Kremowanie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 16:10   #1
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574

Kremowanie włosów


Cześć dziewczyny. Mam kilka pytań odnośnie kremowania włosów, o którym czytałam na blogach Włosomaniaczek. Czy warto w ogóle to robić? Jak u Was sprawdza się kremowanie włosów? Jakich kremów najlepiej używać?
Mam masło kokosowe Synergen i nie wiem, czy się nada. Przeanalizowałam skład, ale moja wiedza na ten temat jest zbyt uboga, bym mogła stwierdzić, czy jest dobry. Dodam, że mam włosy falowane, długie i rozjaśniane.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:30   #2
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kremowanie włosów

podpinam się pod Twoje pytanie, też jestem ciekawa.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 17:40   #3
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kremowanie włosów

Co mi daje kremowanie włosów? Coś między olejowaniem a maską czasem jeszcze dodam nieco oleju, żeby było bardziej treściwie używałam do tego isany kakaowej i zielonego kremu do rąk z biedronki (wycofany już) i przyznam , że włosy ładniej mi się kręcą, są sypkie a na dodatek kakaowo pachną
Podchodziłam do tego sceptycznie, ale jak raz spróbowałam to już wiedziałam, że kupię kolejne opakowania kremów wielofunkcyjnych

A czy to się nada to nie wiem, jeszcze nie ogarniam tak składów, stosuję co polecają
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:44   #4
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Kremowanie włosów

Ja jakieś 2 tygodnie temu na próbę nakremowałam włosy. Akurat miałam w domu masło do ciała, kokosowe Ziaji. Nie wiem czy ono się nadaje, ale nie zaszkodziło. Włosy po nałożeniu kremu były jakieś sztywne, ale po zmyciu, wszystko ok. Ponoć dobrze nadaje się do kremowanie masło Isany o te właśnie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ter-kakao.html
ja jeszcze nie wypróbowałam, ale zamierzam kupić.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:46   #5
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Kremowanie włosów

właśnie zerknęłam na wątki dot. kremowania włosów kremem Nivea. poczekam jeszcze na jakieś opinie, bo są sprzeczne.
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 18:50   #6
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
właśnie zerknęłam na wątki dot. kremowania włosów kremem Nivea. poczekam jeszcze na jakieś opinie, bo są sprzeczne.
Zwykły Nivea, to chyba trochę za gęsty i tłusty, choć nigdy nie wiadomo, co komu podpasuje.
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 19:03   #7
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
właśnie zerknęłam na wątki dot. kremowania włosów kremem Nivea. poczekam jeszcze na jakieś opinie, bo są sprzeczne.
Krem Nivea to w znakomitej większości parafina, którą dość ciężko zmyć i sama nie ma właściwości odżywczych, jedynie okluzyjne (zatrzymuje wilgoć we włosie).

Kremy do ciała Isany nie mają parafiny ani silikonów, tak samo jak niektóre jej kremy do rąk: oliwkowy czy z kwiatem pomarańczy.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:47   #8
weronka19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 630
Dot.: Kremowanie włosów

Ja kremowałam dwa razy Isaną kakaową i nie podobał mi się efekt - włosy były niby miękkie i nawilżone, ale strasznie przyklapnięte i obciążone i na 99% nie jest to wina niedokładnego zmycia specyfiku z włosów. No ale wiadomo, co włos to obyczaj, wszystko trzeba przetestować na sobie
__________________
Dbam o włosy od: 25 I 2012
Olejowanie od: 27 II 2012
Drożdże (III) od: 8 maja 2013
Zapuszczam naturalne, zdrowe włosy
weronka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 10:17   #9
Hedonistka
Zakorzenienie
 
Avatar Hedonistka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 814
Dot.: Kremowanie włosów

Bardziej niż kremowanie lubię dodawanie łyżki kremu do maski przed myciem
__________________
Mój Instagram
Hedonistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:38   #10
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez weronka19 Pokaż wiadomość
Ja kremowałam dwa razy Isaną kakaową i nie podobał mi się efekt - włosy były niby miękkie i nawilżone, ale strasznie przyklapnięte i obciążone i na 99% nie jest to wina niedokładnego zmycia specyfiku z włosów. No ale wiadomo, co włos to obyczaj, wszystko trzeba przetestować na sobie

też próbowałam i nie polecam. włosy obciążone, krem strasznie ciężko wymyć. wrrr.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:09   #11
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez weronka19 Pokaż wiadomość
Ja kremowałam dwa razy Isaną kakaową i nie podobał mi się efekt - włosy były niby miękkie i nawilżone, ale strasznie przyklapnięte i obciążone i na 99% nie jest to wina niedokładnego zmycia specyfiku z włosów. No ale wiadomo, co włos to obyczaj, wszystko trzeba przetestować na sobie
To może być wina masła kakaowego. Jest niewnikające, więc mogło się nie spodobać włosom.

