Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 21:30   #211
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Przyłączam się, świetny wątek . Ja stawiam na rurki + marynarki w różnych odcieniach i obcasy. Styl, który uwielbiam i na którym chciałabym się wzorować to styl Olivii Palermo.
__________________

_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 23:21   #212
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomości: 5 468
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Ja kupilam sobie ost 3 koszule: dwie biale ( H&M po 59 zl i Stradivarius po 89zl), jedna niebieska w biale paski(H&M 59). A takze taka jedna luzniejsza przezroczysto-szaro-srebrna z H&M dievied(czy cus) po 79zl.

Jak na razie nie narzekam na wykonanie

Teraz poluje na eleganckie czarne spodnie i cala niebieska koszule ( ale tym razem chyba poszukam takiej w Zarze bo cos ost tam taka widzialam).
-----------------------
edit:

ogolnie fajnie by bylo gdybysmy wklejaly/opisywaly nasze nowe zdobycze, ktore sprawiaja ze sie zmieniamy i dazymy do naszego wymarzonego looku co myslicie?

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2011-12-01 o 23:23
pingwinek=] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 04:29   #213
kurakowa
Raczkowanie
 
Avatar kurakowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 462
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ja kupilam sobie ost 3 koszule: dwie biale ( H&M po 59 zl i Stradivarius po 89zl), jedna niebieska w biale paski(H&M 59). A takze taka jedna luzniejsza przezroczysto-szaro-srebrna z H&M dievied(czy cus) po 79zl.

Jak na razie nie narzekam na wykonanie

Teraz poluje na eleganckie czarne spodnie i cala niebieska koszule ( ale tym razem chyba poszukam takiej w Zarze bo cos ost tam taka widzialam).
-----------------------
edit:

ogolnie fajnie by bylo gdybysmy wklejaly/opisywaly nasze nowe zdobycze, ktore sprawiaja ze sie zmieniamy i dazymy do naszego wymarzonego looku co myslicie?
W H&M teraz jest przecena 'biurowych" sukienek (60zł), spodni eleganckich - czarne i szare (60zł) i spódnic (40zł), może komuś się przyda
__________________
czekamy
kurakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 21:27   #214
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Co zakładacie lub czym się inspirujecie w doborze zestawów na wigilię oraz sylwestra ?

Fotki musimy tu zebrać jakieś zbiory inspiracji
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 08:38   #215
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witam. Chciałabym do Was dołączyć. Mam 23 lata, niedługo skończę poważne studia, a ubieram się beznadziejne. Obiektywnie niby mam sporo ubrań, głównie dżinsy i T-shirty. Niektóre rzeczy nawet jeszcze z gimnazjum... Muszę coś pozmieniać, tylko przydałoby mi się zrzucić z 5-7 kilo (naprawdę powinnam) i nie wiem czy warto inwestować już w nową garderobę. Na razie poprzyglądam się Waszym staraniom, a na wiosnę pokombinuję.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:59   #216
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Ja w dalszym ciagu czyszcze szafe, to dlugi i powolny proces! T-shirtow czy bluz nigdy w zasadzie nie nosilam, wiec musialam poprzygladac sie ubraniom pod innym katem. Najpierw wyrzucilam rzeczy podniszczone i nielezace idealnie. Zadnych pseudo-oversize'owych bluzek, chocby nie wiem jak piekne byly. Pozniej przejrzalam rzeczy pod wzgledem koloru i uniwersalnosci (czyli jak najmniej albo zero zdobien). Zostawilam ubrania w idealnym stanie, idealnie na mnie lezace, w kolorach dopasowanych do mojego typu urody. I tym tez kieruje sie kupujac kolejne rzeczy. Dodatkowo stawiam na jakosc: welna, dobra bawelna (najlepiej organiczna), jedwab, len. Zadnego akrylu, poliestru, czy nylonu.

W ostatnich miesiacach zakupilam m.in. kilka koszul, ladnych swetrow, sukienke, dwie spodnice, dwie marynarki oraz kilka torebek (z naturalnej skory oraz zamszu, niestety nie toleruje eko-skorki). Przymierzam sie tez do zakupu ladnej szarej czapki na zime, kolczykow perel na sztyft oraz szala w kolorze kamelowym.

