Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-11, 07:57   #2161
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Kurcze ja jestem za niska, za chuda, za chłopięca, ale myślę sobie-hmm, skończyłam trudne studia, jestem inteligentna, zabawna, mam ciekawe hobby, do tego nie jestem brzydka, czegóż mi więcej trzeba? Jakbym miała większy biust za pewne osiągnęłabym dokładnie tyle samo i nic więcej ponadto. W końcu piękno to nie tylko 5 kilo mniej czy więcej, ale to co ma się w sobie.
Święte słowa kochana, święte słowa!!!!



Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Kurcze do 30 to mi bliżej niż dalej, jakoś mało czasu mi zostawili na znalezienie pana idealnego, przetestowanie go, wzięcie bajkowego ślubu i urodzenia dziecka- wszystko mam zrobić do 30, żeby mama się nie wstydziła
Byłam dziś po prezent dla nowo narodzonej córeczki przyjaciółki, jejku zgłupiałam, te maleńkie ciuszki tak mnie zauroczyły, cały sklep bym mogła wynieść, w końcu wzięłam 5 bodziaków bo jeden słodszy od drugiego.
Oj tak, ja w dziale dla dzieci dostaję kręćka
A co do kandydata - to może jednak chcesz tego mojego siostrzeńca?



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Fajnie to zabrzmiało- wymienić cycki na zgrabne nogi Niestety coś za coś.

No dzieciaczki są słodkie, zwłaszcza cudze Te malutkie rączki i paluszki na stópkach, sama słodycz ale jakby mi miał takie skubaniec nie dać spać przez rok to ja dziękuję, jeszcze poczekam chociaż trzydziestka właśnie strzeliła
Kiedyś usłyszałam że po 30 to wręcz emerytura dla jajników - jakoś w to wąptpię patrząc na wiek dzisiejszych matek.



Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
niestety i ja mam ten problem 'małych' i na dodatek nierównych. kiedyś wam o tym tutaj mówiłam, później mi przeszło, a teraz od jakiegoś czasu znowu mnie dopadło... wczoraj nawet z tż rozmawialiśmy na ten temat, jakoś go pytałam czy od zawsze tak było, a on mi prosto z mostu powiedział, że od kiedy się spotykamy to jedną pierś miałam większą od drugiej.(a ja na to zwróciłam dopiero uwagę tak z ponad rok temu ) jak zaczęłam mu smęcić, że to niesprawiedliwe itd, to powiedział żebym sobie implanty zrobiła, to będę miała równe. spojrzałam na niego z zamiarem zabicia i pytam, czy serio mówi, na co on w sumie zakończył temat mniej więcej myślą, żebym zajęła się czymś innym niż gadaniem o głupotach.
Kochana ja mam tak przeogromny problem i kompleks z piersiami, że przez to nie czuję się kobietą. To nie jest widzimisię, to jest już poważny problem. Piszesz niżej że z kimś innym byś się wstydziła itd - rozumiem cię - ja mam to samo - zero dużych dekoltów, zero wyjścia bez stanika - u mnie nie ma szans. Ba! Nawet zero stroju kąpielowegoa uwierz mi, że jakbym miała piersi bez tego co jest lałabym na brzuch i rozstępy i galaretę na ciele i chodziłabym w bikini a tak niestety nie będę... Nie jestem w stanie tak o powiedzieć komuś o tym np nowemu chłopakowi czy coś, wstydzę się i powoduje to u mnie płacz... Nawet tż o tym nie wie...



