Czy nadaję się na projektantkę? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-27, 19:15   #1
catherine0
Raczkowanie
 
Avatar catherine0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 193
Smile

Czy nadaję się na projektantkę?


Mam 17 lat i chciałabym zostać projektantką mody .. eh ..
myślicie że się nadaję?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (19,6 KB, 313 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,5 KB, 312 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (51,4 KB, 537 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (14,8 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (10,5 KB, 382 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (11,2 KB, 278 załadowań)
__________________
I'm still a bit naive with my heart...
catherine0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:20   #2
gewitter
Przyczajenie
 
Avatar gewitter
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 25
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

ja się na tym nie znam, ale skromnie podnosze rękę i mowię, że ja chcę taka czarną sukienkę! ^^
jakby tak się dało ją uszyć, cudna (;
__________________
"Tacy sami, a ściana między nami.."
gewitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:24   #3
Kosmopolitka
Raczkowanie
 
Avatar Kosmopolitka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 242
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Moim zdaniem ładnie rysujesz, projektujesz, oczywiście chyba żaden projektant nie był od razu mistrzem, trzeba jechać do Łodzi na studia projektowania ubioru ; )) i się poduczyć.
Masz zadatki, życzę sukcesów. ; ))
__________________
58 57 56 55,8 54 53 52 51 50
Kosmopolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:25   #4
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

O ta czarna rzeczywiście jest ładna Trzeba przyznać

Tez się za bardzo nie znam na projektowaniu więc nie pomoge.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:26   #5
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

wiesz ciezko to stwierdzic na podstawie kilku rysunkow pokazujacych dosc popularne ilatwo dostepne kroje i narysowanych dosc przecietnie... ale talent to moze 30%, reszta to ciezka praca - chcesz projektowac to zapisz sie na rysunek, malarstwo (zeby dostac sie na asp) idz na kurs kroju i szycia, podpatruj mistrzow i rozwijaj pomysly
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:29   #6
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Rysunek w projektowaniu nie jest najważniejszy, no chyba, żeby dostać się na asp ;f ale ważniejsza jest kreatywność no i wyobraźnia wg mnie ^^ .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:31   #7
nietoperek22
Rozeznanie
 
Avatar nietoperek22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 737
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

A jak idzie ci szycie??
nietoperek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 19:52   #8
mapet_show
Raczkowanie
 
Avatar mapet_show
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Nie interesowalam się nigdy tym zawodem, ale jeżeli chcesz sie tym zając "na powaznie" i np. isc na studia to z pewnoscia takie rysunki ci nie wystarcza.
Jezeli ten kierunek w lodzi jest na asp to z pewnoscia trzeba zlozyc teczke i przejsc wstepne egzaminy, a chetnych jest z pewnoscia wielu.
Z punktu osoby rysujacej uwazam, ze powinnas troche popracowac nad sylwetka czlowieka. Poza tym nie wiem, ale te kokardki robia na mnie bardzo zle wrazenie i nie chodzi o to ze mam cos do kokardek tylko sposob rysowania kompletnie mi sie nie podoba. Na twoim miejscu rysowalabym cala sylwetke czlowieka, nawet jezeli nie masz koncepcji na buty
Poza tym moglabys sprobowac narysowac kilka z tych strojow, ale z detalami. Bo patrzac na twoje projekty nie mam kompletnie wyobrazenia z jakiego sa materialu, jakie maja wykonczenie i takie tam szczegoly z pewnoscia potrzebne do uszycia tych rzeczy. Osobiscie najbardziej podoba mi sie najbardziej 3 i 5 rysunek.
Powodzenia!
mapet_show jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 19:59   #9
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Moim skromnym zdaniem Twoje projekty nie są oryginalne, brakuje im czegoś. musisz coś dodać, muszą wyróżniać się z tłumu
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:02   #10
Anulka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Thumbs up Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

*

Edytowane przez Anulka100
Czas edycji: 2008-12-27 o 20:03
Anulka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:05   #11
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

jest niezle ale tak ajk mowily dziewczyny - musisz pocwiczyc nad rysowaniem ludzkiej sylwetki no i zaczac projektowac swoje ciuchy a nie juz takie podpatrzone
hammie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 20:08   #12
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Moim zdnaiem powinnaś zaopatrzyć się w atlas anatomii dla artystów i zapisać na kurs rysunku.
Tego co załączyłas niestety nie można nazwac projektami. Nie przedstawiłas tam żadnych technicznych rozwiazań i tak jak napisał ktoś wczesniej po tym w jaki sposob to narysowałas nie widać co to za materiał, jak jest wykończony. To zbyt naiwne przedstawienie.

