Tanie kosmetyki też są dobre... - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 20:54   #4531
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przetestowałam wszystkie kremy pod oczy z FlosLeku i najlepszy dla mnie jest ten: http://i.pinger.pl/pgr429/ea66a71d00...zel-arnika.jpg
Ja przetestowałam tylko jeden i odechciało mi się testować inne wersje.

Od prawie 2 lat używam nawilżających/przeciwzmarszczkowych kremów pod oczy z Oriflame i jestem zadowolona, bo kupuję je przez internet w cenach poniżej 30 zł, jedno opakowanie spokojnie starcza mi na co najmniej pół roku. Żaden krem z tej firmy mnie jeszcze nie podrażnił ani nie uczulił, a faktycznie dobrze nawilżają. Teraz używam Time Reversing Intense i myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Z tanich kosmetyków polecę jeszcze:
- żel do higieny intymnej Cien z Lidla (ok. 5 zł za 500 ml, fajne opakowanie z pompką)
- emulsję kremową Femina z Biedronki (ok. 3 zł za 300 ml, niestety opakowanie chyba bez pompki, ostatnio przekładałam pompkę z mydła w płynie)
- podkład matujący Celia Nude (jakoś 10-12 zł, ale strasznie słaba dostępność)
- płyn micelarny Garnier (mam porównanie tylko z BeBeauty i Avene, ten wypada najlepiej, w promocji można kupić 400 ml za 12-14 zł)
- pewnie już go polecałam, ale tusz Lovely Curling pump up (ok. 10 zł)
- szampon Familijny (taki w niebieskiej butelce) - zmywa oleje, jest łagodny, nie wysusza, nie podrażnia skóry głowy (ok. 4 zł za 500 ml)
- odżywkę Alterra z granatem (ok. 10 zł)
- olejek Green Pharmacy łopianowy z czerwoną papryką, faktycznie mi po nim szybciej włosy rosną (kosztuje ok. 8 zł, pojemność to chyba 100 ml)
- olejek Amla Gold, fantastycznie wygładza włosy (poniżej 20 zł za 200 ml, ja kupuję stacjonarnie, ale w internecie wychodzi niewiele drożej)
- olejek pod prysznic Isana, kosztuje ok. 5-6 zł, a jest świetny, w ogóle nie mam po nim podrażnionej ani wysuszonej skóry
- żele pod prysznic BeBeauty Spa z Biedronki, kosztują ok. 5 zł (za 250 albo 300 ml, nie pamiętam), cudnie pachną i są w miarę łagodne

Nie polecam:
- mydła w płynie Linda z Biedronki, mnie uczula, mam po nim wysypkę na dłoniach
- kremów do rąk z Biedronki, nic nie robią za bardzo
- dezodorantów Isana, podrażniają i są średnio skuteczne
- żeli Oceania z Biedronki, trafiłam na jedną wersję, która była ok (chyba beza cytrynowa), ale reszta mnie uczuliła
- kremów Garnier Hydra Adapt, matujący i nawilżający mnie zapchały
- kremów BB Eveline, też strasznie zapychają
- kremów Alterra z winogronem, jak wyżej
- szamponów Elisse z Biedronki, mnie swędzi po nich skóra głowy
- szamponu dodającego objętości Alterra, po nim też swędziała mnie skóra, a włosy wypadały bardziej, niż zwykle
- cieni do powiek Avon, są słabo napigmentowane
- kredek Avon (tych zwykłych, automatyczne są ok), są tak twarde, że prędzej można nimi wydłubać sobie oko, niż narysować kreskę
- kredek Astor - jak wyżej
- kredek żelowych Revlon, nie nadają się dla osób noszących szkła kontaktowe, ja po ok. godzinie od zrobienia makijażu miałam całe soczewki upaćkane
- cieni Miss Sporty, słabo napigmentowane
- tuszu Lovely Spectacular Me, daje średni efekt i bardzo szybko wysycha
- tuszu Wibo Dolls lashes, efekt jest przyzwoity, ale tusz też szybko wysycha
- korektora z pędzelkiem Lovely, opakowanie rozwaliło mi się po drugim użyciu
- żelu do mycia twarzy Rival de Loop, nie oczyszcza zbyt dobrze
- żelu do mycia twarzy Himalaya z miodlą indyjską, jak wyżej
- mydła Himalaya z miodlą indyjską, zrobiło mi kiedyś masakrę na twarzy

