Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 22:00   #1321
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Witajcie

Chciałam podpytać Czy któraś z Was używała kremów BB marki Elisha Coy. Podobno ma bardzo dobry skład. Mam bardzo wrażliwą skórę, teraz stosuje Locacid (na trądzik) mam z tego powodu mega suchą skórę i bardzo się łuszczę. Wszystkie podkłady ciemnieją mi na twarzy, a większość powoduje pieczenie twarzy
Poproszę o opinię.
to może ja się wypowiem, bo sama przechodzę kurację retinoidami (a własciwie już kończę, bo mam tak uwrażliwoną cerę, że po użyciu albo Locacidu albo atredermu smaruję się mascią sterydową, żeby uspokoić cerę...)

Na największym łuszczeniu najlepiej mi się sprawdzał Skin 79 Premier Gold http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-THE...item27d968674c
tu jest bardzo drogi, nie wiem czemu, bo ja go już dosyć dawno temu kupiłam za cenę o ponad połowę mniejszą

Obecnie stosuję Elisha Coy Always Baby albo Always Triple - always baby daje naturalne wykończenie, a always triple jest bardziej kryjący, gęstszy i jasniejszy. Teraz przyszedł mi Skin 79 Oriental Gold Plus - zamawiam go po raz trzeci i jutro sprawdzę jak się zachowuje na podrażnionej skórze, aczkolwiek łuszczenie mi już zeszło.

Pod BB kładłam wczesniej krem La Roche Posay - Hydraphase Riche a teraz Pharmaceris A Hydrolipidowy Krem odżywczy, potem filtr Biore 50+. Wszystko utrwalam pudrem Vichy Dermablend i czasami spryskuję twarz wodą termalną z La Rocha

Acha, przy nakładaniu kremu też mnie zawsze piekła twarz, na początku kuracji to aż ciężko było wytrzymać ale to kwestia przyzwyczajenia skóry. Jak często stosujesz Locacid? raz w tygodniu?

Z suchych skórek twarz oczyszczałam przy pomocy gąbeczki Konjac i żelu Palmer's Cocoa Butter do skóry wrażliwej a czasem robiłam drobnoziarnisty peeling
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 07:35   #1322
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Hej dziewczyny, chcę sobie zamówić pomarańczowego Skin79 i chciałam zapytać, u jakiego sprzedawcy zamówić?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 11:25   #1323
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, chcę sobie zamówić pomarańczowego Skin79 i chciałam zapytać, u jakiego sprzedawcy zamówić?
ja zazwyczaj zamawiam u:
* sing-sing-girl
* bello-girl
* cosmetic.love
* ideaseller_kr
* rubyruby76
* bigclothcraft

u nich wszystkich cos zamawiałam i nigdy nie miałam problemu z przesyłką
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 16:12   #1324
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

a z allegro nic?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 20:08   #1325
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ja nie kupuję na allegro ale z tego co dziewczyny kiedys pisały, to sprzedawcy spzedają ją dużo drożej niż gdybys je kupiłą na ebayu od sprawdzonych sprzedawców z Korei
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:15   #1326
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
to może ja się wypowiem, bo sama przechodzę kurację retinoidami (a własciwie już kończę, bo mam tak uwrażliwoną cerę, że po użyciu albo Locacidu albo atredermu smaruję się mascią sterydową, żeby uspokoić cerę...)

Na największym łuszczeniu najlepiej mi się sprawdzał Skin 79 Premier Gold http://www.ebay.co.uk/itm/SKIN79-THE...item27d968674c
tu jest bardzo drogi, nie wiem czemu, bo ja go już dosyć dawno temu kupiłam za cenę o ponad połowę mniejszą

Obecnie stosuję Elisha Coy Always Baby albo Always Triple - always baby daje naturalne wykończenie, a always triple jest bardziej kryjący, gęstszy i jasniejszy. Teraz przyszedł mi Skin 79 Oriental Gold Plus - zamawiam go po raz trzeci i jutro sprawdzę jak się zachowuje na podrażnionej skórze, aczkolwiek łuszczenie mi już zeszło.

Pod BB kładłam wczesniej krem La Roche Posay - Hydraphase Riche a teraz Pharmaceris A Hydrolipidowy Krem odżywczy, potem filtr Biore 50+. Wszystko utrwalam pudrem Vichy Dermablend i czasami spryskuję twarz wodą termalną z La Rocha

Acha, przy nakładaniu kremu też mnie zawsze piekła twarz, na początku kuracji to aż ciężko było wytrzymać ale to kwestia przyzwyczajenia skóry. Jak często stosujesz Locacid? raz w tygodniu?

