Evree, Intensive Facial Care, Magic Rose, Pure Beauty Oil (Upiekszająca kuracja do twarzy i szyi)

Olejek Magic Rose to kompleks witamin C, A i B oraz kwasów owocowych, które nawilżają i upiększają skórę, a starannie dobrane nuty zapachowe pobudzają zmysły. Olejek różany redukuje przebarwienia, łagodzi stany zapalne, uszczelnia naczynia krwionośne oraz reguluje produkcję sebum. Co więcej, olejek może być stosowany przez osoby z bardzo wrażliwą i problematyczną cerą.
Olejek różany - zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 6 i 9, witaminy C, A i B oraz kwasy owocowe.

jest super

Ma piękny, delikatny, różany zapach.
Opakowanie jest porządne, eleganckie, pipeta jest bardzo wygodna.

Świetnie nawilża skórę, nie podrażnia jej, nie zapycha.

Wystarczył mi naprawdę na długo, konsystencja jest odpowiednia, nie za rzadka, nie za gęsta.
Używałam go w codziennej pielęgnacji, cera była miękka i gładka, często też nakładałam pod makijaż, bardzo fajnie z nim współgrał.
Dzięki niemu skóra z podkładem nie wyglądała ciężko.
Jedynie nie zgodzę sie z tym, że reguluje wydalanie sebum

Skład jest super, jedynie uwaga dla alergików- phenoxyethanol

Wielkie nadzieje i jeszcze większe rozczarowanie...

NIE NIE NIE!!! NIE robił nic! Mam suchą skórę ciała niczym papier. Cera mieszana w stronę suchej. Nie wchłaniał się nie nawilżał, tępy w nakładaniu i ten chemiczny zapach bleeeeeeeeee ;/ Zużyłam do demakijażu trwałych podkładów,bo szkoda było wyrzucić. U mnie się nie sprawdził :( Kupiłam go, ponieważ kiedyś był bardzo mocno zachwalany na YT i w innych mediach społecznościowych. Teraz już wiem że to był to po prostu sprytny chwyt marketingowy! Nauczyło mnie to pokory w zakupach i nabrałam większego dystansu do kupna kosmetyków z blogowych poleceń, które są wręcz "agresywnie" reklamowane.

Bardzo dobry olejek

Do tej pory nie byłam przekonana co do olejków, ale ten mnie zachwycił już po pierwszym użyciu. Super różany zapach, konsystencja- nie za rzadki, nie za gęsty-taki w sam raz i daje mega efekt nawilżenia. Używam go przeważnie na noc, bo nakładam większą ilość i skóra się świeci, ale rano efekt jest super. Polecam używać go na mokrą skórę twarzy, wtedy lepiej się wchłonie.

Najlepszy

Mimo ze nie przepadam za zapachem róży, kupiłam olejek, bo miał dużo pozytywnych opinii na wizażu i nie zawiodłam się. Zakochałam się w nim gdy nałożyłam go na noc na moje krostki podskórne a następnego dnia wstałam z gładką twarzą, ale to nie jest jego jedyne zastosowanie. Uwielbiam nakładać go zamiast kremu lub mieszać go z kremem, zarówno na noc jak i na dzień. Super nosi się pod makijaż, ale tez fajnie go zmywa. Bardzo fajnie nawilża, dobrze się wchłania, a oprócz tego wspomaga gojenie małych ranek na twarzy.

Fajny produkt

Mam cerę mieszaną i byłam ciekawa, jak ten olejek sprawdzi się na mojej cerze.

Opakowanie nie dość, że wygląda elegancko, to jeszcze jest bardzo funkcjonalne. Pipeta sprawdza się rewelacyjnie, świetnie nabiera i dozuje produkt. Pod koniec buteleczki niestety szklana pipeta spadła mi na płytki w łazience i wiadomo, jak to się skończyło :( Polecam więc gapom takim jak ja uważać na to. Ma bardzo delikatny, przyjemny zapach. Nie uczulił, nie podrażnił.
Uwielbiam na tym olejku wykonywać masaż wałkiem jadeitowym. Wałek idealnie sunie po skórze, a produkt w tym czasie się wchłania.
Na noc używam około 3-4 kropli, i to w zupełności wystarcza na pokrycie całej twarzy oraz szyi. Lubię go też używać na dzień, wtedy stosuję najwyżej 2 krople, żeby twarzy nie była zbyt tłusta i dobrze utrzymała makijaż. Jak na olejek to dobrze się wchłania. Oczywiście zostawia po sobie warstwę, ale na noc w niczym to nie przeszkadza, pod makijaż również się sprawdza. Dobrze nawilża cerę. Buzia po jego użyciu jest miękka i przyjemna w dotyku. Jest niesamowicie wydajny. Jedna buteleczka starczyła mi na kilka miesięcy. Wielkie wow.

Będę teraz testować kolejne olejki od Evree ale wiem, że do tego jeszcze kiedyś wrócę.