Masz już 17 lat, jesli chciałabyś zaraz po maturze startować na ASP to zostało Ci bardzo mało czasu żeby nauczyć się na egzamin praktyczny - jak wnioskuję po Twoich załącznikach - od podstaw.

Edytowane przez 201707171556
Czas edycji: 2008-12-27 o 20:10
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:18   #13
Wojtek 58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 39
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Zadatki na projektantkę napewno masz ! Szkice są ciekawe, ale musisz sobie zdawać sprawę, że konkurencja na rynku mody jest ogromna i tylko najlepsi mogą się przebić. Czeka Cię długoletnia nauka i praktyka. Dlatego też radziłbym Ci zacząć od szkoły odzieżowej lub technikum , które da Ci podstawy praktyczne szycia, a bez znajomości szycia i kroju nawet uzdolniona projektanka może zginąć na tym rynku mody. A jak do tego dodasz swoje zdolności i zamiłowanie do krawiectwa do mody to masz bardzo duże szanse zrealizoawać swoje marzenia.
Uwierz mi, bo ja od 20 lat szyję damskie ciuszki, sukienki , garsonki, bluzki, spódniczki. Jestem zwariowany na punkcie szycia,pomimo, że jestem facetem, ale szyjąc trzeba oprócz nici i podszewki do tej sukienki dodać to osobiste zaangażowanie i to "coś", co napewno poznasz wkraczając w ten fajny zawód. Wspópracowałem z projektantkami, które miały piękne wizje, ale niewiele znały się na krawiectwie i taka współpraca była do niczego, musisz brac pod uwagę, że projektantka nie zaistnieje na rynku, jeżeli ktoś nie uszyje jej projektów, chyba że sama je wykona. O rany , ale długi wyszedł post........
Ale szczerze życzę powodzenia,
Wojtek 58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:25   #14
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

w empiku widziałam książkę dla osób, które chcą być projektantami ciuchów - przedstawia zarys tego co trzeba mieć, wiedzieć i umieć by nadawać się do tego zawodu.

Ale jeśli Ty sama masz co do tego wątpliwości (skoro pytasz to masz) to moim zdaniem się nie nadajesz.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:25   #15
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Jeśli masz bardziej innowacyjne pomysły, niż te - to może i tak. Bo tutaj niestety nie widzę nic oryginalnego. Ale powodzenia życzę
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:36   #16
balance <3
Zadomowienie
 
Avatar balance <3
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Mi się podoba Warto spełniać marzenia rozwijaj się dalej, jeśli dążysz do celu to go osiągniesz-życzę powodzenia!
balance <3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:42   #17
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Gdybym zobaczyła te 'projekty' tak po prostu - stwierdziłabym, że są to raczej rysunki przedstawiające po prostu pewne postacie, a nie zamysł projektanta.
tak myślę, że powinnaś się wykazać większą kreatywnością, a nie powieleniem krojów, które są ogólnodostępne.


