30 + 40 + dzień po dniu :-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 08:45   #31
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Elsa ja tez ćwiczeń głównie dla siły... chociaż efekty w sylwetce chciałoby się widzieć czasem tez szybciej

Laura super ze zaczyna się układać


a ja się całkiem z choinki urwe... ale na co jest ten retinol?... wiem ze cos na cerę, ale co więcej?
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 08:58   #32
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Gucia czytałam o tym retinolu (i zastanawiam się też czy witaminę a zwykłą z apteki też by można stosować, czy to musi być krem?), że wygładza zmarszczki, jest dobry na przebarwienia, wygładza cerę, pomaga na krostki. Tak wyczytałam, ale dziewczyny bardziej obeznane to może coś dopowiedzą czy naprostują.
Tu zdjęcie z netu, że niby tak może działać:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg how-does-retinol-help-acne-2.jpg (6,4 KB, 21 załadowań)
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:01   #33
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

A i jeszcze, że dobry na celulit i rozstepy jest czytałam.
Chcę coś zamówić, ale nie wiem co
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:01   #34
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

U mnie dzień pracy, do godz 15. Potem wolne.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:19   #35
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Helo
u mnie też już po Aleksandrze ale dalej szaro...

Amelia, Gosia- ja też polece ci serum bielendy zielone z kwasami. Dla mnie bomba. I do tego rodzimej produkcji za naprawde niewielkie pieniądze. Stosowałam je początkiem jesieni- cały wrzesień i październik i bardzo je polecam dla osób z cerą mieszaną Serum koszkuje ok 20-30zł, a jak spotkasz promocje to nawet ok 17zł. Serum łatwo się wchłania i spokojnie można je położyć pod krem, podkład itd. U mnie różnica przed i w trakcie serum była zauważalna gołym okiem.
Z najtańszych retinoli polecam artrederm z apteki. To płyn występujący w dwóch stężeniach 0025 i 005. Ja stosuje obecnie ten bardziej stężony, ale na początek polecam ten słabszy.

Gosia- wit a z apteki to calkowicie inny związek chemiczny o całkowicie innych właściwościach i działaniu.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Dawno dawno temu w pl dostępny był krem- Retin A. Jego działanie na wówczas moja trądzikowo- łojotokową skórę było boskie. Szkoda, że już dawno go nie ma. Pamiętam jak czytałam artykuły wówczas o Cher stosujacej ten krem i jego efektach...

Kalincia- hmmm zastanawiałam się czy odpowiadać na twoje pytanie czy nie, bo trochę tak ni z gruszki ni z pietruszki się pojawiło, ale tak odpowiem.
Moje chłopaki rzadko prasują z 2 powodów Młody ma 11 lat i póki co prasuje (niestety niechętnie) jedynie swoje bluzki i spodnie. Koszul niestety jeszcze nie potrafi. Tż natomiast pracuje od rana do nocy. Wychodzi przed 8 i wraca po 20. To tyle w kwestii tłumaczeń Teraz może ty powiesz coś więcej o sobie? Twoje chłopaki małe i duże prasują ?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:20   #36
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

ja na razie zamowilam sobie kwas hialuronowy... kiedyś uzywalam i byłam zadowolona
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:21   #37
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Wiatr ucichł, ale jest plus siedem i cały śnieg spływa. Dzień dobry, dołączam. Jestem w komfortowej sytuacji, bo nie pracuję do sierpnia. Polubiłam bycie kurą domową. Od roku dopiero mieszkamy z moim narzeczonym, a 5 lat na to czekaliśmy, więc wspólny dom nas zachwyca i gotujemy, przetwarzamy, robimy nalewki, wypełniamy słoiki. Mam 44 lata. Nie mam dzieci z przekonania. Słucham teraz trójki i robię potrawkę z kurczaka a mój jeszcze śpi. Ja jestem bardziej skowronek, a on sowa, więc rankami i wieczorami się trochę mijamy. Ale on robi sobie przerwę w porannym, a ja w wieczornym śnie na, jak to ujął w pięknej piosence Zamachowski, "conieco małe".