Krem na włosy nakładam dość regularnie, szczególnie, gdy włosy się spiórkują. sprawdzał się zielony krem BeBeauty z Biedronki (ale minusem jest wazelina w składzie), jednak Biedra wycofała go już ze sprzedaży.
Podobnie Apis (do kupienia choćby na doz . pl) z żurawiną - rewelacyjny skład, krem dość lekki.
Kremy mają tę przewagę nad olejami, że zawierają substancje ułatwiające rozprowadzanie i wnikanie.
Oleje maja tę przewagę nad kremami, że nie maja żadnych dodatkowych substancji, więc łatwiej i szybciej można stwierdzić, czy i w jaki sposób na nas działają.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 14:45   #12
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Kremowanie włosów

Bardzo, bardzo dawno temu, jeszcze w epoce drogeryjnej pielęgnacji włosów, a właściwie jej braku fryzjerka doradziła mi, by na końcówki nakładać krem do twarzy, twierdziła, że zapobiegnie to rozdwajaniu włosów. Posłuchałam jej rady i nakładałam krem czasami na wilgotne, czasami przed myciem lub na suche po myciu. W ogóle się to u mnie nie sprawdziło, a nawet z tej pielęgnacji zrobiły mi się "strączkowane", obciązone włosy. Wobec tego zrezygnowałam całkowicie z takiej pielęgnacji.

Teraz pewnie, gdybym znalazła krem o świetnym składzie, pewnie wypróbowałabym ten sposób ponownie.

Chociaż z drugiej strony jest tyle świetnych olejów, serum, maseł i innych kosmetyków do pielęgnacji włosów, że w sumie bez sensu jest je babrać w kremie, które z reguły mają fatalne składy.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 12:07   #13
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Kremowanie włosów

Moje pierwsze podejście do kremowania nie należało do najmilszych.. włosy były sztywne, wiły się w strąki .. Użylam polecanej Isany kakao&shea. Jak dla mnie zapach obłędny, wiec uzywanie jej jest zawsze dla mnie takim maciupeńkim SPA
Pierwszy raz nałożyłam masło na suche włosy, przed myciem. Umyłam je delikatnym szamponem i nałożyłam odzywkę. Efekt.. musiałam związać włosy w warkocz bo nie pokazałabym się inaczej ludziom.
Za drugim podejściem trochę się zmądrzyłam i postanowiłam najpierw delikatnie zwilżyć włosy, nałożyć krem a następnie umyć włosy tylko szamponem i nic już nie nakładać. Tym razem włosy nie były aż tak ciężkie, wyglądały całkiem przyzwoicie.. Jednak nie takiego efektu oczekiwałam.
Dopiero za trzecim podejściem doszłam do wniosku, iż masło musi być za ciężkie dla moich włosów i dodałam miodu, soku aloesowego,wit.E i kilka kropelek oleju rycynowego (dziwne, że działa w maskach a solo w ogóle się nie sprawdza) . Włosy umyłam BD fur mama i już nic nie nakładałam. I to był strzał w dziesiątkę, włosy lejące się, nawilżone.. po prostu super
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:22   #14
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: Kremowanie włosów

Bardzo interesujące nie próbowałam jeszcze całościowego kremowania, nawet nie słyszałam o tej metodzie, ale stosuję ją na mniejszą skalę, kremując same końcówki. Używam kremu, którego skład mnie wręcz zachwycił
krem do rąk Cien (z Lidla). Czy któraś z włosomaniaczek mogłaby wypowiedzieć się na temat składu i utwierdzić mnie, że jest niezły? Ewent. wyprowadzić z błędu?

aqua, glycerin, cetearyl alcohol, prunus amygdalus dulcis oil, hydrogenated palm glycerides, butyrospermum parkii butter, dimethicone, phenoxyethanol, panthenol, sodium cetearyl sulfate, parfum, niacinamide, tocopheryl acetate, tocopherol, limonene, linalool, citroneloll, hexyl cinnamal, geraniol, citric acid, methylisothiasolinone, butylphenyl methylpropional, benzyl salicytate, benzyl alcohol
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:13   #15
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kremowanie włosów

Z tego co widzę to ma w składzie dwa alkohole. Czyli może wysuszać włosy. Ale ja się na składach za bardzo nie znam. Wiem tylko, że nic z alkoholem nie jest polecane do włosów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 21:09   #16
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Z tego co widzę to ma w składzie dwa alkohole. Czyli może wysuszać włosy. Ale ja się na składach za bardzo nie znam. Wiem tylko, że nic z alkoholem nie jest polecane do włosów.
Z alkoholem ETYLOWYM (zwanym także alkoholem denaturyzowanym) albo ewentualnie z alkoholem izopropylowym nie są polecane, bo mogą wysuszyć/ podrażnić.

