Rossmann SYNERGEN - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 14:49   #61
ciezarna_zakonnica
Raczkowanie
 
Avatar ciezarna_zakonnica
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 304
Dot.: Rossmann SYNERGEN

miałam jakiś tam złuszczający zel-peeling, rozowe takie w tubie, dawno temu. Dobre, naprawde całkiem dobre, kompletnie nie miałam się do czego przyczepić. I w cenie ostatnio był zawrotnej,widziałam po promocji, coś 4 złote :P
ciezarna_zakonnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 22:20   #62
sample
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Skusiłam się na zakup podkładu, korektoru i pudru sypkiego z tej firmy i nie jestem zadowolona. Po pierwsze gama kolorystyczna ograniczona do 3 nijakich kolorów była z ich strony najgorszym błędem. Źle dobrany kolor nie nadaje się do niczego, makijaż wychodzi bezsensownie. Kolor nr 1 jest dla mnie za blady a 2 za ciemna co daje efekt skwarka. Nie liczę też na cuda w zakrywaniu bo za 7zł to ja nie wiem na co liczyłam. Dla mojej tłustej cery jest dosłownie tragiczny, świecę się i mam tłustą twarz po dosłownie godzinie. Korektor jak wiadomo do wyrzucenia bo zły odcień. Co do pudru prasowanego jeszcze ujdzie, ale jak mówiłam gama kolorów wszystko niszczy. Nie warto, lepiej sie nie pudrować (wersja dla osób z silną wolą) lub zainwestować w coś lepszego. Dziękuję, dobranoc.
sample jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 16:43   #63
khlooe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Do mojej tzn "wyjazdowej kosmetyczki", do której nigdy nie pakuję droższych kosmetyków, bo mam tendencję do gubienia wszystkiego postanowiłam kupić kosmetyki z tej serii.
Zacznę od kryjącego kremu antybakteryjnego, który w moim przypadku cery "bezproblemowej" spisał się świetnie, byłam szczerze zdumiona, że kosmetyk za tak niską (!) cenę, może sprawować się tak dobrze.
Z tej serii posiadam także puder w kompakcie, do którego nie mam żadnych zastrzeżeń, lecz co do pudrów nie mam większego doświadczenia, ponieważ nie używam ich sporo, a ten wydaje się być bez większych zastrzeżeń.
Na koniec zostawiłam korektor, który po kilku dniach używania "awansował" do mojej kosmetyczki z ulubionymi kosmetykami, jest świetny. Delikatny, lecz naprawdę dobry. Szczerze go polecam!
khlooe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 16:59   #64
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Różowy tonik do twarzy z tej serii jest okropny! Strasznie pali po nim twarz,a podobno jest do cery wrażliwej

Puder w kamieniu strasznie pomarańczowieje natomiast na twarzy,także nie polecam!
Zgadzam się co do toniku, kupiłam go tylko raz i nigdy więcej tego nie zrobię. Po kilku dniach stosowania wylałam do umywalki.
Obecnie używam peelingu z tej serii, jest OK.

Dziwne, że tonik podrażnił mi skórę a peeling który wcale nie jest drobny tego nie zrobił.
Oba kosmetyki są przeznaczone do skóry wrażliwej, co nie jest do końca prawdą.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:21   #65
Malinka0907
Raczkowanie
 
Avatar Malinka0907
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 424
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Ja używałam żelu do twarzy tego różowego, ale wcale nie byłam zadowolona. Twarz po nim miałam ściągnięta, wysuszoną do tego stopnia, że miejscami schodziła mi skóra. Godne polecenia jest korektor do twarzy. Ładnie ukrywa nie doskonałości. Fluid średni. Po paru godzinach masakra :/ a co do pudru to jest taki sobie. Po odcieniu beige robi mi się pomarańczowa twarz. Chyba wszystko powiedziałam...
Malinka0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:04   #66
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Planuję zakupić kremy z serii Synergen, krem nawilżający do cery wrażliwej (fioletowe opakowanie) i krem nawilżający do cery mieszanej (zielone opakowanie) podobno nie są takie najgorsze.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 21:34   #67
Malinka0907
Raczkowanie
 
Avatar Malinka0907
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 424
Talking Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Planuję zakupić kremy z serii Synergen, krem nawilżający do cery wrażliwej (fioletowe opakowanie) i krem nawilżający do cery mieszanej (zielone opakowanie) podobno nie są takie najgorsze.
Też właśnie słyszałam, że kremy nie są takie złe. Trzeba spróbować
Malinka0907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-15, 23:14   #68
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Z serii Synergen używałam podkładu, pudru oraz żelu do mycia twarzy (tego różowego)...

