Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-27, 17:17   #691
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Pierwsze wrażenia po kilku użyciach Missha The Style Fitting Wear Foundation #13

Kolor - tak, jak myślałam, dla mnie za mało żółty. Na magiczne wtopienie się raczej nie ma co liczyć. Zdecydowanie jaśniutki ale nie jest (dla mnie) idealnie dopasowany, widać różnicę pomiędzy tonacją skóry a szyi. Jeżeli nie jesteście takimi mocnymi żółtkami, jak ja, to warto się zainteresować. Ja będę jeszcze próbowała z przyżółcaniem, na razie używałam solo żeby poznać właściwości. Ogólnie nie wygląda źle, śmiało wychodziłam tak do ludzi, ale bez poczucia idealnego dopasowania (ale z drugiej strony - to rzadkość )

Wykończenie - po aplikacji delikatnie zastyga, ale dopiero po chwili, można go sobie na spokojnie rozprowadzić bez stresu, że się coś zaraz zroluje. Nie daje ani matu, ani glow, taki po prostu delikatny połysk na buzi. Po przypudrowaniu dobrze trzyma mat, minęło 7 godzin od aplikacji, a nadal nie czuję, że płynę z sebum Sam z siebie nie podkreśla suchych skórek, przy samym podkładzie w ogóle ich nie widzę, ale po przypudrowaniu już owszem.

Krycie - średnie/dobre, zależy kto czego oczekuje. Mniejsze przebarwienia i zaczerwienienia przykrywa bez problemu i twarz wygląda bardzo ładnie, na większe wypryski (lub świeże, mocno czerwone przebarwienia) korektor jest konieczny. Ale dzięki temu wygląda ładnie, świeżo, bez "tapety". Dla mnie idealny poziom krycia.

Trwałość - dobra, nie jest super mocno podatny na ścieranie - dziś wielokrotnie dmuchałam nos, a podkład nie jest starty (choć starałam się to robić delikatnie). Również ślady ("noski") od okularów przeciwsłonecznych nie są bardzo mocno widoczne, trochę tak, ale bez tragedii. Niestety lekko warzy mi się na brodzie po kilku godzinach - i zrobił to za każdym razem. Po całym dniu twarz wygląda nadal bardzo świeżo i ładnie, ale tak z przynajmniej 40 cm (z uwagi na te zwarzenia). Jak teraz siedzę w odległości 60 cm od lustra (zmierzyłam ) to twarz wygląda super, bardzo świeżo i promiennie

Inne - ma przyjemny, jakby owocowy zapach i jest raczej gęsty, posiada pompkę, a butelka jest szklana, ciężka

Ogólnie uważam, że to przyjemny, jasny podkład na co dzień Nie jest to jakiś wybitnie trwały mocarz na wielkie wyjścia (głównie przez to warzenie), ale wstępne odczucia są pozytywne. Do tej pory używało mi się go z przyjemnością, a jak uda mi się go nieco przyżółcić, to będzie jeszcze lepiej Wyszło mi za niego ok. 45 zł z groszami, więc nie jest to też jakiś kosmos cenowy.

