Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-07, 12:41   #5011
sapores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

odłożyłam podkład z astora i nadal pozostała mi taka ,,niespodzianka,, na twarzy.

_DSC8427.jpg

Jaką pielęgnację zastosować i jakiego podkładu użyć by tego ponownie nie zapchał ? Może jakieś apteczne wyroby?
Mam jak widać cera jasna (typ urody blondynki) mieszana z rumieńcami
wiek 20
sapores jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 06:48   #5012
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mi tez osttanio cera jakos nawala, nie chodzi o typowe krosty, tylko pelno wagrow, jakies plamy czerwone, podraznienia.. nie wiem czy to od podkladu czy tak po prostu.

W ogole zadziwia mnie to, ze jednego dnia moja twarz po danym podkladzie wyglada pieknie, doslownie makijaz idealny, a kilka dni pozniej podklad nie trzyma sie w ogole, swieci mi sie cera i tak w kolko.

Ostatnio specjalne kupilam sobie podklad bo wygladal na mojej buzi super, i teraz zaluje ze go kupilam bo az nie moge na siebie patrzec. On nawet nie kryje tak dobrze jak kryl..

czemu tak sie dzieje?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:49   #5013
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=dark01;40674542]
Cytat:
Napisane przez motylemJestemm Pokaż wiadomość
...
generalnie antyalergiczne,musi to skonsultowac lekarz
....
na utrwalony rumien podobno bardzo dobrze działaja zabiegi przy użyciu ipl..naswietlanie swiatłem rozproszonym.
...............
ajj,rozkochuje sie od kilku dni w kremie Fitomedu-Tradycyjnym półtłustym...co za komfort skóry złagodzenie rumienia-zawiera sporo lawendy,cudnie uelastycznia...tłustawy,a le nie zapycha,na noc świetny,nawet lepszy niż tradycyjny nawilżający...dla odwodnionej,zmeczonej skóry jako kuracja strzał w 10tkę.
A gdzie można kupić ten krem?Zaciekawiłaś mnie i widzę, że ma pozytywne recenzje.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 20:56   #5014
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

No to tak: poszukuję podkładu na skórę trądzikową/tłustą, chodzę teraz bez i jest ok, jednak denerwuje mnie że mam czerwonawą cerę gdy reszta ma taką no normalną a więc jestem tutaj, może nie mam na razie krost itp, jednak zależy mi, żeby ukryć np. przebarwienia i ślady po trądziku takie czerwone plamki jesli ktoś wie o co mi chodzi używałam jakieś Maybelline, Kobo itp ale to jakaś lipa... skóra strasznie się pogorszyła trądzik wzmógł itp u dermatologa wypytałam o jakis podkład to poraziła mi pani La Roche Posay, ale po pół roku używania nie wiem, albo wcześniej tego nie zauważyłam albo się utlenił? jak nakładałam go w świetle słonecznym to się odcinał od skóry, był pomarańczowy i taka tapeta że hej... zależy mi, żeby uniknąć tego efektu, i po nim rownież co godzina praktycznie puder, również zależy mi, żeby taki podkład nie był za 115 zł :/ ale no tak jeszcze rozsądne ceny i nie zatykał pór(porów) o.O
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:14   #5015
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
No to tak: poszukuję podkładu na skórę trądzikową/tłustą, chodzę teraz bez i jest ok, jednak denerwuje mnie że mam czerwonawą cerę gdy reszta ma taką no normalną a więc jestem tutaj, może nie mam na razie krost itp, jednak zależy mi, żeby ukryć np. przebarwienia i ślady po trądziku takie czerwone plamki jesli ktoś wie o co mi chodzi używałam jakieś Maybelline, Kobo itp ale to jakaś lipa... skóra strasznie się pogorszyła trądzik wzmógł itp u dermatologa wypytałam o jakis podkład to poraziła mi pani La Roche Posay, ale po pół roku używania nie wiem, albo wcześniej tego nie zauważyłam albo się utlenił? jak nakładałam go w świetle słonecznym to się odcinał od skóry, był pomarańczowy i taka tapeta że hej... zależy mi, żeby uniknąć tego efektu, i po nim rownież co godzina praktycznie puder, również zależy mi, żeby taki podkład nie był za 115 zł :/ ale no tak jeszcze rozsądne ceny i nie zatykał pór(porów) o.O
To może podkład mineralny?
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 22:45   #5016
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

