Szał Studenckich Ciał cz. II :D - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-17, 10:45   #1531
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

katiennn a jakiej odżywki potrzebujesz? takiej szybko działającej? może być maska?

Moje ulubione to:
- maska Elseve Total Repair 5
- maska Biovax do włosów ciemnych
- maska Alterra granat&aloes
- maska Stapiz - do dostania w sklepach fryzjerskich
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:52   #1532
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

oo dziękuję za propozycje!

szukam takiej, coby ujarzmić moje włosy, żeby łatwo się rozczesywały po umyciu i ogólnie poprawiła ich kondycję aach no i znów zapuszczam tylko z moim niemalże codziennym prostowaniem będzie trudno -.-
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:54   #1533
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
katiennn a jakiej odżywki potrzebujesz? takiej szybko działającej? może być maska?

Moje ulubione to:
- maska Elseve Total Repair 5
- maska Biovax do włosów ciemnych
- maska Alterra granat&aloes
- maska Stapiz - do dostania w sklepach fryzjerskich
a te odżywki to na studencką kieszeń? ja też poszukuję, ale jakiejś na wypadanie najlepiej, bo mam już dosyć sprzątania moich włosów skąd tylko się da

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
oo dziękuję za propozycje!

szukam takiej, coby ujarzmić moje włosy, żeby łatwo się rozczesywały po umyciu i ogólnie poprawiła ich kondycję aach no i znów zapuszczam tylko z moim niemalże codziennym prostowaniem będzie trudno -.-
ja od jakiegoś czasu prostuję tylko przód, tyłu nie ruszam, ale i tak poprawy nie widzę
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 10:59   #1534
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

sprawdziłam właśnie na KWC tą maskę Elseve Total Repair i ma bardzo dobre opinie

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...enerujaca.html
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 11:35   #1535
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

jak tylko skończę moją z Joanny Naturia (po niej chyba tylko nie mam problemów z rozczesywaniem) to od razu lecę po tą katiennn

dobra, a wracając do "diety"
nie daję rady w domu, za dużo pyszności.. poza tym tata ma dzisiaj urodziny, więc mama przygotowuje różne słodkości. trudno, dobrze przynajmniej, że tutaj korzystam z wc 2x częściej niż w ms nie mam pojęcia dlaczego, ale nie narzekam
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 12:55   #1536
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Dziewczynki olejku rycynowego spróbujcie, trochę z tym zabawy bo około godzinki dobrze ponosić ale są efekty mimo używania prostownicy. Moje rozczesywały sie też lepiej po jedwabiu jak były długie bo teraz nie ma co

Zaliczyła 20 minut biegania alem nie straszna kolka złapała. Przed bieganiem szukałam moich cycków w staniku wiem już z czego ten kilogram zleciał
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 13:05   #1537
patrycja2494
Rozeznanie
 
Avatar patrycja2494
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 583
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Witajcie! Jeśli chodzi o odżywki to ostatnio miałam:

1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tment-wax.html

Już mi się skończyła, ale byłam zadowolona . Włosy się dobrze rozczesywały, a mam długie włosy, prawie do pasa i czasem ciężko je rozczesać, zwłaszcza jak chcę to zrobić szybko. Wydawały się bardziej miękkie, aczkolwiek nie jestem zbyt cierpliwa jeśli chodzi o systematyczne wykonywanie czegoś i używałam od czasu do czasu, oczywiście nie zawsze tak jak trzeba czyli pod ręcznikiem kilkadziesiąt minut tylko czasem traktowałam jak zwykłą odżywkę do spłukiwania. Myślę, że systematyczne nakładanie może dać super rezultaty, tylko ja nie nakładałam na skórę głowy, bo nie chciałam jej przetłuścić.

2. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html

Również bardzo fajna maska, ale tak jak wyżej, nie używam bardzo systematycznie . Włosy też się fajnie rozczesują, są miękkie, ale jeśli chodzi o mniejsze wypadanie to trudno jest mi powiedzieć. Są momenty, że wypadają mi włosy bardzo, a są takie, że mało. Na początku używałam tej powyższej, ale się skończyła i niedawno przerzuciłam się na tę.

