Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnego wątku!
Na plotkowym królujemy, każdą kupę świętujemy 7 16,67%
W pieluszce znów kupa, na plotkowym obgadana nasza grupa 2 4,76%
Pierwsze ząbki posiadamy gryźć więc wszystko zaczynamy 2 4,76%
Czas się napić butlę soczku mamy przecież już pół roczku 17 40,48%
Siadać pięknie zaczynamy, pierwsze ząbki posiadamy 11 26,19%
Mamusie i dzidziusie VII-VIII 3 7,14%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-11, 12:41   #2401
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

fiazo-ja śmigam ciągle w jednych dżinsachDziesięć par innych spodni zalega w szafie,ale i tak używam tej samej pary.Do pralki i rano jedziemy od nowa.
Tak się zaniedbałam,że nawet moja stanikowa pasja na tym ucierpiała,nic sobie nie kupiłam od paru miesięcy.
Jeszcze trochę i się ogarniemy wszystkie,moje Dziewczyny kochane
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:41   #2402
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ita o kurczaczki, leczcie sie tam i jak najszybciej wracajcie do domu!! daj nam znać co i jak
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:44   #2403
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Fiazo jak po szczepieniu na pneumokoki?? nie chciałaśpoczekaćdo 7 m-ca, wtedy jest jedno wkłucie mniej
Ja też szczepiłam wszystkie dawki

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
[/COLOR]czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
Ja staram się nie pozwalać Lil oglądać bajek, ale to taki kinomaniak, że czasami nie jestem w stanie. Nie zawsze widzę, że dziecko mi wstało, a ona potrafi się tak obrócić, że tv ogląda. Ja sama nie włączam tv, ale jak jest tż w domu to tv leci cały czas Tak jak u mnie komp działa prawie non stop
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:48   #2404
lemurki_malutkie
Zadomowienie
 
Avatar lemurki_malutkie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 007
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Dla mnie Tv może nie istnieć,Tż lubi.
I przyznam,że kiedyś włączyłam Młodemu "Teletubisie",żeby móc spokojnie zrobić siku,bez syreny.Wszystkich zgorszonych tym wyznaniem przepraszam
lemurki_malutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:55   #2405
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Dla mnie Tv może nie istnieć,Tż lubi.
I przyznam,że kiedyś włączyłam Młodemu "Teletubisie",żeby móc spokojnie zrobić siku,bez syreny.Wszystkich zgorszonych tym wyznaniem przepraszam
A ja odkryłam ostatnio podobna bajkę do Teletubisiów - Hutosie


Ostatnio namiętnie z Franiem słuchamy Bosego Pastuszka.
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:59   #2406
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 805
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość

[/COLOR]czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
JA
... juz kiedys pisalam, ze dla dzieci tv i ta masa przesuwajacych sie obrazow robi w mozgu i ukladzie nerwowym niezłą sieczke wiec moj nie oglada i postaram sie aby tak bylo jak najdluzej..
993cbb8736fd7ff43d80e12db3e1b3b563c869fb_62bf7e975b609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:12   #2407
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Nie mam kaloryferów Mamy wszędzie podłogówkę. Myślicie że jak położę na folii aluminiowe na podłodze to się ususzą?
eh te innowacyjne rozwiazania w nowych domach nawet nie ma gdzie pomarańczy wysuszyc
ale fajnie jak dziecko bedzie raczkowac bo bedzie ciepła podłoga, u nas panele i zimno ciągnie jak diabli

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Będzie dobrze


Napaliłam w piecu i kominku, zjadłam śniadanie, pozmywałam, zrobiłam sałatkę z kurczakiem, umyłam włosy, zrobiłam make-up. Drzemka Misia wykorzystana w 100%. Może zdążę zjeść jeszcze drugie śniadanie.
aleś Ty robotna z rana !

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Teso; kciuki za szczepienie!

Moonlight:najważniejsze że zdrowo rośnie. Ale fajną temperaturę macie... u mnie aktualnie...4 stopnie, więc nie tak źle właściwie.

