Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-12, 18:24   #3931
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Osobiscie nie polecam estee lauder- to moja najwieksza pomylka-tworzy efekt maski, pachnie jak rozpuszczalnik, po nalozeniu na twarz przybiera postac kurzego bialka uniemozliwiając mimikę, jest ciezki i powoduje zmarszczki-szkoda skory na to.
az tak a Ja wlasnie zbieram na niego pieniazki ,bo tak go zachwalaja podobno trzeba go malutko nalozyc ,wtedy skora wyglada naturalnie ladnie,a jak sie za duzo nalozy to wtedy robi plaska twarz jakby zalepiona co wyglada nienaturalnie,wrecz oszpeca to

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się kiedyś używałam bardzo kryjących podkładów myśląc że zakryją wszystko ale w rezultacie twarz wyglądała jeszcze gorzej bo nie naturalnie. Teraz wolę podkłady mniej kryjące, rozświetlające (Healthy Mix) do tego dobry korektor i po sprawie a twarz wygląda promiennie i naturalnie a to chyba najważniejsze
Co do samego wyboru podkładu najlepiej poprosić o próbkę ja tą metodą znalazłam swój ideał
a ktory to twoj ideal? helthy mix?

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez 93marta93 Pokaż wiadomość
Moja cera jest raczej tłustą może na granicy mieszanej ze skłonnością do trądziku. Mam także ślady po wypryskach oraz rozszerzone pory.

Szukam czegoś lekkiego a jednocześnie kryjącego i matującego. W żadnym wypadku nie chcę uzyskać dobrego krycia kosztem efektu maski. Chciałabym także wygody w codziennym życiu tzn żeby nie zostawiał nigdzie śladów, nie ścierał się przy dotykaniu twarzy a także wytrzymał dosyć długo . Chcę pozbyć się błyszczącej cery i nieco ją ujednolicić by nie było widać cieni pod oczami, wyprysków oraz porów.

Nie chcę używać kilku produktów jak np baza, korektor, fluid i jeszcze puder. Chcę szybkiego i delikatnego podkładu na codzień idealnego dla młodej cery.

Chyba taki podklad niestety nie istnieje,ja juz tyle czasu szukam i nie znalazlam................ ......................... .............. bo albo ROBI MASKE NA TWARZY WIDAC GO albo NIE ZAKRYWA PRAWIE NIC ,skore problemytyczna ,albo SZYBKO SCHODZI ,albo WBIJA SIE W NIEDOSKONALOSCI JESZCZE BARDZIEJ JE UWYDATNAIJAC,(w pory,nierownosci skory,linie,zmarszczki mimiczne itp............)podkresla lajac je bardziej , niedoskonalosci ,problemy skorne sa bardziej widoczne niz bez podkladu...albo KOLOR NIE PASUJE ja mam chlodna karnacje i wszelkie odcienie bezu,brudny-bez ,lub pomaranczowe nie pasuje do mojej
CHLODNEJ JASNEJ MLECZNEJ KARNACJI,brudny bez powoduje ,ze mojaskora--wyglada na ziemista zmeczona z kolei pomarancz to juz wogole tragedia,bo niektore podklady na poczatku jak sie je nalozy niby ok kolorek itp ,a po jakis paru minutach lub godzince ciemnieja,zamieniaja sie w pomarancz ... i takie bledne kolo..


DZIEWCZYNY jaki odcien korektora wybierac na NIEBIESKIE CIENIE pod oczami? z rozowym pigmentem? a jaki z kolei

korektor na CZERWONE PRZEBARWIENIA PO TRADZIKU na policzkach ? zolty? np VICHY DERMABLEND odcien "nude" sie nadaje?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-12 o 18:59
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:47   #3932
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY jaki odcien korektora wybierac na NIEBIESKIE CIENIE pod oczami? z rozowym pigmentem? a jaki z kolei