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2017-03-27 o 17:32
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 21:17   #692
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Mały update: Genius Gel Ivory Light zostało wycofane ze sprzedaży przez producenta.
Kretyn.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 22:05   #693
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hard Candy gdzieś mi chyba wcięło
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 22:27   #694
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Hard Candy gdzieś mi chyba wcięło
zamawiałaś z premiumusa? oni chyba część produktów sprowadzają ze Stanów i dopiero potem wysyłają do klienta?
Oby szybko ci podkład przyszedł, bo chcę recenzję i swatche!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-28, 22:29   #695
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
zamawiałaś z premiumusa? oni chyba część produktów sprowadzają ze Stanów i dopiero potem wysyłają do klienta?
Oby szybko ci podkład przyszedł, bo chcę recenzję i swatche!
Tak, więc pewnie jeszcze chwilę poczekam
Ale nie mogę się doczekać
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 13:41   #696
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Przyszedł mi Maybelline Fit Me Matte+Poreless w kolorze 110 Porcelain. I... kaszana Nie wiem, czy wersja brytyjska (którą mam) jest inna od amerykańskiej, bo ta druga na swatchach wyglądała na jaśniutkiego żółtka. Nie dogrzebałam się niestety do informacji, czy czymś się od siebie różnią, więc zamówiłam brytyjską, bo taniej. Niestety, jest mniej więcej na poziomie Revlona CS (c/o) Buff i bardziej pomarańczowa. Załamka :/ Bardzo niekorzystnie w nim wyglądam - trochę za ciemny, zdecydowanie za ciepły i wykończenie też takie sobie.
Najgorsze jest to, że mam teraz dużo przebarwień po pryszczach, które coś nie chcą mi zejść, więc potrzebuję mocnego krycia. I jednocześnie matu, bom tłusta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maybelline.jpg (270,6 KB, 124 załadowań)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 15:01   #697
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Przyszedł mi Maybelline Fit Me Matte+Poreless w kolorze 110 Porcelain. I... kaszana Nie wiem, czy wersja brytyjska (którą mam) jest inna od amerykańskiej, bo ta druga na swatchach wyglądała na jaśniutkiego żółtka. Nie dogrzebałam się niestety do informacji, czy czymś się od siebie różnią, więc zamówiłam brytyjską, bo taniej. Niestety, jest mniej więcej na poziomie Revlona CS (c/o) Buff i bardziej pomarańczowa. Załamka :/ Bardzo niekorzystnie w nim wyglądam - trochę za ciemny, zdecydowanie za ciepły i wykończenie też takie sobie.
Najgorsze jest to, że mam teraz dużo przebarwień po pryszczach, które coś nie chcą mi zejść, więc potrzebuję mocnego krycia. I jednocześnie matu, bom tłusta
Tak to jest z eksperymentami w ciemno, niestety Może uda Ci się go sprzedać? Wystaw na OLX/allegro
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 15:11   #698
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72412312] Tak to jest z eksperymentami w ciemno, niestety Może uda Ci się go sprzedać? Wystaw na OLX/allegro [/QUOTE]
Jadę na weekend do mamy, ona ma troszkę ciemniejszą cerę niż ja i jest mniej wybredna, więc jest duża szansa, że jej podpasuje i jej po prostu oddam. A ja chyba muszę kupić Revlona i poszukać jakiejś lepiej kryjącej zielonej bazy do mieszania, albo zamówić w końcu jakiś biały podkład/mixer (choć recenzje i ceny tych produktów są zwykle dość zniechęcające)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 15:25   #699
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Jadę na weekend do mamy, ona ma troszkę ciemniejszą cerę niż ja i jest mniej wybredna, więc jest duża szansa, że jej podpasuje i jej po prostu oddam. A ja chyba muszę kupić Revlona i poszukać jakiejś lepiej kryjącej zielonej bazy do mieszania, albo zamówić w końcu jakiś biały podkład/mixer (choć recenzje i ceny tych produktów są zwykle dość zniechęcające)
Z mixerów najbardziej polecam NYX (niedawno była chyba większa dostawa i był dostępny dłużej niż kilka godzin, ale niestety znowu widzę, że brak...), ale ostatnio nabyłam też biały podkład L.A. Girl i też jestem wstępnie zadowolona Zdecydowanie warto mieć choć jeden taki produkt. A jeżeli masz komu oddać to pewnie Ja akurat mamie i siostrze oddaję zawsze pielęgnację, bo kolorówki raczej nie używają, a jeżeli już, to ekhm - mają w tych kwestiach mocno odmienne poglądy ode mnie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 16:03   #700
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72413107]Z mixerów najbardziej polecam NYX (niedawno była chyba większa dostawa i był dostępny dłużej niż kilka godzin, ale niestety znowu widzę, że brak...), ale ostatnio nabyłam też biały podkład L.A. Girl i też jestem wstępnie zadowolona Zdecydowanie warto mieć choć jeden taki produkt. A jeżeli masz komu oddać to pewnie Ja akurat mamie i siostrze oddaję zawsze pielęgnację, bo kolorówki raczej nie używają, a jeżeli już, to ekhm - mają w tych kwestiach mocno odmienne poglądy ode mnie [/QUOTE]
Ten podkład L.A. Girl to jest ten rozświetlający? Ja muszę kontrolować swoje własne twarzowe oleje, więc wolałabym coś matującego (albo chociaż neutralnego) i kryjącego. Nawet rozważałam podkład Stargazer, ale opinie ma skrajne. A ten mixer NYX ostatnio jak się pojawił to chyba nawet 3 godzin nie był dostępny
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-30, 16:38   #701
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ten podkład L.A. Girl to jest ten rozświetlający? Ja muszę kontrolować swoje własne twarzowe oleje, więc wolałabym coś matującego (albo chociaż neutralnego) i kryjącego. Nawet rozważałam podkład Stargazer, ale opinie ma skrajne. A ten mixer NYX ostatnio jak się pojawił to chyba nawet 3 godzin nie był dostępny
O ten mi chodzi: KLIK On ma takie dosyć mokre wykończenie, więc mógłby się u Ciebie nie sprawdzić. U mnie mixer Kobo wpływał na przedłużenie matu, ale rozjaśnia słabiej od NYX.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 17:49   #702
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72415452]O ten mi chodzi: KLIK On ma takie dosyć mokre wykończenie, więc mógłby się u Ciebie nie sprawdzić. U mnie mixer Kobo wpływał na przedłużenie matu, ale rozjaśnia słabiej od NYX.[/QUOTE]
Macałam ten mixer z Kobo i nie kupiłam, bo miał strasznie słabe krycie... Cóż, będę polować na ten pigment z Nyx
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 06:13   #703
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Przyszedł mi Maybelline Fit Me Matte+Poreless w kolorze 110 Porcelain. I... kaszana Nie wiem, czy wersja brytyjska (którą mam) jest inna od amerykańskiej, bo ta druga na swatchach wyglądała na jaśniutkiego żółtka. Nie dogrzebałam się niestety do informacji, czy czymś się od siebie różnią, więc zamówiłam brytyjską, bo taniej. Niestety, jest mniej więcej na poziomie Revlona CS (c/o) Buff i bardziej pomarańczowa. Załamka :/ Bardzo niekorzystnie w nim wyglądam - trochę za ciemny, zdecydowanie za ciepły i wykończenie też takie sobie.
Najgorsze jest to, że mam teraz dużo przebarwień po pryszczach, które coś nie chcą mi zejść, więc potrzebuję mocnego krycia. I jednocześnie matu, bom tłusta
O rany... naprawdę ciemny, a swatche na necie mówiły coś innego...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 12:09   #704
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
O rany... naprawdę ciemny, a swatche na necie mówiły coś innego...
No właśnie. Więc albo wersja brytyjska (w tubce) jest ciemniejsza niż amerykańska (w butelce), albo w Polsce mamy jaśniejszego np. Revlona CS i dlatego różnica między nimi na zagranicznych swatchach była tak duża.
A taka byłam szczęśliwa, że w końcu będę mieć jasny podkład
Nie przyszedł ci jeszcze ten Hard Candy?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-31, 13:28   #705
simbami
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 113
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

