goiæ, by³y du¿e i raczej podskórne.

W moim przypadku to pewnie dawka by³a za du¿a. Dlatego jestem zdania, ¿e je¶li kto¶ chce, to lepiej piæ susz, bo ³atwiej go kontrolowaæ.

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
Zamierzam z ni± spróbowaæ, ale dopiero wtedy jak dojdê do ³adu z tym co mnie tak szkodzi, bo za³ó¿my, ¿e zacznê z wierzbownica i te¿ odstawiê ostropest, to gdy bêdzie poprawa stanu skóry nie bêdê wiedzia³a czy to zas³uga wierzbownicy czy odstawienia ostropestu...
Te¿ bym tak zrobi³a

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
Solarku jakbym czasem za tydzieñ zapomnia³a z³o¿yæ Tobie ¿yczenia to wolê zrobiæ to teraz póki mam to w g³owie - bo z moj± pamiêci± to ró¿nie- tak wiêc ¿yczê przede wszystkim zdrowia!!! bo to najwa¿niejsze!, mnóstwa powodów do u¶miechu, sukcesów w ¿yciu prywatnym i zawodowym, bujnej czupryny, zero pryszczy, du¿o kasy, spe³nienia marzeñ i multum mi³o¶ci!!! 100 lat!!!!!
bardzo, bardzo dziêkujê


Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya mam pytanie do Ciebie,bo widzê ¿e stosujesz czerwon± koniczynê.Czy widzisz jakie¶ pozytywne efekty jej stosowania?Tzn zarówno na w³osy jak i cerê,podobno te¿ ujêdrnia biust

Ja mam du¿e spadki estrogenów i zastanawiam siê czy jej nie wprowadziæ.W ogóle ostatnio zaczê³am tyæ tak nietypowo bo w talii,a zawsze sz³o mi w biodra . Mo¿e zatrzymujê wodê?nie wiem
Piek³o, nie wiem ile masz lat, ale moja mama stosuje czerwon± koniczynê od ponad miesi±ca i wychwala j± pod niebiosa. Zero zatrzymywanie wody, poprawi³a jej siê cera, unormowa³o ci¶nienie, wygl±da promiennie. Z tym ¿e w jej przypadku, to akurat wspomaganie w klimakterium.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-27 o 12:41
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 15:02   #182
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 281
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
hej ja kupi³am tutaj:http://allegro.pl/milk-thistle-extra...725144699.html
jednak na razie nie widzê,aby mieli znów w swojej ofercie, jednak u innych sprzedawców te¿ mo¿na kupiæ ten ekstrakt.

Dziewczyny kochane mam problem nie wiem od czego, ale mam coraz to wiêksz± masakrê na twarzy takiego czego¶ chyba jeszcze nie mialam, a w ka¿dym b±d¼ razie nie przypominam sobie w miejscach gdzie w ogólnie nie mia³am nigdy ¿adnych pryszczy nagle mam i to spor± ilo¶æ- jestem w szoku nic w swojej diecie nie zmieni³am, zero zmian w kosmetykach, jedyne zmiany to wprowadzenie wcze¶niej omawianego z Wami zestawu: palmy sterko 320 mg(rano z olejem lnianym-1 ³y¿ka), popo³udniu biotyna 1 tab, kompleks wit b 1 tab, do tego wit b6 i wit b2 w zalecanej dawce dziennej, oraz ostropest dwie kapsu³ki, pó¼niej na wieczór beta od swansona(2 kapsu³ki) z olejem lnianym- 1 ³y¿ka. Obecnie ca³± twarz (równie¿ szyje i troszkê plecy- ale to pojedyncze pryszcze )mam w czerwone trochê wypuk³e syfy, takie kropki wielkie, pó¼niej to trochê ro¶nie, a¿ dojrzeje i no i pó¼niej proces gojenia - w niektórych przypadkach szybki, inne goj± siê do¶æ d³ugo. Jak biedronka wygl±dam zastanawiam siê co jest tego powodem. Z tego co czyta³am chyba tylko jedna osoba (Wieloryb) mia³a problem z pryszczami po palmie, beta lub wit. to nierealne aby powodowa³y taki wysyp, zastanawiam siê nad ostropestem- chocia¿ nigdzie siê nie doczyta³am, aby po nim co¶ takiego siê dzia³o, fakt faktem dzia³a oczyszczaj±co na w±trobê, ale w³a¶nie du¿o osób poleca³o go na problemy z tr±dzikiem!nie wiem co robiæ wygl±dam gorzej ni¿ kiedykolwiek
Ja stawiam na olej lniany,ktory kiedys i mnie zrobil masakre na twarzy.Tluszcz doslownie lal mi sie z twarzy,porobily sie podskorne grudki i wrocily zaskorniki.Wytepienie ich zajelo mi ponad pol roku.
Biotyna tez dziala na mnie podobnie,tj pogarsza mi sie stan skory po niej.Moze i u Ciebie jest tak samo?

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ jestem w szoku, Amelka prawda jest taka, ¿e ¿eby zobaczyæ co wp³ynê³o na stan Twojej cery musia³aby¶ odstawiæ na chwilê palmê albo ostropest - on te¿ mo¿e byæ prowodyrem i to znacz±cym. Parê miesiêcy temu suplementowa³am namiêtnie hepacholinê, to co robi³a mi z twarz± to by³a masakra.
Swoj± drog± prowadzenie notatek to dobry pomys³. Na ¶wiêta czeka³y mnie dwie wigilie w dwóch domach. Postanowi³am, ¿e bêdê jad³a to co wszyscy, bo po pierwsze nie chcia³am nikogo uraziæ wybrzydzaj±c nawet w ten dzieñ, a po drugie marzy³am o piero¿kach mojej babci i jak je zobaczy³am na pó³misku to mi siê mózg wy³±czy³.
Efekt jest taki ¿e od 2 dni wstaje rano z opuchniêtymi oczami - szczególnie górna powieka. Jestem pewna, ¿e wcze¶niej to by³o tak normalne, ¿e nie wi±za³am tego z niczym, a teraz jestem w szoku jak bardzo moje cia³o zareagowa³o + kilka stanów zapalnych na buzi i wzdêty brzuch.

Je¶li chodzi o blizny, du¿o z nimi nie robiê. Przebarwienia znikaj± mi szybko, wystarczy jaka¶ paka pod rêk± - choæby spirulina. Moja kosmetyczka stwierdzi³a kiedy¶, ¿e mam farta, bo nie mam sk³onno¶ci do powstawania przebarwieñ. Kupuje u niej kwas salicylowy o najwy¿szym stê¿eniu i co dwa tygodnie nak³adam.
Kremy na blizny mnie zapychaj± - poza tym ona równie¿ twierdzi, ¿e niestety, ale du¿o nimi nie zdzia³am.
Chce siê poddaæ zabiegowi usuwania blizn potr±dzikowych w klinice chirurgii estetycznej. Do¶æ inwazyjna rzecz, ale w moim przypadku jedyna, która mi zosta³a. Planowa³am w okolicach lutego - marca pierwszy zabieg, ale nie wiem czy siê do tego czasu wyrobiê. Do tego potrzeba zdrowej skóry, a mnie co jaki¶ czas potrafi wysypaæ, a do tetracykliny nie chce ju¿ wracaæ.
Faktycznie,szczesciara z Ciebie...u mnie przebarwienia potrafia nie znikac tygodniami.Od pewnego czasu jestem na atredermie,wiec na szczescie,teraz mam z tym mniejszy problem,ale wczesniej ..oj ciezko bylo.
Acne derm jest dobry na przebarwienia,szczegolnie te swiezsze.
Marzy mi sie dermabrazja na te moje nieszczesne blizny potradzikowe na policzkach,ale to duzy koszt,to raz.Dwa,bol i okres "dojscia do siebie" jest dlugi

