moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 14:43   #31
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Ale ja nie napisalam ze chloapk nie pamietal o moich imieninach tylko o kolezankach i nie ze byl foch bo one nei pamietaly tlyko ze nie dlaam sie 2 raz wmanewrowac w takie kupowanie prezentow.
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:14   #32
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

ja jako chodzacy 'kalendarz', tez moge tego nie pojmowac, ale z drugiej strony przezwyczailam sie, to ja czesto za Tzta pamietam nawet takie rzeczy jak urodziny jego siostry, swojego czasu przez trzy - cztery miesiace z zaskoczenia odpytywalam go kiedy mam urodziny - poskutkowalo ale nie zdziwilabym sie, gdyby za rok znow potrzebowal odswiezenia pamieci, ot taka natura nie ma sie co zloscic, szkoda nerwow, trzeba przywyknac - plus zapsiac mu w telefonie, itp
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:19   #33
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Śmieszą mnie takie problemy, nie wytrzymałabym z kims kto by mi trąbił ciągle o swoich datach i robił mi wyrzuty, że zapomniałam o czyms tam.
Mi w ogóle ne zalezy na urodzinach/ imieninach, o wiele bardziej cieszą mnie prezenty i miłe słowa bez okazji.
Zapisywanie dat komuś w kalendarzu? -dziewczyny, czy was to cieszy, że wasz facet pamięta o waszych urodzinach tylko dlatego bo mu zapisałyście :/
Gdyby ktoś mi nachalnie przypominał o swoich urodzinach (albo innej dacie) to chyba specjalnie bym to olała
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:36   #34
krooolewna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z daleka:D
Wiadomości: 1 938
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Moj za to wszystkie daty zna i wszystko pamieta.

Ale jak dla mnie to wszystko zalezy od czlowieka i glowa do gory,napiszesz mu to bedzie pamietac
__________________

krooolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:57   #35
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
Witam moze ja panikuje ale zblizaja sie moje imieniny 26 lipca i juz miesiac temu mowilam mu o tej dacie. I tydzien temu tez przypomnialam. Lecz wczoraj wieczorem gdy sie spytalam czy pamieta o moich imieninach oczywiscie nie wiedzial. Skalmalam i powiedzialam ze mialam 2 dni temu i odrazu zaczal mnie glasakc i przutulac. Zdenerwowalam sie bo tym samym dal do zrozumienia ze NIE WIE keidy sa imieniny. w zlosci pyatm sie czy pamieta kiedy mam urodziny tez nie wie. Dla mnie to bardzo przykre, gdyz ja znam jego daty. Tym bardziej mnie smuci ze za miesiac jest nasza rocnica nie chce nic mowic bo chce zrobic jaka niespodzianke. Ale nie chce byc po razkolejny smutna ze on nic nie wie .
Czy wasi partnerzy tez tak maja??
Powiedzcie mi czy ja za bardzo panikuje czy co....
na moje poprzednie urodziny przypominalam mu co kilka dni KIEDY JE MAM bo on nie wiedzial.

aaaa wielu facetow tak ma, ja sama tez nawet niekiedy byłam z chlopakiem rok i na jego urodziny wyslalam mu zyczenia zamiast 29 to 28 wrzesnia ja tam nie wiem nie obrazilabym sie bo sa ludzie ktorzy nie zwracają tak uwagi na daty, no jak byscie byli 3 lata razem to bym sie wkurzyla ale tak to nie.. wkurzylabym sie jakby byl ze mna rok i nie pamietal mojej daty urodzenia a pamietalby date urodzenia innych jakis swoich kolezanek
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:59   #36
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Jesteście razem dopiero rok. Daj sobie na wstrzymanie, nie wszyscy mają pamięc do dat.


