Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-09, 18:10   #1381
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
A widziałaś w innym wątku mój "profesjonalny" makijaż z Inglota w wątku essence? Pani makijażystka uparła się że trzeba mnie ocieplić brązami
Nie, pokaż!

Takie rzeczy są w sumie smutne, bo niestety w tej branży działa wiele po prostu słabych osób, wręcz partaczek. Oczywiście tak jest w każdej branży, ale w kosmetyczno-fryzjerskiej częściej uchodzi płazem, bo łatwo powiedzieć, że "tak jest ładnie, "tak miało być".
Rozumiem, że w Inglocie pracują ekspedientki, ale jeśli nie znają się na doradzaniu czy robieniu makijażu to po prostu nie powinny tego robić. Może ze skąpstwa nie zatrudniają bardziej wyszkolonych pracowników albo nie robią porządnych szkoleń.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:51   #1382
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
niestety muszę popsuć opinie Rimmelowi pomijając złą tonację on robi coś czego najbardziej nienawidzę w podkładach -mianowicie strasznie się warzy na całej skórze dosłownie gromadzi w zmarszczkach mimicznych niby lekki, jakiś czas po nałożeniu nawet nieźle się prezentuje a po 3 h ciasto Jestem bardzo na nie
Mnie się większość podkładów zbiera w mimicznych załamaniach koło ust. Muszę spróbować chyba bazy pod podkład w tych miejscach. Tylko jakiej? Znacie jakąś dobrą, niezapychającą porów, bazę?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:56   #1383
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie, pokaż!

Takie rzeczy są w sumie smutne, bo niestety w tej branży działa wiele po prostu słabych osób, wręcz partaczek. Oczywiście tak jest w każdej branży, ale w kosmetyczno-fryzjerskiej częściej uchodzi płazem, bo łatwo powiedzieć, że "tak jest ładnie, "tak miało być".
Rozumiem, że w Inglocie pracują ekspedientki, ale jeśli nie znają się na doradzaniu czy robieniu makijażu to po prostu nie powinny tego robić. Może ze skąpstwa nie zatrudniają bardziej wyszkolonych pracowników albo nie robią porządnych szkoleń.


Zapisałam się specjalnie na makijaż albowiem kresek zapragnęłam, i miałam dostać profesjonalne kreseczki

Zaraz tylko pójdę poszukać


edit Zapraszam tylko ludzi o mocnych nerwach


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596430&page=125

W dalszych postach opisane moje odczucia

edit 2 :MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-09 o 19:49
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:44   #1384
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Zapisałam się specjalnie na makijaż albowiem kresek zapragnęłam, i miałam dostać profesjonalne kreseczki

Zaraz tylko pójdę poszukać


edit Zapraszam tylko ludzi o mocnych nerwach


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596430&page=125

W dalszych postach opisane moje odczucia

edit 2 :MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ
zabijcie mnie, ale wg mnie pasują te cienie do Ciebie nie podoba mi sie, ze w ogole nie sa rozblendowane,no i kreska ... ;( ale pieknie podkreslaja teczowke

i podklad tez ona nakladala? (jaki to podklad, jesli mozna ? )

Edytowane przez marynka42
Czas edycji: 2013-01-09 o 20:46
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:49   #1385
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Zapisałam się specjalnie na makijaż albowiem kresek zapragnęłam, i miałam dostać profesjonalne kreseczki

Zaraz tylko pójdę poszukać


edit Zapraszam tylko ludzi o mocnych nerwach


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596430&page=125

W dalszych postach opisane moje odczucia

edit 2 :MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ

O, Izydo!
Nie dość, że fatalne kreski (za grube, za krótkie...), nie dość, że fatalnie dobrane kolory (zwłaszcza to coś na policzkach, straszne to jest)... To po prostu jest fatalny makijaż. Cienie nałożone bardzo byle jak, w ogóle nie roztarte, ten błyszczący cień na opadającej powiece, takie makijaże istnieć nie powinny i babka, która ci to zrobiła, skrzywdziła cię. Amen.