Z suchych skórek twarz oczyszczałam przy pomocy gąbeczki Konjac i żelu Palmer's Cocoa Butter do skóry wrażliwej a czasem robiłam drobnoziarnisty peeling
Pięknie Ci dziękuję za odpowiedź
Przepraszam, że teraz dopiero odpisuję, ale mam mamę w szpitalu i ojca po zawale do opieki, więc nie mam czasu się na tym skupić.

Pozwól, że jeszcze w przyszłości jak znów wrócę do tematu, będę Cię jeszcze podpytywać.

P.S. Locacid stosuję co 2-3 dzień, nakładam na 15-20 minut wieczorem potem zmywam, miałam jeszcze rano stosować Duac, ale jak stosowałam Locacid i Duac to miałam poparzoną twarz.
Jak odstawiłam Duac i Locacid nie stosuję codziennie to tak strasznie się nie łuszczę.
gąbeczka Konjac to ta z Rossmana?
Jakiego peelingu używasz?

Pozdrawiam
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2014-03-23 o 10:25 Powód: dopiska
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-23, 10:44   #1327
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Pięknie Ci dziękuję za odpowiedź
Przepraszam, że teraz dopiero odpisuję, ale mam mamę w szpitalu i ojca po zawale do opieki, więc nie mam czasu się na tym skupić.

Pozwól, że jeszcze w przyszłości jak znów wrócę do tematu, będę Cię jeszcze podpytywać.

P.S. Locacid stosuję co 2-3 dzień, nakładam na 15-20 minut wieczorem potem zmywam, miałam jeszcze rano stosować Duac, ale jak stosowałam Locacid i Duac to miałam poparzoną twarz.
Jak odstawiłam Duac i Locacid nie stosuję codziennie to tak strasznie się nie łuszczę.
gąbeczka Konjac to ta z Rossmana?
Jakiego peelingu używasz?

Pozdrawiam
ja gąbeczkę konjac też zamawiam z ebaya od jkaiegos koreańkiego sprzedawcy ale miałam tą z Rossmanna i jest praktycznie taka sama jak z Misshy a że w Polsce nie mieszkam, to nie mam jak biegać do ROssmanna co jakis czas (niestety )

Ja na początku atrederm stosowałam czesto czyli dwa dni pod rząd, dzień przerwy i znowu dwa dni smarowania - byłam czerwona, obolała, wyliniała jak jaszczura, make up wyglądał okropnie (tzn w miarę ok przez pierwsze 3-4 godziny potem skorupka pękała na brodzie, wokół ust i na skrzydełkac nosa, chodziłam ze spuszczoną głową) W miarę upływu czasu i pozbywania się skóry stawała sie ona coraz wrażliwsza i musiałam retinoid stosować coraz rzadziej. Teraz na noc kładę krem Returnig Starfish, co parę dni kapsułkę z olejkiem z orchidei Alterry albo serum Dermiki, też taki olejek, w czarnym opakowaniu. W najgorszym momencie podrażnenia, tuż przed wyjazdem do Polski, smarowałam twarz mascią Bepanthen - tą samą, którą kiedys smarowałam dziecku pupę... ale pomogła
Narazie atrederm odstawiłam, zalecają 6-12 tyg kuracji, ja miałam jakies 18 tygodni z tym, że pod koniec już mniej smarowania a więcej podrażnień, no i słońca coraz więcej a nie chcę sobie kuku zrobić na twarzy. Mam nadzieję, że ty przy tym Locacidzie i Duacu stosujesz stabilny filtr, bo inaczej nabawisz się trwałych przebarwień. Ja mam filtr azjatycki - Biore Aqua Ruch - nietłusty, szybko się wchłania i nie wpływa na swiecenie się twarzy, jestem zadowolona.