Wydaje mi się, że dobre rozczesywanie to nie sama zasługa tych masek, bo po umyciu nakładam jeszcze balsam z Joanny. Kiedyś nakładałam go na suche włosy, a teraz nakładam po umyciu, przed rozczesaniem i myślę, że to dzięki temu lepiej się rozczesują.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1

Oczywiście jak wszystko, żeby działało, należy stosować systematycznie (mój problem ).
Na wizazu dziewczyny też polecają ojelki kokosowe, ale nie stosowałam. Podobno włosy po nich są mięciutkie.

A.. jeśli masz rossmana w pobliżu to miałam tę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aloe-vera.html . Również byłam z niej zadowolona, ale nie mam w moim mieście Rossmanna, więc rzadko kupuję .
__________________
,,Największą chlubą nie jest to,
aby się nie potknąć,
ale to, aby po każdym upadku
dźwignąć się i stanąć na nogi.''
patrycja2494 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 13:12   #1538
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

kurcze jestem na siebie zła. wczoraj piłam ze znajomymi, costam zjadlam i oczywiscie dzisiaj na wadze+ ;/ 55.7 ;/

foluś! nie załamuj się kochana!
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:00   #1539
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
jak tylko skończę moją z Joanny Naturia (po niej chyba tylko nie mam problemów z rozczesywaniem) to od razu lecę po tą katiennn

dobra, a wracając do "diety"
nie daję rady w domu, za dużo pyszności.. poza tym tata ma dzisiaj urodziny, więc mama przygotowuje różne słodkości. trudno, dobrze przynajmniej, że tutaj korzystam z wc 2x częściej niż w ms nie mam pojęcia dlaczego, ale nie narzekam
to razem będziemy testować a co do zalatwiania to powiem tylko tyle że "na swoim" zawsze najlepiej

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Dziewczynki olejku rycynowego spróbujcie, trochę z tym zabawy bo około godzinki dobrze ponosić ale są efekty mimo używania prostownicy. Moje rozczesywały sie też lepiej po jedwabiu jak były długie bo teraz nie ma co

Zaliczyła 20 minut biegania alem nie straszna kolka złapała. Przed bieganiem szukałam moich cycków w staniku wiem już z czego ten kilogram zleciał
olejek rycynowy? a gdzież można dostać to cudo? jeśli chodzi o piersi to u mnie problem odwrotny. "D" dziedziczę po mamusi i nie chce zlecieć -.-

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość
Witajcie! Jeśli chodzi o odżywki to ostatnio miałam:

1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tment-wax.html

Już mi się skończyła, ale byłam zadowolona . Włosy się dobrze rozczesywały, a mam długie włosy, prawie do pasa i czasem ciężko je rozczesać, zwłaszcza jak chcę to zrobić szybko. Wydawały się bardziej miękkie, aczkolwiek nie jestem zbyt cierpliwa jeśli chodzi o systematyczne wykonywanie czegoś i używałam od czasu do czasu, oczywiście nie zawsze tak jak trzeba czyli pod ręcznikiem kilkadziesiąt minut tylko czasem traktowałam jak zwykłą odżywkę do spłukiwania. Myślę, że systematyczne nakładanie może dać super rezultaty, tylko ja nie nakładałam na skórę głowy, bo nie chciałam jej przetłuścić.

2. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wypadania.html

Również bardzo fajna maska, ale tak jak wyżej, nie używam bardzo systematycznie . Włosy też się fajnie rozczesują, są miękkie, ale jeśli chodzi o mniejsze wypadanie to trudno jest mi powiedzieć. Są momenty, że wypadają mi włosy bardzo, a są takie, że mało. Na początku używałam tej powyższej, ale się skończyła i niedawno przerzuciłam się na tę.