Kobiecosc to rowniez same kolory. Ja do tej pory unikalam pasteli uwazajac je za mdle i niepasujace do mnie. Wydawalo mi sie, ze pasuje mi tylko szarosc i granat. Skad taki pomysl? Nie wiem, jestem Latem i pastele bardzo mi pasuja, ale tak sobie wymyslilam kilka lat temu i sie nosilam jak taka szara mysz Teraz coraz czesciej spogladam w strone pasteli i juz mam kilka rzeczy bezowych, mietowych, kremowych. Potrzebuje jeszcze jakichs jasnych spodni i bluzek w kolorze pudrowego rozu.

Niestety w czasie wiru porzadkow, pozbylam sie marynarki tweedowej. Lezala jak ulal, byla w krate z moich ulubionych kolorow, ale wydawalo mi sie, ze to babciny styl, a teraz okazuje sie, ze to klasyka. Tak bardzo zaluje!!! O spodnicy maxi oraz jednej z moich lnianych koszul nie wspomne...

Edytowane przez kamilak
Czas edycji: 2011-12-07 o 21:35
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:23   #217
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

czesc ! jestem od was troche starsza bo mam 31 lat i dwojke dzieci na koncie Po pierwszym dziecku chcialam sie odmlodzic, zakupilam ubrania w roznych krzykliwych kolorach, tuniki itd, taka rade dostalam tu na wizazu, rzeczywiscie czulam sie lepiej ale nie do konca. Wydaje mi sie ze juz jestem powazna babka i takie ciuchy to moge nosic po pracy, na spacer z dzieciakami. Teraz postanowilam zmienic garderobe na uniwersalna klasyke i szukam takich nblogow bo ten styl najbardziej do mnie przemawia. Znacie takie blogi? Gdzie nie zaleje mnie strumien oversizowych worow, butow kopyt satyra, skorzanych rurek itd? Ja wiem ze to modne itd ale nie bardzo podoba mi sie takie podazanie za moda, wole miec w szafie ubrania ktore za rok nie wyjda z mody a przedewszystkim beda eleganckie i KOBIECE
aguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 14:26   #218
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez aguar Pokaż wiadomość
czesc ! jestem od was troche starsza bo mam 31 lat i dwojke dzieci na koncie Po pierwszym dziecku chcialam sie odmlodzic, zakupilam ubrania w roznych krzykliwych kolorach, tuniki itd, taka rade dostalam tu na wizazu, rzeczywiscie czulam sie lepiej ale nie do konca. Wydaje mi sie ze juz jestem powazna babka i takie ciuchy to moge nosic po pracy, na spacer z dzieciakami. Teraz postanowilam zmienic garderobe na uniwersalna klasyke i szukam takich nblogow bo ten styl najbardziej do mnie przemawia. Znacie takie blogi? Gdzie nie zaleje mnie strumien oversizowych worow, butow kopyt satyra, skorzanych rurek itd? Ja wiem ze to modne itd ale nie bardzo podoba mi sie takie podazanie za moda, wole miec w szafie ubrania ktore za rok nie wyjda z mody a przedewszystkim beda eleganckie i KOBIECE
dla mnie takim blogiem jest wspomniany wcześniej

http://almaanies.blogspot.com/

wprawdzie dziewczyna ubiera się w aktualne trendy i dość "zarowo" ale jest tu przede wszystkim minimalizm i elegancka klasyka. Ja jestem zauroczona

sama do niedawna miałam pełno niepasujących do niczego ubrań. Każde rzecz była z czymś- z kokardą, nadrukiem, falbanką. Wszystko było ładne i modne ale do siebie nie pasowało.

Sprzedałam więc na allegro paczkę swoich ubrań i za tą kasę kompletuję klasyczną bazę. Przede wszystkim w kolorach neutralnych -dużo beżu, pasteli, czerni, granatu. Do tego kolorowe akcenty w mocnych kolorach np. czerwień czy fuksja.

