Kwas migdałowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 13:52   #1
remk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5

kwas migdałowy - blizny potrądzikowe


Witam
Jestem 23 letnim facetem, bo tradziku pozostały mi niestety blizny na twarzy, ktorymi planuje sie zajac...
Zastanawiam sie czy isc do specjalistów, czy robic cos samemu w domu
Daje mi tez wiele do myslenia samodzielne uzycie kwasu migdałowego-co o tym myslicie jesli chodzi o te pore roku jaka teraz mamy???
Czy rzeczywiscie moge sobie pomoc samemu w domowym zaciszu, czy lepiej specjalisci??
Teraz mam pytanie czy lepiej kupic z allegro kwasy migdałowe, czy moze sameu kompozycja np. z mazidem - wychodzi to rzeczywscie duzo taniej???jest sens?? Na allegro za 2ml fiolke placimy w granicach 16-18zl.

Pozdrawiam i licze na pomoc w rozwiazywaniu mojego problemu.
remk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 14:15   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kwas migdałowy - blizny potrądzikowe

tak jest sens , ale mogdalowy jest delikatniejszy od innych kwasow ze wzgledu na budowę cząsteczkową. l\kuracje zacznij po lecie. mozesz zaczac od takiego slabego i zwiększac stezenie, czy tez wymienic w pewnym momencie kuracji na mocniejszy np glikolowy
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:39   #3
gwiazdka916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
kwas migdałowy

czy kwas migdałowy mozna nałozyć na stany zapalne...czy nalezy je zabezpieczyc jak w wypadku np kwasy glikolowego?...
gwiazdka916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 22:10   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: kwas migdałowy

wydaje mi się, że trzeba zabezpieczyć, w ogóle nie wolno na nie chyba nakładać tego kwasu, nie wiem jak by to wyszło, bo przecież kw migdałowy reguluje kolory skóry, więc nie wiem czy plam nie będzie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 07:47   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: kwas migdałowy

Kwas migdałowy jest delikatniejszy niż glikolowy, więc jeżeli to nie są duże zmiany, to wystarczy zabezpieczyć je grubą warstwą wazeliny. Jeżeli jednak są to duże zmiany lepiej je wyleczyć.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 15:44   #6
gwiazdka916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: kwas migdałowy

ok...dzieki dziewczyny...tak wlasnie myslalam..ale wolalam sie upewnic...buzka
gwiazdka916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 14:56   #7
maria72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
kwas migdałowy

Witam,czy można samej sporzadzić peeling migdałowy.Mam podstawowy składnik kwas migdałowy,tylko nie wiem co i w jakich proporcjach.Dodam tylko ,iż ostatnio "zaszalałam "i wykonałam neodermę-liczyłam na cud za taka kasę,pewnie jakbym wykonała 5 zabiegów neodermy to i może cud by sie stał-ale po prostu mnie nie stać(350pln).Proszę o podpowiedź,moje przebarwienia na czole są tak uciążliwe,że lustro jest moim wrogiem.
maria72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 21:01   #8
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: kwas migdałowy

na biochemii jest ogromny wątek o migdałku.
Jest tam chyba wszystko co mozna o tym kwasie napisać
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 12:01   #9
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: kwas migdałowy

Zamykam i zapraszam na Biochemié.
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 21:53   #10
asdgjl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: kwas migdałowy