Tak mnie wzięło po przeglądzie kosmetyków, które okazały się bublami i sobie tylko leżą
Jak sobie coś jeszcze przypomnę, to dopiszę.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 20:58   #4532
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez anikaes Pokaż wiadomość
Krem pod oczy ze świetlikiem i zieloną herbatą - Flos Lek (tani i baaardzo wydajny)
Żele pod prysznic i mydła- Isana
Korektor rozświetlający pod oczy i lakiery do paznokci- Golden Rose
Żel do higieny intymnej- Faciatelle
Dla mnie najlepsza jest wersja z babką lancetowatą- wreszcie nie mam opuchniętych rano oczu! Smaruję na noc i na dzień i mam normalne oczy, bez zapuchnięć, siności też dawno nie odnotowałam. Nawet mój ojciec jak zaczął używać, to jego wieloletnie worki i opuchlizna się zmniejszyły, więc jak najbardziej polecam
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 22:56   #4533
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
chochlik kornwalijski mam ten krem jest naprawdę bardzo fajny.. mam suchą skórę ze skłonnością do alergii i nie dość, że super nawilża to nie podrażnia ja używam go na dzień, pod makijaż serdecznie polecam w/w krem, ale także maseczkę oraz płyn dwufazowy z tej serii płyn dwufazowy - świetnie zmywa makijaż, jest b. delikatny, a maseczka pozostawia skórę super nawilżoną i gładką na pewno spróbuję reszty kosmetyków z tej serii, ponieważ jakość tych, które już posiadam naprawdę mnie zadowala

dodatkowo pozwolę sobie wspomnieć o kilku innych kosmetycznych ulubieńcach za grosze:

- tonik bezalkoholowy Uroda, Melisa
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wa-wersja.html

- woda perfumowana Bi-es, Ocean Fun
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...n-fun-edp.html

- dezodorant do stóp z Farmony
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...t-do-stop.html

- jedwab CHI
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-infusion.html

- kremowy rozświetlacz Essence (nowość)
Masz na myśli tą maseczkę: http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?...ojacy-kompres?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 08:12   #4534
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Odniosę się
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam tylko jeden i odechciało mi się testować inne wersje.

Od prawie 2 lat używam nawilżających/przeciwzmarszczkowych kremów pod oczy z Oriflame i jestem zadowolona, bo kupuję je przez internet w cenach poniżej 30 zł, jedno opakowanie spokojnie starcza mi na co najmniej pół roku. Żaden krem z tej firmy mnie jeszcze nie podrażnił ani nie uczulił, a faktycznie dobrze nawilżają. Teraz używam Time Reversing Intense i myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Z tanich kosmetyków polecę jeszcze:

- płyn micelarny Garnier (mam porównanie tylko z BeBeauty i Avene, ten wypada najlepiej, w promocji można kupić 400 ml za 12-14 zł)--> faktycznie jest świetny, nawet dużo lepszy niż ten Biedronkowy
- pewnie już go polecałam, ale tusz Lovely Curling pump up (ok. 10 zł)-> zawsze trafiam na zaschnięte i zmacane, zawsze to było wyrzucone 10 zł w błoto, gdyby trafił się cud i udało się dostać w 100 % nowy to bym chciała go jeszcze raz przetestować
- odżywkę Alterra z granatem (ok. 10 zł)-> zgadzam się jest świetna
- olejek Green Pharmacy łopianowy z czerwoną papryką, faktycznie mi po nim szybciej włosy rosną (kosztuje ok. 8 zł, pojemność to chyba 100 ml)--> ja osobiście nie polecam, mi w ogóle nie przyspieszył porostu- w ogóle wątpię czy ta papryczka w tym składzie jest faktycznie, a wiele osób przez BHT w składzie podrażnia i powoduje wypadanie włosów, w ogóle nie kupuję kosmetyków z tak kontrowersyjnym składnikiem

