Rossmann - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 15:52   #1051
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

O tak, parasolki ostatnio mnie deszcz złapał to wstąpiłam do rossmanna i poratowałam się ich parasolką
A te chusteczki nawilżane powinny być, myślę, że mogli je wykupić bo chyba ostatnio była na nie promocja i widziałam, że dużo ludzi brało.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 17:59   #1052
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Trissa Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy można jeszcze dostać Babydream komfortowe chusteczki nawilżane sensitive, te które są tak dobrze ocenione na KWC? Bo byłam w kilku Rossmanach ale ich nie znalazłam. Natomiast są na stronie internetowej.
Jeśli chodzi Co o te:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
to można je z powodzeniem dostać a przynajmniej w "moim" Rossmannie

myślicie, że obecna promocja na malinowy żelo-szampon jest spowodowana wycofywaniem serii? chyba na wszelki wypadek zakupię kilka opakowań... jak mi go zabraknie to...

Aha, polecam morelowy płyn do kąpieli Liliputz, zamiast mydła do rąk nie wysusza rąk i tak apetycznie pachnie
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 20:49   #1053
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Mnie zapycha bardzo wiele rzeczy, np. krem ze smokiem wciąż nie mogę dojść co się w nim takiego zapychającego czai... Macie jakichś podejrzanych? Btw. Smok stoi u mnie na toaletce użyty tylko kilka razy, mogę go komuś oddać
Chętnie przygarnęłabym krem ze smokiem bo u mnie w mieście już go nie ma, może znalazłabyś coś za niego w moim wymiankowym wątku?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 21:50   #1054
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

Poszukuję tych chusteczek:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17621
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:20   #1055
mhm_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 288
Dot.: rossmann

ja poczukuję samoopalcza w sprayu Sun Ozon i w żadnym rossmanie go nie mogę znaleźć a ma świetne opinie i do tego bardzo tani...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ungsspray.html
czy ten produkt jest u was dostępny?
mhm_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 17:35   #1056
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

tez szukalam tego samoopalacza i bezskutecznie, po innych efekt nieciekawy, a ostatnio nawet uzylam chusteczki samoopalajacej i sobie masakre zrobilam. Dobrze ze zimno jest i nie widac

polubilam sie z kremem z cynkiem, a moze nauczylam sie go aplikowac na skore jakby mniej tlusty, po peelingu kwasem jest cudownie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 18:32   #1057
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez mhm_ Pokaż wiadomość
ja poczukuję samoopalcza w sprayu Sun Ozon i w żadnym rossmanie go nie mogę znaleźć a ma świetne opinie i do tego bardzo tani...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ungsspray.html
czy ten produkt jest u was dostępny?
u mnie w szczecinie w jednym z rossmanów był ale do ciemnej i średniej karnacji a ja bladolica jestem więc go nie wzięłam
zakupiłam natomiast do twarzy (w tubce) do jasnej karnacji smarnęłam nim ręce, dekolt i twarz i stwierdzam, że jest bardzo fajny (zero smug efekt subtelny po pierwszym użyciu - już nie robie się na mulatkę więc delikatna opalenizna jak najbardziej mi odpowiada) no i ta cena kryzys mi zupełnie nie straszny Szkoda tylko tych wszystkich wydanych pieniędzy na "markowe" kosmetyki ... ale lepiej późno niż wcale


mhm
jeżeli bardzo Ci zależy to mogę go dla Ciebie kupic i wysłać ale tak jak napisałam powyżej widziałam tylko do średniej i ciemnej karnacji jakby co wal na priv
pozdr