Podkład był tragiczny. Wymieniłam się z jedną dziewczyną bo nie mogła dostać koloru, który ja miałam a ten podkład bardzo jej odpowiadał.

Puder jest ok, aczkolwiek ja znam lepsze ;P. Choć jeśli ktoś jest na przykład na wyjeździe i zapomniał wziąć z domu swojego ulubionego pudru i szuka czegoś w zastępstwie, to ten z Synergen jest jak najbardziej ok.

Żel do mycia twarzy - przeciętny, ani go nie polecam, ani polecam. Po prostu myje i tyle. Choć jeśli był do skóry wrażliwej lub suchej (bo z tego, co kojarzę ta seria właśnie jest przeznaczona do tego typu), to według mnie powinien mniej ściągać skórę...
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 10:58   #69
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Ja z różowej serii Synergen miałam tonik, ale skóra piekła mnie po jego użyciu. Żel, ale jednak wysuszał.

Za to zachwycona jestem peelingiem i każdemu go polecam. http://lusterko-em.blogspot.com/2011...g-peeling.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 14:01   #70
Essali
Raczkowanie
 
Avatar Essali
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 292
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Miałam kiedyś żel do mycia twarzy dla skóry wrażliwej.
Użyłam dwa razy, w efekcie skóra była naciągnięta, przesuszona, zaczerwieniona i piekła.
Mam również puder, nie jest zły jak na tę półkę cenową, ale znajdą się lepsze.
__________________

Essali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 13:08   #71
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Rossmann SYNERGEN

żel do mycia dla wrażliwej skóry, faktycznie wysusza, a jeśli zdarzy mi się go nie dopłukać ( przy uszach czasami ) to zaczyna mi sie tam łuszczyć skóra.
za to krem zielony dla skóry mieszanej - dla mnie cudo! lekki, moją skóre dobrze nawilża, nie zapycha
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 22:12   #72
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Mój zakup z tej serii to zielony tonik oraz różowy peeling. Peeling do twarzy wg mnie średnio się nadaje, trudno nazwać go drobnym ale za to do ciała jest idealny i chętnie go używam. Sprawuje się naprawdę świetnie.
Tonik natomiast zużyłam ale nie powróciłam do niego. Trafiłam na promocję z Garniera i skusiłam się znowu na ten z serii Czysta skóra. Znowu stoję przed wyborem tonika i teraz kupię taki bez alkoholu więc niestety nie będzie to żaden z Synergen.
Moja siostra nałogowo używa korektora i pudru z tej firmy i nie zmienia go od dawna. Dla mnie są one zbyt pomarańczowe a korektor zbyt ciężki.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:59   #73
inusuall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Ja uwielbiam kosmetyki firmy Synergen Natrafiłam na nie jakieś pół roku temu i jestem bardzo zadowolona Bardzo dobra jakość za bardzo niską cenę. Posiadam "Soft Peeling" w różowej tubce dla cery wrażliwej, Hydro-Creme również dla cery wrażliwej(fioletowy), oraz puder o odcieniu Vanilla Mają świetne i godne polecenia produkty, zdecydowanie na duży plus!
inusuall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:31   #74
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Ja z tej serii uzywalam maseczek - na szczescie kupilam 1 tylko sztuke.
Strasznie piekla mnie twarz po nalozeniu jej, ze wolalam nie ryzykowac i szybko ja zmylam.
Kupilam rowniez zachecona opiniami na wizazu - puder Synegen, tylko nie trafilam w odcien.
Zakupilam odcien 02 Beige - przestrzegam przed nim, na pierwszy rzut oka wydaje sie jasny a po nalozeniu strasznie pomaranczowieje na buzi i w dodatku po kilku godzinach jest widoczny na twarzy.
Nie radze uzywac zalaczonej do niej gabeczki - plamy na buzce gwarantowane.
Ja raz umalowalam sie nim przy uzyciu tej gabeczki to wygladalam jak marchewka, szybko zmywalam z twarzy w natychmiastowym tempie.
Nastepnym razem nalozylam go pedzlem - ale i tak po 2-3 godzinach buzia sie swiecila i widac bylo go na twarzy
Od tamtej pory go juz nie uzywam, mam praktycznie cale opakowanie w szafce.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:53   #75
blackalice
Przyczajenie
 
Avatar blackalice
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Całkiem niedawno, z czystej ciekawości, kupiłam 2 produkty z serii Synergen: żel do mycia twarzy - ten różowy, do skóry wrażliwej, a także soft-peeling.

