Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-15, 20:09   #1
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219

Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA


czwarta część wątku o januszowaniu.
link do poprzedniej części:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=884911

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

pozwolę sobie odpowiedzieć na pytanie z poprzedniej części:

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
A to dalej ten sam chłopak czy nowy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nadal ten sam chłopak....
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 20:49   #2
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:02   #3
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Sprzątanie po psie.
Za kazdym razem mam widownie - widocznie to tak rzadki widok.
Ciekawe czy wytrzeszczajacy oczy janusze potem w domu opowiadaja przy piwie jaka to "frajerkę" widzieli
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 21:03   #4
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

SMS wczoraj od klientki do mojej matki - księgowej - która prowadzi jej rozliczenia finansowe i bierze za to 50 zł miesięcznie: postanowiłam, że od tego miesiąca będę pani płaciła 25 zł, bo nie ma pani u mnie dużo pracy.
Wyjaśnienie: od roku bierze z ZUS wyszachrany zasiłek macierzyński w wysokości 6,5 tys miesięcznie. Matka chodziła w jej sprawie do urzędu pierdylariad razy, pisała dziesiątki pism, bo chcieli jej ten zasiłek zabrać, podważyć, że należy się w takiej wysokości.

Taka biedna. Umysłowo.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 22:12   #5
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Sprzątanie po psie.
Za kazdym razem mam widownie - widocznie to tak rzadki widok.
Ciekawe czy wytrzeszczajacy oczy janusze potem w domu opowiadaja przy piwie jaka to "frajerkę" widzieli
Może Cię "pilnują" Ja czasem się zatrzymam jak widzę kogoś z psem, który robi kupę, żeby zobaczyć czy właściciel będzie sprzątał. Raz koło mnie też się taka babka zatrzymała i jak wyciągnęłam woreczek to powiedziała głośno do dziecka, które z nią szło, że pani robi tak jak się powinno.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 23:07   #6
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Raz koło mnie też się taka babka zatrzymała i jak wyciągnęłam woreczek to powiedziała głośno do dziecka, które z nią szło, że pani robi tak jak się powinno.
Tez tak robię!


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-15, 23:53   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6419000 6]SMS wczoraj od klientki do mojej matki - księgowej - która prowadzi jej rozliczenia finansowe i bierze za to 50 zł miesięcznie: postanowiłam, że od tego miesiąca będę pani płaciła 25 zł, bo nie ma pani u mnie dużo pracy.
Wyjaśnienie: od roku bierze z ZUS wyszachrany zasiłek macierzyński w wysokości 6,5 tys miesięcznie. Matka chodziła w jej sprawie do urzędu pierdylariad razy, pisała dziesiątki pism, bo chcieli jej ten zasiłek zabrać, podważyć, że należy się w takiej wysokości.

Taka biedna. Umysłowo.[/QUOTE]

Poradź matce, żeby odpisała, że rezygnuje z prowadzenia rozliczeń tej pani. Ciekawe, czy znajdzie kogoś chętnego za 50 zł miesięcznie, że o 25 już nie wspomnę. A jak nie znajdzie i napisze blagalnego SMSa to niech matka odpisze, że będzie prowadzić te rozliczenia za 250 zł miesięcznie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 05:54   #8
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Może Cię "pilnują" Ja czasem się zatrzymam jak widzę kogoś z psem, który robi kupę, żeby zobaczyć czy właściciel będzie sprzątał. Raz koło mnie też się taka babka zatrzymała i jak wyciągnęłam woreczek to powiedziała głośno do dziecka, które z nią szło, że pani robi tak jak się powinno.
To sa raczej janusze, ktorzy sami w zyciu nie sprzatna. Ba, nawet smycz czy odwolanie psa jak obszczekuje mojego ich przerasta :c
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 09:33   #9
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Poradź matce, żeby odpisała, że rezygnuje z prowadzenia rozliczeń tej pani. Ciekawe, czy znajdzie kogoś chętnego za 50 zł miesięcznie, że o 25 już nie wspomnę. A jak nie znajdzie i napisze blagalnego SMSa to niech matka odpisze, że będzie prowadzić te rozliczenia za 250 zł miesięcznie.
Kto prowadzi księgowość za 50 zł miesięcznie? Szok po prostu.