ja używałam kwasu kiedy jeszcze miałam trądzik i efekt był taki, że zaleczał i wysuszał wypryski. z tego co czytałam kwas migdałowy ma w sobie naturalny antybiotyk, dlatego jest polecany właśnie na trądzik.
Moje doświadczenia z kwasem opisałam na blogu gdyby kogoś interesowało zapraszam: http://twoja-cera.blogspot.com/2012/...a-tradzik.html
asdgjl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:02   #11
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez asdgjl Pokaż wiadomość
ja używałam kwasu kiedy jeszcze miałam trądzik i efekt był taki, że zaleczał i wysuszał wypryski. z tego co czytałam kwas migdałowy ma w sobie naturalny antybiotyk, dlatego jest polecany właśnie na trądzik.
Moje doświadczenia z kwasem opisałam na blogu gdyby kogoś interesowało zapraszam: http://twoja-cera.blogspot.com/2012/...a-tradzik.html
na tradzik to bardziej pirogronowy ;-)
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 23:42   #12
asdgjl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
na tradzik to bardziej pirogronowy ;-)
Mi pani dermatolog poleciła akurat migdałowy ze względu na to, że jest delikatniejszy, dzięki czemu lepiej sprawdzał przy mojej wrażliwej skórze. I z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że żadnej krzywdy mi nie wyrządził, pomimo tego, że był nakładany na zmiany
asdgjl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 17:38   #13
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez asdgjl Pokaż wiadomość
Mi pani dermatolog poleciła akurat migdałowy ze względu na to, że jest delikatniejszy, dzięki czemu lepiej sprawdzał przy mojej wrażliwej skórze. I z własnego doświadczenia mogę powiedzieć tyle, że żadnej krzywdy mi nie wyrządził, pomimo tego, że był nakładany na zmiany
ciesze się, ze pomógł
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:18   #14
Escady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
kwas migdałowy

słyszałam duzo dobrego na temat kwasu migdałowego od koleżanek, ale zawsze jakoś sceptycznie podchodziłam do tego zabiegu. Kwas kojarzył mi się z czymś na prawdę mocno ingerującycm w skóre, coś co niemalże ją wyżera. I tak to jest jak wierzymy w mity i plotki bez pokrycia. Wreszcie się zdecydowałam na owy zabieg. Najpierw oczyszczono mi skóre, co było bardzo miłym procesem, pozniej natomiast nałozono mi kwas na kilka minut(za pierwszym razem trzyma sie go krócej niż zwykle), potem kwas usunięto delikatnie płatkami kosmetycznymi. Gdy leżałam z kwasem migdałowym na buzi, czułam szczypanie , lecz Pani kosmetyczka powiedziała , że to naturalne odczucie. Teraz mija Tydzień od zabiegu i szczerze powiem , że jestem bardzo zadowolona i ciesze się , że w końcu się przekonałam jak to wygląda. Wczesniej miałam problemy z wypryskami na twarzy, a kwas je wysuszył i widzę znaczną poprawePolecam Wam dziewczyny, bo warto. A byłam u Pani Kasi w new body clinic, bardzo miła obsluga pozdrawiam.
Escady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:53   #15
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: kwas migdałowy

Nie traktuj tego fora jako miejsca na bezpłatną reklamę!
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:02   #16
triangle
Raczkowanie
 
Avatar triangle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: kwas migdałowy

śmierdzi nikczemną reklamą..
triangle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 12:31   #17
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Kwas migdałowy

Mam pytanie do dziewczyn, które już go próbowały na swojej buzi, jakie są efekty, skutki uboczne? Jaką pielegnację stosować po takich zabiegach?
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 12:57   #18
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które już go próbowały na swojej buzi, jakie są efekty, skutki uboczne? Jaką pielegnację stosować po takich zabiegach?
/ja miałam kwas migdałowy, był mi polecony ponieważ ma skóre tłusta ale policzki troche przesuszone ale swieca się po jakims czasie. I szczerze mówiąc chyba bardziej nawilżający jest, bardziej polecam kwas azelinowy fajnie oczyszcza wybiela blizny i przez 2 miesiace ani jedna niespodzianka nie wyskoczyła.
A po zabiegu najlepiej posmarować czymś nawilżającym oczywiście na 2 dzień
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 15:55   #19
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które już go próbowały na swojej buzi, jakie są efekty, skutki uboczne? Jaką pielegnację stosować po takich zabiegach?
kwas migdałowy jest bardzo delikatny. Nadaję się do każdego rodzaju skóry, również do tych z trądzikiem różowatym. Delikatnie złuszcza naskórek. By doprowadzić buźkę do porządku jest potrzebna seria 6 zabiegów. Nie należy używać kwasów na skórę przerwaną( otwarte ranki, podrażnienia)
po zabiegu polecam maskę algową, która "uspokoi" twarz po kwasach.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-14, 18:07   #20
emisia8
Emilia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Kwas migdałowy