korektor na CZERWONE PRZEBARWIENIA PO TRADZIKU na policzkach ? zolty? np VICHY DERMABLEND odcien "nude" sie nadaje?
jak chcesz zaretuszować sińce pod oczami to korektor z domieszką zółtego
na czerwone przebarwienia, rozszerzone naczynka korektor w kolorze zielonym
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 18:51   #3933
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
jak chcesz zaretuszować sińce pod oczami to korektor z domieszką zółtego
na czerwone przebarwienia, rozszerzone naczynka korektor w kolorze zielonym
nie wiem ale jakos boje sie tego zielonego korektora,ze bedzie nienaturalnie wygladal,przeswitywal,odz naczal sie
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 21:05   #3934
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Polski Bursztyn, wg mnie na czerwone plamki lub trądzik fajnie się sprawdzi żółtawy odcień - z zielonym trzeba naprawdę umieć się obchodzić. Co do dermablend, kolor nude wg mnie nie jest zbyt zółty.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 08:04   #3935
gift
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Nie przesadzając od roku bujam się z wyborem odpowiedniego podkładu i korektora. Testowałam już Max Factor, loreal, bonjour i inne tańsze marki z myślą że moja młoda cera wymagająca jedynie lekkiego krycia i wyrównania kolorytu nie musi być traktowana kosmetykami z wysokiej półki...Błąd!! Uwierzcie mi - podkłady i korektory (nie mówię tutaj o bronzerach w kamieniu, cieniach do powiek, błyszczykach) z wysokiej półki to zupełnie inna bajka...One się wstapiają w skórę, nie tworzą tapety, cera wygląda nieskazitelnie, są leciutkie, nie zatykają porów. Teraz używam korektora Heleny Rubinstein (w tubce) - drogi ale bardzo wydajny - pojemność 2 razy większa niż te w pisakach. Ten korektor to prawdziwe cudo - wyglądam zawsze na wypoczętą, spojrzenie jest świeże. To mój prawdziwy hit. Kolejnym hitem jest podkład - obrzydliwie drogi...ale za to co za efekt... Georgio Armani Maestro...konsystencja tego podkładu, aplikacja i efekt końcowy jest powalający. Wydałam kupę kasy ale jestem bardzo zadowolona. Trudno. Wolę sobie odmówić butów, czy ciucha ale mieć piękną cerę i wysłuchiwać codziennie komplementów . Reasumując - kompletnie odradzam oszczędzanie na podkładach i korektorach! Kupowanie drogich cieni do powiek, kredek, błyszczyków czy pudru bronzującego uważam za głupotę, ale w podkład i puder trzeba zainwestować.
gift jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 18:20   #3936
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Polski Bursztyn, wg mnie na czerwone plamki lub trądzik fajnie się sprawdzi żółtawy odcień - z zielonym trzeba naprawdę umieć się obchodzić. Co do dermablend, kolor nude wg mnie nie jest zbyt zółty.
Pewnie Vichy Dermablend ,nawet nie ma takiego odcienia ,zeby byl zolty..

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gift Pokaż wiadomość
) z wysokiej półki to zupełnie inna bajka...One się wstapiają w skórę, nie tworzą tapety, cera wygląda nieskazitelnie, są leciutkie, nie zatykają porów. Teraz używam korektora Heleny Rubinstein (w tubce) - drogi ale bardzo wydajny - pojemność 2 razy większa niż te w pisakach. Ten korektor to prawdziwe cudo - wyglądam zawsze na wypoczętą, spojrzenie jest świeże. To mój prawdziwy hit. .
ten korektor Rubinstein jest lepszy od korektora CLINIQUE ?
I czy on nadaje sie tylko na cienie pod oczami? jaki masz odcien tego korektora ? i jaki kolor kolor cieni pod oczami posiadasz?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-13, 20:41   #3937
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Bursztynku, ma ma bo ja testowałam ten korektor. Zaraz sprawdze ktory to był żółty i dość jasny.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 14:46   #3938
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dla mnie: jaki podkład i puder ŻÓŁTY ODICEŃ? Moja skóra: jest bardziej czerwona

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;36190409]Ja zamawiałam [Rich Liquid Illamasqua] w wizażowym zamówieniu, za 10 Funciaków mi się udało nabyć Normalna cena to 20, więc warto się przyłączyć do zamówienia, albo poczekać na kod na asos.com i tam kliknąć[/QUOTE]

gdzie na wizażu są takie wątki gdzie można przyłączzyć się do zamówienia?