Lachryma: to kciuki, daj znać jak poszło. A co przeskrobał, bo chyba nie napisałaś? chyba że nie chcesz, to nie pisz

iwonka: wszystkiego najlepszego dla ZUZI!!!! chętnie skorzystamy z soczku A bajek nie polecam, tak jak ANulka napisała, bo są głupie strasznie. Przykład:
"Dzik Głuptak twierdził, ze jest bardzo odważny. Pewnego dnia znalazł w lesie cos bardzo dziwnego: czerwonego stwora z trzema nogami i wielkim brzuchemm. Gluptak podszedł ostrożnie i trącił stworzenie łapą, a ono wydałoz siebie przeraźliwy wrzask. Dzik rzucił sie do ucieczki. - w lesie jest potwór - krzyczał. Owieczka Blanka bardzo się zdziwiła. podeszła do stwora przyjrzała mu się i zawołała ze śmiechem: Już wiem czemu nazywasz sie Głuptak! Boisz sie dud pasterza!.. od tej chwili nikt już nie szanował Głuptaka. Kiedy tylko się zblizał, wołano: Głuptak, uważaj! Dudy idą!, A głuptak odchodził zawstydzony" I ktoś mi powie o co w tej bajce chodzi?
Albo ta:
Pewnego dnia rybak spostrzegł, że jego przyjaciel jest smutny i przygnębiony. Chcąc go pocieszyć, opowiedział mu tę oto historię: Wybrałem się kiedyś na połów z kolegami. Spędziliśmy na wodzie wiele dni, ale nie złowiliśmy ani jednej ryby. Byliśmy załamani, bo bez przerwy myśleliśmy o tym, że nasze dzieci będą głodne. Nagle ogromny tuńczyk wyskoczył z wody i spadł na nasz pokład. Zarobiliśmy mnóstwo pieniędzy! Czasami udaje się nam osiągnąć coś dzięki szczęśliwemu trafowi, a nie dzięki pracy!
Więcej o samej książce, napiszę na blogu swoim, tylko dzisiaj to na pewno nie dam rady. Mam nadzieję, że jutro się uda.

Jakierka: a widzisz, a ja nie wpadłam aby ci o tym powiedzieć. a przecież sama miałam z tym problem na samym początku. Już zapomniałam fajnie, że jesteś z nami również. 3mam kciukiz za Edzia. Coś jest lepiej? A z fotoksiążką, to tą ostatnią robię już tydzień, bo Igi marudnawy w dzień i mąż kompa zajmuje.. a w nocy to ja też zdecydowanie wolę spać.

Tysia a jak okres? dalej daje w kość?

idę do synka, chyba zaraz na spacer będziemy wychodzić, bo mi tu marudę załączył zmęczeniowego.
okropne te bajki, że niby jak sie nie pracuje to samo spadniez nieba??makabra! że komus sie opłaciwydawać takie bzdury

Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Skoro juz tu siedze to zapytam o sadzanie. Oli chwalila zawsze Mamas&Papas wiec jak tylko zobaczylam ten sklep pognalam i polowe wykupilam. Zawieszek nie polecam bo jakosc srednia. Wedlug mnie Lamaze duzo lepsze. Kupilam takie oto siedzonko
http://www.mamasandpapas.com/product...601900/type-i/
niby na opakowaniu jest od 3 miesiecy i ze mozna sadzac jak tylko dziecko trzyma glowke ale cos mi sie wydaje ze to nie jest dobry pomysl wiec czekamy. Wiem ze sporo z was juz podaje kaszki i warzywka wiec chyba dzieciaczki jakos siedza juz wiec po czym poznac ze dziecko mozna juz w takie cos sadzac?
u nas na rehabilityacji i nie tylko, mówią, zeby nie sadzać dziecka, które samo jeszcze nie usiadło, tzn z pozycji leżącej a nie oparte o nas na kolanach.
Ja bym to cud sprzedała i kupiła cośznacznie bardziej praktycznego

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Teso, za szczepienia!

Elaine, mam wrazenie, ze jest nieco lepiej (tfu, tfu, tfu) i nie wiem czy to od przewagi Pepti (moje mleczko tez popija) czy od antybiotyku. Niestety nadal go swedzi, czekam na krople Fenistil, oby pomogly.

