Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 21:11   #31
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

ja z kolei slyszalam wersje ze po chodniku mozna jechac tylko pod warunkiem, ze jest szerszy niż 1,5metra, a i tak bardzo ostroznie i z uwzglednieniem pierwszenstwa pieszego.
ale nie wiem na ile to prawda, nie mam zadnego potwierdzenia tej teorii
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 16:59   #32
Matylda82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 309
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez Tuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeździcie na rowerach do pracy? Ja zamierzam po niedzieli, ale tak do końca nie wiem jak to zaplanować. Czy przebierać się w pracy, jak się ubrać, co na głowę - czy kask?I głupie pytanie czy karty rowerowe jeszcze obowiązują?do tej pory na rowerze jeździłam tylko latem rekreacyjnie po lesie, nie po ruchliwej ulicy.
No i jak sie ubrać, aby się nie przegrzać ani nie zaziębić.
Kupiłam sobie bluzę odychającą , ale co na nią , chyba nie wystarczy na taką pogodę co myślicie?
Bluza jest w innym kolorze niż na tej fotce

http://www.ceneo.pl/2108572
Ja jeździłam do pracy rowerem przed ciążą i mogę polecić taką formę transportu.
Co do właściwego ubioru to podstawa - jeśli nie możesz się w pracy wykąpać, to najważniejsza jest odpowiednia bielizna termoaktywna , czyli oddychająca. Nie będziesz miała wrażenia, że jesteś spocona i dyskomfortu nieprzyjemnego zapachu. Ja kupiłam taką bieliznę przed wyjazdem na narty. W sklepach jest duży wybór, ale jak zależy Ci na dobrej jakości w rozsądnej cenie to polecam polskiego producenta - Stanteks. Oni mają też praktyczne czapki pod kask, kask to podstawa zwłaszcza jeśli jedziesz przez miasto.
Matylda82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 11:38   #33
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Bardzo ciekawy watek. Ja bodajże 2-3 lata tamu sprawiłam sobie dameczkę i wiosna-lato-jesien jezdze nią po zakupy Do uczelni.. tylko SKM
Jak dla mnie jeszcze za wczesnie na rower... poczekam aż bedzie przynajmniej te 10 stopni na plusie
Co do dróg i scieżek... tragedia...
- ulice szybkiego ruchu, dla własnego bezpieczenstwa nie jade (chyba ze nie mam wyjdcia, bo np. sciezka rowerowa się "urwała")
- malenke boczne uluczki, tak ale mijac sie wtedy z samochodami to az strach bo sa za blisko, a oni nie zawsze zwalniaja gdy cie mijaja
- sciezki rowerowe, albo w fatalnym stanie z poprzewracanych płytek, albo super nowoczesne ale za krotkie odcinki, brak efektywnego połączenia pomiedzy danymi ściezkami, nie łącza się w całość
- chodnik, jak najbardziej ale tylko gdy jest bardzo szeroki
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-16 o 11:40
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 15:57   #34
ziobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 83
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Hej!
Ja się właśnie zdecydowałam jeździć rowerem do pracy, mam zamiar kupić sobie taki: http://allegro.pl/item949860067_rowe...3_biegowy.html ale się okazał w sklepie, że kosztuje 599zł, a tu niby taka promocja miała być, masakra z tym allegro ;( . Tylko się tak zastanawiam czy wypada, niby mam 27 lat, ale jestem nauczycielką w szkole średniej i tak myślę, czy śmiechu nie będzie. Co prawda do szkoły mam 15-20 minut pieszo, ale samochodem nie chce mi się jeździć, a zawsze mam jakieś zakupy do dźwigania i nie daje rady pieszo. Jeździć chciałabym też ze zwględów zdrowotnych, bo mało się ruszam. proszę o radę i opinie na temat tego roweru?
ziobra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 20:04   #35
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Dzisiaj był mój pierwszy dzień "rowerowy"
Na zajecia pojechałam rowerek - w sumie 25 min w jedną stronę. Powietrze jest jeszcze trochę zimne, ale było mega fajnie...
Naprawdę miło mieć trochę ruchu po zimie Jutro też jadę rowerkiem na zajecia... Jedynym problemem jest trasport rowera z i na 4pietro. W windzie się nie mieści, po schodach nie chce się znosić.... A w piwnicy strach zostawić...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 13:17   #36
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