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya mam pytanie do Ciebie,bo widzê ¿e stosujesz czerwon± koniczynê.Czy widzisz jakie¶ pozytywne efekty jej stosowania?Tzn zarówno na w³osy jak i cerê,podobno te¿ ujêdrnia biust
Ja zjadlam 1 opakowanie (100 kapsulek) koniczyny (ze swansona).Nie widzialam zadnych efektow.Moze to zbyt krotko?Ale ani skora,ani wlosy nie zareagowaly.No,moze skora byla ciut ciut ladniejsza podczas brania,ale uzywam tak wielu rzeczy,ze nie jestem pewna czy to napwno przez nia...
Margo123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 16:01   #183
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya mam pytanie do Ciebie,bo widzê ¿e stosujesz czerwon± koniczynê.Czy widzisz jakie¶ pozytywne efekty jej stosowania?Tzn zarówno na w³osy jak i cerê,podobno te¿ ujêdrnia biust
piekie³ko, koniczynê biorê ju¿ kilka miesiêcy. Nie zauwa¿am ¿adnych pozytywnych ani negatywnych efektów. Z cer± nie mia³am nigdy i nie mam problemów. Na biust te¿ nie narzekam ;p Na w³osy na pewno nie pomaga. Biorê, bo du¿o pozytywnych w³a¶ciwo¶ci opisano tu i ówdzie. Mo¿e jako¶ tam sobie ona dzia³a na mnie, jednak go³ym okiem nie zauwa¿am
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 16:48   #184
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

U mnie by³oby w miarê ok....gdyby nie ³upie¿ nie wiadomo sk±d? Ot tak sobie nagle siê pojawi³
miewa³am czasami, jak ¼le sp³uka³am szampon, ale teraz metoda kubeczkowa , w³osy farbowane henn± i ³upie¿?

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
piekie³ko, koniczynê biorê ju¿ kilka miesiêcy. Nie zauwa¿am ¿adnych pozytywnych ani negatywnych efektów. Z cer± nie mia³am nigdy i nie mam problemów. Na biust te¿ nie narzekam ;p Na w³osy na pewno nie pomaga. Biorê, bo du¿o pozytywnych w³a¶ciwo¶ci opisano tu i ówdzie. Mo¿e jako¶ tam sobie ona dzia³a na mnie, jednak go³ym okiem nie zauwa¿am
Ja mam podobnie

PS ...dziewczyny, które bior± wierzbownicê, zauwa¿y³y¶cie u siebie zmiany nie zwi±zane z w³osami? Ja jak pisa³am jaki¶ czas temu odstawi³am i co¶ zauwa¿y³am ( nie zwi±zane z w³osami a raczej z kobiecymi sprawami) no i teraz .... no siê zastanawiam, czy to mo¿liwe....
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/



Edytowane przez MM-1968
Czas edycji: 2013-12-27 o 16:53
MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 18:17   #185
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stawiam na olej lniany,ktory kiedys i mnie zrobil masakre na twarzy.Tluszcz doslownie lal mi sie z twarzy,porobily sie podskorne grudki i wrocily zaskorniki.Wytepienie ich zajelo mi ponad pol roku.
Biotyna tez dziala na mnie podobnie,tj pogarsza mi sie stan skory po niej.Moze i u Ciebie jest tak samo?
Margo oprócz tego masakrycznego wysypu zauwa¿y³am równie¿, ¿e mam tak t³ust± twarz, ¿e a¿ siê brzydzi na to patrzeæ (wcze¶niej oczywi¶cie te¿ przet³uszczon± twarz mia³am, ale nie do tego stopnia co teraz) i faktycznie oprócz tych czerwonych i bia³ych bol±cych pojawi³o siê sporo zaskórników na nosie- których wcze¶niej nie mia³am, co jedynie pojedyncze kropki, nie rzucaj±ce siê w oczy. Mogê i równie¿ spróbowaæ z olejem lnianym by odstawiæ i zobaczyæ co bêdzie, ale w takim razie co zamiast lnianego mam braæ po palmie i beta?

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Nie staæ mnie na laser, ja mam ca³± twarz do wymiany wiêc siê chyba te¿ nie kwalifikuje do takich zabiegów. Dziêki Su i Maszy znalaz³am jeszcze dwa rozwi±zania, które wydaj± siê w moim przypadku bardziej odpowiednie i cenowo s± ok. Napisze Ci na PW, to mo¿e sama rozwa¿ysz. .
Bêdê wdziêczna, jestem ciekawa co to za tañsze i skuteczne rozwi±zanie, czyta³am te¿ o dermabrazji, ale proces gojenia zdecydowanie za d³ugi!
kwasy te¿ dobre- ale u mnie odpadaj±, przerabia³am ju¿ ten temat. Jednak wszystko jak wszystko, ale najpierw trzeba wyleczyæ ryjek

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ---------

Faktycznie,szczesciara z Ciebie...u mnie przebarwienia potrafia nie znikac tygodniami.Od pewnego czasu jestem na atredermie,wiec na szczescie,teraz mam z tym mniejszy problem,ale wczesniej ..oj ciezko bylo.
Acne derm jest dobry na przebarwienia,szczegolnie te swiezsze.
Marzy mi sie dermabrazja na te moje nieszczesne blizny potradzikowe na policzkach,ale to duzy koszt,to raz.Dwa,bol i okres "dojscia do siebie" jest dlugi
u mnie ten sam problem je¿eli chodzi o przebarwienia:/ acne derm faktycznie bardzo dobry na ten problem, ale wysypywa³o mnie po jakim¶ czasie, odstawi³am i siê unormowa³o, potem znów podej¶cie do acne i to samo co wcze¶niej.. jednak mimo krótkiego stosowania mogê ¶mia³o powiedzieæ, ¿e mnie tak¿e pomaga³ pozbyæ siê przebarwieñ, wybiela³ blizny, ale z drugiej strony pog³êbia³ akurat u mnie tr±dzik..
dermabrazja daje zadowalaj±ce efekty, ale dobre dla kogo¶ kto mo¿e po takim zabiegu pozwoliæ sobie na d³u¿szy urlop Z kwasami próbowa³a¶ ? jest ich trochê na rozja¶nienie przebarwieñ i wyg³adzenie skóry i koszty niskie w miarê.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Amelka przekichane z tym wysypem. Ja mia³am raz co¶ takiego ale to by³ wynik picia pokrzywy.Przeczeka³am i teraz prawie w ogóle nic nie wyskakuje.Mam za to regularne wysypy na plecach ³±cznie z wielkimi bol±cymi gulami
Nie wiem czy próbowa³a¶ i czy przy takim nasileniu jest pomocny ale mi zawsze pomaga³ olej z czarnuszki stosowany bezpo¶rednio na twarz.
£adnie leczy³ i wysusza³.
echh piekie³ko gehenna jaka¶...olejku z czarnuszki nigdy nie stosowa³am, przy okazji wypróbujê, bo oleje na bie¿±co testuje. Ja koniczynê czerw. stosowa³am ze swansona przez jako¶ ok 3 mies. ale przesta³am, gdy¿ zero polepszenia, w ka¿dym b±d¼ razie pogorszenia te¿ po niej nie by³o.
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 18:45   #186
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