Musze pochwalic angielska pogode (nie sadzilam, ze do tego dozyje ). W tym roku mielismy cudowne lato, piekna jesien i zima jeszcze nie nadeszla. Mamy codziennie temperature ok 10C, czesto slonecznie i cieplutko. Nie pamietam kiedy przez caly dzien lalo. Dla porownania powiem, ze bywaja tu okresy, gdy pada codziennie!! Tak ze ciesze sie Ciekawe tylko czy snieg spadnie do swiat.

A z nowosci u nas:
- wygralam mate FP Rain Forest, dzis chyba powinna byc dostarczona
-mamy juz piekna choinke


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
pokaż choinke
wogóle to wstawiajcie zdjecia swoich choinek bedzie swiątecznie na wątku

Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
iwona335 ja bardzo pilnuje z tz, zeby Piotrek nie ogladał tv
u nas to samo, pilunjemy żeby Zuza nie patrzyła na tv
ja czasem włącze sobie jak Zuza kima lub jak bawi sie na macie na podłodze, bo wtedy nie widzi telewizora


Cytat:
Napisane przez moonlightdancer Pokaż wiadomość
Dziekujemy za odpowiedzi. Krzeselka do karmienia jeszcze nie mamy ale chcemy jakies wysokie do stolu. To co mam to do siedzenia tak na podlodze no i wlasnie nie wiem po co bo jak dziecko samo bedzie siedziec to mu niepotrzebne


Ja mam caly dzien tylko programy informacyjne wlaczone, ewentualnie top gear albo jakis mecz jak mnie ochota najdzie i dziecko co chwile lapie na tym ze oglada
hehe jak my patrzymy na tv to dziecko też bedzie, i nie zawsze uda sie zrobic tak żeby dzieco nie ogladało. Jednak właczanie bajek specjalnie to narazie u mnie by nie przeszło.
No chyba ze bede musiala isc do wc ale jeszcze sie nie zdażylo

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja też szczepiłam wszystkie dawki



Ja staram się nie pozwalać Lil oglądać bajek, ale to taki kinomaniak, że czasami nie jestem w stanie. Nie zawsze widzę, że dziecko mi wstało, a ona potrafi się tak obrócić, że tv ogląda. Ja sama nie włączam tv, ale jak jest tż w domu to tv leci cały czas Tak jak u mnie komp działa prawie non stop
ja chciałam dopiero teraz szczepic (mielismy odroczone pierwsze szepienia i 3 grudnia bylismy na drugim dopiero) jednak chyba teraz poczekam do tego 7m-ca

Cytat:
Napisane przez lemurki_malutkie Pokaż wiadomość
Dla mnie Tv może nie istnieć,Tż lubi.
I przyznam,że kiedyś włączyłam Młodemu "Teletubisie",żeby móc spokojnie zrobić siku,bez syreny.Wszystkich zgorszonych tym wyznaniem przepraszam
jestem zgorszona jak mogłaś
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 13:20   #2408
fiazo
Zakorzenienie
 
Avatar fiazo
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 193
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

idę robić obiad (makaron z sosem i mięsem mielonym)

potem przyjeżdża do mnie moja zaciążona przyjaciółka także zajrzę dopiero wieczorem pewnie
__________________
Piotr

Synek
fiazo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:29   #2409
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Ja tez nie wlaczam tv. Zreszta nie mamy telewizora , ogladamy dostrpne archiwum lub rosyjska tv online. Jezeli juz cos ogladamy, to wtedy Edziu oglada, a tak to nie pozwalam mu.

Lemurki, no ja czuje sie zgorszona, ale ze wzgledu na rodzaj bajki Obejrzalam kiedys jeden odcinek i mialam wrazenie, ze maja na celu cofac w rozwoju, a nie rozwijac. Chyba ze trudno mi bylo pojac (sorry, nie mam polskich znakow ), ze mozg dwu-trzy-latka wlasnie tak pracuje

Teso, tez czesto wykorzystywalam pomarancze na choinke, przyznaje, ze pieknie to wyglada

Edytka, moze zasusz w piekarniku?