[QUOTE=Atenya;40709448]
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
A gdzie można kupić ten krem?Zaciekawiłaś mnie i widzę, że ma pozytywne recenzje.
...
w slklepach ze zrową żywnością,w aptekach,w sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami oraz na stronie producenta... tylko prosze pamiętac,że jest nieco tłustawy za sprawą olejków zawartych w składzie,myslę,że dla skóry suchej będzie dobry nawet na dzień....od jutra testuje porzadnie kremy Sylveco.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 23:06   #5017
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Polecicie coś lżejszego, jakiś krem pseudo bb na przykład ? Kupiłam dzisiaj z Garniera, ale strasznie się utlenia
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 05:41   #5018
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Polecicie coś lżejszego, jakiś krem pseudo bb na przykład ? Kupiłam dzisiaj z Garniera, ale strasznie się utlenia
A bourjois 10 hours sleep effect ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 11:52   #5019
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Dzień dobry

Na wstępie pragnę przeprosić jeśli znów w złym podforum piszę ten wątek. Po nieudanych próbach odnajdywania idealnego fluidu, zakładam kolejny watek, jestem zmuszona jak i załamana.. nieudanymi poszukiwaniami fluidu oraz wydawaniem pieniędzmi na fluidy. Na początku pragnę troszkę przybliżyć wam mój stan cery -
Mam niedoskonałości - miedzy innymi czasem co pare dni pojawi sie nowa kolejna ,,niespodzianka'', stosuje peelingi średnio 2/3 razy w tygodniu, oraz żele do mycia twarzy + acnosan soft (bez alkoholu). Ostatnio również z chęci dbania o cere zakupiłam RedBlocker na naczynka - moja cera znacznie sie poprawiła, wygląd równiez - zauważyłam znikome ślady zaczerwienionych naczynek. Tu jest okej.. Cere ogółem mam mieszaną - przychodzi czas, w którym moja strefa T naprawdę wydziela sporo sebum a przychodzi czas gdy po umyciu żelem wygląda jak.. wypolerowana blacha..
Fluidów przetestowałam sporo - jak juz pisalam dawalam szanse:
Affinitone - Ivory 01 - zbyt BARDZO zółty
Lirene sensitive - Pastelowy 504 *
Krem BB - Lirene najjaśniejszy
Parmaceris matujacy - Ivory 01
Ingrid -porcelanowy
Rimmel match perfection 010 - light porcelan
* Pastelowy - odcien jest genialny najbardziej mi odpowiada ze wszystkich fluidow , niestety ja musze czekac zbyt dlugo by fluid ,wyszechł' - tzn, zla jego konsystencja - gdyby byl matowy o takim odcieniu kupilabym..

Dodaje zdjecie byc moze ktos oceni lub zna odcien fluidu/kremu bb ktory chociaz troche bylb lepszy od tych ktore probowalam.
http://imageshack.us/photo/my-images/689/img9170bq.jpg/

Moje wymagania?
Chciałabym by fluid bądź krem BB był matujacy, kryjacy, nie zatykał porów, nie ciemniał w ciągu dnia i co najważniejsze nie odcinał mi sie od szyi

Dziekuje z gory za rady
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:24   #5020
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
A bourjois 10 hours sleep effect ?
O, chyba się za nim rozejrzę
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:42   #5021
lusianna
Queen Of Darkness
 