W takim razie zu¿yje to co mam i bez sensu truæ siê nastêpnymi tabletkami.A trochê ich ju¿ biorê.
Moje dwa problemy to te w³osy i w³a¶nie sucha skóra.
Mo¿e mo¿ecie mi co¶ doradziæ?
W sumie moja endo mówi ,¿e mam identyczne objawy jak przy hoshimoto ale wyniki w normie.Podobno objawy mogê pojawiæ siê na d³ugo przed zmianami w tarczycy
Próbowa³am olej lniany,pi³am do¶æ d³ugo ale jako¶ nie powala³.Lepsze ju¿ to siemie lniane mielone. Teraz pijê jeszcze olej z dyni.Biorê wit a+e i tran.
Pamiêtam ¿e Maszkowa jeszcze kiedy¶ pisa³a ¿e antychol robi cuda ze skór±,ma kto¶ takie do¶wiadczenia z nim?
I mo¿e pora na przetestowanie palmy
A co do biustu to nie pogniewa³abym siê jakby trochê siê ujêdrni³ , w koñcu ¿em matka 2 dzieci
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 18:57   #187
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie zu¿yje to co mam i bez sensu truæ siê nastêpnymi tabletkami.A trochê ich ju¿ biorê.
Moje dwa problemy to te w³osy i w³a¶nie sucha skóra.
Mo¿e mo¿ecie mi co¶ doradziæ?
W sumie moja endo mówi ,¿e mam identyczne objawy jak przy hoshimoto ale wyniki w normie.Podobno objawy mogê pojawiæ siê na d³ugo przed zmianami w tarczycy
Próbowa³am olej lniany,pi³am do¶æ d³ugo ale jako¶ nie powala³.Lepsze ju¿ to siemie lniane mielone. Teraz pijê jeszcze olej z dyni.Biorê wit a+e i tran.
Pamiêtam ¿e Maszkowa jeszcze kiedy¶ pisa³a ¿e antychol robi cuda ze skór±,ma kto¶ takie do¶wiadczenia z nim?
I mo¿e pora na przetestowanie palmy
A co do biustu to nie pogniewa³abym siê jakby trochê siê ujêdrni³ , w koñcu ¿em matka 2 dzieci

piek³o, u mnie to samo - w³osy i niemi³osiernie sucha skóra i rozdwajaj±ce siê wiecznie paznokcie. W sumie to objawów niedoczynno¶ci jeszcze mam kilka, ale dotychczasowe badania nie wskazuj± na problemy z tarczyc±. Powtarzam te badania co jaki¶ czas, wkrótce zrobiê to znowu.
Antycholu nie mogê braæ, mam niski cholesterol a po antycholu spada poni¿ej normy. Mo¿esz jednak spróbowaæ, z tego co dziewczyny pisa³y jest przez nie dobrze tolerowany.
Z wit. a+e uwa¿aj, naczyta³am siê jak to ¼le przedawkowaæ ;p S± jednak osoby, które twierdz±, ¿e to za¿ywaj±cym tabletki wed³ug rozpiski raczej nie grozi.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 19:25   #188
amelka29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie zu¿yje to co mam i bez sensu truæ siê nastêpnymi tabletkami.A trochê ich ju¿ biorê.
Moje dwa problemy to te w³osy i w³a¶nie sucha skóra.
Mo¿e mo¿ecie mi co¶ doradziæ?
W sumie moja endo mówi ,¿e mam identyczne objawy jak przy hoshimoto ale wyniki w normie.Podobno objawy mogê pojawiæ siê na d³ugo przed zmianami w tarczycy
Próbowa³am olej lniany,pi³am do¶æ d³ugo ale jako¶ nie powala³.Lepsze ju¿ to siemie lniane mielone. Teraz pijê jeszcze olej z dyni.Biorê wit a+e i tran.
Pamiêtam ¿e Maszkowa jeszcze kiedy¶ pisa³a ¿e antychol robi cuda ze skór±,ma kto¶ takie do¶wiadczenia z nim?
I mo¿e pora na przetestowanie palmy
A co do biustu to nie pogniewa³abym siê jakby trochê siê ujêdrni³ , w koñcu ¿em matka 2 dzieci
nie jestem niestety ekspertem, ale jedynie co mogê poradziæ co¶ na such± skórê- bo ja mimo, i¿ mam t³ust± twarz to resztê cia³a such±, a nogi to ju¿ masakra, ró¿no¶ci na t± sucho¶æ stosowa³am, ale ostatnio odkry³am co¶ przy czym zostanê- chyba, ¿e nagle przestanie dzia³aæ. Tak¿e robiê tak± mieszankê: balsam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...dy-lotion.html mieszam z olejkiem z avokado https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...otloczony.html
Nie chcê zapeszaæ - ale efekt nawil¿enia i od¿ywienia skóry rewelacyjny. Zawsze te¿ mia³am problemy po depilacji w szczególno¶ci na nogach, jednak od kiedy stosujê t± mieszankê (tyle, ¿e wtedy po depilacji wiêcej olejku ni¿ balsamu dajê) podra¿nienie dos³ownie minimalne, a na drugi dzieñ ju¿ wszystko wraca do normy. Wcze¶niej ze wzglêdu te¿ na swój hirsutyzm podra¿nienia mega by³y norm± po depilacji i potrafi³am kilka dni z czerwonymi kropkami na nogach chodziæ. Zreszt± m.in. olej z awokado stosujê te¿ do w³osów- i pozytywne efekty.

Edytowane przez amelka29
Czas edycji: 2013-12-27 o 19:28
amelka29 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:37   #189
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ

PS ...dziewczyny, które bior± wierzbownicê, zauwa¿y³y¶cie u siebie zmiany nie zwi±zane z w³osami? Ja jak pisa³am jaki¶ czas temu odstawi³am i co¶ zauwa¿y³am ( nie zwi±zane z w³osami a raczej z kobiecymi sprawami) no i teraz .... no siê zastanawiam, czy to mo¿liwe....
Ale co dok³adnie zaobserwowa³a¶? spotka³am siê z wyd³u¿eniem cyklu lub wrêcz przeciwnie z jego regulacj±, zwiêkszeniem krwawienia, spadkiem libido.

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
ale w takim razie co zamiast lnianego mam braæ po palmie i beta?
tran, wiesio³ek, olej z porzeczki, albo po prostu dobre, bogate w t³uszcze ¶niadanko/kolacja

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stawiam na olej lniany,ktory kiedys i mnie zrobil masakre na twarzy.Tluszcz doslownie lal mi sie z twarzy,porobily sie podskorne grudki i wrocily zaskorniki.Wytepienie ich zajelo mi ponad pol roku.
Biotyna tez dziala na mnie podobnie,tj pogarsza mi sie stan skory po niej.Moze i u Ciebie jest tak samo?
Cholera, ale dlaczego mnie olej da³ zupe³nie odwrotny skutek, ewentualnie niczego nie pogorszy³. Biotyna tym bardziej. Sk±d siê bierze taka reakcja

