Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Bourjois, 123 Perfect Foundation (Podkład korygujący cerę)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

123 Perfect Foundation Bourjois to pierwszy podkład który posiada trzy pigmenty korygujące cerę. Pożegnaj się z ziemistą cerą i zaczerwienieniami.
Żółte pigmenty - redukują cienie pod oczami.
Fiołkoworóżowe pigmenty - świeża cera bez plamek i piegów.
Zielone pigmenty - maskuje popękane naczynka i czerwone ślady po trądziku.
Podkład 123 Perfect Foundation jest lekko matujący, długotrwale nawilżający oraz posiada SPF 10.

w buteleczce, z pompką
matujące, nawilżające, kryjące
fluidy
Krycie
średnie

Dobry na co dzień

To tani podkład, który od lat sprawdza się u mnie na co dzień. Mam suchą skórę i to jedyny podkład, po którym się nie łuszczy. Jest średnio kryjący i nie zapycha. Nie daje efektu wow, ale właśnie o to chodzi mi na co dzień - żeby wyrównał koloryt skóry, ale nie dał efektu maski czy makijażu wieczorowego. Nie jest trwały, pod koniec dnia praktycznie już go nie widać na twarzy. Jest bardzo wydajny.

Opakowanie to szklana buteleczka z pompką. Jest bardzo wytrzymała, przeżyła wiele upadków na kafelki.

Nie powala...

Kupiłam bo miałam ochotę go wypróbować, po kosmetyki Bourjois sięgam dość często, bardzo lubię ich produkty, rzadko kiedy narzekam... Ale jak to każda, nawet najlepsza marka kosmetyczna wypuści czasem coś, co mnie rozczaruje. Ogólnie tragedii nie ma, ale nie jest też dobrze.
Podkład ma lekkie krycie, to akurat mi nie przeszkadza. Najbardziej denerwuje mnie to, że po nałożeniu na twarz ciemnieje i to znacznie, do tego stopnia że choć podkładu za bardzo nie widać na całej twarzy, to w niektórych miejscach powstają widoczne ciemniejsze smugi. Próbowałam z innymi kremami pod podklad, efekt taki sam. Wyświeca się po kilku godzinach, mogłabym to przeżyć, gdyby nie to że dość brzydko się ciastkuje i schodzi z twarzy po dotknieciu taka nieprzyjemną tłustą warstwą. No cóż, zdarza się że produkt się nie sprawdzi i ten właśnie u mnie się nie spisał zbyt dobrze. Ogólnie nie mogę polecić.

Jeden z ulubionych

Podklad korygujący Bourjois 123 to jeden z tych produktów, do których regularnie wracam. Dobrze sprawdza się przy codziennym makijażu i cerze mieszanej, skłonnej do niedoskonałości w strefie T. Ma kremową konsystencję, łatwą do aplikacji palcami lub gąbeczką. Nie zapycha porów ani nie wysusza. Zapewnia lekkie krycie i wyrównanie kolorytu. Skóra jest po nim delikatnie, ale jeśli zależy mi na mocniejszym efekcie i dłuższej trwałości to dokładam puder matujący. Lekko ciemnieje po aplikacji, ale u mnie udało się dobrać kolor który mimo utleniania wygląda ok. Warto przekonać się czy i u was się sprawdzi.

Nie dla mnie

Moim zdaniem te podkłady mają w sobie jakiś składnik, który powoduje później utlenianie się produktu na skórze na taki pomarańczowo-różowy kolor. Nie jest to jakoś mocno widoczne ale nadal jest.
Poza tym konsystencja dosyć gęsta i ciężko się go rozprowadza żeby było ładnie i równiutko.
Zużyłam całe opakowanie i nie jestem zachwycona ale może komuś się spodoba, zawsze warto wypróbować na sobie.
Do mojego typu cery się nie sprawdził, utleniał się i był za ciężki.
Ale! Ma fajny aplikator i opakowanie naprawdę solidne, do tego nie jest drogi.