(dawno nie widziałam tak złego makijażu, naprawdę, a chodzę do szkoły gdzie jest gimnazjum i liceum i zwłaszcza gimnazjalistki różnie się malują, ale ten inglotowy mejkap jest naprawdę straszny)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:03   #1386
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kupiłam swoje 4 albo 5 opakowanie bourjos hm i jest taki ciemny chyba wzielam jakiś stary, bo naprawdę jest o ton ciemniejszy od wczesniejszego (tego, ktory mi sie skonczyl).

Mam też wersję serum, która nie mi nie zoksydowala moja facjata z hm serum z fleszem i bez, szukalam zdjecia z łapą, co można by bylo twarz z nią porownac
i troche swatchy, ktore znalazlam dzis na kompie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (89,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg swatche.jpg (149,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklad1.jpg (102,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podklad2.jpg (149,2 KB, 46 załadowań)
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 21:43   #1387
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ale ciemny ten AA
Tak swoja drogą to mam tu troche zaległości

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-01-09 o 21:47
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 22:03   #1388
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Zapisałam się specjalnie na makijaż albowiem kresek zapragnęłam, i miałam dostać profesjonalne kreseczki

Zaraz tylko pójdę poszukać


edit Zapraszam tylko ludzi o mocnych nerwach


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596430&page=125

W dalszych postach opisane moje odczucia

edit 2 :MOŻNA SIĘ ŚMIAĆ
no to już płakać raczej, nad umiejętnościami pani "wizażystki"...
nawet podkład ma dziury... na nosie, przy brwiach
Cień wgl nie roztarty i położony dość dziwnie, nie wspominając o kresce...
Uh.

Ja przechodzę kryzys podkładowy, bo coś się z buzią dzieje, strasznie suszy i wszystko się mi waży.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:45   #1389
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
No ja jestem jasna, ale nie jakoś bardzo i jak podczytuje wasz wątek to byłam pewna, że dla mnie będzie za jasny a nie jest i różowawy jest, ale nie świńskiej
Mac nc 15 Dior 010 shiseido o20 są ciemniejesze, dla mnie to kolor porównywalny do nowego YSL B10, albo Bobbi Brown porcelain, benefit oxygen wow ten najjaśniejszy.
Testowałam YSL, BB i Benefit i Rimmel jest jaśniejszy (test po 15min po nałożeniu). Choć bardzo różowy.


Dziś nosiłam Studio Fix NW10. Po utlenieniu (bo tylko taki test jest dla mnie miarodajny) i porównaniu do True Match N1 - nowy MAC jest jaśniejszy i mniej pomarańczowy, a w odniesieniu do nowego Rimmela mniej różowy, jasność podobna, może ciut ciemniejszy? Na dłoni po utlenieniu Studio Fix wyglądał świetnie w porównaniu do tych wyżej wymienionych, taki neutralny beżyk, ale na twarzy, pomimo tego, że faktycznie jasny i to przez cały dzień, był zbyt różowawy Niedobrze to wygląda, jeśli mam szyję bardzo jasną, ale jednak w żółtej tonacji. Głowa od innego manekina

Jeśli chodzi o same właściwości podkładu, może kogoś to zainteresuje... Zapach i stopień krycia porównałabym do Double Wear, ale nie tworzy takiej maski. Trzyma się niesamowicie calutki dzień, wygląda naturalnie. Bardzo dobry podkład. Ale na co dzień może być trochę za ciężki. Na początku nałożyłam go na krem mocno nawilżający i wyglądał paskudnie, rolował się, jakby warzył. Potem dałam pod spód bezsilikonową bazę nawilżającą RBR i wklepałam go palcami i efekt był fajowy, aż do zmycia


Także myślę, że jeśli ktoś ma różowawą lub neutralną tonację, to warto go nabyć, powinien się świetnie sprawdzić Niestety jako żółtek chyba odpuszczę.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 22:48   #1390
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę ?