Wydaje mi się, że dobre rozczesywanie to nie sama zasługa tych masek, bo po umyciu nakładam jeszcze balsam z Joanny. Kiedyś nakładałam go na suche włosy, a teraz nakładam po umyciu, przed rozczesaniem i myślę, że to dzięki temu lepiej się rozczesują.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy.html&next=1

Oczywiście jak wszystko, żeby działało, należy stosować systematycznie (mój problem ).
Na wizazu dziewczyny też polecają ojelki kokosowe, ale nie stosowałam. Podobno włosy po nich są mięciutkie.

A.. jeśli masz rossmana w pobliżu to miałam tę: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aloe-vera.html . Również byłam z niej zadowolona, ale nie mam w moim mieście Rossmanna, więc rzadko kupuję .
dziękuję za propozycje!


dziewczyny u mnie +25 stopni i gdzie ja mam teraz ten tluszczyk schować? no ale cóż, lecę na spacer i coś tam porobić z TŻ-tem i wy też korzystajcie, bo znowu ma się popsuć pogoda

buziaki!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:02   #1540
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
f_oluś a zakupy? Na poprawę humoru, czy Tobie to nie pomaga? Chodzenie boso po piasku ale na to chyba jest za zimno
W tenisówkach też można po plaży.
Plaża zaliczona,rynek zaliczony zakupy(bardzo nieskładne też).
Zaliczyłam też ciasto marchewkowe w green wayu.
Kupiłam sobie na poprawę masę kartek z Gdańska i powypisuje marzycielom
Teraz tylko wykręcić się od jutrzejszego tripu na plażę bólem gardła(mieliśmy iść paczką a dziś okazało się,że faceci nie mogą i byłabym ja i pan nieidealny a fe.
Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
ejjjjj co to ma być? haaaaloo! alkohol beze mnie? nooo nie! jak możecie fola Ty sie szykuj, odwiedzimy Cię z flachą na tej Twojej plaży <zazdrocha> i wyleczymy ze wszystkich smutków
Już się troche uleczyłam ale mogę poudawać zebyście mnie odwiedziły!
Ciesz się że masz cycki. Ja po mamusi odziedziczyłam i...mam push upa
Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
ja od jakiegoś czasu prostuję tylko przód, tyłu nie ruszam, ale i tak poprawy nie widzę
wierzę w nieprostowanie włosów, niesuszenie ich, olej rycynowy, podcięcie końcówek i nienakładanie tony lakieru i innych specyfików przez jakiś czas by się wzmocniły z wiarą w odżywki tak średnio-nie widzę różnicy u mnie nigdy :<
Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Dziewczynki olejku rycynowego spróbujcie, trochę z tym zabawy bo około godzinki dobrze ponosić ale są efekty mimo używania prostownicy. Moje rozczesywały sie też lepiej po jedwabiu jak były długie bo teraz nie ma co

Zaliczyła 20 minut biegania alem nie straszna kolka złapała. Przed bieganiem szukałam moich cycków w staniku wiem już z czego ten kilogram zleciał
ojeeej biedactwo ale bez obaw są push upy!
jak odstawiłam jedwab to mi włosy szalały
Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
foluś! nie załamuj się kochana!
już mi lepiej. poprawiłam się

Co do odżywki chyba zgapię od Was. Mogęęęę?A nóż pomoże ;D

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-03-17 o 14:04
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 14:22   #1541
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

@ do mnie przyszła i umieram! za to bez stanika aktualnie wyglądam jak w push-upie (nawiązując do tematu) szkoda tylko, że to tylko parę dni, później też znikają na cały miesiąc
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 15:10   #1542
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Post Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
olejek rycynowy? a gdzież można dostać to cudo? jeśli chodzi o piersi to u mnie problem odwrotny. "D" dziedziczę po mamusi i nie chce zlecieć -.-




Ja też miałam D a teraz to mikro C, a z Twoich nie spadają jak chudniesz? Nic a nic?Rycynka olejek na przeczyszczenie w każdej aptece za 5-6 złotych.