Iwona, na Twoja prosbe chwale sie choinka. Brakuje tam troche ozdob, bo Edziu nie dal mi dokonczyc



Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:31   #2410
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Teso-kciuki!

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:45   #2411
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Iwona, nasza mała nie ogląda wcale tv, bo jej nie mamy

Jakierka, śliczna choinka. A ten kamień na ścianie jeszcze ładniejszy co to za rodzaj?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 13:46   #2412
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość


u nas to samo, pilunjemy żeby Zuza nie patrzyła na tv
ja czasem włącze sobie jak Zuza kima lub jak bawi sie na macie na podłodze, bo wtedy nie widzi telewizora




hehe jak my patrzymy na tv to dziecko też bedzie, i nie zawsze uda sie zrobic tak żeby dzieco nie ogladało. Jednak właczanie bajek specjalnie to narazie u mnie by nie przeszło.
No chyba ze bede musiala isc do wc ale jeszcze sie nie zdażylo
U nas nie ma takiej możliwości. Sypialnia tak mała, ze podłogi nie widac. A dywan mamy w części salonowej a tam zaraz tv. Na calej powierzchni płytki. Wiec wole, obejrzec z Franiem 10 minut bajke niz zeby leżał na macie i zerkal co chwile w tv jakbym ja oglądała. Reszta dnia tv wyłączony az do momentu gdy Mlody pojdzie spac

Poczułam sie jak jakas straszna matka, która sama włącza na chwile bajkę

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Ja tez nie wlaczam tv. Zreszta nie mamy telewizora , ogladamy dostrpne archiwum lub rosyjska tv online. Jezeli juz cos ogladamy, to wtedy Edziu oglada, a tak to nie pozwalam mu.

Lemurki, no ja czuje sie zgorszona, ale ze wzgledu na rodzaj bajki Obejrzalam kiedys jeden odcinek i mialam wrazenie, ze maja na celu cofac w rozwoju, a nie rozwijac. Chyba ze trudno mi bylo pojac (sorry, nie mam polskich znakow ), ze mozg dwu-trzy-latka wlasnie tak pracuje

Teso, tez czesto wykorzystywalam pomarancze na choinke, przyznaje, ze pieknie to wyglada

Edytka, moze zasusz w piekarniku?

Iwona, na Twoja prosbe chwale sie choinka. Brakuje tam troche ozdob, bo Edziu nie dal mi dokonczyc



Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
Jaka ładna. Jak Edzio zareagował na choinkę?
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:50   #2413
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Elaine-masakra z tymi bajkami :/

Jakierko-cieszymy sie ze juz lepiej gdzie wygralas mate? Zazdroszcze boj choinki

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Mela-dawno Oliath nie widzialam :/

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:51   #2414
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
J
Iwona, na Twoja prosbe chwale sie choinka. Brakuje tam troche ozdob, bo Edziu nie dal mi dokonczyc



Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk

Śliczna
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:54   #2415
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Buu a u mnie deszcz pada
Ze spaceru nici

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

A nasze dziecko czasem patrzy na tv
Jest zainteresowana blyskajacymi swiatelkami.Czasem tz jej puszcza na chwile bajke i razem ogladaja.Uwazam ze nie zaszkodzi jej to.

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:56   #2416
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Ja sama nie włączam tv, ale jak jest tż w domu to tv leci cały czas Tak jak u mnie komp działa prawie non stop
U nas tak samo... Tż jest uzależniony, a co najgorsze, on nie umie zjeść obiadu bez tv, nie umie zasnąć itp
U moich rodziców w jadalni nie ma tv i dla mnie to nie jest normalne, ale jak się ma jadalnie z sypialnia i pokojem dziennym to ciężko to ogarnąć

Ale wie, że jak zajmuje się Młodym to ma to robić tak, żeby ten nie wgapiał się w telewizor, albo ma wyłączyć

Najlepsza była kiedyś ciotka Tż, przyszła do nas w gości a dla mnie jak ktoś w gości przychodzi to porozmawiać itp. a ta patrzy "czemu Wam Tv nie gra? Zepsute? Włącz no, obejrzymy coś"
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:56   #2417
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Jakierko-śliczna choinka