Jak z jego kryciem ?

Cerę mam mieszaną ostatnimi czasy w stronę normalnej. Wyjątkowo tej zimy nie doznała przesuszu mój problem to naczynka oraz nieliczne czerwone stany pozapalne po comiesięcznym drobnym wysypie

Rimmel ma krycie lekkie, ładnie wyrównuje koloryt i cera naprawdę wygląda ładnie tak naturalnie ale do czasu zresztą i tak to nie mój kolor więc nie będę rozpaczać. Podkłady zawsze nakładam albo na gołą lecz nawilżoną buzię lub na filtr spf50 Lirene emulsja do cery wrażliwej(genialna jak dla mnie) Jeśli chodzi o wygląd na buzi, trwałość to uwielbiam Maybellina 24h ale tonację ma fatalną i z tego względu również do odrzutu choć go zużywam bo pod innymi względami moja twarz go lubi a czas golfów jest gorzej jak nadejdzie czas odkrycia szyi, ramion

neath ja coś nie toleruję baz, nawet jak nie zapychają to podkłady wyglądaja na nich strasznie, pudrowo, ślizgają się i mażą zamiast lepiej rozprowadzać.... wolę mój filtr Lirene, raczej nie mam obecnie problemów ze ścinaniem się mazideł, Rimmel to jakiś wyjątek
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 23:14   #1391
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

ten filtr to ten w niebieskiej tubce?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 23:38   #1392
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ten filtr to ten w niebieskiej tubce?
tak
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rsja-2011.html

nie ma gliceryny,parafiny i trójglicerydów i mnie nic a nic nie zapycha skłonności do przebarwień od słońca nie mam więc nie wiem czy faktycznie jakoś super przed nimi chroni ale buzia bynajmniej mi się nie opala
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 10:36   #1393
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam soraya taki zolty 30SPF ale troche przetluszcza, musze sprobowac ten z lirene. Interesowal mnie tez ten zze zdjceia tylko nigdzie jak dotąd go nie widzialam.Nie uzywam filtru na co dzien , ale raczej powinnam Mamprzebarwienia, takie plamki czerwone, blada cera i po każdej niespodziance zoostaja mi takie, najpierw czerwone placki , potem robia sie co raz jasniejsze ale dlugo schodzą

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2013-06-20 o 22:49
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 15:51   #1394
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Werka, ty przy ŁZS stosujesz podkład?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 15:56   #1395
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja mam soraya taki zolty 30SPF ale troche przetluszcza, musze sprobowac ten z lirene. Interesowal mnie tez ten zze zdjceia tylko nigdzie jak dotąd go nie widzialam.Nie uzywam filtru na co dzien , ale raczej powinnam Mamprzebarwienia, takie plamki czerwone, blada cera i po każdej niespodziance zoostaja mi takie, najpierw czerwone placki , potem robia sie co raz jasniejsze ale dlugo schodzą
też tak mam
mam też tą Sorayę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-ochrona.html
ale dla mnie jest zbyt ciężka i przede wszystkim już po jednym posmarowaniu powoduje na twarzy straszne uczulenie(Soraya spf45 mnie nie uczulała) na początku myślałam że to przypadek ale robiłam w pewnym odstępie czasu trzy podejścia i kończyło się wstrętną egzemą, muszę zużyć ja na wiosnę do rąk
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 16:39   #1396
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
też tak mam
mam też tą Sorayę:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...a-ochrona.html
ale dla mnie jest zbyt ciężka i przede wszystkim już po jednym posmarowaniu powoduje na twarzy straszne uczulenie(Soraya spf45 mnie nie uczulała) na początku myślałam że to przypadek ale robiłam w pewnym odstępie czasu trzy podejścia i kończyło się wstrętną egzemą, muszę zużyć ja na wiosnę do rąk
ja mam te sama soraye 30spf, tlusta podklad splywa, swiece sie
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 17:05   #1397
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jest przecena w Illamasce. Czy jest na sali ktoś z uprawnieniami do zamówień grupowych?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 17:09   #1398
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
Kupiłam swoje 4 albo 5 opakowanie bourjos hm i jest taki ciemny chyba wzielam jakiś stary, bo naprawdę jest o ton ciemniejszy od wczesniejszego (tego, ktory mi sie skonczyl).

