Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.60/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

kryjące, matujące, nawilżające
fluidy
Cera
mieszana, normalna, sucha
Krycie
średnie
w buteleczce, z pompką

Idealny

Idealny podklad, na buzi wygląda bardzo ładnie, lekko, nie ciastkuje się, nie wchodzi w zmarszczki, trwały, ma bardzo dobre krycie i konsystencje. Kolor light vanila idealny ciepły odcień wygląda bardzo naturalnie na twarzy.

• Opakowanie: 5

Jeden z moich ulubieńców, od dawna króluje w mojej kosmetyczce

Na ten podkład wpadłam zupełnie przypadkiem. Zazwyczaj wybieram podkłady matujace, ze średnim kryciem, które wyglądają naturalnie na buzi.
Podkład zakupiłam w Rosmanie w promocyjnej cenie. Skradł moje serce od pierwszego użycia.

Kosmetyk zamknięty jest w 30 ml, szklanym opakowaniu z czarną pompką. Pompka działa dobrze, wydobywa odpowiednią ilość produktu do samego końca.

Konsystencja podkładu jest delikatna, nie za gęsta, raczej bez wyczuwalnego zapachu. Idealnie rozprowadza się po twarzy, równie dobrze się potem blenduje gąbeczką.
Nie zostawia smug, ani dziwnych plam na buzi.

Po nałożeniu kosmetyk ładnie wtapia się w skórę, ujednolica koloryt.
Nadaje naturalne wykończenie, bez efektu maski.

Osobiście mam cerę mieszaną z tendencją do niedoskonałości. Podkład matuje mi buzię, zakrywa wszelkie pryszcze czy zaczerwienienia. Co ważne, nie zatyka porów, skóra oddycha.
W moim przypadku podkład trzyma się na twarzy przez cały dzień. Skóra się nie świeci, kosmetyk nie ściera.
Producent zapewnia wytrzymałość przez 16h. Aż tak długo się nie utrzymuje idealnie, ale po tych 16 h też nie wygląda źle. Wystarczy trochę go przypudrować.

Zawsze wybieram nr 53, light beige. To naturalny kolor, idealny dla mojej cery.

Podsumowując, lubię ten podkład i chętnie go kupuje. Potrafi ujarzmić moją nie zawsze doskonałą cerę. Moja twarz wygląda idealnie, jest wygładzona I matowa. Jestem bardzo zadowolona z jego działania. Nie powoduje dodatkowych wyprysków czy krostek na twarzy. Nie wysusza skóry.
Lubię go i zawsze mam w kosmetyczce.

Kupiony w: Drogeria internetowa

Uwielbiam ten podkład!

Ten podkład to produkt, który zdecydowanie zasługuje na uwagę i polecajkę ode mnie. Jego największą zaletą jest bardzo dobre krycie, które w sposób efektywny maskuje niedoskonałości cery, nie pozostawiając przy tym nieestetycznych śladów czy smug. Podkład nawet po całym dniu wyglądał dobrze na twarzy. Jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają podkładu, który łączy naturalność z doskonałą korektą. Kolejnym atutem tego podkładu jest jego piękny, delikatny zapach, który sprawia, że jego aplikacja jest przyjemnym doznaniem. To rzadkość wśród podkładów, gdzie zapach często jest neutralny lub niezauważalny. Opakowanie produktu również zasługuje na pochwałę. Jest nie tylko estetyczne, ale również wygodne w użyciu. Produkt jest bardzo wydajny - niewielka ilość wystarcza, aby uzyskać oczekiwany efekt :)

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 5

Świetny lekki podkład o średnim ukryciu dla cery oliwkowej

Mona cera jest mieszana że sklonoscia do atopii. Mocno kryjące podkłady bardzo ja obciążają i zapychają.

Ten podkład polecono mi w Rossmannie. Jestem właścicielka oliwkowe skóry, która nie lubi się z beżowo-różowymi podkładami. Nie pasują do mojej cery i podkreślają niedoskonałości.

Podkłady 123 perfect foundation mają kolorystykę w odcieniach żółtych.
Ja używam odcienie 52/53 i uważam że są dla mnie idealne.
Świetnie pasują do oliwkowy skór, takich jak moja. Możliwe że posiadaczki bladej skóry moga być niezadowolone z tej żółtej kolorystyki.

Podkład jest lekki i ma średnie krycie ale jak zapewnia producent bardzo dobrze sobie radzi z tuszowaniem przebarwień. Byłam pozytywnie zaskoczona tym jak ładnie wyrównuje koloryt!!!

Bardzo dobrze się rozprowadza, szybko zastyga, nie roluje się.
Moja mieszana cera dobrze na niego reaguje nawet w upalne dni. Podkład nie ściera się w ciągu dnia. Mam wrażenie, że dobrze wtapia się w skórę.
Dodatkowo moja atopowa skóra dobrze go toleruje.

Używam od kilku lat i do tej pory nie znalazłam lepszego!!