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:41
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 21:23   #190
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 281
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
Margo oprócz tego masakrycznego wysypu zauwa¿y³am równie¿, ¿e mam tak t³ust± twarz, ¿e a¿ siê brzydzi na to patrzeæ (wcze¶niej oczywi¶cie te¿ przet³uszczon± twarz mia³am, ale nie do tego stopnia co teraz) i faktycznie oprócz tych czerwonych i bia³ych bol±cych pojawi³o siê sporo zaskórników na nosie- których wcze¶niej nie mia³am, co jedynie pojedyncze kropki, nie rzucaj±ce siê w oczy. Mogê i równie¿ spróbowaæ z olejem lnianym by odstawiæ i zobaczyæ co bêdzie, ale w takim razie co zamiast lnianego mam braæ po palmie i beta? [COLOR=Silver]
No wlasnie,to moze jednak odstaw ten olej i zobacz jak skora bedzie sie zachowywala.Moze sprobuj oleju z pestek dyni?On chyba jest polecany dla skory tlustej.Ja od przygody z lnianym troche obawiam sie olejow do picia.
Cytat:
Napisane przez amelka29 Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie ten sam problem je¿eli chodzi o przebarwienia:/ acne derm faktycznie bardzo dobry na ten problem, ale wysypywa³o mnie po jakim¶ czasie, odstawi³am i siê unormowa³o, potem znów podej¶cie do acne i to samo co wcze¶niej.. jednak mimo krótkiego stosowania mogê ¶mia³o powiedzieæ, ¿e mnie tak¿e pomaga³ pozbyæ siê przebarwieñ, wybiela³ blizny, ale z drugiej strony pog³êbia³ akurat u mnie tr±dzik..
dermabrazja daje zadowalaj±ce efekty, ale dobre dla kogo¶ kto mo¿e po takim zabiegu pozwoliæ sobie na d³u¿szy urlop Z kwasami próbowa³a¶ ? jest ich trochê na rozja¶nienie przebarwieñ i wyg³adzenie skóry i koszty niskie w miarê.
A moze wyprobuj Skinoren zel lub Finacea?Wydaje mi sie,ze acne derm mogl miec podloze,ktore Twoja skora nie polubila,stad wysyp.Ale jesli dobrze tolerowalas kwas azelainowy,to sprobuj tych ktore wymienilam.
Ja od kwasow wole retinoidy,atrederm dziala jak narazie dobrze,tylko trzeba nauczyc sie ,jaka czestotliwosci najbardziej pasuje Twojej skorze i ile aplikacji tygodniowo potrafi ona zniesc.Atrederm to prawdziwy kiler

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Cholera, ale dlaczego mnie olej da³ zupe³nie odwrotny skutek, ewentualnie niczego nie pogorszy³. Biotyna tym bardziej. Sk±d siê bierze taka reakcja
Kurcze,juz nie pamietam o co to chodzilo,ale ktos mi kiedys to wyjasnil ,dlaczego lniany powoduje u niektorych wysyp... to mialo jakis zwiazek z kwasami omega 3 6 9 i iloscia kazdego,poszczegolnego z nich,ktore wystepuja w olejach,a konkretnie stosunku jednych do drugich,ale za chiny sobie teraz nie przypomne o co dokladnie chodzilo.
Co do biotyny,to nie mam pojecia ,ale duzo osob tez ma podobnie jak i ja.Wpiszcie sobie w google "biotin acne" a zobaczycie jak duzo tematow na forach anglojezycznych sie pokaze.Ja unikam suplementow,ktore maja chocby mala ilosc biotyny w skladzie,bo od razu mam efekty na twarzy.Biotyna jest polecana,ale bardziej przy problemach z £ZS.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Teraz pijê jeszcze olej z dyni.Biorê wit a+e i tran.
Pamiêtam ¿e Maszkowa jeszcze kiedy¶ pisa³a ¿e antychol robi cuda ze skór±,ma kto¶ takie do¶wiadczenia z nim?
Olej z dyni,wit a i e oraz tran?Wiesz,ze wsyztskie te 3 maja w sobie duzo witaminy a,ktora latwo pzrzedawkowac?
Moze zostaw sobie jeden z nich,a pozostale odstaw,bo witaminy a,naprawde ie warto suplementowac zbyt duzo.
Ja nie bralam antycholu,tylko BS Swansona,ale po 5 miesiacach skora byla bardzo ladna.Niby stosuje tez atrederm,ale sam atre nie dawal nigdy az tak dobrych efektow jak w polaczeniu z BS.Tylko uzbroj sie w cierpliwosc i nie oczekuj efektow zbyt szybko

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2013-12-27 o 21:25
Margo123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-27, 21:59   #191
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze,juz nie pamietam o co to chodzilo,ale ktos mi kiedys to wyjasnil ,dlaczego lniany powoduje u niektorych wysyp... to mialo jakis zwiazek z kwasami omega 3 6 9 i iloscia kazdego,poszczegolnego z nich,ktore wystepuja w olejach,a konkretnie stosunku jednych do drugich,ale za chiny sobie teraz nie przypomne o co dokladnie chodzilo.
Co do biotyny,to nie mam pojecia ,ale duzo osob tez ma podobnie jak i ja.Wpiszcie sobie w google "biotin acne" a zobaczycie jak duzo tematow na forach anglojezycznych sie pokaze.Ja unikam suplementow,ktore maja chocby mala ilosc biotyny w skladzie,bo od razu mam efekty na twarzy.Biotyna jest polecana,ale bardziej przy problemach z £ZS.
ok stosunki s± wa¿ne, nie chce mi siê teraz szukaæ jak to powinno wygl±daæ, ale wiem o czym mówisz. Nie podejrzewa³am tylko, ¿e do³o¿enie do diety ³y¿ki sto³owej oleju mo¿e mieæ takie konsekwencje i tak bardzo zaburzyæ proporcje omega. Chyba ¿e dieta jest kiepska i zdecydowany brak w niej omega 3.
Olej z pestek dyni to bloker, a Amelka bierze ju¿ palmê i wspomaga siê dodatkowo bs, wiêc ten konkretny bym sobie darowa³a. W zasadzie to najbezpieczniej by³oby dobry tran wybraæ.

A o tej biotynie sobie poczytam. Dziêki za info
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 08:57   #192
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Ale co dok³adnie zaobserwowa³a¶? spotka³am siê z wyd³u¿eniem cyklu lub wrêcz przeciwnie z jego regulacj±, zwiêkszeniem krwawienia, spadkiem libido.
W trakcie brania miesi±czki by³y regularne i niezbyt obfite, pierwsza po odstawieniu, masakra trwa³a chyba 9 dni, ale nie o tym chcia³am mówiæ. Od jakiego¶ czasu mia³am ci±gle jakie¶ uczulenie w tych miejscach, ¿aden gin nie móg³ odkryæ od czego, choæ pomys³ów by³o wiele a leków i ma¶ci jeszcze wiêcej. A teraz nagle po odstawieniu wierzbownicy, wszystkie objawy ust±pi³y jak rêk± odj±³. Mam zamiar powróciæ do wierzbownicy (ale jeszcze nie teraz), bo w³osy jednak bardziej siê przet³uszczaj± i zobaczê co siê bêdzie dzia³o.
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 10:35   #193
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Olej lniany jako jedyny wlasnie zawiera idealne proporcje Omega 3 i 6 , w przeciwienstwie do wszystkich innych, lacznie z dyniowym, co mnie martwi.
( Wedlug artykulu z newsweeka z tabelka olejowa, ktora sobie wycielam i wkleilam do kalendarza) . Na dyniowy kilka osob zareagowalo akurat pogorszeniem stanu wlosow. Ja, odpukac, widze po oenobiolu poprawe ( koncze drugie opakowanie ) , a jak bralam zwykle kapsulki z olejem z dyni fajnie bylo tylko na pocz a potem znow zjazd, dosc szybko. Nie wiem o co chodzi z tym oenobiolem, czy jest w nim olej jakiejs lepszej jakosci czy dodaja cos jeszcze o czym nie pisza czy moze rzeczywiscie opracowali jakies idealne polaczenie z wit B, bo sklad jest prosty jak konstrukcja cepa, a jednak moje comiesieczne kryzysy wypadania sa o niebo lagodniejsze. Tylko ze cera chyba gorzej wlasnie no i jakos trudniej mi utrzymac wage ponizej 49. ( waze sie codziennie, jem jak kiedys , choc moze wlasnie za malo i stad mam skok wagi. Planuje od dzis jesc wiecej, bo wszedzie czytam, ze trzeba jesc wiecej , zeby nie tyc - OK. Sprobuje..)
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:29   #194
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Maria gratulujê.Uwielbiam takie wpisy jak twoje,daj± nadziejê ¿e mo¿e byæ lepiej
Marzy mi siê taki zakupowo-ubraniowy wypad ale na razie siedzê w swojej norze i nie pokazujê siê nikomu w takim stanie
Piek³o, wiesz, moje w³oski wisz± na nitce, wystraczy infekcja: katar z gor±czk± i polec±. Nie upora³am siê z prze¶witami, jeszcze.