Kwas migdałowy nawilża miejsca suche, a w paartiach tłustych reguluje pracę gruczołów i zmniejsza ilość wydzielanego sebum, co widać już po pierwszym zabiegu. Jeśli masz grubą i tłustą cerę, lepiej poddać się serii kwasów aha, ponieważ migdałowy może być zbyt delikatny. kosmetyczka podejmie odpowiednią decyzję
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama/
emisia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 07:28   #21
Iskra82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 14
Cool Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które już go próbowały na swojej buzi, jakie są efekty, skutki uboczne? Jaką pielegnację stosować po takich zabiegach?
Plusy: rozjaśniona skóra, zero przebarwień. Po prostu idealna. A miałam podrażnioną. Skóra nadal jednak pozostała tłusta. Początkowo miałam wysyp, potem wszystko przeszło.
Minusy: okropnie mi wysuszył głębokie partie skóry, dostałam zmarszczek mimicznych, tzw. kurzych łapek, odwodniła mi sie skóra. Z tego powodu wywaliłam ten kwas i szukam innego.
Jeśli chcesz spróbować to kup jakąś maseczkę z tym kwasem, ale w stężeniu 3% - 5% max. Nie kupuj powyżej 10%. Nie kupuj kremu do twarzy z tym kwasem, bo wysuszysz skórę.
Iskra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 07:40   #22
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez Iskra82 Pokaż wiadomość
Plusy: rozjaśniona skóra, zero przebarwień. Po prostu idealna. A miałam podrażnioną. Skóra nadal jednak pozostała tłusta. Początkowo miałam wysyp, potem wszystko przeszło.
Minusy: okropnie mi wysuszył głębokie partie skóry, dostałam zmarszczek mimicznych, tzw. kurzych łapek, odwodniła mi sie skóra. Z tego powodu wywaliłam ten kwas i szukam innego.
Jeśli chcesz spróbować to kup jakąś maseczkę z tym kwasem, ale w stężeniu 3% - 5% max. Nie kupuj powyżej 10%. Nie kupuj kremu do twarzy z tym kwasem, bo wysuszysz skórę.
Ja mam krem z kwasem ale on nie ma wiecej niz 5% z norela, powiem ze jest sredni i tylko czekam az sie skonczy.
Jezeli ktos ma na prawde tlusta cere przebarwienia to azelinowy na prawe jest super
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:09   #23
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Kwas migdałowy

Zastanawiam się, czy głupio robię rezygnując chwilowo z fitrów, używając serum 10% BU?W zasadzie migdał nie jest fotouczulający, a skóra też nie schodzi mi płatami, a filtry mnie zapychają.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 10:05   #24
joaska_g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 117
Dot.: Kwas migdałowy

delicje1 - powiedz mi, czy ten kwas firmy Apis jest konsystencji zupełnie płynnej (jak woda) czy jest trochę gęściejszy? No i 100zł za 100ml to jest bardzo tanio jak na kwasy, szczerze to nie widziałam jeszcze nic tańszego.
joaska_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 17:56   #25
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kwas migdałowy

Dziewczyny uważajcie na kwasy, bo widzę wysyp wątków gdzie opisywane są przypadki oparzen po 20,30, 70 % kwasach... niestety... Niektórzy używają dermatologicznych w domu Zaczynajcie od najniższych stężeń kilku procentowych, na wysokie idźcie do kosmetyczki/ kosmetologa/ dermatologa bo twarz jest jedna. Wiele info. jest na biochemii, ale szkolenie z internetowych stron nie zastapi specjalisty...