felliciti jakiś okład na brzuch , butelka z ciepłą wodą albo termofor

Zmykam na słoneczko
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:18   #1543
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
felliciti jakiś okład na brzuch , butelka z ciepłą wodą albo termofor
termofor mam w planach, ale zawsze zapominam
za to teraz trzymam na brzuchu.. laptopa ciepły jest także trochę lepiej
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:33   #1544
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
@ do mnie przyszła i umieram! za to bez stanika aktualnie wyglądam jak w push-upie (nawiązując do tematu) szkoda tylko, że to tylko parę dni, później też znikają na cały miesiąc
współczuje.
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 15:56   #1545
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

padam! zawsze miałam bolesne @, ale tak ostro jeszcze nigdy nie było. wlazłam pod prysznic nawet i polewałam sobie brzuch ciepłą wodą z 15 min.
powinnam coś zjeść, ale zupełnie nie mam ochoty. czuje, że wszystko zwróce przez ten ból.. obiad zjadłam (właściwie to skubnęłam) o 14 i coś zjeść by się przydało.
do tego dostałam biegunki
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 18:11   #1546
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Przyjmiemy jeśli:

lubisz obgadywać facetów
napiszesz Nam coś o sobie-wiek, wymiary, studia, jakieś brudne sekreciki i takie taaam
masz czasami wtopy w diecie ale potem nie ma wyrzutów sumienia jest labamba i jedziemy ze zdrowym jedzeniem
lubisz samą siebie i kochasz siebie lub masz zamiar siebie polubić'
Jupiii!!! No więc tak (wiem, nie zaczyna się zdania od "no więc")

No więc:
Mam 21 lat i studiuję filologię romańską. Aktualnie szlajam się po Francji i dziś właśnie uświadomiłam sobie w cudowny sposób, że za 2 tygodnie zaczynają się egzaminy. Abstrakcja totalna. Moim brudnym sekrecikiem okazała się... nutella Przez kilka pierwszych tygodni jakoś panowałam nad sobą i nawet miałam wrażenie, że trochę mnie ubyło Ale jakiś czas temu zapadłam na jakąś nutellową schizę- duży słoik wystarczał mi na 2-3 dni... No i na efekty nie musiałam długo czekać: w talii przybyło mi 4,5 cm, w biodrach- 4 cm, w udku- 1,5. Pięknie, po prostu. Bardzo chciałabym wyjechać stąd co najmniej taka, jaka tu przyjechałam. Więc na chwilę obecną moje wymiary:
talia: 73,5 cm
biodra: 103 cm
udo: 59,5 cm

Tzn. tak było w poniedziałek a pojutrze okaże się, czy po pierwszym tygodniu są jakieś efekty.

Wtopy w diecie, hmmm Dzisiejszy obiad? Mrożona pizza i 2 naleśniki? Dwa naleśniki z... z... no wiecie z czym...

Czasem siebie lubię, czasem bardzo niewygodnie mi w swojej skórze. Macie też czasami takie uczucie, jakby Was coś bardzo gniotło od środka?

A facetów też mogę poobgadywać, a co!

To jak, spełniam kryteria?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 18:19   #1547
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

*przybija pieczątkę na czółko z napisem : Przyjęta!*
A sama wiesz czym się nie przejmuj jakoś to zwalczysz. Ostatecznie możesz sobie dozować.
A najlepiej zamienić słodkości w ciągu dnia na słodkie śniadanie co? Taka owsianka/kasza jaglana/musli domowe z kakao/proszkiem budyniowym i miodem/syropem z agawy


fecillity istnieje teoria,że okresy są boleśniejsze jeśli w miesiacu miało się masę stresów, a Ty je miałaś
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 19:26   #1548
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cześć dziewczyny Dziś rano zapukała do mojego okna wiosna cudowna pogoda dziś była oby już tak zostało! Wtedy mam większą motywację

Co do mojej dietki to ostatnio dałam się ponieść, ale już wracam do dawnych nawyków... A od poniedziałku zaczynam akcję POBUDKA, czyli zmuszę się żeby wstać o 6.30 bo ostatnio jestem strasznym śpiochem i mam wrażenie, że życie mi umyka między palcami... Dlatego wstanę o 6.30, wyjdę na spacer, zjem owsiankę na śniadanio i tym sposobem miło zacznę dzień! O! takie mam postanowienia Mam nadzieję, że w nich wytrwam