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No tak ale te telewizyjne to właśnie implanty. Ja myślę, że kiedyś sobie zrobię ale raczej dla poprawienia pewności siebie po porodzie i okresie karmienia. To dopiero nieuczciwe, że kobiecie tak się wtedy zmienia ciało
Ty też musisz to sobie przemyśleć czy zrobić kiedyś ich korektę czy nie ale jak widzę dla Twojego TŻta jest to ważne jak zeszłoroczny śnieg
To może i ja coś powiem Ja po porodzie byłam szczupła jak drzazga - od razu mały wyskoczył a mi brzuch zeskoczył. Mrzenie i szok że tak wyglądam. Ale po przymusowym braniu tabletek wyglądałam jak słoń - 100 kg wiadomo. Teraz już nie mogę schudnąć jak bym chciała bo po tabsach inaczej sie chudnie


Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Większość kobiet ma nierówne piersi. I wiesz co? Większość kobiet ma go w
To zależy jeszcze jaka jest asymetria - malutka ok, ale jak ktoś ma np 3 rozmiary różnicy między jednym cyckiem a drugim to jest dramat dla kobiety.



Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
scrabbi, przy moim tżcie czuje się dość pewnie, bo jesteśmy tyle czasu razem i on już poznał moje ciało, więc mimo tej nierówności i innych kompleksów nie mam raczej problemów z nagością przy nim. ale z kolei jakbym miała zacząć spotykać się z kimś nowym... to wstydziłabym się. i wkurza mnie to, bo powiedzmy nawet sama siebie lubię, ale ten biust

poczytałam trochę jeszcze o metodzie macrolane, tutaj z naszego wizażu wklejam link https://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyn...kszanie-piersi
Napiałam wyżej o tym co czujesz
A co do artykułu - przeczytam za chwilkę jak już skończę nadrabiać



Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Dam znać, jak zacznę ćwiczyć Cale szczęście to już niedługo! Pamiętam jaką satysfakcje dawały mi spadające centymetry (zwłaszcza z ud). Szkoda tylko, że mój wielki bebzon zejdzie na końcu ale trudno - zapuściłaś się głupia babo to teraz zasuwaj!
Jak ja cię kocham za to jaka jesteś dosadna i szczera a jednocześnie zabawna!!!! Coraz czytam i wybucham śmiechem



Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość

Ja jak ćwiczę to włączam stały repertuar. Ostatnio byłam na działce u siostry i... Skakałam na trampolinie Super zabawa, moje łydki miały jednak inne zdanie A stepper też bym sobie chętnie kupiła Tylko teraz mam inne wydatki licencjat, potem wyjazd... Kupa kasy na to pójdzie
Mnie steper nie jara, mi się marzy orbitrek W decathlonie sobie pobiegałam na takim - meeega!!!!



Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Oj, byłam u przyjaciółki jej małej Zuzki, jejku jaka ona słodziutka. Źle,że tam poszłam bo teraz chciałabym takie samo
Nie chciej nie chciej! Jeszcze czas, pomyśl o kupach i wymiocinach
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 08:07   #2162
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

[1=0efbae24da12a699834954c 027e5d090e58ae2c3_63d9ab9 44c685;46713709]Scrabble, będzie dobrze Twoja praca pewnie jest jedną z najlepszych

Też mam nierówny biust, ale to normalne, więc akurat tym się nie przejmuję.
Dziś mam kolosa, trzymajcie kciuki za mnie [/QUOTE]

Jak poszło?



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mi się marzy hiszpański ale ciągle nie ma czasu, szkoda.
Też bym chciała się uczyć hiszpańskiego


Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Fallen jest gópia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Takie komplementy z rana to dla mnie zaszczyt!
O boziu nie mogę z was



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dostałam zatwierdzoną do wydruku pracę inżynierską, dziś jest piękny dzień moje Panie




Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dzięki No koszty są niezłe, muszę jeszcze biegiem dorzucić tłumaczenie w języku angielskim i 2 mapy zeskanować i drukujemy . Tyle co ja czekolady zjadłam przez ostatnie miesiące to szok. Teraz nawet robię w domu w kilku salaterkach, bo idzie jak woda ! Przypomniało m się jak mamusia mi robiła w dzieciństwie i zatęskniłam za tym smakiem.
To ciekawe jak człowiek zapamiętuje smaki, macie coś takiego, niezapomnianego ?
Ja mam! Ja pamiętam smak napoju w woreczki takiego żółtego, smak gumy turbo i lodów pinokio. Z pewnością tego było więcej ale na szybko to mi się przypomniało


Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No dziewczyny dawajcie swoje sposoby na naukę ekspresem Obrona w piątek 13 (nie wiem czy nie przenieść na wrzesień ). Jak to zrobić żeby wykuć 140 pytań w 3 dni? Bo tyle będę miała wolnych przed. Macie jakieś sprawdzone sposoby? Biorę lecytynę na pamięć i koncentrację ale nie pomaga
Dziel sobie po 30 może i jakoś pociągnie
No i wielkie za piątek!!!!!



Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, zmotywujcie mnie do powrotu do ćwiczeń... Ćwiczyłam od 10 marca do 28 kwietnia i już tak dobrze mi szło... Ale powrót do zasuwania jest ciężki jak cholercia... Hilfe!
O ja cię nie zmotywuję, sama osiadłam tłustym dupskiem na mieliźnie



Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Na wszystko jest rozwiązanie
A co, siewiesie Czeba być elastycznym w tych czasach
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 15:05   #2163
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Koleżanki moje drogie! Zakupiłam dzisiaj krem na noc z kwasem migdałowym 3% (nowość od Ziai) i pytanie do Was: Czy ja mogę go używać spokojnie w taką pogodę? Oczywiście na dzień filtr 50... Ale u tak mam pewne obawy...

Dodaje skład kremu:

Aqua (Water), Isohexadecane, Cyclopentasiloxane, Propylene Glycol, Mandelic Acid, Glyceryl Stearate, PEG - 100 Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Cetyl Alcohol, Panthenol, Zinc Gluconate, Leptospermum Scoparium Leaf Extract, Xanthan Gum, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citral, Eugenol, Triethanolamine

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2014-06-11 o 15:54
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:44   #2164
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Falcia nie znam się na składach niestety Ale mogłabyś zarzucić jak to wygląda i ile dałaś za taką nowość?
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 18:48   #2165
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Falcia przy SPF 50 ja bym spokojnie używała, bo 3% to jednak nie dużo. Sama używam codziennie toniku z kwasem mlekowym 10%, no wiem, że w lecie się nie powinno ale zawsze pamiętam o filtrach a poza tym i tak się nie opalam.

Kudliku ja też pamiętam ten napój w woreczku a w sumie to Ty mi przypomniałaś Mam jedno wspomnienie, byłam w cyrku z ciocią i kuzynkami i kupiła nam te żółte napoje, smaku nie pamiętam . Chociaż może to i dobrze
Dzięki za wsparcie. Teraz to i tak nic już nie umiem ale co tam, w piątek trzynastego nie może zdarzyć się nic złego

A na marginesie "odkryłam " cudowny specyfik na wszelkiego rodzaju krosty i krosteczki! Maść cynkowa. W życiu bym nie pomyślała, że taki wynalazek może coś zdziałać a cera robi mi się wręcz porcelanowa Używam od tygodnia, i nie mogę się napatrzeć jak szybko działa, oby tak dalej. .
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:25   #2166
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Falcia przy SPF 50 ja bym spokojnie używała, bo 3% to jednak nie dużo. Sama używam codziennie toniku z kwasem mlekowym 10%, no wiem, że w lecie się nie powinno ale zawsze pamiętam o filtrach a poza tym i tak się nie opalam.

Kudliku ja też pamiętam ten napój w woreczku a w sumie to Ty mi przypomniałaś Mam jedno wspomnienie, byłam w cyrku z ciocią i kuzynkami i kupiła nam te żółte napoje, smaku nie pamiętam . Chociaż może to i dobrze
Dzięki za wsparcie. Teraz to i tak nic już nie umiem ale co tam, w piątek trzynastego nie może zdarzyć się nic złego

A na marginesie "odkryłam " cudowny specyfik na wszelkiego rodzaju krosty i krosteczki! Maść cynkowa. W życiu bym nie pomyślała, że taki wynalazek może coś zdziałać a cera robi mi się wręcz porcelanowa Używam od tygodnia, i nie mogę się napatrzeć jak szybko działa, oby tak dalej. .
Scrabble, a jak mam już opaloną twarz? Nie za mocno, ale jednak...