Cytat:
Napisane przez 2303 Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem ale od pewnego czasu mam swój idealny zestaw. Podkład Bourjois (jaki oraz numer podam po pracy bo nie pamietam - kupuję w Rossmanie- super żółty) a na to puder Clinique taki specjalny do naczynkowej cery, nie ma numerów - jest tylko jeden . Ja używam tego w kamieniu ale jest też sypki. Ale ten w kamieniu polecam bardzo. Nie dosyć że żółty to jeszcze ma składniki pielęgnujące naczynka i u mnie naprawdę poprawił - wyciszył te zmiany - używam go od ok. roku. U mnie ten zestaw sprawdza sie na 6+ a uwierz że mam za sobą lata testów. Po pracy podam Ci jaki to podkład z Bourjois. Mam nadzieję że udało mi się Ci pomóc bo wiem jak ciężko jest dobrać coś do takiej cery.U mnie akurat zielone bazy się absolutnie nie sprawdzały, ale wiem że to kwestia bardzo indywuidualne. Niektóre dziewczyny sobie chwalą.
to jaki ten numer jest?
kryje dobrze?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 17:00   #3939
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ogolnie do cery problematycznej ,ktora potrzebuje pomocy najbardziej to malo podkladow na rynku nadaje sie do niej..


A co sadzciie o podkladzie marki "SEPHORA" Lasting and Perfecting fluid Foundation SPF 30" ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:09   #3940
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ogolnie do cery problematycznej ,ktora potrzebuje pomocy najbardziej to malo podkladow na rynku nadaje sie do niej..


A co sadzciie o podkladzie marki "SEPHORA" Lasting and Perfecting fluid Foundation SPF 30" ?
Zgadzam się, jest bardzo mało podkładów do cery problematycznej ... Sephora raczej nie spełni twoich oczekiwań, mają dość przeciętne podkłady. Sądzę, że powinnaś wypróbować apteczne produkty ... Tu masz największą szansę znalezienia odpowiedniego dla siebie produktu. Idź do apteki i popytaj o próbki. Jeśli szukasz makijażowych inspiracji to odwiedź moją stronę
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 13:30   #3941
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, możecie polecić podkład podobny do Bourjois Flower Perfection? Najbardziej zależy mi na kryciu i żółtych odcieniach
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 13:57   #3942
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Moje pytanka:

1.
GDZIE kupię podkład: Rich Liquid Illamasqua (kol.135) ?
Byłam wczoraj w Douglasie i Sepghorze po próbkę ale w Sephorze powiedzieli że nigdy takiego nie było u nich , a w Douglasie dopytywały mnie 3 pytanie: ,,ALE JAKA JEST MARKA?! Bo pani nie napisała marki!!"


2.
Podkład Mary Kay - taki najbardziej kryjący, to jak się nazywa? Ma któraś z Was może porównanie z Revlon Colorstay?
Nie wiem co się stało ale Revlon ostatnio już wogóle nie kryje mi... nie wiem dlaczego widać wszystkie zaczerwienienia skory i blizny po trądziku mimo że go nałoże a pod nim mam bazę lub krem.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 15:53   #3943
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Illamasqua nie jest dostępna w Polsce. Najbliższe stoisko w UK.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 23:29   #3944
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Zgadzam się, jest bardzo mało podkładów do cery problematycznej ... Sephora raczej nie spełni twoich oczekiwań, mają dość przeciętne podkłady. Sądzę, że powinnaś wypróbować apteczne produkty ... Tu masz największą szansę znalezienia odpowiedniego dla siebie produktu. Idź do apteki i popytaj o próbki. Jeśli szukasz makijażowych inspiracji to odwiedź moją stronę
Te podklady z apteki tak jakos nienaturalnie wygladaja,albo sa pomaranczowe,albo po pol godziny robia sie pomaranczowe... albo nic nie kryja,albo bardzoooo nietrwale ,nieladnie nieestetycznieschodza..:p rosi:

Nie wiem dlaczego ALE PRAWIE KAZDY PODKLAD KTORY UZYWALAM robi u mnie skore ziemista SZARAWA... i puder sypki..obecnie uzywam CLINIQUE-blended odcien ----"200 invisible blend" i wlasnie robi ja szarawa...---
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-17 o 00:17
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 10:15   #3945
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Te podklady z apteki tak jakos nienaturalnie wygladaja,albo sa pomaranczowe,albo po pol godziny robia sie pomaranczowe... albo nic nie kryja,albo bardzoooo nietrwale ,nieladnie nieestetycznieschodza..:p rosi:

Nie wiem dlaczego ALE PRAWIE KAZDY PODKLAD KTORY UZYWALAM robi u mnie skore ziemista SZARAWA... i puder sypki..obecnie uzywam CLINIQUE-blended odcien ----"200 invisible blend" i wlasnie robi ja szarawa...---
mam a raczej MIAŁAM ten sam problem co Ty póki pewna Wizażanka nie poleciła mi dodawania KURKUMY do podkładu! daje żółtawy odcień oczywiście nie przesadź, ale teraz moja skóra jest lekko żółtawa, takazdrowa, ładna an ie szara ziemista i bleee.... wkońcu się mi udało!

teraz tylko szukam mocno kryjącego podkładu i napaliłam się na Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) lub Mary Kay
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 14:50   #3946
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mam a raczej MIAŁAM ten sam problem co Ty póki pewna Wizażanka nie poleciła mi dodawania KURKUMY do podkładu! daje żółtawy odcień oczywiście nie przesadź, ale teraz moja skóra jest lekko żółtawa, takazdrowa, ładna an ie szara ziemista i bleee.... wkońcu się mi udało!

teraz tylko szukam mocno kryjącego podkładu i napaliłam się na Pierre Rene, Skin Balance (Podkład kryjący) lub Mary Kay
Myslisz ze jak dodam do moego sypkiego pudru CLINIQUE BLENDED-odcienia 200"invisible blend" TROSZKE KURKUMY to ladnie bedzie to wygladalo na twarzy?

DZIEWCZYNY jaki podklad apteczny MA ODCIEN WANILIOWY ? ktory polecicie?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 15:12   #3947
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hm, ja tu czegoś nie ogarniam. Bursztynie, wcześniej w swoich wątkach chwaliłaś się że masz mlecznoróżową cerę i takich podkładów szukałaś a teraz wyszukujesz podkładów żółtych..
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:37   #3948
Victoriiaa
Przyczajenie
 
Avatar Victoriiaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam lekkiego, najlepiej matującego, średnio kryjącego podkładu, który utrzymuje się na skórze ok. 8 h. Najbardziej zależy mi na tym żeby miał jasny odcień, wpadający w żółć, ew. beż, a niestety niewiele tanich, drogeryjnych mazideł posiada takowy w swojej palecie ;/ Liczę na waszą pomoc
Victoriiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 17:51   #3949
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Podobnych pytań było juz sto milionów... Lirene 2w1 ma jasny odcień, 404 bodajże, dziewczyny polecają Golden Rose, ten w słoiczku Rimmela, minerały......
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:11   #3950
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Burszytyn, ten korektor w żółtym kolorze to sand. planuję go kupić, choć mam ątpliwości co do trwałości.

A co do aptecznych cudeniek - przetestowałam bardzo wiele, Avene, LPR, Vichy itd. i każdy miał felerny kolor. Wszystkie były albo różowe albo pomarańczowe.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:32   #3951
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Burszytyn, ten korektor w żółtym kolorze to sand. planuję go kupić, choć mam ątpliwości co do trwałości.

