Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 08:16   #361
DiTu77
Zakorzenienie
 
Avatar DiTu77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 834
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość

może ktoś jeszcze się wypowie i mnie ciut pocieszy... że ciut więcej ich.

a co o tym myślicie? to własnie te z tym dziwnym opk. Niby pełne (?). Pełne? Ordżinal czy jakis wynalazek? (ja znam tylko biało-brązowe opk, może we Francji czy tych innych na zachodzie rzucili w takim pudełku? czy "zatyczka"/góra była tłoczona? - tu jest tłoczona) .
Na pewno nie ma połowy
Oryginalne To jest, zdaje się, wcześniejsza wersja opakowania
DiTu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 08:21   #362
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Handel cocoonem kwitnie. Na all chyba 1 albo 2 oferty z cena z kosmosu.
na portalu na 'o' 50 ml za 250 zł . Tylko opakowanie jakieś inne,kartonik cały złoty (jednolity). No i ta cena mocno korzystna.
Z jednej strony wesze podstęp, a z drugiej pluje sobie w brodę bo się chwilę wcześniej ugadalam na pół butelki (chyba pół) z all za cenę ponizej 150zl.
i taki efekt psychologiczny_im niższa kwota, tym mniej boli. A realnie 250 zł za perfumki to wg mnie dużo (nie mam aż takich chciejstw). I realnie_nie mam luźnych 250 zł. :/

A najgorsze jest to że ogólnie chodzą za mną nowe perfumki, Ale nie mogę się zdecydować, nie trafiłam na 'te akurat jedyne'. Qnda edt nowe leżą czekają, z Oriflame chyba z 2 flakony nowe też czekają. I wszystko to ładne,ale bez efektu wow. STRASZNE

Czy to jest pół coconna? Czy ile?
Najlepiej zamawiać próbki. Obecnie robię tak, że nie kupuję prawie żadnego kosmetyku przed wcześniejszymi testami, bo też zbyt wiele mi nie odpowiadało i później nie miałam co zrobić z pełnowymiarowym opakowaniem. Próbki w Ori kosztują około 2 zł za sztukę.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:34   #363
Membroza
Rozeznanie
 
Avatar Membroza
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 505
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Dostałam swoje zamówienie i oczywiście żelu męskiego mięta brak Napisane jest: "jest nam niezmiernie przykro, ale nasze zapasy tego produktu uległy wyczerpaniu" Już trzeci raz z rzędu mi czegoś nie wysyłają Jeszcze na fakturze jest wartość brutto 102,70, a zapłaciłam 110. Wzięłam ten żel tylko po to, żeby dobić do progu. I co teraz, mam do nich pisać, żeby mi oddali kasę na konto? Teraz ten żel jest już dostępny W sumie szykuję się do kolejnego zamówienia, mogliby mi go dorzucić... chociaż chyba powinnam się poważnie zastanowić czy chcę tam dalej kupować, bo już trzeci raz taka akcja...
mi od razu zwrócili. tzn. napisałam maila i napisali, że od razu był zwrot na konto i po 2 dniach mi doszedł.
__________________

Membroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 10:38   #364
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez wildDaisy Pokaż wiadomość
Dostałam swoje zamówienie i oczywiście żelu męskiego mięta brak Napisane jest: "jest nam niezmiernie przykro, ale nasze zapasy tego produktu uległy wyczerpaniu" Już trzeci raz z rzędu mi czegoś nie wysyłają Jeszcze na fakturze jest wartość brutto 102,70, a zapłaciłam 110. Wzięłam ten żel tylko po to, żeby dobić do progu. I co teraz, mam do nich pisać, żeby mi oddali kasę na konto? Teraz ten żel jest już dostępny W sumie szykuję się do kolejnego zamówienia, mogliby mi go dorzucić... chociaż chyba powinnam się poważnie zastanowić czy chcę tam dalej kupować, bo już trzeci raz taka akcja...
masz racje zrezygnuj z kupowania w YR...
__________________
12.05.2016 SARME...

