Dermacol, Double Effect Make - Up (Dwufazowy podkład do twarzy)

Dermacol, Double Effect Make - Up (Dwufazowy podkład do twarzy)

Hipoalergiczny, długotrwały, dwufazowy podkład łączy w sobie jedwabiste wygładzenie z idealnym, jednolitym kolorem skóry przez cały dzień.

Idealnie kryje, wygładza, matuje i ujednolica cerę.

Dzięki bazie podkład idealnie rozprowadza się na twarzy, nie tworzy smug ani plam.

Skóra przez cały dzień jest idealna, gładka.

Baza pod podkład wygładza skórę i sprawia, że jest aksamitnie gładka.

Matuje, wypełnia drobne zmarszczki i wszelkie nierówności na skórze.

Podkład nie tworzy efektu maski, idealnie stapia się ze skórą,

nadaje skórze zdrowy wygląd, ma półpłynną konsystencję.

Cena: ok. 37zł / 2x15ml

/in/

mam mieszane uczucia co do neigo

Początki:
WOW, super, ale kryje, jejku.

Kolejne zastosowanie:
kurcze, ale maska na twarzy.

Dalsze stosowanie:
Idealny na imprezy gdzie jest kamera, fotograf, cera super wygląda, wyrównuje nie widacć "syfów" na twarzy,

Po kolejnych użyciach kurcze już się kończy bazy tyle zostało a podkład to już koneic tak szybko.
Wtedy rozkręciłam opakowanie o jej jego została tona!
i się zaczął problem z wydobyciem produktu, oapkowanie we wnątrz na kształt półksiężyca i nie da się zużyć w całośći.

Plusy:
- w połączeniu z bazą fajnie grubo kryje,
- cena (zakup na allegro za grosze)
- fajne opakowanie
- kocham ten zapach, wielbiam go czuje go cały dzień !!

Minusy:
- bardzo szybko zastyga więc trzeba dość szybko go rozsmarowywać bardzo szybko każda sekunda się liczy
- robi plamy na twarzy
- ciężki
- twarz wygląda nie naturalnie,
- beznadziejna pompka,

Używam tego produktu od: dwóch lat

Wszystko psuje opakowanie-bubel...

Kupiłam na allegro za śmieszne pieniądzę. I początkowo byłam zachwycona, ponieważ:

*w połączeniu z bazą świetnie wygładzał
*matowił na długo, a w połączeniu z pudrem niemal na cały dzień z drobnymi poprawkami
*nie uwidaczniał zmarszczek
*nie podkreślał suchych skórek
*nie wchodził w pory

Konsystencja dość gęsta, jednak nie miałam problemu z aplikacją.
Problem pojawił się z...opakowaniem, a raczej z dozownikiem, który nie radzi sobie z wydobyciem podkładu w momencie zużycia ok połowy fluidu.

Nie kupię więcej podkładu, który kończy się po ok 3 tyg. codziennego stosowania

Używam tego produktu od: używałam bodajże w zeszłe wakacje
Ilość zużytych opakowań: 3 a właściwie to chyba 1,5

bez rewelacji

Podkład jest okropny. Przy aplikacji tworzą się smugi, nie kryje , nie matuje. Posiada dziwną konsystencję, bardzo szybko zastyga i nie można go dobrze rozsmarować. Twarz dziwnie piecze w pierwszych 10 minutach po nałożeniu produktu.
Jestem na NIE.

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Wyjątkowo słaby produkt

Widząc poztywne recenzje, stwierdziłam, że za tak niewielkie pieniądze zaryzykuję i kupię Dermacol. Niestety okazał się jednym z najgorszych podkładów, jakie do tej pory używałam.
Muszę przyznać, że po raz pierwszy miałam problem z rozprowadzeniem podkładu- robił mi na twarzy plamy, gdzieniegdzie zbierał się w większej ilości mimo dokładnego rozprowadzania. Najtrafniej podsumowują to słowa mojego chłopaka, który gdy po raz pierwszy go zaaplikowałam zapytał: co masz na twarzy?
Przede wszystkim dyskwalifikuje go to, że szybko znika z twarzy i to nierówno, mimo utrwalenia pudrem matującym.
Pomyłką wg. mnie jest także dołączona baza- ani nie wygładza cery, ani nie nawilża, ani nie ułatwia nałożenia podkładu.
Na szczęście, co jednak jest jego wadą, bardzo szybko się skończył- po ok. 3 tygodniach.
Nie polecam do cery mieszanej i tłustej, może na suchych sprawdza się lepiej.