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
Falcia nie znam się na składach niestety Ale mogłabyś zarzucić jak to wygląda i ile dałaś za taką nowość?
Krem kupiłam w sklepie Ziaja dla Ciebie. Dawałam 11,99 zł był w zestawie z pastą

Edytowane przez fallenart91
Czas edycji: 2014-06-11 o 19:30
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-11, 19:31   #2167
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Ja tam nie znam się na tych kremach, ale chętnie zobaczę co to za cudo
Maść cynkowa to specyfik znany u mnie od lat. Fajnie działa
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 08:21   #2168
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Fallen ale nadal 3% do tego stosowane na noc to niewiele. Popatrz ja mam w toniku 10 % a zabiegi robi się chyba z 20% (jak dobrze pamiętam?) . 3 % to nawet nie złuszczanie, podejrzewam, że zwykły peeling z ziarenkami mocniej "odsłania" naskórek Najlepiej napisz do Ewci ale ja bym się nie przejmowała.

Personal co Ty jeszcze przede mną ukrywasz?! Dobra dziewczynki dawać swoje sposoby na poprawienie urody, nie ważne czego by dotyczyły.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 08:43   #2169
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Fallen ale nadal 3% do tego stosowane na noc to niewiele. Popatrz ja mam w toniku 10 % a zabiegi robi się chyba z 20% (jak dobrze pamiętam?) . 3 % to nawet nie złuszczanie, podejrzewam, że zwykły peeling z ziarenkami mocniej "odsłania" naskórek Najlepiej napisz do Ewci ale ja bym się nie przejmowała.

Personal co Ty jeszcze przede mną ukrywasz?! Dobra dziewczynki dawać swoje sposoby na poprawienie urody, nie ważne czego by dotyczyły.
Olejek rycynowy na paznokcie - moje wzmacnia (chociaż nie na tyle, aby oparły się zębom) i rozjaśnia
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 09:43   #2170
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Kudliku ja też pamiętam ten napój w woreczku a w sumie to Ty mi przypomniałaś Mam jedno wspomnienie, byłam w cyrku z ciocią i kuzynkami i kupiła nam te żółte napoje, smaku nie pamiętam . Chociaż może to i dobrze

A na marginesie "odkryłam " cudowny specyfik na wszelkiego rodzaju krosty i krosteczki! Maść cynkowa. W życiu bym nie pomyślała, że taki wynalazek może coś zdziałać a cera robi mi się wręcz porcelanowa Używam od tygodnia, i nie mogę się napatrzeć jak szybko działa, oby tak dalej. .
O tak ja też pamiętam ten napój w woreczkach i do tego słomka, mmm pyszny był, u mnie były żółte i czerwone, do dziś czasami wspominamy z mężem te cuda i jeszcze gumę Turbo i gumę Donald

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Ja tam nie znam się na tych kremach, ale chętnie zobaczę co to za cudo
Maść cynkowa to specyfik znany u mnie od lat. Fajnie działa
O tak maść cynkowa u mnie gości już ładnych parę lat , a czasami to jak wyskoczy mi coś pojedynczego, zabłąkanego to na szybko go zwykłą pastą do zębów potraktuję i na drugi dzień niespodzianka znika