Edytowane przez ewi762
Czas edycji: 2009-06-01 o 18:34
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 21:13   #1058
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
tez szukalam tego samoopalacza i bezskutecznie, po innych efekt nieciekawy, a ostatnio nawet uzylam chusteczki samoopalajacej i sobie masakre zrobilam. Dobrze ze zimno jest i nie widac

polubilam sie z kremem z cynkiem, a moze nauczylam sie go aplikowac na skore jakby mniej tlusty, po peelingu kwasem jest cudownie
A można wiedzieć po jakim kwasie? bo ja ostatnio mam serię migdałka, ale nie bardzo wiem co kłaść na buzię bezpośrednio po peelingu (oliwkowa ziaja mi nie podchodzi) ten by się nadawał? i czy mogę prosić o link do KWC do niego?
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 11:55   #1059
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Gosiurek Pokaż wiadomość
A można wiedzieć po jakim kwasie? bo ja ostatnio mam serię migdałka, ale nie bardzo wiem co kłaść na buzię bezpośrednio po peelingu (oliwkowa ziaja mi nie podchodzi) ten by się nadawał? i czy mogę prosić o link do KWC do niego?

po salicylu

ostatnio kladlam krem codziennie (jakos przez tydzien), bo jakos nie mialam czasu kupic inny, i mam jakies 2 grudki czyli nie zapycha az tak mocno napewno nie podraznia, to dla mnie wazne zeby po peelingu krem przyniosl ukojenie i byl tlusty, ten sie nadaje jak najbardziej ale nie wiem czy przez cynk w skladzie nie wysusza. Nastepnym razem kupie bez cynku ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

po za tym polecam ziaje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html przy kuracjach kwasowych swietnie sie spisuje przynajmniej u mnie, jest lekki
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 13:54   #1060
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
u mnie w szczecinie w jednym z rossmanów był ale do ciemnej i średniej karnacji a ja bladolica jestem więc go nie wzięłam
zakupiłam natomiast do twarzy (w tubce) do jasnej karnacji smarnęłam nim ręce, dekolt i twarz i stwierdzam, że jest bardzo fajny (zero smug efekt subtelny po pierwszym użyciu - już nie robie się na mulatkę więc delikatna opalenizna jak najbardziej mi odpowiada) no i ta cena kryzys mi zupełnie nie straszny Szkoda tylko tych wszystkich wydanych pieniędzy na "markowe" kosmetyki ... ale lepiej późno niż wcale


mhm
jeżeli bardzo Ci zależy to mogę go dla Ciebie kupic i wysłać ale tak jak napisałam powyżej widziałam tylko do średniej i ciemnej karnacji jakby co wal na priv
pozdr
jesli nie sprawiło by ci to kłopotu to ja poprosilabym o kupno.Oczywiscie wczesniej wpłacę Ci pienązki na konto.Skontaktuj sie proszę ze mna na prv.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 20:22   #1061
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Dziś znowu wpadłam do na chwilę Rossmana, oczywiście wyjść z pustymi rękami nie mogłam
Kupiłam:
Krem do rąk Isana med z panthenolem - po pierwszym użyciu mi się podoba, szybko się wchłania, skóra jest mięciutka, no i bardzo ładnie pachnie
Plastry z woskiem Isana, mam nadzieję, że sobie z nimi poradzę
Chusteczki babydream extrasensitive - mogą być.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 20:29   #1062
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: rossmann

Dziś zakupiłam w R serum intensywnie wyszczuplające Eveline. Miałam serum, które jest słabsze, ale powiem, że niezłe Zobaczymy, jak się spisze ten nowy krem
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 21:07   #1063
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
po salicylu

ostatnio kladlam krem codziennie (jakos przez tydzien), bo jakos nie mialam czasu kupic inny, i mam jakies 2 grudki czyli nie zapycha az tak mocno napewno nie podraznia, to dla mnie wazne zeby po peelingu krem przyniosl ukojenie i byl tlusty, ten sie nadaje jak najbardziej ale nie wiem czy przez cynk w skladzie nie wysusza. Nastepnym razem kupie bez cynku ja mam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