Życzę dużo zdrowia dla rodziców, jak cos to pisz, nawet na priv. Pozdrawiam!
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 10:06   #1328
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dostałam właśnie siódmego memeboxa rewelka starają się i aż żal nie kupować
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 13:56   #1329
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

właśnie sobie zamówiłam próbki: skin79 orane i purple, kilka z etude house nr 13, missha perfect cover, brtc jasmine i kremik missha super aqua cell rener smail, jak dojdą to zacznę testowanie kiedyś z wymianką dostałam końcówkę bb cremu, kojarzycie może jakie kremy są w szarej tubce? miał chłodny, dosyć jasny odcień i krył całkiem dobrze, kojarzycie co to mogło być?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:05   #1330
Seoni
Raczkowanie
 
Avatar Seoni
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 121
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, czy któraś z was używała bebika mizon watermax? Ślimaczkowy od mizona niesamowicie mi pasuje, zarówno jeśli chodzi o kolor, wykończenie i poziom krycia, ale szukam czegoś lżejszego i trochę ciemniejszego na lato
I znacie może te żele, też z mizona, hialuronowy, aloesowy? Używałyście?
Seoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 14:06   #1331
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
kiedyś z wymianką dostałam końcówkę bb cremu, kojarzycie może jakie kremy są w szarej tubce? miał chłodny, dosyć jasny odcień i krył całkiem dobrze, kojarzycie co to mogło być?
Mi jedyna szara tubka jaka przychodzi na myśl to Skin79 Super Perfection BB:

11405519454c9cae2053153.jpg
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-03-24 o 14:08
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 19:12   #1332
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, kupowała któraś z Was u newcre8tive albo lovelytrip na ebayu?
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 20:00   #1333
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
właśnie sobie zamówiłam próbki: skin79 orane i purple, kilka z etude house nr 13, missha perfect cover, brtc jasmine i kremik missha super aqua cell rener smail, jak dojdą to zacznę testowanie kiedyś z wymianką dostałam końcówkę bb cremu, kojarzycie może jakie kremy są w szarej tubce? miał chłodny, dosyć jasny odcień i krył całkiem dobrze, kojarzycie co to mogło być?
Może Dr.G Gowoonsesang?
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 11:14   #1334
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Zglupialam troche, prosze o pomoc!

Czy te podklady poduszeczkowe naklada sie na czy zamiast bb?
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:54   #1335
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

dzięki, to właśnie Dr Gowoonsesang, zaraz poczytam sobie opinie i porównam ze swoimi spostrzeżeniami i mam małe pytanie, jak zamawiacie z ebay i Korei to przychodzi do skrzynki czy do podpisania jak nasz polecony?
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 19:59   #1336
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
dzięki, to właśnie Dr Gowoonsesang, zaraz poczytam sobie opinie i porównam ze swoimi spostrzeżeniami i mam małe pytanie, jak zamawiacie z ebay i Korei to przychodzi do skrzynki czy do podpisania jak nasz polecony?
Jak rejestrowana, to wołają o autograf, jak nie to... cóż Zazwyczaj te free to druga opcja
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 21:17   #1337
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

zamówiłam sobie kolejne sample na ebayu chociaż jeszcze te z allegro nie dotarły do mnie mam nadzieję że z Korei po drodze nigdzie nie zaginą
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 08:27   #1338
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
zamówiłam sobie kolejne sample na ebayu chociaż jeszcze te z allegro nie dotarły do mnie mam nadzieję że z Korei po drodze nigdzie nie zaginą
mi same sample też przychodziły i nigdy nic mi nie zaginęło
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:49   #1339
gosia1207
Rozeznanie
 
Avatar gosia1207
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 816
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

mi kiedyś polecony w Polsce zaginął, jak książkę kupowałam na allegro za ok 20zł, to było już parę lat temu ok 2008-9 r, a zamawiałam już wiele razy minerałki z zagranicy, one dochodzą do skrzynki i zawsze dochodziły, dziś doszły moje próbeczki z allegro, od razu spróbowałam skin79 orange ale miałam nałożony już wcześniej krem który się nie lubi z makijażem więc nie patrzę na to że bb powłaził w pory, ale tak czy siak trochę za jasny jest, z czasem się trochę dopasował ale i tak za blado wyglądam, musi być strasznie wydajny bo ociupinke tylko nałożyłam, chyba z 1/5 próbki
gosia1207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 08:59   #1340
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupowała któraś z Was u newcre8tive albo lovelytrip na ebayu?
Ja 2 razy zamawiałam u tego pierwszego i byłam zadowolona więc polecam
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 09:58   #1341
Elfelins
Raczkowanie
 