19.05.2016 - 17.04.2019 góra

01.07.2016 - 17.04.2019 dół



KRYSZTAŁOWA góra i dół
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 11:26   #365
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Membroza Pokaż wiadomość
mi od razu zwrócili. tzn. napisałam maila i napisali, że od razu był zwrot na konto i po 2 dniach mi doszedł.
Mnie juz jest zwyczajnie glupio wypisywac do nich z jakimis problemami... Wczoraj bylam bojowo nastawiona, bo sie wkurzylam, ale teraz juz mi przeszlo




Cytat:
Napisane przez neonatus Pokaż wiadomość
masz racje zrezygnuj z kupowania w YR...
Dzieki za rade
Moze Ciebie by to nie obeszlo, ale ja sie zle czuje jak musze dopraszac sie o zamowiony produkt. A jak prosza o zostawienie jakiegos produktu to w ogole czuje sie jakbym kogos na to naciagala
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 14:32   #366
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Jaki oni maja tam burdel
Pamiętacie, że pisałam, że nie ma w systemie mojego zamówienia? Do wtorku miałam dostać odpowiedź, jak je powtórnie złożyć. Mamy czwartek.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 14:53   #367
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Jaki oni maja tam burdel
Pamiętacie, że pisałam, że nie ma w systemie mojego zamówienia? Do wtorku miałam dostać odpowiedź, jak je powtórnie złożyć. Mamy czwartek.
AniuKW, to jakaś masakra.
A to miało być zamówienie z pedzlami YR czy bez ? Pamietam, że chciałaś te pędzle ale chyba nie zdążyłąś ...czy coś pokreciłam...
__________________
12.05.2016 SARME...

19.05.2016 - 17.04.2019 góra

01.07.2016 - 17.04.2019 dół



KRYSZTAŁOWA góra i dół
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 14:58   #368
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez neonatus Pokaż wiadomość
AniuKW, to jakaś masakra.
A to miało być zamówienie z pedzlami YR czy bez ? Pamietam, że chciałaś te pędzle ale chyba nie zdążyłąś ...czy coś pokreciłam...
Stwierdziłam, że pędzle no trudno, ale parę innych rzeczy się przyda, więc zamówię. Był ten kod na kosmetyczkę, więc kliknęłam. W efekcie nie miałam możliwości wykonania płatności on-line, bo ostatnia strona była biała. Po odświeżeniu nic się nie działo, więc czekałam na maile. Nie dotarły. Kod wykorzystany (w sumie mogłam założyć drugie konto, ale doszłam do wniosku, że na pewno gdzieś to zamówienie będzie). Konsultantka każe czekać. To czekam.
6.08 najpierw na czacie, Pani pyta o maila, ze mi odpisze co dalej. Nie odpisała, więc dzwonię tym razem raz jeszcze. Nie mają w systemie, więc do wtorku wygenerują mi nowy kod. Jak widać nie wygenerowali. Trudno, ja wyjeżdżam i nie będę angażować rodziny w odbiór paczek, ale maila im napisałam, bo to nie ładnie. 2 czy 3 telefony, rozmowa na czacie z konsultantką, w pon jeszcze pytałam przez FB.

Szkoda, widać, gdzie mają stałych klientów.
__________________

Edytowane przez AniaKW
Czas edycji: 2016-08-11 o 14:59
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:09   #369
neonatus
Rozeznanie
 
Avatar neonatus
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 679
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
(...) 2 czy 3 telefony, rozmowa na czacie z konsultantką, w pon jeszcze pytałam przez FB.
rzeczywiście, to jest lekceważący sposób załatwiania Klienta, nie chciałabym być tak potraktowana, chyba nic sie nie poradzi ( nie ma gdzie złożyć reklamacji) tylko na wizażu można sie wyżalić... A może warto do rzecznika konsumenta napisać/ zatelefonować. Niby umowa była zawarta... tylko serwer padł i jednak do skutku nie doszło zamówienie.
Ehh...
__________________
12.05.2016 SARME...

19.05.2016 - 17.04.2019 góra

01.07.2016 - 17.04.2019 dół



KRYSZTAŁOWA góra i dół
neonatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 15:12   #370
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Szczerze to mi się nie chce, to nie jakaś sprawa życia i śmierci, ale chciałam po prostu kupić te kilka rzeczy.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 16:37   #371
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny, przed chwilą założyłam konto i złożyłam pierwsze zamówienie na YR (od razu opłaciłam). Gdzie jest historia zamówień? Możliwe, że nie widzę jej, bo mam nowe konto i jeszcze mi czegoś nie aktywowali?
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 16:40   #372
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przed chwilą założyłam konto i złożyłam pierwsze zamówienie na YR (od razu opłaciłam). Gdzie jest historia zamówień? Możliwe, że nie widzę jej, bo mam nowe konto i jeszcze mi czegoś nie aktywowali?
Już nie ma ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 16:57   #373
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Już nie ma ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Chociaż dziwne, że usunęli
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 17:06   #374
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Pani Natalia jak zwykle niezawodna = nie ma sensu dzwonić i rozmawiać na czacie, trzeba od razu pisać maile.

