Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-29, 15:52   #331
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Aparat ortodontyczny.
Osiatkowanie balkonu - w końcu nie boję się zostawić otwartego balkonu bez nadzoru w obawie, że kot nauczy się latać.
Mata edukacyjna dla córki z firmy Skip Hop.
Stanik sportowy Panache Sport.

Tyle na szybko przyszło mi do głowy.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 16:25   #332
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ojj tak, aparat ortodontyczny. Wydałam już miliony monet i wydam jeszcze tysiące, ale jak już go ściągnę... To już ostatnia prosta.

Zimowe buty z załącznika. Dorwałam chyba z pięć lat temu w outlecie i to jeszcze przecenione i kocham je niemożebnie. Ciepłe, trwałe i ogromnie wygodne. W tym sezonie już z nich zrezygnowałam, ale spróbuję jeszcze spsikać sprejem do odświeżania koloru i może jeszcze coś z nich będzie. Niezbyt piękne, to prawda, ale jeszcze bez tragedii.

I jeszcze rolki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,8 KB, 290 załadowań)

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2017-01-29 o 16:29
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 16:32   #333
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Chyba o to serum chodzi, w każdym razie ja najbardziej polecam to, rzeczywiście jakość jest zadziwiająca
http://www.ceneo.pl/32341163;pla?se=..._wcB#tab=click
Można to gdzies dostać stacjonarnie?

Aa, Rossmann oczywiście.

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2017-01-29 o 16:37
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 16:39   #334
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
MacBook. To spory wydatek i miałam wątpliwości czy się na niego zdecydować. Czytałam bez przerwy opinie, że kupując macbooka płaci się za markę. Swojego mam już ponad 3 lata i jest najbardziej bezproblemowym komputerem jakiego miałam w życiu. Komfort użytkowania nieporównywalny z komputerami windowsowymi.

Poprzedni mp3 player Samsunga (Samsung Yepp YP-U3). Był maleńki a bateria trzymała kilka dni. Gdyby nie on nigdy nie zaczęłabym uprawiać intensywnie sportu. Niestety, wykitował po kilku latach służby a nowe, z którymi eksperymentowałam nie umywają się.

Kilka par butów z Deichmanna, które trzymały mi się latami. Ja z butami w ogóle mam takie doświadczenia, że te które kupowałam za 300+ i 400+ zł często rozpadały się po kilku założeniach, natomiast tani Deichmann dawał często radę.

[B]Niewymagające prasowania koszule z Dorothy Perkins[/B]. To niesamowita wygoda kiedy mogę wyprać koszulę nawet w umywalce w hotelu i po kilku h schnięcia mogę ją znowu założyć. Nie znam obecnie żadnej innej marki, gdzie mogłabym takie kupić.
Wrzucilabys linka do tych koszul?

Ja bardzo sie ciesze, ze zdecydowalam sie na depilacje laserem. Nie musiec sie NIGDZIE! golic to prawdziwy komfort.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 19:10   #335
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Stacjonarnie, bo nie znałam swojej rozmiarówki z tych firm.
No właśnie tego się obawiałam... trudno, poszukam czegoś w okolicy, do Warszawy mam daleko, a ostatnio moje staniki zrobiły się bardzo niewygodne
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 19:47   #336
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które pisały o porządnych stanikach - gdzie kupiłyście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja polecam Alles, mają piękne wzory, ceny do przeżycia (jakoś po 130zł kupowałam). Stacjonarnie na pewno są w salonac Only Her.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 21:07   #337
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ojj tak, aparat ortodontyczny. Wydałam już miliony monet i wydam jeszcze tysiące, ale jak już go ściągnę... To już ostatnia prosta.

Zimowe buty z załącznika. Dorwałam chyba z pięć lat temu w outlecie i to jeszcze przecenione i kocham je niemożebnie. Ciepłe, trwałe i ogromnie wygodne. W tym sezonie już z nich zrezygnowałam, ale spróbuję jeszcze spsikać sprejem do odświeżania koloru i może jeszcze coś z nich będzie. Niezbyt piękne, to prawda, ale jeszcze bez tragedii.

I jeszcze rolki
Jakiej firmy masz rolki?

Planuje zakup na wiosnę i zacząć jezdzić z córą, a nie chce badziewia jakiegoś, na wyczyny się nie zapowiadam, ot rekreacyjnie to chyba jedyny sport który lubię. No i ostatnio łyżwy ale juz koniec sezonu niebawem więc kupowac nie będę.

a tak nawiasem są jakies posezonowe wyprzedaże łyżew w sklepach sportowych czy nie ma na co liczyć?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 04:19   #338
nurek119
Zakorzenienie
 
Avatar nurek119
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 513
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy masz rolki?