Nie polecam:
- mydła w płynie Linda z Biedronki, mnie uczula, mam po nim wysypkę na dłoniach-> u mnie sprawdzają się świetnie, tylko zapachy mają kiepskie
- szamponu dodającego objętości Alterra, po nim też swędziała mnie skóra, a włosy wypadały bardziej, niż zwykle-> zgadzam się właśnie, że niektóre szampony potrafią spowodować swędzenie skalpu
- cieni do powiek Avon, są słabo napigmentowane-> te cienie to faktycznie dramat 100 %, ale takie w słoiczku czy w takie, które są sypkie u mnie się sprawdzały i nie narzekałam
- kredek Avon (tych zwykłych, automatyczne są ok), są tak twarde, że prędzej można nimi wydłubać sobie oko, niż narysować kreskę--> 100 % racji, a w ogole te z serii Color Trend nie powinny mieć racji bytu
- cieni Miss Sporty, słabo napigmentowane-> zgadzam się
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 09:43   #4535
dispersi
Rozeznanie
 
Avatar dispersi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 905
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie polecam:
- mydła w płynie Linda z Biedronki, mnie uczula, mam po nim wysypkę na dłoniach
- kremów do rąk z Biedronki, nic nie robią za bardzo
- dezodorantów Isana, podrażniają i są średnio skuteczne
- żeli Oceania z Biedronki, trafiłam na jedną wersję, która była ok (chyba beza cytrynowa), ale reszta mnie uczuliła
- kremów Garnier Hydra Adapt, matujący i nawilżający mnie zapchały
- kremów BB Eveline, też strasznie zapychają
- kremów Alterra z winogronem, jak wyżej
- szamponów Elisse z Biedronki, mnie swędzi po nich skóra głowy
- szamponu dodającego objętości Alterra, po nim też swędziała mnie skóra, a włosy wypadały bardziej, niż zwykle
- cieni do powiek Avon, są słabo napigmentowane
- kredek Avon (tych zwykłych, automatyczne są ok), są tak twarde, że prędzej można nimi wydłubać sobie oko, niż narysować kreskę
- kredek Astor - jak wyżej
- kredek żelowych Revlon, nie nadają się dla osób noszących szkła kontaktowe, ja po ok. godzinie od zrobienia makijażu miałam całe soczewki upaćkane
- cieni Miss Sporty, słabo napigmentowane
- tuszu Lovely Spectacular Me, daje średni efekt i bardzo szybko wysycha
- tuszu Wibo Dolls lashes, efekt jest przyzwoity, ale tusz też szybko wysycha
- korektora z pędzelkiem Lovely, opakowanie rozwaliło mi się po drugim użyciu
- żelu do mycia twarzy Rival de Loop, nie oczyszcza zbyt dobrze
- żelu do mycia twarzy Himalaya z miodlą indyjską, jak wyżej
- mydła Himalaya z miodlą indyjską, zrobiło mi kiedyś masakrę na twarzy
A ja lubię ten czerwony krem do rąk S.O.S (bodajże). Lubię używać go zimą, kiedy wychodzę na zewnątrz.

A co do cieni z Miss Sporty, to nie wszystkie kolory
Miałam kilka i z niektórych byłam całkiem zadowolona, aczkolwiek zgadzam się z tym, że do najlepszych nie należą.

Ostatnio się zastanawiałam nad tym żelem z Himalaya, ale jak przeczytałam, żeby omijać okolice oczu, to zaraz go odstawiłam
__________________
"...błąd oka nadaje kierunek myśli.."
dispersi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 09:46   #4536
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez dispersi Pokaż wiadomość

Ostatnio się zastanawiałam nad tym żelem z Himalaya, ale jak przeczytałam, żeby omijać okolice oczu, to zaraz go odstawiłam
Na żelach do mycia z Ziai (Manuka, Liście oliwki) też jest taka adnotacja i się zastanawiam dlaczego?

Jak myję twarz, to normalnym dla mnie jest, że przemywam też oczy. Przemywam manukowym i nie widzę jakiegoś szczególnego spustoszenia w tych okolicach.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:01   #4537
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

elizka1987 mam na myśli maseczkę z serii liście zielonej oliwki, regenerującą:
http://www.ziaja-sklep.pl/index.php?...a-regenerujaca
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 10:17   #4538
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Jeśli chodzi o żele do higieny intymnej z Biedronki to już wprowadzili je w butelkach z pompką
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:18   #4539
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na żelach do mycia z Ziai (Manuka, Liście oliwki) też jest taka adnotacja i się zastanawiam dlaczego?