Avatar lusianna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
To może podkład mineralny?
też się zastanawiam, ale gdzie takie cos dostać w normalnych sklepach? czy tylko na Internecie? I zawsze mam tą schizę, że zapcha pory= więcej krost. Mogłabyś jeśli chcesz oczywiście zaproponować jakieś firmy dobre ? Będę bardzo wdzięczna.
__________________
Mój tumbrl

http://psychodive.tumblr.com
lusianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 12:49   #5022
violet_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Mam podobny odcień skóry i używam kremu bb z garniera do cery tłustej w odcieniu light. Całkiem nieźle matuje, raz jest lepiej raz gorzej z moją cerą po nim. Czasem mam wrażenie, że zatyka mi pory, czasem je wygładza i zmniejsza. Odcień nie ciemnieje i fajnie się stapia ze skórą. Krycie ma świetne. Na lato może być za jasny ale ja będę go mieszać z ciemniejszym odcieniem. Nie jest idealny ale i tak najlepszy ze wszystkich, które do tej pory używałam.
violet_oleander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 12:53   #5023
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

w sephorze sa bodajze jakies mineraly ale nie pamietam nazwy.....
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:00   #5024
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Zacznij przygodę z minerałami . Te z Anabelle Minerals są godne polecania .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:12   #5025
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Bare Minerals
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:16   #5026
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez violet_oleander Pokaż wiadomość
Mam podobny odcień skóry i używam kremu bb z garniera do cery tłustej w odcieniu light. Całkiem nieźle matuje, raz jest lepiej raz gorzej z moją cerą po nim. Czasem mam wrażenie, że zatyka mi pory, czasem je wygładza i zmniejsza. Odcień nie ciemnieje i fajnie się stapia ze skórą. Krycie ma świetne. Na lato może być za jasny ale ja będę go mieszać z ciemniejszym odcieniem. Nie jest idealny ale i tak najlepszy ze wszystkich, które do tej pory używałam.
Do tlustej ? A myślisz ze bedzie w miare dobry dla mnie? Bedzie kryc krostki i piegi niektore ? Bardzo mi ciezko znaleźć odcien, a teraz dodatkowo ze lato juz przyszło to nawet pudru bym nie uzywala, mam na wykończeniu z Rimmela i Manhattanu pudry ale bym wolala wlasnie krem kupić jakiś

Dziewczyny moze macie jakies swatche albo zdj jak one wygladaja na cerze? bo bardzo mnie ciekawi taki efekt..
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 13:23   #5027
violet_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Bez pudru u mnie się nie obejdzie przy każdym fluidzie nawet mocno matującym revlonie, a używam pudru bambusowego z biochemii urody i przy tym zestawie garnier bb plus puder bambusowy mat utrzymuje się 4-5 godzin. Dodam, że nie używam absolutnie żadnego kremu pod podkłady i mam cere mega tłustą i zapychającą.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Aha, no i krycie ma naprawdę mocne jak na krem bb. Trochę korektora tu i ówdzie na większe zmiany, nie wiem jak z piegami gdyż sama ich nie podsiadam.
violet_oleander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 16:37   #5028
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

O to to
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 18:55   #5029
Elbeenka
elbeenka
 
Avatar Elbeenka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Thumbs up http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926&p age=175