Ja bym tej Pani odpisała że w takim razie ma zabrać dokumenty i koniec współpracy i tyle.

Ja płacę 150 zł miesięcznie za prowadzenie księgowości...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 09:53   #10
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Kto prowadzi księgowość za 50 zł miesięcznie? Szok po prostu.

Ja bym tej Pani odpisała że w takim razie ma zabrać dokumenty i koniec współpracy i tyle.

Ja płacę 150 zł miesięcznie za prowadzenie księgowości...

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Takie są stawki w moim mieście, konkurencja, rozumiesz Za rozliczanie osób prowadzących jednoosobową dg takie są stawki.Tłumaczę matce, żeby podniosła stawkę, to się pozbędzie największego dziadostwa z mentalnością 'niech się cieszy, że ja KLIJENT jej płace całe pińć dych, a sam by se muk to zrobić z palcem w dupie i na piwo z biedrony przyoszczędził(a)'

Oczywiście, że baba dostała info, żeby zabierała swoje papiery skoro rozwiązuje umowę, ale fakt pozostaje faktem, że to Grażyna level expert.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2016-08-16 o 09:55
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 10:35   #11
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6420233 1]Takie są stawki w moim mieście, konkurencja, rozumiesz Za rozliczanie osób prowadzących jednoosobową dg takie są stawki.Tłumaczę matce, żeby podniosła stawkę, to się pozbędzie największego dziadostwa z mentalnością 'niech się cieszy, że ja KLIJENT jej płace całe pińć dych, a sam by se muk to zrobić z palcem w dupie i na piwo z biedrony przyoszczędził(a)'

Oczywiście, że baba dostała info, żeby zabierała swoje papiery skoro rozwiązuje umowę, ale fakt pozostaje faktem, że to Grażyna level expert.[/QUOTE]
No to rozumiem 😊 Dobrze mama zrobiła że posłała kobitę w diabły 😊

Stawki dźwignie to ludzie inni też dźwigna. Chyba że jakieś dziwne dla mnie nie zrozumiałe przewijanie się z cenach... byle był klient

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 11:40   #12
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

opowiem Wam zabawne historie sprzed kilku dni o Januszu podrywu

otoz przechodzilam sobie kolo UJ w piekny letni dzien i zaczepil mnie jakis facet , ktory przedstawil sie jako obcokrajowiec szukajacy UJ (pod ktorym stal)-no to pokazuje budynek kilkanascie metrow od nas a on pyta jak tam wejsc.

dalej-facet pyta czy ja tu studiuje, a poniewaz studia skonczylam juz z 3 lata temu to mowie ,ze nie - na co wyjechal do mnie z pretensjami, ze czemu tu nie studiuje, to taka fajna uczelnia a ja mam tak blisko(ciekawe bo nie mieszkam juz w krk no ale ) i ze glupia jestem.

jeszcze z 5 razy zapytal czemu tu nie studiuje to powiedzialam, ze juz skonczylam studia, wiec on pyta jakie, a ja mowie,ze UEK;
on pyta co a ,ze nie chcialo mi sie tlumaczyc to rzucilam ogolnie, ze ekonomie. Facet po raz kolejny mnie wysmial, ze kto studiuje ekonomie, po ekonoemii nie ma pracy, wszyscy jego znajomi po ekonomii to bezrobotni etc.

No i pyta czy ja mam prace, to mowie,ze tak. Pyta gdzie pracuje, wiec sie jakos migam i costam mwoie, ze praca biurowa ale ja lubie, costam costam.
Pyta jeszcze 5 razy jaka konkretnie firma, ale stwierdzilam,ze nie powiem, tylko dalej sie migam to powiedzial mi, ze ''cos mu sie widzi, ze ja klamie i wcale nie pracuje za to mam dluzsze wakacje ''.
To mu mowie,ze urlop mam, a ten znowu to zebym mu prawde pwoiedziala. To mu powiedziala,ze moze nie chce mu mowic gdzie pracuje a ten znow ,ze ja klamie i pewnie bezrobotna jestem.