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy na paznokcie - moje wzmacnia (chociaż nie na tyle, aby oparły się zębom) i rozjaśnia
Ja go używałam też do rzęs, przestały wypadać i zrobiły się grubsze, ale to trzeba niestety być regularnym

scrabble1 trzymam kciuki, daj znać jak poszło

A to w ogóle to w poniedziałek mam kolejną rocznicę ślubu, jestem ciekawa co za niespodziankę szykuje mi mój mąż. mam nadzieję, że coś fajnego, bo kazał mi wziąć urlop na jutro i widziałam tylko przez chwilkę jak pisał jakiegoś emaila z tytułem rocznica ślubu, ale nie wiem gdzie i o co chodzi i nie daje mi to spokoju, w środku aż mnie skręca. Mam nadzieję, że to coś pozytywnego a nie oznajmi mi, że ...... no tak czarnowidzenie mi się włączyło. Jak czegoś nie wiem to zaraz negatywnie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2014-06-12 o 09:48
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 09:58   #2171
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Personal co Ty jeszcze przede mną ukrywasz?! Dobra dziewczynki dawać swoje sposoby na poprawienie urody, nie ważne czego by dotyczyły.
Myślałam,że o maści cynkowej to wie każdy
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A to w ogóle to w poniedziałek mam kolejną rocznicę ślubu, jestem ciekawa co za niespodziankę szykuje mi mój mąż. mam nadzieję, że coś fajnego, bo kazał mi wziąć urlop na jutro i widziałam tylko przez chwilkę jak pisał jakiegoś emaila z tytułem rocznica ślubu, ale nie wiem gdzie i o co chodzi i nie daje mi to spokoju, w środku aż mnie skręca. Mam nadzieję, że to coś pozytywnego a nie oznajmi mi, że ...... no tak czarnowidzenie mi się włączyło. Jak czegoś nie wiem to zaraz negatywnie
Na pewno mąż się postara i będzie super niespodzianka Tylko wszystko potem zrelacjonuj
Ja w poniedziałek jadę na dwa tygodnie na wakacje..... do uzdrowiska. Łał, panowie lat 80 plus=nadchodzę
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-12, 10:09   #2172
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Myślałam,że o maści cynkowej to wie każdy


Na pewno mąż się postara i będzie super niespodzianka Tylko wszystko potem zrelacjonuj
Ja w poniedziałek jadę na dwa tygodnie na wakacje..... do uzdrowiska. Łał, panowie lat 80 plus=nadchodzę
Już widzę jakie będziesz miała rwanie . Ja mam to szczęście, że jak już komuś wpadnę w oko to ma 50+
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 22:08   #2173
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

I rym cym cym i tralala


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 16:51   #2174
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1
Obrona w piątek 13 (nie wiem czy nie przenieść na wrzesień )
i jak, i jak? 13 piątek jest ok! jak coś nie pójdzie, to zawsze można zrzucić winę na ten dzień, nie?

by the way... siemano dziewczyny

kupiłam sobie masażer w carrefourze za dychę i od 5 dni regularnie masuję uda i pupsko. muszę sobie kupić oliwkę, bo ta ziaji mi się skończyła. póki co mam olej z kiełków pszenicy i makadamii, ale na długo nie wystarczy, bo to tylko 100 ml. jakieś fajne drogeryjne olejki znacie?

wiecie co, mam tylko planów do zrealizowania, ale nie mam na nie czasu (i pieniędzy). aż mnie skręca, bo chciałabym coś zrobić...
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 23:48   #2175
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Ja się zorientowałam po 15, że jest piątek 13... i już myślałam, że będzie wszystko cacy, aż nie usłyszałam pisku Małej. Rozcięła łuk brwiowy ewakuując się z wanny
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 05:58   #2176
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Wczoraj był 13 i moja Hiszpania przegrała tak wysoko.... Jestem oburzona.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:19   #2177
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Dziewczynki zdane i po krzyku
Nie wiem co dostałam z obrony, chyba 5? Nie podali nam oddzielnych ocen, bo następna grupa czekała do obrony z moim promotorem w komisji. Musielibyśmy czekać aż skończą żeby dostać odpis od komisji. No ale końcowa średnia na dyplom to 4,6 na 5 możliwych (podejrzewam, że będzie znowu stypendium na magisterce a liczona była ze średniej wszystkich ocen z 4 lat + ocena pracy od promotora i recenzenta + ocena z obrony.
Boszzz taki stres , wzięłam 2 tabletki uspokajające i myślałam, że dostanę zawału. Do tego odwrócili sobie listę zdających i zamiast przedostatniej weszłam druga. No ale nic, jestem Panią Inżynier. Dopiero to do mnie dochodzi i stres odpuszcza.