Najlepszy olejek

Mialam już olejek nawilżający i bardzo go lubiłam, jednak stwierdziłam, że spróbuję czegoś nowego. Olejek ma ładne i praktyczne opakowanie z pipetą, które łatwo dozuje produkt. Zapach bardzo ładny, delikatny, różano-herbaciany (przynajmniej według mnie tak właśnie pachnie :) ). Nałożony na twarz sprawia, że skóra jest mocno nawilżona, odżywiona i bardzo gładka. Nakładam go pod podkład (2-3 krople) i dużo łatwiej się rozprowadzał. Nie przetłuszcza skóry i nie zapycha. Niweluje suche skórki. Mozna mieszac go z kremami na dzień i na noc. Maardzo dobry skład i faktycznie działa. Jest wydajny i wart każdej złotówki.

Dobre serum nawilżające

Na co dzień moim ulubieńcem w tej kategorii jest inne serum, ale każdy czasem potrzebuje zmiany, prawda? ;) Rozglądając się w drogerii za godnym następcą dla mojej ukochanej Bielendy natknęłam się na ten produkt w promocji. Nie lubię zapachu róży, więc się wahałam, ale jednak trafił do koszyka. I nie żałuję.

Olejek jest zamknięty w estetycznej, prostej buteleczce ze szkła z pipetką. Taki rozwiązanie bywa problematyczne, gdy produkt się kończy, ale ogólnie jest dość wygodne i higieniczne, więc zdecydowanie wybaczam.

Po otwarciu z ulgą zanotowałam, że zapach róży nie jest nachalny. Wręcz przeciwnie - ja go ledwo wyczuwam. Trochę gorzej jest z konsystencją, bo olejek to faktycznie... olejek ;) Po wmasowaniu go w twarz pozostawia tłustą warstwę, więc bałam się, jak moja mieszana cera sobie z tym poradzi. Niepotrzebnie. Rano po umyciu twarzy okazało się, że koloryt jest jakby wyrównany, a buzia jest miękka. Olejek mnie również nie zapchał.

Cena może wydawać się dość wysoka, dlatego warto polować na promocje. Szczególnie, że olejek jest bardzo wydajny. Używałam go codziennie przez około 2,5 miesiąca.

bardzo rozczarował

Olejek otrzymałam jako prezent. Dużo po nim oczekiwałam, bo mam cerę tłustą, trądzikową i w dodatku wrażliwą. Żadne z zapewnień producenta się u mnie nie sprawdziło. Skóra obciążona, bardzo mało albo wcale się nie wchłania (nawet w użyciu minimalnym)... Poza tym zapchał niesamowicie twarz, powstało mnóstwo nowych grudek i zaskórników. Nigdy więcej nie użyję tego na twarz.
Jako że nie lubię wyrzucać kosmetyków postanowiłam dać mu drugą szansę, ale na dłonie - i tu spisuje się super, zmiękcza skórki, dobrze nawilża. Stosuję na noc i rano wstaję z miękkimi rączkami.

Bardzo fajny produkt.

Kupiłam ten olejek z myślą o stosowaniu go jako baza pod makijaż ( głównie pod podkład Loreal True Match). Trochę się obawiałam jak wyjdzie połączenie mojej mieszanej cery z tym produktem ale niepotrzebnie. Olejek ładnie współgrał z moją skórą, nie obciążał jej, nie zapychał. Z podkładem dawał piękny efekt. Nakładałam go minimalną ilość. Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny. Czasami nakładam go na noc żeby odżywić mocniej skórę. Super produkt!

Meh

Kupiłam ten olejek skuszona obietnicą cudów jakie zrobi na mojej twarzy.
Stosowałam go wieczorem zamiast kremu nawilżającego, czasami lądował na włosach.
Nie zauważyłam żadnej poprawy w kondycji skóry, w dodatku mam wrażenie, że trochę mnie zapchał. Włosom podobnie pozostał obojętny.
Czarę goryczy przelał fakt, że olejek w połowie opakowania po prostu zjełczał mimo, że przechowywałam go poza zasięgiem promieni słonecznych.

Spoko

Pierwszy raz gdy go użyłam, byłam naprawdę mile zaskoczona. Zapach piękny. Konsystencja akurat, czego chcieć więcej? No tak efektów.
Używam tego olejku od tygodnia a widzę efekty. Moja skóra zrobiła się gładka i bardziej miękka. Wygląda naprawdę wow. Olejek dobrze odżywia moją twarz i szyję. Fajnie się wchłania i nie pozostawia żadnych tłustych warstw na twarzy.
Niestety po dłuższym stosowaniu moja skóra się na niego uczuliła. Dodając podoba mi się bardzo opakowaniu,ponieważ jest w buteleczce z pipetą .

taki sobie

zaczne od tego ze olejek jest swietny dka suchej i normalnej cery. fajnie nawilza i pielęgnuje dzieki witaminom kwasom i tludzczom. sprawdza sie jako do masazu twarzy czy dodatek do glinek jak rowniez do peelingu przy uzyciu korundu. ale jesli chodzi o inne dzialania to nie robi nic. nie widac efektu upiekszajacego, nie ma redukcji blyszczenia ani rozjasnienia ani złagodzenia stanow zapalnych. fakt zaczerwienienia sa po nim troche uspokojone skora delikatnie rozswietlona wygladzona i miekka w dotyku.