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
ejjjjj co to ma być? haaaaloo! alkohol beze mnie? nooo nie! jak możecie fola Ty sie szykuj, odwiedzimy Cię z flachą na tej Twojej plaży <zazdrocha> i wyleczymy ze wszystkich smutków


Show - witaj! a gdzie jesteś na Erasmusie? i co studiujesz?

edit: laaaski! polećcie jakąś fajną odżywkę do włosów! ładnie proszę
Co do odżywki to ja ostatnio odkryłam serię produktów do włosów Seboradin i kupiłam już balsam do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania i łupieżu oraz do tego 14 dniową intensywną kurację do włosów w ampułkach też Seboradin. Na razie zużyłam 4 ampułki i powiem Wam, że jestem zachwycona efektami! Włosy są od razu bardziej lśniące, wyglądają dużo zdrowiej i są takie miękkie w dotyku... Nie mogę doczekać się efektów końcowych Jedynie zapach może nie wszystkim odpowiadać, bo jest to seria ziołowa, dlatego pachnie bardzo intensywnie czarną rzepą, ale mi ten zapach przypadł do gustu i nawet go polubiłam No i cena też nie jest mała, ale moim zdaniem warto Także polecam bardzo!
__________________
Razem


kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-17, 20:34   #1549
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Super! W takim razie jeszcze raz witam Was serdecznie, tym razem już oficjalnie, czyli z pieczątką na czole

f_ola dzięki za rady, tylko że właśnie codziennie na śniadanie zjadam grzecznie musli z jogurtem naturalnym, no ale nieważne! Same wiecie co to już przeszłość! Głowa do góry i idę dalej.

Co do odżywek, to miałam kiedyś to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ra-wersja.html

i bardzo mi odpowiadało. Mocno wygładza i nabłyszcza włosy i pachnie jak taka guma do żucia Nie przepadam za takimi zapachami, ale tu akurat mi nie przeszkadzał. Jednak najbardziej spektakularny efekt był po pierwszym użyciu, ale i tak polecam
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-18, 07:40   #1550
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Jestem czepliwa show.
Ale codziennie musli? Musli własnoręczne? Bez cukru? To ważne. Bo jak z to lepiej sobie własną mieszankę zrobić
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 08:41   #1551
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

witam kochane

Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
fecillity istnieje teoria,że okresy są boleśniejsze jeśli w miesiacu miało się masę stresów, a Ty je miałaś
no masz rację, miesiąc pełen stresów, ale one zaczęły się jeszcze przed poprzednim okresem. no nic, może właśnie teraz dopiero to odczuwam. dzisiaj już jest lepiej

na śniadanie oczywiście owsianka z łuskanym słonecznikiem i bananem
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 08:59   #1552
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

A ja apetytu nie mam. Nic nie zjadłam jeszcze-idę coś skombinować
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 09:59   #1553
ShowMustGoOn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 146
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Tylko nie bij... gotowe musli. Pełnoziarniste płatki pszenne z suszonymi owocami. Spodobały mi się, bo nie są oblepione taką słodką glazurą. Porcja 30 g zawiera 118 kcal, 8,3 g cukru i 3,4 g błonnika. Mogą być, czy nie bardzo? A jaką własnoręczną mieszankę polecacie?
ShowMustGoOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 10:18   #1554
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cześć dziewczyny! ja od rana mam dobrą energię. udalo mi się wstac o 8. i pobiegalysmy z przyjaciolka! takze teraz systematycznie jeszcze oprocz silownii bieganie dorzucę. Super sposób na dobry początek dnia

Show no takie muesli i wszelkie fitness płatki to" dno" szczerze. sam cukier itp. więc może o czymś innym pomyśl (: swoją drogą witam bo chyba nawet się nie przywitalam! (:
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 11:14   #1555
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. I ale wyI :D