Zobaczymy jak dalej się to potoczy.
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:19   #375
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Zawiodłam się co do wody toaletowej Monoi de Tahiti.. myślałam, że będzie ładniej pachnieć, no ale trudno. Inaczej wyobrażałam sobie egzotyczne klimaty, a tu taki duszący zwyklak. Za to zakochałam się w suchym olejku z tej serii i żałuje, że wzięłam tylko jeden, bo jest genialny
Pierwszy raz też kupiłam antyperspirant w kulce i też nie mam zastrzeżeń - działa na prawdę okej i ładnie, nie sztucznie pachnie.
Do zamówienia powyżej 109 zł jako prezent wybrałam ten podwójny bronzer i to mój kolejny hit - świetny jest
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:36   #376
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Mam ten bronzer i faktycznie jest fajny dla mnie te antyperspiranty zupełnie nie działają
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 19:50   #377
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Mam ten bronzer i faktycznie jest fajny dla mnie te antyperspiranty zupełnie nie działają
ja się właśnie zdziwiłam, bo za kulkami nie przepadam, a tu kupiłam i się nie zawiodłam - na siłowni czy podczas biegania się nie sprawdza (nie chroni, ale neutralizuje nieprzyjemny zapach), ale przy takim normalnym funkcjonowaniu - jest okej; pewnie przy następnych zakupach kupię inną wersję zapachową.


i jeszcze krem bb 6 w 1 idealna cera - muszę pochwalić
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-11, 21:08   #378
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Moim zdaniem nowa oferta w e-sklepie pojawi się 16.8- 15.8 jest święto i wątpię, żeby ktoś wtedy pracował.
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 07:59   #379
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny z tym bronzerem to postępujcie bardzo ostrożnie. Też go lubię, ale przez to, że jest taki duży źle mi się go trzyma i już dwa potluklam. Jest bardzo kruchy
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 08:19   #380
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Nowy kod

TIME

zegarek do zamówienia powyżej 99 zł. Ważny do 15.08.

KLIK
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 21:19   #381
strumyczek
Raczkowanie
 
Avatar strumyczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Czy u Was za pieczątki też nie można brać akcesoriów np. pędzli czy gąbeczki do podkładu? Mi Pani powiedziała, że tylko kosmetyki. Pytam bo w pierwszych postach jako przykład za I poziom są właśnie te rzeczy wymienione.
Zgłupłam 😵
Może to od sklepu zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
strumyczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 21:35   #382
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Czy u Was za pieczątki też nie można brać akcesoriów np. pędzli czy gąbeczki do podkładu? Mi Pani powiedziała, że tylko kosmetyki. Pytam bo w pierwszych postach jako przykład za I poziom są właśnie te rzeczy wymienione.
Zgłupłam 😵
Może to od sklepu zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W lipcu wymieniłam po dłuższym czasie i też nie mogłam wziąć pędzla. Ale jeśli dobrze pamiętam, to 2-3 lata temu też akcesoria też nie podlegały wymianie
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-12, 22:20   #383
athm
Zadomowienie
 
Avatar athm
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 445
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez strumyczek Pokaż wiadomość
Czy u Was za pieczątki też nie można brać akcesoriów np. pędzli czy gąbeczki do podkładu? Mi Pani powiedziała, że tylko kosmetyki. Pytam bo w pierwszych postach jako przykład za I poziom są właśnie te rzeczy wymienione.
Zgłupłam 😵
Może to od sklepu zależy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze mówiąc dodałam, bo kwotowo odpowiadało I poziomowi, ale sama jeszcze nie odbierałam. Chociaż jak znam mój sklep, o ile kod wszedłby na kasę, to by się dało. Na razie usunę i dopytam, jak będę w stacjonarce

Ostatnio np. pytałam o torby z lipcowego mailingu, czy będą w sprzedaży, jak zostaną. Robiłam zakupy za 20 zł, kobieta powiedziała, że sprawdzi za ile mi wejdzie torba. Udało się za 1 grosz
athm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 10:10   #384
GoskaVelPerla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 537
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Spieszę donieść, że poza jedną woda PN rzucona na sklep już wcześniej, teraz rzucili w sumie wanilię, kokosa, lawende i mandarynke.
Ciekawe co dadza po niedzieli, bo może bym kliknela jakieś małe z tą mandarynka. 'Boże daj mi moc abym kupiła tylko to po co przyszłam' albo pieniążki rozmnoz...

