Neutrogena, Formuła Norweska, Intense Repair Body Lotion (Intensywnie regenerująca emulsja do ciała)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.70/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Emulsja intensywnie nawilża i regeneruje bardzo suchą i szorstką skórę. Do codziennego stosowania.
Formuła Norweska regeneruje jak opatrunek: redukuje szorstkość i suchość skóry oraz likwiduje napięcie i dyskomfort bardzo suchej skóry.
Od pierwszego użycia poczujesz natychmiastowe uczucie ulgi i komfortu.
Dzień po dniu Twoja skóra będzie intensywnie nawilżona, bardziej elastyczna i gładka.
Emulsja ma delikatny zapach.
Kremowa, nietłusta konsystencja natychmiast się wchłania.

Funkcjonalny, skuteczny produkt

Produkt jak najbardziej zgodny z opisem producenta. Świetnie nawilża, regeneruje i utrzymuje nawilżenie ciała. Stosuję go od dawna z przerwami i świetnie spełnia swoją funkcję. Mam do niego tak duże zaufanie, że stosowałam go codziennie przez okres dwóch ciąż bez dodatkowego wspomagania innymi kosmetykami przeciw rozstępom. W efekcie ani jednego rozstępu, aczkolwiek nie mam pewności na ile to super kosmetyk, a na ile po prostu dobre geny:) Na plus dla mnie neutralny zapach i szybko wchłaniająca się konsystencja. Cena adekwatna do jakości. Opakowanie średnie, ale ergonomiczne.

Super

Balsam ma opakowanie super praktyczne w użyciu oraz wygodne, kolorowe, intensywnie nawilża oraz pachnie ładnie naturalnie, super się wchłania,cena jest dobra

Skutecznie pielęgnuje

Od lat zmagam się z suchą, napiętą skórą - muszę więc codziennie używać balsamów nawilżających. Emulsja Neutrogeny świetnie mi się sprawdza w tej roli -skóra po użyciu jest wyraźnie zmiękczona, gładsza, zregenerowana. Produkt jest wydajny - nie trzeba używać go dużo za jednym razem aby pokryć ciało. Cena w porządku jak na tak dobre działanie. Polecam go wszystkim osobom zmagającym się z suchością skóry.

Może być, ale tylko na zimę

Balsam jest dość ciężki, ma jak dla mnie średnio przyjemny zapach i gęstą konsystencję. Sprawdza się u mnie na mocno przesuszoną skórę, ale tylko w okresie jesienno-zimowym. Na wiosnę i lato jest po prostu za ciężki i lepki. Ponadto w balsamach cenię piękne zapachy, a tutaj tego nie mam, co trochę mnie zniechęca do jego stosowania. Z balsamów od Neutrogeny zdecydowanie wolę balsam z maliną nordycką niż ten, ale tu też nie jest źle. Opakowanie jest duże i wydajne. Balsam kupiłam w jakimś zimowym zestawie wraz z kremem do rąk. Podsumowując, ten balsam sprawdzi się do mocno przesuszonej skóry, gdy nie mamy aż takich problemów lepiej sięgnąć po coś lżejszego i ładniej pachnącego :)

Pomocny na suchą skórę

Kupiłam ten balsam bo był w promocji w Dino i od razu przypadł mi do gustu. Po pierwsze opakowanie z pompką, na plus. Chociaż pod koniec pompka na nic się zdaje, ale to normalne. Zapach delikatny, lekki, nie drażni. Konsystencja tez w sam raz, nie za gęsta, nie za rzadka. Balsam łatwo rozprowadza się po skórze, dość szybko się wchłania i co najważniejsze działa jak należy. Skóra po zimie była bardzo sucha, potrzebowała ratunku i ten balsam dał radę. Efekt jest widoczny gołym okiem i nie czuć takiego napięcia skóry, zwłaszcza na nogach. Myślę, że warto po kiego sięgnąć i samemu się przekonać.

Dobrze regeneruje

Moja skóra po zimie zawsze potrzebuje solidnego nawilżenia i regeneracji. Dlatego sięgam po sprawdzoną markę.
Balsam ma niezbyt gęsta konsystencję, która bardzo dobrze i szybko się wchłania. Moja sucha skóra wręcz go chłonie.
Na początku stosowania balsam powoduję u mnie lekkie pieczenie i zaczerwienienie, ale końcowy efekt jest naprawdę dobry.
Skóra jest gładka i miękka, bardziej elastyczna i dobrze nawilżona.
Szorstkie kolana czy łokcie wygładzone.
Do tego balsam jest wydajny, zapach nienachalny i cena w granicach rozsądku
Polecam dla regeneracji dla każdej z was. U mnie od lat się sprawdza.

Cudowny!

Mam bardzo suchą skórę. Wiem, że ta marka jest dobra i ma pozytywne opinie. Postanowiłam kupić tą emulsję. Uwielbiam ją, nawilża długotrwałe i od razu się wchłania. Zapach troszkę neutralny, wygodne opakowanie z pompką. Polecam zdecydowanie każdemu!

Mój najlepszy balsam na zimę!!

Balsam do ciała Neutrogena intense Repair ma kremową konsystencje i bardzo szybko wchłania się w skórę. Przynosi ulgę suchej skórze. Koi ją i dobrze nawilża. Nie powoduje uczucia lepkości po smarowaniu. Działa regenerująco odżywiając skórę. W dodatku zabezpiecza ją przed wysuszeniem. Jest to mój ulubione balsam do ciała! Na zimę najlepszy sprawdza się znakomicie nawet przy skórze wrażliwej i suchej .

Najlepszy !

Nie spotkałam się jeszcze z bardziej nawilżającym produktem niż ta emulsja.
Moje suche nogi i przedramiona zostały uratowane.
Emulsja wchłania się super szybko, nie pozostawia tłustej skóry.
Delikatny, przyjemny zapach.
Wygodna pompka
Nie wiem czy będę dalej eksperymentować z balsamami do ciała bo znalazłam produkt idealny.

Mój ulubiony

Balsam nie raz uratował moją skórę kiedy byla przesuszona i potrzebowała intensywnej regeneracji. Konsystencja jest treściwa ale świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Emulsja jest bardzo wydajna. Ma delikatny kremowy zapach który po chwili się ulatnia. Po użyciu skóra jest miękka i nawilżona. Zgodzę się z producentem, że po zastosowaniu balsam przynosi natychmiastową ulgę, likwiduje uczucie napięcia skóry oraz regularne stosowanie chroni przed przesuszeniem. Kosmetyk świetnie sprawdza się zimą kiedy ciało wymaga wyjatkowej pielegnacji jednak ja siegam po niego o każdej porze roku. Do tej pory nic mi bardziej nie pomogło po kąpielach słonecznych i słonej wodzie. Jedyna wada jaką dostrzegam tkwi w opakowaniu gdyż pod koniec użytkowania na spodzie zostaje sporo produktu i ciężko go wydostać za pomocą pompki.

Ukojenie dla mojej skóry

Na produkt trafiłam przypadkowo w Rossmanie, kupując 2+2 produkty gratis.To był strzał w dziesiątkę! Moja skóra ma skłonność do podrażnień i często bywa przesuszona,a nawet popękana. Ten balsam ukoił moją skórę, złagodził podrażnienia i silnie zregenerował.Stosuje go cała moja rodzina.

Może być

Normalny dość treściwy balsam do ciała. Plus za solidne opakowanie i pompkę. Jest dość gęsty i treściwy. Nie uczula. Nie wiem co tu więcej pisać bo niczym szczególnym się nie wyróżnia. Balsam jak balsam. Może trochę lepszy od przeciętnego.