Wiec rozmowa zeszla na niego i opowiada dumny,ze on studiuje na UJ i mu firma placi, doktorat robi i wogole. Pytam co studiuje to rzucil ,ze nowe technologie. W dalszej czesci rozmowy stwierdzil,ze pracuje w szpitalu. Uprzejmie sie zdziwilam jakim cudem szpital placi mu za studiowanie nowych technolgo i on on tam robi ?
Gosc sie zmieszal,weic znowu na mnie najechal,ze nowe technologie to przyszlosc i ze on to bedzie wykladowca,nie bedzie cale zycie pracowal w spzitalu a ja bede bezrobotna po tej ekonoemii.

szalowej rozmowy ciag dalszy: zapytal jak mam na imie.On przedstawil sie jako Robert. Ja mowie,ze Klaudia jestem. Uslyszalam,ze nieee, to takie brzydkie pospolite imie i ulice sa pelne Klaudii i ,ze dla niego bede... Klara...a nie nie Klara, moze Kornelia...nie, tez nie... Kimberley bede! I mi zaczal opowiadac ,ze jego przyjaciele maja corke Kimberley i ,ze to po jakims wawozie pelnym szlachetnych kamieni w australii i ze tam zostala poczeta i tak ja nazwali, zeby byla taka piekna i szlachetna jak te kamienie i ,ze to swietne imie dla mnie. No niemal padlam w tym momencie.
Potem juz wchodze do budynku a ten oczywiscie chce moj nr telefonu-powiedzialm,ze mu nie dam to stwierdzil,ze da mi swoj-na wizytowke go nie stac widac, nabazgral e-mail i teelfon na kartce papieru i bylo tam jeszcze jego imie-Patryk (patrz wyzej).LOL.

Stwierdzil,ze musze napisac to mi wysle zdjecia z Belgii. Wogole z 15 razy podkreslil,ze jest z Belgii , i przyjechal kilka lat temu do polski studiowac chociaz mowil po polsku idealnie i nie mial akcentu (jak dla mnie kolejne klamstwo), Na studenta tez nie wygladal, raczej wiekowo na 40 lat, no ale . Nie wiem tez jaka uczelnie prowadzi zajecia w lipcu /sierpniu ale moze sie nie znam

Na sam koniec jeszcze jak juz sie proboalam zmyc to zarzucil nowy temat-ze mam ladna sukienke i co to jest za material i czy ten material pasuje do mojej osobowosci i ja sie w nim dobrze czuje czy moze wole jedwab albo kaszmir bo te by bardziej do mnie pasowaly.

Powiedzcie,ze sie usmialyscie
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:45   #13
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Ja się uśmiałam jak szalona może ze szpitala uciekł
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:51   #14
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Ja się uśmiałam na maksa, ale jak dla mnie to nie Janusz tylko ktoś bardzo samotny albo niespełna rozumu
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:55   #15
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Lena_94 Pokaż wiadomość
Ja się uśmiałam jak szalona może ze szpitala uciekł
Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Ja się uśmiałam na maksa, ale jak dla mnie to nie Janusz tylko ktoś bardzo samotny albo niespełna rozumu
Nie wydawal sie uposledzony w zaden sposob. Ja raczej odnioslam wrazenie,ze na sile chcial mi zaimponowac i wymyslal co to on nie robi (choc klamstwa dot.imienia nie rozumiem-ale mial duzo malych karteczek w kieszeni i mialam wrazenie,ze przygotowane wlasnie na spotkanie dziewczyn coby im rozdawac te numery ). A ten tekst o Kimberley i jego 'pewnosc siebie' to mi zajechal niemal jakimis kursami podrywu.
Ale fakt,ze takich sie czesto nie spotka
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 11:58   #16
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Uśmiać to się uśmiałam, chyba najbardziej z tego Roberto-Patryka pseudoobcokrajowca

