Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 22:37   #3241
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie no mam nadzieję, że podpasują marudziłam TŻtowi o tych moich włosach to zamówił, jak mi nie podpasują to już mi nic więcej nie kupi i powie,że wydziwiam a ten użytkownik nic teraz nie ma wystawionego
miałaś, ja szukałam to ceny dużo wyższe
niby cały tydzień, ale wolę iść od razu, bo później może nic nie być
To trzymam kciuki, żeby pasował, bo TZ będzie więcej dla swej Princesski kosmetyków kupował

Ten użytkownik ma 11 stron kosmetyków, ale jako sklep

Z Rossa chyba kupię tylko tusz Eveline, fajne są i tanie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:41   #3242
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie no mam nadzieję, że podpasują marudziłam TŻtowi o tych moich włosach to zamówił, jak mi nie podpasują to już mi nic więcej nie kupi i powie,że wydziwiam a ten użytkownik nic teraz nie ma wystawionego
miałaś, ja szukałam to ceny dużo wyższe
niby cały tydzień, ale wolę iść od razu, bo później może nic nie być

daj spokój, nie przejmuj się tym kamieniem, owszem to są bakterie, ale raczej nie będzie to miało jakiegoś wielkiego wpływu, chyba że miałabyś całe zęby nie wiadomo jak w kamieniu a teraz usuwasz jedną górną czy górną i dolną? Ja mam 2 górne i 1 dolną, ta dolna jest zatrzymana więc też będzie rzeźnia
Ja idę do takiego gabinetu funduszowo-prywatnego, ale wiem, że mają dobre podejście i to zaufany gabinet nawet cennik jest i mnie powala http://www.aestheticdent.pl/cennik/ i tak już zwlekam z tymi ósemkami więc te kilka miesięcy nie robi mi różnicy a jak w grudniu będą dopiero zapisy na nowy rok to podejrzewam, że strasznie długo nie będę musiała czekać
o kurczę to u mnie też tak może być
Najwyzej popłukam do tego czasu tym moim płynem na zapalenie dziasel I oby było ok.
Do usunięcia ja mam wszystkie, dolne 2 rosnące poziomo, i 2 górne ale tylko dlatego ze sa z próchnica, jedna ze spora i ni warto ich łatać. Ale to jak usuniecie zwykłego zęba.
Cennik nie taki zły, u mnie 500 zł to dolna granica Ale ja mam na tyle skomplikowane te ósemki ze bardziej to sie modle zeby nie był nerw naruszony czy cos potem, moge nawet 1000 dac Po to w sumie cały czas odkładam zeby na spokojnie isc i wyrwac
U mnie na nfz niestety tylko w jednym miejscu,mój chirurg tam przyjmuje ale niewiadomo czy do niego bym trafiła. Więc ide prywatnie.
Teraz po moich przebojach wogole juz tylko prywatnie ząbki robie, ale tez chyba dlatego ze znalazłam cudowna dentystke

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki, żeby pasował, bo TZ będzie więcej dla swej Princesski kosmetyków kupował

Ten użytkownik ma 11 stron kosmetyków, ale jako sklep

Z Rossa chyba kupię tylko tusz Eveline, fajne są i tanie
Ja burżujka, bronzer z wibo, i w sumie nie wiem co mi jeszcze w raczki wpadnie Ale zblizajacy sie zabieg zamyka mi kieszonke wiec hamulec bedzie
W sumie, moze na zapas jakis tusz kupie...
Polecacie jakis z rimmela albo maybelline? Żeby robił ładne grube i podkrecone rzesy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 22:53   #3243
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ja burżujka, bronzer z wibo, i w sumie nie wiem co mi jeszcze w raczki wpadnie Ale zblizajacy sie zabieg zamyka mi kieszonke wiec hamulec bedzie
W sumie, moze na zapas jakis tusz kupie...
Polecacie jakis z rimmela albo maybelline? Żeby robił ładne grube i podkrecone rzesy
Szkoda tylko, że odkręcają te tusze i odkładają na miejsce, kupisz jako nowy nieużywany, a tu sucho Chciałabym, żeby było u nas jak w USA, każdy tusz zapakowany w plastik i testery

Też mi się marzą takie rzęsiska Moje rzęsy są niestety z tych trudnych...