Planuje zakup na wiosnę i zacząć jezdzić z córą, a nie chce badziewia jakiegoś, na wyczyny się nie zapowiadam, ot rekreacyjnie to chyba jedyny sport który lubię. No i ostatnio łyżwy ale juz koniec sezonu niebawem więc kupowac nie będę.



a tak nawiasem są jakies posezonowe wyprzedaże łyżew w sklepach sportowych czy nie ma na co liczyć?

Nie do mnie pytanie ale ja mam rolki i łyżwy z Fila i jestem bardzo zadowolona
nurek119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 08:06   #339
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez nurek119 Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie ale ja mam rolki i łyżwy z Fila i jestem bardzo zadowolona
A to osobno łyżwy i rolki czy 2in1? Możesz pokazać jakie?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 08:34   #340
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Moje to Oxelo z Decathlonu. Łożyska ABEC5 i kółka 80 mm i też mogę polecić. Na początek bardzo fajne. Chociaż teraz wolałabym już coś nieco szybszego. TZ swoje też chwalił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 12:22   #341
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Kindle - byłam bardzo sceptyczna, ale dostałam w prezencie i jestem zachwycona. Mam też wersję "podróbkową" z empiku - nie polecam, zdecydowanie Kindle wygrywa, warto dać trochę więcej kasy i kupić oryginał. Bateria trzyma bardzo długo, odtwarza wszystkie możliwe pliki, oczy się nie męczą.
2. Porządne żelazko, prasowanie nim jest o niebo przyjemniejsze niż zwykłym za 100zł z marketu (bo takie miałam poprzednio)

Dziewczyny, gdzie wy wełniane płaszcze znajdujecie? Chętnie bym takowy przytuliła w taką zimę jak tegoroczna, a nigdy i nigdzie nie znalazłam z zawartością wełny większą niż 30%...
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-30, 13:04   #342
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
1. Kindle - byłam bardzo sceptyczna, ale dostałam w prezencie i jestem zachwycona. Mam też wersję "podróbkową" z empiku - nie polecam, zdecydowanie Kindle wygrywa, warto dać trochę więcej kasy i kupić oryginał. Bateria trzyma bardzo długo, odtwarza wszystkie możliwe pliki, oczy się nie męczą.
2. Porządne żelazko, prasowanie nim jest o niebo przyjemniejsze niż zwykłym za 100zł z marketu (bo takie miałam poprzednio)

Dziewczyny, gdzie wy wełniane płaszcze znajdujecie? Chętnie bym takowy przytuliła w taką zimę jak tegoroczna, a nigdy i nigdzie nie znalazłam z zawartością wełny większą niż 30%...
Zobacz filmik Radzkiej. Pod nim też w komentarzach padło trochę propozycji (w tym tańszych).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:41   #343
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Ja Kindle w rękach nie miałam, mam pocketbooka i się zastanawiam jaka jest różnica w czym ja najbardziej czuć?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 14:56   #344
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zobacz filmik Radzkiej. Pod nim też w komentarzach padło trochę propozycji (w tym tańszych).
Aaaa, dorwałam właśnie w jednym z tych sklepów internetowych płaszcz 75% wełny za niecałe 300zł Dzięki!
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 15:07   #345
reginakania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Zdecydowanie specjalne buciki dla dziecka i indywidualnie zaprojektowane wkładki do butów dla mojej małej. Niestety ma problem z płaskostopiem i trzeba było jakoś zareagować i iść do podologa.
reginakania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 16:17   #346
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez reginakania Pokaż wiadomość
Zdecydowanie specjalne buciki dla dziecka i indywidualnie zaprojektowane wkładki do butów dla mojej małej. Niestety ma problem z płaskostopiem i trzeba było jakoś zareagować i iść do podologa.
A nie do poradni wad postawy?
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 16:47   #347
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

A ja jeszcze dodam depilację woskiem. Przewrotnie, ale mam tak jasne włosy, że laser odpada. Za to woskiem uzyskuję taki efekt, jak niektóre koleżanki po laserze. Odrasta może jeden włos na 10.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 18:34   #348
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie wy wełniane płaszcze znajdujecie? Chętnie bym takowy przytuliła w taką zimę jak tegoroczna, a nigdy i nigdzie nie znalazłam z zawartością wełny większą niż 30%...
Simple, Mango - są z 80% wełny
Na wizazu jedna dziewczyna polecała krawcową z Krakowa, która szyje wełniane płaszcze na wymiar. Profil Corsetry & Romance

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
A ja jeszcze dodam depilację woskiem. Przewrotnie, ale mam tak jasne włosy, że laser odpada. Za to woskiem uzyskuję taki efekt, jak niektóre koleżanki po laserze. Odrasta może jeden włos na 10.
Dla mnie lepsza pasta cukrowa.
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 21:55   #349
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Moje to Oxelo z Decathlonu. Łożyska ABEC5 i kółka 80 mm i też mogę polecić. Na początek bardzo fajne. Chociaż teraz wolałabym już coś nieco szybszego. TZ swoje też chwalił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje