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-06-03 o 20:11
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 20:09   #26
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez delicje1 Pokaż wiadomość
Ja się poparzyłam z własnej głupoty za bardzo chciałam przyspieszyć efekt i o! Zbyt mocny peeling przed kwasem zrobiłam, ale nadal kestem za kwasami to mnie narazie (bo jakoś krem z avene mi pomaga) nie zrazilo, jak wylecze skóre mam zamiar wciąż go używać tylko będę bardziej ostrożna !!

Tak w ogóle to ja używam 40%, moja mama też i ona robiła sobie ten kwas wczoraj i nic się nie wydarzyło, poza tym ja trzymałam za długo około 15 min, a po tym co się stało widze że 10 min to maks dla mojej cery
Peeling przed kwasem?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 22:56   #27
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez CarolleM Pokaż wiadomość
robilam ten kwas u mnie u kosmetyczki w laime i efekt jest ok w sensie ja mam mocno sucha skore i po tych zabiegach jest mniej sucha i bardziej jedrna i nie robia mi sie takie cykliczne syfki na brodzie albo czole, natomiast ten kwas jest bardzo delikatny skoro mnie sie po nim nic nie dzialo i nie bolalo to znaczy ze jest ok
Tu też reklamujesz? jesteś wszędzie.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 09:03   #28
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
Tu też reklamujesz? jesteś wszędzie.
o ile się nie mylę, to ten salon juz był raz banowany za nieopłaconą reklamę

edit: ten salon nawet dawal ogłoszenie o pracę na wizazu kiedys
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...92#post3744692

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-06-04 o 09:23
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 12:01   #29
minge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kwas migdałowy

Hej bylam wczoraj na zabiegu u kosmetyczni, poleca mi serie kwasow migdalowych. Niestety seria oznacza 6-10 po 140 zl....jak dla mnie to spory wydatek, mam zamiar pojsc tam jeszcze z 2 razy i zastanawiam sie nad domowymy kuracjami. Mam sporo niedoskonalosci...niestet y, a taki kwas moze pomoc mi je zalagodzic.
Prosze o porade, czy mozna kupic gotowe kwasy? Widzialam sporo stron i sklepow oferujacych preparaty do wlasnego przygotowania kwasu.
Obawiam sie, ze moge sobie wyrządzić krzywdę takimi eksperymentami. Stąd moje pytanie, czy ktos strosuje gotowe kwasy?

dziekuje?
pozdrawiam
minge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 20:27   #30
gazelaa
Zadomowienie
 
Avatar gazelaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: hen daleko
Wiadomości: 1 396
Dot.: Kwas migdałowy

Cytat:
Napisane przez minge Pokaż wiadomość
Hej bylam wczoraj na zabiegu u kosmetyczni, poleca mi serie kwasow migdalowych. Niestety seria oznacza 6-10 po 140 zl....jak dla mnie to spory wydatek, mam zamiar pojsc tam jeszcze z 2 razy i zastanawiam sie nad domowymy kuracjami. Mam sporo niedoskonalosci...niestet y, a taki kwas moze pomoc mi je zalagodzic.
Prosze o porade, czy mozna kupic gotowe kwasy? Widzialam sporo stron i sklepow oferujacych preparaty do wlasnego przygotowania kwasu.
Obawiam sie, ze moge sobie wyrządzić krzywdę takimi eksperymentami. Stąd moje pytanie, czy ktos strosuje gotowe kwasy?

dziekuje?
pozdrawiam
140zł to drogo, a co do samodzielnego to raczej nie polecam jak się na tym nie znasz bo jeszcze krzywdę sobie zrobisz. Migdałowy jest słabym kwasem lepiej poszukać kosmetyczki która ci zrobi azealinowy fajnie rozjaśnia przebarwienia bądź pirogronowy, tylko z tymi kwasami musisz poczekać do września. Można je połączyć np z mikrodermabrazją. Czasem na gruponie są zniżki na mikro ok 29zl i wtedy dokupujesz np zabieg z kwasem
gazelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-14 12:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.