Też miałam przeboje z piątkiem 13. Zmokłam przed samą obroną, potem samochód nie chciał nam odpalić (mi i koleżance jak jechałyśmy na uczelnię) już miałyśmy dzwonić po TŻta ale po 10 próbie zaskoczył!
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:20   #2178
fallenart91
Zadomowienie
 
Avatar fallenart91
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 784
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdane i po krzyku
Nie wiem co dostałam z obrony, chyba 5? Nie podali nam oddzielnych ocen, bo następna grupa czekała do obrony z moim promotorem w komisji. Musielibyśmy czekać aż skończą żeby dostać odpis od komisji. No ale końcowa średnia na dyplom to 4,6 na 5 możliwych (podejrzewam, że będzie znowu stypendium na magisterce a liczona była ze średniej wszystkich ocen z 4 lat + ocena pracy od promotora i recenzenta + ocena z obrony.
Boszzz taki stres , wzięłam 2 tabletki uspokajające i myślałam, że dostanę zawału. Do tego odwrócili sobie listę zdających i zamiast przedostatniej weszłam druga. No ale nic, jestem Panią Inżynier. Dopiero to do mnie dochodzi i stres odpuszcza.


Też miałam przeboje z piątkiem 13. Zmokłam przed samą obroną, potem samochód nie chciał nam odpalić (mi i koleżance jak jechałyśmy na uczelnię) już miałyśmy dzwonić po TŻta ale po 10 próbie zaskoczył!
Gratuluje
fallenart91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:24   #2179
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Sublime i jak mała? Ciekawe czy blizna zostanie, ja mam pod łukiem brwiowym, brat mnie drzwiami strzelił. Mam znak od niego na resztę życia

Personal noooo Hiszpania dała TŻ mi dziś powtórki pokazywał. Niewiarygodne !

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez fallenart91 Pokaż wiadomość
Gratuluje
Dziękuje
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 10:41   #2180
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Scrabble gratulacje dla pani inżynier Po obronie mówi się zawsze- to była bułka z masłem
Niestety, dali d... do kwadratu. Jestem wściekła bo ich wielbię ponad wszystko. Jeszcze Włochom kibicuję, niech chociaż oni godnie się zaprezentują
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:38   #2181
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

skrabelku! Gratulacje!

Mała ma śliwkę i malutkie rozcięcie. U dziecka zazwyczaj lepiej się goi, więc liczę na brak bliznowca
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 10:07   #2182
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
skrabelku! Gratulacje!

Mała ma śliwkę i malutkie rozcięcie. U dziecka zazwyczaj lepiej się goi, więc liczę na brak bliznowca
Ja kiedyś wpadłam do wiaderka jak byłam mała i mam na czole bliznę, a rana była niewielka, na moje nieszczęście głęboka Na szczęście przez złuszczanie jest coraz mniej widoczna.

Scrabble, gratulacje

Właśnie kupiłam swój pierwszy róż Lily Lolo, postawiłam na bezpieczny Oh la la. Jest piękny
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 12:57   #2183
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Moja blizna jest paskudna, jakbym z wojny wróciła, na jesieni spróbuję ją derma rollerem załatwić .

Dzięki dziewczyny dopiero to do mnie dociera, że skończyłam studia i trzeba pomyśleć co dalej?

Ewcia z Lili Lolo jeszcze nic nie miałam, testuję teraz Annabelle Minerals.

