Ziaja, Oczyszczanie - Liście Manuka, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom

Ziaja, Pasta do głębokiego oczyszczania przeciw zaskórnikom Oczyszczanie - Liście Manuka to głęboko oczyszczający, spłukiwany produkt w formie gęstej pasty ze ścierającymi drobinkami. Skutecznie redukuje niedoskonałości skóry, przywraca skórze naturalną równowagę i świeżość, zapobiega powstawaniu zaskórników, przeciwdziała tworzeniu nowych niedoskonałości.

Substancje czynne głęboko oczyszczające w paście Ziaja Liście Manuka:
- ekstrakt z liści Manuka o działaniu antybakteryjnym,
- zielona glinka o działaniu ściągająco-normalizującym,
- aktywna baza myjąca.

Efekty używania oczyszczającej pasty Ziaja Liście Manuka:
- czysta i świeża skóra,
- odblokowane pory,
- delikatnie ściągnięty i złuszczony naskórek,
- skóra przygotowana do zabiegów pielęgnacyjnych.

Numer 1

Jak dla mnie super. Pasta spełnia swoje zadanie. Buzia po użyciu jest gładka, promienna. Przygotowana do dalszych zabiegów kosmetycznych. Stosuję kilka lat zużyłam 2 opakowania. Jak dla mnie numer 1

Nie dla suchej skóry!

* Pasta ma bardzo intensywny zapach i duże drobinki peelingujące.
* Nie zauważyłam zmniejszenia ilości zaskórników.
* Wysuszył mi policzki, a dodatkowo pojawiły się na nich drobne podrażnienia.
* Po dłuższym stosowaniu zauważyłam poszarzenie skóry, zmatowienie i bardziej widoczne zmarszczki.
* Zawiera kilka niedopuszczalnych składników, których nie powinno być w dobrych kosmetykach np:
- Sodium Laureth Sulfate - wysusza skórę
- Polyethylene – polietylen - plastik
- Diazolidinyl Urea – konserwant, donor formaldehydu - Substancja kancerogenna i silnie alergizująca
- Methylparaben, Propylparaben - substancja zaburzająca gospodarkę hormonalną

Dobry produkt, ale nie dla mojej skory

Pasta ma bardzo dobry sklad, aczkolwiek nie polecam jej dla skory, ktora jest wrazliwa i ktora bardzo latwo podraznic. Same zaskorniki nie zniknely, ale icg widcznosc jest znacznie mniejsza.
Produkt jest dosyc mocny i raczej dla cery tradzikowej.
Moze lekko wysuszac - to zrobil u mnie

Kiepskie oczyszczenie

Czasami się mówi: jaka cena- taki produkt. I niestety w tym wypadku się to sprawdziło. Przy regularnym stosowaniu brak poprawy kondycji skóry, zaskórniki jak były tak są. Także jeśli macie cierpliwość to możecie próbować. Ja niestety bardzo lubię testować kosmetyki i widzieć efekty ich działania.

Gdyby nie skład ...

Może ta pasta faktycznie dobrze wygładza skórę ale nie nadaje się jako seria anty trądzikowa. Jedynie można ją użyć do usunięcia wągrów, ale mikroplastik w niej zawarty jest zbyt duży, aby dostać się do porów. Osoby niedoświadczone mogą użyć ją na całą twarz i roznieść zapalenie. Skład fatalny. Jedynie zapach się broni.

Fajny produkt, ale uwaga!

Używam pasty w formie peelingu, co sprawdza mi się doskonale dzięki temu, że jest naprawdę gęsta i ma spore drobiny złuszczające (peeling mechaniczny). Po użyciu moja skóra natychmiast robi się gładsza, widocznie oczyszczona. Jest to jeden z niewielu produktów do oczyszczania, który daje tak dobry efekt od razu, ale... uwaga! Sprawdza się jedynie stosowany zgodnie z zaleceniami producenta tj. max 2 razy w tygodniu! Przez to, że jego działanie jest silne przy częstym używaniu można sobie zrobić po prostu krzywdę, nie polecam robić sobie krzywdy :) Efekt może być dokładnie odwrotny do oczekiwanego.
Dodatkowym atutem jest niska cena, polska marka, znakomita dostępność.