dla mnie revlon zdecydowanie za mocny, lubie dr irene i ostatnio przypadl mi do gustu lekki podklad z bielendy, mam matujacy
simbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 03:20   #706
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
No właśnie. Więc albo wersja brytyjska (w tubce) jest ciemniejsza niż amerykańska (w butelce), albo w Polsce mamy jaśniejszego np. Revlona CS i dlatego różnica między nimi na zagranicznych swatchach była tak duża.
A taka byłam szczęśliwa, że w końcu będę mieć jasny podkład
Nie przyszedł ci jeszcze ten Hard Candy?
A może to jest tak, jak było z True Matchami? Te na rynek amerykański też chyba były jaśniejsze i ogólnie była większa gama kolorów, a te na rynek europejski były trochę ciemniejsze. Ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam - jeśli tak, to przepraszam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 07:38   #707
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A może to jest tak, jak było z True Matchami? Te na rynek amerykański też chyba były jaśniejsze i ogólnie była większa gama kolorów, a te na rynek europejski były trochę ciemniejsze. Ale nie wiem czy czegoś nie pokręciłam - jeśli tak, to przepraszam.
Tak było i obstawiam, że z Maybelline może być to samo.
I najlepsze jest to, że chyba tego 110, który jest najjaśniejszy w gamie, chyba nawet nie będzie w Polsce A przynajmniej na stronie Rossmanna go nie ma.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 22:27   #708
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Wiadomość od producenta: wycofano kolor nr 10 podkładu Ingrid Ideal Face
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-04, 23:10   #709
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Wiadomość od producenta: wycofano kolor nr 10 podkładu Ingrid Ideal Face
whaaaaaaat
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 00:32   #710
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Wiadomość od producenta: wycofano kolor nr 10 podkładu Ingrid Ideal Face
Ciekawe, że już drugi producent zrezygnował z najjaśniejszego odcienia...
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 06:11   #711
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

O, czyli nawet go nie wypróbuję. Planowałam latem go spróbować, jak się ciut opalę.