Ale w momencie, gdy on zacząłby mi wrzucać, że głupia jestem i nie studiuję, po prostu bym odeszła bez słowa, ewentualnie prychnęła na niego, a nie się tłumaczyła.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 12:34   #17
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Szok, że wystarczyło Ci cierpliwości na rozmowę z takim typkiem
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 13:18   #18
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Uśmiałam się ale moja rozmowa z nim trwałaby ułamek sekundy i skończyłaby się po jego pytaniu "jak wejść do budynku przy którym stoi"


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 14:14   #19
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64209831]Szok, że wystarczyło Ci cierpliwości na rozmowę z takim typkiem[/QUOTE]

no szedl kawalek ulica ze mna, zwykle zdawkowe odpowiedzi (czyli samo nie albo tal) wystarczaja,zeby ktos sie zorientowal,ze rozmowa sie nie klei i sobie poszedl ale ten byl wytrwaly

ale teraz zaluje troche ,ze mu na koniec nie pocisnelam o tym imieniu bo ciekawe co na to by powiedzial
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 16:18   #20
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Facet chyba był mocno zdesperowany skoro wybrał taką metodę na podryw
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 16:29   #21
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
opowiem Wam zabawne historie sprzed kilku dni o Januszu podrywu

otoz przechodzilam sobie kolo UJ w piekny letni dzien i zaczepil mnie jakis facet , ktory przedstawil sie jako obcokrajowiec szukajacy UJ (pod ktorym stal)-no to pokazuje budynek kilkanascie metrow od nas a on pyta jak tam wejsc.

dalej-facet pyta czy ja tu studiuje, a poniewaz studia skonczylam juz z 3 lata temu to mowie ,ze nie - na co wyjechal do mnie z pretensjami, ze czemu tu nie studiuje, to taka fajna uczelnia a ja mam tak blisko(ciekawe bo nie mieszkam juz w krk no ale ) i ze glupia jestem.

jeszcze z 5 razy zapytal czemu tu nie studiuje to powiedzialam, ze juz skonczylam studia, wiec on pyta jakie, a ja mowie,ze UEK;
on pyta co a ,ze nie chcialo mi sie tlumaczyc to rzucilam ogolnie, ze ekonomie. Facet po raz kolejny mnie wysmial, ze kto studiuje ekonomie, po ekonoemii nie ma pracy, wszyscy jego znajomi po ekonomii to bezrobotni etc.

No i pyta czy ja mam prace, to mowie,ze tak. Pyta gdzie pracuje, wiec sie jakos migam i costam mwoie, ze praca biurowa ale ja lubie, costam costam.
Pyta jeszcze 5 razy jaka konkretnie firma, ale stwierdzilam,ze nie powiem, tylko dalej sie migam to powiedzial mi, ze ''cos mu sie widzi, ze ja klamie i wcale nie pracuje za to mam dluzsze wakacje ''.
To mu mowie,ze urlop mam, a ten znowu to zebym mu prawde pwoiedziala. To mu powiedziala,ze moze nie chce mu mowic gdzie pracuje a ten znow ,ze ja klamie i pewnie bezrobotna jestem.

Wiec rozmowa zeszla na niego i opowiada dumny,ze on studiuje na UJ i mu firma placi, doktorat robi i wogole. Pytam co studiuje to rzucil ,ze nowe technologie. W dalszej czesci rozmowy stwierdzil,ze pracuje w szpitalu. Uprzejmie sie zdziwilam jakim cudem szpital placi mu za studiowanie nowych technolgo i on on tam robi ?
Gosc sie zmieszal,weic znowu na mnie najechal,ze nowe technologie to przyszlosc i ze on to bedzie wykladowca,nie bedzie cale zycie pracowal w spzitalu a ja bede bezrobotna po tej ekonoemii.

szalowej rozmowy ciag dalszy: zapytal jak mam na imie.On przedstawil sie jako Robert. Ja mowie,ze Klaudia jestem. Uslyszalam,ze nieee, to takie brzydkie pospolite imie i ulice sa pelne Klaudii i ,ze dla niego bede... Klara...a nie nie Klara, moze Kornelia...nie, tez nie... Kimberley bede! I mi zaczal opowiadac ,ze jego przyjaciele maja corke Kimberley i ,ze to po jakims wawozie pelnym szlachetnych kamieni w australii i ze tam zostala poczeta i tak ja nazwali, zeby byla taka piekna i szlachetna jak te kamienie i ,ze to swietne imie dla mnie. No niemal padlam w tym momencie.
Potem juz wchodze do budynku a ten oczywiscie chce moj nr telefonu-powiedzialm,ze mu nie dam to stwierdzil,ze da mi swoj-na wizytowke go nie stac widac, nabazgral e-mail i teelfon na kartce papieru i bylo tam jeszcze jego imie-Patryk (patrz wyzej).LOL.