Annify a co to za plany o których ostatnio wspominałaś, co Ci się tam marzy?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-06-15 o 12:58
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 13:51   #2184
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moja blizna jest paskudna, jakbym z wojny wróciła, na jesieni spróbuję ją derma rollerem załatwić .

Dzięki dziewczyny dopiero to do mnie dociera, że skończyłam studia i trzeba pomyśleć co dalej?

Ewcia z Lili Lolo jeszcze nic nie miałam, testuję teraz Annabelle Minerals.

Annify a co to za plany o których ostatnio wspominałaś, co Ci się tam marzy?
Zapomniałam Ci powiedzieć, że zaraziłaś mnie pędzlomaniactwem Jestem pod ogromnym wrażeniem, co tworzę na twarzy za pomocą pędzli LancOne Jestem jedynie średnio zadowolona z flat topa z SunshadeMinerals LancrOne, chyba nic nie pobije mojego falt topa z EveryDay Minerals. No i kusisz mnie Angled Top Kabuki F58, LancrOne. Muszę się powstrzymać, bo to idzie w niebezpieczną stronę

I jak spisuje się AM?

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2014-06-15 o 13:52
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:01   #2185
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moja blizna jest paskudna, jakbym z wojny wróciła, na jesieni spróbuję ją derma rollerem załatwić .

Dzięki dziewczyny dopiero to do mnie dociera, że skończyłam studia i trzeba pomyśleć co dalej?

Ewcia z Lili Lolo jeszcze nic nie miałam, testuję teraz Annabelle Minerals.

Annify a co to za plany o których ostatnio wspominałaś, co Ci się tam marzy?
gratulacje, widać 13 piątek Ci posłużył! właśnie, co teraz zamierzasz?

scrabble, tych planów jest sporo i aż nie wiem czy rozpoczynać wyliczanie

póki co próbuję zrozumieć statystykę, od podstaw, krok po kroku. zrozumiałam tylko kilka początkowych rzeczy. myślałam, że każdego przedmiotu można się nauczyć, ale tutaj...
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:37   #2186
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Annify Pokaż wiadomość
póki co próbuję zrozumieć statystykę, od podstaw, krok po kroku. zrozumiałam tylko kilka początkowych rzeczy. myślałam, że każdego przedmiotu można się nauczyć, ale tutaj...
Mi statystyka szła jak po grudzie, na szczęście większości roku tak szła, więc problemów nie było
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:54   #2187
Annify
Rozeznanie
 
Avatar Annify
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: infinity
Wiadomości: 888
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mi statystyka szła jak po grudzie, na szczęście większości roku tak szła, więc problemów nie było
jak na moje oko to i u mnie na roku jest podobnie... za to wykładowca cholernie ambitny, więc nie ma szans na przypadkowe zdanie...
jak żeś to zaliczyła?
__________________
Annify jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 09:02   #2188
sublime
Zakorzenienie
 
Avatar sublime
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 556
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Też miałam bliznę na czole. Używałam jakiejś maści silikonowej i coś tam dała, ale teraz już jej nie ruszam, bo kreska jest prawie niewidoczna.
---

Aniyam, daj znać jak tam rocznica.
---

Po Dalacin C dostałam ropnych krost na całym ciele - szczególnie na twarzy i dekolcie - smarowałam Amolem (jak zawsze) na zmianę z Sudokremem (ma w składzie cynk właśnie);
__________________
Przemilczenia dzielą bardziej niż nieobecności.
[Gabrielle Bonheur Chanel]

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dobór moderatorów nie polega na ocenie ich stażu i zdolności - raczej na odporności na trolli
sublime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:56   #2189
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Och rany znowu mam braki... Ale rolki kupilam i fruwam po miescie!
Caluje, kocham, a Fallen jest nadal gópia!
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 15:48   #2190
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Doviaszcze testy się skończyły, myśmy się ze sobą żżyły.