Co innego gdyby po 3,5 roku nie wiedzial tak jak mój. Nie daruje mu tego.
a co kiedy jest sie 3 lata i 5 miesiecy to darowac czy nie ?

gdzie jest granica darowania ?

daj spokoj chlopakowi szczegolnie z data poznania,pierwszego pocaunku,pierwszego sexu ,pierwszego bąka itd.
czy to na prawde takie wazne ??

lepiej sie martw żeby cię z tej swojej upierdliwosci nie rzucil.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 16:38   #37
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
a co kiedy jest sie 3 lata i 5 miesiecy to darowac czy nie ?

gdzie jest granica darowania ?

daj spokoj chlopakowi szczegolnie z data poznania,pierwszego pocaunku,pierwszego sexu ,pierwszego bąka itd.
czy to na prawde takie wazne ??

lepiej sie martw żeby cię z tej swojej upierdliwosci nie rzucil.
Po prostu było mi przykro,że zapomniał i miał do tego pretensje,że "znów siedzę z koleżankami". Przykro i tyle. I to jest ta granica darowania, ze jednak mu tego nie zapomne.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 16:42   #38
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Po prostu było mi przykro,że zapomniał i miał do tego pretensje,że "znów siedzę z koleżankami". Przykro i tyle. I to jest ta granica darowania, ze jednak mu tego nie zapomne.
Coz za melodramat
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:35   #39
ola090492
Raczkowanie
 
Avatar ola090492
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 42
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Dziwny chłopak. Ja bym raczej się nie narzucała na Twoim miejscu i nie wpisywała mu ani w kalendarz ani w telefon, bo to jest bez sensu. Tylko z nim delikatnie o tym porozmawiała albo zapomniała o jego urodzinach i zobaczymy jak on by się czuł. Ale tak na powaznie to nie wiemco bym zrobiła. Na szczęście nie mam takiego problemu
ola090492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:57   #40
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez ola090492 Pokaż wiadomość
Dziwny chłopak.
Dziwny jak dziwny Moze po prostu nie ma pamieci do dat/nie przyklada do nich wielkiej wagi. Dla mnie duzo dziwniejsze jest obchodzenie miesiecznic, kwartalnic, rocznicy pierwszego pocalunku, pierwszego baka itd., oraz nachalne narzucanie sie z datami typu "za x dni mam imieniny, o juz za y dni mam imieniny".

Cytat:
Napisane przez ola090492 Pokaż wiadomość
albo zapomniała o jego urodzinach i zobaczymy jak on by się czuł.
Rady o odgrywaniu sie w niemal kazdej sytuacji w zwiazku sa najgorszym co mozna doradzic.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 18:00   #41
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
Witam moze ja panikuje ale zblizaja sie moje imieniny 26 lipca i juz miesiac temu mowilam mu o tej dacie. I tydzien temu tez przypomnialam. Lecz wczoraj wieczorem gdy sie spytalam czy pamieta o moich imieninach oczywiscie nie wiedzial. Skalmalam i powiedzialam ze mialam 2 dni temu i odrazu zaczal mnie glasakc i przutulac. Zdenerwowalam sie bo tym samym dal do zrozumienia ze NIE WIE keidy sa imieniny. w zlosci pyatm sie czy pamieta kiedy mam urodziny tez nie wie. Dla mnie to bardzo przykre, gdyz ja znam jego daty. Tym bardziej mnie smuci ze za miesiac jest nasza rocnica nie chce nic mowic bo chce zrobic jaka niespodzianke. Ale nie chce byc po razkolejny smutna ze on nic nie wie .
Czy wasi partnerzy tez tak maja??
Powiedzcie mi czy ja za bardzo panikuje czy co....
na moje poprzednie urodziny przypominalam mu co kilka dni KIEDY JE MAM bo on nie wiedzial.
To nie zna imienin, czy daty urodzenia ?
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 22:51   #42
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez ola090492 Pokaż wiadomość
Dziwny chłopak. Ja bym raczej się nie narzucała na Twoim miejscu i nie wpisywała mu ani w kalendarz ani w telefon, bo to jest bez sensu. Tylko z nim delikatnie o tym porozmawiała albo zapomniała o jego urodzinach i zobaczymy jak on by się czuł. Ale tak na powaznie to nie wiemco bym zrobiła. Na szczęście nie mam takiego problemu
Czemu dziwny? Znam wieeeeeelu facetów (kobiet też ), którzy mają problem z zapamiętywaniem dat, albo nie przywiązują do tego wagi.
Idąc Twoim tokiem myślenia, mogłabym pokusić się o stwierdzenie, że dla mnie dziwnymi osobami są ci, którzy pamiętają wszystkie daty i pytani na wyrywki zawsze udzielą prawidłowej odpowiedzi.

