Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-27, 19:54   #991
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Asiu kochana co się dzieje??

Agata, Infa, ładne kolorki

wega1993 ja bym od razu na całość kładła...

zrobiłam dziś odrosty tym palette 230 2raz i lekko ciepły odrost jest, nie wyróżniający się, bo malaks zrobiłam i pojaśniłam na długości tym włosy...więcej się na niego nie skuszę, jak wrócę z wyjazdu za 2-3tyg to może już odrosty Londą 12/9 zrobię, a potem rozmyślam nad alfą 11.21
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:25   #992
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
dam znać użyłam go dwa razy-raz na suche a raz tuż po umyciu na wilgotne na suchych dał efekt takich tępych włosów..ta opcja chyba tylko wchodzi w grę jako wcierka nocna i rano mycie. Natomiast na mokre spisał się lepiej jeszcze przetestuję tak i tak, tylko z innymi szamponami
aaa i zmienili chyba trochę skład-bo już nie ma alkoholu

ogólnie teraz mam trochę problem z wypadaniem robiłam nawet badania krwi, tsh i mam wszystko super, ale podczas mycia wybieram spory kłębek i jak rozczesuję mokre to też sąąą
biorę ten asystor, jest chyba trochę lepiej, dalej zobaczymy..

kolor to 542 natural&easy, który spisywał się super za 1 farbowaniem, a 2 raz jak robiłam to odrost mi zrudział b.szybko ..nie wiem czemu
i poprawiłam srebrnym pyłem z joanny, bo już nie mogłam patrzeć joanna sobie poradziła
a skrzyp ci nie pomaga na wypadanie?? Ja przy wypadaniu włosów stosowałam ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html i polecam

kolor masz boski teraz taki czysty i chłodny

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Hej




Przepraszam że tak późno odpowiadam, z braku czasu ostatnio tylko podczytywałam Lancome to typowy podkład rozświetlający, osoby z mieszaną cerą (jak ja) pewnie będą musiały przypudrować w strefie T, ale wybaczam mu to przez efekt jaki daje: świetlistej, naturalnej, rozpromienionej cery Niesamowite jest to, że nie jest mocno kryjący, ale jednocześnie ukrywa wszelkie niedoskonałości i daje efekt prawie jak z Photoshopa Kupiłam go po poleceniu Callmeblondieee (link do filmiku, 6:43), ona też ma mieszaną cerę i bardzo jej przypasował Ale chyba najlepiej, jak weźmiesz próbkę i sama wypróbujesz



Aaale piękny kolor Brzuszek oczywiście też A powiedz mi, jak długo trwało, aż kolor się wypłukał do takiego? Ja nie farbuję ponad 2 miesiące (może 2 mies + 1/2 tyg) i mam mały kryzys... tzn. nie ciągnie mnie do farbowania, bo jestem zdeterminowana, oglądałam ostatnio moje zdjęcia sprzed kilku lat jak miałam naturę + delikatne refleksy... Ale kolor robi się teraz trochę do d...., szczególnie żółknie i rudzieje przy nasadzie, muszę się bawić z gencjaną ;/

Jak już mi odrosną naturale, to na pewno tak jak Ty zrobię leciutkie naturalne refleksy na koronie, miałam tak kilka lat temu, włosy wyglądały pięknie i naturalnie, po farbowaniu miałam spokój co najmniej na pół roku/rok



Lavia - od 2 miesięcy używam Revitalasha i efekty są naprawdę super Próbowałam nawet zrobić zdjęcia, ale w ogóle nie widać na nich efektu ;/ Tylko zdałam sobie sprawę, że strasznie dużo tej odżywki używam, kupiłam większe opakowanie 3,5 ml (teoretycznie na 6 mies), używam codziennie od 2 mies, a zostało może 1/3 opakowania? Będę musiała oszczędniej ją nakładać a Ty od jakiego czasu jej używasz? Nadal jesteś zadowolona?