A co do aptecznych cudeniek - przetestowałam bardzo wiele, Avene, LPR, Vichy itd. i każdy miał felerny kolor. Wszystkie były albo różowe albo pomarańczowe.
Dokladnie tak jest..albo po 30 minutach od nalozenia robi sie pomaranczowy ....
JA szukam podkladu ktory bedzie mial odcien stonowany mleczny roz ,albo WANILIOWY nietety do tej pory nie znalazlam odpowiedniego.. i musi troche kryc ,bo niestety mam skore problematyczna..
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:27   #3952
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jest jakiś ranking najbardziej kryjących podkładów dostępnych w PL?

bo ja slyszalam tylko o :
- revlon
- mary kay
- pierre rene skin balance

albo może jakis blog znacie, polecacie ..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:09   #3953
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

EL DW, MF LP, Dermacol, Clinique jakiśtam....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:31   #3954
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
EL DW, MF LP, Dermacol, Clinique jakiśtam....
rozszyfrowalam MF - max factor

a el dw, lp - to nie wiem co to jest :P
i dokladnie jaka ich nazwa..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 11:38   #3955
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Estee Lauder Double Wear, Max Factor Lasting Performance. Jest jeszcze EL ze slowem "cover" w nazwie, podobno kryje mega.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:18   #3956
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Estee Lauder Double Wear, Max Factor Lasting Performance. Jest jeszcze EL ze slowem "cover" w nazwie, podobno kryje mega.
Planowalam kupic Estee Lauder,ale boje sie jego ,ze zrobi maske,twarz bedzie nienaturalnie wygladac inne dziewczyny tez o nim pisaly ,ze od niego powstaja zmarszczki ...a tego chcialabym uniknac sporo dziewczyn tutaj odradza go ....wlasnie ze robi maske .. bylam w Sephorze u mnie i tutaj mieli zbyt ciemne odcienie ,nie bylo wszystkich,jak na stronce.. dali mi tester odcienia "Almond PALE " ale on niezbyt mi sie podoba.jest za ciemny ,daje u mnie efekt BRUDNEJ CERY,troche pomaranczowy jest......rowniez cena Estee lauder - ..40€ odrzuca.. ,za podklad na 3 miesiace okolo to sporo..wolalabym cos tanszego ,bo nie mam na bierzaca tyle gotowki,zeby za sam podklad tyle placic.. ROWNIEZ mam wrazenie z probki tego podkladu :

ze ten podklad WBIJA SIE W NIEDOSKONALOSCI (w pory,nierownosci skory,zmarszczki,linie itp ) jeszcze bardziej je uwydatniajac ,niz sa bez podkladu..





Teraz wacham sie albo na VICHY DERMABLEND(odcien Nude" lub Sand"albo styft ,albo fluid albo REVLON PHOTOREADY odcien "04 NUDE" albo "COOL BEIGE" i jeszcze jedne chodzi mi po glowie podklad VICHY NORMA TEINT i NOWOSC----" Max Factor FaceFinity All Day 3 in1 "

Co sadzicie ? ?????




CLINIQUE wszystkie sa pomaranczowe na twarzy ,albo po 30 minutach robia sie pomaranczowe,bardzooo nietrwale.. dla mnie odcien podkladu musi byc jak powatrzalam odcien:stonowany MLECZNY ROZ,albo WANILIOWY ,nie daj Boze pomarancz lub brudny bez
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-20 o 20:00
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 20:41   #3957
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Najlepszy podkład kryjący

Cytat:
Napisane przez 27Kika27 Pokaż wiadomość
Osobiscie nie polecam estee lauder- to moja najwieksza pomylka-tworzy efekt maski, pachnie jak rozpuszczalnik, po nalozeniu na twarz przybiera postac kurzego bialka uniemozliwiając mimikę, jest ciezki i powoduje zmarszczki-szkoda skory na to.
A moze to zalezy od techniki nakladania tego podkladu? czy wklepujemy go?c czy wsmarowywujemy? lub nakladamy tylko punktowo ,nie na calosc ?

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się kiedyś używałam bardzo kryjących podkładów myśląc że zakryją wszystko ale w rezultacie twarz wyglądała jeszcze gorzej bo nie naturalnie. Teraz wolę podkłady mniej kryjące, rozświetlające (Healthy Mix) do tego dobry korektor i po sprawie a twarz wygląda promiennie i naturalnie a to chyba najważniejsze
Co do samego wyboru podkładu najlepiej poprosić o próbkę ja tą metodą znalazłam swój ideał
Rowniez nie chcialabym zakryc niedoskonalosci kosztem maski na twarzy... z kolei z widocznymi niedoskonalosciam,problem atyczna skora zle sie czuje...walcze z nimi ,ale niestety nie jest to takie latwe jakby moglo sie wydawac..