Ostatnio ze skąpstwa kupiłam żółty tusz Lovely. Tragedia. Zazdroszczę dziewczynom, którym służy

Teraz spróbuję chyba tego
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:09   #3244
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki, żeby pasował, bo TZ będzie więcej dla swej Princesski kosmetyków kupował

Ten użytkownik ma 11 stron kosmetyków, ale jako sklep

Z Rossa chyba kupię tylko tusz Eveline, fajne są i tanie
Mowisz o tym w srebrnym "opakowaniu"?A w moim rossie nawet tych tuszy nie ma...co za bezsens...po co mi taki sklep:banghead::banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:16   #3245
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
to nie doradze , bo nie używałam z innych firm

nie nie jest
kolor jest naturalny i ładnie stapia się z buźką przynajmniej moją

miałam podobne w zeszłym roku
teraz kupiłam czarne najzwyklejsze na płaskim obcasie
a na czapke poluje bo mam upatrzoną ,ale czekam na obiżki

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


no faktycznie wow
rozumiem ja jeszcze nie widziałam lepszego BB od azjatyckich dlatego na razie nie mam w planie choć zobaczę go w rossku jak będę
fajnie, że Tobie pasuje, ja zawsze jak myślę że już mam idealny podkład krem to po jakimś czasie okazuje się, że jednak nie tym razem znowu są dobre, lepsze ale ideału wciąż brak

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przecież suche szampony to skrobia w sprayu albo jej pochodna, która jest podstawowym składnikiem fixera Essence.
Trochę się zdziwiłam, że przypięto mi to zbiorowo łatę wariatki, ale trudno Nie wymyśliłam sobie tego, patent z odświeżaniem włosów skrobią jest stary jak świat Suche szampony wróciły do łask ostatnio, bo odświeżają i dodają objętości. Bielą, co nie dla każdego musi być wadą. Skutków ubocznych po zmyciu brak, bo fixer nie zawiera alkoholu jak szampony suche.

Cudowne Kiedyś wklejałam ją Włosy nie muszą być gęste i grube, żeby zachwycać. Przynajmniej mnie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Lavia, kupiłam sobie ten korektor pod oczy z Bell z serii BB o którym niedawno pisałam, jestem zachwycona świetnie kryje i wygląda naturalnie. Odcien 010 powinien Ci pasować jasnością, ja wzięłam 011, bo jest bardziej żółty, obczaj sobie tester Nie lubie bardzo jasnych korektorów pod oczy, bo mam wrażenie, że jeszcze bardziej zwracają na siebie uwagę
nigdy nie używałam sucheo szamponu w takim razie z tego co napisałaś to dla blondynek jasnych to pewnie dobrze, gorzej chyba dla ciemnowłosych możesz polecić jakiś dobry suchy szampon? może kiedyś się skusiłabym choć nigdy mnie do tego nie ciągnęło a widywałam takie wpisy na wielu blogach o suchych szamponach
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:17   #3246
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mowisz o tym w srebrnym "opakowaniu"?A w moim rossie nawet tych tuszy nie ma...co za bezsens...po co mi taki sklep:banghead::banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szafy Eveline widziałam jak na razie tylko w dwóch Rossmannach...

Z ich tuszy miałam

Volume Celebrity
Volumix Fiberlast Mascara Lenght & Curl Up
Extension Volume 4D False Definition Long & Curl
Złoty i srebrny super, zielony tragedia

Lubię testować, wiec wypróbuję chyba złotego z serii Volumix
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:19   #3247
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
pewnie jakbym jechała to nie po sam podkład tylko inne rzeczy też, np te paletkę do brwi catrice, jakieś ciuszki, aczkolwiek mus to nie jest tylko przyjemność
a od 22.11 do kiedy -40% jest, teoretycznie mogłabym w poniedziałek po pracy jechać bo wtedy w miarę blisko mam do różnych CH, ale czy po 3 dniach promo coś w tych szafach zostanie??
tak myślałam, bo po sam podkład to się nie kalkuluje za podróż przecież
paletkę catrice do brwi polecam bardzo
zakupy to zawsze przyjemność te udane bo te mniej to tylko nerwy
może już po weekendzie być pobrzebierane wątpie żeby wykupione było wszystko ale może nie być np odcienia który chcesz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 23:25   #3248
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nigdy nie używałam sucheo szamponu w takim razie z tego co napisałaś to dla blondynek jasnych to pewnie dobrze, gorzej chyba dla ciemnowłosych możesz polecić jakiś dobry suchy szampon? może kiedyś się skusiłabym choć nigdy mnie do tego nie ciągnęło a widywałam takie wpisy na wielu blogach o suchych szamponach
Suchy szampon fajnie kryje odrost na blondzie Kiedyś miałam taki Po psiknięciu przedziałka i lekkim przejechaniu ręką, odrost praktycznie znikał niestety, dawał lekki mat, a tego nie lubię. Puder Essence pod tym względem okazał się lepszy.