Ja już zaprzestałam na razie stosowania tzn stosuje revitalash ale sporadycznie bardzo np. raz na dwa tygodnie tylko dla podtrzymania efektu Co ty jak dla mnie jest mega wydajna to odzywka i mam jej jeszcze ponad polowe ale to zalezy kto ile naklada.....moze rzeczywiscie za duzo jej brałaś ? Rzęski mam nadal długie i takie mi wystarczą ale na zdjęciach to fakt nie widac do końca tego realnego efektu a używam jej już od kwietnia ciekawe jak twoje rzeski wyglądają po niej Jak stosujesz ją juz ponad 2 miechy to nie musisz teraz jej codziennie nakladac- juz po miesiacu jej nakladania mozna ograniczyc jej stosowanie i nakladac tylko raz tygodniowo dla podtrzymania efektu serio - nie musisz tak często bo to nie ma sensu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-09-27 o 20:32
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 20:40   #993
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No przeciez taka zwykła karta do bankomatu sie nazywa debetowa :d. Są zwykle debetowe i potem kredytowki :p
Okej rozumiem to będzie moje pierwsze konto w banku i sie nie znam głupol ze mnie

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

tak poza tym to wróciłam z pracy byłam 11.30 godz. I nie ma tragedii jak narazie spoko ludzie, ale muszę sie wdrążyć bo narazie ciezko mi wszystko spamietac ale jest fajna
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 21:29   #994
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a skrzyp ci nie pomaga na wypadanie?? Ja przy wypadaniu włosów stosowałam ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html i polecam

kolor masz boski teraz taki czysty i chłodny
nie pije teraz skrzypokrzywy piłaaam długi czas ale potem czytałam, że skrzyp wypłukuje z organizmu wit z grupy B

teraz biorę ten asystor hair, kończę fazę I, wklejam skład
I faza: Wyciąg z pokrzywy 100mg, Wyciąg z zielonej herbaty 100mg, Tauryna 150mg, L-metionina 12mg, L-cysteina 12mg, Selen 22,5mcg, Cynk 5mg, Kompleks wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum nodosum oraz wyciągu z pestek winogron Vitis vinifera 15mg

i zaczynam II (i tu jest skrzyp ale i też wit B
II faza: wyciąg ze skrzypu polnego 240mg, Spirulina 10mg, Hydrolizat białek kolagenowych 40mg, Witamina A 470mcg, Tiamina 0,8mg, Ryboflawina 1mg, Witamina B6 1,1mg, Witamina B12 0,6mcg, Witamina C 30mg, Witamina E 12mg Niacyna 16mg, Biotyna 77mcg, Kwas pantotenowy 5,1mg, Kwas foliowy 200mcg, Cynk 7,3mg, Selen 55mcg, Jod 73mcg, Żelazo 6,9mg

choć czytałam opinie, że najlepiej brać II fazę z I, więc kupie nowe op

dzięki za info o szamponie, w sklepie zielarskim kupiłaś?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:15   #995
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej Dziewczyny

Dziekuje za opinie co do wlosow.

infatuated
Ty masz dlugasne te wlosy
Napisz jak ten asystor się sprawdza.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:20   #996
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
jak coś to poszukaj w internetowych aptekach
no tak, jantar zdecydowanie łatwiejszy w obsłudze..choć nie do końca (bo nie ma aplikatora) ja sobie przelałam do butelki po psikaczu gliss kur
Na all widziałam że są aż 2 strony więc na necie problemu dostać nie będzie w razie gdybym stacjonarnie nigdzie nie dorwała ale myślę że powinnam gdzieś dostać sporo tu aptek po drodze z aplikacją to tak jak mówisz albo butelka po psikaczu albo strzykawka coś się nada.

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a skrzyp ci nie pomaga na wypadanie?? Ja przy wypadaniu włosów stosowałam ten szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html i polecam
o nim też czytałam na KWC będę celować albo w niego albo w tego z Pharmaceris. Siostra Tż ma obecnie ten z Avonu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-burdock.html ale naczytałam się że powoduje łupież więc nie wiem czy to on mi nie zaszkodził między innymi bo umyłam nim głowę parę razy a moja skóra głowy ogółem ma skłonności do przesuszeń drobnego łupieżu i swędzenia.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 11:23   #997
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja wczoraj byłam obciac troche włosów. Nie mogłam ich już ogarnąć, plątały się strasznie, kruszyły, były suche strasznie. No i obcięłam troche, fryzjerka mówiła że od spodu po prostu jakbym miała wyżarte fragmenty włosów miejscami. Obcięła mi to wszystko i spód włosów mam krótszy, a wierzchnią warstwe dłuższą żeby za dużo nie ścinać. I za 3-4 miesiące jak mi troche odrosną ide juz reszte tych takich co sie kruszą obciąć.