Stwierdzil,ze musze napisac to mi wysle zdjecia z Belgii. Wogole z 15 razy podkreslil,ze jest z Belgii , i przyjechal kilka lat temu do polski studiowac chociaz mowil po polsku idealnie i nie mial akcentu (jak dla mnie kolejne klamstwo), Na studenta tez nie wygladal, raczej wiekowo na 40 lat, no ale . Nie wiem tez jaka uczelnie prowadzi zajecia w lipcu /sierpniu ale moze sie nie znam

Na sam koniec jeszcze jak juz sie proboalam zmyc to zarzucil nowy temat-ze mam ladna sukienke i co to jest za material i czy ten material pasuje do mojej osobowosci i ja sie w nim dobrze czuje czy moze wole jedwab albo kaszmir bo te by bardziej do mnie pasowaly.

Powiedzcie,ze sie usmialyscie
Podziwiam za cierpliwość, ja bym go spławiła po pierwszym pytaniu poza tym gdzie jest uczelnia.

Jak dla mnie zaburzony psychicznie.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 17:16   #22
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6421992 6]Podziwiam za cierpliwość, ja bym go spławiła po pierwszym pytaniu poza tym gdzie jest uczelnia.

Jak dla mnie zaburzony psychicznie.[/QUOTE]
Dla mnie brzmi jak po tych zalosnych kursach podrywu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 17:34   #23
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 18:43   #24
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Janusz, ale pomysłowy. Arbuz sklejony taśmą ciekawe czy płatki śniadaniowe też by przyniósł do reklamacji bo za słodkie, za mało słodkie, za mało chrupiące, za bardzo chrupią.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 19:25   #25
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Janusz, ale pomysłowy. Arbuz sklejony taśmą ciekawe czy płatki śniadaniowe też by przyniósł do reklamacji bo za słodkie, za mało słodkie, za mało chrupiące, za bardzo chrupią.
Apropos arbuza: miałam kiedys odwrotną sytuację. Arbuzy lubię pasjami i nie jestem w stanie zjeść za dużo. Pewnego dnia poprosiłam panią sprzedającą, by ukroiła mi tak na oko, mniej więcej pół kilograma arbuza (na stoisku obok arbuzów stała sobie). I tu nastąpiło piewrsze prychnięcie: "Pani mi powinna podać tego arbuza!" (pewnie chodziło jej, że sama powinnam wybrać, fakt, mój błąd, wzięłam, podaję). I jeszcze raz mówię grzecznie, że poproszę mniej więcej pół kilograma. Prych drugi: "A może dziesięć deka? (pisownia oryginalnej wypowiedzi)". Spokojny ze mnie czlowiek, więc jeszcze raz SPOKOJNIE proszę o mniej więcej pół kilograma arbuza. Owszem, uciachała, kładzie na wadze. Półtora kilograma. I pakuje. Więc jeszcze raz proszę o te nieszczęsne mniej więcej poł kilograma. Przekroiła na pół, zważyła, zapakowała. Podziękowałam w myślach już mantrując. Ostatnie słowo jednak należało do pani sprzedającej: "Ludzie to już sami teraz nie wiedzą, czego chcą. Oj poprzewracało się w głowach, poprzewracało'.