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość

Na pewno mąż się postara i będzie super niespodzianka Tylko wszystko potem zrelacjonuj
Ja w poniedziałek jadę na dwa tygodnie na wakacje..... do uzdrowiska. Łał, panowie lat 80 plus=nadchodzę
Było miło ale za szybko się skończyło, zamek Kliczków przepiękny, mieliśmy mnóstwo zabiegów na ciało i twarz, oczywiście cudne masaże i jakieś tam kąpiele, popływałam w basenie codziennie przez te kilka dni i mi się zakwasy na nogach odezwały, była też romantyczna kolacja przy świecach a potem.... no wszystko było prawie jak w bajce.... Bajka by była gdyby moją ukochana Hiszpania wygrała a tak to pól nocy ryczałam jak głupia

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość
Ja się zorientowałam po 15, że jest piątek 13... i już myślałam, że będzie wszystko cacy, aż nie usłyszałam pisku Małej. Rozcięła łuk brwiowy ewakuując się z wanny
I co z Małą, bidulka?? Ja z dzieciństwa też mam kilka blizn, jak to większość dzieciaków

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Wczoraj był 13 i moja Hiszpania przegrała tak wysoko.... Jestem oburzona.
Oburzona, moja ukochana Hiszpania przegrała, wyłam pól nocy!!!!! Jeszcze żeby dostali 1 albo 2 do 0 w du...ę ale 5:1 to był pogrom. To była zemsta za ostatni finał na Mundialu w RPA Teraz już nie ma miejsca na pomyłkę, muszą wszystko wygrać!!!! Cieszę się, że mój ulubiony Jordi Alba i Diego Costa zagrali od początku ( nawet karnego wywalczył ). Zobaczymy co dalej chłopaki pokażą!!

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdane i po krzyku
Nie wiem co dostałam z obrony, chyba 5? Nie podali nam oddzielnych ocen, bo następna grupa czekała do obrony z moim promotorem w komisji. Musielibyśmy czekać aż skończą żeby dostać odpis od komisji. No ale końcowa średnia na dyplom to 4,6 na 5 możliwych (podejrzewam, że będzie znowu stypendium na magisterce a liczona była ze średniej wszystkich ocen z 4 lat + ocena pracy od promotora i recenzenta + ocena z obrony.
Boszzz taki stres , wzięłam 2 tabletki uspokajające i myślałam, że dostanę zawału. Do tego odwrócili sobie listę zdających i zamiast przedostatniej weszłam druga. No ale nic, jestem Panią Inżynier. Dopiero to do mnie dochodzi i stres odpuszcza.
GRATULUJĘ!!!!


Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Niestety, dali d... do kwadratu. Jestem wściekła bo ich wielbię ponad wszystko. Jeszcze Włochom kibicuję, niech chociaż oni godnie się zaprezentują
Widzę, że też masz takiego zajoba na ich punkcie jak ja. Ja kibicuję jeszcze Argentynie, Włochom i Chile. Chociaż jutro mecz Hiszpania - Chile więc tutaj nie ma dylematu. Hiszpania ponad wszystko !!!! Mam nadzieję, że już mi Diego Costy nie wybuczą i w końcu się przełamie i strzeli jakiegoś gola. Ja nawet założyłam się z mężem o finał a nagrodą będzie sex stulecia. Ja mówię, że w finale będzie Argentyna-Brazylia, a on, że Portugalia - Brazylia, chociaż po wczorajszym meczu Portugalia ma tak samo ciekawą sprawę jak Hiszpania. Obyśmy się oboje mylili i w finale będzie Hiszpania!!!!!

Cytat:
Napisane przez sublime Pokaż wiadomość

Aniyam, daj znać jak tam rocznica.
--
Heh jak pisałam wyżej, było cudnie, zamek piękny, oby więcej takich rocznic Czuję się usatysfakcjonowana i mega zadowolona Z niecierpliwością czekam na kolejną rocznicę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-07 15:15:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.