I teraz kurcze Bunny błagam o pomoc w pielęgnacji I każdy kto miał taki temat do ogarnięcia. Bo chce przez ten czas maksymalnie te włosy odżywiać żeby je uratować.

Z szamponów mam teraz na zmiane: pinio i dove nawilżający, do tego z doskoku clear do wrażliwej skóry głowy i timoeti do blondu.
Odżywki - balsam z alberto z borówkami i odżywka z tresseme na objętość - i tutaj potrzebuje jakąś odżywke bo alberto jest dla mnie za słaba już, używam ja tylko jako zabezpieczenie na długości. Myślałam o jakimś glisskurze ale który - czarny, złoty, żółty?

Z masek mam l'oreala do farbowanych i biovaxa z jedwabiem.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 12:58   #998
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

jestem u babci na weekend
Jestem przeszczesliwa

Agatko moja dieta jest na dobrej drodze, ale z Cwieczeniami juz gorzej, nie mam czasu po prostu na to, ale sie nie przejmuje, jak bede mila czas to zaczne. Nawet babcia powiedziala mi dzisiaj,że chyba przychudłam

Do domu mam ok 60-65km, czyli autem jakos 40-50 min, z tym ,że my z Tż auta jeszcze nie mamy i jak mam np. dwa dni wolne pod rzad to mojego Tz brat po nas przyjezdza, a potem nas odwozi...

Carolajn Ja uzywałam jantaru dośc długo...
Z tym,że u mnie zmienial kolor włosów
Na odrostach robily sie złoto-miedziane, to jest najwiekszy minus.
Moja babcia cały czas go uzywa i nie ma w ogole praktycznie siwych włosów. Dodatkowo włosy bardzo sie babci zagęściły i ma piekne ciemno blond włosy do pasa
Zaczełam pic pokrzywe i widze efekty, lekko ponad tydzien temu robilam odrost a juz mam dosc widoczny pasek startowy, na twarzy zadnych niespodzianek nie mialam jak do tej pory

Kiteczko cóz moge powiedziec, wugladasz cudownie, włoski błyszcza pieknie i Ty cała piękna jestes Natka bedzie mała ksieżniczka w takich cudnych ciuszkach od babuni