• Zgodność z opisem producenta: 4
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Wiele prób

Podkład wygląda dobrze na idealnej cerze, a nie o to w tym chodzi niestety.
Dobrze kryje, ale u mnie się ciastkował, ścierał, ciemniał i podkreślał suche skórki. Miałam kilka podejść do niego po usłyszanych pozytywnych opiniach, ale niestety nie mogę ich podzielić.

Wizażanki najczęściej polecają:

Kupiony w: Drogeria internetowa

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zakupiłam ten podkład w kolorze N°53 Light Beige. Niestety, kolor okazał się dla mnie zbyt ciemny, jednak nie powstrzymało mnie to przed przetestowaniem go.
Niestety, podkład w moim przypadku ciemnieje po nałożeniu. Bardzo przykuł moją uwagę jego zapach - przypomina mi "fluidy", które kiedyś były dostępne.
Podkład nie wyświeca się na mojej twarzy w ciągu dnia, nawet w strefie T, nie ciastkuje się, ani nie zapycha porów po dłuższym jego stosowaniu. Szybko zastyga po nałożeniu na twarz.

Od wielu lat ze mną

Od lat ze mną, próbowałam różnych podkładów zarówno z wysokiej jak i niskiej półki-chciałam znaleźć coś lepszego, ewentualnie zamiennik...ale jak dotąd żaden nawet w połowie nie dorównał trwałością temu podkładowi. Jest najlepszy

Korzystam regularnie

Korzystam od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Dobrze kryje, nie zatyka porów, nie brudzi (w porównaniu do poprzednich podkładów, z których korzystałam), ale lepiej kupować go przez internet (w drogeriach jest bardzo drogi). Polecam!

no super jest

Jak na razie mój faworyt jeśli chodzi o podkłady - na prawdę dobrze kryje i długo się utrzymuje. Nie tworzy maski na twarzy i nie wymaga wielu poprawek w ciągu dnia. Cena (bez promocji) może trochę odstraszać - ale całe szczęście pojawiają się dość często te promocje i w internecie można kupić za rozsądna cenę.

Używam regularnie

Używam tego podkład od 2-3 lat. Zawsze miałam problem z dobranien idealnego podkładu, gdyż mam cerę tłustą i śniadą. Ten podkład ma fajne żólte tony, nie klei się i nie jest tłusty. Krycie oceniam na średnie ale mi odpowiada, bo nie mamy maski na twarzy. Nie zapycha porów.
Jedyną wadą jest trwałość, ale moźliwe, że to przez moją tłustą cerę. Po ok 2 godz muszę poprawiać makijaż w strefie T. Ale ogólnie polecam, żaden podklad jak dotąd nie był dla mnie lepaszy od tego.

Warto kupić

Bardzo dobry podkład idealny kolor do mojej cery. Higieniczne opakowanie bardzo dobra cena w stosunku do jakości. Bardzo wydajny nie uczula i nie podrażnia to dla mnie jako alergiczki jest ważne.
ZALETY:
Bardzo ładnie twarz po nim wyglądała

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Opakowanie: 4

Ze mną od 10 lat

Bourjois 1.2.3. jest ze mną już od ponad 10 lat.

Zaczynając naszą przygodę posiadałam cerę tłustą, z trądzikiem, świecącą się po 2h nałożenia czegokolwiek bez pudru i z której spływało wszystko.
Podkład 1.2.3 poleciła mi koleżanka z pracy, zakupiłam z pewna dozą niepewności pierwszą butelkę i to był strzał w 10!
Podkład na kremie matujacym trzymał się dobrze, buzia zaczynała się świecic po 4-5h bez poprawek, co przy moim stanie cery było mistrzostwem.
Podkład bardzo dobrze maskował niedoskonałości dzięki 3 pigmentom i nie spływał z twarzy.

Bourjois 1.2.3. było ze mną także podczas doustnej kuracji antytrądzikowej. Tutaj co jakiś czas musieliśmy robić od siebie przerwy, bo w momencie osiągnięcia bardzo suchej skóry twarzy podkreślał wszystkie możliwe skórki. Tutaj z pomocą przyszedł balsam Emollium, na który to nakładałam podkład i było okej.
W tym czasie lepiej sprawdzał się Bourjois Healthy Mix, był bardziej odżywczy, mniej matujący.

Na ten moment jestem posiadaczką cery normalnej, z lekkimi tendencjami do świecenia. Podkładu używam na krem La Roche Effaclar Mat i efekt jest rewelacyjny. Skóra jest świeża, ma wyrownany koloryt, Podkład utrzymuje się wiele godzin, nie wymaga użycia pudru. Dodatkowo bardzo dobrze stapia się z cerą, lecz trzeba go szybko nakładać gdyż szybko zastyga.

Polecam spróbować każdemu komu zależy na średnim kryciu i matowym, ale naturalnym wykończeniu.

Przez lata podkład kupowałam na promocji -50% w Superpharm, od pewnego czasu kupuję go już tylko w internecie, gdzie można dostać go za 1/3 ceny oferowanej w Superpharm czy Rossmann.