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
ja na razie zamowilam sobie kwas hialuronowy... kiedyś uzywalam i byłam zadowolona
Skąd zamawiasz. Ja z biochemii urody.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 09:24   #38
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Aussie znalazłam coś takiego:

http://www.ebay.co.uk/itm/Retinol-20...item35e19553d3

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Albo to:

http://www.ebay.co.uk/itm/1-X-10ml-R...item43d2d1f8ba
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:34   #39
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Gosia- ja chyba wybrałabym ten krem. Przynajmniej wiesz co kupujesz i ile retinolu jest w kremie. No i masz do wyboru 2 stężenia. Na początek warto skorzystać z mniejszego stężenia. No chyba, że posiada się skórę mojego rodzaju- słoniową, grubą, która potrzebuje ostrzejszego kopa. Co do olejku to nie za bardzo odpowiada mi i mojej skórze olejkowa konsystencja...nie lubię jej nawet na noc niestety. No i zawartość retinolu niewiadoma, więc pewnie znikoma.
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:35   #40
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

I ja się melduję w tym nowym wątku, witam zasiedziałe i nowo przybyłe koleżanki

O retinolu w sieci całe mnóstwo informacji - w telegraficznym skrócie jest to najbardziej skuteczna, długofalowo działająca, substancja przeciwstarzeniowa, jaką można znaleźć w kosmetykach.

Miszka - paczka wczoraj doszła, śliwka bardzo mi się podoba , wiadomość w mailu.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:36   #41
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kalincia- miło cie poznać
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 09:38   #42
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kalincia- miło cie poznać
Nawzajem. Nie znam pierwszej części, ale może się zadomowię w drugiej. Fajnie tak popisać o zwykłym dniu.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:40   #43
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Witam Kalincia
A w kwestii retinoli nieaptecznych - polecamy tu:
http://allegro.pl/sesderma-retises-0...850532521.html
http://allegro.pl/skinceuticals-reti...884635832.html
http://www.paulaschoice.pl/pl/p/Clin...ment-30-ml/272
W retinolu wazna jest systematyczność - to kuracja na dłużej, a nie rzut 2 tygodnie No i filtry koniecznie!

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2014-12-13 o 09:48
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:46   #44
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Ja powtórzę. Zamawiam na biochemii urody.
Dostajesz czyste składniki, a jeśli to mieszanki - mieszasz sama wedle instrukcji. Jest i retinol i kwas hialurenowy (świetny na lato po słońcu) i wiele innych, choćby olej arganowy, którego używam do twarzy i świetnie działa.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:49   #45
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Gosia to pierwsze to nie wiadomo w ogole co to jest, nie ma nawet zdjecia produktu, wiec ja bym sie bala uzywac. To drugie to sa krople doustne, wiec raczej tez nie.
Dobry retinol to albo taniej-na recepte, lub drozej-gdzies w granicach £20 (sa tez duzo drozsze). Mozesz tez kupic produkty z niewielkimi ilosciami retinolu, na poczatek pewnie bylyby dobre. Ja np. mialam to http://www.walgreens.com/store/c/per...294272-product, z tej samej firmy jest tez witamina C.
Jest tez taka seria ampulek w koleczku, nie moge sobie teraz nazwy przypomniec, ale moze dziewczyny podpowiedza. Mozesz oczywiscie tez probowac rodzimych produktow, Bielendy na przyklad.

Jesli chodzi o nieapteczne, a nieco mocniejsze, to polecam to co Kama wyzej. Ze slabszych z Pauli mam to http://www.paulaschoice.com/shop/ski...entrate-Serum/, i to http://www.paulaschoice.com/shop/ski...r-Moisturizer/
Z mocniejszych z Pauli mam to http://www.paulaschoice.com/shop/col...nol-Treatment/ (ale to na pewno nie na poczatek).
Mozesz jeszcze zobaczyc tutaj www.cosmeticskinsolutions.com, tez fajne i chwalone produkty, chociaz ich retinol tez za mocny na poczatek..

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2014-12-13 o 09:58
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:52   #46
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Ja z biochemii lubie olejki do demakijażu, ale retinole wolę profesjonalne
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 09:54   #47
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Witajcie kobitkiChętnie dołączę do tematu,fantastycznie doradzacie,może i mnie się przyda odrobina upiększenia
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:13   #48
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Kalincia, bazuje na ebay-u... gdybym zamawiala z Polski to bym się nie doczekała przesyłki
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:20   #49
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Rozumiem, nie wiedziałam, że jesteś daleko.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 10:28   #50
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