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Serendipity Pokaż wiadomość
To nie zna imienin, czy daty urodzenia ?
Z postu wynika, że nie zna ani daty imienin, ani urodzin.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 23:13   #43
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Daty ur. to z reguły pamiętam... ta pamiętam specjalny program mi o tym przypomina - tydzień przed, dzień przed i w sam wielki dzień Rocznic i tego typu różnych... nawet na torturach sobie pewnie bym nie przypomniała
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 23:20   #44
Antentenne
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 982
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Ja powiem tak: rozumiem, że faceci nie mają ochoty zapamiętywać dat typu 'pierwszy pocałunek' ale osobiscie razi mnie zapominanie o urodzinach. Imieniny zrozumiem, ale urodziny to tak trochę dziwnie. No nie wiem, to tylko moja opinia
Mój TŻ na szczęście pamieta wszystkie daty, łącznie z rocznicą, chociaż raz zapomniał o moich imieninach Ale spokojnie, awantur nie było, bo o co? A tak słodko przepraszał...
Może następnym razem w swoje urodziny kup sobie jakieś ciacho, wsadź świeczkę i jak Twój TŻ wejdzie to śpiewaj sobie po cichu "sto lat" - tak dla żartu, broń Boże nie rób mu wymówek typu: "Bo ty nie pamiętałeś"! Pośmiejcie się z tego, obróć to w żart
A z kalendarzem to nie jest zły pomysl - ja taki swojemu sprawiłam - tylko oprócz dat w niektóre pola wpisywałam teksty typu: "Tutaj Cię kocham mocniej niz tu (strzałka na dzien poprzedni), ale słabiej niz tu (na dzień kolejny)" Ucieszył się A ty przy okazji dajesz mu czarno na białym swoja datę
__________________

Zawsze się o coś martwię. Taka już moja natura. Gdybym się nie martwiła, bardzo by mnie to martwiło.


Pisz do mnie Ante, będzie krócej
Nick przypadkowy - nawet nie pytaj, dlaczego taki - czarna magia
Antentenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:19   #45
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
może nie obchodzi imienin? Ja nawet nie wiem, kiedy JA mam imieniny, a co dopiero kiedy ma mój TŻ
Dla imieniny to w ogóle jakiś dziwny twór (na Górny Śląsku mało kto obchodzi i uznaje).

Mój TŻ po ponad roku nie wiedział, jak jest data moich urodzin - wbiłam mu do głowy i wiadomo - po ponad 5 latach już pamięta. Ale niech Cię to nie martwi - to dosyć powszechne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:25   #46
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

No to musze troszke powiedziec teraz JA.

To nie wyglada tak ze ja muwie - ZA rok moje imieniny - za pol roku moje urodziny - za 3 miesiace nasza rocnica - za kilaknascie tygodnie , za kilka dni , za miesiac , za tydoizen NIE NIE NIE nei powtarzam tego co dzien co miesiac co jakis czas

Mowie moze 3 razy a moz ei 2. Lecz moj to zloty chlopak i nei rzuci mnie z atkiego powodu naawet jak bym mowila codzienie

Ale juz sobi epogadalismy i wyjasnilismy. On poprostu nie m apamieci do dat. Tak jak wiele kolezanek tutaj pisze faceci tacy sa. Zaloze sie ze on zna tylko swoje urodziny i tak chyba jest. A imienin to ni eobchodzi.
Ale tez druga sprawa ze jestem pzred okresem a ja sie lubie w tych dniach czepaic roznych rzeczy wiec trafilo na to ze akurat wpadl z moimi datami. Ale on to tez rozumie ze ja si emusze wyplakac jeden dzien wmiesiacu.

Ktos tam sie spytal czy on wkoncu z nie zna imienin czy urodzin. Wiec wyjasniam on nie zna NIC hehe ani imi. ani ur. ani kiedy si epoznalismy he

Poszlam za dobra rada kolezanek i napialam mu w telefonie moze zapamieta moze nie ale i tak mu bede przypominac kilak dni wcesniej. Nie uwazam ze to natretne gdyz nie mowie tego co jedne dzien albo co minute.

hhe nawet na urodzinu zyczen mi nie zlozyl, eee tam faceci
Mysle ze za kilak lat moze mi przejdzie to ze chce zeby o mnie pamietal Chociaz watpie bo aj chce byc codzienie kochana he

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Juz nie nie matrwie he wyjanilismy sobie poagadlismy Ja sie juz uspokoilam bo minely te dni i juz jest oki Spokoj i milosc he
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 08:40   #47
frulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Wiesz, jeśli chodzi o imieniny to my jesteśmy 7 lat ze sobą i świeżo po ślubie i ja też nie wiem kiedy mój TŻ ma imieniny, aczkolwiek zdążyłam się nauczyć że w kwietniu. TŻ też się nauczył że ja jakoś w listopadzie i nie robimy z tego wielkiego halo.