Pierwszy alkohol w składzie to alkohol tłuszczowy - zatrzyma wodę we włosie (dobra rzecz dla włosów), a drugi to konserwant w minimalnej ilości.

Nie każdy alkohol jest zły.

Chiaro, możesz spróbować tego kremu śmiało na włosy (tylko dobrze zmyj, bo w połowie składu ma silikon ).
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 17:27   #17
Chiaro
Raczkowanie
 
Avatar Chiaro
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 37
Dot.: Kremowanie włosów

Dzięki za odpowiedzi. Kascysko, wypróbuję
Chiaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 23:34   #18
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kremowanie włosów

Ja uwielbiam krem kakaowy z Isany! Włosy po nim obłędne! i ten zapach, utrzymuje się do następnego mycia... tak jak wspomniała wcześniej któraś - małe SPA Mieszam go też z olejkiem kokosowym
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:18   #19
Sawa87
Raczkowanie
 
Avatar Sawa87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: wa-wa
Wiadomości: 157
GG do Sawa87
Dot.: Kremowanie włosów

Jestem zadowolona z kremowania włosów, wczoraj na noc nałożyłam Isane kakaową ,na skalp olejek GP ze skrzypem , bez problemu rano umyłam delikatnym szamponem połączonym z balsamem poterrs'a z dodatkiem wody, po umyciu trochę odżywki b/s joanny.
Kiedy nie mam czasu na kremowanie bądź olejowanie po umyciu na końce i delikatnie na całość włosów w celu przygładzenia odstających włosków używam kremu do rąk Isany oliwkowego. Moim zdaniem odrobina kremu jest lepsza aniżeli najlepsze serum do włosów,ale u każdego włos inny więc to tylko moje własne spostrzeżenia.
__________________
11.01.2013 - koniec używania prostownicy/ prostowanie keratyną
Olejowanie
Siemię lniane
CP 2 opakowanie
6.02.13 Mega krzem
Sawa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-09, 16:16   #20
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Kremowanie włosów

Dzisiaj mnie coś podkusiło i kupiłam krem który chciałabym stosować do kremowania włosów. Nie umiem jeszcze jakoś czytać składów, ale jak tak oględnie popatrzyłam wydawało mi się że jest całkiem ok. Jedno mnie martwi, że znajduje się tam sylikon który chyba nie jest zalecany - Cyclomethicone Czy któraś z Was mogłaby mi potwierdzić lub rozwiać wątpliwości czy to zakup nietrafiony?
Będę wdzięczna

Aaa i dodam że planowałam stosować go tylko na końcówki
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 20:37   #21
Roo__
Raczkowanie
 
Avatar Roo__
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 82
Dot.: Kremowanie włosów

Ja na końcówki czasami nakładam maść ochronną z witaminą A (tą bezzapachową) a na skórę cicalfate, avene. Z obu włosy i skóra głowy są bardzo zadowolone.
Roo__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:35   #22
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
Dzisiaj mnie coś podkusiło i kupiłam krem który chciałabym stosować do kremowania włosów. Nie umiem jeszcze jakoś czytać składów, ale jak tak oględnie popatrzyłam wydawało mi się że jest całkiem ok. Jedno mnie martwi, że znajduje się tam sylikon który chyba nie jest zalecany - Cyclomethicone Czy któraś z Was mogłaby mi potwierdzić lub rozwiać wątpliwości czy to zakup nietrafiony?
Będę wdzięczna

Aaa i dodam że planowałam stosować go tylko na końcówki
Śmiało możesz go użyć
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:39   #23
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Śmiało możesz go użyć
Dzięki za odpowiedź
Tylko dlaczego jest "niezalecany" w takim razie ten sylikon
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 23:50   #24
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez malgochna Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Tylko dlaczego jest "niezalecany" w takim razie ten sylikon
Bo w produkcie odżywczym jest on na dobrą sprawę niepotrzebny. Jego obecność jednak krzywdy nie zrobi - chyba, że przesadzisz z ilością albo nie domyjesz go - wtedy może być przyklap
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 11:21   #25
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kremowanie włosów