Rewolucja w Ziaji

Seria manuka odmieniła moje zdanie o produktach Ziaja. Długo omijałam produkty tej firmy, bo nie wpływały korzystnie na moja cerę. Pewnego dnia, szukając w Rossmanie jakiegoś peelingu do twarzy natrafiłam właśnie na tą pastę.
Cena przekonała mnie do wypróbowania.
Moja cera jest wymagająca, mieszana z tendencją do przetłuszczania, a sebum uwielbia się na niej pojawiać w błyskawicznym czasie ;/ Dużo czasu zajęło mi znalezienie odpowiedniej bazy produktów które zamiast szkodzić, pomogą odpowiednio o nią zadbać. Pasta do głębokiego oczyszczania jest produktem który się u mnie dobrze sprawdza.
Biały peeling z granulkami, bardzo ładnie pachnie i fajnie złuszcza naskórek. Skóra po jej użyciu jest dobrze oczyszczona i występuje przyjemne uczucie ściągnięcia. Sklad jak dla mojej cery jest korzystny. Nie żałuje ze się skusiłam. Do tej pory zużyłam dwie tubki, ale pewnie jeszcze wrócę do tego produktu :) za taką cenę na prawdę warto.

Zgodnie z opisem producenta

Ta pasta to jeden z moich faworytów firmy Ziaja.

Zacznijmy od konsystencji: gęsta, zbita pasta z drobinkami mieszcząca się w tubce. Ciężko trochę wyciągnąć z dna ale za to działanie i cenę to nie żadna przeszkoda!

Pasta działa jak magnes na zanieczyszczone pory. U mnie sprawdza się super. Stosuje maksymalnie 2 razy w tygodniu. Pięknie oczyszcza, drobne wypryski znikają. Maska ma działanie wysuszające, więc uwaga dziewczyny... zbyt częste stosowanie tego produktu może podrażnić skórę.

Produkt jest wydajny, opakowanie starcza mi na kilka miesięcy regularnego używania. Cena atrakcyjna, zapłacimy cos ok 13 zł.

Ziaja Manuka pasta peelingująca

Mocny, ostry ale dobry peeling. Najczęściej stosuję go w okresie jesienno zimowym. Ma ładny zapach, ciekawą konsystencję i biały kolor. Ma postać pasty dzieki czemu dobrze trzyma się na twarzy nie spływa. Działanie ma ściągająco-tonizujące, reguluje wydzielanie sebum. Jeśli ktoś ma skórę wrażliwą z przewagą trądziku lepiej jest stosować kosmetyk raz w tygodniu.

Świetny

Kupiłam przez przypadek i się zakochałam. Produkt świetnie oczyszcza skórę i do tego kosztuje niewiele. Świetnie się sprawdza zamiast peelingu przed nałożeniem makijażu sprawia, że skóra jest gładka. Ma dość grube drobinki przez co nie każdy będzie zadowolony jednak ja lubię czuć, że mam dobrze oczyszczoną skórę i ten produkt mi to zapewnia.

Niestety

Moja skóra nie polubiła się ze zbyt mocnym czynnikiem ściernym. Faktycznie fajnie oczyszcza i skóra jest wyraźnie w lepszym stanie. Stosowałam raz na jakiś czas aby nie podrażnić mojej cery zbyt bardzo. Opakowanie zużyłam ale ponownie już nie kupie. Celuje w łagodniejsze produkty.

Skuteczna, ale...

Lubiłam tę pastę, bo całkiem nieźle oczyszczała. Skóra po niej jest odczuwalnie czysta, świeża i gładka. Długi czas ta pasta była moim ulubionym peelingiem, i to dostępnym w całkiem przystępnej cenie. Dlaczego "lubiłam" i "była"? Do korzystania z pasty zniechęca mnie fakt, że materiał ścierny to mikroplastik. Z powodzeniem można by użyć naturalnych składników, przyjaznych środowisku. I na rzecz właśnie takiego peelingu zrezygnowałam z pasty.