heeeej

u mnie dalej wieje.... w nocy tak wiuwało ze spać się nie dało....
niemniej jednak pogoniłam laski po chalupie i okna poprzecierałam, firanki w tym czasie się wyprały, więc jak skończylam to były akurat do powieszenia
potem ponaklejałam różne choinki, bałwanki i śniezynki teraz siadłam i kawy bym się napila ale za diabla nie chce mi się iść zrobić


ja kupiłam bielendę to serum z retinolem ale jakoś mi nie podeszło....
zdecydowanie bardziej podeszło mi serum dermedica hialuro 3 a teraz mam z apisa takie z winogron i wit C tez fajne....
no i raz na jakiś czas jak sobie przypomne to zamiast kremu na noc stosuje czysty olejek arganowy....
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:49   #51
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez uklika Pokaż wiadomość
Gosia to pierwsze to nie wiadomo w ogole co to jest, nie ma nawet zdjecia produktu, wiec ja bym sie bala uzywac. To drugie to sa krople doustne, wiec raczej tez nie.
Dobry retinol to albo taniej-na recepte, lub drozej-gdzies w granicach £20 (sa tez duzo drozsze). Mozesz tez kupic produkty z niewielkimi ilosciami retinolu, na poczatek pewnie bylyby dobre. Ja np. mialam to http://www.walgreens.com/store/c/per...294272-product, z tej samej firmy jest tez witamina C.
Jest tez taka seria ampulek w koleczku, nie moge sobie teraz nazwy przypomniec, ale moze dziewczyny podpowiedza. Mozesz oczywiscie tez probowac rodzimych produktow, Bielendy na przyklad.

Jesli chodzi o nieapteczne, a nieco mocniejsze, to polecam to co Kama wyzej. Ze slabszych z Pauli mam to http://www.paulaschoice.com/shop/ski...entrate-Serum/, i to http://www.paulaschoice.com/shop/ski...r-Moisturizer/
Z mocniejszych z Pauli mam to http://www.paulaschoice.com/shop/col...nol-Treatment/ (ale to na pewno nie na poczatek).
Mozesz jeszcze zobaczyc tutaj www.cosmeticskinsolutions.com, tez fajne i chwalone produkty, chociaz ich retinol tez za mocny na poczatek..

Dzięki za porady

No właśnie coś nie mocnego na początek chciałam, bo u mnie to taka profilaktyka miałaby być, bo zmarszczek nie mam jeszcze i wyglądam na sporo młodszą niż jestem.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 10:56   #52
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Polecam, to fajne forum, jest też o retinolu...http://www.laboratoriumurody.pl/foru...enia,t832.html
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 11:42   #53
fuertavertura
Rozeznanie
 
Avatar fuertavertura
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 672
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Witam Wszystkie Panie

szukam i szukam a Wy się tutaj schowałyście ale co z tymi smarkatymi 20+?!

U mnie ostatnio w pracy szaleństwo - istne...podobnie jak u Ukliki i tak do świąt.... prezentów jeszcze nie mam, jedynie drobiazgi dla znajomych kupione online, może dziś pobiegam chociaż wizja tłumów w galerii mnie zniechęca...lubię nowe rzeczy ale nie lubię chodzenia po sklepach

ciśnienie wariuje a wraz z nim moja głowa

Amelio, jeśli masz skórę naczyniową, to polecam laser, IPLetc., w walce z naczynkami, rumieniem, niezastąpiony, kremy tutaj niestety nie pomogą a dodatkowo masz pobudzenie kolagenu i elastyny, likwidujesz naczynka i jednocześnie ujędrniasz skórę ja jestem przed 30, mam lekki rumień i laser robię od 22 roku życia, polecam

Elsa, nie jesteś dziwna,w zasadzie całkiem normalna ja ćwiczę bo szczerze kocham, koi to moją duszę, umysł i zszargane pracą nerwy daje siłę i energię ahh mogłabym pisać godzinami o superlatywach od niedawna chodzę na cross training, to jest dopiero wycisk, wojsko i poligon zamknięty w 4 ścianach ciało mam w śiniakach jakby mnie ktoś poturbował

Anyżku, dołączam się do grona fanów chipsów to jest szczyt mojej głupoty, świadomość, że nie ma większego syfu, że to same tłuszcze trans, etc. ale jak to smakuje kabanosy i cała reszta też mile widziane
na kosmetyki wydaję całkiem sporo i często wydatki przeliczam jak Uklika, na tubki i pojemniki mazideł ale bardzo też lubię poznawać nowe smaki, miejsca, knajpy, itp.