hejka, ja mam rower tej samej firmy, rowniez damke z duzymi kołami, nie jestem pewna czy 26 a moze 28 ;-) kształt ala łabedz, jednak ten z allegro bardziej mi sie podoba, taki retro

powiem ci ja załuje tylko jednego....... ze ma piaste z 3 biegami a nie noramlane przezutki, to jedyne moje ale myslalam ze na moje miejskie warunki i tereny bedzie ok, ale jednak nie... o tyle fajniej ze łatwiej przezuca sie biegi itp

ogolnie firme polecam bardzo, nasza polska, nie ma złych rowerow

acha, nie doczytalam sie na allegro jaka to jest rama, ja mam aluminiowa... dopytaj sie, zawsze to troche zlejsza od stalowki, choc ja tam bym no to nie zwracała uwagi, chyba ze jak kolezanka wyzej mieszkasz w bloku i musialabys tachac na pietro ;-)
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-03-23 o 13:21
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 14:30   #37
CzarownicaNaDiecie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 9
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez ziobra Pokaż wiadomość
Hej!
Ja się właśnie zdecydowałam jeździć rowerem do pracy, mam zamiar kupić sobie taki: http://allegro.pl/item949860067_rowe...3_biegowy.html ale się okazał w sklepie, że kosztuje 599zł, a tu niby taka promocja miała być, masakra z tym allegro ;( . Tylko się tak zastanawiam czy wypada, niby mam 27 lat, ale jestem nauczycielką w szkole średniej i tak myślę, czy śmiechu nie będzie. Co prawda do szkoły mam 15-20 minut pieszo, ale samochodem nie chce mi się jeździć, a zawsze mam jakieś zakupy do dźwigania i nie daje rady pieszo. Jeździć chciałabym też ze zwględów zdrowotnych, bo mało się ruszam. proszę o radę i opinie na temat tego roweru?
Spokojnie możesz jeździć na rowerku do szkoły, najwyżej uczniowie Ci dętki poprzebijają (koledzy tak robili jednej nauczycielce, ale ona była baaardzo nielubiana przez wszystkich ).

Ja mam zamiar do szkoły zacząć jeździć na rowerze, ale to dopiero po przerwie świątecznej. Będzie około 10 kilometrów w jedną stronę... Wiosna przyszła, trzeba się zacząć ruszać troszkę .
CzarownicaNaDiecie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 14:41   #38
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

To ja się pochwalę, że sezon rowerowy zaczęłam i już raz w tym tygodniu pojechałam do pracy rowerem Ale zajęło mi to godzinę w jedną stronę i chyba za często nie będę tego sposobu jazdy uprawiać (bo kupiłam skuter) - zbyt długo jednak mi się schodzi
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 12:33   #39
ziobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 83
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
hejka, ja mam rower tej samej firmy, rowniez damke z duzymi kołami, nie jestem pewna czy 26 a moze 28 ;-) kształt ala łabedz, jednak ten z allegro bardziej mi sie podoba, taki retro

powiem ci ja załuje tylko jednego....... ze ma piaste z 3 biegami a nie noramlane przezutki, to jedyne moje ale myslalam ze na moje miejskie warunki i tereny bedzie ok, ale jednak nie... o tyle fajniej ze łatwiej przezuca sie biegi itp