Jakbyś chciała spróbować, to podobno najlepsze suche szampony ma Batiste, najmniej pyłu zostawiają i najładniej pachną (wersja tropical podobno pachnie waniliowo-kokosowo) i podobno są w Hebe

Oglądam polskie filmiki urodowe na YT i większość dziewczyn je wielbi One traktują nim przetłuszczone włosy regularnie, co mnie trochę brzydzi. Awaryjnie ok, ale wolę umyć włosy tradycyjnie niż maskować tłuściocha skrobią

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-11-19 o 23:26
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:26   #3249
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Princeska orientujesz sie moze jak to jest przy kamieniu i jakims zabiegu chirurgicznym? Miałam od mojego chirurga polecone żeby usunac kamień, bo nie moze byc za duzo bakterii jak bede miec ósemke usuwana. Usuwałam jakos we wrzesniu i troche mi sie zebrało lekko znów. Dzwoniłam dzisiaj sie rejestrować i na 10 grudnia mam termin, mówił mi że raczej nie bedzie potrzeby znowu usuwac. Ale kurcze nie wiem czy zapobiegawczo nie usunac sobie jednak bo jak jednak na wizycie sie okaze ze kamien przeszkadza i bedzie sie kiepsko przez bakterie goic to dupa, bede musiala czekac na nastepny termin
W sumie gorne osemki mam popsute i jak beda przeszkadzac to najpierw gorne mi wyrwie, ale to w sumie na 15 minut roboty, a moje ósemki dolne na 1,5 h podobno Mam nadzieje ze ta gorna zepsuta nic nie bedzie przeszkadzac i sie juz tej jednej dolnej pozbede. Bo cos mi daje znac ze jednak ona tam jest i mnie pobolewa
daj znać jak po zabiegu, z moją dolną jedną też były mega problemy i długo trwało dobrze, że mam już to za sobą wszystko się już pogoiło
ja mam teraz ząbki do czyszczenia przed założeniem aparatu
podobno to standardowe przed załozeniem aparatu
nic mi chirurg nie mówił o usunięciu tego przed zabiegiem
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:29   #3250
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Truskawkowawiosna volumix srebrny jest fajny, ciekawe jak ten złoty

Asia widziałaś w którymś rossmanie u siebie w mieście szafe revlona?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 23:40   #3251
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko jak miałaś niedawno usuwany to wątpie, żeby to miało wpływ, zreszta po zabiegu na pewno dostaniesz zalecenia od chirurga czego nie wolno robić, co możesz i przedewszystkim antybiotyk, który właśnie chroni przed bakteriami, żeby żadne zakażenie się nie wdało ja miałam receptę na antybiotyk clindamycin i ketonal

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że odkręcają te tusze i odkładają na miejsce, kupisz jako nowy nieużywany, a tu sucho Chciałabym, żeby było u nas jak w USA, każdy tusz zapakowany w plastik i testery

Też mi się marzą takie rzęsiska Moje rzęsy są niestety z tych trudnych...

Ostatnio ze skąpstwa kupiłam żółty tusz Lovely. Tragedia. Zazdroszczę dziewczynom, którym służy

Teraz spróbuję chyba tego
dlatego ja proszę o tusz z szuflady

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Suchy szampon fajnie kryje odrost na blondzie Kiedyś miałam taki Po psiknięciu przedziałka i lekkim przejechaniu ręką, odrost praktycznie znikał niestety, dawał lekki mat, a tego nie lubię. Puder Essence pod tym względem okazał się lepszy.