nie pamiętam na jakim kanale [oczywiście nie polskim] leciał program o ludziach projektujących i równocześnie rywalizujących między sobą. Musieli m.in sami szyć stroje, często nawet mając do wyboru różne z pozoru absurdalne materiały, w stylu ... liście? później projekty te prezentowane były na wybiegu, gdzie oceniała je komisja.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 20:54   #18
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Dla mnie w tych projektach za mało jest Twojej twórczej myśli, pomysłowości, są mało oryginalne.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:10   #19
xxxKitkaxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxKitkaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 753
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Moim zdaniem nie masz jeszcze własego, wyrobionego stylu, nad ktorym musisz narazie cięzko popracowac ... Twoje projekty sa ze tak powiem oklepane tzn bardzo podobne do tych ktore czesto widuje w sklepach ... a zeby sie wybic to musisz czyms zaskoczyc, zaprojektowac cos nowego własnego
Ale trzymam kciuki bo masz duze mozliwosci a tak poza tym bardzo ciekawa jest ta różowa krótka falbaniasta sukienka
xxxKitkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-27, 21:17   #20
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Mam podobne zdanie jak dziewczyny, jakieś zadatki na projektantkę masz, ale sporo pracy przed Tobą. Powodzenia życzę , jeśli naprawdę o tym marzysz, to z każdym krokiem będziesz się przybliżać do osiągnięcia celu
WhiteCherry to był chyba program na vh1, ale rzeczywiście b. fajny. Widziałam odcinek, w którym z ciuchów w których byli na castingu musieli uszyć całkowicie inną rzecz dla modelki.
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:23   #21
mapet_show
Raczkowanie
 
Avatar mapet_show
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 180
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

wypowiadałam się już wcześniej, ale czytając te wszystkie posty to dodam tylko, ze przed szukaniem wlasnego stylu, wykazywaniem sie kreatywnością i tego typu przyjemnymi aspektami pracy projektanta na początku wziełabym się za mozolną naukę rysunku i podstaw krawiectwa.
mapet_show jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:28   #22
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Cytat:
Napisane przez balance <3 Pokaż wiadomość
Mi się podoba Warto spełniać marzenia rozwijaj się dalej, jeśli dążysz do celu to go osiągniesz-życzę powodzenia!
ale dziewczyna ma jednak te 17 lat i musi sie szybko decydowac czy chce isc w tym kierunku, w ktorym zdecydowanie checi i zapal nie wystarcza
o ile warsztat (szycie, rysunek itd) moze rozwinac, faktycznie jesi siie przylozyto w 2 lata moze i zdazy
ale jesli nie ma 'tego czegos', kreatywnosci, oryginalnosci itd to na nic jej sie to zda bo chociaz dostanie sie na uczelnie to sukcesu nie osiagnie

jesli myslisz o tym napprawde powaznie to bardzo duzo do nadrobienia w krotkim czasie

ja bym radzila wybrac sie np na warsztaty (z tego co widzialam to czasem sa organizowane przy asp, pod katemm przygotowania do egzaminow i sa prowadzone przez pracownikow uczelni) albo nawet zaplacic za godzine z dobrym korepetytorem ktory przygotowuje do egzaminow praktycznych na ten kierunek zeby obiektywnie ocenil czy masz do tego predyspozycje, czy sie nadajesz
jesli tak to napewno powie ci co powinnas zrobic, czego sie uczyc,jak cwiczyc itd
a jesli nie to i tak nie bedzie to strata pieniedzy bo bedziesz mogla w pore wybrac cos innego

albo zadaj to pytanie na forum uczelni i tego kierunku, zeby ocenly to przynajmniej osobyy ktore tam studiuja

(tak moim zdaniem to te rysunki niczym sie nie wyrozniaja, no takie o lade rysuneczki, ale nawet nie przypominaja projektow, a nawet jesli to takich jak te ciuszkow jest juz w sklepach multum, nie sa jakies innowacyjne, ciekawe)

takze radzilabym sie powaznie zastanowic bo teraz w razie czego mozesz zmienic decyzje, pomyslec o czyms innym, albo faktycznie nakierunkowac sie na to i wlozyc naprawde mnostwo pracy w przygotowanie,
nie podejmuj tak waznej dacyzji kierujac sie komentarzami 'o ladne rysuneczki spokojnie mozesz byc projektantka spelniaj marzenia'

ale mi dlugie wyszlo pozdrawiam

Edytowane przez ..::anvastra::..
Czas edycji: 2008-12-27 o 21:32
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:51   #23
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 906
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

ja tu widze zwykle rysunki, nic szczegolnego. Ale oczywiscie jesli Cie to interesuje to zycze powodzenia moze poszyj troche, bo tu nie o same rysunki chodzi
70026de27bfb6c51fbab4e7dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772df80eb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:54   #24
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