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiagolenia Pokaż wiadomość
Zgadzam się, żeby znaleźć odpowiedni podkład dla siebie trzeba się namęczyć i wypróbować trochę produktów. Ja bym ci poleciła Borjois Healty Mix, albo Chanel Vitalumiere, jeśli chcesz przeznaczyć trochę więcej pieniędzy. Myślę, że możesz poprosić o próbkę tego podkładu. Wiadomo, że nikt nie chce wydać sporo pieniędzy na produkt, który okaże się że nie jest odpowiedni. Pamiętaj, że podkładem nie zakryjesz każdej plamki, od tego jest korektor. Powinnaś najpierw przygotować skórę do makijażu. Bardzo fajna jest baza rozświetlająca od Pharmaceris, taka w kolorze łososiowym, bardzo dobrze sprawdza się na skórze dojrzałej. Robię także makijaże dla pań także po 40 i dotychczas miałam same zadowolone klientki. Zwracają uwagę głównie na to jak wygląda ich skóra po makijażu. Na tą bazę nałóż bardzo cienką warstwę podkładu. W przypadku skóry dojrzałej mniej znaczy więcej. Ważna jest konsystencja podkładu, musi być lekka. Na skórze z wiekiem pojawia się więcej przebarwień, aby je zamaskować używamy korektora, nigdy podkładu. Zaklejenie się grubą warstwą podkładu pogorszy tylko sprawę. Jeśli masz tłustą skórę, to aby wykończyć make-up użyj pudru matującego. Jeśli szukasz inspiracji zajrzyj na moją stronę www.kasiagolenia.eu W moim portfolio jest nawet wśród tych młodych modelek zaczynając od 13 latki, 48 letnia modelka, ciekawe czy odrazu zorientujesz się która Powodzenia w szukaniu idealnego podkładu, gdzieś tam na półce w drogerii jest
A jaka jeszcze baze rozswietajaca pod makijaz mozesz polecic w kolorze lososiowym ,jakies firmy aptecznej ,oprocz Pharmaceris ?
__________________
Dziewczyna ktora tyle lat walczyla z tradzikiem,ktory pozniej pozostawil blizny na twarzy...tyle walczyla ,meczyla sie ,tyle zlego zaznala od ludzi,ktorzy oceniali ja po wygladzie,az w koncu odeszla z tego swiata Na Zawsze....

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-10-18 o 20:36
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 23:35   #3958
Eponine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja również mam pytanie

Mam szesnaście lat, moja cera jest bardzo sucha, bardzo blada i na dodatek mam piegi.
Również szukam czegoś, żeby ta skóra była ładniejsza, jednolita, no wiecie. Nie świecę się prawie wcale.

I teraz nie wiem - Kupić podkład już? Czy to nie za wcześnie? A może sam puder, chociaż to raczej niewiele da. Słyszałam też o podkładach w musie.. Sama nie wiem co byloby najlepsze, delikatne i co ważne - jasne, kiedyś kupiłam podkład z Nivea Visage Young, dopasujący się do skóry i, o rany, miałam taaaką ciemną maskę mimo że nakładałam go malutko.

Jeśli chodzi o typ urody, bo widziałam, że wiele dziewczyn pisało, jak już mówiłam - Bardzo jasna cera, piegi, błętkitne oczy i blond włosy.
Eponine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 08:33   #3959
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

A masz jakieś problemy skórne? Przebarwienia?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 10:47   #3960
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Jak nie masz przebarwień i nic do ukrycia to po co Ci podkład/puder. Jak już zaczniesz to nie przestaniesz używać, a jesteś jeszcze młoda. Ile ja bym dała, żeby nie musieć się codziennie tapetować

Używał ktoś tego podkładu? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...do-twarzy.html
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:01.