Jak myję twarz, to normalnym dla mnie jest, że przemywam też oczy. Przemywam manukowym i nie widzę jakiegoś szczególnego spustoszenia w tych okolicach.
Ja z kolei zawsze omijam okolice oczu, w przypadku żadnego żelu nie przemywam, nawet jeśli brak takiej adnotacji, każdy ma swoje przyzwyczajenia
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm

Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:24   #4540
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja z kolei zawsze omijam okolice oczu, w przypadku żadnego żelu nie przemywam, nawet jeśli brak takiej adnotacji, każdy ma swoje przyzwyczajenia
Ale co? Szczypią Cię?

Bo ja mam np żele Pharmaceris N i tam jest wręcz napisane "do twarzy i oczu". Wtedy pozwalam sobie na więcej w okolicach oczu Chociaż oczywiście ich jakoś nie trę niemożebnie bo makijaż zmywam micelem i tak.
Jak jest adnotacja, że nie to po prostu lekko przemywam i tyle. Okolice oczu omijam jedynie przy żelu z kwasem.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 10:26   #4541
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na żelach do mycia z Ziai (Manuka, Liście oliwki) też jest taka adnotacja i się zastanawiam dlaczego?

Jak myję twarz, to normalnym dla mnie jest, że przemywam też oczy. Przemywam manukowym i nie widzę jakiegoś szczególnego spustoszenia w tych okolicach.
Ja też zawsze przemywam oczy i nigdy żaden żel mnie jeszcze nie podrażnił nawet w połowie tak, jak kremy pod oczy z Avonu

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Odniosę się
Co do tuszy Lovely, to polecam wybranie się do mało uczęszczanego Rossmanna, ja mam jeden ulubiony, prawie zawsze są w nim pustki, nawet jak jest promocja typu-40% na kolorówkę, to półki nadal są pełne, a po sklepie się kręci może z 3-4 klientki Zawsze wszystko stamtąd mam świeże i niemacane

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;48779743]Jeśli chodzi o żele do higieny intymnej z Biedronki to już wprowadzili je w butelkach z pompką [/QUOTE]

U mnie cały czas są bez pompki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 11:36   #4542
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

O super, ja też wolę z pompką
Znacie może jakąś tanią piankę do mycia twarzy, dla cery suchej/wrażliwej?
Obecnie używam tej z Pharmaceris https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iliqmusse.html, jednak jest ona dosyć droga i mało wydajna, więc raczej rzadko będę do niej wracać, mimo że bardzo mi pasuje
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 11:43   #4543
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
O super, ja też wolę z pompką
Znacie może jakąś tanią piankę do mycia twarzy, dla cery suchej/wrażliwej?
Obecnie używam tej z Pharmaceris https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...iliqmusse.html, jednak jest ona dosyć droga i mało wydajna, więc raczej rzadko będę do niej wracać, mimo że bardzo mi pasuje
Też lubię tą piankę ale fakt niewydajna jest. Kiedyś udało mi się ją dorwać w SuperPharm za 9,99zł
Też szukam jakiegoś zamiennika, niekoniecznie pianki (chociaż przywykłam już do nich). Kupiłam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...il.html&next=1
Na razie użyłam dwa razy ale jak dla mnie to potencjalny hit
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 11:52   #4544
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Też lubię tą piankę ale fakt niewydajna jest. Kiedyś udało mi się ją dorwać w SuperPharm za 9,99zł
Też szukam jakiegoś zamiennika, niekoniecznie pianki (chociaż przywykłam już do nich). Kupiłam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...il.html&next=1
Na razie użyłam dwa razy ale jak dla mnie to potencjalny hit
Kusi mnie ten olejek
Mam olejek arganowy z Bielendy, którego używam na noc i sprawdza się całkiem nieźle.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 13:30   #4545
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Z tanich kosmetyków polecę jeszcze:
- podkład matujący Celia Nude (jakoś 10-12 zł, ale strasznie słaba dostępność)
- pewnie już go polecałam, ale tusz Lovely Curling pump up (ok. 10 zł)
- szampon Familijny (taki w niebieskiej butelce) - zmywa oleje, jest łagodny, nie wysusza, nie podrażnia skóry głowy (ok. 4 zł za 500 ml)
- żele pod prysznic BeBeauty Spa z Biedronki, kosztują ok. 5 zł (za 250 albo 300 ml, nie pamiętam), cudnie pachną i są w miarę łagodne