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:03   #2418
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

jakierko dziekuje za swiateczny klimat
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:15   #2419
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Misiaczka: może to chwilowe zmęczenie TZ-ta. Przecież cały czas ładnie Ci pomagał. A wiesz czasami oni bywają lekko leniwi. A Fb napisz do Roxi albo Domi i na pewno ogarniesz bo jest intuicyjny.
Mam nadzieje że to chwilowe

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Cześć
Na początek się żale.
Frankowi jakiś czas temu wyszły plamki na twarzy, były małe, w okół ust, więc byłam pewna że od śliny. Potem pojawiły się na czole i we włosach. Smarowałam i niby znikały a po nocy znowu powracały. Dziś jest ich dużo więcej i te małe też się powiększyły nosz... nie wiem już czym to smarować. Jak nie urok to sraczka, od samego początku borykamy się z jakimiś problemami Pocieszam sie tym, że jutro mamy umówionego pediatrę-alergologa i może coś nam doradzi.
I znowu internet mi się rozłącza, więc chyba tylko tyle z mojego nadrabiania.


Maja dorośleje Może Tż potrzebuje chwilkę odpocząć, naładować sie i będzie pomagał tak jak dawniej .
Zdam relacje co powiedział pediatra na te plamki
A co do Mai, to chyba masz rację. Dorośleje=skok brrrrrrrrr
Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
Piona
Ja oglądam tv jak Maja śpi bo inaczej jestem pewna że lukałaby w telewizor.
Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
[B]
misiaczka oby emolient pomógłi nie była to alergia zadna. Od urodzenia Zuza jest kapana w oliatum, aktualnie w oilanie (jest troche tańszy), miała bardzo sucha skóre, nóżki to była katastrofa! teraz juz jest ok ale np jak uzyje rossmanowskiego płynu to od razu widze suche placki na nózkach. Ceną bym sie nie przejmowała za bardzo bo to są płyny bardzo wydajne, my mamy dopiero druga butelke, dajemy dosłownie dwie krople tylko
A na moim emolium jest napisane że pól nakrętki i sie przerazilam ile tego idzie. A w ogóle woda jakaś taka tłusta była i Maja ma dziś "smalec" na głowie bede mniej tego lała.
Cytat:
Napisane przez fiazo Pokaż wiadomość
idę robić obiad (makaron z sosem i mięsem mielonym)

potem przyjeżdża do mnie moja zaciążona przyjaciółka także zajrzę dopiero wieczorem pewnie
Cholerka wiedziałam że o czymś zapomniałam obiad miałam robić, dzieki

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

U mnie dziś męczący dzień. Nie poszłyśmy na spacer bo czekam na kuriera z moim ekspresem do kawy uwielbiam u nich te precyzyjne info "bede miedzy 9 a 17" i siedź człowieku i czekaj!

Mai nie moge zostawić na minutę samej bo wścieka sie na zabawki. Pcha do buzi gryzak i nagle wpada w histerie bo jej wypadł. Ciąga z całej siły wiszące zabawki na macie i wścieka sie że nie może ich urwać. No kosmos!
TZ zajmował się nią przez chwile rano i stwierdził że jest dopiero 10 a on jest wykończony

Czy to jest skok? Czy on sie kiedyś konczy?

Acha, Maja wczoraj ważyła 6630 i powiem szczerze że ręce mam do ziemi taka jest ciężka. Jak wygłupiamy sie przy lustrze to ledwo 5 min wytrzymam z nią na rękach
I jak czytam wagę waszych maluchów 8 kg czy 9 kg to z przerażeniem patrzę w przyszłość.
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 14:15   #2420
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
Iwona, nasza mała nie ogląda wcale tv, bo jej nie mamy

Jakierka, śliczna choinka. A ten kamień na ścianie jeszcze ładniejszy co to za rodzaj?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To nie kamien, a tapeta imitujaca Niestety nie stac nas na kamien, choc efekt tapety, zwlaszcza wieczorem, podoba nam sie