po za tym polecam ziaje https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html przy kuracjach kwasowych swietnie sie spisuje przynajmniej u mnie, jest lekki
Dziękuję bardzo
Cynk może wysusza,ale też przyspiesza gojenie. Hmm zastanawiam się który wybrać,pewnie znając życie kupie oba
Zeby nie było OT polecam Isankę do rąk z aloe vera, cudowny na dzień, ładnie nawilża i błyskawicznie się wchłania
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:54   #1064
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dziś znowu wpadłam do na chwilę Rossmana, oczywiście wyjść z pustymi rękami nie mogłam
Kupiłam:
Krem do rąk Isana med z panthenolem - po pierwszym użyciu mi się podoba, szybko się wchłania, skóra jest mięciutka, no i bardzo ładnie pachnie
Plastry z woskiem Isana, mam nadzieję, że sobie z nimi poradzę
Chusteczki babydream extrasensitive - mogą być.
Kusisz tym kremem
A plastry Isana są wg mnie genialne, nieźle rwą i te chusteczki są super. Niedługo się wybieram do R. to kupię od razu 2 opakowania.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 16:03   #1065
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Kusisz tym kremem
A plastry Isana są wg mnie genialne, nieźle rwą i te chusteczki są super. Niedługo się wybieram do R. to kupię od razu 2 opakowania.
Kuszenie, to chyba znak rozpoznawczy wizażanek gdzie nie wejdę same kusicielki przez to ja już powoli nie mam gdzie trzymać tych wszystkich kosmetyków A kremik jest fajny i niedrogi, więc warto wypróbować
Już wczoraj użyłam plastrów Isany, wprawdzie ja się dopiero wprawiam w depilacje woskiem, ale dałam sobie radę. Fajne są, jak się dobrze zerwie to wosk na skórze nie zostaje. Chusteczki dla mnie trochę dziwne, strasznie sztywne (wcześniej miałam Daxa i tam chusteczki były takie duże i miękkie), ale dobrze oliwką nasączone, swoje zadanie spełniają.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 18:34   #1066
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: rossmann

Nie wiem czy o tym bylo wczesniej, ale w nowej gazetce Rossmanna jest informacja, ze mozna odebrac prezent. Wiecie moze czy jezeli juz wczesniej odebralam jakis prezent (ale to bylo jeszce zima) to teraz tez bede mogla? Bo cos nie widze zadnej ikonki u siebie na rossnet.pl
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:17   #1067
Smerfny_Paczus
Raczkowanie
 
Avatar Smerfny_Paczus
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wisteria Lane ;)
Wiadomości: 81
Dot.: rossmann

Jesli któraś z was z Warszawy poszukuje kremu ze smokiem, to jest jeszcze w Rossmanie na Chomiczówce przy Globim. Moze się komuś przyda
Smerfny_Paczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:42   #1068
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy o tym bylo wczesniej, ale w nowej gazetce Rossmanna jest informacja, ze mozna odebrac prezent. Wiecie moze czy jezeli juz wczesniej odebralam jakis prezent (ale to bylo jeszce zima) to teraz tez bede mogla? Bo cos nie widze zadnej ikonki u siebie na rossnet.pl
Tak, możesz odebrać prezent jeszcze raz.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:51   #1069
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez trynosz Pokaż wiadomość
Nie wiem czy o tym bylo wczesniej, ale w nowej gazetce Rossmanna jest informacja, ze mozna odebrac prezent. Wiecie moze czy jezeli juz wczesniej odebralam jakis prezent (ale to bylo jeszce zima) to teraz tez bede mogla? Bo cos nie widze zadnej ikonki u siebie na rossnet.pl
przepraszam, że pytam, ale jestem nowa w temacie rossmanu- o jakie prezenty chodzi?
Ja dziś kupiłam:
+szampon ze smokiem liliputz
+krem z cynkiem babydream
+krem samoopalający do cery jasnej
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 20:59   #1070
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
przepraszam, że pytam, ale jestem nowa w temacie rossmanu- o jakie prezenty chodzi?
Na stronie Rossmanna trzeba założyć konto, zalogować i zaznaczyć, że chce się dostawać newsletter. Na koncie pojawi Ci się kupon na prezent, który trzeba wydrukować i iść z nim do R.