Efekt jest taki, że po żelu mam uczucie ściągniętej skóry, jakoś tak dziwnie się świeci, i wcale nie oczyszcza. W kwestii peelingu - jeśli on jest do skóry wrażliwej to ja jestem miss Słonecznego Patrolu - te drobinki są twarde jak kamień, duże i trą po twarzy jak papier ścierny - efektem jest pieczenie i zaczerwieniona skóra, oczywiście w ogóle nie oczyszczona. Nie ma się co dziwić skład kosmetyków to cała gama parabenów - czyli najzwyczajniej mówiąc - zapychaczy.

Jednak znajdą się perełki wśród kosmetyków Synergen szczególnie polecam puder w kompakcie - ja używam koloru o numerze 03 - czyli ten najjaśniejszy - jest po prostu genialny lekko zakrywa niedoskonałości, świetnie matuje - za cenę 8 zł - to naprawdę cudo
blackalice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:09   #76
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Rossmann SYNERGEN

W tej chwili posiadam puder antybakteryjny kolor 02, jest świetny, cudownie matuje i nadaje fajny naturalny efekt i ta cena 5 zł z groszem w posiadaniu mam także tonik do cery mieszanej, taki zielony. Cudownie pachnie i delikatnie matuje skórę nie wysusza pomimo alkoholu w składzie i bardzo dobrze ściąga, uwielbiam to uczucie po nałożeniu go.
Na prawdę polecam niska cena połączona z wysoką jakością.

Edytowane przez Imperfecta
Czas edycji: 2012-03-09 o 17:18
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:16   #77
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Czy któraś z was tu obecna, używała zielonego toniku? Jak on się zachowuje?
Bo kurcze kupiłam go jakiś czas temu i nie zauważyłam, że jest z alkoholem i teraz boję się stosować.

Edit: już wiem (mniej więcej).
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-03-09 o 17:19
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 17:17   #78
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was tu obecna, używała zielonego toniku? Jak on się zachowuje?
Bo kurcze kupiłam go jakiś czas temu i nie zauważyłam, że jest z alkoholem i teraz boję się stosować.
Napisałam w poście wyżej mniej więcej
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:08   #79
Alais87
Raczkowanie
 
Avatar Alais87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: The 10th Kingdom.
Wiadomości: 378
Dot.: Rossmann SYNERGEN

A jak się sprawują mazidła do ciała? Teraz w promocji są mleczka i mam ochotę kupić, warto wypróbować? Są tylko 2 rodzaje.

Jeśli chodzi o kosmetyki Synergen jestem kompletnie zielona. No może nie zupełnie, dawno temu miałam różowy tonik.... okropny, tak samo ich maseczki.
Dużo bardziej wolę Isanę.
__________________
Alice
We' re all mad here.
I' ll tell You a secret....all the Best are.

Wishing On A Star
Alais87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 19:06   #80
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
A jak się sprawują mazidła do ciała? Teraz w promocji są mleczka i mam ochotę kupić, warto wypróbować? Są tylko 2 rodzaje.

Jeśli chodzi o kosmetyki Synergen jestem kompletnie zielona. No może nie zupełnie, dawno temu miałam różowy tonik.... okropny, tak samo ich maseczki.
Dużo bardziej wolę Isanę.
w przeszłości uzywałam raz żelu różowego który mnie podrażniał, raz miałam tonik- wysuszał. Krem mnie piekł na twarzy... a miał być dla suchej skóry bardzo delikatny a był do bani...
Noo pozatym maseczki badziewne...
Ale...
ja obecnie mam z synergenu tylko podkład który polecam . Zele pod prysznic są OK a co do balsamów aaa faktycznie miałam kiedyś raz taki różowy i bardzi fajnie pachniał. spełniał swoje zadanie. szybko się wchłaniał i nawilżał. dobry na lato. ale na zime chyba za słabo nawilżał.
ps dozucam fotki podkładu i balsamu ale balsamu sie chyba oprawa zmieniła..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00222.jpg (70,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg synergen-deckendes-make-up-tonujacy-krem-antybakteryjny-rossmann_10616_4.jpg (11,2 KB, 3 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 22:17   #81
Angell_
Zadomowienie
 
Avatar Angell_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Ja używałam z SYNERGEN tylko peelingu do twarzy. Taki w różowej tubeczce. Muszę przyznać, że naprawdę fajny, chociaż gruboziarnisty. Nie znalazłam żadnych wad, a używam go już miesiąc. Także mogę go z czystym sumieniem polecić.