Nie polecam:
- tuszu Lovely Spectacular Me, daje średni efekt i bardzo szybko wysycha
- żelu do mycia twarzy Rival de Loop, nie oczyszcza zbyt dobrze
No to po kolei
- to ten, który swego czasu był dostępny w Biedronce?
- u mnie się niestety nie sprawdził. Wolę wersję zieloną stymulującą wzrost rzęs;
- chyba klasyk nad klasykami. Tak samo jak szampon dla dzieci Bambi z kaczuszką ;
- miałam wersję peelingującą "Bali" i był bardzo fajny;

- kiedyś go miałam i wspominam dość dobrze. Rzeczywiście daje delikatny efekt, ale ja akurat taki lubię. I nie sklejał mi rzęs, a dużo maskar to robi;
- ja go lubię. Kiedyś używałam i ostatnio do niego wróciłam.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 13:43   #4546
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość



Co do tuszy Lovely, to polecam wybranie się do mało uczęszczanego Rossmanna, ja mam jeden ulubiony, prawie zawsze są w nim pustki, nawet jak jest promocja typu-40% na kolorówkę, to półki nadal są pełne, a po sklepie się kręci może z 3-4 klientki Zawsze wszystko stamtąd mam świeże i niemacane
Zdradzisz który to Rossmann?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 14:30   #4547
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
No to po kolei
- to ten, który swego czasu był dostępny w Biedronce?
Tak.

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Zdradzisz który to Rossmann?
W Miedzeszynie, przy stacji PKP.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 14:42   #4548
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W Miedzeszynie, przy stacji PKP.
Ale to tylko na początku. To Ross, który często odwiedzam i faktycznie jak jest jakaś grubsza promocja to rano albo w ciągu dnia jest pustawo a towar niezmacany. Ale wieczorem czy w następnych dniach tak ciekawie już nie jest
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 14:54   #4549
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na żelach do mycia z Ziai (Manuka, Liście oliwki) też jest taka adnotacja i się zastanawiam dlaczego?

Jak myję twarz, to normalnym dla mnie jest, że przemywam też oczy. Przemywam manukowym i nie widzę jakiegoś szczególnego spustoszenia w tych okolicach.
Pewnie dlatego, że większość żeli (szczególnie te do cery tłustej, trądzikowej) mają SLSy, więc później oni nie biorą odpowiedzialności jak Cię to podrażni-przecież ostrzegali
Chociaż ja zmywałam cały makijaż już różnymi żelami, i typowo żrącymi z garniera i vichy normaderm i jeszcze żaden mi krzywdy nie zrobił.
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 14:59   #4550
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Re: Tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez alinab Pokaż wiadomość
Niskopółkowe powiadasz? no to:
lakiery Joko
maseczki Daxa
cienie i błyszczyki Eveline
ja odkryłam puder Eveline. Jest świetny i nie widzę różnicy z Clinique
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 15:04   #4551
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ale to tylko na początku. To Ross, który często odwiedzam i faktycznie jak jest jakaś grubsza promocja to rano albo w ciągu dnia jest pustawo a towar niezmacany. Ale wieczorem czy w następnych dniach tak ciekawie już nie jest
Zapamiętam, przy najbliższej promocji wybiorę się po zakupy w pierwszy dzień, zrobię zapas tuszy i korektorów.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 15:10   #4552
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;48783675]Pewnie dlatego, że większość żeli (szczególnie te do cery tłustej, trądzikowej) mają SLSy, więc później oni nie biorą odpowiedzialności jak Cię to podrażni-przecież ostrzegali
Chociaż ja zmywałam cały makijaż już różnymi żelami, i typowo żrącymi z garniera i vichy normaderm i jeszcze żaden mi krzywdy nie zrobił.[/QUOTE]
No ale takie niby deliatniejsze żele tez mają slsy i na nich nikt niczego takiego nie pisze. W ogóle zauważyłam, że producenci chyba od niedawna takie adnotacje dają. Ale po części może masz rację

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zapamiętam, przy najbliższej promocji wybiorę się po zakupy w pierwszy dzień, zrobię zapas tuszy i korektorów.
Na pewno jest mniej uczęszczany niż jakieś Rossy w centrum (ostatnio wpadłam do Rossa przy Rakowieckiej podczas promo -49% i była masakra) ale nie licz na to, że dostaniesz tam niemacany tusz i najjaśniejszy podkład w ostatnim dniu dużej promocji.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 15:19   #4553
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Na pewno jest mniej uczęszczany niż jakieś Rossy w centrum (ostatnio wpadłam do Rossa przy Rakowieckiej podczas promo -49% i była masakra) ale nie licz na to, że dostaniesz tam niemacany tusz i najjaśniejszy podkład w ostatnim dniu dużej promocji.
W ostatnim dniu promocji to ja zazwyczaj już jestem dawno obkupiona we wszystko, co chciałam