Mam problem. Nie mogę nigdy dobrać odpowiedniego fluidu. Zastanawiam się czy coś nie tak jest z tą moją cerą i tylko ja mam taki problem ? Mam cerę mieszaną z niedoskonałościami jakimi jest trądzik i blizny po nich. Nie mam ogromnego problemu z tymi niedoskonałościami, bo nie jest ich aż tak wiele. Występują tylko na czole i na brodzie, czyli w strefie T, ale mimo tego żaden fluid nie daje sobie z nimi rady. Wszystkie kryją dla mnie zbyt słabo, albo są nietrwałe, lub trzeba ich naprawdę dużo nawalić żeby był jakiś efekt krycia. Napisze Wam teraz jakich używałam i co było z nimi nie tak.
1. Pharmaceris F, delikatny fluid intensywnie kryjący
Miał dobrą konsystencje i kolor. Nie lubię gęstych fluidów a ten był dosłownie idealny pod tym względem, ale co z tego skoro trzymał się tak krótko ? Już po kilku godzinach mój nos się świecił a niedoskonałości było znowu widać i jakoś ogólnie dziwnie wyglądał na mojej skórze po kilku godzinach .
2. Vichy, Dermablend Corrective Foundation
Kolor ? Co to ma być ? Myślałam, że pani w aptece się pomyliła i dała mi kolor ciemniejszy niż chciałam ale okazało się że on jest najjaśniejszy. Wydałam na niego 92 zł. Oczekiwałam jakiegoś naprawdę dobrego fluidu, ale oczywiście się zawiodłam. Konsystencja również fajna, ale trwałość fluidu ? To samo co poprzedni. Musiałam go zawsze poprawiać i mieć ze sobą. I do tego dochodzi jeszcze to, że okropnie brudził ! Nienawidzę tego. Dotykając mocniej twarzy miałam go na palcu. Ubrania również mi brudził.
Jedyny plus to taki, że starczył naprawdę na długo.
3. Revlon Colorstay najbardziej trwały fluid jaki miałam. Nie musiałam go w ogóle poprawiać przez cały dzień. Ale niestety ma ogromne minusy. Konsystencja. Jest za bardzo gęsty, nie lubię używać takich fluidów. Drugą wadą było opakowanie, czyli ten słoiczek ? Nie wiem jak to nazwać, bez pompki. Wrrr. To było okropne. Na początku wylatywało za dużo, później nie dało się go w ogóle wydobyć. I to chyba przez to skończył mi się w miesiąc, a zawsze fluidy starczają mi na około 3 miesiące. No i krycie w sumie też było dla mnie zbyt małe.

To były moje ostatnie 3 fluidy, wcześniej używałam jeszcze
Maybelline Affinitone, Astor skin match, Rimmel match perfection, Rimmel lasting finish i kobo matte makeup.

Czy istnieje jeszcze jakiś fluid, który byłby dla mnie idealny ? Czy rzeczywiście za wiele wymagam ? Najbardziej chciałabym fluidu o rzadkiej konsystencji i naprawdę mocnym kryciu i matowym wykończeniu. Bardzo proszę o pomoc !
Elbeenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-09, 19:06   #5030
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Jeżeli zależy Ci na mocnym macie i kryciu to polecam Revlon Colorstay (w miarę jasny jest kolor 150 do cery tłustej). Jest lepszy od przeróżnych górnopółkowych podkładów, których używałam. Najlepiej matuje, w ogóle wygląda bardzo ładnie. Nie trzeba wykańczać go żadnymi sypkimi pudrami.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:16   #5031
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli zależy Ci na mocnym macie i kryciu to polecam Revlon Colorstay (w miarę jasny jest kolor 150 do cery tłustej). Jest lepszy od przeróżnych górnopółkowych podkładów, których używałam. Najlepiej matuje, w ogóle wygląda bardzo ładnie. Nie trzeba wykańczać go żadnymi sypkimi pudrami.

Ja polecam Revlon tylko trzeba go dobrze zmywać, żeby nie zapychał.

Ale ogólnie minerały - Lumiere szczególnie
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:20   #5032
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez violet_oleander Pokaż wiadomość
Bez pudru u mnie się nie obejdzie przy każdym fluidzie nawet mocno matującym revlonie, a używam pudru bambusowego z biochemii urody i przy tym zestawie garnier bb plus puder bambusowy mat utrzymuje się 4-5 godzin. Dodam, że nie używam absolutnie żadnego kremu pod podkłady i mam cere mega tłustą i zapychającą.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Aha, no i krycie ma naprawdę mocne jak na krem bb. Trochę korektora tu i ówdzie na większe zmiany, nie wiem jak z piegami gdyż sama ich nie podsiadam.
.

Słyszałam ze ten krem bb z garniera sie świeci to prawda??