Czeko ja sama ma problem z wlosami teraz
Po tym cholernym szamponie z Welli nie dosc,że swedzioch to jeszcze łupież lekki mi sie rzucił
poszedl do mycia podklogi i innych rzeczy.
Najgorsze,że maski mi sie koncza i nie mam pomyslu na kolejne
Poza tym Kallosem oczywiscie, ale ja chce jakas mega,mega nawilżająca Juz nie wspomne,że jakies podciecie by sie przydalo...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Asiu co sie z Toba dzieje?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:07   #999
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Carolajn Ja uzywałam jantaru dośc długo...
Z tym,że u mnie zmienial kolor włosów
Na odrostach robily sie złoto-miedziane, to jest najwiekszy minus.
Moja babcia cały czas go uzywa i nie ma w ogole praktycznie siwych włosów. Dodatkowo włosy bardzo sie babci zagęściły i ma piekne ciemno blond włosy do pasa
Zaczełam pic pokrzywe i widze efekty, lekko ponad tydzien temu robilam odrost a juz mam dosc widoczny pasek startowy, na twarzy zadnych niespodzianek nie mialam jak do tej pory
Co Ty gadasz zmieniał kolor? ja w sumie teraz i tak rzadko farbuję włosy a mam już spory odrost to może z kolorem mi nic nie zrobi bo przy skórze mam naturę a farbowanie raczej w październiku dopiero ja mam niestety skłonność do wysypu na buzi więc się tych ziółek boję trochę po CP niby też istnieje ryzyko wysypu ale ostatnim razem nie miałam więc już przy nim zostanę nie jestem systematyczna i z bratkiem też się opierdzielałam więc wolę już te tabletki bo to szybko łyknę i po sprawie ustawię sobie przypomnienie najwyżej.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:11   #1000
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Co Ty gadasz zmieniał kolor? ja w sumie teraz i tak rzadko farbuję włosy a mam już spory odrost to może z kolorem mi nic nie zrobi bo przy skórze mam naturę a farbowanie raczej w październiku dopiero ja mam niestety skłonność do wysypu na buzi więc się tych ziółek boję trochę po CP niby też istnieje ryzyko wysypu ale ostatnim razem nie miałam więc już przy nim zostanę nie jestem systematyczna i z bratkiem też się opierdzielałam więc wolę już te tabletki bo to szybko łyknę i po sprawie ustawię sobie przypomnienie najwyżej.
tak zmienial mi kolor
szybszego przyrostu nie zauwazylam, ale babcia mówi,że wlosy przestaly jej wypadac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:15   #1001
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
tak zmienial mi kolor
szybszego przyrostu nie zauwazylam, ale babcia mówi,że wlosy przestaly jej wypadac
No mnie też właśnie zależy na tym żeby przestały wypadać głównie jakby szybciej rosły też bym się nie pogniewała ale od tego to już CP sobie kupię
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 13:17   #1002
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!

dziewczynki nie martwcie się o mnie ,ale nie mam narazie ochoty pisać o moich problemach zdrowotnych tutaj zbyt to zagmatwane
zrozumcie mnie i nie gniewajcie się
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 13:47   #1003
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

dziewczynki nie martwcie się o mnie ,ale nie mam narazie ochoty pisać o moich problemach zdrowotnych tutaj zbyt to zagmatwane
zrozumcie mnie i nie gniewajcie się
Asiu oczywiscie,że to rozumiemy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

A w ogole chcialam Wam powiedziec ,że mialam fioletowe wlosy
Chcialam zobaczyc jak na Alfe zadziala gencjana i bylam fioletowa przez dwa dnia wcale nie musialam plukanki robic, bo przeciez wlosy farbowalam we wtorek, a plukane machnełam w poniedziałek wieczorem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 14:07   #1004
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
A w ogole chcialam Wam powiedziec ,że mialam fioletowe wlosy
Chcialam zobaczyc jak na Alfe zadziala gencjana i bylam fioletowa przez dwa dnia wcale nie musialam plukanki robic, bo przeciez wlosy farbowalam we wtorek, a plukane machnełam w poniedziałek wieczorem
ja sobie kiedyś tak umiejętnie robiłam płukanki (miałam 15lat) że chodziłam z połową głowy żółtą od rozjaśniacza a połową siwą od płukanki wyglądałam cudownie
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-09-28 o 14:08
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:22   #1005
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziewczyny poratujcie. Po niezbyt nieudanym ombre kładłam na włosy Garnier color Naturals 111. Po ponad 3 tygodniach od ostatniego farbowania postanowiłam spróbowac czegoś co podobno mocniej rozjaśnia i kupiłam Wellaton 12/1. Położyłam na włosy (zdjęcie przed nr 1) i wyszło mi jakoś dziwnie, rudo żółto i zielono! (zdjęcia dalej)
Co mam zrobic aby teraz tą zieleń wytłuc? Mam w szafce jeszcze Garniera Naturals 111 i kupiłam teraz Color Sensation 110 (ostatnia fota)Boję się kłaść cokolwiek bo obawiam się, że zieleń się pogłębi. Już daawno nie siedziałam w blondach i chyba przedobrzyłam teraz dążąc do jaśniejszego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060026.jpg (41,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (17,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (49,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (70,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (47,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1180769.jpg (20,7 KB, 3 załadowań)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-09-28 o 15:24
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 15:51   #1006
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dobra, tak jak niedawno obiecałam wrzucam zdjecie małej Kylie
a dodatkowo moj kitajec z dzisiaj po wymytej juz płukance
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CSC_0041.jpg (83,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CSC_0042.jpg (100,6 KB, 129 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-09-28 o 15:55
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:31   #1007
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra, tak jak niedawno obiecałam wrzucam zdjecie małej Kylie
a dodatkowo moj kitajec z dzisiaj po wymytej juz płukance