Wie ktoś może po ile w Rossie jest podkład Rimmel Stay Matte?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 16:11   #4554
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;48783675]
Chociaż ja zmywałam cały makijaż już różnymi żelami, i typowo żrącymi z garniera i vichy normaderm i jeszcze żaden mi krzywdy nie zrobił.[/QUOTE]


ja od zawsze zmywam cały makijaż żelami i nadal widze na oczy
nie wyobrażam sobie zmywać makijażu mleczkiem- dla mnie to strata czasu, płatków kosmetycznych i pieniędzy

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam tylko jeden i odechciało mi się testować inne wersje.

niestety też mam takie zdanie.
W ogóle uważam, ze żele pod oczy wysuszają a nie nawilżają.


A ten krem z Oriflame to jest treściwy?
Bo ja lubię treściwe kremy pod oczy.
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 16:12   #4555
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja od zawsze zmywam cały makijaż żelami i nadal widze na oczy
nie wyobrażam sobie zmywać makijażu mleczkiem- dla mnie to strata czasu, płatków kosmetycznych i pieniędzy
Ja bym chyba oszalala Zawsze zmywam oczy plynem dwufazowym, reszte plynem micelarnym, a dopiero po tym zelem - i musze uwazac na oczy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 16:14   #4556
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
W ostatnim dniu promocji to ja zazwyczaj już jestem dawno obkupiona we wszystko, co chciałam

Wie ktoś może po ile w Rossie jest podkład Rimmel Stay Matte?
22,99 teraz w promo za 16,99
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 16:22   #4557
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Tanie kosmetyki też są dobre...

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
niestety też mam takie zdanie.
W ogóle uważam, ze żele pod oczy wysuszają a nie nawilżają.


A ten krem z Oriflame to jest treściwy?
Bo ja lubię treściwe kremy pod oczy.
Mnie bardzo wysuszył skórę krem Avon Naturals Herbal 30+, dosłownie po paru dniach używania miałam suche skórki na powiece, a mam bardzo tłuste powieki, bez bazy cienie mi się trzymają może 2 godziny
Ten Time Reversing nie jest jakiś tłusty, jest w sam raz, dość treściwy, porządnie nawilża Obecnie mój faworyt, jedynie opakowanie mi nie pasuje, wcześniej miałam Oriflame Optimals w słoiczku i wygodniej mi się go używało.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
22,99 teraz w promo za 16,99
Dziękuję
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 16:35   #4558
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez klara78 Pokaż wiadomość
Mam na liście zakupowej krem pod oczy. Byłam wczoraj w Rossie i jakoś nic nie wpadło mi w oko A teraz czytam, że Rival de Loop polecacie. I taniutki jest. Obecnie mam AA Mezzolaser i też jest super. Ale o 10 zł droższy;-) Chciałam wypróbować coś z Bielendy, ale na pierwszy ogień pójdzie RDL.

Przy okazji się witam i dołączam
Ja myślę, że warto spróbować u mnie kremik sprawdził się calkiem fajnie. A teraz poluję na oeparol, bo czytałam i słyszałam, że też jest fajny a kosztuje coś kolo 15zł.
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 18:35   #4559
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że warto spróbować u mnie kremik sprawdził się calkiem fajnie. A teraz poluję na oeparol, bo czytałam i słyszałam, że też jest fajny a kosztuje coś kolo 15zł.

ja go mam i jest beznadziejny, nie umywa się nawet do Rival De Loop'a.
Wcale nie nawilża- nakładam około 3 warstwy, jest wodnity, w ogóle mówie mu wielkie nie!

no i wracam do Rival De Loop'a....
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-03, 18:41   #4560
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Tanie a dobre

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
ja go mam i jest beznadziejny, nie umywa się nawet do Rival De Loop'a.
Wcale nie nawilża- nakładam około 3 warstwy, jest wodnity, w ogóle mówie mu wielkie nie!

no i wracam do Rival De Loop'a....
O jakim RdL mówicie? O tym z czerwonym paskiem?
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 22:35:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.