Nie mam zdania

Podkład kupiłam z konieczności gdyż nie było mojego ukochanego w drogerii.. niby ładnie się rozprowadza, dobrze kryje jednak mam wrażenie ze moja twarz jest ”sucha” i bez życia. Po prostu nie mój typ:) cenowo jest ok i chyba tyle mogę napisać o tym produkcie

podkład

ładnie sie dopasowuje do twarzy , nie robi efektu maski szkoda ze jest taki maly wybor jesli chodzi o game kolorystyczna, krycia jako takiego nie ma ale to dobrze bo na codzien nie potrzebuje takiego krycia, na twarzy wyglada delikatnie i naturalnie

Dobry, ale zależy dla kogo

Podkład jest dobry, ale dla cery, która ma mało wyprysków, jest średnio kryjący. Dobrze się wtapia w skórę i nie tworzy efektu maski. Uważam, że podkład jest dobry na codzień. Mógłby być bardziej trwały.

Przy mojej mieszanej cerze okazał się porażką...

Kupiłam podkład sugerując się pozytywnymi opiniami na jego temat,był akurat w promocji.
Bardzo ładnie wtapia się w twarz nie tworząc efektu maski.
Dość szybko zastyga zostawiając matowe wykończenie, nie wymaga przypudrowania.
Jeśli chodzi o trwałość to na pewno nie jest to 16 godzin jak opisuje producent ale na mojej mieszanj cerze utrzymywał się do 4-6 godzin bez poprawek.
Posiada dość lekką i kremową konsystencję, krycie określiłabym jako średnie.
Posiadałam odcień Light Vanilla który jest jasnym ciepłym beżem.
Zapach podkładu jest chemiczny mało przyjemny ale na szczęście szybko się ulatnia.
Wady- niestety dość często lubi się ciastkować pomieszany z moim sebum, strasznie oksyduje dlatego warto kupić odcień o jeden ton jaśniejszy.
Nie schodzi równomiernie z twarzy robiąc nieestetyczne plamy.
Niestety użyty kilka razy pod rząd zapycha i wysusza skórę na policzkach.
Nie polecam go do cer suchych i mieszanych, może sprawdzi się przy cerach tłustych.

Ogólnie dobry

Plusy:
- w miare dobre krycie
- wyrównuje koloryt skóry
- aplikując go przy pomocy pędzla można w prosty sposób nałożyć jego małą ilość, łatwy w aplikacjii
- stosunkowo trwały;

Minusy:
- kilka minut po aplikacjii BARDZO ciemnieje
- cena

Sama testując go w drogerii wybrałam najjaśniejszy kolor, jednak już przy pierwszej aplikacji wyszło, jak bardzo zmienia odcień. Można to korygować jaśniejszym puderm, lub zmieszać z innym, jednak wiadomo, że to nie jest to, co mieć idealnie dobrany kolor podkłądu.

perfect podkład

Najlepszy podkład jaki posiadam i jaki odkryłam dla mojej cery. Nawilża mi twarz co było dla mnie bardzo ważne bardzo naturalnie wygląda i krycie można sobie dostosować od ilości nakładanego produktu. Używam na większe imprezy jak i na codzień.

nie dla mnie

Podkład nie przypadł mi do gustu. Mam problemy ze świeceniem się cery i już niedługo po nałożeniu byłam cała świecąca, nałożenie dodatkowo pudru nie pomagało, ani używanie płatków matujących. Krycie ok, łatwy w aplikacji, ale nie polecam osobom z cerą mieszaną.

Wolę inne podkłady

Podkład kupiłam z ciekawości, ponieważ sporo produktów z marki Bourjois bardzo lubię. Co prawda cena standardową jest dość wysoka jak na podkład drogeryjny ale często można wychaczyć w dobrej cenie np w drogerii Hebe.

Podkład ma wygodną buteleczkę, delikatny zapach a konsystencja dla mnie jest zbyt płynna tzn jest ok choć ja wolę bardziej kremowe podkłady.

Dobrze się nakłada, nie zauważyłam żeby nawilżał cerę ale w miarę dobrze kryje choć to jest raczej średnie krycie niż mocne.

Według mnie trwałość jest słaba, podkład się ściera w ciągu dnia oraz utlenia i ciemnieje.

Produkt jest dość wydajny.