Mam też wersję serum, która nie mi nie zoksydowala moja facjata z hm serum z fleszem i bez, szukalam zdjecia z łapą, co można by bylo twarz z nią porownac
i troche swatchy, ktore znalazlam dzis na kompie
na tym swatchu wszystko tak cudownie żółciutko wygląda, a tu w rzeczywistości zwłaszcza te BB są różowe czy szaroróżowe

Ja dzisiaj zakupiłam matujący Catrice. Wygląda na to, że kolor mi w miarę pasuje, szkoda że tak słabo kryje o ile nie jest problemem zakrycie pryszczy czy sińców podocznych korektorem, o tyle naczynka na całym policzku to już gorsza sprawa i wolę żeby podkład to załatwił. Chyba będę musiała w końcu jakiś cokolwiek kryjący puder kupić bo mam tylko skrobię i fixer z Essence.
Czy poza rimmelem matującym w kamieniu (w tym odcieniu niby brzoskwiniowym) znacie jakieś niedrogie (max. 30 zł) pudry ale żółtawe? Da się znaleźć jasny puder ale większość jest różowa jednak
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:15   #1399
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Cerę mam mieszaną ostatnimi czasy w stronę normalnej. Wyjątkowo tej zimy nie doznała przesuszu mój problem to naczynka oraz nieliczne czerwone stany pozapalne po comiesięcznym drobnym wysypie

Rimmel ma krycie lekkie, ładnie wyrównuje koloryt i cera naprawdę wygląda ładnie tak naturalnie ale do czasu zresztą i tak to nie mój kolor więc nie będę rozpaczać. Podkłady zawsze nakładam albo na gołą lecz nawilżoną buzię lub na filtr spf50 Lirene emulsja do cery wrażliwej(genialna jak dla mnie) Jeśli chodzi o wygląd na buzi, trwałość to uwielbiam Maybellina 24h ale tonację ma fatalną i z tego względu również do odrzutu choć go zużywam bo pod innymi względami moja twarz go lubi a czas golfów jest gorzej jak nadejdzie czas odkrycia szyi, ramion

neath ja coś nie toleruję baz, nawet jak nie zapychają to podkłady wyglądaja na nich strasznie, pudrowo, ślizgają się i mażą zamiast lepiej rozprowadzać.... wolę mój filtr Lirene, raczej nie mam obecnie problemów ze ścinaniem się mazideł, Rimmel to jakiś wyjątek
Sprawdzę ten filtr lirene, bo odkąd skończył mi się fluid LRP, mam tylko 15-stkę Pizz Buin, którą dostałam przy zakupie soczewek .
Jeszcze nigdy nie używałam bazy, dlatego jestem ciekawa, jakby to wyglądało i czy coś by pomogła, nałożona w strategicznych miejscach, tylko boję się, że mnie silikony pozapychają.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 18:23   #1400
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zakupiłam matujący Catrice. Wygląda na to, że kolor mi w miarę pasuje, szkoda że tak słabo kryje o ile nie jest problemem zakrycie pryszczy czy sińców podocznych korektorem, o tyle naczynka na całym policzku to już gorsza sprawa i wolę żeby podkład to załatwił. Chyba będę musiała w końcu jakiś cokolwiek kryjący puder kupić bo mam tylko skrobię i fixer z Essence.
Ja też zakupiłam ten podkład z Catrice, kolor mi pasuje i nic się nie odznacza, ale też zawiodłam się na dość niskim kryciu (ach te naczynka). Jak wklepie sobie drugą warstwę to jest całkiem okej, ale również będę musiała się zastanowić nad zakupem jakiegoś bardziej kryjącego pudru.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:49   #1401
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-01-10 o 18:52
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 18:57   #1402
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dla mnie EDM to też była porażka Ale potem Pixie i Meow leżały świetnie Nawet jak mam okazjonalnie wysuszoną cerę to minerałki leżą najlepiej, najmniej podkreślają suche skórki i nie ciemnieją (choć ostatnio rzadko mi się to zdarza, dbam bardzo o to by nie wysuszyć cery, wysuszona cera plus trądzik to fatalne połączenie).
edit: ale wątpię, by na mocno wysuszonej skórze minerały sobie dały radę. chyba że zmieszane z jakimś olejkiem
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-10 o 19:03
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:10   #1403
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