Cytat:
Napisane przez patrycja2494 Pokaż wiadomość
Już nawet nie pamiętam dobrze, bo robiłam chyba z rok temu , ale korzystałam z tej stronki i znalazłam http://makaronirodzynka.blogspot.com...-owsiance.html . Tylko ja robiłam na mleku zwykłym, nie sojowym. Smacznego .
Dziękuję! Wygląda fantastycznie ale wypróbuję dopiero bo jakimś porządnym ubytku wagi, bo niestety istnieje możliwość, że jak raz spróbuję to będę jeść 2x dziennie

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
a widzisz, że coś spadło? jestem pewna, że będzie mniej na wadze, my Cię tu przypilnujemy
spadło 3cm z brzucha, 2cm z talii i 2 z uda, w innych miejscach po 1cm. Jak na 2 tygodnie to myslę że nawet niezły wynik, ale jeszcze zobaczymy co waga powie. W każdym razie we wtorek wybieram się do Londynu i mam zamiar kupić spodnie w rozmiarze 36! Pierwszy raz od xlat (nawet jak będą za małe - poczekam)

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
DZIEEEŃ DOOOBRYYY!

witam Was w doskonałym humorze, podziwiając uroki nadchodzącej wiosny za oknem, pisząc z własnego laptopa! w końcu!
stęskniłam się za Wami! i mogę obiecać codziennie zaglądanie, motywowanie i baciki na gołe dupska, jeśli trzeba będzie robi się coraz cieplej, więc zrzucamy kurtki i plaszcze, już nie da się ukryć tłuszczyku, tak więc do roboty baby! ktoś tu nawet widzę rozważał Dukana?! ooooj nieładnie, nieładnie! powoli, do przodu, bez głupot!
a może wrócimy do naszej listy? nie mówię, że co tydzień, bo studia i w ogóle, ale mam wrażenie że to nas jakoś motywowało, czyż nie?

buźka ! mam dzisiaj wolny dzień
ja jestem za listą chociaż nie mam wagi więc mogę aktualizować raczej rzadko.

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Cześć. Ja też chcę "zrobić szał" - po powrocie z Erasmusa- to jest za 1,5 miesiąca. Niedużo, ale myślę że wystarczająco aby coś ruszyło (z obwodów, waga nie ma dla mnie znaczenia- zresztą nie przywiozłam jej ze sobą, za to centymetr krawiecki posiadam) Przyjmiecie mnie w swoje szeregi?
Witaj Szybko kończysz tego erasmusa.. ja zostaję do czerwca. Moją historia z odchudzaniem na erasmusie jest identyczna - na początku małe spadki, a później zakochalam się w maśle orzechowym (słoik 400g na 2 dni!) jadłam je dosłownie do wszystkiego. Niedawno stworzyłam "czarną listę zakupów" i masło zajmuje tam pierwsze miejsce. Nie kupuję też już chleba bo tłumaczę sobie, że bedę jeść póki świeży i jem zdecydowanie za dużo jak na jeden dzień

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Tylko nie bij... gotowe musli. Pełnoziarniste płatki pszenne z suszonymi owocami. Spodobały mi się, bo nie są oblepione taką słodką glazurą. Porcja 30 g zawiera 118 kcal, 8,3 g cukru i 3,4 g błonnika. Mogą być, czy nie bardzo? A jaką własnoręczną mieszankę polecacie?
Mi udało się kupić gotowe musli bez dodatku cukru: płatki owsiane, siemie lniane, orzechy laskowe, rodzynki i chipsy bananowe (śladowe ilości). Zwykłych owsianych płatków nie mogę tu znaleźć, są tylko takie w saszetce, mielone, do zalania gorącym mlekiem - a ja wolę tradycyjne.
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 12:54   #1556
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez ShowMustGoOn Pokaż wiadomość
Tylko nie bij... gotowe musli. Pełnoziarniste płatki pszenne z suszonymi owocami. Spodobały mi się, bo nie są oblepione taką słodką glazurą. Porcja 30 g zawiera 118 kcal, 8,3 g cukru i 3,4 g błonnika. Mogą być, czy nie bardzo? A jaką własnoręczną mieszankę polecacie?
własnoręczną owsiankę polecamy heh

zważyłam się po obiedzie, w jeansach i bluzie, pokazało 58. zaraz odwiedziłam WC i spadło o 0,5 kg