Brakuje mi eleganckiej bluzki mgiełki i klasycznych jeansnów. Nadal nie mogę się przekonać do koszul (w tych z długim rękawem czuję się niewygodnie i sztywno;-)).
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:01   #219
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Nadal nie mogę się przekonać do koszul (w tych z długim rękawem czuję się niewygodnie i sztywno;-)).
Mam tak samo dlatego zazwyczaj podwijam je do łokci. Wygląda to całkiem fajnie a jednocześnie tak zadziornie, na luzie. No i podobno takie rękawy(3/4) wyszczuplają bo zwracają uwagę na talię
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 18:38   #220
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Nadal nie mogę się przekonać do koszul (w tych z długim rękawem czuję się niewygodnie i sztywno;-)).
Jesli dlugi rekaw, to jak dla mnie tylko miekki material np. jedwab. Albo rekawy starannie podwiniete, jak sugeruja inne dziewczyny. A najlepiej podwiniete i zapiete na guzik takimi paseczkami. Nie wiem, jak to sie zgrabnie po polsku nazywa, ale wszystkie moje koszule maja cos takiego Ja rowniez nie cierpie sztywnych koszul. I ja rowniez mam meza i dwojke dzieci Niektore z nas pozno dojrzewaja do ubierania sie, jak kobiety! Podziwiam dziewczyny w tym watku, ktore juz na studiach (albo i wczesniej) stwierdzaja, ze chca sie ubierac kobieco. Ja na studiach nosilam byle jakie swetry, dzinsy i plaskie buty. Takie, ze teraz sila by mnie w to nie wcisnieto. Ale moze faktycznie cos sie zmienilo w tej kwestii i teraz generalnie jest inaczej. I bardzo dobrze
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:41   #221
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Ja też staram się nakierowywać swoją szafę tak by zakupy były bardziej przemyślane - ostatnio kupiłam piękną bluzeczkę w New Look idealna na elegantsze imprezy albo spotkania rodzinne.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 05:34   #222
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez kamilak Pokaż wiadomość
A najlepiej podwiniete i zapiete na guzik takimi paseczkami. Nie wiem, jak to sie zgrabnie po polsku nazywa, ale wszystkie moje koszule maja cos takiego
wiem o co chodzi, też mam coś takiego przy paru moich koszulach- tylko to są takie w luźniejszym stylu. Z takich eleganckich mam tylko z bufkami na krótki rękaw. Lubię dopasowane, które wyglądają dobrze do ołówkowej spódnicy.

Ja nadal lubię oversizowe swetry, płaskie buty ale staram się by te rzeczy były w ponadczasowe wzory i stonowane kolory i tworzyły minimalistyczną, schludną całość.
Poza tym kupuję coraz więcej eleganckich, prostych ubrań (ostatnio marynarka- nigdy nie nosiłam na codzień ale całkiem fajnie ożywia nawet niezobowiązującą tunikę i legginsy).


Dla tych co szukają funduszy na rewolucję w garderobie: radzę wywalić z szafy rzeczy, których przez rok nie nosiłyśmy oraz takie, które kupiłyśmy miesiąc- dwa temu ale rzecz leżą z metką i ani razu ich nie założyłyśmy i do niczego nam nie pasują, także te rzeczy, w których nie do końca dobrze wyglądamy ale są dla nas ładne.
Poza tym przymierzyć wszystko ze swojej szafy (trochę mi to zajęło) i odrzucić to, w czym nie wyglądamy korzystnie.
Nie kierować się sentymentami jeśli w czymś wyglądam źle, nudno to odrzucam to.

Wszystko wyprać, wyprasować, zrobić ładne zdjęcia i wystawić na aukcjach- osobno lub w paczce.
Ja zarobiłam 550zł może niewiele za 57ubrań ale wiele z nich było "średniomodnych" ;-), niektóre nowe, trochę ładnych. Ale dla mnie to duży zastrzyk gotówki.

Mam kasę na przemyślane zakupy, prostych, ponadczasowych ubrań.
Szczerze, żadnej ze sprzedanych rzeczy mi nie brakuje chociaż podczas selekcji miałam do wielu ubrań sentyment

no i teraz rano nie mam problemu co założyć, mam mniej ubrań ale wszystkie takie, w których czuję się super
__________________
31maj 2013 HANIA

Edytowane przez Chii1986
Czas edycji: 2011-12-09 o 05:36
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:18   #223
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
no i teraz rano nie mam problemu co założyć, mam mniej ubrań ale wszystkie takie, w których czuję się super
O to, to!!! Mój nadrzędny cel.
Co z tego, że mam pewnie grubo ponad 100 ubrań, jak chodzę w kółko w 20...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 10:05   #224
Cynamonkaa
Cytrynka
 
Avatar Cynamonkaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 840
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
O to, to!!! Mój nadrzędny cel.
Co z tego, że mam pewnie grubo ponad 100 ubrań, jak chodzę w kółko w 20...