[1=70026de27bfb6c51fbab4e7 dd9ae9b7f0dc3e2c9_600772d f80eb9;10232759]ja tu widze zwykle rysunki, nic szczegolnego. Ale oczywiscie jesli Cie to interesuje to zycze powodzenia moze poszyj troche, bo tu nie o same rysunki chodzi[/QUOTE]
uważam podobnie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 21:58   #25
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Nie kazdy kto umie spiewac zostanie piosenkarzem, podobnie jak i niekazdy kto narysuje cos moze zostac malarzem. Ubrania na rysunkach sa odtworcze, nie sa innowacyjne. Uwazam, ze wlasne pomysly to podstawa
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 22:03   #26
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Cytat:
Napisane przez Anulka100 Pokaż wiadomość
Moim skromnym zdaniem Twoje projekty nie są oryginalne, brakuje im czegoś. musisz coś dodać, muszą wyróżniać się z tłumu


popieram w tym zawodzie trzeba umiec sie przebic, a do tego trzeba miec oryginalne, nieszablonowe pomysły by wyznaczac nowe trendy

Rysunki sa ladne, sukienka czarna rzeczywiscie bylaby ciekawa ale mimo wszystko brak im tego "czegos" Rusz wyobraznia i staraj sie bo marzenia sa do spełnienia

Edytowane przez Martek88
Czas edycji: 2008-12-27 o 22:04 Powód: błąd
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 22:23   #27
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Od jak dawna rysujesz? Ponieważ, jeśli mam być szczera, to twoje prace są słabe.
Moje pierwsze wrażenie patrząc na te rysunki było takie, ze narysowanie ich zajęło ci parę minut i w ogóle nie przykładałaś sie do ich wykonania -tak jakby zależało ci na tym, żeby narysować szybko, a nie ładnie.
Jeśli dopiero zaczęłaś to być może pod okiem fachowca rozwiniesz zdolnosci plastyczne, ale czeka cię bardzo ciężka praca.
Co do samych projektów to są dość oklepane i nieczytelne.

Kiedyś uwielbiałam rysować ubiór i żeby nauczyć się jak rysować materiał (detale, zagniecenia, fakture itd) przerysowywałam mnóstwo zdjeć z czasopism -z czasem zaczynasz to odtwarzać już bez konieczności zerkania na fotografie. Może też poćwicz w ten sposób, tylko pamiętaj, żeby nie rysować samego konturu, ale uchwycić strukture materiału i szczegóły stroju.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 01:26   #28
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Jesli mialabym oceniac tylko po tych rysunkach - nie bardzo sie nadajesz. Rysujesz przecietnie, zachwane proporcje, kiepska kreska (wiec zeby sie dostac na ASP musialabys wlozyc sporo pracy), projekty - jak juz pisaly wizazanki - to kopie, z reszta niedopracowane.

Poza tym masz juz 17 lat, dopiero teraz sie obudzilas z mysla, ze moze fajnie by bylo projektowac? Jesli duzy naklad pracy Cie nie zniecheca, to proponuje lekcje rysunku. Warto by bylo tez samodzielnie cokolwiek uszyc...
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 07:24   #29
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

no nie jest to rysunek żurnalowy, a projekty są odwzorowaniem tego co w sklepach- jak dla mnie nie. Rysunek dosc infantylny, raczej widaż, że nie..
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 08:41   #30
sangiva
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 238
Dot.: Czy nadaję się na projektantkę?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
Tego co załączyłas niestety nie można nazwac projektami. Nie przedstawiłas tam żadnych technicznych rozwiazań i tak jak napisał ktoś wczesniej po tym w jaki sposob to narysowałas nie widać co to za materiał, jak jest wykończony. To zbyt naiwne przedstawienie.
z tym absolutnie sie zgadzam. zbytnio skupiasz sie na ułożeniu rąk, a nie tym jak układać ma się sukienka. Możliwe, że wizje miałaś (i masz) ciekawe jednak nie odwzorowałaś tego. Jak już b. wiele osób wspomniało, musisz zapisać sie na kurs rysunku zeby móc dokładnie oddać na papierze swoje wizje. [Również pojawia się dylemat - jak tam u Ciebie z szyciem?]
Samo kochanie mody i pociąg do tworzenia nie wystarczy .
sangiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.