Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Ziaja, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom Oczyszczanie - Liście Manuka to głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie gęstej pasty ze ścierającymi drobinkami. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość, zapobiega powstawaniu zaskórników, przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości.

Substancje czynne głęboko oczyszczające w paście Ziaja Liście Manuka:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- zielona glinka o działaniu ściągająco-normalizującym,
- aktywna baza myjąca.

Efekty używania oczyszczającej pasty Ziaja Liście Manuka:
- czysta i świeża skóra,
- odblokowane pory,
- delikatnie ściągnięty i złuszczony naskórek,
- skóra przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Bez rewelacji.. I efektów

Siegnelam po ten produkt po opiniach wizazanek i mam bardzo mieszane uczucia. Mimo ze produkt mnie nie zachwycil to jest to moje juz 2 opakowanie tego kosmetyku.

Opakowanie jest standardowe, zwykla tubka, sredniej twardosci z zatyczka. Pod koniec uzytkowania wycisniecie calego produktu stanowi lekki problem, ale nie postrzegam tego jako jakas wade.

Produkt jest białą, gęstą pastą z drobnymi i grubszymi (piaskowymi) grudkami.Jego zapach jest charakterystyczny jak dla tej serii Ziaji.
Przyjemnie sie go aplikuje, dobrze sciera martwy naskorek,skorki. Pozostawiajac go na twarzy kilka minut produkt zastyga.
Twarz po uzyciu kosmetyku staje sie gladka lecz pozostawia uczucie duzego sciagniecia, suchosci, co daje duzy dyskomfort.

Problem z tym produktem jest taki ze uzywajac go codziennie, twarz staje sie sucha, pojawiaja sie skorki a skora wydaje sie zmeczona. Z kolei uzywajac go raz na jakis czas- produkt nie jest skuteczny, nie zmniejsza ilosci zaskornikow ani nie poprawia kondycji tlustej/ mieszanej skory.
Ten produkt warto miec bo to dobry piling ale mi nie pomogl z zaskornikami i niedoskonalosciami.

Świetnie oczyszcza

Pastę używam codziennie wieczorem po zmyciu makijażu. Świetnie oczyszcza, zmywa nadmiar sebum, cera jest wygląda świeżo. Mimo grubych ziarenek pasta nie podrażnia, nie powoduje powstawania zaskórniaków. Zdecydowanie polecam. Dodatkowo jest wydajna, a przy tym cena bardzo niska.

Bezkonkurencyjny

Jest to mój ulubiony peeling, niezastąpiony. Używam go od kilku lat i ciężko mi znaleźć inny, lepszy od tego. Jest bardzo drobno zmielony, bardzo dobrze matuje twarz i usuwa resztki zanieczyszczeń i matwego naskórka. Zapobiega zaskornikom, nie porażnia skóry, nie jest inwazyjny. Mam tłustą cerę dlatego dla mnie jest to produkt numer 1, jednak nie wiem jak sprawdziłby się do skóry suchej.

Pół na pół

Kupiłam ją po zużyciu kilku próbek. Skora po tej paście, była pięknie matowa, pory oczyszczone, żadnych niespodzianek nie miałam na drugi dzień. Ładnie pachniał.
W trakcie używania pierwszego opakowania zaniepokoiło mnie podrażnienie po jej użyciu. Dawałam szanse i zużyłam cale opakowanie. Niestety po każdym kolejnym razie na drugi dzień tworzyły mi się ropne, bolące syfki, które rzadko mi się pojawiają. Szkoda, bo zapowiadał się dobry produkt z Ziai, mimo ich okropnych składów.

Super oczyszczenie.

Uwielbiam tą pastę. Stosuje ją raz w tygodniu po umyciu twarzy żelem kiedy czuje ze moja skóra potrzebuje porządniejszego oczyszczenia. Delikatnie peelinguje skórę i zostawiam na trochę żeby mogła głębiej oczyścić pory. Po użyciu skóra mniej się świeci i super wchłaniają się kosmetyki.