Jakbyś chciała spróbować, to podobno najlepsze suche szampony ma Batiste, najmniej pyłu zostawiają i najładniej pachną (wersja tropical podobno pachnie waniliowo-kokosowo) i podobno są w Hebe

Oglądam polskie filmiki urodowe na YT i większość dziewczyn je wielbi One traktują nim przetłuszczone włosy regularnie, co mnie trochę brzydzi. Awaryjnie ok, ale wolę umyć włosy tradycyjnie niż maskować tłuściocha skrobią
tak myślałam, że odrost troszkę zamaskuje taki szamponik suchy
matowych włosów nie chciałabym też

zajrzę do hebe i przyjrzę się i poczytam jeszcze o nich na necie
uwielbiam wanilowy zapach kokosowy zreszta też

mnie też to brzydzi
ja myję włosy codziennie albo co drugi dzień ale ciekawa jestem jak to z tym kamuflażem odrostu bo w sumie swoje naturale mam średni blond i może awaryjnie się kiedyś przydać

zobaczymy jak znajdę go w hebe i zdecuduję się zakupić na pewno zdam tu relację
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 05:47   #3252
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja mam 2 albo 3 szampony batiste- fajne sa
Mam tez z Radicala, podobno podobny jest do suchego z klorane, ale mowie podobno, bo zawierzylam komus co do skladu, a sama go w koncu nie porownywalam jakos zabraklo mi czasu, dzis sprawdze
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 07:51   #3253
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Widzę, że gorączka "rossowej -40%" dopada co raz więcej osób
Sama mam chętkę na osławionego burżuja - HM, myślę jeszcze nad ich nowym tuszem do rzęs który reklamują albo MF Masterpiece ( z czego bardziej przychylna jestem temu drugiemu) i może jakąś paszminę zakupię.
Takie są plany i mam nadzieję, że nie wyjdę poza ich granicę wiadomo, przecież, że jak baba się uprze to nic jej nie zatrzyma.


Chyba mi czegoś brakuje, całą noc spałam co prawda sen był płytki ale jednak położyłam się dość wcześnie, wstałam ok 6, a teraz mi się spać troszkę chce
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:00   #3254
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej
Obudził mnie dzisiaj masakryczy ból zatok
Sezon na zapierdzielone zatoki oficjalnie uważam za otwary
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:02   #3255
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Ja na wyprzxedazy w rossie chce tylko podkład, moze jakis tusz spróbuje i to chyba tyle

truskawkowa- chyba tak kiedys spróbuje z tym pudrem essence bo planowałam go kupic do buzi a do twarzy jest ok? Bo waham sie miedzy nim, a rimmel stay matte- tez ma fajne opinie

w koncu w weekend pofarbuje włosięta sama 1 raz
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:46   #3256
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renatka będzie dobrze, ja też za pierwszym razem się stresowałam

Dalej mam rozkminę na kolestonami 12/61 czy 12/89 :P nienawidzę swojego niezdecydowania
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:23   #3257
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

tzn ja juz kiedys nakładałam sobie farbe, ale to było przy czarnych włosach, a że swoje mam brązowe to odrosty miałam minimalnie widoczne, wiec nawet jak gdzies w srodku niedomalowałam to luzik, skupiałam sie głownie na przedziałku i wokoło głowy a przy blondzie i ciemnym odroscie musi byc cacy do tej pory robiła mi to mama- teraz szkoda gadac. Jak sie okaże, że mam dwie lewe ręce to bede zmusona przyciemnic
A własnie, ile Wam zajmuje nakladanie farby na odrosty samej sobie?

Też jestem niezdecydowana, oj bardzo

mi na próbnikach podoba sie 12/89 kolestona, moze sprobuje po nowym roku, teraz jestem kupuje alfe

Kylie- wspólczuje zatok dla mnie zaś sezon jesienno-zimowy to wybawienie od koszmarnej alergii na pyłki, roślinnosc, słoneczko itd
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:38   #3258
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
tzn ja juz kiedys nakładałam sobie farbe, ale to było przy czarnych włosach, a że swoje mam brązowe to odrosty miałam minimalnie widoczne, wiec nawet jak gdzies w srodku niedomalowałam to luzik, skupiałam sie głownie na przedziałku i wokoło głowy a przy blondzie i ciemnym odroscie musi byc cacy do tej pory robiła mi to mama- teraz szkoda gadac. Jak sie okaże, że mam dwie lewe ręce to bede zmusona przyciemnic
A własnie, ile Wam zajmuje nakladanie farby na odrosty samej sobie?