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:18   #2421
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Najlepsza była kiedyś ciotka Tż, przyszła do nas w gości a dla mnie jak ktoś w gości przychodzi to porozmawiać itp. a ta patrzy "czemu Wam Tv nie gra? Zepsute? Włącz no, obejrzymy coś"
ona przyszła tv pooglądać, a nie z Wami gadać

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
To nie kamien, a tapeta imitujaca Niestety nie stac nas na kamien, choc efekt tapety, zwlaszcza wieczorem, podoba nam sie


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
tapeta w takim razie zdała egzamin- ja się nabrałam
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:21   #2422
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ale Oluś ładnie mi spał i to przy katarku.. 3h, 3,5h, 2,5h..tylko raz 1,5h..zjadł i chciał spać dalej..ale kupsko walnął..dziwnie, bo w nocy już dawno mu się nie zdarzało..chciał spać z tą kupą dalej ale wyciągnęłam go, gdyby nie to, że musiałam zapalić swiatło, spałby na przewijaku A jak się zaczął słodko uśmiechać, gdy otworzył oczka i nawijać.. Godzina minęła nim kontynuował noc..ale ładnie sam w łóżeczku usnął
Tylko, żeby Mu się z katarem nie spało lepiej
Cytat:
Napisane przez elaine-blath Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy wymienia się fotelik? jak dziecko wyrośnie i głowa wystaję czy jak kilogramowo jest za ciężkie??
Nasz fotelik jest do 13 kg więc nie myślę, żeby Młody do takiej wagi w nim jeździł, bo to pewnie za pół roku jak nie dłużej Jak głowa wystaje to na pewno trzeba zmienić, bo wtedy nie spełnia swojej funkcji, no ale Dziecko musi już ładnie stabilnie siedzieć, żeby Go przełożyć do tego następnego fotelikaraczej
Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Popołudniu byliśmy u pediatry. Oluś waży 7300g Osłuchowo czysto, zwykłe przeziębionko. Mamy dalej psikać nosek roztworem wody morskiej (4x dziennie), + nasivin soft (1x dziennie na wieczór) + wit. C (Cebion) + inhalacja solą fizjologiczną (zakupiliśmy inhalator Philipsa w aptece)..spłukaliśmy się doszczętnie.. 2,5 stówki
Najważniejsze, że z Małym ok..choć w poczekalni był chory chłopaczek..ok. 6letni..kaszlał brzydko..oby Olek nie podłapał. Na przyszłość z katarkiem radziła nam nie przychodzić.
Najlepsze, że ja cały czas myślałam, że szczepienie mamy 19 grudnia, a to 12..za 2 dni..no i już muszę odwołać i pewnie dopiero na styczeń się zarejestrujemy


Margoś nim otworzyłam zdjęcia myślałam, że Glutek na jednym je pizzę Ależ on dojrzały już i tak ładnie siedzi
za wagę I żeby nic nie złapał!

Ps. Glutek pizze też już wpierdzielał (nie mogę napisać, że jadł bo On faktycznie wpierdzielał)
Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Na razie szoruje sylikonowa nasadka, która sie masuje dziaselka razem z woda Choć mam juz w planach zakup pasty bez fluoru.


Piotruś ładnie siedzi sam a krzesełko z ikei? Sprawdza sie?
My też tą silikonową ale z pastą
Tak krzesełko z ikei po mojej 12-sto letniej siostrze
Miałam Mu kupić jeszcze wkładkę, ale zanim dojadę do ikei to już będzie połowa stycznia a Jemu nie jest potrzebna więc sobie daruje
U nas się sprawdza ale traktujemy je jako krzesełko do karmienia, tzn. Malutki siedzi w nim tylko jak je (jak czytałam opinie na necie o nim to największym problemem było to, ze nie można w tym krzesełku położyć dziecka spać)
Cytat:
Napisane przez kayka11 Pokaż wiadomość
elaine-blath-Lena w 3 miesiącu ważyła 5500 i 61 cm.Zasnoł kurczaczek 20 min temu.I teraz chwila dla mamy.Dodaje fotki Lenki: 1-ze szpitala,a potem kolejno wrześień,październik ,listopad i ostatnie z tamtego tygodnia.