MM1968 --> kochana, by³a¶ na badaniach androgenów?, pisa³am Ci o tym we wrze¶niu. S³uchaj, a mo¿e ³upie¿ jest spowodowany przez alkohol w tym ¶rdoku, którego wcierasz, nie pamiêtam nazwy. Ja stosujê loxon 3-4 razy/tyg. i te¿ mam wartewkê do zdrapywania

Sailorku

By³am na zakupach wyprzeda¿owych. Kupi³am d¿insy za 99z³ w Zarze w spódnicê, te¿ w Z., pi¿amkê i skusi³am siê na kilka drobiazgów z Super-pharm, bo jest -40%, kurtka jeszcze nie dolecia³a. Tym samym zakoñczy³am wyprzeda¿e, bo ju¿ kasy brak i trzeba oszczêdzaæ.

Kochane, próbowa³y¶cie kosmetyków To³py? Ja mia³am jakie¶ pryszcze od pa¼dziernika, podejrzewam, ¿e to nu¿eniec, potwornie ciê¿ko by³o siê tego pozyæ. Jak jedno siê schowa³o, wyskakiwa³y nastêpne (mialam to tylko w okolicach nosa). Dosta³am na ¦wiêta od ¿ony kuzyna krem i mleczko do demakija¿u To³py z czarna ró¿±. Oba ¶wietne, bardzo skuteczne w zabijaniu tego czego¶, nu¿eñca

S³uchajcie, na Nowy Rok moc ¿yczeñ dla Was, mega czupryn, pieni±¿ków, mi³o¶ci, a tym, co nie maj± fajnego ch³opa i aby¶cie NIGDY na swojej drodze nie spotka³y ¿adnego z³ego cz³owieka, co chcia³by Wam krzywdê zrobiæ. Jakiego¶ mi³ego spotkania te¿ Nam ¿yczê.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:29   #195
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Odstawiam wiêc capivit a+e i zostaje przy olejach.
Margo zamówiê te BS i bêdê cierpliwa
Zastanawiam siê te¿ nad palm± ale chcê stopniowo wprowadzaæ nowinki, ¿eby wiedzieæ co warto stosowaæ ,bo daje jaki¶ efekt a co sobie odpuszczaæ.

Amelka te¿ robiê ró¿ne mieszanki olejowe lub z jakim¶ mase³kiem i wit.Jak mi siê chce i regularnie siê smarujê wtedy jest ok,ale widzê ¿e nie daje to d³ugotrwa³ych efektów.Wola³abym co¶ od wewn±trz.Co¶ co wp³ynê³o by te¿ na jêdrno¶æ mojej skóry.
W sumie to jest dla mnie najwa¿niejsze.W³osy i skóra.Mogê nie kupowaæ ubrañ ale suplementy,kremy,oleje,ma zid³a -tego nie umiem sobie odmówiæ
Nawiedzi³am Helfy i zastanawiam siê nad zamówieniem. Na pewno wypróbujê Kapoor Kachli - Od¿ywka stymuluj±ca,widzê ¿e ma dobre komentarze i zastanawiam siê nad sproszkowan± aml±.Stosowa³a która¶ z was?Mam bardzo dobre do¶wiadczenie z henn±, wiêc widzê ¿e wszelkie sproszkowane papki s± dla mnie dobre.

Maria najwa¿niejsze ¿e co¶ ruszy³o w pozytywnym kierunku.My¶lê ¿e ju¿ bêdzie tylko lepiej
A zakupowych ³upów zazdroszczê.Mo¿e jednak siê ruszê ze swoich czterech liter.
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html

Edytowane przez piek³o
Czas edycji: 2013-12-28 o 15:33
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:33   #196
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
MM1968 --> kochana, by³a¶ na badaniach androgenów?, pisa³am Ci o tym we wrze¶niu. S³uchaj, a mo¿e ³upie¿ jest spowodowany przez alkohol w tym ¶rdoku, którego wcierasz, nie pamiêtam nazwy. Ja stosujê loxon 3-4 razy/tyg. i te¿ mam wartewkê do zdrapywania
Nie by³am, wybiorê siê pod koniec stycznia, bo wtedy bêdê mog³a wzi±æ urlop. No i jeszcze moja druga po³owa musi mieæ wolne, bo sama do 3-city autem nie pocisnê. ....Chocia¿ ja nie mam ¿adnych objawów, typu nadmierne ow³osienie, w ogóle za du¿o w³osów nie mam nigdzie, nigdy nie mia³am tr±dziku, ¿adnych problemów z jajnikami....Qrcze, ze te¿ u mnie te badania s± takie drogie, ju¿ dawno by³oby po sprawie, a tak to ci±gle siê nie sk³ada, ale jak ju¿ siê obrobiê w pracy zaraz siê postaram wyrwaæ

A ³upie¿ nie mo¿e byæ od pantostinu, bo wcieram go w czubek g³owy a sypn±³ mi siê z przodu .... nie wiem od czego szampon ca³y czas biokap zmieszany z alverde, metoda kubeczkowa, sp³ukujê bardzo dok³adnie...hm mo¿e od octu jab³kowego, ale te¿ ju¿ od dawna p³ucze roztworem
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:45   #197
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
W trakcie brania miesi±czki by³y regularne i niezbyt obfite, pierwsza po odstawieniu, masakra trwa³a chyba 9 dni, ale nie o tym chcia³am mówiæ. Od jakiego¶ czasu mia³am ci±gle jakie¶ uczulenie w tych miejscach, ¿aden gin nie móg³ odkryæ od czego, choæ pomys³ów by³o wiele a leków i ma¶ci jeszcze wiêcej. A teraz nagle po odstawieniu wierzbownicy, wszystkie objawy ust±pi³y jak rêk± odj±³. Mam zamiar powróciæ do wierzbownicy (ale jeszcze nie teraz), bo w³osy jednak bardziej siê przet³uszczaj± i zobaczê co siê bêdzie dzia³o.
o kurcze. Zdecydowanie nie s³ysza³am o czym¶ takim i internet chyba te¿ nie s³ysza³, bo nic nie znalaz³am co mog³oby sugerowaæ to. MM, a mo¿e to nie zielsko Ciê uczula³o, tylko pozosta³e sk³adniki tabletki? bo Ty chyba tabletki bra³a¶? trochê tych wype³niaczy w tabsach jest. Nie wiem, ale jak to wierzbownica, to mo¿e zmniejsz jej dawkê na pocz±tku i obserwuj. Domy¶lam siê, ¿e takie uczuleniowe sprawy w tych miejscach, to nic przyjemnego.

