Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Ziaja, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom Oczyszczanie - Liście Manuka to głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie gęstej pasty ze ścierającymi drobinkami. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość, zapobiega powstawaniu zaskórników, przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości.

Substancje czynne głęboko oczyszczające w paście Ziaja Liście Manuka:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- zielona glinka o działaniu ściągająco-normalizującym,
- aktywna baza myjąca.

Efekty używania oczyszczającej pasty Ziaja Liście Manuka:
- czysta i świeża skóra,
- odblokowane pory,
- delikatnie ściągnięty i złuszczony naskórek,
- skóra przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Fantastyczna pasta do twarzy

Pasta bardzo dobrze pobudza i odświeża cerę. Delikatne ziarenka zapewniają dogłębne oczyszczenie oraz masaż twarzy. Po zmyciu pasty, cera jest gładka, gotowa na przyjęcie kremu.

Nie

Mimo, że nie mam cery wrażliwej podrażniała moja skórę. Drobinki są za duże i jest ich za mało. Sama konsystencja pasty mi odpowiadała, ale jako peeling bez szału. Poza tym ma kiepski skład

Super!!!!!

Pasta głęboko oczyszcza, orzeźwia,nie podrażnia i nie powoduje alergii. Cera po nim jest gładka, ożywiona, pory są oczyszczone i zmniejszone i w końcu pozbyłam się zaskórniaków. Bardzo wydajny. Jeden z lepszych peelingów jakie miałam i będę bardzo często do niego wracała. Polecam

Strzał w 10!

Moja skóra bardzo lubi się z produktami marki Ziaja. :)
Seria Ziaja oczyszczanie - liście manuka to dla mnie absolutny hit.
Pasta jest nieodłącznym elementem pielęgnacji mojej skóry.
Świetnie oczyszcza, nie podrażnia. Moja skóra po użyciu jest gładka , zmatowiona i promienna.

W porządku, ale bez rewelacji

Pasta jest dość przyjemna w użyciu, choć mogłaby mieć więcej drobinek oczyszczających. Skóra po peelingu nie jest ściągnięta, a zmatowiona.
Ładnie zwęża pory, ale nie eliminuje zaskórników.

Mieszane uczucia

Zużyłam kilka opakowań tego produktu aczkolwiek nie uważam, że poza zdzieraniem suchej skory z twarzy robi coś jeszcze, mam wrażenie, że po nim mam jeszcze więcej niedoskonalosci, zapycha mnie.
Podoba mi się konsystencja pasty i ładnie pachnie

Mam trądzikową i tłustą skórę, czesto bardzo szyło robi się na nie dużo zaskórników, które powodują że skóra jest szorstka i nie miła w dotyku. Ten produkt powala mi na gładką cerę dobre. Sprawia że moja skóra wyglada jak skóra niemowlęcia. Polecam

Rewelka

Zachęcona sławą i popularnością pasty, postanowiłam sprawdzić jak poradzi sobie z moją skórą i.... Dołączam do grona jej fanek! Produkt skutecznie oczyszcza i złuszcza. Produkty do peelingu często wywołują u mniej podrażnienia co w tym wypadku nie miało miejsca. Widać poprawę cery po kilku aplikacjach. Nie można zapomnieć o tym że tej super produkty kupimy za niecałe 10 zł.

Najlepszy

Mój ulubiony peeling, idealnie nadaje się do cery tłustej - twarz się nie świeci, jest matowa i delikatna w dotyku. Na drugi dzień zauważam mniej wyprysków i przyspiesza gojenie różnych niedoskonałości, co jest dla mnie znaczące. Żeby pozbyć się w całości peelingu, trzeba bardzo dokładnie (najlepiej dwa razy) przemyć twarz, bo ciężko się pozbyć drobinek z kącików. Na razie nie szukam innego, ten idealnie spełnia moje warunki :)

Ok

Skuszona recenzjami zakupiłam dwa opakowania pasty. Lubię od czasu do czasu jej użyć, ponieważ po zabiegu skóra jest świetnie oczyszczona, matowa, gładka. Jest gruboziarnisty co bardzo lubię w peelingach. Nie podrażniła mnie ani razu ani nie uczuliła mimo nie najlepszego składu jak to u Ziaji. Postaram zużyć te dwa opakowania, ponieważ robotę robi dobrą i pod tym względem nie mam zastrzeżeń, a wręcz jestem zadowolona jednak sztuczne ścierniwo czy ogólnie skład nie przekonuje mnie na dłuższą współpracę.

????????

Jest niezawodny jak zreszta wszystkie produkty Ziaji i kosmetyki z tej serii.Gleboko oszyszcza,orzezwia,nie podraznia i nie powoduje alergii.Jest dosc tani a po promocjji jeszcze tanszy.Kupilam go poniewaz natknelam sie na niego w drogerii i kupie go jeszcze nie raz

Zapycha mnie

Tak jak w tytule- zapycha mnie i to mocno.
Wszyscy tak zachwalają a ja nie wiem czemu, nie mam problemów z cerą a jednak po dodaniu tej pasty do pielęgnacji zaczęło mi zapychać pory. Fajnie peelinguje ale na dłuższą metę odradzam jego używanie, bo można sobie zrobić krzywdę.