Hej dziewczynki ostatnio na rossmannowskich półkach widziałam nowość: Isanę z granatem i figą (siostra Isany kakaowej i oliwkowej). Czy może któraś się już skusiła i może coś o niej powiedzieć? Jak się sprawdza? Mam tu oczywiście na myśli użytkowanie na włosy Czy któraś z Was będzie tak uprzejma przeanalizować skład? (ja się na tym do końca nie znam, aczkolwiek wydaje mi się, ze jest on ok) Wklejam go poniżej:

aqua, glycerin, glyceryl stearate se, ethylhexyl stearate, xanthan gum, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, butylene glycol, punica granatum fruit extract, ficus carica (fig) fruit extract, panthenol, cocos nucifera oil, phenoxyethanol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, parfum, sodium cetearyl sulfate, sodium benzoate, hexyl cinnamal, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl ionone
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:13   #26
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez __Veronique Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki ostatnio na rossmannowskich półkach widziałam nowość: Isanę z granatem i figą (siostra Isany kakaowej i oliwkowej). Czy może któraś się już skusiła i może coś o niej powiedzieć? Jak się sprawdza? Mam tu oczywiście na myśli użytkowanie na włosy Czy któraś z Was będzie tak uprzejma przeanalizować skład? (ja się na tym do końca nie znam, aczkolwiek wydaje mi się, ze jest on ok) Wklejam go poniżej:

aqua, glycerin, glyceryl stearate se, ethylhexyl stearate, xanthan gum, cetearyl alcohol, butyrospermum parkii butter, butylene glycol, punica granatum fruit extract, ficus carica (fig) fruit extract, panthenol, cocos nucifera oil, phenoxyethanol, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, parfum, sodium cetearyl sulfate, sodium benzoate, hexyl cinnamal, linalool, limonene, butylphenyl methylpropional, alpha-isomethyl ionone
Jest składowo dość podobna do swych sióstr, jednak dziewczyny, które ją mają twierdzą, że ma rzadszą konsystencję
I podobno pachnie jak mgiełka granatowa z Avonu, którego to zapachu nie lubię osobiście
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 12:30   #27
__Veronique
Wtajemniczenie
 
Avatar __Veronique
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Jest składowo dość podobna do swych sióstr, jednak dziewczyny, które ją mają twierdzą, że ma rzadszą konsystencję
I podobno pachnie jak mgiełka granatowa z Avonu, którego to zapachu nie lubię osobiście
Dziękuję
__Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 16:17   #28
malgochna
Raczkowanie
 
Avatar malgochna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 111
Dot.: Kremowanie włosów

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Bo w produkcie odżywczym jest on na dobrą sprawę niepotrzebny. Jego obecność jednak krzywdy nie zrobi - chyba, że przesadzisz z ilością albo nie domyjesz go - wtedy może być przyklap
Aaaa no widzisz to dobrze Bo właśnie zauważyłam że np. w odżywkach Biovaxa on też jest więc się troche dziwiłam że jest niezalecany (a nie narzekałam na te odżywki)
Muszę powiedzieć że użyłam tego kremu i wydaje mi się spoko, końcówki były nawilżone ale nie przetłuszczone, o co przy moich włosach bardzo łatwo.
Jakby co jest to krem z Biedronki "Odżywczy krem do rąk Green Nature". Jestem jego ciekawa jaka będzie kondycja moich włosów przy dłuższym stosowaniu
__________________
Raczkująca włosomaniaczka od 27.1o.2012
Cel:Mieć piękne zdrowe loki!


-34-35-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46-47-48-49-50-
malgochna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 15:23   #29
Khanna
Raczkowanie
 
Avatar Khanna
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 297
Dot.: Kremowanie włosów

Ja ostatnio kremowałam Isaną kakaową i włosy mi się potem świetnie układały, były bardzo miękkie kremowanie to bardzo fajne urozmaicenie pielęgnacji.
Khanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 16:39   #30
MisiaMO
Raczkowanie
 
Avatar MisiaMO
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Kremowanie włosów

Moja mama też kremowała Masłem Kokosowym do ciała z Ziaji
A ja kremuje Cieniem z Lidla :p do rąk z masłem shea i migdałami,
na zmianę z kremem do rąk Evelin Glicerin i BioAloes.
Cien ujdzie ale Evelin jest super. Pięknie nawilża i widocznie wchłania się we włosy, nawet nie robią się sztywne :p
__________________
Świadoma pielęgnacja od: listopad 2012
DROŻDZE od 27.12.2012

Zapuszczam - 28cm

"Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu. Czas i tak upłynie"
0 (słownie: ZERO) słodyczy do 3 marca!
bo w łeb
MisiaMO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 20:48:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.