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Olej lniany jako jedyny wlasnie zawiera idealne proporcje Omega 3 i 6 , w przeciwienstwie do wszystkich innych, lacznie z dyniowym, co mnie martwi.
( Wedlug artykulu z newsweeka z tabelka olejowa, ktora sobie wycielam i wkleilam do kalendarza) . Na dyniowy kilka osob zareagowalo akurat pogorszeniem stanu wlosow. Ja, odpukac, widze po oenobiolu poprawe ( koncze drugie opakowanie ) , a jak bralam zwykle kapsulki z olejem z dyni fajnie bylo tylko na pocz a potem znow zjazd, dosc szybko. Nie wiem o co chodzi z tym oenobiolem, czy jest w nim olej jakiejs lepszej jakosci czy dodaja cos jeszcze o czym nie pisza czy moze rzeczywiscie opracowali jakies idealne polaczenie z wit B, bo sklad jest prosty jak konstrukcja cepa, a jednak moje comiesieczne kryzysy wypadania sa o niebo lagodniejsze. Tylko ze cera chyba gorzej wlasnie no i jakos trudniej mi utrzymac wage ponizej 49. ( waze sie codziennie, jem jak kiedys , choc moze wlasnie za malo i stad mam skok wagi. Planuje od dzis jesc wiecej, bo wszedzie czytam, ze trzeba jesc wiecej , zeby nie tyc - OK. Sprobuje..)
Dziêki za przypomnienie, zamroczy³o mnie zupe³nie
Nie wiem Gosiu jak to z Tob± dok³adnie jest, ale jak zerka³am to do tego oenobiolu wybrali wszystkie te witaminy B, które powinny korzystnie wp³ywaæ na skórê. Dodatkowo witamina B2 jest te¿ blokerem, wg. Ambroziaka. Swoj± drog± to on bardzo fajnie rozpisuje siê na temat leczenia kompleksem vitaminowym B tr±dziku i ³ojotoku, opisuje jak to dzia³a, w jakiej dawce i jak mo¿e podnosiæ testosteron. Czyta³a¶?
49kg - o matko, jaka Ty musisz byæ drobniutka


Cytat:
Napisane przez Maria221 Poka¿ wiadomo¶æ
Sailorku

By³am na zakupach wyprzeda¿owych. Kupi³am d¿insy za 99z³ w Zarze w spódnicê, te¿ w Z., pi¿amkê i skusi³am siê na kilka drobiazgów z Super-pharm, bo jest -40%, kurtka jeszcze nie dolecia³a. Tym samym zakoñczy³am wyprzeda¿e, bo ju¿ kasy brak i trzeba oszczêdzaæ.

Kochane, próbowa³y¶cie kosmetyków To³py? Ja mia³am jakie¶ pryszcze od pa¼dziernika, podejrzewam, ¿e to nu¿eniec, potwornie ciê¿ko by³o siê tego pozyæ. Jak jedno siê schowa³o, wyskakiwa³y nastêpne (mialam to tylko w okolicach nosa). Dosta³am na ¦wiêta od ¿ony kuzyna krem i mleczko do demakija¿u To³py z czarna ró¿±. Oba ¶wietne, bardzo skuteczne w zabijaniu tego czego¶, nu¿eñca

S³uchajcie, na Nowy Rok moc ¿yczeñ dla Was, mega czupryn, pieni±¿ków, mi³o¶ci, a tym, co nie maj± fajnego ch³opa i aby¶cie NIGDY na swojej drodze nie spotka³y ¿adnego z³ego cz³owieka, co chcia³by Wam krzywdê zrobiæ. Jakiego¶ mi³ego spotkania te¿ Nam ¿yczê.
eee to ca³kiem nie¼le siê ob³owi³a¶
te¿ by³am, ale by³o tyle ludzi, ¿e mi siê odechcia³o. Wpad³am tylko do stradivariusa, bo bluzeczki po 29z³ by³y, to ¿al by³o nie przegrzebaæ chocia¿ wieszaków

Nie s³ysza³am o takiej firmie, ale chêtnie sprawdzê




Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Odstawiam wiêc capivit a+e i zostaje przy olejach.
Margo zamówiê te BS i bêdê cierpliwa
Zastanawiam siê te¿ nad palm± ale chcê stopniowo wprowadzaæ nowinki, ¿eby wiedzieæ co warto stosowaæ ,bo daje jaki¶ efekt a co sobie odpuszczaæ.

Amelka te¿ robiê ró¿ne mieszanki olejowe lub z jakim¶ mase³kiem i wit.Jak mi siê chce i regularnie siê smarujê wtedy jest ok,ale widzê ¿e nie daje to d³ugotrwa³ych efektów.Wola³abym co¶ od wewn±trz.Co¶ co wp³ynê³o by te¿ na jêdrno¶æ mojej skóry.
W sumie to jest dla mnie najwa¿niejsze.W³osy i skóra.Mogê nie kupowaæ ubrañ ale suplementy,kremy,oleje,ma zid³a -tego nie umiem sobie odmówiæ
Nawiedzi³am Helfy i zastanawiam siê nad zamówieniem. Na pewno wypróbujê Kapoor Kachli - Od¿ywka stymuluj±ca,widzê ¿e ma dobre komentarze i zastanawiam siê nad sproszkowan± aml±.Stosowa³a która¶ z was?Mam bardzo dobre do¶wiadczenie z henn±, wiêc widzê ¿e wszelkie sproszkowane papki s± dla mnie dobre.

Maria najwa¿niejsze ¿e co¶ ruszy³o w pozytywnym kierunku.My¶lê ¿e ju¿ bêdzie tylko lepiej
A zakupowych ³upów zazdroszczê.Mo¿e jednak siê ruszê ze swoich czterech liter.

Capivit mo¿esz wciskaæ do olejków które nak³adasz na w³osy, nie zmarnuje Ci siê przynajmniej ten zapas.
Ja proszki uwielbiam, robi± fajny busz na g³owie. Tylko w³a¶nie za wyj±tkiem Amli. Nie wiem czemu, ale ona sama tak wysusza mi w³osy, ¿e pó¼niej tydzieñ doprowadzam miot³ê do ³adu i sk³adu. Sesê ju¿ wypróbowa³a¶? ona fajnie kondycjonuje w³osy, a jak lubisz oleje, to ona te¿ Ci siê spodoba.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:55   #198
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Dziêki dziewczyny, kurcze a¿ mam wyrzuty sumienia, ¿e tyle kupi³am, no ale pocieszam siê, ze rzadko kupujê, to teraz sobie trochê odbi³am.

Ja po wypiciu koniczyny mia³am plamienie, a wypi³am ja zaledwie kilka razy! Zatem mo¿e ró¿ne dziwne rzeczy mog± sie zdarzaæ.