Warty przetestowania

Polecam tą pastę osobom, którym peeling enzymatyczny jest za słaby a peelingi gruboziarniste są za mocne. Delikatnie złuszcza naskórek, jak i oczyszcza zaskórniki. Lekko ściąga skórę, przy czym skóra jest bardzo gładka. Stosowałam, jako peeling jak i również, jako maseczkę (zostawiałam chwilę po peelingu by wyschła. Jak już zrobiła się łuska zmywałam) Konsystencja łatwo się rozprowadza, pasta nie grzęźnie w tubce jak w przypadku innych gruboziarnistych peelingów. Ma ładny stonowany zapach. Jest ekonomiczna, bo starcza na długo, co do ceny to nie można narzekać, zwłaszcza, że dobrej, jakości peelingi do twarzy wahają się od 20 zł w górę. Dla osób o suchej cerze proponuje się zaopatrzyć no peelingu w krem nawilżający.

Działanie odwrotne :(

Ta pasta zniszczyła mi cerę. Mam dużo zaskórników na nosie i często pojawiają mi się wypryski na policzkach. Kupiłam ten produkt z nadzieją, że pomoże mi w tych problemach. Tak dużo osób go wychwala tutaj to się skusiłam. Zapach jest super, ale to co zrobił z moją cerą to jakaś masakra. Zamiast oczyścić twarz z zaskórników tylko pogorszył sprawę. Na nosie wągry zaczęły być bardziej widoczne, na policzkach i na nosie zaczęło pojawiać się pełno małych, ropnych krostek. Stosowałam go przez tydzień i po tym jak uświadomiłam sobie co się dzieje z moją skórą to go od razu wywaliłam. Nigdy więcej.

REWELACJA

Pierwszą tubkę kupiłam około 3 lata temu. Głównie używałam go jako szybkiego peelingu, dopiero od jakiegoś czasu nakładam najpierw jako maseczkę na czas kąpieli, a dopiero potem robię peeling. Pasta robi swoją robotę, świetnie oczyszcza, normalizuje skórę, matuje i odpowiednio przygotowuje do nałożenia maseczki (najczęściej nawilżającej bo delikatnie ściąga skórę). Cena nie jest wygórowana, opakowanie wygodne, zapach jest ok i nienachalny. Dobry produkt, na pewno jeszcze kupię niejedną tubkę.

Wykorzystała: kilka próbek

Ten produkt to czad!

Świetny produkt! Używam go od dłuższego czasu i jest niezawodny. Oczyszcza moją twarz ze wszystkich pozostałości po makijażu, usuwa martwy naskórek. Moje problemy z niedoskonałościami zmniejszyły się po stosowaniu tej pasty! Polecam całym sercem każdemu! :)

Fajny ale nie dla wszystkich

Dość mocno grudkowaty peeling z głębokim oczyszczeniem utrzymującym się długi czas nawet na skórze tłustej . Stosowanie produktu na cerze wrażliwej może powodować drobne ranki .

Naprawdę super!

Nic lepszego jak do tej poryw tej kategorii cenowej nie znalazłam. Zużyliśmy z narzeczonym już trzy opakowania. Do tego jeszcze inne produkty z serii z liśćmi Manuka. Nie będę więcej pisać, bo recenzje innych wizażystek mówią same za siebie i nie chce się powtarzać. Dla mnie to hit.

Jeden z najlepszych peelingów

Ziaja ma to do siebie, że część produktów (moim zdaniem) wypada bardzo słabo lub przeciętnie, ale kilka jest po prostu rewelacyjnych. Pasta liście manuka świetnie oczyszcza cerę zanieczyszczoną i zmagającą się z zaskórnikami, dobrze peelinguje i pozostawia uczucie odświeżenia. W tej chwili jak dla mnie to najlepszy peeling do skóry problematycznej :)