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ale ogólnie minerały - Lumiere szczególnie
Gdzie można je dostać ? Lub chociaz zobaczyć
Bedzie jakiś podobny do mego odcienia skory ?
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:26   #5033
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

tutaj masz wątek do wspólnych zakupów mineralnych

https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=122

możesz sobie pozamawiać próbki i potestować

kolorów jest mnóstwo
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:27   #5034
AnotherIdentity
Raczkowanie
 
Avatar AnotherIdentity
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Jarosław
Wiadomości: 115
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli zależy Ci na mocnym macie i kryciu to polecam Revlon Colorstay (w miarę jasny jest kolor 150 do cery tłustej). Jest lepszy od przeróżnych górnopółkowych podkładów, których używałam. Najlepiej matuje, w ogóle wygląda bardzo ładnie. Nie trzeba wykańczać go żadnymi sypkimi pudrami.
Hej dobry wieczór.
No właśnie ja widzę ze znasz sie trochę bo czytałam Twoje posty
Myślisz ze bedzie jakiś odpowiedni kolor do mojej skory ?
Boje sie trochę go kupować , juz tak z rimmela kupiłam fluid light porcelan i leży mi - mam wrażenie ze schodzi mi skóra przy nosku jest za jasny mimo ze mam jasna cere ale on barwi na rozowo :|
W dodatku podkreśla skórki, mam tez wrażenie ze zapycha.. A ten revlon na codzień bedzie dobry ? Czy to dosyć ciężki fluid ? Nie chce efektu maski chciałabym zeby zakryl piegi i tradzik (nie mam wiele ale okres dojrzewania daje sie we znaki mimo wszystko). Jakieś prócz tego znasz moze ?
AnotherIdentity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:35   #5035
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez AnotherIdentity Pokaż wiadomość
Hej dobry wieczór.
No właśnie ja widzę ze znasz sie trochę bo czytałam Twoje posty
Myślisz ze bedzie jakiś odpowiedni kolor do mojej skory ?
Boje sie trochę go kupować , juz tak z rimmela kupiłam fluid light porcelan i leży mi - mam wrażenie ze schodzi mi skóra przy nosku jest za jasny mimo ze mam jasna cere ale on barwi na rozowo :|
W dodatku podkreśla skórki, mam tez wrażenie ze zapycha.. A ten revlon na codzień bedzie dobry ? Czy to dosyć ciężki fluid ? Nie chce efektu maski chciałabym zeby zakryl piegi i tradzik (nie mam wiele ale okres dojrzewania daje sie we znaki mimo wszystko). Jakieś prócz tego znasz moze ?
Na różne takie mankamenty polecam właśnie Revlon Colorstay - a kolor tak jak pisałam 150 do tłustej. Najlepiej, żebyś sprawdziła kolor w Douglasie (może nawet zrobią Ci próbkę), a potem kupiła podkład na Allegro, bo jest dwa razy tańszy (ok. 30zł z wysyłką). Ja używam koloru 180, a mam jasną cerę (ale nie bardzo jasną, także myślę, że do porcelanowej będzie 150).

Podkład bardzo fajny, ale mniej kryjący (wyglądający bardzo naturalnie) to Skin79 BB Triple Functions Hot Pink. On jest w jednym kolorze, pasuje do jasnych karnacji. Po Revlonie wyglądam jak z Photoshopa i lubię ten efekt, ale jeśli chcesz delikatniejszy podkład to możesz spróbować Skin79.

Tych wszystkich niskopółkowych firm (czy tam średniopółkowych) nie polecam - typu Rimmel, Garnier, Maybelline itd. A już w ogóle na tego Maybellinowego BB uważaj, bo potrafi uczulić (ja leczyłam się po nim u dermatologa).

Edit:
I jeszcze - minerałki są też dobre, możesz popróbować z sypkimi "podkładami" EDM (Everyday Minerals). Wklepuje się je pędzlem w twarz i "dobrze robią" na skórę Ja wolę podkłady płynne, także zrezygnowałam z EDM.