Też jestem niezdecydowana, oj bardzo

mi na próbnikach podoba sie 12/89 kolestona, moze sprobuje po nowym roku, teraz jestem kupuje alfe

Kylie- wspólczuje zatok dla mnie zaś sezon jesienno-zimowy to wybawienie od koszmarnej alergii na pyłki, roślinnosc, słoneczko itd
10 minut

Kylie mnie też zatoki dopadły
a Ty miałaś może punkcje kiedyś robioną?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 09:51   #3259
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny już trzeci dzień obudziłam się z gorączką 38 stopni mój Tż to samo.....oboje leżymy i zdychamy nawet nie ma się kto nami zająć



Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że odkręcają te tusze i odkładają na miejsce, kupisz jako nowy nieużywany, a tu sucho Chciałabym, żeby było u nas jak w USA, każdy tusz zapakowany w plastik i testery

Też mi się marzą takie rzęsiska Moje rzęsy są niestety z tych trudnych...

Ostatnio ze skąpstwa kupiłam żółty tusz Lovely. Tragedia. Zazdroszczę dziewczynom, którym służy

Teraz spróbuję chyba tego
mi akurat tusze lovely podpasowały - ten niebieski i żółty ale ja nie mam zbyt wymagajacych rzęs.

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przecież suche szampony to skrobia w sprayu albo jej pochodna, która jest podstawowym składnikiem fixera Essence.
Trochę się zdziwiłam, że przypięto mi to zbiorowo łatę wariatki, ale trudno Nie wymyśliłam sobie tego, patent z odświeżaniem włosów skrobią jest stary jak świat Suche szampony wróciły do łask ostatnio, bo odświeżają i dodają objętości. Bielą, co nie dla każdego musi być wadą. Skutków ubocznych po zmyciu brak, bo fixer nie zawiera alkoholu jak szampony suche.

Cudowne Kiedyś wklejałam ją Włosy nie muszą być gęste i grube, żeby zachwycać. Przynajmniej mnie

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Lavia, kupiłam sobie ten korektor pod oczy z Bell z serii BB o którym niedawno pisałam, jestem zachwycona świetnie kryje i wygląda naturalnie. Odcien 010 powinien Ci pasować jasnością, ja wzięłam 011, bo jest bardziej żółty, obczaj sobie tester Nie lubie bardzo jasnych korektorów pod oczy, bo mam wrażenie, że jeszcze bardziej zwracają na siebie uwagę


oo dzięki kochana ze pamietalas o mnie i dalas mi znac. To sprobuje go w takim razie na pewno teraz jak jestem chora to juz wogole mam mega wory

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wizażanki wywalczyły u Szefa to mamy

są boskie - od razu czuć atmosferę świąt na wątku :smikola j2:
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 10:03   #3260
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Witam

dziewczyny Wy mowicie o tym podkladzie za taki dobry?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html
Dziekuje za odpowiedz.
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:09   #3261
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia mi żółty
skuszona opiniami zachwytami ochami i achami a że 10 zł to nie majątek więc nawet gdyby okazały się bublem to wielkiej straty nie będzie
najpierw poszedł w ruch niebieski lovely szczoteczka bardzo fajna, dotrze do każdego zakamarka, faktycznie wydłuża, łądnie rozdziela, ale po kilku godzinach osypuje się to minus, i w sumie po miesiącu do kosza i czas na nowy ale jak już wyżej napisałam majątku nie kosztuje więc można mu wybaczyć
następnie zakupiłam żółty i ten dla mnie rewelacja szczoteczka też bardzo fajna dzięki tym tuszom polubiłam bardziej te silikonowe od wielkich grubych szczot, którymi jednak trudno ładnie wytuszować dolne rzeski i dotrzeć do wewnętrznego kącika żółtek u mnie nie osypuje się a rzęsy są mega podkręcone i wydłużone zawsze będzie gościła w mojej kosmetyczce ale mimo to dalej kupuje różne tusze
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:19   #3262
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Renatka mi dlugo zajmuje nałożenie na odrost bo mam mala lazienke i nic w lustrze nie widze i na czuja musze nakladac. Ale to w awaryjnych sytuacjach bo tak to mi siostra naklada.
Lady jak piszesz ze ten lovely zolty taki fajny to moze kupie, bo miałam niebieski i na początku ok, ale potem sie obsypywal wlasnie...
Bylam na miescie i nic u mnie nie ma, w ross ani revlona, ani lovely, ani eveline...poza tym revlona nigdzie nie ma...chyba jestem zmuszona jechać te 30km...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:24   #3263
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
10 minut