fiasco a jakie miałaś kolory i formuły z EDM? Ja testowałam tylko Intensiv i były ok teraz z desperacji mnie kusi Original Glo tylko tyle kolorów powycofywali
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 19:11   #1404
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja właśnie mam ŁZS i jadę na maściach robionych w aptece, kortykosteroidach i maści immunomodulującej... I tak się zastanawiam - nie boisz się nanosić na skórę objętą stanem zapalnym podkładu? Bo mi dermatolog kazał zapomnieć o makijażu na co najmniej miesiąc.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 06:37   #1405
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 08:17   #1406
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
fiasco a jakie miałaś kolory i formuły z EDM? Ja testowałam tylko Intensiv i były ok teraz z desperacji mnie kusi Original Glo tylko tyle kolorów powycofywali
to było parę lat temu, może teraz te formuły pozmieniali, ale wtedy była to formuła matująca i półmatowa (?) - nazw nie pamiętam.
Ale to było największe ciasto na twarzy, z jakim miałam do czynienia po godzinie podkład był tylko w porach, cała twarz była pokryta sebum. Przy Pixie (dwie wersje Cover De Luxe oraz Complexion Perfector) i Meow (Flawless Feline) już było ok aktualnie mam Pixie ale źle dobrałam kolor
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2013-01-11 o 08:20
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 08:39   #1407
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jest przecena w Illamasce. Czy jest na sali ktoś z uprawnieniami do zamówień grupowych?
Ja bym była chętna na zakupy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 09:00   #1408
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-01-11 o 09:05
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 09:47   #1409
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
to było parę lat temu, może teraz te formuły pozmieniali, ale wtedy była to formuła matująca i półmatowa (?) - nazw nie pamiętam.
Ale to było największe ciasto na twarzy, z jakim miałam do czynienia po godzinie podkład był tylko w porach, cała twarz była pokryta sebum. Przy Pixie (dwie wersje Cover De Luxe oraz Complexion Perfector) i Meow (Flawless Feline) już było ok aktualnie mam Pixie ale źle dobrałam kolor
formuła Matte i Semi Matte jest dalej choć może gmerali w składzie ale właśnie sporo mi kolorów brakuje z tego co pamiętam przed laty. Ja je testowałam latem i byłam trochę ciemniejsza, nie wiem jak by to wyglądało teraz, w dodatku karnacja na szyi mi sie zmieniła odrobinkę. Z tego co testowałam najlepiej chyba leżało olive fair ale nie próbowałam np. linen które mogłoby być lepsze. W ogóle wtedy jako że lekko zżółkłam bo było lato celowałam w żółtawe odcienie i to była masakra a najgorzej, chorobliwie wręcz w Fawn wyglądałam
Meow jak dla mnie są bardzo podobne do EDM(formuła Intensiv) tylko mniej kryją i są bardziej suche Mi bardzo podpasowały z Annabelle formuła rozświetlająca ale z kolorami się nie popisali, są wciąż zbyt ciemne i nie ma chłodnych oliwek w gamie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 10:03   #1410
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Ja bym była chętna na zakupy.
No to już widzę, że kilka chętnych jest, tylko organizatorki nie ma
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.