Dokładnie
__________________


Cynamonkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 02:36   #225
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja nadal lubię oversizowe swetry, płaskie buty ale staram się by te rzeczy były w ponadczasowe wzory i stonowane kolory i tworzyły minimalistyczną, schludną całość.
Moze zle sie wyrazilam Ja rowniez nadal nosze swetry, dzinsy, plaskie buty. Wszak sweter swetrowi nierowny. W dobrym swetrze mozna wygladac korzystniej, w tym bardziej kobieco, niz w sredniej sukience. Wszystko kwestia koloru, fasonu itd.

A propos swetrow, to wlasnie dzis kupilam sobie piekny bezowy kardigan Planuje zakupic jeszcze kremowy, malinowy i pewnie jakis jeszcze, ale na razie nie mam pomyslu na kolor.

Przydaloby sie wiecej inspirujacych zdjec w naszym watku! Zalaczam kilka takich, ktore wpadly mi w oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,2 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (96,7 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (44,8 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (54,3 KB, 90 załadowań)
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 07:11   #226
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

jak na razie najwieksza inspiracja jest dla mnie blog makelifeeasier Kasi Tusk, elegancko i kobieco i szukam innych w tym stylu ale jakos ciezko bo te wszystkie blogi sa jak dla mnie przestylizowane i przebrane
aguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 08:08   #227
katarzynasz
Zadomowienie
 
Avatar katarzynasz
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Bum Bum
Wiadomości: 1 037
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

o jej kocham założycielkę tego wątku ;D;D
Witam Dziewczęta )
ja również doszłam do wniosku że to już pora stać sie kobietką ale nie wiem jak niby wiem od czego zacząć ale zawsze kończy się tak samo
__________________
Ty nie jesteś kobietą, Ty jesteś wyzwaniem
katarzynasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 00:02   #228
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

więc i ja się dopisuję
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 14:59   #229
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez katarzynasz Pokaż wiadomość
o jej kocham założycielkę tego wątku ;D;D
Witam Dziewczęta )
ja również doszłam do wniosku że to już pora stać sie kobietką ale nie wiem jak niby wiem od czego zacząć ale zawsze kończy się tak samo
Od bazy
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 18:05   #230
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witam. Mogę dołączyć?
Aktualnie jestem na etapie kompletowania bazy, co ważniejsze rzeczy już mam. Przekonałam się do spódnic i sukienek. Obecnie nie mam ich dużo, ale na szczęście mama krawcowa już mi szyje kilka Ostatnio koleżanka mnie zachęciła do dalszej pracy nad swoją garderobą, bo mi powiedziała, że ostatnio fajnie się ubieram, a nie tak zwykle, typu bluzka i jeansy.
Jednak dalej chodzę w baletkach (tzn. jak jest cieplej) bo w wysokich butach nie mam szans dojść na przystanek - muszę przejść przez tory, przez wielkie kamienie i nie byłoby szans, i tak męczę się w tych baletkach, jak idę do szkoły. Może za rok - na studiach.
Planuję nauczyć się szyć, bo jak pójdę na studia - wiadomo - żeby nie obciążać zbytnio budżetu, będę mogła sobie coś sama uszyć

Macie jakiś zamiennik do kardiganów oprócz marynarek i żakietów? Nie wiem dlaczego, ale strasznie tych zapinanych sweterków nie lubię, źle się w nich czuję i źle wyglądam, wymierzyłam się w każdym sklepie po kilka i masakra. Nie lubię i tyle. A coś na bluzkę czy sukienkę trzeba założyć...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:06   #231
introwertyczka
Raczkowanie
 