To³pa jest w Rossmanie, nie jest bardzo tania, ale d*** te¿ nie urywa. Wejd¼ sobie na stronê producenta, mo¿na zamówiæ próbki.
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255

Edytowane przez Maria221
Czas edycji: 2013-12-28 o 16:56
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:58   #199
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
o kurcze. Zdecydowanie nie s³ysza³am o czym¶ takim i internet chyba te¿ nie s³ysza³, bo nic nie znalaz³am co mog³oby sugerowaæ to. MM, a mo¿e to nie zielsko Ciê uczula³o, tylko pozosta³e sk³adniki tabletki? bo Ty chyba tabletki bra³a¶? trochê tych wype³niaczy w tabsach jest. Nie wiem, ale jak to wierzbownica, to mo¿e zmniejsz jej dawkê na pocz±tku i obserwuj. Domy¶lam siê, ¿e takie uczuleniowe sprawy w tych miejscach, to nic przyjemnego.
No nic przyjemnego, jeszcze nie potwierdzam, ¿e to od wierzbownicy, ale tak siê z³o¿y³o, ¿e teraz po odstawieniu, tam wszystko wróci³o do normy i tak skojarzy³am fakty....
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 17:45   #200
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
No nic przyjemnego, jeszcze nie potwierdzam, ¿e to od wierzbownicy, ale tak siê z³o¿y³o, ¿e teraz po odstawieniu, tam wszystko wróci³o do normy i tak skojarzy³am fakty....
Ja pi³am wierzbownicê bardzo krótko, na przet³uszczaj±ce siê w³osy. Niestety, na w³osy mi nie pomog³a - wysuszy³a mi skórê na twarzy. Czu³am takie "ci±gniêcie" na twarzy. Szybko wierzbownicê (susz) odpu¶ci³am. Pogodzi³am siê z codziennym myciem w³osów

U mnie te¿ jest trochê lepiej po loxonie . Stosujê co drugi dzieñ. Z przodu przedzia³ek mi zarós³, ale mam nadal prze¶wity na szczycie g³owy. Niestety mia³am bardzo du¿e straty , wiêc to musi potrwaæ. Byle nadal tak sz³o, to bêdzie dobrze.
Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e odrastanie trwa tyle, ile trwa³o wypadanie. U mnie ten okres mogê liczyæ w latach. Staram siê wiêc uzbroiæ w cierpliwo¶æ. Ponadto w tym tek¶cie by³o napisane, ¿e odrastanie zaczyna siê od miejsc, które jako ostatnie traci³y w³osy, a najpó¼niej tam gdzie wypadanie siê rozpoczê³o. Jak na razie to siê sprawdza.

Ja te¿ stosujê zio³a indyjskie. Mieszam amlê, brahmi, makê i kapoor kahli i dodajê do biovaxu, który toleruje mój skalp. Bardzo sobie chwalê - w³osy jakby grubsze i "odbite". Czasami stosujê sposób "sprzedany" przez Sailor (dziêki ), czyli zio³a mieszam z jogurtem naturalnym.
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 18:38   #201
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
U mnie te¿ jest trochê lepiej po loxonie . Stosujê co drugi dzieñ. Z przodu przedzia³ek mi zarós³, ale mam nadal prze¶wity na szczycie g³owy. Niestety mia³am bardzo du¿e straty , wiêc to musi potrwaæ. Byle nadal tak sz³o, to bêdzie dobrze.
Gdzie¶ wyczyta³am, ¿e odrastanie trwa tyle, ile trwa³o wypadanie. U mnie ten okres mogê liczyæ w latach. Staram siê wiêc uzbroiæ w cierpliwo¶æ. Ponadto w tym tek¶cie by³o napisane, ¿e odrastanie zaczyna siê od miejsc, które jako ostatnie traci³y w³osy, a najpó¼niej tam gdzie wypadanie siê rozpoczê³o. Jak na razie to siê sprawdza.

Anna07_07 ---->
gratulujê i cieszê razem z Tob±! Oby wiêcej takich dobrych wiadomo¶ci. U mnie te¿ zarós³ przedzia³ek z przodu, jak sprawdza³am w lusterku to taka niteczka jest

Odrastaj± tyle, ile wypadaj±, tak? O matko, to teraz czeka mnie 7 lat odrastania trzymajcie mnie, bo mdlejê. Ja dopiero teraz widzê, ¿e w³oski marcowe nada³y gêsto¶æ, a maj± tylko ok 9-10 cm, czyli moje obcne maluszki gêsto¶æ nadadz± w lipcu

Co¶ w±tek o¿ywa
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:19   #202
Margo123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 281
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Olej lniany jako jedyny wlasnie zawiera idealne proporcje Omega 3 i 6 , w przeciwienstwie do wszystkich innych, lacznie z dyniowym, co mnie martwi.
To ja juz naprawde nie wiem... ale czytalam sobie dzisiaj duzo forum acne.org i rowniez duzo osob pisalo o tym wysypie.Natrafilam na jedna wypowiedz jakiejs dziewczyny,ktora pisala,ze to moze byc przez fito estrogeny,ktore olej lniany zawiera,wkleje cytat: "Flax seed is high in phyto-estrogens. This can help or hurt depending on your particular imbalance."
To moze tez tlumaczyc,dlaczego czerwona koniczyna lub soja niektorym pomaga,a innym szkodzi.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± to on bardzo fajnie rozpisuje siê na temat leczenia kompleksem vitaminowym B tr±dziku i ³ojotoku, opisuje jak to dzia³a, w jakiej dawce i jak mo¿e podnosiæ testosteron. Czyta³a¶?
Podobno najskuteczniejsze polaczenie,jesli chodzi o tradzik i lysienie to wit b6 oraz cynk Ale to tez trzeba uwazac,bo z kolei nadmiar cynku i b6 ,a takze zbyt dlugi czas suplementacji ,dzialaja odwrotnie ,androgennie.Jestem pewna ze czytalam o tym gdzies na zagranicznych forach...
Wlasciwie,to wlasnie powtorzylam wszytsko to co napisalas,o rany))

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Margo zamówiê te BS i bêdê cierpliwa
Mam nadzieje,ze bedziesz rowniez zadowolona.Ja znow sie zastanawiam nad powrotem do BS,ale musze sobie na spokojnie ulozyc nowy plan,bo ostatnio zbyt chaotycznie podchodze do tego.
Tylko jak mowilam,nie zrazaj sie,jesli efekty nie beda sie szybko pojawiac.U mnie poprawa byla w 3-4 miesiacu,ale napawde widoczna.A ja glupia ,zamiast uzywac dalej,skonczylam opakowanie i odstawilam

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
Nie podejrzewa³am tylko, ¿e do³o¿enie do diety ³y¿ki sto³owej oleju mo¿e mieæ takie konsekwencje i tak bardzo zaburzyæ proporcje omega.:
Tez nie bralam tego pod uwage,ze to moze byc wina oleju.Winilam wszystko inne,tylko nie olej,az tu okazalo sie,ze w kilka dni po odstawieniu,wszystko zaczelo wracac do normy.... niezupelnie wszytsko,bo ciezko bylo mi wytepic zaskorniki,meczylam sie z nimi jeszcze pozniej kilka miesiecy.Pomoglo dopiero solidne zluszczanie

Edytowane przez Margo123
Czas edycji: 2013-12-28 o 19:07
Margo123 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-28, 19:36   #203
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno najskuteczniejsze polaczenie,jesli chodzi o tradzik i lysienie to wit b6 oraz cynk Ale to tez trzeba uwazac,bo z kolei nadmiar cynku i b6 ,a takze zbyt dlugi czas suplementacji ,dzialaja odwrotnie ,androgennie.Jestem pewna ze czytalam o tym gdzies na zagranicznych forach...
Wlasciwie,to wlasnie powtorzylam wszytsko to co napisalas,o rany))
O cynku te¿ gdzie¶ czyta³am, ¿e przy d³u¿szym stosowaniu nale¿y w³±czyæ jakiego¶ antagonistê do diety. Produkty bogate w mied¼, ¿elazo itd No i przy d³u¿szym stosowaniu du¿ej dawki mo¿e blokowaæ aromataze - w zasadzie to by³a taka wzmianka. Jakby¶ siê kiedy¶ natknê³a na dok³adne info o tym, to wrzuæ tutaj

Cytat:
Napisane przez Margo123 Poka¿ wiadomo¶æ
Tez nie bralam tego pod uwage,ze to moze byc wina oleju.Winilam wszystko inne,tylko nie olej,az tu okazalo sie,ze w kilka dni po odstawieniu,wszystko zaczelo wracac do normy.... niezupelnie wszytsko,bo ciezko bylo mi wytepic zaskorniki,meczylam sie z nimi jeszcze pozniej kilka miesiecy.Pomoglo dopiero solidne zluszczanie
Wa¿ne ¿e dosz³a¶ do tego, co by³o powodem takiego stanu rzeczy.