ogolnie firme polecam bardzo, nasza polska, nie ma złych rowerow

acha, nie doczytalam sie na allegro jaka to jest rama, ja mam aluminiowa... dopytaj sie, zawsze to troche zlejsza od stalowki, choc ja tam bym no to nie zwracała uwagi, chyba ze jak kolezanka wyzej mieszkasz w bloku i musialabys tachac na pietro ;-)
Hej!! czytałam, szukałam i zdecydowałam się jednak na taki model http://www.unibike.pl/voyagerlds.html , zasugerowałam się tymi 3 biegami w piaście, że to chyba jednak za mało, mieszkam w dość pagórkowatym terenie i byłaby lipa. pierwsze jazdy już się odbyły i było super, pierwsza trasa 14 km, ale muszę zaznaczyć, że jazda rowerem była u mnie wydarzeniem dość rzadkim, prawie tak jak ufo w Polsce, tzn rower miałam jeszcze z przed komunii, którą miałam 18 lat temu, więc przejazd 14 km to cud, że dałam radę oczekuję oklasków po 3 godzinach znowu wycieczka i leciutkie zakwasy tylko, następnego dnia podobnie. Maszyna mknie elegancko, leciutki rowerek, sprytny, koła duże, przerzutki idealne, super jak dla amatora. Muszę kupić jeszcze kilka drobiazgów do niego: łańcuch, licznik i koszyk i będę śmigała do pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
ziobra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:10   #40
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Niestety, ja mam trochę za daleko - ok. 25 km. w 1 stronę - poza tym nie mam możliwości wzięcia prysznica w pracy, a paradowania w przepoconych ciuchach sobie nie wyobrażam. Gdyby to było 15 km, to jeszcze bym się zastanawiała.

Ale miałam kolegę, który dojeżdżał rowerem 30 km w 1 stronę. W plecaku woził garnitur, i po przybyciu brał prysznic (obczaił w magazynie w piwnicy jakiś prowizoryczny), przebierał się i normalnie szedł do pracy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 22:36   #41
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Ale miałam kolegę, który dojeżdżał rowerem 30 km w 1 stronę. W plecaku woził garnitur, i po przybyciu brał prysznic (obczaił w magazynie w piwnicy jakiś prowizoryczny), przebierał się i normalnie szedł do pracy.
Wow! To podziwiam... Mi by się pewnie odechciało po tygodniu...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 13:41   #42
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez ziobra Pokaż wiadomość
Hej!! czytałam, szukałam i zdecydowałam się jednak na taki model http://www.unibike.pl/voyagerlds.html , zasugerowałam się tymi 3 biegami w piaście, że to chyba jednak za mało, mieszkam w dość pagórkowatym terenie i byłaby lipa. pierwsze jazdy już się odbyły i było super, pierwsza trasa 14 km, ale muszę zaznaczyć, że jazda rowerem była u mnie wydarzeniem dość rzadkim, prawie tak jak ufo w Polsce, tzn rower miałam jeszcze z przed komunii, którą miałam 18 lat temu, więc przejazd 14 km to cud, że dałam radę oczekuję oklasków po 3 godzinach znowu wycieczka i leciutkie zakwasy tylko, następnego dnia podobnie. Maszyna mknie elegancko, leciutki rowerek, sprytny, koła duże, przerzutki idealne, super jak dla amatora. Muszę kupić jeszcze kilka drobiazgów do niego: łańcuch, licznik i koszyk i będę śmigała do pracy. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
zarabisty rower zazdroszcze.... ja za swojego dałam +/- 800zł, rama aluminiowa, rama w stylu łabedz, kolor red... wszystko pieknie ale troche żałuje tych 3 biegow, fajnie ze przynajmniej komus pomoglam wybarc lepszy, super moze kiedys wymienie go na lepszy, narazie na moim da sie wytrzymac, super sie prowadzi, fakt pod gorke jest ciezko, ale juz sie przyzwyczaiłam, tylko w takich chwilach pluje sobie ze nie wzielam klasycznych przerzutek, a tak na zwykłe jazdy tego sie nie czuje.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:45   #43
ziobra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 83
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez jagoda83 Pokaż wiadomość
zarabisty rower zazdroszcze.... ja za swojego dałam +/- 800zł, rama aluminiowa, rama w stylu łabedz, kolor red... wszystko pieknie ale troche żałuje tych 3 biegow, fajnie ze przynajmniej komus pomoglam wybarc lepszy, super moze kiedys wymienie go na lepszy, narazie na moim da sie wytrzymac, super sie prowadzi, fakt pod gorke jest ciezko, ale juz sie przyzwyczaiłam, tylko w takich chwilach pluje sobie ze nie wzielam klasycznych przerzutek, a tak na zwykłe jazdy tego sie nie czuje.

