CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

mała buteleczka z genialną zawartością

Używam już od dawna i zawsze do niego wracam. Bardzo go lubię, ma fajną, gęstą konsystencję i działa cuda na włosach. Ujarzmia puszące się włosy, ciekawie pachnie i nadaje włosom blasku. Jest naprawdę godny polecenia.

Jeden z lepszych w swojej kategorii.

Na tle "jedwabiu" do włosów produkt CHI wypada ponad przeciętnie. Wystarczy bardzo mała ilość a niesworne kosmyki są ujarzmione. Natychmiastowo wygładza i nadaje blasku. W przeciwieństwie do konkurencji nie wysusza włosów przy długotrwałym stosowaniu. Niestety tuszuje faktyczną kondycję włosa, oblepia. Doraźnie - w porządku, ale nie do długotrwałego stosowania.

ZALETY:

- Opakowanie - mała, poręczna buteleczka, estetyczna szata graficzna.

- Dobrze dozuje produkt.

- Konsystencja gęstego miodu, nie przelewa się przez palce.

- Nie podrażnia.

- Nie uczula.

- Dobrze się rozprowadza, wygładza włosy.

- Cena.

- Dostępność.

- Włosy po użyciu są pełne blasku, wygładzone.

- Ułatwia rozczesywanie.

- Nie wysusza.

WADY:

- Oblepia.

- Tuszuje faktyczną kondycję włosów.

- Zapach.

zamiast prostownicy

Olejek zamówiłam w zasadzie przez przypadek, bo brakowało mi kilku złotych do darmowej wysyłki i w sumie muszę przyznać, że to był dobry wybór. Po ilości recenzji i wysokich ocenach od razu widać, że produkt musi być tani, dobry i popularny.

Wady:
-zapach - pachnie jak męskie perfumy
-trzeba nakładać dosłownie pół kropki i uważać z ilością, żeby włosy nie wyglądały na ulizane

Zalety:
-cena
-wydajność
-włosy się nie puszą
-polecam nakładać na sucho, bo wtedy widać, gdzie włosy potrzebują wygładzenia
-nadaje włosom miękkość i połysk
-ułatwia rozczesywanie

Najlepszy

Ten jedwab jest ze mna od ładnych paru lat. W miedzy czasie próbowalam też inne , ale to wlasnie ten mi najbardziej odpowieda. Ma inetnsywny, jakby meski zapach, ale osobiście uwazam ze jest bardzo przyjemny. Mi absolutnie nie przeszkadza. Nie obciaza wlosow tak jak jedwab Bios....:) Jest lekki, a przy tym skutecznie pielegnuje wlosy. Jedwab wygladza je, zmiekcza, pomaga ujarzmić sterczące wlosy. Zabezpiecza i chroni wlosy przed niską temperatura , promieniowaniem UV lub innymi negatywnymi czynnikami zewnetrznymi. Dzięki niemu moje wlosy wygladaja super. Nie są szywne i matowe, a bardzo gładkie, miękkie i miłe w dotyku. A przy okazji pachnące.... Ja zamawiam zawsze przez internet kupując namiętnie po kilka sztuk. Cena w proównaniu d jakosci bardzo ok.

Jedwab do włosów

Jedwab znam i kiedyś bardzo namiętnie go używałam. Dosłownie ziarenko wystarcza na moje włosy. Używam tego jedwabiu na same końcówki. Włosy po nim są nabłyszczone i ujarzmione. Staram się go używać zamiennie z innym olejkiem do włosów. Kiedyś gdy używałam go przez kilka miesięcy codziennie moje włosy za bardzo się do niego przyzwyczaiły. Ale wydaje mi się że to wszystko zależy od włosów.

OK

Ładnie nabłyszcza, nieźle wygładza włosy. Wystarczy zaledwie kropelka, aby średnio długie włosy odrobinę ujarzmić. Efekt jednak na moich włosach czasami się utrzymuje, a czasami nie. Być może to też zależy od pielęgnacji, jaką nałożę dzień wcześniej.

Nawet jeśli nałoży mi się trochę za dużo produktu, rozsmarowuje go w dłoniach i nakładam. Nigdy nie zdarzyło się, aby przetłuścił włosy. Jest też wydajny, wystarcza jakoś na ok. 2 miesiące prawie codziennego stosowania.

Fajny

Jedwab jest super wydajny, Wlosy są miękkie, lśniące i co najważniejsze nie plączą się. Zawsze mam go ze sobą do torebki gdy wychodzę na dłuższe wyjście, wlosy pięknie pachną jedwab chroni przed promieniowaniem uv, cena jest ok

Ach, gdyby nie ten zapach...