Avatar introwertyczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Macie jakiś zamiennik do kardiganów oprócz marynarek i żakietów? Nie wiem dlaczego, ale strasznie tych zapinanych sweterków nie lubię, źle się w nich czuję i źle wyglądam, wymierzyłam się w każdym sklepie po kilka i masakra. Nie lubię i tyle. A coś na bluzkę czy sukienkę trzeba założyć...
To może niezapinane narzutki?
np.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-najmodniejsze-narzutki-tuniki.jpg (80,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szare-narzutki-bolerka-hm-waterfall.jpg (26,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fce6731533c5161c.jpg (35,8 KB, 17 załadowań)
introwertyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 21:24   #232
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
w jakim języku jest ten blog? bo albo źle wybieram albo googlew translate sobie nie radzi
W fińskim. Teraz pisze juz po angielsku wiec jest ok. Po przetłumaczeniu finskiego w googlach wychodziły bzdury...
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:34   #233
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Witajcie dziewczyny, może Wy wiecie, gdzie dostanę marynarkę bez poduszek? Najlepiej w jakiejś sieciówce, pozdrawiam serdecznie
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:47   #234
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może Wy wiecie, gdzie dostanę marynarkę bez poduszek? Najlepiej w jakiejś sieciówce, pozdrawiam serdecznie
Np H&M, Zara
blekitne_niebo jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 09:18   #235
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może Wy wiecie, gdzie dostanę marynarkę bez poduszek? Najlepiej w jakiejś sieciówce, pozdrawiam serdecznie
Stradivarius, Reserved.. w sumie w każdym sklepie
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 09:43   #236
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziewczyny i ja moge sie dolaczyc ?
Chce zamienic sie w kobiete ale nie ubie sukienek, ewentualnie jeansowe spodniczki (teraz kilka kupiłam) I wkoncu zaczelam nosic buty na obcasie, koturnie (zawsze wszystko bylo na plaskim.
Co pasuje do jeansów zeby wygladac kobieco ?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:26   #237
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziewczyny i ja moge sie dolaczyc ?
Chce zamienic sie w kobiete ale nie ubie sukienek, ewentualnie jeansowe spodniczki (teraz kilka kupiłam) I wkoncu zaczelam nosic buty na obcasie, koturnie (zawsze wszystko bylo na plaskim.
Co pasuje do jeansów zeby wygladac kobieco ?
Wydaje mi się, że jakieś zwiewne, kobiece bluzki, motywy kwiatowe, broń boże t-shirty, jak wrócę do domu to pokażę, o co mi mniej więcej chodzi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:14   #238
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziękuje serdecznie za odpowiedź, widocznie słabo szukałam:P trochę niekulturalnie wciełam się się w dyskusję ale to nadrabiam szybciutko: ja ubieram się dość kobieco, ale zawsze można bardziej w każdym razie lubię też wskoczyć w trampki, bluzę(ale dość dopasowaną i pasującą do urody), jakieś dzinsy i poczuć się na luzie, ale wtedy mam zawsze małe, pasujące kolczyki, pomadkę na ustach i rozpuszczone włosy. Wszytsko da się połączyć, choć nigdy bym nie ubrała kolorwych kaloszy.
I pytanko ode mnie: jakie ozdoby do włosów preferujecie?
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:54   #239
introwertyczka
Raczkowanie
 
Avatar introwertyczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 214
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
Dziękuje serdecznie za odpowiedź, widocznie słabo szukałam:P trochę niekulturalnie wciełam się się w dyskusję ale to nadrabiam szybciutko: ja ubieram się dość kobieco, ale zawsze można bardziej w każdym razie lubię też wskoczyć w trampki, bluzę(ale dość dopasowaną i pasującą do urody), jakieś dzinsy i poczuć się na luzie, ale wtedy mam zawsze małe, pasujące kolczyki, pomadkę na ustach i rozpuszczone włosy. Wszytsko da się połączyć, choć nigdy bym nie ubrała kolorwych kaloszy.
I pytanko ode mnie: jakie ozdoby do włosów preferujecie?
Włosy noszę przeważnie rozpuszczone. Bardzo lubię jednak robić sobie koka gumką z dużym kwiatem czy czymś podobnym (nie widać wtedy, że mam zbyt cienkie włosy do koczków i nieumiejętnie je robię :P)
introwertyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:44   #240
aguar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 236
Dot.: Z Dziewczynek w Kobiety... Czas zmian nadszedł!

Dziewczyny pytanie. Niby chce sie ubierac bardziej kobieco a wciaz kupuje dziwne ciuchy, tym razem padlo na typowo meski ciuch - kamizelke taka garniturowa "bo zawsze mi sie podobaly, bo byla na promocji, bo bardzo dobrze na mnie lezy" tylko ona ma prazki nie mam do niej spodni (od kompletu) i nie wiem do czego ja nosic czy wogole ja nosic? a moze oddac? Na zdjeciu wisi na wieszaku ze spodniami ktore lubie ale jakos fakturowo-kolorowo mi te dwie rzeczy nie pasuja a moze pasuja? Co sadzicie? Moze do czarnej dzinsowej spodnicy? Jesli chodzi o gore to widze ja z dopasowanymi golfami i koszulami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0854a.jpg (96,9 KB, 85 załadowań)
aguar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:33.