Kolory są do niczego

Zamówiłam na allegro numer 01 i strasznie tego żałuję. Podkład jeśli chodzi o konsystencję i bazę to wypada naprawde dobrze. Jednak kolor który wybrałam znacznie odbiega od tego co jest na próbniku. Na zdjęciu wyglądał na jasny piaskowy/beżowy jednak w rzeczywistości okazał się ciemno-pomarańczowy. Chciałam go nawet zostawić sobie na lato jak będę opalona ale moja opalenizna nigdy nie będzie pomarańczowa więc strasznie ubolewam nad tym zakupem.

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie pompki

zachwyt był na początku

na początku dermacol mnie zachwycił.
* kolor ( 1 ) prawie idealny- ale z trafieniem idealnego mam naprawde duze problemy.
*zapach przyzwoity
*baza +podkład dały efekt bardzo ładnie wygladającej buzi,dosyć dobre krycie, tzn nie potrzebuje jakiegoś spektakularnego, oczekuje równomiernego zdrowego koloru
*pytano mnie jakiego podkładu używam bo super wygląda ( tzn nie widać go zupiełnie :) )
trwałość dobra
naparwdę bardzo sie polubiliśmy.
sielanka trwała miesiąc .
po miesiącu zaczęły mi wyskakiwac jakieś dziwne niespodzanki ( nie mam problemu krostkami, średnio raz na ruski rok jakas mi się przyplata na brodzie przy okazji "tych dni")
a na dodatek pompka od podkładu przestała działać.

szkoda, bo gdyby nie te niespodzianki i pompka byłby idealny.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół 1

naturalny efekt

Podkład kupiłam za śmieszną cenę 8 zł, dlatego nie spodziewałam się spektakularnego efektu. Spodziewałam się jedynie mocnego krycia jako brat słynnego Dermacolu, Make Up Cover i tu się zdziwiłam,bo moim zdaniem nie kryje tak rewelacyjnie. Kryję drobne niedoskonałości,ale bez korektora pod oczy i na większe niespodzianki się nie obejdzie. Podkład ładnie się rozprowadza i stapia w skórę,choć bez pudru wykańczającego uwidacznia trochę pory. Nie tworzy efektu maski! Ja używam bazy i podkładu razem, mieszając na dłoni, a następnie nakładam pędzlem na twarz. Matuję twarz na cały dzień, odcień nr 1 jest dla mnie idealny, ale należę do osób o brzoskwiniowej cerze. Nie powoduje wyprysków, za co duży plus. Jest bardzo wydajny wystarczą dwie pompki i starcza na całą twarz. Polecam,ale nie jest to mój ideał, dlatego nie wiem czy kupię ponownie.

Dermacol to dobre krycie, brak efektu maski, idealny mat na długie godziny za śmieszną cenę!!!

Rewelacja dla cery mieszanej ze skłonnością do wyprysków!!!
Taką cerę posiadam w związku z tym traktuję ją różnymi "mocniejszymi" specyfikami w stylu mydło siarkowe. Oczywiście po takich zabiegach cera jest przesuszona, do tej pory każdy podkład którego używałam podkreślał suche skórki i jednocześnie spływał z prędkością światła ze strefy T. Nawet słynny Revlon czy Gosh nie dawał rady, skóra strasznie się świeciła i po kilku godzinach podkładu nie było już na twarzy.

Dermacol jest idealny, baza doskonale nawilża skórę, znikają wszystkie suche skórki, a jednocześnie idealnie ją matowi. Podkład jest leciutki (aż dziwnie się go nakłada bo do tej pory używałam ciężkich, kryjących podkładów) ale jednocześnie dość dobrze kryje. Idealne stapia się z cerą, chociaż kolary są dosyć ciemne. Posiadam odcień nr1, ciepły, naturalny beż. Osoby z porcelanową cerą niestety będą miały problem.
Podkład wklepany w bazę, utrwalony odrobiną pudru sypkiego (posiadam Avon-Ideal flawless) MATUJE!!! skórę na dobre kilka godzin. Do tej pory nie znalazłam podkładu, który po kilku godzinach nie spłynąłby mi z twarzy, Dermacol nawet w warunkach maksymalnej wilgoci zostaje na swoim miejscu.

świetny podkład za małe pieniądze

Moje zaskoczenie tym podkładem (pozytywne) jest ogromne!
Podkład ten kupiłam na allegro, za 7 zl, przy okazji większych zakupów. Pomyślałam, że za takie pieniądze nawet nie będzie żal mi go wyrzucić jak będzie zły...
A tym czasem...Jestem w niebo wzięta!
-Baza daje efekt satynowej skóry, bardzo delikatnej i równiutkiej.