Mood u nas Młody dopóki ładnie nie siedział to jadł w leżaczku w pozycji półleżącej


Dziękujemy za miłe komentarze
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:23   #2423
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Rocky, wygralam w aukcji na ebay

Odnosnie Oilatum, na Edka niestety zle wplywal, mial wieksza wysypke Uzywam tego do czyszczenia kranow w lazience i na kuchni, sprawdza sie idealnie


Отправлено из моего iPhone используя Tapatalk
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:45   #2424
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Jakierko-ja tez dałam sie nabrac na kamień

A co do emolientow to słyszałam duzo opini o o Oilatum ze jest kiepski.My mamy teraz Emolium.

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Misiaczka-Laura tez sie na zabawki denerwuje

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:55   #2425
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

czesc

moja lubi ogladac tv nieraz na niego spoglada i sie zawiesi na reklamie albp zaciesza na glos do tv nie sadze aby to zrobilo jej sieczke z glowy..nieraz jak strasznie chcr mi sie spac a niunia postanowila wstac i bawic sie o 4rano...to wlaczam jej tv i za 10min juz spi lol...

nie bijcie lol

my za to mamy masakre z jedzeniem mleka:-( niewiem Zu nie jest glodna bo nie krzyczy ani nie jest jakas nerwowa czy cos za to wesola szaleje i wogole..Zupki deserki ladnie je mleko z kaszka tez slicznie zzje..w nocy na spiocha spoko..ale jak samo mleko w dzien to dramat :-( niewiem czy podawac jej wiecej obiadkow (w ilosciach) czy co..dzis zjadla rano 60ml mleka po czym ulala...pozniej 180kaszki pozniej 60mleka no i to bylo by na tyee..teraz spi jak wstanie zjemy zupke..ale za to pije kompocok moze on tez troszkd ja zapycha ale kurde niewiem...nie mowcie o smoczkach bo prpbowalam z roznymi przeplywami itp kompocik pije poprostu mleko jej niebardzo ppdchodzi a przeciez ma prawie 5msc dopieto powinna jest mleko...niewiem eh.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:07   #2426
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Kurcze... Dotkaa nie znam sie tak wg mnie to Zuzia juz woli normalne jedzenie i ja bym zwiekszyla je kosztem mleka ale ona malutt jest wiec moze poradz sie pediatry bo powinna mleko pic...ale zakrecilam

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Witaj w klubie tv

Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:10   #2427
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje że to chwilowe


Zdam relacje co powiedział pediatra na te plamki
A co do Mai, to chyba masz rację. Dorośleje=skok brrrrrrrrr

Piona
Ja oglądam tv jak Maja śpi bo inaczej jestem pewna że lukałaby w telewizor.

A na moim emolium jest napisane że pól nakrętki i sie przerazilam ile tego idzie. A w ogóle woda jakaś taka tłusta była i Maja ma dziś "smalec" na głowie bede mniej tego lała.

Cholerka wiedziałam że o czymś zapomniałam obiad miałam robić, dzieki

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

U mnie dziś męczący dzień. Nie poszłyśmy na spacer bo czekam na kuriera z moim ekspresem do kawy uwielbiam u nich te precyzyjne info "bede miedzy 9 a 17" i siedź człowieku i czekaj!

Mai nie moge zostawić na minutę samej bo wścieka sie na zabawki. Pcha do buzi gryzak i nagle wpada w histerie bo jej wypadł. Ciąga z całej siły wiszące zabawki na macie i wścieka sie że nie może ich urwać. No kosmos!
TZ zajmował się nią przez chwile rano i stwierdził że jest dopiero 10 a on jest wykończony

Czy to jest skok? Czy on sie kiedyś konczy?