Tu jest wątek o całym sklepie i m.in. prezentach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=rossmann
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 21:04   #1071
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: rossmann

Kupiłam krem BD ale jednak bez cynku, pomadkę Alterra (w promocji ) i serum Hean przeciwcellulitowe, miałam brać Eveline ale ten ma bardzo bogaty skład, zobaczymy jak się sprawdzi
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:20   #1072
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: rossmann

Ja kilka dni temu kupiłam krem Lilliputz dla księżniczek i się w nim zakochałam dawno żaden kosmetyk nie sprawił mi takiej radochy ślicznie pachnie, narazie używałam go do rąk i tu się super sprawdził bo nie zostawia tłustej warstwy i błyskawicznie się wchłania. dzisiaj przymierzam się żeby nim na noc twarz posmarować, ma dobry skład , więc chyba nie powinien zapychać...no i jeszcze ta cena 4.99
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:25   #1073
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
no i jeszcze ta cena 4.99
To właśnie kocham w tych kosmetykach, rewelacyjna cena i dobra jakość. Krem ze smokiem idealny jako krem do rąk. A w kremach do rąk jestem obeznana, bo bardzo długo walczyłam z suchymi dłońmi i alergią. Naj,naj.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:29   #1074
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
To właśnie kocham w tych kosmetykach, rewelacyjna cena i dobra jakość. Krem ze smokiem idealny jako krem do rąk. A w kremach do rąk jestem obeznana, bo bardzo długo walczyłam z suchymi dłońmi i alergią. Naj,naj.
ja właśnie poszłam z zamiarem kupienia tego ze smokiem bo tyle się naczytałam o jego zapachu że już na następny dzień byłam w sklepie, ale dowiedziałam się że go wycofali. ale krem dla księżniczek mi to wynagrodził
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 13:49   #1075
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: rossmann

Dziewczyny, pisałyście o sprayu malinowym Liliputza, ja mam do oddania, trzy razy użyty. Coś moim włosom nie służy Może któraś wizażanka z Wrocławia by sobie przy okazji wzięła?
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:11   #1076
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: rossmann

przegladalam kwc bo skonczylo sie moje mleczko do demakijazu z garniera, a 17 zl za mleczko, ktore zuzywam baaaaardzo szybko i sluzy tylko do mycia to troche za duzo. No wiec natknelam sie na Europrofit - ma najlepsze opinie ale nie moge go znaleźć

bylam w dwoch rossmannach i nic, tak samo z samoopalaczem w sprayu... przepadł
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:17   #1077
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: rossmann

Mam pytanie do dziewczyn myjacych wlosy szamponem Liliputz - czy stylizujecie jakos wlosy po umyciu??
Ja wlasnie przymierzam sie do tego szamponu, ale podkrecam wlosy i uzywam czasami lakieru i ciekawa jestem jak sprawuje sie ten szampon przy stylizacji wlosow??
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:28   #1078
megwink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 552
GG do megwink
Dot.: rossmann

Witam Postanowiłam przyłączyć się do Was Już sie cieszę z nowej oferty, wreszcie promocja na tusze Max factor :P
megwink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:44   #1079
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn myjacych wlosy szamponem Liliputz - czy stylizujecie jakos wlosy po umyciu??
Ja wlasnie przymierzam sie do tego szamponu, ale podkrecam wlosy i uzywam czasami lakieru i ciekawa jestem jak sprawuje sie ten szampon przy stylizacji wlosow??
ja myję niebieskim BD są podobne chyba w składzie i dopiero po 3 myciu włosy zrobiły się bardzo fajne, nie elektryzuja się i są miekkie ladnie sie ukladają, ja prostuję włosy po każdym myciu, tylko po szamponie daje zawsze odzywkę do spłukiwania i potem spray malinowyi są fajne, duzo lepsze niż wczesniej po innych szamponach drogeryjnych i tez odzywce.
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 15:48   #1080
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Łee, a ja się pomyliłam i wzięłam nie ten krem czemu one mają takie podobne opakowania? Chciałam extrasensitive, ten zwykły, tak jako krem do rąk bo nie ma zapachu- nie lubię pachnących rąk, szczególnie przy jedzeniu. I co? Przychodzę do domu wyciagam z torby a tam krem na odparzenia, z cynkiem. Chyba mi wymieną jak pójdę z paragonem? Bo po co mi trzeci krem z cynkiem
Wzięłam też dwupak chusteczek też extrasensitive, są niezwykle korzystne cenowo
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:12.