A czy ktoś wie, czy podkłady z tej firmy są dobre? Tzn. czy utrzymują się na twarzy i czy dopasowują się do koloru skóry?
Planuje kupić jeszcze z tej firmy korektor punktowy, ale to muszę jeszcze przemyśleć.
Angell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 04:56   #82
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez Angell_ Pokaż wiadomość
Ja używałam z SYNERGEN tylko peelingu do twarzy. Taki w różowej tubeczce. Muszę przyznać, że naprawdę fajny, chociaż gruboziarnisty. Nie znalazłam żadnych wad, a używam go już miesiąc. Także mogę go z czystym sumieniem polecić.

A czy ktoś wie, czy podkłady z tej firmy są dobre? Tzn. czy utrzymują się na twarzy i czy dopasowują się do koloru skóry?
Planuje kupić jeszcze z tej firmy korektor punktowy, ale to muszę jeszcze przemyśleć.
Mowiłam ja mam podkład, ten antybakteryjny, pudru w kamieniu jeszcze nie miałam. Ale podkład jest fajny szybko się wchłania, nie robi plam przynajmniej u mnie nie widać żadnych. fajnie pachnie i jest tani
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-14, 09:21   #83
Angell_
Zadomowienie
 
Avatar Angell_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 319
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Mowiłam ja mam podkład, ten antybakteryjny, pudru w kamieniu jeszcze nie miałam. Ale podkład jest fajny szybko się wchłania, nie robi plam przynajmniej u mnie nie widać żadnych. fajnie pachnie i jest tani

Właśnie przede wszystkim mnie ta cena kusi, bo w porównaniu do innych podkładów, to jest naprawdę tani. Zresztą ja używam podkładu od święta. Chyba się skuszę i kupię sobie ten podkład. Muszę się tylko zastanowić nad korektorem z tej firmy.
Angell_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 15:59   #84
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Powiem, że mam podkład synergen. Jest o wiele lepszy niż np lirene (antyreklama ) i inne znane firmy. Jednym słowem polecam.
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 21:25   #85
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann SYNERGEN

kupiłam te maseczke, peeling i żel do mycia twarzy- 3w1, kosztuje 8,99 ale nie warto. myślałam, że będę miała większą wersję mojej maseczki jednorazowej, ale się myliłam- nie zastyga na skórze, nie oczyszcza. jako żel mi się nie sprawdza, bo trudno się zmywa i nie zmywa resztek podkładu. będę uzywać jako peeling, byle tylko go skonczyć
testuje też krem do mycia skóry zanieczyszczonej bo był dla TŻta, ale niestety go wysuszył więc zobaczymy co będzie z moją tłustą skórą
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 13:28   #86
bombka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rossmann SYNERGEN

czy ktoś oprócz mnie - ma wrażenie, że obecny puder SYNERGEN(od około 5miesiący? tj. po wprowadzeniu nowej numeracji + zmianie składu)

jest mniej wydajny? i zdecydowanie gorzej się nakłada itp. ?
używam go od 3-4 lat, ale obecna seria jak dla mnie jest fatalna( a mam już 4 pudełeczko od wprowadzenia ww. zmian)
bombka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 16:49   #87
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Rossmann SYNERGEN

Cytat:
Napisane przez bombka93 Pokaż wiadomość
czy ktoś oprócz mnie - ma wrażenie, że obecny puder SYNERGEN(od około 5miesiący? tj. po wprowadzeniu nowej numeracji + zmianie składu)

jest mniej wydajny? i zdecydowanie gorzej się nakłada itp. ?
używam go od 3-4 lat, ale obecna seria jak dla mnie jest fatalna( a mam już 4 pudełeczko od wprowadzenia ww. zmian)
Moja kolezanka kupiła ostatnio i mówi ze jest dużo gorszy od poprzedniego opakowania. Mówiła, ze wyczytala gdzieś na necie, ze skład zmienili.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 17:49:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.