ale śliczna mała Kylie i jakie cudowne włosyyy a kita już pokaźna długa i gęsta
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 16:36   #1008
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
ale śliczna mała Kylie i jakie cudowne włosyyy a kita już pokaźna długa i gęsta
Dziekuje
Kita na koncu jest zakrecona troszke dlatego tak wyglada, bo ja mam zwyczaj krecic "slimaczki" na wlosach palcem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 17:09   #1009
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8c2c.jpg (53,7 KB, 45 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 17:11   #1010
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziekuje
Kita na koncu jest zakrecona troszke dlatego tak wyglada, bo ja mam zwyczaj krecic "slimaczki" na wlosach palcem
ja też tak często robię lubię jak końce są "w jednym miejscu"
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 20:25   #1011
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 20:26   #1012
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra, tak jak niedawno obiecałam wrzucam zdjecie małej Kylie
a dodatkowo moj kitajec z dzisiaj po wymytej juz płukance
ale słodka byłas
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 20:41   #1013
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Jest tu moze jakas dziewczyna, która piła pokrzywe?
Mam problem z dawkowaniem jej.
Na opakowaniu napisane jest,żeby pić zaparzone 2 saszetki 3-4x dziennie,ale z tego co sie orientuje to jest dawka lecznicza, poniewaz jest dopisane,żeby nie stosowac dluzej niz 2-4 tyg i ewentualnie skonsultowac sie z lekarzem.
Wiec nie wiem ile w koncu jej pic, tzn ile saszetek na dzien, zeby sobie ewentualnej krzywdy nie zrobic,a żeby i efekt jakis byl...
Myślałam optymalnie nad 2 kubkami dziennie z 1 saszetki...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej
Hej

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
ale słodka byłas
dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-28, 21:49   #1014
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

KYLIE
to już wiem skad maz takie geste wlosy teraz. z dzieciństwa:P ale mialas falkia mi się kolor z dzieciństwa podoba ale terazmasz mega te wlosy

Ja piłam i poje czasem pokrzywe ale na zasadzie bo lubie, parzę sobie 1 dziennie z mieta.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 12:45   #1015
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej wam :-* lecze dzis kaca po wczorajszej parapetowie

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
nie pije teraz skrzypokrzywy piłaaam długi czas ale potem czytałam, że skrzyp wypłukuje z organizmu wit z grupy B

teraz biorę ten asystor hair, kończę fazę I, wklejam skład
I faza: Wyciąg z pokrzywy 100mg, Wyciąg z zielonej herbaty 100mg, Tauryna 150mg, L-metionina 12mg, L-cysteina 12mg, Selen 22,5mcg, Cynk 5mg, Kompleks wyciągu z alg brunatnych Ascophyllum nodosum oraz wyciągu z pestek winogron Vitis vinifera 15mg

i zaczynam II (i tu jest skrzyp ale i też wit B
II faza: wyciąg ze skrzypu polnego 240mg, Spirulina 10mg, Hydrolizat białek kolagenowych 40mg, Witamina A 470mcg, Tiamina 0,8mg, Ryboflawina 1mg, Witamina B6 1,1mg, Witamina B12 0,6mcg, Witamina C 30mg, Witamina E 12mg Niacyna 16mg, Biotyna 77mcg, Kwas pantotenowy 5,1mg, Kwas foliowy 200mcg, Cynk 7,3mg, Selen 55mcg, Jod 73mcg, Żelazo 6,9mg

choć czytałam opinie, że najlepiej brać II fazę z I, więc kupie nowe op

dzięki za info o szamponie, w sklepie zielarskim kupiłaś?
Tak w zielarskim polecam

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Jest tu moze jakas dziewczyna, która piła pokrzywe?
Mam problem z dawkowaniem jej.
Na opakowaniu napisane jest,żeby pić zaparzone 2 saszetki 3-4x dziennie,ale z tego co sie orientuje to jest dawka lecznicza, poniewaz jest dopisane,żeby nie stosowac dluzej niz 2-4 tyg i ewentualnie skonsultowac sie z lekarzem.
Wiec nie wiem ile w koncu jej pic, tzn ile saszetek na dzien, zeby sobie ewentualnej krzywdy nie zrobic,a żeby i efekt jakis byl...
Myślałam optymalnie nad 2 kubkami dziennie z 1 saszetki...

