Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Zobacz oferty

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Ziaja, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom Oczyszczanie - Liście Manuka to głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie gęstej pasty ze ścierającymi drobinkami. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość, zapobiega powstawaniu zaskórników, przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości.

Substancje czynne głęboko oczyszczające w paście Ziaja Liście Manuka:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- zielona glinka o działaniu ściągająco-normalizującym,
- aktywna baza myjąca.

Efekty używania oczyszczającej pasty Ziaja Liście Manuka:
- czysta i świeża skóra,
- odblokowane pory,
- delikatnie ściągnięty i złuszczony naskórek,
- skóra przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Recenzje 2000

Kupuje go w kółko od kilku lat

Mało jest takich kosmetyków które non stop kupuje, opakowanie za opakowaniem i mi się nie znudzi. Ta pasta jednak należy do moich ulubieńców już od czasów szkolnych.
Konsystencja jest gęsta, biała, jak pasta, posiada grube drobinki.
Zapach jest jak dla mnie bardzo odświeżający, lekko mentolowy.
Stosuje go raz na jakiś czas aby zbyt mocno nie wysuszyć skóry. Najbardziej lubię nałożyć sobie tą pastę na 2-3 minutki na twarz a później zmyć.
Efekt jest natychmiastowy, skóra jest oczyszczona, odświeżona, pory domknięte.
Mimo, że wiele osób mówi, że produkt ten ma kiepski skład ja i tak zawsze wracam bo po prostu lubię ten efekt.

Skutecznie oczyszcza

Jest to bardzo dobry produkt do oczyszczenia skóry.
Pasta jest bardzo gęsta, drobinki są mocno wyczuwalne, ale też nie są jak na mój gust zbyt duże. Skóra po stosowaniu jest dobrze oczyszczona i miękka. Samo użycie też jest komfortowe, jest to przyjemny efekt masażu, a nie jak w przypadku niektórych czułam się jak po stosowaniu papieru ściernego.
Mam skórę mieszaną. Gdy pasta zasychała to czułam lekki dyskomfort na policzkach, ale jeśli chodzi o czoło to naprawdę sprawiała cuda.
Warto ją stosować raz na tydzień może nawet rzadziej.
Jedynym minusem jest dla mnie zapach. Kojarzy mi się z pastą do zębów, albo właśnie takich produktów aptecznych.
Dlatego polecam jeśli szukacie czegoś do oczyszczania skóry.

Nie na dłuższą mete

Miałam kilka podejść do tego produktu . Zaczynając jako nieświadomy konsument bez wiedzy, po osobę z doświadczeniem i wiedzą.

Zaczełam stosować mając kilka zaskorników i wyprysków by udoskonalić cerę, na początku sprawdzał sie świetnie . Czułam oczyszczenie,efekt chłodzenia. Jednak po dłuższym stosowaniu moja cera wyglądała coraz gorzej .Myślałam , że to nie jest wina tego kosmetyku.

Teraz już wiem ,że to przez niego zajechałam barierę hydrolipidową skóry . Nie zdawałam sobie sprawy ,że nie mogę codziennie 2 razy głęboko oczyszczać i scierać naskórek . Przez taki zabieg moja skóra tylko się podrażniała.

Czy polecam?
-tak i nie
Jeżeli potrzebujesz wykonac peeling i głebokie oczyszczenie jak najbardziej ale raz na tydzień. Z pewnością nie uzywałabym go teraz codziennie.

Fajny

Pasta fajnie oczyszcza skórę nie podrazniajac jej. Jest praktyczna i cena jest tania wszędzie dostępna. Konsystencja jest gęstą. Przyjemną w stosowaniu

Manuka rządzi

Mam ten kosmetyk zawsze w pogotowiu , na wypadek zapchanych porów, drobnych zaskurnikow I chęci dokładnego doczyszczenia skóry. Ja stosuje tylko doraźnie , na dłuższą metę u mnie się nie sprawdza gdyż przesusza i lekko podrażnią delikatniejsze partie skóry.

Fajna pasta oczyszczająca

Pastę kupiłam z ciekawości, gdyż miał bardzo dobre opinie . Jestem z niej bardzo zadowolona gdyż faktycznie dobrze oczyszcza cerę i zaskórniki . Pozostawiając skórę promienna gładką i dobrze oczyszczą .

Nie działa na zaskórniki

Pasta jest bardzo gęsta i bogata w peeligujące drobinki. Wystarcza na długo. Zapach dość specyficzny, nie każdemu przypadnie do gustu, ale ja się dość szybko przyzwyczaiłam. Od pasty oczekiwałam oczyszczenia skóry i zredukowania liczby wągrów (głównie na nosie). Efekt oczyszczenia i świeżości rzeczywiście jest, ale niestety nie zauważyłam żadnego działania przeciwko zaskórnikom. Dodatkowo pasta spowodowała wysuszenie skóry na nosie, ale być może zbyt często jej używałam.

Super!

Bardzo dobry produkt. Mam cerę mieszaną i dość dużo zaskórników, a ten produkt sprawdza mi się świetnie. Gęsta wydajna pasta w wygodnym opakowaniu spełnia obietnice producenta. Zapach jest delikatnie za mocny. Wydajność jest naprawdę dobra za tą cenę, a używam pasty 3 miesiąc 2 razy w tygodniu i końca nie widać.

Skuteczna

Miała możliwość testowania tych kosmetyków i jest bardzo zadowolona. Pasta ma dużą objętość, ma biały kolor i lekko wyczuwalne grudki. Doskonale sprawdzi się jak peeling jak i maseczka na zaskórniki.rzeczywiscie widać różnicę po kilku użyciach, zaskórników jest zdecydowanie mniej.polecam wypróbować

Mój totalny hicior!

Produkt kupiłam z polecenia znajomej. Okazało się, że tak bardzo polubiłam się z tym produktem, że zawsze mam jedno zapasowe opakowanie w moich zapasach kosmetycznych! Moja skóra jest tłusta i skłonna do trądziku i przebarwień. Produkt ten świetnie oczyszcza moja skórę likwidując nawet drobne wągry. Pasta jest gęsta i zawiera bardzo dużo drobinek złuszczających co dla mnie jest ogromnym plusem bo uwielbiam peelingi mechaniczne. Osobom z bardzo wrażliwą skórąten produkt może nie przypaść do gustu.

Ziaja-oczyszczanie

Dobra pasta oczyszczająca, gęsta konsystencja z drobinami ma świeży zapach pozostawia super uczcie świeżości.Dobrze oczyszcza i zostawia skórę miękką. Super kosmetyk w super cenie.
Polecam !

Dobra i mocna pasta

Ciekawa w konsystencji pasta oczyszczająca fajnie radziła sobie z oczyszczaniem cery. Niekoniecznie dobra dla osób z mocno wrażliwą cerą, natomiast u mnie sprawdziła się bardzo fajnie. Dobrze oczyszcza i zostawia skórę miękką. Dodatkowy plus za świeży zapach i wygodne opakowanie. W tej cenie ciężko znaleźć coś lepszego!