Z tego 1/3 cocoona zaplacilam, zobaczymy co przyjdzie.
GoskaVelPerla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 11:40   #385
Junebug
Rozeznanie
 
Avatar Junebug
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 522
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez ZacpanaRapem Pokaż wiadomość


i jeszcze krem bb 6 w 1 idealna cera - muszę pochwalić
Możesz coś więcej napisać o bb?
Miałaś poprzednią wersję? Na mnie stara się nie sprawdziła, ale kolor miała ładny.
__________________
"Frankly, my dear, I don't give a damn."
Junebug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 12:09   #386
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez GoskaVelPerla Pokaż wiadomość
Spieszę donieść, że poza jedną woda PN rzucona na sklep już wcześniej, teraz rzucili w sumie wanilię, kokosa, lawende i mandarynke.
Ciekawe co dadza po niedzieli, bo może bym kliknela jakieś małe z tą mandarynka. 'Boże daj mi moc abym kupiła tylko to po co przyszłam' albo pieniążki rozmnoz...

Z tego 1/3 cocoona zaplacilam, zobaczymy co przyjdzie.
To ja tylko dodam, do tego co Ditu wcześnie, złote opakowanie cocona, było na samym początku, uwielbiałam tamtą wersję zapachu, wydawała się być troszkę słodsza ale tylko troszkę Zapach jest piękny, może kiedyś wprowadzą znowu coś podobnego, albo choć czekoladę z serii LPN kiedyś też taka była
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 12:58   #387
ZacpanaRapem
Zakorzenienie
 
Avatar ZacpanaRapem
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wielkoPolska.`
Wiadomości: 3 059
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez Junebug Pokaż wiadomość
Możesz coś więcej napisać o bb?
Miałaś poprzednią wersję? Na mnie stara się nie sprawdziła, ale kolor miała ładny.
Szukałam czegoś lekkiego na letnie dni i ten krem jest całkiem niezły. Mimo, że kolor nie jest mega jasny to mam wrażenie, że stapia się ze skórą. Krycie ma delikatne, ale jeśli ktoś nie ma problemów z cerą to się sprawdzi. Ujednolica, rozświetla, nie ciemnieje, nie ściera się. Dziwnie się go rozsmarowuje, bo ma taką dość "tępą" konsystencję, ale nie wchodzi w załamania i nie ma opcji, że przesadzimy. No i pięknie pachnie 5 dyszek bym za niego nie dała i więcej go pewnie nie kupię, ale jest całkiem okej.


aaa i poprzedniej wersji nie miałam.
__________________
kierowca od 26.03.2015r.







ZacpanaRapem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-13, 20:34   #388
greenblueviolet
Raczkowanie
 
Avatar greenblueviolet
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cześć Wszystkim, chciałam podesłać kod -50 zetów na roszerowy shopping. Może komuś się przyda

Kod: 50ZL

"Kod promocyjny uprawnia do rabatu 50 zł przy zamówieniu powyżej 149 zł.
Zestawy dla Ciebie oraz produkty z Oferty specjalnej nie wliczają się do wartości zamówienia od której aktywny jest kod promocyjny.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami."
__________________
"Some things are more precious because they don't last long."
greenblueviolet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 13:56   #389
poprostuewelinka
Zadomowienie
 
Avatar poprostuewelinka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 143
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Dziewczyny chciałabym się upewnić: mogę wykorzystać smsa, pomimo, że treść jest taka sama jak ulotki, którą już wykorzystałam?
__________________

poprostuewelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-14, 14:03   #390
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XX

Cytat:
Napisane przez poprostuewelinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym się upewnić: mogę wykorzystać smsa, pomimo, że treść jest taka sama jak ulotki, którą już wykorzystałam?
Tak, możesz jeszcze skorzystać z mailingu, który dostaniesz na pocztę elektroniczną
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-31 21:50:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.