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2013-12-28 o 19:37
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 08:31   #204
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Margo jakie BS stosowa³a¶?
Przymierzam siê do zakupu przez all

Znów mam siano na g³owie.Niby jest nie¼le ,bo mam sporo baby hair po kozieradce ,ale nie mogê sobie poradziæ z tym ¿e s± takie przesuszone. Poza tym s± bardzo cienkie. Dalej wypadaj±,nawet te malutkie ,ale w ilo¶ci która ju¿ nie doprowadza mnie do ³ez.
Po 2 mies stosowania tej kozieradki mogê z czystym sumieniem poleciæ j±.Tania,skuteczna tylko ten zapaszek
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 09:22   #205
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ

Znów mam siano na g³owie.Niby jest nie¼le ,bo mam sporo baby hair po kozieradce ,ale nie mogê sobie poradziæ z tym ¿e s± takie przesuszone. Poza tym s± bardzo cienkie.
Próbowa³a¶ czym¶ okie³znaæ to sianko?
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 09:51   #206
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor Star Fighter od zawsze mam problem z puszeniem w³osów.Min wilgoæ powietrza i ju¿ mam loczki
Stosowa³am ró¿ne rzeczy.Przesz³am przez olejowanie ,ale ono tylko wzmaga³o wypadanie.Ró¿ne od¿ywki,olejki na koñcówki etc itp.
Jak udaje mi siê osi±gn±æ stan l¶ni±cych w³osów to jest ich wtedy malutko i s± takie hmmm przyklapniête.To nie dla mnie.Jak nie mam push upa na g³owie to wtedy wygl±dam jak zmok³a psina
Maska z siemienia jest super ale efekt niestety chwilowy. Widzê ¿e problemem jest to ¿e moje w³osy s± cienkie.Wiêc teraz pora popracowaæ nad pogrubieniem.

Poza tym zaobserwowa³am ¿e mam takie dni,przed miesi±czk± ¿e w³a¶nie wtedy wzmaga siê wypadanie i z dnia na dzieñ moje w³osy staj± siê jak siano.Pó¼niej znów jest w miarê normalnie.
Podobno ma to zwi±zek z tym ,¿e przed miesi±czk± spadaj± mi estrogeny.Mam te¿ wtedy migreny.
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 10:35   #207
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ
Sailor Star Fighter od zawsze mam problem z puszeniem w³osów.Min wilgoæ powietrza i ju¿ mam loczki
Stosowa³am ró¿ne rzeczy.Przesz³am przez olejowanie ,ale ono tylko wzmaga³o wypadanie.Ró¿ne od¿ywki,olejki na koñcówki etc itp.
Jak udaje mi siê osi±gn±æ stan l¶ni±cych w³osów to jest ich wtedy malutko i s± takie hmmm przyklapniête.To nie dla mnie.Jak nie mam push upa na g³owie to wtedy wygl±dam jak zmok³a psina
Maska z siemienia jest super ale efekt niestety chwilowy. Widzê ¿e problemem jest to ¿e moje w³osy s± cienkie.Wiêc teraz pora popracowaæ nad pogrubieniem.

Poza tym zaobserwowa³am ¿e mam takie dni,przed miesi±czk± ¿e w³a¶nie wtedy wzmaga siê wypadanie i z dnia na dzieñ moje w³osy staj± siê jak siano.Pó¼niej znów jest w miarê normalnie.
Podobno ma to zwi±zek z tym ,¿e przed miesi±czk± spadaj± mi estrogeny.Mam te¿ wtedy migreny.
W³osy reaguj± na wilgotno¶æ powietrza, w³a¶nie dlatego ¿e s± suche i pewnie ³uski nie s± po domykane. Gdy siê to zmieni nie bêd± siê skrêcaæ i puszyæ. Ca³e nastoletnie ¿ycie z tym walczy³am ró¿nymi specyfikami, wiem jakie to wkurzaj±ce
Maska z siemienia nie daje chwilowego efektu, potrzeba jej tylko systematyczno¶ci. Po pewnym czasie w³osy s± nie do zniszczenia, razem ze skór± g³owy s± nawil¿one.
Wax te¿ jest dobry. Nie pozostawi na g³owie przyklapu, ale dzia³a tak samo jak siemie, potrzeba czasu aby zauwa¿yæ trwa³e efekty. Aloes w ka¿dej formie te¿ siê fajnie sprawdza i raczej te¿ nie bêdziesz mia³a po nim problemów wiêkszych. Ja lubie na noc na koñcówki wcieraæ krem z aloesem, który kupi³am sobie na wakacjach. Niby eko cudo, a mnie zapycha³o, za to do w³osów jest cudowny no i ró¿ne mazid³owe wynalazki.
Je¶li masz faktycznie problem z nawil¿eniem, proszki Hesh'a mog± Ciê jeszcze bardziej podsuszyæ, wiêc staraj siê nak³adaæ je tylko na skórê g³owy.

Zakrêci³am siê wcze¶niej, to Maka mnie wysusza, a nie Amla. Z Amli by³am bardzo zadowolona


Anna07_07
mog³aby¶ czê¶ciej wpadaæ, w dodatku z takimi dobrymi nowinami wcieraj dalej, ty³ te¿ ruszy w koñcu.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:05   #208
piek³o
Raczkowanie
 
Avatar piek³o
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bielsko-Bia³a
Wiadomo¶ci: 370
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor Star Fighter czyli jestem na dobrej drodze. Uwielbiam efekt który mam po masce z siemienia tylko tak jak pisa³am na razie krótkotrwa³y. Nie zmieniam w takim razie nic i konsekwentnie bêdê robi³a maskê i p³ukankê.Do tego ta kozieradka.
Spróbujê te¿ tego Waxa.
Proszê napisz mi te¿ czy przy d³ugotrwa³ym stosowaniu siemienia lnianego zauwa¿y³a¶ pogrubienie w³osów?W sumie to teraz dla mnie kluczowe.

MM widzê w podpisie ¿e stosujesz Lioven.Nie pamiêtam ju¿ kto,mo¿e TY ,pisa³ ¿e lioven wp³yn±³ na zmniejszenie siñców pod oczami?
Mam ten sam problem.Cienka skóra i niestety pod oczami ciemne obwódki.Bez korektora Mi¶ Panda
__________________
Mój autorski blog z bi¿uteri±- http://www.photoblog.pl/tea3k/973501...owe-serca.html
piek³o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:27   #209
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez piek³o Poka¿ wiadomo¶æ

MM widzê w podpisie ¿e stosujesz Lioven.Nie pamiêtam ju¿ kto,mo¿e TY ,pisa³ ¿e lioven wp³yn±³ na zmniejszenie siñców pod oczami?
Mam ten sam problem.Cienka skóra i niestety pod oczami ciemne obwódki.Bez korektora Mi¶ Panda
Nie to nie ja, niczego takiego nie zaobserwowa³am, ale pewnie dlatego, ¿e nie mam siñców tylko zmarszczki niestety....
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:57   #210
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez MM-1968 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie to nie ja, niczego takiego nie zaobserwowa³am, ale pewnie dlatego, ¿e nie mam siñców tylko zmarszczki niestety....
A ja opuchliznê...
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.