A nie wiesz czy np pod koniec zimy są wyprzedaże takich rzeczy czy raczej wyprzedaże są tylko w sklepach z odzieżą codzienną/butami pod koniec sezonów?
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-31, 05:14   #350
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dziękuje

A nie wiesz czy np pod koniec zimy są wyprzedaże takich rzeczy czy raczej wyprzedaże są tylko w sklepach z odzieżą codzienną/butami pod koniec sezonów?
Są w sklepach sportowych też. Jak ostatnio zaglądałam to były obniżki i na odzież sportową i na rowery na przykład. Chociaz na resztę nie zwracałam większej uwagi. Chyba w decathlonie mi smignely jakies przecenione rolki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 08:47   #351
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Są w sklepach sportowych też. Jak ostatnio zaglądałam to były obniżki i na odzież sportową i na rowery na przykład. Chociaz na resztę nie zwracałam większej uwagi. Chyba w decathlonie mi smignely jakies przecenione rolki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo. Jak będę obok to wstąpie zobaczyć

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 11:34   #352
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

1. Samochód - używany, ale w idealnym stanie, śmiga aż miło.
2. Szczoteczki Curaprox - najlepsze szczoteczki jakie miałam, używam ich od 2 lat i zawsze mam dwie na zapas
3. Soczewki kontaktowe - dziękuję temu, kto je wymyślił!
4. Okulary korekcyjne z oprawkami Hugo Boss - jestem bardzo zadowolona, oprawki niesamowicie wytrzymałe
5. Manicure hybrydowy - moje małe uzależnienie trwające już 4 lata, moje paznokcie nigdy nie wyglądały tak dobrze
6. Świece Yankee Candle - nie są tanie, ale pięknie pachną i starczają na bardzo długo
7. Zegarek Aspect z Tchibo - mam go już 4 lata, jest w idealnym stanie, uwielbiam go
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 13:01   #353
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
1
6. Świece Yankee Candle - nie są tanie, ale pięknie pachną i starczają na bardzo długo
Oj tak są boskie.
Chciałabym znaleźć tańszą alternatywę.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 14:45   #354
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
2. Szczoteczki Curaprox - najlepsze szczoteczki jakie miałam, używam ich od 2 lat i zawsze mam dwie na zapas.
Nie wiedziałam o ich istnieniu, ale wyglądają super.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 18:06   #355
chanel_oberlin
Raczkowanie
 
Avatar chanel_oberlin
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 98
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Tusz Diorshow New Look choć to raczej mały wydatek, kupiłam na promocji za 130zl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chanel_oberlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 16:47   #356
tablanka88
Zadomowienie
 
Avatar tablanka88
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam o ich istnieniu, ale wyglądają super.
Bardzo polecam, szczególnie niesamowicie mięciutką 5460

Nie wiem czy to zasługa szczoteczek, ale będąc teraz u dentysty okazało się, że nie mam ani jednej dziury, a ponad 2 lata nie byłam na kontroli taki uśmiech

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Oj tak są boskie.
Chciałabym znaleźć tańszą alternatywę.
Obawiam się, że nie ma
__________________
"You've got something I need,
In this world full of people there’s one killing me
And if we only die once I wanna die with you"

Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post75739756
tablanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 16:54   #357
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Stanik sportowy Panache Sport.
Przymierzam się do niego

Odnośnie płaszcza ja mam z Tatuum, 80% wełny. Zależało mi, żeby kieszenie nie były prostopadle do talii, tylko równolegle, ciężko znaleźć takie płaszcze.
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-02, 21:44   #358
bordo91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 13
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

U mnie, ostatnio- chyba buty na zimę... Po raz pierwszy zaoszczędziłam pieniądze i kupiłam buty skórzane (xxx)- krótkie botki, z delikatnym zamkiem. I jestem zadowolona. Na wiosnę pewnie też sobie sprawię buty z naturalnej skóry- o wiele wygodniejsze i widze, że nadal wyglądają jak nowe

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-03 o 19:54 Powód: Reklama.
bordo91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 21:47   #359
boskapolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 47
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

widzę, że często się tu przewija ale coś w tym jest... APARAT ORTO! <3
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
boskapolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-03, 23:34   #360
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Twoje najlepiej wydane pieniądze, czyli co okazało się bardzo dobrym wydatkiem?

Cytat:
Napisane przez tablanka88 Pokaż wiadomość
Bardzo polecam, szczególnie niesamowicie mięciutką 5460

Nie wiem czy to zasługa szczoteczek, ale będąc teraz u dentysty okazało się, że nie mam ani jednej dziury, a ponad 2 lata nie byłam na kontroli taki uśmiech

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------



Obawiam się, że nie ma
Dostępne w drogeriach czy netowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.