Tak samo nie wiemy do tej pory kiedy dokładnie zaczęliśmy ze sobą kręcić i nigdy nie obchodziliśmy żadnych rocznic ani nic takiego. Teraz po ślubie może pewnie będziemy jakoś świętować naszą "magiczną datę", ale raczej jeśli zdarzy nam się o niej zapomnieć to nie będzie tragedii.

Edytowane przez frulka
Czas edycji: 2009-07-17 o 08:45 Powód: dopisek
frulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:08   #48
TezSieCieszeZeMaszMojNick
Przyczajenie
 
Avatar TezSieCieszeZeMaszMojNick
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 20
GG do TezSieCieszeZeMaszMojNick
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

woow, mój pamięta, ale to moze z racji tego, że odstępy miedzy naszymi urodzinami to 4 dni. :P
__________________
kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twemu pragnieniu.
TezSieCieszeZeMaszMojNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:27   #49
edysiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 44
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

kazdy moj chlopak pamietal o mojej dacie urodzenia, chyba dlatego ze byla latwa do zapamietania, ale tak jak kolzeanki wyzej mowia, niekazdy ma pamiec do dat i polecam kalendarz !
edysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 10:42   #50
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Moj tż po 1,5 roku ponad tez nie pamieta kiedy mam urodziny Ostatnio zauwazyl ze nie dlugo bo w sierpniu (to chociaz wie) i zaczal zgadywac ktorego . 20, 25,26,28,27,24,23,29,22 i na samym koncu wpadl na to ze to 21..
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:22   #51
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Ja pamiętam wszystkie daty urodzin, imienin nie obchodzę w ogóle. Zresztą w dniu moich urodzin jak widzę, że żadnej niespodzianki nie będzie, mówie wprost, dziś są moje urodziny, czekam na zaproszenie na kolację, nad prezentem dobrze pomyśl, bo teraz jestem już bardziej wymagająca. Mówię to w żartach, ja zresztą strasznie się dziwię, jak ludzie mogą pamiętać daty pierwszych pocałunków, randek itp. Matko dla mnie to całkowite zaśmiecanie głowy. Rocznicę obchodzi się po ślubie, więc generalnie pamiętam tylko ile mniej więcej jesteśmy razem.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 12:24   #52
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Ja na twoim miejscu bym mu w ogole nie przypominala i dzien po urodzinach wszystko wygarnela . Skoro ktos ma krotka pamiec to sa do tego kalendarze, notatniki, przypominacz w telefonie.

Jesli jest tak jak mowisz ze przypominasz mu ciagle a on udaje ze zapomina to wydaje mi sie ze cie po prostu prowokuje bo ma dosc tego twojego przypominania.

Swoja droga wstyd mi byloby przypominac chlopakowi o moich urodzinach czy imieninach. Jesli zdarzyloby sie ze zapomni (co nigdy nie mialo miejsca) to zrobilabym ogromna awanture dzien po

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2009-07-17 o 12:26
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 14:37   #53
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

no ja zrobilam awanture juz pzred ale to z racji tego iz jestem przedd okresem. A to u mnie normalne ze jestem nerwowa i rcze i byle co.

No teraz sie uspokoilam napisalam w komorce i mam nadziej ze bedzi eoki. Chyba ze tarfi sie znowu taka okazaja jak ta; i ja bede pzred okjresem. Biedny moj chlopak hehe ale kochamy sie poznal juz moje czepianie sie przed okresem.
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:07   #54
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
no ja zrobilam awanture juz pzred ale to z racji tego iz jestem przedd okresem. A to u mnie normalne ze jestem nerwowa i rcze i byle co.

No teraz sie uspokoilam napisalam w komorce i mam nadziej ze bedzi eoki. Chyba ze tarfi sie znowu taka okazaja jak ta; i ja bede pzred okjresem. Biedny moj chlopak hehe ale kochamy sie poznal juz moje czepianie sie przed okresem.
To Ciebie nic a nic nie usprawiedliwa.