a teraz pomóżcie która waga mi się bardziej przyda? kuchenna czy zwykła? lepiej ważyć wszystko co zjem i liczyć kcal, czy lepiej kontrolować moją wagę?
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 13:10   #1557
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
własnoręczną owsiankę polecamy heh

zważyłam się po obiedzie, w jeansach i bluzie, pokazało 58. zaraz odwiedziłam WC i spadło o 0,5 kg

a teraz pomóżcie która waga mi się bardziej przyda? kuchenna czy zwykła? lepiej ważyć wszystko co zjem i liczyć kcal, czy lepiej kontrolować moją wagę?

Rządzisz

Chyba taka żeby kontrolować wagę, bo kuchenna to na jakąś obsesje mi wtedy wygląda, mierzyć możesz zawsze szklanką, idealnie nie będzie ale zawsze coś.

Na czym stanęło z tą listą? Poniedziałkowe ważenia?

Zerwałam się dziś z wykładów, nudy były więc wpisałam się tylko na liste i już mnie nie było. Jest tak cudowna pogoda że na spacerek dziś zmykam. Wiosna , wiosna ach to Ty

feVer87 bieganie to dobry sposób na wszystko, endorfiny działają cuda

f_ola śniadanie to podstawa! a nie jakieś "nie mam apetytu"
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 16:46   #1558
f_ola
Zakorzenienie
 
Avatar f_ola
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wiecie tam dają takie fajne kaftaniki...Nie wiem tylko czemu są wiązane od tyłu...
Wiadomości: 3 167
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Alice Bo nie mam. Przegłodziłam się do 11 to i śniadanie wcisnęłam
Gardło mi odpada mądralo

Fecillity ja bym kuchenną kupiła

Show płatki owsiane górskie+płatki żytnie/jęczmienne +rodzynki/zurawina+migdały/inne orzechy. Pyszności

Edytowane przez f_ola
Czas edycji: 2012-03-18 o 16:48
f_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:08   #1559
felliciti
Wtajemniczenie
 
Avatar felliciti
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 415
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Chyba taka żeby kontrolować wagę, bo kuchenna to na jakąś obsesje mi wtedy wygląda, mierzyć możesz zawsze szklanką, idealnie nie będzie ale zawsze coś.
Cytat:
Napisane przez f_ola Pokaż wiadomość
Fecillity ja bym kuchenną kupiła
no to mi pomogłyście

jutro powrót do diety, postaram się 2 tygodnie wytrzymać bez słodyczy
__________________
Look, if you had one shot, or one opportunity
To seize everything you ever wanted in one moment
Would you capture it? Or just let it slip?
felliciti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 18:50   #1560
always naughty
Rozeznanie
 
Avatar always naughty
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 799
Dot.: Szał Studenckich Ciał cz. II :D

Cytat:
Napisane przez felliciti Pokaż wiadomość
własnoręczną owsiankę polecamy heh

zważyłam się po obiedzie, w jeansach i bluzie, pokazało 58. zaraz odwiedziłam WC i spadło o 0,5 kg

a teraz pomóżcie która waga mi się bardziej przyda? kuchenna czy zwykła? lepiej ważyć wszystko co zjem i liczyć kcal, czy lepiej kontrolować moją wagę?
Ja bym kupiła zdecydowanie zwykłą, jeśli bym nie miała. Chyba, że masz możliwość ważenia się u kogoś chociaż raz na miesiąc, to wtedy wybrałabym kuchenną

Miałam ochotę na coś słonego i zjadłam 50g sera feta z godzinę temu. Teraz boli mnie brzuch i mam wzdęcia Nigdy takich skutków po tym serze nie miałam, może to dlatego, że zjadłam go tak "na sucho". Oby szybko przeszło, już i tak miałam dzisiaj myśli w stylu "i tak nie schudnę" a ten duży brzuch mi teraz nie pomaga w pozytywnym nastawieniu!
__________________
166cm
63.5 - 62 - 60 - 58 - 56 - 54
always naughty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.