Kylie mnie też zatoki dopadły
a Ty miałaś może punkcje kiedyś robioną?
Miałam skierowanie,ale nie dałam sobie zrobić
moj kuzyn miał robioną i teraz co chwila mu się odnawiają i musi raz na jakiś czas robić,wiadomo,że nie u każdego tak się bedzie działo ale wolałam nie ryzykować
poza tym u mnie punkcja byłaby chwilowym rozwiązaniem, ja mam krzywą przegrodę nosową (prawdopodobnie,mialam kiedys od urazu pękniętą przegrode, laryngolog coś mi ak kiedyś wspominała)ale nie dam sobie na NFZ przy twarzy grzebać wole prywatnie operację zrobic i odrazu korekte nosa zrobie


Pokłuciłam sie z Tż-em
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:29   #3264
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny, któraś korzysta ze swiatecznej oferty orange dla przedłuzajacych umowe? Coś sie opłaca? Bo jak nie to rezygnuje i kupie jakis telefon na raty chyba
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:29   #3265
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Miałam skierowanie,ale nie dałam sobie zrobić
moj kuzyn miał robioną i teraz co chwila mu się odnawiają i musi raz na jakiś czas robić,wiadomo,że nie u każdego tak się bedzie działo ale wolałam nie ryzykować
poza tym u mnie punkcja byłaby chwilowym rozwiązaniem, ja mam krzywą przegrodę nosową (prawdopodobnie,mialam kiedys od urazu pękniętą przegrode, laryngolog coś mi ak kiedyś wspominała)ale nie dam sobie na NFZ przy twarzy grzebać wole prywatnie operację zrobic i odrazu korekte nosa zrobie


Pokłuciłam sie z Tż-em
To podobnie jak u mnie miałam zabieg ale musiał zostać przerwany bo mi nosem krew zaczęła lecieć i drugiego podejścia już nie było... młoda byłam jak to robili mi
a planujesz operację? ja też chciałam ale wszysyc mnie wyśmiewają
Tż tylko obiecał nowe cycki ale dopiero jak mu urodzę dziecko bo mówi, że póki co nie ma potrzeby nic poprawiać
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:31   #3266
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki, żeby pasował, bo TZ będzie więcej dla swej Princesski kosmetyków kupował

Ten użytkownik ma 11 stron kosmetyków, ale jako sklep

Z Rossa chyba kupię tylko tusz Eveline, fajne są i tanie
Aaaa fakt znalazłam go ale tego zestawu po 100 ml nie widzę
no niech kupuje hah teraz musi przeżyć napad na Rossa ja chcę róż burżujka, piaskowe lakiery Wibo, podkład tylko jeszcze nie wiem jaki napaliłam się na tego burżuja, o którym dziewczyny pisały, ale po obejrzeniu filmiku na youtube już mi się nie podoba. Może true match loreala i może rimmel apocalips i nie wiem coś jeszcze na bank wpadnie
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Najwyzej popłukam do tego czasu tym moim płynem na zapalenie dziasel I oby było ok.
Do usunięcia ja mam wszystkie, dolne 2 rosnące poziomo, i 2 górne ale tylko dlatego ze sa z próchnica, jedna ze spora i ni warto ich łatać. Ale to jak usuniecie zwykłego zęba.
Cennik nie taki zły, u mnie 500 zł to dolna granica Ale ja mam na tyle skomplikowane te ósemki ze bardziej to sie modle zeby nie był nerw naruszony czy cos potem, moge nawet 1000 dac Po to w sumie cały czas odkładam zeby na spokojnie isc i wyrwac
U mnie na nfz niestety tylko w jednym miejscu,mój chirurg tam przyjmuje ale niewiadomo czy do niego bym trafiła. Więc ide prywatnie.
Teraz po moich przebojach wogole juz tylko prywatnie ząbki robie, ale tez chyba dlatego ze znalazłam cudowna dentystke
Ja mam dolne pod skosem tak jakby, ale jedna jest zatrzymana,a drugiej jeszcze nie widać więc zostawiam ją mam nadzieję, że będzie dobrze. Właśnie najbardziej też obawiam się tej dolnej.
te ceny to tragedia
jeszcze okazało się, że mój TŻ też musi nosić aparat więc zbieramy teraz oboje na ząbki może za sto lat uzbieramy haha coś tam mam odłożone, ale to może na jeden łuk mi starczy
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Suchy szampon fajnie kryje odrost na blondzie Kiedyś miałam taki Po psiknięciu przedziałka i lekkim przejechaniu ręką, odrost praktycznie znikał niestety, dawał lekki mat, a tego nie lubię. Puder Essence pod tym względem okazał się lepszy.