Jedwab ten kupiłam w jednej z drogerii internetowych za około 5,50 złotych w pojemności 15ml. Kosmetyk zamknięty jest w niewielkiej, poręcznej buteleczce, która z łatwością zmieści się do każdej torebki. Mimo małej ilości ml produkt jest niezwykle wydajny, mnie starczył na kilkanaście użyć, mimo że mam włosy do pasa. Stosowałam go, rozsmarowując niewielką ilość kosmetyku na dłoniach i następnie rozprowadzając go po wilgotnych włosach. Pierwsze, co mnie uderzyło to średnio przyjemny zapach, przywodzący na myśl męskie perfumy - na szczęście szybko się ulatnia. Po użyciu jedwabiu zauważyłam, iż włosy stawały się bardziej nawilżone, miękkie, a puszenie ujarzmione. Pasma nabierały blasku, łatwiej było je rozczesać. Wiadomo, jak to z produktami zawierającymi jedwab - trzeba uważać, by nie przesadzić z aplikowaną ilością, gdyż można sobie zafundować zamiast pięknych włosów obciążone kluchy. Generalnie jest to dobry produkt, tylko zapach do zmiany :)

wracam do niego od lat

Kiedyś ten produkt był hitem w internetach. Potem na rynku pojawiło się sporo innych olejków do zabezpieczania włosów i jakoś o nim ucichło. Jednak ja wracam do niego co jakiś czas, bo mało który produkt w tej kategorii cenowej tak ładnie działa na moje włosy.

Inne popularne obecnie olejki są dla mnie za lekkie, włosy są jakby niczym nie pokryte, fruwają. Po olejku Chi są odpowiednio dociążone, wygładzone. Przy okazji dzięki zawartości jedwabiu włosy są bardziej mięsiste i odporne na uszkodzenia. Mam niskopory, które bardzo potrzebują protein w codziennej pielęgnacji, więc też wole proteinowe olejki, jak ten od Chi.

Sam produkt ma fajną gęstą kosnsystencję, gęstszą niż inne popularne olejki. Łatwo przez to przesadzić z nakładaną ilością. Ja nakładam go zawsze na suche włosy poniżej linii brody i przeczesuję szczotką. Olejek służy mi przede wszystkim do zabezpieczania końcówek, dociążenia i wygładzenia włosów. Do termoochrony mam dedykowany produkt. Nie prostuję i nie kręcę włosów na lokówkę, więc nie wiem czy ten kosmetyk coś daje w tej kwestii. Ale jak na moje potrzeby jest w sam raz.

Jedyną wadą tego produktu jest dziwny zapach, jak jakieś niezbyt wyszukane męskie perfumy. Ale wybaczam mu to.

Dobry, aczkolwiek nie rewelacyjny...

Jedwab do włosów pozwala na ich ujarzmienie, zapobiega puszeniu się włosów i elektryzowaniu. Ale jeśli chodzi o ochronę włosów przed zniszczeniami, to jednak jest nieco za słaby. Ładnie nadaje włosom połysk, ale nie powstrzymuje ich przed rozdwajaniem, ani nie regeneruje zniszczeń po suszarce i prostownicy. W tym celu jednak lepiej zdać się na olejki.

Fajny produkt

Szkoda że taki mały. Stosuję go zazwyczaj na umyte włosy, jak gdzieś wychodzę, wtedy mam fajne lśniące włosy. Co do zapachu - wydaje mi się ciutkę pod męskie nuty. Cena jak na taką małą butelkę jest wygorowana. Różne serum i olejki lepsze od tego mozna kupić w większych buteleczkach o podobnym działaniu taniej niż za małą

dobry jedwab

Srebrna buteleczka z czerwoną zakrętką tworzy spójną całość z kartonikiem. Otwór produktu chroniony jest sreberkiem, ale nie polecam Wam go tak barbarzyńsko zdejmować. Produkt jest dość specyficzny i jednak nie warto przesadzać z jego ilością. Dlatego ja polecam Wam wziąć igłę i przebić wieczko. Mniejszy otwór pozwoli Wam na większą kontrolę nad ilością potrzebnego produktu. A więc podsumowując: opakowanie jest małe, zgrabne, estetyczne, ale jednak pomyślałabym nad innym rozwiązaniem przy "aplikatorze", który jest tu po prostu stosunkowo dużym otworem.
Zapach produktu jest ładny, całkiem ciekawy, dość intensywny. Zdecydowanie specyficzny, ale przypadł mi do gustu. Nie potrafię jednak go konkretnie powiązać z jakiś skojarzeniem. Myślę, że powinien się spodobać większości osób. Zapach trochę pozostaje na włosach, ale później gdzieś ucieka.
Produkt posiada dość oleistą konsystencję. Jest zupełnie przeźroczysty. Gęsty i bardzo wydajny. Wystarczą dwie krople, by zaaplikować jedwab na końcówki włosów. Bo osobiście właśnie w taki sposób stosuję ten produkt. Można go oczywiście stosować na całe włosy. Produkt jest NAPRAWDĘ bardzo wydajny i nie polecam przesadzać z jego ilością. Można sobie w bardzo łatwy sposób przetłuścić włosy i to całkiem niepotrzebnie.
Jedwab ten super zabezpiecza końcówki włosów. Delikatnie je "skleja", dzięki czemu je ujarzmia i włosy od razu układają się zdecydowanie lepiej. Efekt ten wytrzymuje do umycia włosów. Świetnie sprawdza się na moich rozjaśnionych włosach. Włosy po jego zastosowaniu są miękkie, ładnie się rozczesują, pięknie się błyszczą. Jedwab ten też zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą, a także przed czynnikami zewnętrznymi.