To raczej strzał w kolano, bo pozostałe odcienie są tak ciemne, że dla mało kogo się nadają, zwłaszcza w sezonie zimowo-wiosennym.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 10:51   #712
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Wiadomość od producenta: wycofano kolor nr 10 podkładu Ingrid Ideal Face
acha

ciekawe skąd taka decyzja, ten kolor był zawsze wykupiony albo w ogóle nie był wprowadzony w połowie sieciówek. Wczoraj rozglądałam się za nim w Naturze i też nie było, patrzyłam też na te nowe podkłady (matujący i jakiś z serum) i najjaśniejsze kolory były przeraźliwie ciemne.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 11:32   #713
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
acha

ciekawe skąd taka decyzja, ten kolor był zawsze wykupiony albo w ogóle nie był wprowadzony w połowie sieciówek. Wczoraj rozglądałam się za nim w Naturze i też nie było, patrzyłam też na te nowe podkłady (matujący i jakiś z serum) i najjaśniejsze kolory były przeraźliwie ciemne.
To dobrze, że mówisz. Miałam chęć na najjaśniejszy odcień matującego, ale już mi się odechciało Ja mam na Ingrid chyba focha Mineral Silk&Lift 280 i Ideal Face 10 uważam za raczej słabe podkłady (wyglądają ładnie tylko po nałożeniu), a ostatnio nie odpisali mi na posta z pytaniem na FanPage w ogóle. Dopiero jak po tygodniu czekania wysłałam im prywatną wiadomość, to po dwóch dniach mi odpisali. I teraz tak: 1) jak widać, wprowadzili mnie w błąd, bo napisali, że Ideal Matt 300 jest podobny do 280 Mineral Silk&Lift/10 Ideal Face, a skoro mówisz, że jest przeraźliwie ciemny, to jest to niemożliwe, 2) nie przeczytali mojej wiadomości ze zrozumieniem, bo zasugerowali mi zakup Mineral Silk&Lift, a tego przecież mam i wynikało to z wiadomości 3) jak widać wyżej, czas trwania na odpowiedź zniechęcający
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 11:41   #714
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ingrid ma fajną zieloną bazę (właściwie to jest bardziej miętowy kolor), jest jasna i dość mocno napigmentowana jak na bazę, mieszam ją z podkładem żeby go rozjaśnić i ochłodzić kolor. Pierwszy raz w życiu tak małym kosztem osiągam niemal idealny odcień podkładu płynnego
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 12:51   #715
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;72588481]Dopiero jak po tygodniu czekania wysłałam im prywatną wiadomość, to po dwóch dniach mi odpisali. I teraz tak: 1) jak widać, wprowadzili mnie w błąd, bo napisali, że Ideal Matt 300 jest podobny do 280 Mineral Silk&Lift/10 Ideal Face, a skoro mówisz, że jest przeraźliwie ciemny, to jest to niemożliwe, [/QUOTE]

A to widzisz, w ogóle jakaś dziwna numeracja, bo Ideal Matt był też 200 i myślałam, że on był najjaśniejszy. Porównywałam go z 300, który był jaśniejszy w buteleczce, ale nazywał się jakoś naturalny ciemny beż czy coś takiego W opakowaniu nie wyglądał też na jakiś mega jasny, może ton jaśniejszy od 200, który dla mnie był mocno ciemny, więc nie wyciskałam go nawet na dłoń.
(obyś zrozumiała mój pokręcony wywód )
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 14:23   #716
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dziewczyny, jak coś, to Nyx nareszcie wprowadził podkład z pipetką. Najjaśniejszy odcień wygląda obiecująco
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 15:51   #717
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak coś, to Nyx nareszcie wprowadził podkład z pipetką. Najjaśniejszy odcień wygląda obiecująco
Ciekawa jestem tego podkładu, ale 70zl za 13ml podkładu, trochę mnie boli.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 15:57   #718
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem tego podkładu, ale 70zl za 13ml podkładu, trochę mnie boli.
Podkład 13 ml? Może to koncentrat podkładu do samodzielnego rozcieńczenia Producenci mnie czasem zadziwiają swoimi pomysłami... Przecież taka ilość to na 2-3 miesiące góra i non stop latać do sklepu po kolejny albo, co gorsza, zamawiać co chwilę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 17:32   #719
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Podkład 13 ml? Może to koncentrat podkładu do samodzielnego rozcieńczenia Producenci mnie czasem zadziwiają swoimi pomysłami... Przecież taka ilość to na 2-3 miesiące góra i non stop latać do sklepu po kolejny albo, co gorsza, zamawiać co chwilę.
Dla mnie to też jakiś nieśmieszny żart. Ale producent mówi, że zaledwie kropla albo dwie (maksymalnie 4 do pełnego krycia) wystarczą na pokrycie lica. Co i tak nie zmienia faktu, że to ledwie 13ml.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 18:00   #720
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dla mnie to też jakiś nieśmieszny żart. Ale producent mówi, że zaledwie kropla albo dwie (maksymalnie 4 do pełnego krycia) wystarczą na pokrycie lica. Co i tak nie zmienia faktu, że to ledwie 13ml.
I wcale nie jest takie oczywiste ze wyobrazenia. Producenta mają się jakkolwiek do rzeczywistości
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.