A potem się ludzi dziwią, dlaczego sieć Bomi splajtowała.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 19:26   #26
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

no ja dzisiaj wyszłam na grazyne i to w kategorii sklepowej (czego najbardziej nie znosze) mała miejscowosc turystyczna no piekna chciałam kupic typowa pamiatke w jakiej sie specjalizują.Byłam tam pare miesiecy temu w jakis weekend.Wiem gdzie sa te pamiatki było zamkniete. zapytałam w innym sklepie -dowiedziałam sie ze w weekendy tam zamkniete.Przezywałam długo no bo jak w weekendy najweiecej turystów a tam zamkniete.dzisaj pojechałam tam specjalnie tylko 100 km ode mnie. Oczywiscie zamkniete pytam w sklepie tam co poprzednio dowiaduje sie ze w zasadzie otwarte jest tam tylko w weekendy (!) zrobiłam awanture w sumie nie do Pani a do mojego chłopa ale niesmak i poczucie grazynowania zostało
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 21:38   #27
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

nie uśmiałam się, bo nie rozumiem po co taką gadkę ciągnąć.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-16, 23:15   #28
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
nie uśmiałam się, bo nie rozumiem po co taką gadkę ciągnąć.
no ja tak mam ,ze ciezko mi kogos chamsko splawic ,wiec jak idzie za mna i gada to gada a ja costam odpowiadam,choc nie wykracza to za bardzo poza tak i nie


a wracajac do tematu januszowania:

na pierwszym egzaminie na studiach nie ogarnelam,ze ludzie zbieraja indeksy i grupowo zanosza je wykladowca w zwiazku z czym musialam lapac szanownego pana profesora sama-przez 3 tyg przychodzilam na jego konsoltacje i go nie bylo . W 4 tyg zaczelam sie juz denerwowac, ze musze powoli zanosic indeks a jego nie ma...poszlam znowu na konsultacje-pan wlasnie wywiesil kartke,ze godziny sa inne ale o dziwo byl... nawrzeszczal na mnie,ze studenci nigdy nie przychodza wtedy kiedy ma konsultacje (taa..) tylko mu potem dupe zawracaja..wysluchalam cierpliwie,wzial indeks i za 5 minut znow wypadl z pokoju i drze sie na mnie,ze jeszcze 3 dostalam ! zebym mu chociaz czas na 5 marnowala a nie!
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 05:57   #29
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość


a wracajac do tematu januszowania:

na pierwszym egzaminie na studiach nie ogarnelam,ze ludzie zbieraja indeksy i grupowo zanosza je wykladowca w zwiazku z czym musialam lapac szanownego pana profesora sama-przez 3 tyg przychodzilam na jego konsoltacje i go nie bylo . W 4 tyg zaczelam sie juz denerwowac, ze musze powoli zanosic indeks a jego nie ma...poszlam znowu na konsultacje-pan wlasnie wywiesil kartke,ze godziny sa inne ale o dziwo byl... nawrzeszczal na mnie,ze studenci nigdy nie przychodza wtedy kiedy ma konsultacje (taa..) tylko mu potem dupe zawracaja..wysluchalam cierpliwie,wzial indeks i za 5 minut znow wypadl z pokoju i drze sie na mnie,ze jeszcze 3 dostalam ! zebym mu chociaz czas na 5 marnowala a nie!
Hihhihi, no samo życie. Albo konsultacje na 9 a pana profesora nie ma. Zjawił się o 10 i nawrzeszczał, że studenci nie umieją czytać bo on kartkę na drzwiach powiesił. Wczoraj około 17. No może pani sprzątająca zdjęła, może spadła, może pan jednak nie powiesił- w każdym razie o 17 niewiele osób miało szansę ją przeczytać. Poprzedniego dnia zajęcia kończyliśmy o 14. No ale wiadomo: student nie pyta jak i z czego. Student pyta: na kiedy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-17, 08:12   #30
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Janusz, Grażyna - normalna rodzina - januszowanie część CZWARTA

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
no ja tak mam ,ze ciezko mi kogos chamsko splawic ,wiec jak idzie za mna i gada to gada a ja costam odpowiadam,choc nie wykracza to za bardzo poza tak i nie
Ale wcale nie musisz być wtedy chamska. Tylko stanowcza i nie wdająca się w zbędne dyskusje.
Serio, poćwicz to, bo będziesz łatwym celem dla psycholi i zboków. Jak moja koleżanka. Ta to ma przeboje. Zawsze się do niej jakiś dziwak przyczepi albo zboczeniec.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-25 19:41:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.