-Sam podkład bardzo dobrze kryje i nie robi maski.

-Długo utrzymuje się na twarzy. Makijaż jest nieskazitelny przez ok 5-6h (pracuję w warunkach dużej wilgotności powietrza i w zmiennych temperaturach, więc jest to spore osiągnięcie)

- Bardzo dobrze i długotrwale matuje, ale nie podkreśla zmarszczek, ani nie wysusza.

-Nie zapycha porów, nie zauważyłam wysypu krostek, a sporo podkładów na mnie tak działa

-Według mnie, uzyskanym efektem nie ustępuje podkładom z wyższej półki ( do tej pory byłam fanką Dermablend Vichy oraz Double Wear Estee Lauder). Jest jednak kolosalną różnicą uzyskać zadowalający efekt za 7 zł, niż za 80 lub 140.

Minusem może być bardzo uboga gama kolorystyczna. Aktualnie kolor nr1 jest dla mnie idealny, ale podejrzewam, że latem będzie za jasny, a 2 z kolei za ciemny.

Podsumowując zachęcam wszystkie dziewczyny do wypróbowania. Uważam, że jest to bardzo dobry kosmetyk za śmieszne pieniądze.

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Najlepszy z najlepszych!

A więc tak-zacznę od tego,że kupiłam go ze względu na recenzję na KWC, pomyślałam,że u mnie się nie sprawdzi,jak i większość podkładów z pozytywnymi opisami. Ku mojemu zdziwieniu - cud! Podkład idealny! A teraz trochę szczegółów -

PLUSY :
-idealne krycie
-delikatny mat
-bez efektu maski
-świetny zarówno z bazą,jak i bez niej
-przyjemny zapach i bardzo fajna konsystencja
-i ta cena - koniec z wydawaniem pieniędzy w ciemno!

MINUSY :
-chyba jedyny to jak i u większości problem z dobraniem koloru,ale po zmieszaniu jest idealny!

Tak więc w końcu odnalazłam swój KWC :)

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

super podkład

Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowłam go wytestować. Zakupiłam na all kolor 2. Jest super zarówno z bazą jak i solo (bez bazy jest nawet lepszy). Najlepszy jaki miałam (a testowałam naprawdę sporo). Kolor, krycie idealne. To mój KWC. Jedyne do czego można się przyczepić to pojemność ale cena to wyrównuje (15 zł z przesyłką)

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Chyba odkryłam pogromcę ColorStaya

Ten podkład to istne cudo!!! Rewelacja !!! Po nałożeniu idealnie stapia się ze skórą tworząc (jak to ktoś nazwał na blogu) Photoshop w płynie:) Nie mam na twarzy maski, tylko moja twarz robi się nagle aksamitnie gładka i w idealnym kolorze, a przede wszystkim MATOWA. Podkład jest mega lekki, nie widać go na twarzy. Jedynym mankamentem może być fakt, że podkład jest tylko w 3 odcieniach, ja używam 1 - najjaśniejszego, sam podkład (bez bazy) jest nieco ciemniejszy od koloru Buff 02 z Revlonu ColorStay (mój KWC do tej pory), ale po wymieszaniu z bazą jest idealny, a na buzi jest dosyć jasny. Nakładam go tak, że wyciskam za jednym naciśnięciem na rękę i podkład i bazę, mieszam i nakładam palcami, taka "porcja" idealnie starcza na pokrycie całej twarzy, bo produkt jest bardzo wydajny i bardzo ładnie się rozsmarowuje. Krycie jest średnie (ale mocne krycie bez maski rzadko się zdarza), dla mnie takie samo jak w przypadku ColorStay\\\\\\\'a.
Dla mnie podkład jest bardzo podobny do wspominanego już produktu marki Revlon, ale dodatkowo:
-lepiej się nakłada
-jest lżejszy
-lepiej matuje
-jest duuuużo tańszy - na all z wysyłką zapłaciłam 15 zł.

Używam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Po zużyciu całego opakowania odejmuję jedną gwiazdkę:), bo:
-mimo równego wyciskania z pojemnika, został mi sam podkład, baza się skończyła
-niestety jest już prawie zima i jestem blada jak ściana, więc nie mogę już używać tego cuda - kolor 01 jest o wiele za ciemny, mogę używac tylko latem
-coś się stało i pod koniec opakowania po 2-3 godzinach zaczynam się świecić i mam tłustą skórę, dziwne, ale prawdziwe i niedopuszczalne

Cóż powrócimy do siebie latem, a tymczasem szukam dalej:)