Avatar Elfelins
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Ldz
Wiadomości: 461
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

wczoraj w nocy po powrocie z imprezy nałożyłam pod oczy krem su:m37 secret programming eye crem i na to płatki hydrożelowe perfecty a dzisiaj mam efekt fotoszopa jeszcze nigdy ten krem tak nie zadziałał !! rewelka
__________________
"Iloraz inteligencji przegrywa z sumą głupoty"
Elfelins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 21:19   #1342
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Ja 2 razy zamawiałam u tego pierwszego i byłam zadowolona więc polecam
Dziękuję własnie miałam u niego zamawiać
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 22:53   #1343
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chciałabym kupić jakiś bb cream na wypadek wyjazdów, przy niesprzyjających warunkach, gdy nie mam czasu machać pędzlem, nie potrzebuję perfektywnego krycia. Przeglądam powierzchownie recenzje, oglądam swatche, ale trochę się gubię. Szukam jakiegoś jasnego odcienia do bladej cery z oliwkowymi podtonami (zimnymi, nie ciepłymi). Na co dzień stosuję podkłady mineralne. Z Meow pasuje mi 1 Korat, Gentle Fawn z Lauress. Mam cerę trądzikową, ale nie oczekuję mocnego krycia, zależy mi na wykończeniu trochę matowym. Najważniejszy dla mnie jest odcień i lekka, niezapychająca formuła. Czy mogłybyście mi podpowiedzieć w tym temacie?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:53   #1344
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, czy kupowałyście coś u beautynetkorea na ebay-u?
Ma ciekawe rzeczy, których nie mają inni polacani sprzedający, ale nie widziaąłam, żeby ten nazwa pojawiął się na forum. Znacie tego sprzedającego?
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 15:17   #1345
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

ja kupowałam i było wszystko ok
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:18   #1346
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A ja mam pytanie. Kiedyś zamawialam próbki bb kremów, ale to już było dość dawno. A teraz nie pamiętam czy mi coś odpowiadało. Możecie polecić jakiś bb krem dość mocno kryjący zaczerwienione policzki i niedoskonałości, cera tlusta, kolor taki średni (nie jestem jakimś bladziochem, obecnie używam Revlon Colorstay 180 i jest minimalnie za ciemny). I potrzebuje jakiś korektor pod oczy kiedyś miałam taki fajny w tubce złotej albo fioletowej

Cena najlepiej 50-60 zl
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 19:42   #1347
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Proszę o pomoc w wyborze mojego pierwszego prawdziwego BB. Zastanawiam się na razie między Holika holika Moisture BB i Lioele Waterdrop. Ale przyjmę chętnie inne propozycje Zależy mi na jako-takim kryciu (lekkie przebarwienia i zaczerwienienia) i dobrej trwałości. Mam cerę mieszaną, trochę rozszerzonych porów. Odcień złocisto-oliwkowy, coś między Bourjois Healthy mix 52 i 53. Nie chcę bebika zbyt jasnego ale też oczywiście efektu pomarańczy. Jakieś rady, uwagi?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:52   #1348
inkaxx
Rozeznanie
 
Avatar inkaxx
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Coventry, UK
Wiadomości: 883
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Ja uzywalam Bourjois Hm 53, dobrze mi pasowal odcien. Z tych odcieni pasowalo mi Etude House Cotton fit w13 i etude house any cushion tez w13.
__________________
"People should have chips implanted in their skulls that explode when they say something stupid." Sheldon Cooper

Bloguję

marcowy wątek wymiankowy
inkaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 21:28   #1349
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez inkaxx Pokaż wiadomość
Ja uzywalam Bourjois Hm 53, dobrze mi pasowal odcien. Z tych odcieni pasowalo mi Etude House Cotton fit w13 i etude house any cushion tez w13.
Dziękuję
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 13:33   #1350
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie. Kiedyś zamawialam próbki bb kremów, ale to już było dość dawno. A teraz nie pamiętam czy mi coś odpowiadało. Możecie polecić jakiś bb krem dość mocno kryjący zaczerwienione policzki i niedoskonałości, cera tlusta, kolor taki średni (nie jestem jakimś bladziochem, obecnie używam Revlon Colorstay 180 i jest minimalnie za ciemny). I potrzebuje jakiś korektor pod oczy kiedyś miałam taki fajny w tubce złotej albo fioletowej

Cena najlepiej 50-60 zl
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ssic-balm.html


http://www.ebay.pl/itm/SKIN79-Intens...item4aae9b1733

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2014-04-01 o 13:36
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.