Dzięki wielkie za pomoc w wyborze, rowerek super, śmiga się nim leciutko i po asfalcie i po piachu, co dziś przetestowałam, super
Zamówiłam sobie jeszcze eleganckie rękawiczki, licznik, linkę i torbę na bagażnik, wszystko kellys i będę jeździła do pracy, fakt, że mam blisko, nawet bardzo blisko, ale frajda będzie duża pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
ziobra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 08:25   #44
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Witam, też dojeżdżam do pracy rowerkiem, mam około 15 min jazdy w jedną stronę. Do jazdy ubieram się raczej swobodnie/wygodnie tzn. spodnie, jakaś kurteczka, płaskie wygodne buty, latem: najczęściej spodenki, koszulka, sweterek, sandałki na płaskim. Pracuję w biurze, więc codziennie wożę ze sobą bardziej eleganckie ciuchy i buty na przebranie.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 08:59   #45
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez ziobra Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pomoc w wyborze, rowerek super, śmiga się nim leciutko i po asfalcie i po piachu, co dziś przetestowałam, super
Zamówiłam sobie jeszcze eleganckie rękawiczki, licznik, linkę i torbę na bagażnik, wszystko kellys i będę jeździła do pracy, fakt, że mam blisko, nawet bardzo blisko, ale frajda będzie duża pozdrawiam i do zobaczenia na trasie
To jak zakupisz wszystko to wrzucaj foty
Rowerek super-zreszta mam podobny i bardzo cieszę że ma pełny wymiar przerzutek, bo bardzo sie przydają,szczególnie w holenderskich warun kach pogodowych
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:03   #46
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
To jak zakupisz wszystko to wrzucaj foty
Rowerek super-zreszta mam podobny i bardzo cieszę że ma pełny wymiar przerzutek, bo bardzo sie przydają,szczególnie w holenderskich warun kach pogodowych
hihi zabawnie to zabrzmiało biorąc pod uwagę, że klasyczne holenderskie rowery to właśnie mają przerzutki 3 biegowe lub max 7 biegowe bo oni tam górek nie mają

ja swój rowerek kupowałam właśnie w sklepie sprzedającym wyłącznie holenderskie rowery sprowadzane lub polskie na kształt. kupowałam swój jak jeszcze nie było mody na miejskie rowery, tak od 2 lat widzę na nie bum, ale to moje spotrzeżenia
ja tam nawet te 7 biegów bym chciała, szkoda że jak kupowałam był tylko taki akurat używany, tata uparł się na nowy
duzy plus, że mam duże koła 28' i wystarczy machnąć kilka razy a duuuuży odcinek się pokona hahahaa
jak mieszkacie w mieście i wokół macie tylko równiny to polecam biegi w piaście, są wygodne w przełączaniu, na zwykłej drodze niczym się nie różni jazda jak na większych przerzutkach. nie widzę różnicy.
zaś jak macie w pobliżu pagórki, las i chcecie jeździć i po mieście i rekreacyjnie dla sportu to tylko klasyczne biegi.
....to taki mój wywód, może komuś się to przyda.............

ja na swoim mam koszyk na bagażniku i pakuje tam nawet +/- 15 kg zakupów, od wiosny do jesieni załatwiam tak większe zakupy
wiem bo z ciekawości ważę je w domu, bo po drodzę mnie wtedy lekko zarzuca i muszę jechać ostrożniej:
mam tez koszyk na kierownicę, ale nie używam bo jeszcze by mnie kusiło zapakować tam kolejne kilogramy a co gorsza zasłoniłoby mi widok
mieszkam miedzy Gdynią Główną a Sopotem i w obie strony mam na prostej więc spokojnie wyjeżdzam na miasto fakt że w stronę Sopotu mam fajną ścieżkę rowerową a w Gdyni to już tak pieknie nie jest, połowa ścieżek to kpina
góreczek jest trochę w okolicy, śmiało jadę na 1 biegu lub prowadzę a co mi tam
jeden plus, jak mam ochote spalić co nieco kalorii czy wyrobić kondycję te biegi się przydają, a raczej ich brak
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-14 o 10:04
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:40   #47
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Ja na bagażniku mam zamontowany fotelik dla córki-czyli zawsze mam 15 kilowy bagaż Z przodu ocdzywiście koszyk a w nim przynajmniej 5 kg zakupy i jeszcze lżejsze na kierwnicy Fakt zarzuca
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-20, 10:51   #48
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