Gosia, spróbuj może na początek retinol Skinceuticals 0,5% w tubkach bobasach - 5ml, do kupienia na allegro, jedna mini tubka to około 45-55zł, sprawdzisz jak reaguje Twoja skóra, jak wygląda kontakt z retinolem, nie wyrzucisz kasy w błoto i zdecydujesz czy idziesz w temat dalej czy nie

Juka, ależ ja bardzo lubię filtry dermaquest ten z cynkiem i nawilżający, chyba nawet bardziej niż filtry pauli...jedynie ten chwalony przez Ciebie CellFusion spf50, nie do końca mnie zachwycił
Aplikowałam już peeling dyniowy, kolor pomarańczy, delikatne drobinki, nałożyłam na 5 min., buzia nie była czerwona jednak oczy piekły już przy pierwszym kontakcie dyni ze skórą...może to wszystko razem, to całe złuszczanie jednak działa, bo koleżanki z pracy ostatnio ponownie rozpływały się nad moją nieskazitelnie gładką skórą gdyby nie ten wieczny prosiaczek poretinolowy...to może i ja bym się rozpłynęła

Edytowane przez fuertavertura
Czas edycji: 2014-12-13 o 11:44
fuertavertura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 15:29   #54
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Beata nie uwierzysz, byłam w lidlu dzisijesuym popołudniem i w jednym z koszy były portfele W ależ mnie zonk załapał. Czyżby jakieś opóźnienia mieli z dostawami towarów?
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 16:46   #55
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Właśnie wstałam po grubej domówce i padam na ryj
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:03   #56
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość

ja kupiłam bielendę to serum z retinolem ale jakoś mi nie podeszło....
o tym mówisz? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ge-na-noc.html
dlaczego ci nie podeszło, własnie ono mnie zainteresowało
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:18   #57
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cześć dziewczyny "stare" i "nowe"

Magnolia, ja też mam to serum i też mi nie podeszło. Jak masz ochotę na jakieś z Bielendy, kup to z kwasami.

Gosia, ja jeśli chodzi o retinol, polecam na początek sesdermę. Są różne stężenia, 0,20 też chyba jest i chyba od tego bym zaczęła.

Ila, filtr 50 dermaquest fajny. Lżejszy, delikatniejszy niż cell fusion. Troszkę się świeci, ale szybko się wchłania. I te właściwości pielęgnacyjne.... peptydy....... U mnie póki co faworyt Filtr Pauli miałam tylko niebieski. Lubię pod warunkiem, że mam podkład Chanel. Inne podkłady strasznie ciężko się na te filtry nakłada.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:22   #58
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Amelia, Gosia- ja też polece ci serum bielendy zielone z kwasami. Dla mnie bomba. I do tego rodzimej produkcji za naprawde niewielkie pieniądze. Stosowałam je początkiem jesieni- cały wrzesień i październik i bardzo je polecam dla osób z cerą mieszaną Serum koszkuje ok 20-30zł, a jak spotkasz promocje to nawet ok 17zł. Serum łatwo się wchłania i spokojnie można je położyć pod krem, podkład itd. U mnie różnica przed i w trakcie serum była zauważalna gołym okiem.
Jak wy tu kusicie, tydzień temu kupiłam sobie olejek różany Evree,
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...eauty-oil.html

boooski, mieszam 3 krople ze swoim kremem i szok... faktycznie działa jak baza i makijaż tak szybko nie "spływa". A teraz mam ochote na jakieś serum Bielendy

aussie, czy to zielone serum wysusza skórę?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:34   #59
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Ja nie Aussie, ale odpowiem - mojej nie wysusza.
Miszka też chwali to serum. Czyli - trzy glosy za, plus mnóstwo pochwał na kwc. Coś mi się wydaje, że musisz je mieć
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-13, 18:39   #60
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: 30 + 40 + dzień po dniu :-)

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Ja nie Aussie, ale odpowiem - mojej nie wysusza.
Miszka też chwali to serum. Czyli - trzy glosy za, plus mnóstwo pochwał na kwc. Coś mi się wydaje, że musisz je mieć
chyba masz rację... albo napiszę list do Santa Claus, albo kupie po nowym roku... zrobiłam juz sobie szlaban na zakupy... za lekką rękę w galerii miałam w grudniu
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-11 09:34:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.