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


Hej


dziekuje
Ja pije pokrzywe teraz dwa razy dziennie rano i wieczorem po jednej torebce uwielbiam smak pokrzywy a i porost tez mam lepszy po niej. Wogole cera mi sie poprawila bardzo ostatnio czy to molizwe zeby od pokrzywy tak sie dzialo? Z ta zmiana kolo po jantarze zaskoczylas mnie -mam go w domu i lezy caly czss nieuzywany ale teraz po tym co przeczytalam wole nie ryzykowac...

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobra, tak jak niedawno obiecałam wrzucam zdjecie małej Kylie
a dodatkowo moj kitajec z dzisiaj po wymytej juz płukance
Ale slodziak jakie geste i ciemne wlosy mialas! ciekawe jak bys teraz wygladala w takim kolorku i dlugosci ja to jak bylam malutka mialam takie jasne bialutkie wlosy i rzesy jak albinosek potem dopiero mi zaczely ciemniec z czasem do takiego sredniego blondu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:01   #1016
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Lavia to mozliwe, pokrzywa oczyszcza organizm ze wszystkich swinstw, ale ja czytalam, ze nie dobrze jest pic ja az tak czesto. A moze to ja w ciazy moge tylko max 4 razy w tygodniu, juz nie pamiętam.
Ja pilam zawsze swieza, zerwana w lesie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:09   #1017
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lavia to mozliwe, pokrzywa oczyszcza organizm ze wszystkich swinstw, ale ja czytalam, ze nie dobrze jest pic ja az tak czesto. A moze to ja w ciazy moge tylko max 4 razy w tygodniu, juz nie pamiętam.
Ja pilam zawsze swieza, zerwana w lesie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czemu nie mozna codziennie jej pic?na co szkodzi? myslalam ze wlasnie powinno sie ja systematycznie pic dla lepszych efektow... to juz niewiem sama...poszperam na necie jeszcze no taka swieza najlepsza ale ja teraz nie mam gdzie jej zrywac :-\
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 13:54   #1018
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Czemu nie mozna codziennie jej pic?na co szkodzi? myslalam ze wlasnie powinno sie ja systematycznie pic dla lepszych efektow... to juz niewiem sama...poszperam na necie jeszcze no taka swieza najlepsza ale ja teraz nie mam gdzie jej zrywac :-\
Można pic codziennie, ale z umiarem. Jest moczopędna-wypłukuje z organizmu witaminy i potas-powoduje wiele zaburzen.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:30   #1019
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej! Żadna nie pomoże?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1005
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-29, 14:53   #1020
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poratujcie. Po niezbyt nieudanym ombre kładłam na włosy Garnier color Naturals 111. Po ponad 3 tygodniach od ostatniego farbowania postanowiłam spróbowac czegoś co podobno mocniej rozjaśnia i kupiłam Wellaton 12/1. Położyłam na włosy (zdjęcie przed nr 1) i wyszło mi jakoś dziwnie, rudo żółto i zielono! (zdjęcia dalej)
Co mam zrobic aby teraz tą zieleń wytłuc? Mam w szafce jeszcze Garniera Naturals 111 i kupiłam teraz Color Sensation 110 (ostatnia fota)Boję się kłaść cokolwiek bo obawiam się, że zieleń się pogłębi. Już daawno nie siedziałam w blondach i chyba przedobrzyłam teraz dążąc do jaśniejszego koloru.
Ja Ci niestety rzeczowo i odpowiem-dlatego tez nie odpowiadam.
Ja mając zieleń zrobiłam kapiel rozjjasniajacą i polozyłam zdaje się perłę(farbę perłową).
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.