Jeżeli mimo wszystko będziesz potrzebowała matującego pudru to bardzo dobry jest właśnie opisany wcześniej w tym wątku puder bambusowy (np. z Biochemii Urody).

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2013-05-09 o 19:42
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 19:44   #5036
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lusianna Pokaż wiadomość
też się zastanawiam, ale gdzie takie cos dostać w normalnych sklepach? czy tylko na Internecie? I zawsze mam tą schizę, że zapcha pory= więcej krost. Mogłabyś jeśli chcesz oczywiście zaproponować jakieś firmy dobre ? Będę bardzo wdzięczna.
Annabelle Minerals ma chyba jedne z tańszych propozycji, a skład świetny. Niestety ich produkty są do nabycia tylko przez internet. Bare Minerals z Sephory są droższe - kwestia gustu i doboru koloru. Ja testowałam Annabelle Minerals i Lily Lolo także tylko apropos tych mam porównanie.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 20:39   #5037
sillke29
Raczkowanie
 
Avatar sillke29
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Polecicie coś lżejszego, jakiś krem pseudo bb na przykład ? Kupiłam dzisiaj z Garniera, ale strasznie się utlenia
skin 79
__________________
Tu es responsable pour toujours de ce que tu as apprivoisé.

57,5 -> 55 -> 52,5 -> 50
sillke29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-09, 22:57   #5038
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli zależy Ci na mocnym macie i kryciu to polecam Revlon Colorstay (w miarę jasny jest kolor 150 do cery tłustej). Jest lepszy od przeróżnych górnopółkowych podkładów, których używałam. Najlepiej matuje, w ogóle wygląda bardzo ładnie. Nie trzeba wykańczać go żadnymi sypkimi pudrami.
Zgadzam się, ja również uwielbiam Revlon CS, używam odcień 180 (do cery tłustej/mieszanej). Odcień 150 nie jest dużo jaśniejszy, jednak bardziej żółty. Jest jeszcze najjaśniejszy kolor 110, ale on ma domieszkę różu.
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 08:26   #5039
violet_oleander
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Nowy Jork
Wiadomości: 55
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

[QUOTE=AnotherIdentity;407 29378].

Słyszałam ze ten krem bb z garniera sie świeci to prawda??

Mi fajnie zastyga na twarzy i robi się satynowy, przyjemny mat. Po paru godzinach wystarczy przyłożyć chusteczkę/bibułkę matującą i jest ok. Tylko jest jedna wada, mi akurat ona nie przeszkadza ale większości może - ma w składzie alkohol. Ja nie zauważyłam żadnych podrażnień w związku z tym.
Jeśli chodzi o Revlon, to faktycznie ma świetne krycie i dobrze matuje ale mi zapycha pory i używam go jedynie "od wielkiego dzwonu". No i dziewczyny dobrze piszą, trzeba go bardzo dobrze zmyć na noc.

Jeśli chodzi o minerały to testowałam jedynie Lily Lolo i u mnie się nie sprawdził. Świeciłam się po godzinie i zbierał mi się w załamaniach i zmarszczkach.
Ciekawa jestem tego zestawu z kolorówki:
http://www.kolorowka.com/397,zestaw-...atte-12-g.html
http://www.kolorowka.com/432,zestaw-...stej-12-g.html

Jeśli ktoś próbował, dajcie znać


violet_oleander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 10:06   #5040
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Problemy z fluidami, prosze o porady :*

a ja Ci polecę ten podkład Bourjois
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...oundation.html
kupiłam przez pomyłkę, bo chciałam healthy mixa i dopiero w domu zauważyłam pomyłkę, ale jestem bardzo zadowolona z niego naturalnie wygląda na twarzy, nie zmienia koloru, bardzo ładnie matuje, jest trwały, dobrze kryje, i ma jasne odcienie - myślę że najjaśniejszy (chyba 51) byłby dla Ciebie dobry. Naprawdę go polecam, lepszy od niektórych wysokopółkowców jakie miałam!

PS. Od Colorstaya(też miałam) lepiej wygląda
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.