Avon, Naturals Herbal, Nourishing Shampoo Nettle & Burdock [Naturals, Hair Care Stay Strong Shampoo Nettle & Burdock] (Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych `Pokrzywa i łopian`)

Dobroczynna moc ziół jest znana już od wieków. Tradycyjna ziołowa mieszanka to cenne źródło składników i minerałów, które niezwykle korzystnie działają na urodę. Naturals Herbal to linia kosmetyków, która śmiało korzysta z tych sprawdzonych receptur opartych na naturalnych skarbach. Nowe ziołowe szampony zapewnią włosom wszystko, czego potrzebują zdrowie i piękny wygląd.
Odżywczy szampon odpowiednio zadba o słabe i łamliwe włosy. Dzięki starannie dobranym naturalnym składnikom włosy stają się mocne, sprężyste i pełne blasku. Są też odpowiednio chronione przed niszczącym je łamaniem. Dzięki wyciągowi z pokrzywy kosmetyk wzmacnia strukturę włosów od cebulek aż po same końcówki. Natomiast łopian odżywia włosy, a także wspomaga ich naturalny wzrost. Systematyczne stosowanie szamponu przywraca im zdrowy wygląd i witalność.

Skóra głowy
normalna
do włosów normalnych
wzmacniające, oczyszczające

Fajny szampon

Jakiś czas temu już go stosowałam. Bardzo go lubię. Przyjemnie doczyszczał skórę głowy i włosy,nie miałam po nim łupieżu. Ma bardzo przyjemny zapach taki ziołowy ale nie nachalny. Jeśli miałabym kupić ponownie to tak, jasne czemu nie. Przede wszystkim wydajny ze względu na stosunkowo fajną cenę i dużą butelkę.
Dla mnie ten szampon robił wszystko to co miał zrobić .

Dla mnie super opcja !

Szampon 700 ml za 14 zł ! Wystarcza mi na bardzo długo, dzięki temu uwalnia mnie od żmudnego obowiazku wyszukiwania w drogerii korzystnej oferty.
Szampon ma mleczny kolor i jakby bogatą konsystencję , która o dziwo nie obciąża moich przetłuszczajacych się włosów.
Podczas mycia włosy są miękkie w dotyku i otula je przyjemny ziołowy zapach ,nieco podrasowany i droższy niż u tradycyjnych rodzinnych szamponów.
Włosy zadziwiająco łatwo się rozczesują nawet bez konieczności nakładania odżywki.
W ciągu dnia włosy są lekkie,sypkie i dłużej świeże.
Nie spodziewałam się tak dobrych rezultatów! Będę wracać do niego regularnie, oby go tylko nie wycofali że sprzedaży.

Okropny, nie polecam

Kupiłam ten szampon jakiś czas temu bo spodobał mi się jego opis i niska cena. Bardzo się na nim zawiodłam. Mam wrażenie, że po umyciu włosów tym szamponem stają się one tłuste zanim jeszcze dobrze wyschną. Po dłuższym stosowaniu skóra głowy swędzi i pojawia się łupież. Mam nadzieję, że już nigdy nie trafię na tak beznadziejny szmpon.

Mocno oczyszczający szampon

Zalety:
- ziołowy zapach
- niska cena
- dobra dostępność
- oczyszcza włosy z pozostałości kosmetyków obciążających i stylizacyjnych
- unosi włosy i nadaje im puszystość

Wady:
- przesusza włosy, nie nadaje się do częstego stosowania
- nie zauważyłam wzmocnienia włosów
- ma rzadką lejącą się konsystencję

nie dla moich włosów

To po prostu zwykły szampon, który myje włosy. Ja nie odczuwam na sobie żadnych innych właściwości. Nie nawilża włosów, nie dodane objętości. Włosy po nim robią się trochę matowe. Nic specjalnego.

Jak dla mnie kiepski.

Niestety u mnie się nie sprawdził tak jak inne ziołowe szampony. Nie nadaje się do włosów skłonnych do przetłuszczania.

Plusy:
- ładny, długotrwały zapach
- fajna konsystencja

Minusy:
- włosy szybciej się przetłuszczają

Używam tego produktu od: używałam przez 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Szampon Herbal Avon

Szampon dostałam w prezencie od mamy.

Zalety:
- ładnie pachnie
- dobrze się pieni
- wydajny
- ładne i poręczne opakowanie

Wady:
- wysusza skórę głowy
- nie odżywia włosów
- powodował powstawanie skorupek na mojej głowie
- nie nawilża, nie wygładza

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Idealny.... aby dostać łupieżu

Szampon przyjemnie pachnie ziołami, co daje nam złudzenie używania naturalnego kosmetyku. Wystarczy jednak wczytać się w skład aby stwierdzić, że jest to zwykły perfumowany szampon do włosów, za to zawiera aż dwa SLS-y, a ekstraktów z roślin jest w nim śladowa ilość.
Szampon myje włosy, tego nie mogę mu odmówić, za to wspaniale powoduje łupież i to już od pierwszego mycia. Do tego mocno przesusza włosy, powoduje wręcz powstanie na głowie "siana". Nie widzę absolutnie żadnych plusów jego stosowania.
Na pewno nie kupię go więcej i nie jestem zainteresowana także jego "braćmi". Tak niestety jest, kiedy się kupuje kosmetyki z katalogu.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jakoś nie działa...

Szampon ma ladny ziolowy zapach. Łatwo sie pieni i wystarczy nalozyc niewielka ilosc, aby umyc cale wlosy. Jest wydajny i tani. Niestety nie zauwazylam jakiegos specjalnego dzialania na wlosy. Ulatwia ich rozczesywanie, ale nie wplywa na ich stan - brak nawilzenia, wygladzenia czy blasku.

U mnie rewelacja :)

Szampon- jednych zadowoli innych nie.
Ja z serii Naturals korzystałam po kolei z obecnej pokrzywy i łopianu, z maliny i hibiskusa, z moreli i shea oraz z awokado .
I ten tutaj, z pokrzywy i łopianu nadal ma miejsce na naszej półce.
Ostatnio właśnie wzięłam malinę i rozczarowałam się bardzo i wróciłam zdecydowanie do pokrzywy.

Włosy mam miękkie, łatwo się układają, nie łamią się, nie są przesuszone ( a często zapomina mi się o korzystaniu z odżywki ) , nie mam po nim łupieżu ...
No dla mnie na pewno plus :)

Używam tego produktu od: Od ... kiiilku miesięcy, może dłużej ?
Ilość zużytych opakowań: Z 3-4 duże butelki .

nie kupie wiecej

szampon jak szampon , nie zrobił na mnie żadnego pozytywnego wrażenia , wlosy nie mialy takiego efektu jaki powiy miec
plusy to cena i dostepnosc

raczej nie kupie wiecej

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bez rewelacji

Skusiłam się na ten szampon, bo bardzo lubię produkty o ziołowym zapachu. I faktycznie - pachnie bardzo przyjemnie. Niestety, nie odnotowałam jakiegoś odżywienia czy wzmocnienia włosów.
Co gorsza, często moje włosy wyglądały na oklapnięte (myję je wieczorem i z jeszcze wilgotnymi chodzę spać), a po kilku tygodniach użytkowania moja skóra głowy przestała być zadowolona i bardzo swędziała po każdym użyciu. Oddałam go mamie, której bardzo przypadł do gustu, ma już kolejną butelkę, choć też nie zaobserwowała jakiegoś wzmocnienia włosów - po prostu lubi zapach i konsystencję, a także miękkość włosów.