Szkoda chlopa tak szczerze
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:15   #55
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Polecam pigułki Relamax na bazie ziół.
Stany wzmożonej nerwowości nie służą zarówno Tobie, jak i twojemu chłopakowi.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:34   #56
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

no mi tez szkoda mojego clopaka bo jest niesamowicie kochany. Ale jak juz sie wyplacze i ponarzekam przechodzi. On sie juz z tego smieje bo mnie poznal, na tyle ze sie nie wkurza na to wszystko.

Zawsze bylam ,erwowa, nie wiem czy tabletki mi pomoga. Kiedys kupilam takie, raz mama mi kupila ale nic nie dawalo. A nie chce sie uzalezniac. Tak wiem to ziola, te co kupilmam to tez ziola ale nic nie dawalo.
Jak przyjechalam rok temu do niego do francji bylam strasznie nerwowa, denerwowala mnei jego mama a jego brat to juz inna histooria.. prosilam go idz do apteki kup mi cos na supokojenie.. bo ja nie znam jezyka.. lecz on sie smial z tego.. mi bylo przeokropnie ciezko. ALe sie wtedy meczylam sama ze soba. na cale szczescie juz mi pzreszedl ten okres i jestem bardzo szczesliwa.

To moj problem, ale jezeli mojkochany akceptuje mnie, kocham go jeszce bardziej i jestesmy szczesliwi

takei sytuacje sa raz w miesiacu. Ponarzekam i przejdzie. jjezeli on ze mna wytrzymuje to jest OK. kocham go za to
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:43   #57
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Cytat:
Napisane przez blondyna165 Pokaż wiadomość
Zawsze bylam ,erwowa, nie wiem czy tabletki mi pomoga. Kiedys kupilam takie, raz mama mi kupila ale nic nie dawalo. A nie chce sie uzalezniac. Tak wiem to ziola, te co kupilmam to tez ziola ale nic nie dawalo.
Ja biorę je regularnie w czasie sesji i uważam, że są niezastąpione. Chyba, że jesteś z natury dość impulsywna, to faktycznie ziółko mogą niewiele zdziałać.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 15:53   #58
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

u mnie to jest tak ze w sekunde moge wybuchnac jak ktos cos mi powie co mnie zaboli strasznie, lub zrobi.

Moze to jakis objaw nerwicy mi sie wydaje. Moze to z dziecinstwa, no niewazne zreszta.

Ale zawsze tak mialam ze w tych dniach ciezkich bylam nerwowa bardzo. A jak cos sie stalo, o co moglam sie czepiac ryczalam glugo. Tak juz mam.
Ale napisze o raz trzeci, ze starsznie sie cieszee ze moj chloapk to akceptuje, i wie ze ANIA MUSI SIE WYPLAKAC
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:20   #59
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Jak dla mnie bezsensu postępujesz.
Urodziny - zgadzam się, ważny dzień. Ale imieniny?? Wg. mnie to beznadziejny wymysł. Powiedziałaś raz o dacie, nie pamięta, trudno. Czy świętowanie własnego imienia jest dla ciebie aż tak ważne że musisz mu o tym ciągle trąbić? No chyba, że chcesz dostać z tej okazji prezent
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 16:23   #60
blondyna165
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 146
Dot.: moj chlopak po roku nie zna mojej daty urodzenia

Widze ze musze napisac jeszce raz dla jasnosci NIE TRABIE CIAGLE
Uwazam ze jezeli ja CHce pamietac o jego dacie ur czy im i waznych dla Nas datach to bylo by mi bardzo milo gdyby on tez chcial o nich pamietc.

pozatym jestesmy rok ze soba i coagle sie "docieramy" za rok dwa lub trzy lata bedzie nam lepiej i mam nadziej nie bede mu wymawiala ze nie zna waznej daty (mam nadzieje ze sie nauczy do tej pory)

A czy wazna jest dla mnie moja data imienin ... hmm tak wazna; jak zresztra kazda inna.

On nie obchodzi imienin ale ja cale zycie obchodzilam i nie widze powodu abym miala sie zmieniac jezelmi od zawsze swietowalam moje imieniny.

A prezenty to kazda kobieta lubi dostawac wiec.... czemu nie moge dostac na imieniny cegos malego ???
blondyna165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.