Acha, Maja wczoraj ważyła 6630 i powiem szczerze że ręce mam do ziemi taka jest ciężka. Jak wygłupiamy sie przy lustrze to ledwo 5 min wytrzymam z nią na rękach
I jak czytam wagę waszych maluchów 8 kg czy 9 kg to z przerażeniem patrzę w przyszłość.
zakreta to za duzo,aefekt tłustych wlosow jest fatycznie.Daltego raz w tygodniu lub jak idziemy do kogos to uzywam szamponu do wlosow a do kapieli nie dodaje nic.
No i żeby skok szybko od was sie wyprowadził

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Anulka jak tam wam idzie z glutenem?? robisz ekspozycje przez dwa tygodnie? my zaczynamy dzisiaj
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:14   #2428
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Adaś przekręca się z brzuszka na plecki mój słodziak. Od paru dni robił przymiarki ale mu się nie udawało. Teraz leży na macie, ja przy kompie, patrze a ten na brzuchu i zapitala nogami taki byl szczęsliwy. No to go hyc na plecy a ten za chwilkę znów na brzuszku i tak już 4 razy o jacie


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Zuza stawia wszystkim soczki ponieważ dzisaj kończy 5 m-cy i od rana śmieje się tak, że słychać ją w całej wsi
sto lat i najlepszego dla Zuzi

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość

Do tego walka z Edzia wysypka trwa i trwa, w trakcie ostatniego tygodnia wyprobowalismy Aptamil Pepti, ktory poczatkowo wywolal kolejny wysyp. Walczylam o przywrocenie laktacji, bo zniknelo mi mleczko. Edziu nie przyjal Nutramigen (nie dziwie mu sie, smakuje kiepsko), probujemy nadal Pepti, bo wedlug mnie reakcja ustepuje, moze wiec jest nadzieja. Obecnie znow mamy antybiotyk w kremie i zobaczymy co to da.
Oby z dnia na dzień było coraz lepiej no i piękna macie choinkę a na imitację kamienia ja też się nabrałam

[1=993cbb8736fd7ff43d80e12 db3e1b3b563c869fb_62bf7e9 75b609;44111223]


Idziemy na 15.45 na II szczepienie, prosimy o kciuki

Boje sie jak cholera...[/QUOTE]

Pewnie już po ale w razie W zaciskam


Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość


czy jest tu jeszcze ktoś kto tak jak ja uważa, ze bajki w tv nie są jeszcze dla naszych maluszków?
Ja rano oglądam DDTVN a jak się skończy wyłączam tv, czasami jak Młodego odbijam po jedzeniu i łaże z nim po domu to luknie. No i często jak Tż wraca z pracy i chcemy w spokoju zjeść razem obiad to Adaś siedzi z nami i luka w tv

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość

Acha, Maja wczoraj ważyła 6630 i powiem szczerze że ręce mam do ziemi taka jest ciężka. Jak wygłupiamy sie przy lustrze to ledwo 5 min wytrzymam z nią na rękach
I jak czytam wagę waszych maluchów 8 kg czy 9 kg to z przerażeniem patrzę w przyszłość.
Ładna waga
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:16   #2429
Rockyyy
Zakorzenienie
 
Avatar Rockyyy
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5 984
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Magolinko-brawa dla Adasia Laura tez tak od jakiegoś czasu szaleje




Wysłane z mojego GT-S5280 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najukochańszy skarb-LAURA
Rockyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 15:16   #2430
kayka11
Raczkowanie
 
Avatar kayka11
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Wiadomości: 273
Dot.: Mamy dziś zabawy kupę, wycieramy dzidzi pupę - mamusie VII-VIII 2013 cz.V

Wczoraj pisałam wam,że moja mała śpi kilka razy dziennie po 20 min i moja klucha chyba domyśliła się albo wizaz ma takie dobre fluidy bo dziś już 2 raz śpi ponad godzine w sumie teraz już prawie dwie-słodki susełek.
Dziewczyny jak odnaleźć was na fb?
jakierka-piękna choinka,tak świątecznie mi sie zrobiło dzięki Tobie.Sama bym już swoją ubrała,ale nakazałam sobie wyczekać chociaż do 20.
A odnośnie tv to musze się przyznać ,że u mnie włączony jest od rana do nocy i z racji tego mała ciągle zwraca na niego uwage.Ale mam nadzieje,że skoro starsza jakoś sie wychowała na dość mądre dziecko przy Tv to i małej nie zaszkodzi.
kayka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-18 19:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.