Jakbyś chciała spróbować, to podobno najlepsze suche szampony ma Batiste, najmniej pyłu zostawiają i najładniej pachną (wersja tropical podobno pachnie waniliowo-kokosowo) i podobno są w Hebe

Oglądam polskie filmiki urodowe na YT i większość dziewczyn je wielbi One traktują nim przetłuszczone włosy regularnie, co mnie trochę brzydzi. Awaryjnie ok, ale wolę umyć włosy tradycyjnie niż maskować tłuściocha skrobią
ja mam ten tropical batiste, mogłabym go używać dla samego zapachu ale ja lubię takie słodkie, dla niektórych może być za mdły.
Rzadko go używam, bo i tak myję włosy codziennie, a użyję go jak mi się już naprawdę nie chciało i mam przyklap. Ale tą jedną buteleczkę już pół roku ponad zużywam i mam chyba jeszcze z połowę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:32   #3267
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Renatka mi dlugo zajmuje nałożenie na odrost bo mam mala lazienke i nic w lustrze nie widze i na czuja musze nakladac. Ale to w awaryjnych sytuacjach bo tak to mi siostra naklada.
Lady jak piszesz ze ten lovely zolty taki fajny to moze kupie, bo miałam niebieski i na początku ok, ale potem sie obsypywal wlasnie...
Bylam na miescie i nic u mnie nie ma, w ross ani revlona, ani lovely, ani eveline...poza tym revlona nigdzie nie ma...chyba jestem zmuszona jechać te 30km...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no własnie, ja to sie boje, że za długo bede nakładac i doł mi wypali a góry nie złapie jakie schizy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Miałam skierowanie,ale nie dałam sobie zrobić
moj kuzyn miał robioną i teraz co chwila mu się odnawiają i musi raz na jakiś czas robić,wiadomo,że nie u każdego tak się bedzie działo ale wolałam nie ryzykować
poza tym u mnie punkcja byłaby chwilowym rozwiązaniem, ja mam krzywą przegrodę nosową (prawdopodobnie,mialam kiedys od urazu pękniętą przegrode, laryngolog coś mi ak kiedyś wspominała)ale nie dam sobie na NFZ przy twarzy grzebać wole prywatnie operację zrobic i odrazu korekte nosa zrobie


Pokłuciłam sie z Tż-em
o co?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:33   #3268
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Renatka mi dlugo zajmuje nałożenie na odrost bo mam mala lazienke i nic w lustrze nie widze i na czuja musze nakladac. Ale to w awaryjnych sytuacjach bo tak to mi siostra naklada.
Lady jak piszesz ze ten lovely zolty taki fajny to moze kupie, bo miałam niebieski i na początku ok, ale potem sie obsypywal wlasnie...
Bylam na miescie i nic u mnie nie ma, w ross ani revlona, ani lovely, ani eveline...poza tym revlona nigdzie nie ma...chyba jestem zmuszona jechać te 30km...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mi lepiej pasuje ten żółtek właśnie niż niebieski bo po niebieskim były wydłużone ale takie hm proste i osypywał po kilku godzinach za to żółty wydłuża,rozdziela,i podkręca je, nie są sklejone u mnie 2 warstwy i wow Tż nawet zauważył, że nowy tusz a jak powiedziałam, że za 10 zł to nieuwieżył i nie osypuje się ten żółty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:34   #3269
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
To podobnie jak u mnie miałam zabieg ale musiał zostać przerwany bo mi nosem krew zaczęła lecieć i drugiego podejścia już nie było... młoda byłam jak to robili mi
a planujesz operację? ja też chciałam ale wszysyc mnie wyśmiewają
Tż tylko obiecał nowe cycki ale dopiero jak mu urodzę dziecko bo mówi, że póki co nie ma potrzeby nic poprawiać
tak,chciałabym sobie zrobić, bo mnie mój garb strasznie denerwuje
cycki tez bym sobie juz hurtem zrobiła
ja tam dzieci nie planuje wiec zrobie jak tylko bedzie mnie stac,a że nie bedzie mnie przez najbliższe 10 lat to looz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 10:34   #3270
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia, Kylie Dziewczynki zdrówka życzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.