odświeżam wątek.
Chyba od lipca zacznę jeździć rowerem. do pracy mam jakieś 10km, połowa 1/4 trasy to polna droga. Myślę, że powinno mi to zając ok pół godzinki.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-21, 01:58   #49
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4696010 2]odświeżam wątek.
Chyba od lipca zacznę jeździć rowerem. do pracy mam jakieś 10km, połowa 1/4 trasy to polna droga. Myślę, że powinno mi to zając ok pół godzinki.[/QUOTE]
Napewno sie wyrobisz w pol godzinki
Ja mam do pracy troche ponad 8km w jedna strone i zajmuje mi troche dluzej dojazd ale musze sie zatrzymac gdzies z 8 razy na swiatlach i zawsze tez zwalniam w miejscach gdzie samochody wyjezdzaja

A co do tematu watku to ja mieszkam w usa i tutaj nie ma czegos takiego jak cycle chick(a szkoda).Wszyscy raczej na sportowo jezdza.Teraz sa upaly ponad 30 stopni i moj ubior to getry termo albo jeansowe przewiewne spodenki i przewiewna koszulka termo no i wygodne buty sportowePracuje w takim miejscu gdzie moge sie ubierac jak chce takze nie przebieram sie w eleganckie ciuchy.A do pracy jezdze zazwyczaj skladakiem (z plecakiem camelback)lub miejskim(i wtedy moj skorzano jeansowy plecak wkladam do koszyka).
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 18:40   #50
ermety
Raczkowanie
 
Avatar ermety
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 51
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Jeździmy, chociaż w zime to trudne. Tylko ściezek rowerowych powinno być więcej, bo to zadna przyjemność z samochodami
ermety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:18   #51
janiemistrz81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

W zimie nawet dziewczynki jeździcie jak bardzo jest ciężko da się przejechać wtedy ? Jesteście naprawdę mocne jak to robicie, szczerze podziwiam : ) ja to z moim mężem właśnie chcemy dla oszczędności oraz właśnie dla takiej zdrowej kondycji jeździć jak będzie lepsza pogoda. Wtedy nam się tłuszczyk nie będzie odkładał tylko odkładać się będzie kasa w kieszeni i portfelu
janiemistrz81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-06, 09:12   #52
Matheyas
Raczkowanie
 
Avatar Matheyas
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 152
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
W takim przypadku lepiej nie przyznawać się, że się posiada prawko.
Wiesz o tym, że państwo posiada wszelkie dane o Tobie? A jeżeli na pytanie policjanta odpowiesz sprzecznie z prawdą, może Cię dodatkowo ukarać.

A tak do tematu planuje sobie kupić rower Dom-praca-dom (6km) Oraz do rzadkich wycieczek (20-40km) i jako transport do lasu/terenów rekreacyjnych w celu treningowych (10km)
Na rowerze umiem tylko jeździć nic więcej (posiadam prawo jazdy)
I pytanie, czy taki rower powinien starczyć (oczywiście, że używany i jak najtańszy) z rozmiarem przekonam się na miejscu.

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-mt...tml#ac8d9f1ccc

http://olx.pl/oferta/rower-CID767-ID...tml#be3c2ed2a0

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-mt...tml#ac8d9f1ccc

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-ko...tml#ac8d9f1ccc

Dzięki za pomoc i sugestie
__________________
Nie żądaj czegoś od kogoś, jeżeli sam nie potrafisz tego dać.

W telewizji tego nie mówią:
https://www.youtube.com/user/CEPERolkV8

"Bo nie o to chodzi by zmieniać świnię przy korycie, tylko koryto im zabrać."
Janusz Korwin Mikke
Matheyas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 15:42   #53
prorandi2685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Rowerem do pracy, ale modnie i wygodnie

http://olx.pl/oferta/rower-gorski-mt...tml#ac8d9f1ccc myślę, że ten będzie dobrym wyborem kiedyś miałam podobnego i wygodnie się jeździło a jak nie to zawsze można sobie krzesełko dokupić i będziesz miała fajną wygodę jazdy. Możesz również sprawdzić decathlonie fajne rowery górskie i nowe.
prorandi2685 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 16:42:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.